>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Żelazna dyscyplina drogą do sukcesu

P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Witam, w związku z narastającymi prośbami o powstanie nowego tematu(z innymi systemami, którymi gram ) zdecydowałem się go dzisiaj go stworzyć.

Będę tutaj podawał mecze, które zawsze będą meczami pre, podzielone będą na insidery i mecze systemowe tzn: każdy typ będzie poparty moją analizą i informacjami odnośnie kontuzji, problemów finansowych, złą atmosferą itd.

1. W moim głównym temacie większość typów również opieranych jest o analizy, jednak nie zawsze piszę i mam czas je dodać do każdego meczu. Tutaj dodam zawsze pełne info, które będę miał o danym spotkaniu i podobnie jak w pierwszym temacie będą podawane stawki od 1 do 5, gdzie 1 oznacza 200,00 PLN, a 5 oznacza 1000,00 PLN.
Typy będą podawane rzadziej, z mniejszą częstotliwością natomiast tak jak wspominałem wyżej, będą to dyscypliny i drużyny w których czuje się najmocniejszy.


2. Program 1,2,3.
W tym dziale pojawiało się już bardzo dużo metod i systemów dojścia do większego kapitału z mniejszym budżetem, dlatego i ja chciałem przedstawić swój system, nie ujmując nic osobom, które już próbowały tak grać.
Mnie osobiście stosując ten system przy 6 próbach udało się 2 razy dojść do kwoty 20k lub bardzo zbliżonej.

- Budżet startowy każdego systemu to 1k
- każdy mecz z systemu jest z automatu poparty analizą
- typy pojawiają się czasami raz w miesiącu
- 3 zasady: cierpliwość, dyscyplina i opanowanie
- każdy system po dojściu do 5k jest rozbijany na dwie części, czyli od kapitału 5k gramy po 2.5k na mecz, przy dojściu do 10k robimy ponownie to samo
- mecze zawszę będą meczami pre, oraz będą to single
- kursy maksymalne jakie przewiduje to 1,80, ale będzie to zależne od oferty
- każdy program ma maksymalnie 2 podejścia
- czas dojścia do 20k jaki sobie wyznaczam to około 3 miesiące, wszystko będzie zależeć od oferty
- każdy gra na swoją odpowiedzialność


Program 1 bilans: 1960,00 PLN ( 2 zagrane zdarzenia )
Program 2 bilans: 1000,00 PLN
Program 3 bilans: 3401,64 PLN ( 3 zagrane zdarzenia )

W celu sprawdzenia historii i początków systemu zapraszam do mojego pierwszego tematu w dziele kupony, tutaj będzie kontynuacja, a cel dojście do 20k w każdym programie z osobna.

Tak jak wspominałem naprzemiennie będą pojawiały się tutaj insidery głównie single, które będę również dobierał do ako w moim pierwszym temacie: stały profit bukmacherski.

Póki co tyle, gdyby coś uległo zmianie będę pisał na bieżąco.

GL dla wszystkich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Typy umieszczane w tym dziale nie są dodatkowo grane, bilans jest liczony w moim pierwszym temacie, natomiast jest to najlepsza selekcja tego co analizuje z danej oferty. Podliczał będę tylko skuteczność.

Tutaj typ, który wczoraj podawałem w Typach dnia pierwszy raz.

#1. Dyscyplina: Koszykówka NCAA 01:00
Godzina: 01:00
Indiana - Purdue
Typ: Purdue
Kurs: 1,72
Unibet

Analiza: Dziś duże value i pomyłka oddsmakerów. Kurs na Purdue przy dużych osłabieniach gospodarzy to duże nieporozumienie.
Dwóch liderów ekipy Indiany dziś out, James Blackmon Jr and OG Anunoby, oboje rzucają 30% wszystkich punków które zdobywa ekipa gospodarzy!

Purdue to ekipa która rzuca z kolei średnio 82 punkty na mecz i jest pod tym względem 3 najlepszą ekipą. Młodzież akademicka z Indiany zdecydowanie nie lubi szybkiego tempa meczu, które dzisiaj narzuci ekipa przyjezdnych.

Po ciężkim meczu z liderem z Wisconsin dzisiaj wielu graczy odpoczywa w Indianie, lub leczy urazy tak jak wspomnieni wyżej liderzy ekipy.

