>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Źle rozliczony mecz na kuponie

G 0

Gaviii

Użytkownik
Witam. Potrzebuje pomocy.
Wczoraj postawiłem kupon za 50 zł. Wygrana to ponad 1500 zł. Z tym, że kupon został rozliczony na zielono. Kasę wypłaciłem, rano wstaje a ja mam -460 zł ponieważ ostatni mecz zakończył się wynikiem 0:5 dla gości w około 80 minucie. Został przerwany ale sędzia tym wynikiem zakończył mecz i goście wygrali. Napisałem do supprotu a oni że jest kurs 1.0 prawidłowo rozstrzygnięty. Uważam, że nie i napisałem do działu reklamacji. W ich regulaminie jest przykład, że taki kupon powinien być wygrany. Sędzia nie przełożył meczu itd tylko zakończył go wynikiem 0:5 dla gości. Więc mój typ powinien być wygrany tak? Załączam screeny do analizy. Co myślicie? Będę się sądził jak będzie trzeba i nie odpuszczę ponieważ ewidentnie widać że mecz jest zakończony wygraną gości co potwierdza oficjalna strona kolumbijska. Screenshot_2023-12-04-10-47-13-20_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
Post automatycznie złączony:

Dodaje jeszcze co znalazłem w regulaminie.
 

Załączniki

H 81,1K

hagi84

Użytkownik
sadzic sie nie bedziesz bo Cie to drozej wyjdzie niz te 1500zl
Jesli juz wyplaciles, a masz saldo ujemne olej te konto i tyle
 
G 0

Gaviii

Użytkownik
sadzic sie nie bedziesz bo Cie to drozej wyjdzie niz te 1500zl
Jesli juz wyplaciles, a masz saldo ujemne olej te konto i tyle
Czemu nie będę? Myślę, że sprawa jest jasna i dowody wystarczace mam na to, że powinienem wygrać. W tym wypadku jak wygram to oni ponoszą koszta sprawy.
 
M 0

mym

Użytkownik
Witam. Potrzebuje pomocy.
Wczoraj postawiłem kupon za 50 zł. Wygrana to ponad 1500 zł. Z tym, że kupon został rozliczony na zielono. Kasę wypłaciłem, rano wstaje a ja mam -460 zł ponieważ ostatni mecz zakończył się wynikiem 0:5 dla gości w około 80 minucie. Został przerwany ale sędzia tym wynikiem zakończył mecz i goście wygrali. Napisałem do supprotu a oni że jest kurs 1.0 prawidłowo rozstrzygnięty. Uważam, że nie i napisałem do działu reklamacji. W ich regulaminie jest przykład, że taki kupon powinien być wygrany. Sędzia nie przełożył meczu itd tylko zakończył go wynikiem 0:5 dla gości. Więc mój typ powinien być wygrany tak? Załączam screeny do analizy. Co myślicie? Będę się sądził jak będzie trzeba i nie odpuszczę ponieważ ewidentnie widać że mecz jest zakończony wygraną gości co potwierdza oficjalna strona kolumbijska. Pokaż załącznik 35679
Post automatycznie złączony:

Dodaje jeszcze co znalazłem w regulaminie.
Zależy co miałeś obstawione. Jeżeli wygraną Meddelin to zgodnie z punktem regulaminu który wysłałś zwrot jest prawidłowy ponieważ teoretycznie mecz mógł jeszcze zakończyć się remisem lub wygraną gospodarzy. Niestety nie wróżę sukcesu z reklamacją ale spróbować nie zaszkodzi.
 
G 0

Gaviii

Użytkownik
Zależy co miałeś obstawione. Jeżeli wygraną Meddelin to zgodnie z punktem regulaminu który wysłałś zwrot jest prawidłowy ponieważ teoretycznie mecz mógł jeszcze zakończyć się remisem lub wygraną gospodarzy. Niestety nie wróżę sukcesu z reklamacją ale spróbować nie zaszkodzi.
Moim zdaniem ten regulamin określa to że mecz został przerwany ale zakończony wygraną. Było 0:5 dla gości. Sędzia takim wynikiem zakończył mecz więc mój typ wszedł tak?
 
