>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

⚠️ ALERT: mecz o nic vs mecz o wszystko - typujemy wspólnie

Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
W najbliższych tygodniach oraz w marcu i kwietniu kończyć się będą sezony zasadnicze w ligach w wielu sportach. Sprawa jest prosta - szukamy takich typów, gdzie jedna drużyna baaardzo potrzebuje wygranej, natomiast drugiej przegrana nie wyrządzi żadnej krzywdy. Są takie mecze i teraz, w marcu, kwietniu, gdy są to kluczowe miesiące w sezonie zasadniczym w różnych sportach, można będzie trafić tego najwięcej. Oczywiście im wcześniej zainteresujemy się sytuacją tym lepszy kurs będzie można trafić, bo przed samym meczem mogą to już być totalnie niegrywalne kursy.

Idea jest więc prosta - szukamy meczów, gdzie jedni muszą, drudzy mogą - i patrzymy czy pójdzie to w stronę czy

Jest to temat OTWARTY dla wszystkich, nie wiedziałem do jakiej kategorii dać, ale chyba sprawdzenie takiego "systemu" będzie ok :)

Zapraszam więc nie tylko do podawania typów, ale przede wszystkim do rozmów, dyskusji i rozkmin. Dzielmy się informacjami, działajmy w grupie i wyszukujmy tego typu sytuacje. Zachęcam do aktywności, nawet jeśli typy nie będą trafne, to każdy ALERT o takim meczu będzie mile widziany. Aktywne osoby będą docenione :)

No zobaczymy jak to się potoczy, czy w ogóle temat ruszy, no ale zakładam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +629
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Cieszy mnie pozytywny odbiór pomysłu w waszych komentarzach do reputacji :)

Dodam jeszcze tylko, że nie chodzi tu tylko o gotowe podawanie typów, możemy rozmawiać i wspólnie sprawdzać. Jeśli ktoś zobaczy mecz takiego typu jak opisałem, to niech chociaż da info, wspólnymi siłami rozkminimy sytuację.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Dzisiaj w samo południe mamy mecz kosza w lidze irańskiej Zob Ahan Isfahan - Kouchin Amol. Poprzeglądałem różne strony i wychodzi na to że jest to ostatni mecz obu drużyn w fazie grupowej. Zob Ahan o nic nie gra ma bilans 9-4 i zajmie 3 miejsce w grupie. Natomiast ich rywale są na 4 miejscu (bilans 7-6) które daje awans do dalszej fazy rozgrywek i w razie porażki mogą być jutro przeskoczeni przez Mes Kerman (bilans 6-7 i ostatni mecz z Bandar Abbass bilans 5-8). Niestety nie mogę znaleźć informacji co jest brane pod uwagę przy takim samym bilansie dwóch drużyn. Dzisiejsza drużyna brana na tapetę Kouchin Amol jest gorsza w meczach bezpośrednich od Mes Kermen 68-61 i 69-85 ale ma dużo lepszy bilans punktów zdobytych do straconych za całe rozgrywki.

Kurs na Kouchin Amol 2.65 w Bet365 (godzinę temu był 3.30) Mój bukmacher już ten mecz zdjął z oferty więc coś może być na rzeczy.
Edit. W naszych bukach można znaleźć jeszcze kurs powyżej 3.00
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
psychol32 psychol32
Nie pykło, ale nie zrażaj się. Podałeś mecz idealnie pasujący do idei tego tematu :) Czekamy na następnych odważnych. Ja oczywiście też coś tam szperam. Na spokojnie i na luzie.
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Dziś w EHL w Czechach o 17 mamy spotkanie Pilzno - Zlin. Gospodarze grają jeszcze o 4 i od razu 1/4 finału zamiast 1/8, a goście już na pewno poza PO. Kurs marny, bo jedynie około @1,33 więc do jakiegos dubla. Ewentualnie można pograć -1,5 za @1,58 bądź 1/+4,5 za @1,78
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +480
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Podobna sytuacja czeka nas w piątek w przedostatniej kolejce EHL, tym razem z drużyną Zlin zagra u siebie Liberec, też kandydat do tytułu i ekipa jeszcze na bycia w 4 na koniec RS, potrzebują zwycięstwa, szczególnie że przeciwnicy goniący a więc Pilzno i HK zagrają przeciwko sobie. Tak więc wydaje się, że punkty spokojnie dla gospodarzy, choć kurs i tutaj marny @1,3 -1,5 za @1,54, 1/+4,5 za @1,77. Dziś na Pilzno można też było spokojnie pograć wyższe handi ostatecznie skończyło się 7:0, podobnie może być w Libercu w piątek a -2,5 jest już za @2,12
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
To i ja dołoże swoje 5 groszy