Nie widzę dziś innej możliwości jak pewne zwycięstwo Purdue, a ten kurs wydaje się promocją bo buki zdecydowanie są w tyle z tymi informacjami. Dodatkowo duże ruchy na rynkach azjatyckich w kierunku Indiany spowodowały spadki w Europie, należy dziś ten mecz wziąć pod lupę, na live również bedzie można coś upolować.

GL!


TYP WYGRANY 64-69 ✅
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Również typy dnia:

#2. Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:30
New York Knicks - Denver Nuggets
Typ: New York Knicks
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Poczynania Knicks w tym sezonie to seria niepowodzeń, u siebie we własnej hali przychodzi im ostatnimi czasy wstydzić się za swoje wyniki. Dziś jestem pewny, że ta passa się odwróci i zaczną zwycięski marsz do fazy play off, która zdecydowanie im uciekła w tym momencie.
Denver dzisiaj osłabione brakiem kluczowych graczy, Faried (Kontuzja kostki),
Gallinari (Kontuzja pachwiny) i Mudiay.
Otwarty mecz to coś co Knicks lubią, a Anthony dziś pokaże klasę.
Zrobił się dość duży public na Denver, jedynie z tego powodu iż mają zdecydowanie większe szanse na play off. Natomiast dlaczego Knicks mieliby dzisiaj zostać pokonani u siebie ? Jakoś tego nie widzę i wchodzę w dość łatwą wygraną Knicks 7-10 punktami.
GL.
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Również typy dnia:


#2. Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:30
New York Knicks - Denver Nuggets
Typ: New York Knicks
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365

Poczynania Knicks w tym sezonie to seria niepowodzeń, u siebie we własnej hali przychodzi im ostatnimi czasy wstydzić się za swoje wyniki. Dziś jestem pewny, że ta passa się odwróci i zaczną zwycięski marsz do fazy play off, która zdecydowanie im uciekła w tym momencie.
Denver dzisiaj osłabione brakiem kluczowych graczy, Faried (Kontuzja kostki),
Gallinari (Kontuzja pachwiny) i Mudiay.
Otwarty mecz to coś co Knicks lubią, a Anthony dziś pokaże klasę.
Zrobił się dość duży public na Denver, jedynie z tego powodu iż mają zdecydowanie większe szanse na play off. Natomiast dlaczego Knicks mieliby dzisiaj zostać pokonani u siebie ? Jakoś tego nie widzę i wchodzę w dość łatwą wygraną Knicks 7-10 punktami.
GL.




#2. Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:30
New York Knicks - Denver Nuggets
Typ: New York Knicks
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365

Poczynania Knicks w tym sezonie to seria niepowodzeń, u siebie we własnej hali przychodzi im ostatnimi czasy wstydzić się za swoje wyniki. Dziś jestem pewny, że ta passa się odwróci i zaczną zwycięski marsz do fazy play off, która zdecydowanie im uciekła w tym momencie.
Denver dzisiaj osłabione brakiem kluczowych graczy, Faried (Kontuzja kostki),
Gallinari (Kontuzja pachwiny) i Mudiay.
Otwarty mecz to coś co Knicks lubią, a Anthony dziś pokaże klasę.
Zrobił się dość duży public na Denver, jedynie z tego powodu iż mają zdecydowanie większe szanse na play off. Natomiast dlaczego Knicks mieliby dzisiaj zostać pokonani u siebie ? Jakoś tego nie widzę i wchodzę w dość łatwą wygraną Knicks 7-10 punktami.
GL.[/quote]


123-131 PRZEGRANA
⛔⛔⛔
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Oba typy podane w moim głównym temacie, tutaj będę prowadził dla siebie dokładne statystyki typów z moją większą analizą oraz value betów.
#3.NBA 02:00
Milwaukee Bucks - Detroit Pistons
Typ: Milwaukee Bucks @ 1,75
1xbet
Analiza:
Przeglądając inne tematy szczególnie zapadło mi w pamięć jedno określenie &quot; siadł jak dziad na czereśnie&quot; i tutaj idealnie mi to pasuje. Dziś bardzo ważny mecz przed ekipą z Milwaukee, która podejmować będzie u siebie swojego bezpośredniego rywala do walki o play off. Pełna mobilizacja w obozie gospodarzy, którzy sprawili ostatnio kilka sensacji ulegając m.in ekipe Phi, która swojego czasu była on fire, oraz Lakers i Miami, ( wszystkie mecze rozgrywane u siebie ). Obie ekipy podbudowane zwycięstwami w ostatnich spotkaniach przystąpią dziś do rywalizacji, która może w psychice zawodników dużo wnieść z perspektywy następnych meczy.
Detroit dzisiaj jest B2b i moim zdaniem to głownie wpłynie na losy spotkania, wygrali w naprawdę ciężkim boju z ekipą Toronto, gdzie zagrali fantastyczną 4 kwartę rzucając 36 punktów. Dziś jednak nie daje im żadnych szans w meczu w którym według mojej opinie Bucks będą prowadzić od początku do końca.
GL!
102-89 WYGRANA
✅✅✅
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#4. NBA 01:00
Indiana Pacers - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs @ 1,64
1xbet

Analiza:
Indiana Pacers notują w końcu przewidywany dołek, są już raczej pewni gry w play off i to dobry moment by naładować baterie. Zanotowali ostatni serię 3 porażek, gdzie na pewno najbardziej zaskakująca miała miejsce 2 dni temu w starciu z Bucks, które przegrali 16 punktami na własnym parkiecie.
Dziś w tym spotkaniu widzę tylko jedno możliwe rozwiązanie, a mianowicie wygrana przyjezdnych z San Antonio, kurs 1,55-1,65 wydaje się być dość wysokim jak na obecny okres sezonu. Drużyna Leonarda i spółki dziś moim zdaniem zdetronizuje całkowicie ekipę z Indiany.
Indiana Pacers, preferują tak zwany stary model koszykówki, nie ma nic odkrywczego w ich grze, a już na pewno zaskakującego. Gregg Popovich trener ekipy Spurs, perfekcjonista i znakomity taktyk na pewno rozpracuję na części pierwsze drużynę Indiany Pacers i ich warianty gry.
Dodatkowy fakt, który utwierdza mnie w przekonaniu iż Spurs rozbroją dzisiaj ekipę Pacers jest fakt iż ostatni zdarzyło im się kilka zaskakujących wpadek m.in z drużyną Knicks, gdzie zdecydowanie zaważyła skuteczność rzutów gości.
H2h również wygląda obiecująco:
24 mecze
21 wygranych Spurs
3 wygrane Indiany
U siebie również Indiana na 10 ostatnich meczy bilans ze Spurs 3-7.
Podsumowując, ekipa Indiany owszem spisuje się dobrze na własnym parkiecie, pokonując średniaków oraz najsłabsze drużyny danych konferencji, jednak kiedy przychodzi im się mierzyć z drużynami pokroju Toronto, Spurs, Houston, Cleveland to jest to jednak półka wyżej, nie do przeskoczenia, jeżeli Spurs przegrają dzisiaj mecz to tylko i wyłącznie na własne życzenie, lub też gospodarzom musiałby wyjść naprawdę fantastyczny mecz, w innym wypadku nie widzę szans na wygraną Pacers.

GL!

106-110 WYGRANA
✅✅✅
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#5. Dyscyplina: Koszykówka NCAA
Godz: 01:00
Spotkanie: Akron - Toledo
Typ: Toledo + 7 HA
Kurs 1,80
Bukmacher: Bet365

Analiza: Na pierwszy rzut oka sprawa wydaje się oczywista, drużyna gospodarzy jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu, jednak nie dla mnie. Jako, że oferta NBA dzisiaj nie rozpieszcza postanowiłem zgłębić się dziś w młodzieżówkę.
Do rzeczy, widzę tutaj zamknięty mecz na styku z przewagą drużyny Toledo Rockets, dlaczego ? Trener przyjezdnych Tod Kowalczyk, przygotowuje na dzisiejsze spotkanie, taktykę run&amp;gun, co według mnie może dać szybką przewagę punktową już na początku spotkania, ponieważ gospodarze dziś będą grali eksperymentalną piątką. Ich przewaga w konferencji jest dość znaczna, procentowo to 0.826 ulegli tylko w 4 meczach. U siebie mają również genialną passę spotkań na 32 spotkania wygrali 31 !
Pomimo to jest to dla mnie duże value i wydaje mi się, że passa drużyna Akron może dzisiaj zostać przerwana. Wielu bardzo młodych graczy dzisiaj i z informacji, które zebrałem trener będzie rotował bardzo wieloma zawodnikami, natomiast Rakiety, dziś będą miała znakomity dzień i wykorzystają te sytuacje.
To moje przewidywania, dla odważniejszych można zagrać mniejszy handicap.