M 0

mym

Użytkownik
Moim zdaniem ten regulamin określa to że mecz został przerwany ale zakończony wygraną. Było 0:5 dla gości. Sędzia takim wynikiem zakończył mecz więc mój typ wszedł tak?
Kluczowe jest stwierdzenie o spełnieniu warunków pozwalających określić wynik zdarzenia. Niestety nawet jakby została minuta do końca i fizyczynie nie byłoby szans, że gospodarze odrobią 5 bramek to zgodnie z regulaminem jest zwrot bo w teorii zakład nie został rozstrzygnięty. Według regulaminu nieistotne jest jaki był wynik w momencie przerwania jeżeli zakład do tego momentu nie został rozstrzygnięty tak jak by to było w przypadku np. over 2.5 gola. Szanse na powodzenia z reklamacją są bliskie 0 ale życzę powodzenia.
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
sądy xD a ty zdajesz sobie sprawe na jakim miejscu na swiecie zyjesz? legalny polski buk od 5 lat ludziom nie wyplacil kasy i sądy i inne takie bzdety sobie leca w kulki, a ty chcesz isc sie tluc o zapis w regulaminie gdzie na dodatek na 99% nie masz racji i to o jakies 400 zl?

ludzie od 5 lat sie "sądzą" i co. no i nic. takze pomysl z sądzeniem "udany". aby zmarnowac czas/pieniadze.

 
G 0

Gaviii

Użytkownik
Kluczowe jest stwierdzenie o spełnieniu warunków pozwalających określić wynik zdarzenia. Niestety nawet jakby została minuta do końca i fizyczynie nie byłoby szans, że gospodarze odrobią 5 bramek to zgodnie z regulaminem jest zwrot bo w teorii zakład nie został rozstrzygnięty. Według regulaminu nieistotne jest jaki był wynik w momencie przerwania jeżeli zakład do tego momentu nie został rozstrzygnięty tak jak by to było w przypadku np. over 2.5 gola. Szanse na powodzenia z reklamacją są bliskie 0 ale życzę powodzenia.
No w zasadzie masz racje. Tylko, że tu podstawą jest to, że sędzia mecz zakończył takim wynikiem i wygraną gości. Kupon uznali za wygrany a na drugi dzień odjęli kwotę tego jednego zdarzenia. Trochę to chore.
Post automatycznie złączony:

sądy xD a ty zdajesz sobie sprawe na jakim miejscu na swiecie zyjesz? legalny polski buk od 5 lat ludziom nie wyplacil kasy i sądy i inne takie bzdety sobie leca w kulki, a ty chcesz isc sie tluc o zapis w regulaminie gdzie na dodatek na 99% nie masz racji i to o jakies 400 zl?

ludzie od 5 lat sie "sądzą" i co. no i nic. takze pomysl z sądzeniem "udany". aby zmarnowac czas/pieniadze.

Nie no z tym sądem to przesadziłem z nerwów 🫣😜 ale jeżeli mecz sędzia zakończył wynikiem 0:5 dla gości to czy nie powinni to uznać? Tak samo walkowery uznają. Ok jakby miał być np dzisiaj dokończony czy rozegrany w innym terminie ale ten mecz się zakończył wygraną.
 
maarcin14 740,8K

maarcin14

Użytkownik
ale jestem niemal pewien, że gdyby miał postawionych gości, a wygrywali by gospodarze 5:0 i mecz by przerwali, to zakład byłby przegrany a nie zwrot :D
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
No w zasadzie masz racje. Tylko, że tu podstawą jest to, że sędzia mecz zakończył takim wynikiem i wygraną gości. Kupon uznali za wygrany a na drugi dzień odjęli kwotę tego jednego zdarzenia. Trochę to chore.
Post automatycznie złączony:


Nie no z tym sądem to przesadziłem z nerwów 🫣😜 ale jeżeli mecz sędzia zakończył wynikiem 0:5 dla gości to czy nie powinni to uznać? Tak samo walkowery uznają. Ok jakby miał być np dzisiaj dokończony czy rozegrany w innym terminie ale ten mecz się zakończył wygraną.
a weź idź do instytucji zwanej rzecznikiem praw konsumenta w Twoim mieście albo do właściwego do rozstrzygania takich sporów. Tydzień temu dzwoniła do mnie babka w sprawie zapisów abuzywnych w umowach pożyczek. Powiedziała, że przysługuje mi zwrot całości kosztów w dwóch przypadkach i czy chce z nimi współpracę nawiązać. Zapytałem się jej, że skoro to jest zapis abuzywny to czy ja nie mogę iść do rzecznika praw konsumenta i on mi za darmo tych pieniędzy nie odzyska xD Powiedziała, że oczywiście, że Pan może, ale to nie wiadomo jak się skończy, bo tam różni ludzie pracują a my Panu pomożemy za 50% xD Powołaj się na zapis abuzywny w regulaminie i niekorzystne rozstrzygnięcie dla konsumenta i zobacz co się stanie ;)
 
Do góry Bottom