Nasza rodzima liga hokejowa i 5 mecz pomiędzy Toruniem i Cracovią.
Sytuacja prosta Toruń przegrywa i kończy walke o mistrza tak więc dziś trzeba się spiąć i pokonać przyjezdnych

Toruń w 60` @ 2.15 STS

Toruń z dogrywką i kaRNYMI @ 1.70 STS

Wynik: 5:2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +459
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
jozzy22 jozzy22 tego typu nie będziemy brali pod uwagę przy statystykach tematu, później dopiszę dlaczego, bo tylko chciałem napisać przed meczem, z telefonu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W najbliższych tygodniach oraz w marcu i kwietniu kończyć się będą sezony zasadnicze w ligach w wielu sportach. Sprawa jest prosta - szukamy takich typów, gdzie jedna drużyna baaardzo potrzebuje wygranej, natomiast drugiej przegrana nie wyrządzi żadnej krzywdy. Są takie mecze i teraz, w marcu, kwietniu, gdy są to kluczowe miesiące w sezonie zasadniczym w różnych sportach, można będzie trafić tego najwięcej. Oczywiście im wcześniej zainteresujemy się sytuacją tym lepszy kurs będzie można trafić, bo przed samym meczem mogą to już być totalnie niegrywalne kursy.

Idea jest więc prosta - szukamy meczów, gdzie jedni muszą, drudzy mogą - i patrzymy czy pójdzie to w stronę czy

Jest to temat OTWARTY dla wszystkich, nie wiedziałem do jakiej kategorii dać, ale chyba sprawdzenie takiego "systemu" będzie ok :)

Zapraszam więc nie tylko do podawania typów, ale przede wszystkim do rozmów, dyskusji i rozkmin. Dzielmy się informacjami, działajmy w grupie i wyszukujmy tego typu sytuacje. Zachęcam do aktywności, nawet jeśli typy nie będą trafne, to każdy ALERT o takim meczu będzie mile widziany. Aktywne osoby będą docenione :)

No zobaczymy jak to się potoczy, czy w ogóle temat ruszy, no ale zakładam.
W LM z powodzeniem gram taką strategią od kilku lat... Powinno się i sprawdzić w ligach, ale trzeba pamiętać, że oprócz analizy czysto sportowej trzeba wziąć pod uwagę "układy" między różnymi drużynami... Liga lidze nierówna, ale nawet w Primera Division zdarzały się "ciekawe" rzeczy... W LM jest o tyle dobrze, że za dużo jest kasy i prestiżu z samych rozgrywek żeby decydowały jakiekolwiek inne rzeczy.

Generalnie moim zdaniem bardzo mądry kierunek i jak zarabiać na bukmacherce to w ten sposób, a nie "cudownymi systemami matematycznymi" ! Życzę sukcesów i pozdrawiam.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
jozzy22 jozzy22 uznałem, że nie będziemy tego liczyć do ewentualnych statystyk tematu, bo tutaj sytuacja była trochę inna niż zakłada temat. Tu chodzi o mecze jedni muszą, drudzy nie, a tutaj mieliśmy normalny playoffowy mecz, to, że jedna z drużyn musiała wygrać aby przedłużyć serię to nie znaczy, że o to chodzi :) Ale nie zrażaj się.