GL!
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#6. NBA 02:00
Minnesota Timberwolves - Cleveland Cavaliers
Typ: Cleveland Cavaliers
Kurs: 1,55-1,60
Bet365, Unibet

Analiza: Dziś kolejne spotkanie jakie wziąłem pod lupę to mecz młodzików z Minnesoty kontra odbudowujący formę w lutym zespół Cleveland Cavaliers.
Kurs 1,55-1,60 jakże zachęcający na dzisiejsze spotkanie. Zrywy gospodarzy do play off można już włożyć między bajki.
Starcie Dawida z Goliatem, Cavs podrażnieni bardzo słabym styczniem, w lutym notują znakomite wyniki, m.in. pokonując na wyjeździe drużynę Washington Wizzards 140-135 OT. Dzisiaj również przewiduję wysoki wyniki over 218 punktów oraz wygrana Cleveland @ 2,44.
Król jak zwą Lebrona buduje ponownie formę po kilku meczowym dołku. Otwarte spotkanie się szykuje i jak ostatnio to bywało Minnesota dziś takzż bez swoich podstawowych graczy:
- LaVine
- Payne
- Pekovic
W drużynie Cleveland zabraknie Kevina Love, jednak nie sądzę aby Cleveland dzisiaj miało jakieś szczególne problemy bez niego.
H2h również bardzo korzystne dla Cleveland 7-3 na ostatnie 10 spotkań.
Naprawdę nie ma co się tutaj zbytnio rozpisywać, jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego to goście wygrają ten mecz z dość sporym zapasem, dlatego też polecam zagrać ich zwycięstwo.

GL!
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#5. Dyscyplina: Koszykówka NCAA
Godz: 01:00
Spotkanie: Akron - Toledo
Typ: Toledo + 7 HA
Kurs 1,80
Bukmacher: Bet365


Analiza: Na pierwszy rzut oka sprawa wydaje się oczywista, drużyna gospodarzy jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu, jednak nie dla mnie. Jako, że oferta NBA dzisiaj nie rozpieszcza postanowiłem zgłębić się dziś w młodzieżówkę.
Do rzeczy, widzę tutaj zamknięty mecz na styku z przewagą drużyny Toledo Rockets, dlaczego ? Trener przyjezdnych Tod Kowalczyk, przygotowuje na dzisiejsze spotkanie, taktykę run&amp;gun, co według mnie może dać szybką przewagę punktową już na początku spotkania, ponieważ gospodarze dziś będą grali eksperymentalną piątką. Ich przewaga w konferencji jest dość znaczna, procentowo to 0.826 ulegli tylko w 4 meczach. U siebie mają również genialną passę spotkań na 32 spotkania wygrali 31 !

Pomimo to jest to dla mnie duże value i wydaje mi się, że passa drużyna Akron może dzisiaj zostać przerwana. Wielu bardzo młodych graczy dzisiaj i z informacji, które zebrałem trener będzie rotował bardzo wieloma zawodnikami, natomiast Rakiety, dziś będą miała znakomity dzień i wykorzystają te sytuacje.
To moje przewidywania, dla odważniejszych można zagrać mniejszy handicap.


GL!
#5. Dyscyplina: Koszykówka NCAA
Godz: 01:00
Spotkanie: Akron - Toledo
Typ: Toledo + 7 HA
Kurs 1,80
Bukmacher: Bet365


Analiza: Na pierwszy rzut oka sprawa wydaje się oczywista, drużyna gospodarzy jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu, jednak nie dla mnie. Jako, że oferta NBA dzisiaj nie rozpieszcza postanowiłem zgłębić się dziś w młodzieżówkę.
Do rzeczy, widzę tutaj zamknięty mecz na styku z przewagą drużyny Toledo Rockets, dlaczego ? Trener przyjezdnych Tod Kowalczyk, przygotowuje na dzisiejsze spotkanie, taktykę run&amp;gun, co według mnie może dać szybką przewagę punktową już na początku spotkania, ponieważ gospodarze dziś będą grali eksperymentalną piątką. Ich przewaga w konferencji jest dość znaczna, procentowo to 0.826 ulegli tylko w 4 meczach. U siebie mają również genialną passę spotkań na 32 spotkania wygrali 31 !

Pomimo to jest to dla mnie duże value i wydaje mi się, że passa drużyna Akron może dzisiaj zostać przerwana. Wielu bardzo młodych graczy dzisiaj i z informacji, które zebrałem trener będzie rotował bardzo wieloma zawodnikami, natomiast Rakiety, dziś będą miała znakomity dzień i wykorzystają te sytuacje.
To moje przewidywania, dla odważniejszych można zagrać mniejszy handicap.


GL!

71-65 WYGRANA
✅✅✅
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#6. NBA 02:00
Minnesota Timberwolves - Cleveland Cavaliers
Typ: Cleveland Cavaliers
Kurs: 1,55-1,60
Bet365, Unibet


Analiza: Dziś kolejne spotkanie jakie wziąłem pod lupę to mecz młodzików z Minnesoty kontra odbudowujący formę w lutym zespół Cleveland Cavaliers.
Kurs 1,55-1,60 jakże zachęcający na dzisiejsze spotkanie. Zrywy gospodarzy do play off można już włożyć między bajki.

Starcie Dawida z Goliatem, Cavs podrażnieni bardzo słabym styczniem, w lutym notują znakomite wyniki, m.in. pokonując na wyjeździe drużynę Washington Wizzards 140-135 OT. Dzisiaj również przewiduję wysoki wyniki over 218 punktów oraz wygrana Cleveland @ 2,44.
Król jak zwą Lebrona buduje ponownie formę po kilku meczowym dołku. Otwarte spotkanie się szykuje i jak ostatnio to bywało Minnesota dziś takzż bez swoich podstawowych graczy:
- LaVine
- Payne
- Pekovic

W drużynie Cleveland zabraknie Kevina Love, jednak nie sądzę aby Cleveland dzisiaj miało jakieś szczególne problemy bez niego.
H2h również bardzo korzystne dla Cleveland 7-3 na ostatnie 10 spotkań.
Naprawdę nie ma co się tutaj zbytnio rozpisywać, jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego to goście wygrają ten mecz z dość sporym zapasem, dlatego też polecam zagrać ich zwycięstwo.


GL!

#6. NBA 02:00
Minnesota Timberwolves - Cleveland Cavaliers
Typ: Cleveland Cavaliers
Kurs: 1,55-1,60
Bet365, Unibet


Analiza: Dziś kolejne spotkanie jakie wziąłem pod lupę to mecz młodzików z Minnesoty kontra odbudowujący formę w lutym zespół Cleveland Cavaliers.
Kurs 1,55-1,60 jakże zachęcający na dzisiejsze spotkanie. Zrywy gospodarzy do play off można już włożyć między bajki.

Starcie Dawida z Goliatem, Cavs podrażnieni bardzo słabym styczniem, w lutym notują znakomite wyniki, m.in. pokonując na wyjeździe drużynę Washington Wizzards 140-135 OT. Dzisiaj również przewiduję wysoki wyniki over 218 punktów oraz wygrana Cleveland @ 2,44.
Król jak zwą Lebrona buduje ponownie formę po kilku meczowym dołku. Otwarte spotkanie się szykuje i jak ostatnio to bywało Minnesota dziś takzż bez swoich podstawowych graczy:
- LaVine
- Payne
- Pekovic

W drużynie Cleveland zabraknie Kevina Love, jednak nie sądzę aby Cleveland dzisiaj miało jakieś szczególne problemy bez niego.
H2h również bardzo korzystne dla Cleveland 7-3 na ostatnie 10 spotkań.
Naprawdę nie ma co się tutaj zbytnio rozpisywać, jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego to goście wygrają ten mecz z dość sporym zapasem, dlatego też polecam zagrać ich zwycięstwo.


GL!
108-116 WYGRANA
✅✅✅
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#7. Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 4:30
Los Angeles Clippers - Atlanta Hawks
Typ: Atlanta Hawks +4,5 HA
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin

Analiza: Na dzisiejszą noc widzę z kolei value w drużynie z Atlanty, która w mojej opinii wygra ten mecz. Hawks przegrali tylko 3 z ostatnich 18 wyjazdowych spotkań i zdecydowanie polecam ich grać na wyjazdach, ponieważ przed własną publicznością o dziwo czują się znacznie bardziej spięci. Milssap, Howard w znakomitej formie, oczywiście można powiedzieć to samo o drużynie z LA, która wygrała przewidzianą przeze mnie potyczkę z Utah Jazz po kursie 3,80. Dziś jednak czeka ich dużo trudniejsze zadanie, Hawks uwielbiają te trudniejsze spotkania szczególnie na wyjazdach i tam właśnie pokazują swój potencjał przekonało się o tym m.in Houston Rockets które poległo wygrywając +20 w 4 kwarcie!
Ekipa gospodarzy oczywiście dzisiaj bez Paul&#39;a i dla mnie ten brak będzie akurat najbardziej odczuwalny w konfrontacji z drużyną Hawks. Gdy brakuje lidera w każdym z 3 przypadków drużyna z Atlanty wygrywa.
Hawks przegrało z Clippersami nie tak dawno bo w połowie stycznia u siebie i dziś będą chcieli wziąć odwet na drużynie z Los Angeles. Dziś możemy spodziewać się underowego spotkania moim zdaniem a skuteczność za 2 będzie miała największe znaczenie. Howard pokaże klasę i poprowadzi swój zespół do zwycięstwa. To moje zdanie, warte zagrania również troszkę drobniej Atlanta Hawks 1 kwarta @ 2,05.
GL!
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#7. Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 4:30
Los Angeles Clippers - Atlanta Hawks
Typ: Atlanta Hawks +4,5 HA
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin


Analiza: Na dzisiejszą noc widzę z kolei value w drużynie z Atlanty, która w mojej opinii wygra ten mecz. Hawks przegrali tylko 3 z ostatnich 18 wyjazdowych spotkań i zdecydowanie polecam ich grać na wyjazdach, ponieważ przed własną publicznością o dziwo czują się znacznie bardziej spięci. Milssap, Howard w znakomitej formie, oczywiście można powiedzieć to samo o drużynie z LA, która wygrała przewidzianą przeze mnie potyczkę z Utah Jazz po kursie 3,80. Dziś jednak czeka ich dużo trudniejsze zadanie, Hawks uwielbiają te trudniejsze spotkania szczególnie na wyjazdach i tam właśnie pokazują swój potencjał przekonało się o tym m.in Houston Rockets które poległo wygrywając +20 w 4 kwarcie!

Ekipa gospodarzy oczywiście dzisiaj bez Paul&#39;a i dla mnie ten brak będzie akurat najbardziej odczuwalny w konfrontacji z drużyną Hawks. Gdy brakuje lidera w każdym z 3 przypadków drużyna z Atlanty wygrywa.

Hawks przegrało z Clippersami nie tak dawno bo w połowie stycznia u siebie i dziś będą chcieli wziąć odwet na drużynie z Los Angeles. Dziś możemy spodziewać się underowego spotkania moim zdaniem a skuteczność za 2 będzie miała największe znaczenie. Howard pokaże klasę i poprowadzi swój zespół do zwycięstwa. To moje zdanie, warte zagrania również troszkę drobniej Atlanta Hawks 1 kwarta @ 2,05.
GL!
#7. Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 4:30
Los Angeles Clippers - Atlanta Hawks
Typ: Atlanta Hawks +4,5 HA
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin


Analiza: Na dzisiejszą noc widzę z kolei value w drużynie z Atlanty, która w mojej opinii wygra ten mecz. Hawks przegrali tylko 3 z ostatnich 18 wyjazdowych spotkań i zdecydowanie polecam ich grać na wyjazdach, ponieważ przed własną publicznością o dziwo czują się znacznie bardziej spięci. Milssap, Howard w znakomitej formie, oczywiście można powiedzieć to samo o drużynie z LA, która wygrała przewidzianą przeze mnie potyczkę z Utah Jazz po kursie 3,80. Dziś jednak czeka ich dużo trudniejsze zadanie, Hawks uwielbiają te trudniejsze spotkania szczególnie na wyjazdach i tam właśnie pokazują swój potencjał przekonało się o tym m.in Houston Rockets które poległo wygrywając +20 w 4 kwarcie!

Ekipa gospodarzy oczywiście dzisiaj bez Paul&#39;a i dla mnie ten brak będzie akurat najbardziej odczuwalny w konfrontacji z drużyną Hawks. Gdy brakuje lidera w każdym z 3 przypadków drużyna z Atlanty wygrywa.

