>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

04 sie 20:00 Arka Gdynia vs Wisla Krakow

Status
Zamknięty.
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Dzisaj do Gdyni zawita klub z dużymi aspiracjami na mistrza polski z Krakowa. Wislacy majom duży problem z napastnikami Kontuzja P.Brożka bardzo komplikuje ustawienie wiślaków chodz dzisaj zagra w napadzie P. Kryszałowicz to rewlacji nie będzie gdyż jest on w bardzo słabej formie bardziej trzeba liczyć na ofensywnych pomocników Wisły. Goście majom w tym sezonie napewno solidnom obronę. Arka w poprzenim meczu u siebie uległa pos słabej grze 0-3 Koronie Kielce dzisaj będzie podobnie lecz wg mnie bedzie to niskie zwycięstwo gospodarzy 0-1 bo jak nie ma kto strzelać goli to jak tu liczyć na wysoki wynik

Typ 1 :Under 2.5 (95%)
Typ 2 :Wisła Kraków (85%)


Jak dla mnie Wislacy zwycięzom dzisaj 0-1
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Moim zdaniem Wisła wygra większym wynikiem niż 1:0. Mimo iż nie mają dobrego napastnika mają pomocników co stwarzają bardzo dogodne sytuacje. Wisła napewnno chce w tym sezonie wywalczyć tytuł mistrzowski. Więc nie może sobie pozwolić na słabą gre z takim przeciwnkiem jaką jest Arka. Moim zdaniem padnie więcej niż jedna bramka.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
A ja chyba sie bardziej przychyle to typowan filipa Wisła lubi wygrywac po 1-0 mozna to bylo zauwazyc w zeszlym sezonie.Moim zdniem bedzie 0-1 , 1-2 ale chyba bardziej ten pierwszy.
 
domel 49

domel

Forum VIP
Ja osobiesie stawiam na Wisle a dokladnie 1:2. Wedlug mnie Arka nie podda sie tak latwo i Wisla bedzie musiala sie solidnie nameczyc zeby wygrac. Wisla nawet bez napastnikow jest bardzo silna, maja bardzo ofensywnie grajacych pomocnikow no i boczni obroncy czasem tez cos graja w przadzie.

Typ: 1:2 (1:1)
 
pershing 0

pershing

Użytkownik
Sam stawial na Wisle, i mam nadzieje, ze mnie nie zawiedzie, ale nie zgadzam sie z Waszymi sugestiami, a mianowicie:


Mimo iż nie mają dobrego napastnika mają pomocników co stwarzają bardzo dogodne sytuacje
konkretnie chodzi mi o to, ze maja dobrych pomocnikow, czyzby? jakos nie widzialem tego w meczu z Gornikiem, Wisla w pierwszej kolejce, nie zasluzyla na zwyciestwo, Gornik w pierwszej polowie gral zdecydowanie lepiej, widac, iz Wislacy nawet nie sa jeszcze w sredniej formie, ale z drugiej strony Gdynanie wypadli bardzo slabo, zostali rozgromieni przez Korone, dlatego radze zagrac jednak na czysta 2, byc moze Arka strzeli jedna bramke, a wtedy wiadomo...Wisla musi strzelic min 2 bramy :mrgreen:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
konkretnie chodzi mi o to, ze maja dobrych pomocnikow, czyzby? jakos nie widzialem tego w meczu z Gornikiem, Wisla w pierwszej kolejce, nie zasluzyla na zwyciestwo, Gornik w pierwszej polowie gral zdecydowanie lepiej, widac, iz Wislacy nawet nie sa jeszcze w sredniej formie,
Tak Górnik w pierwszej połowie meczu był lepszy,ale drugą połowe zdominowali piłkarze z Krakowa. Że wynik był 1:0 to tylko i wyłącznie skutek braku dobrego napastnika w składzie, ponieważ Brożek jest kontuzjowany. Nie zgodze się co do pomocników, ponieważ to oni stwarzali bardzo grozne sytutacje. I myśle ze dzisiaj nie będzie wyniku 1:0 chociaż wiele osób tak typuje.
 
pershing 0

pershing

Użytkownik
0:0, niestety nie widzialem meczu, wiec wstrzymam sie z komentarzami, ale bardzo zaluje, ze nie zdolali Wislacy tego spotkania wygrac... :oops:
 
domel 49

domel

Forum VIP
oj cos czuje ze Wisla nie bedzie miala lekko :? nie sa juz ta ekipa co 2 lata temu. Jedno po tym meczu jest w miare pewne nastepny mecz Wisla musi wygrac a graja a Płockiem ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Wisła 0:0 z Arką Gdynia. To jest kompromitacja. Coś mi sie zdaje że Petrescu długo nie będzie trenerem Wisły. Oczywiście to jest tylko początek sezonu. Ale jeżeli w przyszłych dwóch meczach nie zagrają lepiej to o mistrzostwie polski na nawet o drugim miejscu nie ma co marzyć. A niedługo się zbliżają eliminacje pucharu UEFA a Wi :roll: słą w takiej formie. Zobaczymy co przyniesie czas.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
co Ty Ronni piszesz?? Petrescu jest największą gwiazdą i wzmocnieniem WISŁY!! To wszystko przez zarząd, który nie robi żadnych dobrych transferów!! Od 2-óch lat!! Petrescu ci chwile wspomina, że potrzebuje 2-óch napastników lub chociaż 1 i widać to chociaż po dzisiejszym spotkaniu... WIŚLE ciężko się gra na tym terenie... raz bodajże wygrali... gdybyście to dobrze przeanalizowali to byście spodziewali sie takiego rezultatu. Warto było postawić under...
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Widze ze Hajduk jest za Wisła ale ma racje bo Petrescu mowi ze niema dobrych napadziorów.A jak widac po tym meczu bez takowego niezajda daleko.I tak przed tygodniem zagrali bardzo kiepsko.Lepiej na nich teraz nie obstawiac.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
No ładnie Wisła ???? Dobrze robie, ze nie stawiam prawie wogle polskiej ligi...ech buki dzisiaj znowu niezle zarobili. Mam gdziej jak gra Wisła na polskich boiskach, ale mam nadzieje, ze w europejskich pucharach cos pokaze&lt;optymsta&gt;
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Ja nie mówie że Petrescu jest słabym trenerem. Wiem że to jest wina zarządu, bo niechce udostępnić środków transferowych na napastników. Ale zarząd zwali całą wine na trenera. Pamiętacie jak było z Engelem?? Jeżeli zarząd nie da kasy na transfery, to wisłą będzie słabo grała. I zarząd będzie szukał winnych I kto nim będzie?? Petrescu.
 
merien 0

merien

Użytkownik
No i Wisełka popłyneła kolejny raz i duzo ludzi razem z nią. Cieżko bedzie im walczyć o mistrza jeśli beda gubić pkt z takimi przeciwnikami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom