>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

środa 17 luty 2010r - 1/8 finału

Status
Zamknięty.
whydack 0

whydack

Użytkownik
Dzisiaj cały świat gra na Bayern i buki już zakasają rękawy. Już wyjaśniam w czym rzecz. Otóż kurs ~1,50 na Bayern jest mocno zaniżony a jak wiadomo, aby być na plus u buka w ogólnym rozrachunku NIE można w ten sposó grać! Ok, Bayern w wybornej formie, Fiora na odwrót ale pamiętać należy, że jeśli chodzi o LM to potrafią się spiąć odpowiednio co widać po ich wynikach w tej edycji LM. Należy dodać, że w tym czasie kiedy notowali te dobre wyniki Lidze Mistrzów, w lidze sytuacja była bardzo zbliżona do obecnej: również średnia forma.

Reasumując to owszem Bayern jest faworytem ale ten kurs to jawna kpina z grających. Po cichu liczę na remis ????
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Dzisiaj cały świat gra na Bayern i buki już zakasają rękawy. Już wyjaśniam w czym rzecz. Otóż kurs ~1,50 na Bayern jest mocno zaniżony a jak wiadomo, aby być na plus u buka w ogólnym rozrachunku NIE można w ten sposó grać! Ok, Bayern w wybornej formie, Fiora na odwrót ale pamiętać należy, że jeśli chodzi o LM to potrafią się spiąć odpowiednio co widać po ich wynikach w tej edycji LM. Należy dodać, że w tym czasie kiedy notowali te dobre wyniki Lidze Mistrzów, w lidze sytuacja była bardzo zbliżona do obecnej: również średnia forma.

Reasumując to owszem Bayern jest faworytem ale ten kurs to jawna kpina z grających. Po cichu liczę na remis ????
1,5 to 66% że Bayern wygra - może więc kurs nie powala, ale jest realny. Zresztą na Fiorentinę bym nie stawiał nawet po kursie 15,- z prostej przyczyny: kurs może kusić, ale płacą tylko za zwycięstwo ;) Gorzej jak faktycznie wygrałaby ????
 
M 0

marcin17d

Użytkownik
LIga Mistrzywó bardzo prestiżowe rozgrywki oba zespoły napewno bardzo będa chciały coś strzelić. Bayern dzisiaj w najmocniejszym skladzi podejrzewam ze od poczatku zatakuja. Fiora troche oslabiona lae faze grupowa zagrala bardzo dobrze. Mysle ze najbezpieczniejszym zakladaem dzisiaj bedzie over 2.5 1,67 w fortunie
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja zgadzam sie, ze gra na Niemcow nie ma sensu, bo tak graja wszyscy a jak wiadomo, masowki koncza sie zazwyczaj wygrana bukow;) Co wiecej ta edycja LM pokazala juz nie raz ze LM sie oglada a nie typuje... Jednak jesli juz ktos potrzebuje andrenaliny, to ja proponowalbym dzis dwa undery...
Ogolnie to czy Fiorentina gra zle czy dobrze, to moze miec najmniejsze znaczenie, bo to jest mecz o taka stawke i takie nerwy, ze przeciez nagle zmiennicy moga zagrac fantastyczny mecz a czolowi obroncy popelniac fatalne bledy... Ciezko wskazac faworyta...
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Co do meczu Bayernu to popieram obie strony. Tych którzy grają X2 i tych , którzy grają na Bayern. Mecz może się okazać pogromem ze strony Bawarczyków ale równie dobrze może być 1:2 bądź 2:2. Dlaczego? W takich prestiżowych meczach często wychodzi na to, że bohaterami okazują się najmniej spodziewani gracze. W związku z tym osłabienia z jakimi dzisiaj Fiora może po części wpłynie na ich grę ale to nie znaczy , że Bayern to murowany faworyt. Real drużyną pełną gwiazd i ostatnio w super formie w BBVA a wczoraj pokonany przez Lyon. Nie mówię , że dzisiaj będzie to samo ale Liga Mistrzów to nieobliczalne rozgrywki. Pomyślicie jaka byłaby radość bukmacherów na wieść o wygranej Fiorentiny - nie do opisania.
Dlatego ja dzisiaj wstrzymuję się od typowania na wygraną bądź remis i typuję OVER 2,5 po zadowalającym kursie 1.75 . Również za mniejszą stawkę obstawię na kuponie OVER 3,5 po kursie 2.95.
Edit: na jednym z bukmacherów znalazłem na gospodarzy nawet kurs: 1.39 - coś niesamowitego :?

Co do drugiego meczu Arsenalu napewno będę go oglądał. Arsenal przyjedzie trochę osłabiony i jedynie co może im pomóc to mobilizacja i chęć walki. Boję się , że presja może ich zjeść a po końcowym gwizdku ujrzymy korzystny wynik dla drużyny z Porto. Niestety rozsądek mówi, że to może być porażka. Mimo wszystko mecz będę oglądał z nadzieją na korzystny wynik dla drużyny z Emirates.
Kupon który bym proponował za niską stawkę dzisiaj max do 10zł to:

#1
Bayern - Fiorentina Over 3,5 - 2.95
Porto - Arsenal - (0-1,5) -- 5.00

W LM lepiej stawiać w ten sposób niż na faworytów. Lepiej byc potem mile zaskoczonym niż po raz kolejny zawiedzionym bo się stawiało po kursach.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dzisiaj cały świat gra na Bayern i buki już zakasają rękawy. Już wyjaśniam w czym rzecz. Otóż kurs ~1,50 na Bayern jest mocno zaniżony a jak wiadomo, aby być na plus u buka w ogólnym rozrachunku NIE można w ten sposó grać! Ok, Bayern w wybornej formie, Fiora na odwrót ale pamiętać należy, że jeśli chodzi o LM to potrafią się spiąć odpowiednio co widać po ich wynikach w tej edycji LM. Należy dodać, że w tym czasie kiedy notowali te dobre wyniki Lidze Mistrzów, w lidze sytuacja była bardzo zbliżona do obecnej: również średnia forma.
Popieram, że na dłuższą metę nie opłaca się grać po zaniżonych kursach, ale moim zdaniem to w dużej mierze od kwestii indywidualnych zależy czy kurs jest zaniżony czy nie. Np. dla mnie kazdy kurs od 1,45 w górę na Bayern jest do pobrania. Poniżej 1,45 to dla mnie za mało... Każdy inaczej podchodzi do poszczególnych spotkań i dla jednego kurs na mecz X będzie zaniżony, a dla innego będzie jeszcze do pobrania. Nie mniej jednak większość graczy o to nie dba i tutaj masz racje.

Ok, Fiora miała sytuację ligową zbliżoną do obecnej, ale bardzo istotny jest tutaj aspekt, że w porównaniu do rundy jesiennej w obronie nie ma Dainelliego, a etatowy obrońca Gamberini jest kontuzjowany. Podobnie nie zagra dzisiaj def pomocnik Santana, a i Mutu jesienią do gry sporo wnosił. Moim zdaniem Gamberini jest nie do zastąpienia w tej drużynie.
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Całkowicie się zgadzam z TBM kurs jak na ten mecz do zjedzenia. TBM w swoim temacie ładnie podsumował wszystko w swoim temacie.
Oglądałem 4 ostatnie mecze w BL i 2 ostatnie spotkania Violi i stwierdzam czy to liga krajowa czy LM to forma obydwu drużyn jest bardzo odległa. Jeśli Bayern chce coś osiągnąć coś w tym sezonie w Europie MUSI wygrać na Allianz Arena.
Nie będe pisał o kontuzjach i innych oczywistych rzeczach podanych już wcześniej. Ja sam gram na Bayern (1.45)✅ zaryzykowałem też 1/1 (wygrana do połowy i na koniec) po kursie 2.05✅. Dla zabawy typuje że Robben strzeli gola (7.00)✅ /kursy expekt
Więc za chwile zaczynamy. Powodzenia
 
lampardmarko 0

lampardmarko

Użytkownik
No i po meczach

Bayern 2:1 Fiorentina
FC Porto 2:1 Arsenal

Wszyscy liczyli na pewne zwycięstwo Bayernu i Arsenalu. Bayern wygrał zaledwie 2:1 natomiast wielką niespodziankę sprawili piłkarzę Porto którzy pokonali na własnym stadionie Kanonierów 2:1 , dwie błędy Fabiańskiego i Arsenal jest dalej niż bliżej awansu do następnej rundu. Niespodzianka , ale łatwa do przewidzenia Arsenal w ostatnich meczach grał słabo a Łukasz Fabiański miał zastąpić Alumunie w meczu Ligi Mistrzów o stawkę dla niego to było wielkię wyzwanie i nie podołał presji , szkoda bo Wegner zapewne szybko mu nie da stanąć między słupkami Arsenalu w tak ważnym spotkaniu.
 
K 0

krakk

Użytkownik
dwie błędy Fabiańskiego i Arsenal jest dalej niż bliżej awansu do następnej rundu. Niespodzianka , ale łatwa do przewidzenia Arsenal w ostatnich meczach grał słabo a Łukasz Fabiański miał zastąpić Alumunie w meczu Ligi Mistrzów o stawkę dla niego to było wielkię wyzwanie i nie podołał presji , szkoda bo Wegner zapewne szybko mu nie da stanąć między słupkami Arsenalu w tak ważnym spotkaniu.
Powiedz czemu Fabiański zawinił przy 2 bramce?
Co miał zrobić? Wina obrońcy który musnął piłkę oraz całej defensywy bo stali jak kołki, a największy błąd sędziego bo sam nie wiedział co robić.... Fabian żadnego błędu tutaj nie popełnił.

Teraz się zacznie....
cytat z prasy:
Tuż po przerwie w roli głównej ponownie wystąpił Fabiański. Polak złapał piłkę w ręce po podaniu Campbella i sędzia odgwizdał rzut wolny pośredni. Po chwili po szybko wykonanym stałym fragmencie piłka trafiła do Falcao, a ten uderzył obok nawet nie interweniującego golkipera reprezentacji Polski.
W ogóle to nie odzwierciedla całej sytuacji, żeby wiedzieć co się tam stało trzeba to zobaczyć.
Ci co widzieli to dokładnie to wiedzą że był to błąd sędziego...
Sam Wenger przyznał:
Nie wiem czy ten Pan grał kiedyś w piłkę, ale jeśli grał, niech powie mi jak mieliśmy się bronić w tej sytuacji. Łukasz Fabiański trzymał piłkę grając w ten sposób na czas, ale na prośbę sędziego, oddał ten piłkę postępując zgodnie z przepisami. Porto błyskawicznie rozpoczęło grę i Falcao trafił do pustej siatki
Widząc jeszcze to co zrobili sędziowie w meczu B-F to już przechodzi ludzkie pojęcie, że takie błędy sędziowskie wypaczają wyniki meczów
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
E tam nie ma co przeżywać. Fabian popełnił jeden poważny błąd (bo druga bramka bardzo kontrowersyjna) ale kilka razy dobrze obronił. Porto grało dobrze tylko 15 minut. Potem już mecz się wyrównał. Ataki Porto były nieco groźniejsze ze względu na dużą szybkość. Obrońcy Kanonierów czasem się nieco gubili ale tylko czasem. Natomiast z przodu nie mieli za bardzo kim straszyć. Jeśli tylko na 8 marca poprawi się sytuacja kadrowa to o awans Anglików jestem spokojny
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Widząc jeszcze to co zrobili sędziowie w meczu B-F to już przechodzi ludzkie pojęcie, że takie błędy sędziowskie wypaczają wyniki meczów
Nie lubie Fiorentiny ani Bayernu i na ogół nie przejmuje się błędami sędziów ale to co sie działo wczoraj to żenada totalna po raz koleiny w wykonaniu sędziego Ovrebo i jego kompanów. Czerwona dla Gobbiego no oki można dyskutować, Klose totalnie bezmyślne i brutalne wejście wyprostowanymi nogami i tylko żółta. Gol z 2-metrowego spalonego, wstyd ???? Ten sam sędzia gwizdał półfinał LM Chelsea - Baraca w którym nie widział zagrań Hiszpanów w polu karnym. Jak dla mnie ostatnio sędziowie pomagają drużynom &quot;medialnym&quot; które &quot;dobrze sie ogląda&quot; mimo iż nie zawsze są lepsze. Ale Uefa nie widzi problemu oczywiście i Norewg będzie pewnie sędziował jakiś ćwierć albo półfinał no i oczywiście jedzie do RPA.