Hawks przegrało z Clippersami nie tak dawno bo w połowie stycznia u siebie i dziś będą chcieli wziąć odwet na drużynie z Los Angeles. Dziś możemy spodziewać się underowego spotkania moim zdaniem a skuteczność za 2 będzie miała największe znaczenie. Howard pokaże klasę i poprowadzi swój zespół do zwycięstwa. To moje zdanie, warte zagrania również troszkę drobniej Atlanta Hawks 1 kwarta @ 2,05.
GL!
PRZEGRANA ⛔⛔⛔
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
SYSTEM 1

Włochy Serie A1 18:00
Trentino - Modena
Typ: Trentino @ 1,83
Bet365
Stawka: 1960,00 PLN
SYSTEM 1

Włochy Serie A1 18:00
Trentino - Modena
Typ: Trentino @ 1,83
Bet365
Stawka: 1960,00 PLN

3-0 WYGRANA
✅✅✅
1628.00PLN ✅

POZAMIATANE GŁÓWNY TYP ✅
Bilans system 1 : 3586.00PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
SYSTEM 2
Dyscyplina: Tenis, Rio de Janeiro
Godz: 23:30
Spotkanie: Dolgopolov A. - Ferrer D
Typ: Dolgopolov A.
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
STAWKA: 1000,00 PLN

Analiza:
Po wczorajsze wpadce Pałacu Bydgoszcz, którego zawodniczki ewidentnie spaliły się w meczu z ŁKS-em, czas podreperować trochę bilans.
Dziś starcie dwóch zawodników w jakże odmiennej formie. Ukrainiec na przestrzeni ostatnich kilku tygodni prezentuje wysoki i równy poziom. W Buenos Aires kilka dni temu rozegrał fantastyczny turniej gdzie pokonał w finale Nishikoriego 2-0 !
Kursy na te spotkanie jak dla mnie to wielkie, wielkie zaskoczenie 1,50-2,50 ?! Coś tutaj jest nie tak. Przypomnijmy, że Ferrrer odpadł w turnieju w Argentynie już w pierwszej rundzie z Argentyńczykiem Berlocq, wtedy również grałem przeciwko Ferrerowi w kierunku Berlocq po kursie 3,50 i jak się okazało słusznie bo Hiszpan przegrał 2-0. Dziś widzę podobny scenariusz, zaważy dyspozycja dnia, warto dodać że podczas turnieju w Argentynie Dolgopolov nie stracił nawet seta ! Wygrywając wszystkie pojedynki 2-0. Jak dla mnie jest to ogromne value dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
SYSTEM 2
Dyscyplina: Tenis, Rio de Janeiro
Godz: 23:30
Spotkanie: Dolgopolov A. - Ferrer D
Typ: Dolgopolov A.
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
STAWKA: 1000,00 PLN


Analiza:
Po wczorajsze wpadce Pałacu Bydgoszcz, którego zawodniczki ewidentnie spaliły się w meczu z ŁKS-em, czas podreperować trochę bilans.
Dziś starcie dwóch zawodników w jakże odmiennej formie. Ukrainiec na przestrzeni ostatnich kilku tygodni prezentuje wysoki i równy poziom. W Buenos Aires kilka dni temu rozegrał fantastyczny turniej gdzie pokonał w finale Nishikoriego 2-0 !
Kursy na te spotkanie jak dla mnie to wielkie, wielkie zaskoczenie 1,50-2,50 ?! Coś tutaj jest nie tak. Przypomnijmy, że Ferrrer odpadł w turnieju w Argentynie już w pierwszej rundzie z Argentyńczykiem Berlocq, wtedy również grałem przeciwko Ferrerowi w kierunku Berlocq po kursie 3,50 i jak się okazało słusznie bo Hiszpan przegrał 2-0. Dziś widzę podobny scenariusz, zaważy dyspozycja dnia, warto dodać że podczas turnieju w Argentynie Dolgopolov nie stracił nawet seta ! Wygrywając wszystkie pojedynki 2-0. Jak dla mnie jest to ogromne value dzisiaj.


SYSTEM 2
Dyscyplina: Tenis, Rio de Janeiro
Godz: 23:30
Spotkanie: Dolgopolov A. - Ferrer D
Typ: Dolgopolov A.
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
STAWKA: 1000,00 PLN


Analiza:
Po wczorajsze wpadce Pałacu Bydgoszcz, którego zawodniczki ewidentnie spaliły się w meczu z ŁKS-em, czas podreperować trochę bilans.
Dziś starcie dwóch zawodników w jakże odmiennej formie. Ukrainiec na przestrzeni ostatnich kilku tygodni prezentuje wysoki i równy poziom. W Buenos Aires kilka dni temu rozegrał fantastyczny turniej gdzie pokonał w finale Nishikoriego 2-0 !
Kursy na te spotkanie jak dla mnie to wielkie, wielkie zaskoczenie 1,50-2,50 ?! Coś tutaj jest nie tak. Przypomnijmy, że Ferrrer odpadł w turnieju w Argentynie już w pierwszej rundzie z Argentyńczykiem Berlocq, wtedy również grałem przeciwko Ferrerowi w kierunku Berlocq po kursie 3,50 i jak się okazało słusznie bo Hiszpan przegrał 2-0. Dziś widzę podobny scenariusz, zaważy dyspozycja dnia, warto dodać że podczas turnieju w Argentynie Dolgopolov nie stracił nawet seta ! Wygrywając wszystkie pojedynki 2-0. Jak dla mnie jest to ogromne value dzisiaj.