adamo80 adamo80 elegancko, to jak coś wyniuchasz to wrzucaj, chciałbym żeby to był taki wspólny temat do testowania tego "systemu".
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
jozzy22 jozzy22 uznałem, że nie będziemy tego liczyć do ewentualnych statystyk tematu, bo tutaj sytuacja była trochę inna niż zakłada temat. Tu chodzi o mecze jedni muszą, drudzy nie, a tutaj mieliśmy normalny playoffowy mecz, to, że jedna z drużyn musiała wygrać aby przedłużyć serię to nie znaczy, że o to chodzi :) Ale nie zrażaj się.
A co to niby było jak nie sytuacja Jedni muszą(Toruń) a drudzy nie(Cracovia)

Twoje słowa z pierwszego postu : Idea jest więc prosta - szukamy meczów, gdzie jedni muszą, drudzy mogą
Ale najwidoczniej inaczej to rozumujemy. Twój temat - nie wnikam
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
jozzy22 jozzy22 uznałem, że nie będziemy tego liczyć do ewentualnych statystyk tematu, bo tutaj sytuacja była trochę inna niż zakłada temat. Tu chodzi o mecze jedni muszą, drudzy nie, a tutaj mieliśmy normalny playoffowy mecz, to, że jedna z drużyn musiała wygrać aby przedłużyć serię to nie znaczy, że o to chodzi :) Ale nie zrażaj się.

adamo80 adamo80 elegancko, to jak coś wyniuchasz to wrzucaj, chciałbym żeby to był taki wspólny temat do testowania tego "systemu".
Oj kurczę... Szkoda, że nie wystartowałeś z tym tematem jakieś 3 lata temu... Teraz kompletnie nie mam głowy do bukmacherki i się obecnie tym nie zajmuję... Ale myślę, że to bardzo dobry pomysł.

Zakładam, że jak go zaproponowałeś to sam tym sposobem już grasz i podasz typki. Oczywiście dobrze też by było, żeby inni się udzielali, ale ponieważ to jak pisałem wcześniej bardzo dobra strategia nie sądzę aby na otwartym forum ludzie dzielili się taką wiedzą... Ale może ktoś się udzieli...

Natomiast jak ktoś zaczyna bukmacherkę to w mojej ocenie niech rzuci w diabły wszystkie progresje, gry na remis do przerwy i cele od 1zł do 1 mln w ciągu 10 dni... :) i niech właśnie pomęczy się nad tym sposobem... O ile w LM czy ME/MŚ to dość łatwo o tyle w ligach jest więcej zmiennych i trudniej znaleźć, ale to dobry sposób na profit. Polecam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
A co to niby było jak nie sytuacja Jedni muszą(Toruń) a drudzy nie(Cracovia)

Twoje słowa z pierwszego postu : Idea jest więc prosta - szukamy meczów, gdzie jedni muszą, drudzy mogą
Ale najwidoczniej inaczej to rozumujemy. Twój temat - nie wnikam
Spokojnie, nie napisałem tego złośliwie. Chodzi o takie coś, gdy jedna drużyna musi, a druga może, ale nie musi. Precyzując nie musi czyli np. wisi jej wynik. Takie sytuacje zdarzają się gdy np. ktoś ma zapewniony awans do playoffów oraz konkretne miejsce, że porażka absolutnie nic im nie robi. Tutaj Cracovii porażka robi i zrobiła dużo. To miałem na myśli tworząc ten temat. To może zamiast jedni muszą vs drudzy mogą ujmijmy to tak - jedni muszą, drudzy mają wynik w... głębokim poważaniu :)

Mój temat, ale założyłem go żebyśmy wspólnie dyskutowali i podawali przykłady takich meczów, więc nie obrażaj się ;)
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Belchatow - Bedzin @ Bedzin Win

Macie mecz , na Bedzin byl wystawiony kurs ponad 10 w tej chwili spadki do 2,25 a nawet gdzie niegdzie ponizej 2,0 , prawie wszyscy bukmacherzy wycofali HC +2.5 set czy punktowe, oraz over/under , Belchatow nie zamierza podobno wygrywac tego meczu aby nie trafic na Rzeszow i Zakse , wiec chca zostac na 6 miejscu, kazdy jeden punkt ugrany tutaj przesunie ich wyzej. niadwawdno ich najlepszych gracz Sanders nie zagra, podobno maja wypiusci mlodych graczy czyli drugi garnitur, cieakwe czy sie potwierdzi.

