>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Żle rozliczony zakład w Bet365

nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Witam!

Postawiłem dzisiaj w meczu Manchesteru United z Midtyjlland, że będzie powyżej 15 rzutów rożnych. Wg Bet365 w spotakniu było ich 15 i rozliczyli mi zakład jako przegrany. Oficjalna strona Uefa.com podaje że RR było 16 w cały spotkaniu (link: http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2016/matches/round=2000659/match=2017187/postmatch/commentary/index.html ).
Jak myślicie, co z tym zrobić? Obecnie napisałem maila do polskiego supportu i czekam na odpowiedź ponieważ tym z Chatu Live podał mi link do strony: http://www.bbc.co.uk/sport/football/35632870, mówiąc że było ich 15. Dla mnie to nie jest oficjalne źródło i nie zamierzam sprawy zostawić. Równie dobrze mógłby wstawić mi link ze strony onet.pl i upierać się, że są to oficjalne dane ????
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Oczywiście, że się kłóć o swoje racje. Nie oglądałem meczu, nie wiem ile było, ale skoro strona uefa podaje 16, to warto.
Brytole z bbc pewnie walnęli babola i teraz bet ślepo sugeruje się ich relacją.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Rodzi się zasadnicze pytanie - jak oni mogą bazować na BBC? Mają to gdzieś w regulaminie?

Wiele firm (chociażby Unibet) przy tego typu zakładach (najczęściej przedmeczowych) ma jasno podaną informacje - liczą się oficjalne statystyki z UEFA.com.

Jak najbardziej walcz o ten zakład, ale sam wynik jest wszędzie inny. Sprawdziłem aż kilkanaście miejsc i wpisy są podzielone między 14 a 15 rożnymi dla United. Midtjylland miało na pewno tylko jeden.
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Miałem podobną sytuację i dostałem odpowiedź, że wg. regulaminu &quot;W przypadku konieczności powtórzenia rzutu rożnego (np. z powodu faulu w polu karnym), zaliczony będzie tylko jeden rzut rożny. Przyznane rzuty rożne, które nie zostały wykorzystane nie będą się liczyły.&quot; - i oczywiście nie ma możliwości dyskusji - po prostu sami sobie decydują czy to była powtórka rzutu, czy nie.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Śmiech na sali Panowie ???? . Ja w oddsring obstawiłem, że ManU będzię miało powyżej 14,5 rzutów rożnych i też mój zakład jest przegrany. Niestety chat live mają czynny dopiero od 10.00, wtedy będę interweniował i walczył o swoje.
 
L 147

luminat

Użytkownik
&quot;W przypadku konieczności powtórzenia rzutu rożnego (np. z powodu faulu w polu karnym), zaliczony będzie tylko jeden rzut rożny. Przyznane rzuty rożne, które nie zostały wykorzystane nie będą się liczyły.&quot;
To chyba jakiś babol, bo za &#39;faul w polu karnym&#39; jest rzut karny albo wolny (jeśli dla przeciwników), a nie powtórka rzutu rożnego. Raczej chodziło o fakt gdy rzut rożny miał być wykonywany na gwizdek sędziego, a został wykonany wcześniej.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
każdy buk ma zapis z jakiego źródła rozlicza spotkania, z reguły są to strony oficjalnych organizatorów rozgrywek, oczywiście w tym wypadku jest to uefa.nie mam jednak dla ciebie dobrych wiadomości, czasem dochodzi do sytuacji że uefa te statystyki poprawia i tak było tym razem (obecnie jest tam 14-1)
&quot;W przypadku konieczności powtórzenia rzutu rożnego (np. z powodu faulu w polu karnym), zaliczony będzie tylko jeden rzut rożny. Przyznane rzuty rożne, które nie zostały wykorzystane nie będą się liczyły.&quot;

To chyba jakiś babol, bo za &#39;faul w polu karnym&#39; jest rzut karny albo wolny (jeśli dla przeciwników), a nie powtórka rzutu rożnego. Raczej chodziło o fakt gdy rzut rożny miał być wykonywany na gwizdek sędziego, a został wykonany wcześniej.
Kolego, chodzi zapewne o powtórzenie rzutu rożnego z racji jakiś przepychanek czy innych utarczek gdzie sędzia idzie interweniować i w tym samym momencie ktoś go wykona.Tak samo nie liczą się rzuty rożne które drużyna nie zdąży wykonać, czyli sędzia pokazuje wyraźnie na rożny i zaraz gwiżdże koniec połowy/spotkania.
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
W końcu doczekałem sie odpowiedzi, niestety po korektach na stronie uefa.com nie jest ona dla mnie korzystna ????

&quot;Dziękujemy za Pana e-mail.

Uprzejmie informuję, iż poprawna liczba rzutów rożnych to 14-1 dla Man Utd, poprawne wyniki znajdzie Pan zarówno na stronie Press Association jak BBC:http://www.bbc.co.uk/sport/football/35632870 16 rzut rożny był w rzeczywistości rzutem z autu.&quot;

Dziwi mnie tylko, że cały czas jako swoje źródło informacji podają te BBC. Przecież nie jest to żadne oficjalne źródło takich informacji :confused:
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Kurde ciągniesz tyle dni sprawę. Ściągnij sobie mecz, oglądnij i podliczy wszystkie prawidłowo wykonane rożne, będziesz mieć pewność czy masz sens o co walczyć. Jeśli będzie ok - to napisz czy relacja video z meczu może być podstawą do rozliczenia tego typu zakładu.
 
Do góry Bottom