6-4 5-2 i dwa przełamania 1.001 na Dolgo.
To się nazywa VALUE, brawo bukmacherzy!

BILANS SYSTEM 2 : 2500,00 PLN
✅✅✅✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +16
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#8.Dyscyplina: Siatkówka - Włochy Serie A1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Vibo Valentia - Latina
Typ: Latina
Kurs: 2,30
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dziś o godzinie 20:30 w ramach rozgrywek ostatniej kolejki sezonu Vibo Valentina podejmie u siebie zespół Latiny, który to ostatnio prezentuje się bardzo dobrze, gra na stałym i równym poziomie i dzisiaj jest również zdecydowanym faworytem. Beniaminek jest w rozsypce, pokazało to ostatnie spotkanie przegrane z Sorą 3-0. Dziś mamy do czynienia z zamaskowaniem kursów poprzez to że Vibo gra u siebie, jednak nie sądzę, aby to miało jakiś wpływ na wynik tego spotkania. Gospodarze wygrali na ostatnie 8 spotkań tylko jedno z Padovą po wymęczonym meczu 3-2.
H2h jest również na korzyść Latiny która triumfowała 4 razy na ostatnie 5 spotkań.
Potencjał i doświadczenie to kolejny fakt który stawia Latine w lepszym świetle i według mojej opinii dzisiaj doświadczenie i aktualna forma, zdecyduje o losach meczu. Vibo ma bardzo młodą kadrę przeważnie wygrywa tylko z drużynami z samego dołu tabeli chociaż tak jest wspominałem ostatnio przegrali z 12 w tabeli Sorą. Dziś nie przewiduje ich zrywu
Jak dla mnie 75%-25 % tak powinny przedstawiać się szanse obu ekip. Tutaj ponownie duże duże value, a kurs 2,30 zachęca.
GL!
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#8.Dyscyplina: Siatkówka - Włochy Serie A1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Vibo Valentia - Latina
Typ: Latina
Kurs: 2,30
Bukmacher: Unibet

Analiza: Dziś o godzinie 20:30 w ramach rozgrywek ostatniej kolejki sezonu Vibo Valentina podejmie u siebie zespół Latiny, który to ostatnio prezentuje się bardzo dobrze, gra na stałym i równym poziomie i dzisiaj jest również zdecydowanym faworytem. Beniaminek jest w rozsypce, pokazało to ostatnie spotkanie przegrane z Sorą 3-0. Dziś mamy do czynienia z zamaskowaniem kursów poprzez to że Vibo gra u siebie, jednak nie sądzę, aby to miało jakiś wpływ na wynik tego spotkania. Gospodarze wygrali na ostatnie 8 spotkań tylko jedno z Padovą po wymęczonym meczu 3-2.
H2h jest również na korzyść Latiny która triumfowała 4 razy na ostatnie 5 spotkań.

Potencjał i doświadczenie to kolejny fakt który stawia Latine w lepszym świetle i według mojej opinii dzisiaj doświadczenie i aktualna forma, zdecyduje o losach meczu. Vibo ma bardzo młodą kadrę przeważnie wygrywa tylko z drużynami z samego dołu tabeli chociaż tak jest wspominałem ostatnio przegrali z 12 w tabeli Sorą. Dziś nie przewiduje ich zrywu
Jak dla mnie 75%-25 % tak powinny przedstawiać się szanse obu ekip. Tutaj ponownie duże duże value, a kurs 2,30 zachęca.
GL!

3-1 PRZEGRANA
⛔⛔⛔

chociaż Latina dużo lepiej wyglądała w tym meczu. W pierwszy secie wypuściła przewagę 14-5 w drugim 23-20 bo oba sety mogły się zakończyć wygraną Latiny i starem meczu 2-0. Trzeci set wygrali a w czwartym ponownie wypuścili przewagę 23-21 prowadząc w końcówce seta.
 
Do góry Bottom