>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

źle rozliczony zaklad

sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
witam,

19.03 stawiałem zaklad na over 6.5 asyst Ty Lawsona (Denver vs Dallas).

Oglądalem cały mecz Lawson zdobył 7 asyst, ale podczas transmisji osoba obsługujaca transmisje tekstowa na stronie nba.com pomylila sie i przypisala jedna asyste innemu graczowi.

http://www.youtube.com/watch?v=QyMunzUUumk

Bet365 sugeruje sie wynikami z nba.com i nie chce zmienic mi zakladu na wygrany mimo to, ze na 100000% Lawson zdobyl 7 asyst!!

CO ROBIC?
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
bet365 ani inny buk nie jest sędzią i statystykiem, stąd odwołuje się on do raportów meczowych, dopóki NBA nie przypisze asysty innemu zawodnikowi dopóty bukmacher ma podkładkę. Z drugiej strony wielu obstawiało under... wiec to nie jest tak, że buk z Ciebie zdziera. Był kiedyś mecz piłki nożnaej gdzie zawodnik dostał drugą żółta kartkę, ale sędzia nie wlepił czerwonej, dalej grał...
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Ale dlaczego ja mam cierpiec za blad kogos ze strony NBA.com? Ja stawiam zaklad w bet365, zaklad zostal trafiony, a pieniadze nie zostaly wyplacone...
 
H 0

hank_j

Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Nie jestem pewien czy to źle rozliczony zakład, czy dobrze, a ja o tym nie wiem.
Obstawiłem w meczu Central Coast Mariners v Perth Glory
(Wynik końcowy), że wygra Perth Glory i rzeczywiście wygrali, ale po dogrywce i rzutach karnych. Obstawiłem to gdzieś wcześniej, za malutką kwotę, ale kurs był 15.00, dlatego chcę być pewien, bo wg tabeli rozliczonych zakład przegrałem.
pozdrawiam
 
Do góry Bottom