>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Źle wystawiony kurs - pomyłka buka

K 158

kamil077

Użytkownik
Witam! Czy totomix może zrobić zwrot jeśli wystawił źle kursy ( na odwrót)? Czy nie ma zwrotów w totomixie?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Pomyłka buka jest powodem do unieważnienia przyjętego zakładu - i nie dotyczy to tylko Totolotka...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
ostatnio tot-mix dał kurs w tenisie na Darcisa zamiast 1,25 dali 3,20 pograłem to za 500zł i kupon wypłacony
Ale przecież nie mogłeś tego zagrać w Totolotku jako singla - bo challengery to minimum 3 zdarzenia.... więc wcale nie było to takie pewne!
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Ale przecież nie mogłeś tego zagrać w Totolotku jako singla - bo challengery to minimum 3 zdarzenia.... więc wcale nie było to takie pewne!
no tak dałem 3 inne mecze z tewgo chalangera zobacz sobie ze akurat w tym chalangerze jak i tydzien wczesniej w azji niespodzianek brak w 1-2 rundzie ci co mieli wygrac wygrali
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
jacek75&gt;&gt;&gt; przecież to nie ja pierwotnie napisałem , więc dlaczego jako cytatu nie dałeś wpisu zrobionego przez &quot;pawelstrzala&quot; ???
I co ma miejsce rozgrywania turnieju - do możliwości popełnienia przez buka ewidentnego błędu nie dotyczącego przecież samego typowania a powstałego przy wpisywaniu do oferty ???
Skoncentruj się , nim ponownie coś błędnie jako cytat wkleisz lub bez sensu napiszesz....
.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Wiem, że to nie do końca dotyczy tego tematu, ale to napiszę. Pawelstrzala napisałeś, że zagrałeś za 500 zł, a czy w Toto-Mixie nie jest tak, że mecze z czelków można grać za max 200 zł?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
&quot;pawelstrzala&quot; od początku plącze tu się ostro w tych swoich zeznaniach ????
i nawet gdyby teraz cudował, że rozbił to na kilka kuponów - to jego własny wpis będzie tego strażnikiem:
&quot;pograłem to za 500zł i kupon wypłacony&quot;
A jak kupon to jeden... a jak jeden to g.ó.w.n.o było a nie granie!
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
edi8: od kiedy toto ma w regulaminie zapis że w razie błędnego kursu dają zwrot? z tego co wiem to tylko firmy internetowe takie zapisy mają a w pl udało się to wpisać do regulaminu tylko STSowi, pozostałe &#39;ziemniaki&#39; muszą zgodnie z regulaminem wypłacać to co jest na kuponie, czyli jak kursy są złe to muszą je uznać, zawsze tak było i nie widzę zmian w toto
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
c1amak: regulamin Totolotka pozwala unieważnić także i taki zawarty zakład:
1. Spółka ma prawo do unieważnienia zakładu pojedynczego oraz zwrotu wpłaconej stawki uczestnikowi zakładów w przypadkach, gdy:
- zakład został zawarty po rozpoczęciu obstawianego zdarzenia z pominięciem zakładów określonych w § 21,
- nastąpiła zmiana miejsca zdarzenia tj. boiska (kortu, parkietu itp.) gospodarzy na boisko gości,
- ewentualne zamknięcie boiska gospodarzy lub wybór neutralnego boiska czy dobrowolny wybór boiska przeciwnika jako miejsca odbywania zdarzenia nie powoduje unieważnienia zakładu ani zwrotu stawki,
- obstawiony został zakład na zwycięstwo, ewentualnie lokatę indywidualnego zawodnika lub zespołu, a wymienieni nie stawią się na zawody, bez względu na przyczyny (np. kontuzje, niestawienie się w ustalonym terminie, dyskwalifikacje itd.),
- zdarzenie zostało nieprawidłowo określone przez Spółkę w ofercie zakładów
i przyjmij do wiadomości, że to robią... ????
Pzdr.
edi8
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
no hej, szkoda że nie zacytowałeś całego tego punktu regulaminu, otóż cały brzmi on tak:

- zdarzenie zostało nieprawidłowo określone przez Spółkę w ofercie zakładów (np. takie zdarzenie nie miało się odbyć),

i dotyczy ten punkt tylko i wyłącznie zwrotu jeżeli spotkanie nie miało się odbyć

W toto jak coś zagrasz a mają błędne kursy (np. odwrotnie wpisane) to zakład pozostaje ważny i tak jest wypłacany - identycznie jest np. w Fortunie. W obu firmach sprawdzone na nie jednym przykładzie.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
o i jeszcze jeden cytat z regulaminu toto:
III. STAWKA ZA ZAKŁADY I KURSY USTALANE DLA ZDARZEŃ

§ 9.

1. Spółka ma prawo dowolnie ustalać stawki na poszczególne rodzaje zakładów, o których mowa w niniejszym regulaminie.Wiążącą dla Uczestnika zakładu jak i dla Spółki jest stawka wskazana na kuponie.
(...)
4. Za obowiązujący kurs do obliczania wygranej uważa się kurs aktualny (uzyskany na potwierdzeniu) w momencie zawierania zakładu, z wyjątkiem przypadków określonych w § 18 ust. 13.
a ten § 18 ust. 13. dotyczy zwrotu jeżeli zagra się na coś co ma złą datę/godzinę rozpoczęcia - jak się zagra na coś co już jest w grze albo zostało rozegrane.
pzdr
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
To jest tylko podany przykład - więc jeden z powodów - a sam już 3 razy dostawałem z Totolotka zwrot w takich sytuacjach ( choć 2 razy się udało ???? ) i mając tam netowe konto dość szybko reagowałem na wpisy na forach o ewidentnej pomyłce u nich.
Zatem wiem na 100% że zakład w każdej chwili może zostać unieważniony także i w sytuacji gdy został zawarty, ale przy ich błędzie.
Ten regulaminowy zapis:
zdarzenie zostało nieprawidłowo określone przez Spółkę w ofercie zakładów
obejmuje więc także ich pomyłkę!!!
I wiem to z praktyki a nie z czytania regulaminu...

Pzdr.
edi8
.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
jezuuuuu...... ja też to wiem z praktyki że wypłacają błędy! przytoczyłem Ci również dwa inne fragmenty regulaminu, które JASNO mówią o tym, że dane (KURS) który widnieje na kuponie jest wiążący obie strony i toto nic z tym nie może zrobić
prześledź sobie regulaminy innych firm to się zorientujesz co to znaczy mieć zapis o &quot;oczywistym błędzie&quot; bukmachera - wszystkie firmy internetowe tak mają, a z firm naziemnych tylko STS i to od kilku miesięcy
to co jest na kuponie w toto, czyli to co masz wydrukowane to jest ważne dla Klienta, firmy oraz dla sądu i nie można tego już zmienić bez zmiany regulaminu a tej na dzień dzisiejszy toto nie zrobił
fragment regulaminu, który wklejasz dotyczy i zawsze dotyczył tylko błędów właśnie typu &#39;mecz się nie odbył bo nie miał być grany&#39;
na koniec (bo już nie mam siły tłumaczyć) jeszcze raz wpisuję Ci dwa najważniejsze punkty regulaminu toto pod tym względem:
III. STAWKA ZA ZAKŁADY I KURSY USTALANE DLA ZDARZEŃ
§ 9.
1. Spółka ma prawo dowolnie ustalać stawki na poszczególne rodzaje zakładów, o których mowa w niniejszym regulaminie.Wiążącą dla Uczestnika zakładu jak i dla Spółki jest stawka wskazana na kuponie.
(...)
4. Za obowiązujący kurs do obliczania wygranej uważa się kurs aktualny (uzyskany na potwierdzeniu) w momencie zawierania zakładu, z wyjątkiem przypadków określonych w § 18 ust. 13.
ps. jeżeli kiedyś dostałeś zwrot za błąd w kursach (odwrócone kursy) to Cię toto w konia zrobiło i było trzeba walczyć z nimi !! ja wykorzystałem ich błędy na kursach kilka razy i zawsze mi wypłacili zgodnie z kursem, który widniał na kuponie
niestety już wkrótce się to skończy, wejdą zakłady przez neta i wszyscy zmienią regulaminy na takie jak mają buki netowe
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Bzdury kolego piszesz, bo co ma zapis o niezmienności kursu - gdy całe zdarzenie zostaje anulowane z oferty , gdyż zakład na to zdarzenie został przyjęty z powodu błędu a błąd ten mieści się w zapisie specjalnie bardzo nieprecyzyjnym jak:
zdarzenie zostało nieprawidłowo określone przez Spółkę w ofercie zakładów
a zamiana miejscami np. kursów 3.2 i 1.2 w pełni wyczerpuje ten zapis regulaminu o prawie do unieważnienia i daje do tego podstawę.
Kończę tę polemikę - bo jako ten, który parę razy grał takie błędy i które parę razy zostały przez nich wychwycone a zakłady unieważnione, wiem że tak się może wydarzyć i kolejny raz ???? choć nieraz się udaje...
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Ostatni raz Cię proszę ???? poczytaj sobie jak musi wyglądać (zapis) tzw. &#39;oczywistego błędu&#39; w regulaminie, bo ten fragment regulaminu, który tak namiętnie cytujesz to tylko wycinek, który stosowany jest jako podstawa do zwrotu dla zakładów, które pojawiły się w ofercie a ich miało w ogóle nie być - nie odbędą się.

Podstawą w toto jest: to co masz na kuponie - to jest ważne i zobowiązujące

Widzę że nie przyznasz się do pomyłki, więc też kończę tą dyskusję, wrócę do tematu jak zagram w toto obrócone kursy gdy pojawią się na jakieś spotkanie i zakład zostanie wypłacony - wówczas wkleję Ci tutaj skany i będzie po dyskusji, bo będą dowody ;)

Zresztą sam piszesz, że też Ci się już nieraz udało zagrać taką pomyłkę u nich i wypłacili Ci normalnie wg tego co miałeś na kuponie! Zatem firma ta raz wg Ciebie stosuje się do jakiegoś zapisu a innym razem nie? Jeżeli tak, to masz wygraną w każdym sądzie w polsce z nimi.

pzdr
 
Do góry Bottom