>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Żużel 2023 - wrażenia, opinie, transfery, luźne rozmowy

neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie luźno dyskutujemy o sezonie 2023.
Zapraszam do kulturalnej i merytorycznej dyskusji.
 
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
Witam
Mam pytanie do was.
Czy jak planujecie zakłady polegacie tylko na swoim doświadczeniu i wiedzy, czy posiłkujecie się jakimiś stronami ze statystykami?
Jeśli tak, to czy moglibyście podesłać jakieś linki do tych stron.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Witam
Mam pytanie do was.
Czy jak planujecie zakłady polegacie tylko na swoim doświadczeniu i wiedzy, czy posiłkujecie się jakimiś stronami ze statystykami?
Jeśli tak, to czy moglibyście podesłać jakieś linki do tych stron.

Bardzo często posiłkuję się tymi statami. Ostatni sezon okrojony trochę bo nie mam podglądu na rozbudowane statystyki zawodników. jednak poprzednie lata fajnie obrazują jak zawodnik spisywał się na poszczególnych owalach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Wrzucę w tym temacie bo działu z analizami zaśmiecać nie będę. Zakład długoterminowy na to samo zdarzenie w dwóch różnych bukach z diametralnie różnym kursem. Początkowo uznałem za błąd, ale kurs wisi z małymi przerwami od ponad tygodnia.
H2H w forBet
Wybrzeże - PSŻ 1,5 - 2,40

H2H w STS

Wybrzeże - PSŻ 2,16 - 1,60

Przy zakładach dwu drogowych jest to na tyle znaczące wahnięcie, że można dorzucić kombinację dla tych co lubią zamrozić walutę.

Pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +486
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Mam pytanie :) jakie teraz powinny być kursy na Zmarzlika MŚ? w PL totalbet daje 1,25 a forbet 1,35 brutto (z podatkiem), więcej nie znalazłem a za granicą 1,47 i 1,5 netto.
Według mnie 1,25 to granie bez sensu. Ogólnie chyba kursy za niskie i jak ktoś by mnie zmusił to wolałbym zagrać, że MŚ zdobędzie ktoś inny, choć uważam że zdobędzie je Bartek. Przed sezonem na Zmarzlika było 1,90 a po trzech rundach ma tylko trzy punkty przewagi, więc nie jest to przepaść, a kursy spadły drastycznie. To jest żużel, kontuzje (tfu tfu) i inne zdarzenia losowe, jutro GP też specyficzne, gdzie Bartkowi ciężko będzie wygrać. Dużo się może jeszcze zdarzyć. 1,50 do dubla spoko, ale sam bym nie zagrał, a 1,25 to kpina. Takie moje, subiektywne zdanie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Do dubla? :) to bez podatku kurs jest ;) Ja tam wale single nawet jak jest 1,3 a prawidłowy to 1,01 xd

Chodzi mi o stan rzeczy... czy przy aktualnej sytuacji (punkty i pozostałe turnieje) kurs 1,5 reprezentuje value czy nie :) Być może żaden z tych kursów nie reprezentuje value 🤷‍♂️ chyba z tego co napisałeś, żaden z tych kursów nie reprezentuje wartości dodanej.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Nie wiedzialem ze w tym zuzlu, to takie perelki ida w wywiadach :ROFLMAO:
A to tylko fragment koncowy wywiadu. Swoja droga widac jzu po okularach, ze Ruski mocno odklejony.

 
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Panowie, jak sts rozlicza zakłady h2h na zawodników? Bewley i Lambert po 5. biegach mieli tyle samo punktów i po trzy wygrane biegi.
 
Do góry Bottom