Bedzin @ 2.35
Post automatycznie złączony:

Bedzin juz 2.10 W bet 365 z jazd z 2.35 na 2,25 i teraz nastepny zjazd co myslicie? Nie ktorzy wycofali juz z oferty jak Boylesport a nie ktorzy maja juz to ponizej 2.0
Te spadki nie sa normalne -widac ze jest cos na rzeczy


Ja mam zagrane z opcja CASH-OUT-u zobaczymy czy bet spusci ponizej 2,0 kurs chwile przed meczem jak potwierdza sie sklady,, jezeli wyjdzie drugi granitur to sygnal bedzie jasny ze nie zamierzaja zabijac sie o wynik w tym meczu i podejda do meczu treningowo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +295
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
edit / Almtuna wygrała, ale jedną bramką więc ja mam zwrot, ale jak ktoś stawił na wygraną to ma :)

Takie coś znalazłem i zagrałem, zobaczy się.

Jak widać Almtuna jest na granicy playoffów i grozi im jeszcze jedna drużyna. Vasby już jest pewne, że będzie grać w barażu.

Także mamy tu sytuację - muszą wygrać vs. nie muszą, bo nie potrzebują. Almtuna jest po dwóch porażkach po dogrywce z drużynami z pierwszej szóstki, czyli tych którzy od razu są w ćwierćfinale. Oczywiście przeanalizowane tylko na podstawie tabelek, nic nie wiem o składach itd. ale jak najbardziej taki do jakich służy ten temat.

Almtuna -1.0 (czas regulaminowy) @ 1.83 - Unibet

Większe zdjęcie po kliknięciu.

1615555577766.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Dziś o 12 jest spotkanie w 1 Lidze Tajlandii w piłce nożnej Suphanburi - Pathum. Kursy już znacząco spadły, bo początkowo gospodarze byli do gry nawet za około @ 10 natomiast obecnie jest to @3,35 na etoto, mecz drużyny, która broni się przed spadkiem 4 punkty straty do miejsca chronionego i 2 mecze mniej niż drużyna bezpośrednio przed nimi, przeciwko drużynie, która już zapewniła sobie mistrzostwo. Goście do tej pory bez porażki więc to ewentualnie może być tutaj czynnikiem, który będzie na niekorzyść, bo będą chcieli może sezon skończyć bez przegranej. Ale kursy spory, za drobne można próbować. Gospodarze ciułają punkty więc 1X za @1,7 ewentualnie też w opcji do grania.

Edit: Sukces połowiczny, goście się nadmiernie nie angażowali, natomiast napastnicy gospodarzy niestety do najlepszych "9" na świecie nie należą, mimo że goście nie przeszkadzali w polu karnym to tylko punkt wygarnęli
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +53
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Pewnie nikt nie bawi się w oglądanie spotkania, ale wyraźnie goście w obronie się zbytnio nie angażują. Ciekawe jak się to zakończy
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Dziś znów liga Tajlandii, tylko 2 i dwa spotkania ekip, które walczą o utrzymanie. Ostatnia kolejka dwie ekipy walczą o utrzymanie Customs UTD w tej chwili nad spadkiem, a Udon Thani na miejscu spadkowym, jeden punkt różnicy między nimi. Customs gra z ekipą ze środka tabeli, która nie gra już o nich. Udon gra z ekipą, która już na pewno spadnie z ligi. Myślę, że ciekawy temat do gry

Khon Kaen - Customs Utd - 2 @1,59, -1 @2,4 etoto
Uthai Thani - Udon Thani - 2 @1,51, -1 @2,38 etoto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +53
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
W podobnej sytuacji jeszcze ekipa Sisaket i tam na nich kurs około @1,9 -1.5 za @3,15 etoto więc też do ewentualnej gry i jedyna ekipa, która gra dziś u siebie czyli Lampang, ale obecnie chyba tylko w LV do gry za około @1,6 handi -1,25 za @2,15

No i Sisaket po dobrej serii dziś wpadka i spadek z ligi
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom