>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Żyje z bukmacherki

D 13

dani900

Użytkownik
Witam. Nazywam się Piotr, bukmacherką zajmuje się profesjonalnie od 6 lat. W tym czasie dorobiłem się niezłego kapitalu, prawde mowiac w sezonie 12-13 moje zarobki z betowania przewyzszyly zarobki z pracy. Mam nadzieje ze w ciagu dwoch lat dojde do zupelnej wolnosci finansowej i juz nie bede musial wiecej pracowac. Ale do tego dluga droga, pelna analiz, sleczenia na jakichs dziwnych zagranicznych forach, mailowania z rozmaitymi ekspertami z calego swiata byleby tylko udalo sie znalezc ta perelke, ta jedna mecz-malinke w ktora mozna zainwestowac gruba forse i wiedziec, ze kurs w porownaniu do prawdopodobienstwa jest na tyle wysoki, ze oplaca sie to grac. Do dziela!
Co i jak obstawiam?
Pilke nozna - Jedynie undery. Glownie under 2.5. Uwazam ze pilka nozna to bardzo trudny do przewidzenia sport, a na innych sie nie znam. Ale mam nosa od underow. Jak to dokladnie robie i na czym to polega - nie bede opowiadal, poniewaz jest to bardzo skomplikowany temat, ale to niewazne, wazne sa wyniki. A te poki co sa swietne. Perelek jednak nie jest duzo. To nie dziala w ten sposob, ze co tydzien podaje 10 typow i wszystkie sie sprawdzaja. Nie. Cudow nie ma. Ale w ciagu sezonu podam te 40-50 typow, z ktorych 80% wejdzie.
Jak uzywac moich typow?
Jezeli chcesz odniesc korzysc z mojego watku, to prosze cie, nie rob tak ze bierzesz jeden typ i pakujesz w niego cala kase jaka masz. To tak nie dziala. Kiedy juz przekonasz sie ze moje typy dzialaja, przeznacz na to np 500 zl, ale rozdziel je na 5x po stowie i spokojnie obstawiaj po 100 zl kazdy mecz. Jezeli zainwestujesz wszystko od razu w jeden mecz to zyski moga byc szybsze i wieksze, ale ryzyko ze stracisz cale 500zl jest duzo wieksze. Natomiast jezeli rozdzielisz ta kase i powolutku bedziesz inwestowal, to uwierz mi - nie zawiedziesz sie.
Juz wkrotce pierwsze typy. Do zobaczenia!
 
thecakeisaspy 2,3K

thecakeisaspy

Użytkownik
Nie piszę tego na zasadzie czepiania się ale nawiązując do nazwy tematu to ładne sumki musisz stawiać skoro przy 40-50 typach na sezon &quot;żyjesz z bukmacherki&quot; ????
 
D 13

dani900

Użytkownik
rzeczywiscie, 80% to niezly wynik, ale nigdy niewiadomo co przyniesie nowy sezon, dlatego &quot;nie chwal dnia przed zachodem slonca&quot;. najpierw musze sie wykazac i udowodnic tutaj ze umiem obstawiac, a dopiero pozniej bede zbierac pochwaly. Yieldu nigdy nie liczylem, bo mnie po prostu nie interesuje, podejrzewam jednak ze jest bardzo maly. w moim obstawianiu glowna role odgrywa kapital, mecze jakie obstawiam maja zwykle przelicznik 1,5 do 1,6, czasami mniejszy, czasami wiekszy ale generalnie oscyluja wokol tego. latwo policzyc ze jezeli obstawiasz caly czas single po kursie 1.5 to musisz miec skutecznosc 2/3 zeby wychodzic na 0. meczy w sezonie mam okolo 50, zrobmy wiec male obliczenia ile mozna zyskac.
Dane
ilosc meczy = 50
sredni kurs = 1.5 (czyli na kazdym kuponie zarabiam 0.5 jednostki)
skutecznosc = 80%
ilosc trafionych kuponow - 50*0,8 = 40
zysk w jednostkach - 40 * 0,5 = 20j
straty (ilosc nietrafionych kuponow) = 50-40 = 10j
bilans 20j-10j = 10j
jak wiec sami widzicie wyniki nie sa imponujace. tutaj nie da sie wygrac 50 000zl za 2 zlote. trzeba duzego wkladu, ale tak jak mowie - wyniki sa raczej pewne. miewalem juz gorsze i lepsze sezony, ale generalnie w dluzszym okresie czasowym ciaglosc typow jest stala i satysfakcjonujaca. dzisiaj jeszcze jak bede mial troche czasu to opisze jaki blad zrobilem na poczatku mojego obstawiania i jakie wnioski z tego wyciaglem, ale tak jak mowie - generalnie licze na udany sezon.
zreszta dosyc tego gadania. w maju sie okaze jaki bedzie moj bilans i ile moje typy sa warte. bo opowiadac jakim to sie nie jest swietnym typerem moze kazdy. wyniki potwierdza moje umiejetnosci. tyle
 
D 13

dani900

Użytkownik
Typ zupelnie nie mojego autorstwa, ale dobrego znajomego. Mam nadzieje na dobre rozpoczecie sezonu
1 liga algierska
28.12.2013 18:00
ASO Chlef - Ain Fakroun under 2.5
bwin - kurs 1.40
stawka - 4 000zl
 
D 13

dani900

Użytkownik
Typ zupelnie nie mojego autorstwa, ale dobrego znajomego. Mam nadzieje na dobre rozpoczecie sezonu
1 liga algierska
28.12.2013 18:00
ASO Chlef - Ain Fakroun under 2.5
bwin - kurs 1.40
stawka - 4 000zl
✅✅✅
bezstresowe 0-0, taka jakosc mi sie podoba.
wygrana 5600 zl
Bilans - ✅1600zl
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 13

dani900

Użytkownik
nie wiem czy zaciety, czy nie zaciety, szczerze mowiac nie interesuje mnie to. nie znam sie na lidze algierskiej (jak wyzej pisalem to byl typ znajomego) i nie bede dywagowal. wynik jednak mowi sam za siebie. na jutro nic nie mam, nastepne typy dopiero po nowym roku. pozdro
 
D 13

dani900

Użytkownik
kolejny typ moim zdaniem dosyc niepewny, ale koledzy z Grecji mowia ze to bedzie bankowy under. niemniej jednak jedna z druzyn 3 ostatnie mecze zakonczyla overami i w ostatnim jej meczu padlo 6 goli. mimo to info uwazam za pewne, wiec gram.

2 liga Grecka, grupa 1
04.01.2014 godzina 14.00
Magoulas - Panachaiki
under 2,5
kurs 1.5 Sportingbet
stawka 4000zl
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 13

dani900

Użytkownik
kolejny typ moim zdaniem dosyc niepewny, ale koledzy z Grecji mowia ze to bedzie bankowy under. niemniej jednak jedna z druzyn 3 ostatnie mecze zakonczyla overami i w ostatnim jej meczu padlo 6 goli. mimo to info uwazam za pewne, wiec gram.

2 liga Grecka, grupa 1
04.01.2014 godzina 14.00
Magoulas - Panachaiki
under 2,5
kurs 1.5 Sportingbet
stawka 4000zl
✅✅✅


troche nerwowka byla, bo od 69 minuty bylo 0-2, ale finalnie mozemy cieszyc sie z kolejnych pieniazkow. oby tak dalej ????

wygrana - 6000zl

bilans - ✅3600zl
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 13

dani900

Użytkownik
3 Liga Francuska (National)
10.01.14 godzina 20.00 (juz za pol godziny)
Amiens - Carquefou
Under 2,5 gola
bwin kurs 1.44
stawka 4 000zl
obstawiajcie byle szybko!
 
bagina 23

bagina

Użytkownik
Szacun 1 typ na miesiąc i masz wyplate 1600 zł od ręki, przemyślane wszystko. Widać, że nie jesteś w pierwszej łapanki. Dzisiejszy typ pewnie też siądzie, powodzenia życzę...
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Tak z ciekawości chciałem zapytac, co w przypadku wtopy?Jaka będzie kolejna stawka?Albo w przypadku dwóch błędnych typów z rzędu?
 
Do góry Bottom