>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

+/- 0,5

malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Jest bo sam tak gram, weź jakieś bardziej popularne mecze bo nie we wszystkich jest. I nie szukaj na u/o 0.5 tylko na sume goli i tam jest &quot;jeden lub więcej&quot;
 
karolek89 0

karolek89

Użytkownik
Może i ciekawy ale roY pytał nie o over/under 0,5 w pierwszej połowie a over/under 0,5 w całym meczu a to zupełnie co innego
A ja nie odpowiedziałem na pytanie Roya tylko zasugerowałem typ podobny ale o wiele rozsądniejszy
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
100 zł postawisz zeby wygrac 5 ??
a czy czesto zdarza sie wynik 0-0? Ryzyko jest ale no bez przesady, chyba taki mecz to jeszcze wybrac da sie bezproblemowo by padla ta 1brama. Ty widzisz tu 5zl ja widze sporo kasy bo grajac va bank caly czas w koncu sie do czegos dojdzie, potrzeba troche czasu ale mozna na tym zarobic.
 
matex 0

matex

Użytkownik
a czy czesto zdarza sie wynik 0-0? Ryzyko jest ale no bez przesady, chyba taki mecz to jeszcze wybrac da sie bezproblemowo by padla ta 1brama. Ty widzisz tu 5zl ja widze sporo kasy bo grajac va bank caly czas w koncu sie do czegos dojdzie, potrzeba troche czasu ale mozna na tym zarobic.
moze to i jest jakis sposób, ale jak bym sie zastanowił nad tym va bank - juz ktos tu tak kiedys grał i przegrał. moim zdaniem mógłbys grac za poweidzmy 50% budzetu ???? ale to juz jak chesz
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Grałem tym systemem doszedłem do 21 poziomu i niestety przegrałem choć muszę przyznać, że zrobiłem fatalny błąd bo to byl jedyny raz kiedy nie trzymałem się ustalonych przez siebie wczesniej reguł.

* przegrałem na meczu Porstmouth - Arsenal 0-0

reszta meczy konczyla sie minimum liczbą 3 bramek. a bywaly wyniki 4-2... 1-5... czyli wszystko wchodzilo jak w masło tylko ten jeden 0-0 ;/

ale najwidoczniej za duzo chcialem ;) trza bylo wyplacic kase po tym 20 poziomie co zreszta wlasnie było jedną z tych moich reguł, która zlamalem
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
a czy czesto zdarza sie wynik 0-0? Ryzyko jest ale no bez przesady, chyba taki mecz to jeszcze wybrac da sie bezproblemowo by padla ta 1brama. Ty widzisz tu 5zl ja widze sporo kasy bo grajac va bank caly czas w koncu sie do czegos dojdzie, potrzeba troche czasu ale mozna na tym zarobic.
zakladajac ze mialbys kurs srednio 1,05 to po trafieniu 15 razy z rzedu (zakladam ze caly czas grasz va banque) masz 207,89zl (zaczynajac od 100zl) czyli podwajasz kapital, z malym hakiem jescze... jak dla mnie ciezko bedzie, jak juz pisano wczesniej komarr gral tym sposobem i nie gra, nie wiem dokladnie czemu ale podejrzewam ze wtopa:/
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Trzeba juz miec moim zdaniem wielkiego pecha, zeby nie trafic meczu gdzie padnie choc jedna bramka. Najlepiej wybierac mecze np z holenderskiej czy angielskiej i grac na druzyny z czolowki i tyle. Moim zdaniem jest to dobry sposob na zarobienie paru groszy i go wyprobuje ale za pewien czas
 
misiek0210 0

misiek0210

Użytkownik
pamietam ze w bwin bylo na over0,5 w meczu jak tam gralem(gdzies w miesiacu listopad-juz dokladnie nie pamietam) zazwyczaj byly takie zaklady w popularnych meczach, no wiadomka kursy niskie, ale jak sie zacznie taki system ze ew stawiamy na nastepny over zaczynajac od konkretnej stawki np.500zł to mozna cos tam uciułac(juz nie chce mi sie bawic w obliczenia ale mysle ze na wejscie 500zł nie jest zle) oczywiscie szczescie tez nam potrzebne jak w całej bukmacherce, pozdrawiam
 
Do góry Bottom