No właśni zastanawiałem się nad tą sytuacją i czy nie było tam takiej sytuacji, że w momencie podania i zawodnik podający znajdowali się za obrońcami, a w takiej sytuacji, jeżeli zawodnik podający i strzelający znajdują się za obrońcami, tylko przed bramkarzem, linię spalonego wyznacza linia piłki.
Tutaj jest na styku z obrońcami, jak ich nie ma to linie wyznacza piłka więc mamy hmm z 1 -1,5m spalonego ????
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
Nie lubie Fiorentiny ani Bayernu i na ogół nie przejmuje się błędami sędziów ale to co sie działo wczoraj to żenada totalna po raz koleiny w wykonaniu sędziego Ovrebo i jego kompanów. Czerwona dla Gobbiego no oki można dyskutować, Klose totalnie bezmyślne i brutalne wejście wyprostowanymi nogami i tylko żółta. Gol z 2-metrowego spalonego, wstyd ???? Ten sam sędzia gwizdał półfinał LM Chelsea - Baraca w którym nie widział zagrań Hiszpanów w polu karnym. Jak dla mnie ostatnio sędziowie pomagają drużynom &quot;medialnym&quot; które &quot;dobrze sie ogląda&quot; mimo iż nie zawsze są lepsze. Ale Uefa nie widzi problemu oczywiście i Norewg będzie pewnie sędziował jakiś ćwierć albo półfinał no i oczywiście jedzie do RPA.
No właśni zastanawiałem się nad tą sytuacją i czy nie było tam takiej sytuacji, że w momencie podania i zawodnik podający znajdowali się za obrońcami, a w takiej sytuacji, jeżeli zawodnik podający i strzelający znajdują się za obrońcami, tylko przed bramkarzem, linię spalonego wyznacza linia piłki.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
e tam niema co się doszukiwać sprawiedliwości w tej sytuacji, mecz się zakończył wygraną Bayernu 2-1 i chyba dobrze się stało, że tego spalonego sędzia nie zauważyła bo chyba nikt na Fiorentine nie stawiała, a gdyby gola sędzie nie uznała to ten mecz mógłby zakończyć się remisem 1-1 i zawalić trochę kuponów
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
darius ...Fakt faktem że mogło by popsuć trochę kuponów ale to nie jest powód aby tak wypaczać wyniki meczów. Dokładnie tak jak MadAngel pisał. Poziom sedziowania w ostatnim czasie w bardzo waznych meczach jest straszny. Nie wiem czy dobrze kojarze ale chyba ten sam sędzia co wczoraj gwizdał w Porto sedziował także mecz barażowy Francji z Irlandia i jak to sie skonczylo kazdy pamieta. Mam nadzieję że będzie coś takiego jak w LE z dodatkowymi sedziami.
Co do wczorajszej bramki na 2:1. po 33% winy dla Campbella , Fabiana i sedziego. Campbell mogl z ta pilka zrobic wszystko a tylko ja szurnal , Fabianski bez namyslu powinien ją wybic a sedzie to juz sam nie wiedział czego chce.
 
L 0

lukasz26tg

Użytkownik
Co nie zmienia faktu iz Arsenal gral bardzo slabo ???? Porto wedlug mnie zasluzenie wygralo , i nawet fakt iz nasz Lukasz moj imiennik puscil szmate , praktycznie wbil sie do bramki jak jakis torman z okregowki , to drugi gol tez jest jego wina , doswiadczony bramkarz nie lapie pileczki do reki po podaniu obroncy lecz wypier...ja w kosmos , na out , rog bele co...po prostu dal ciala i nie ma co dywagowac o sedzim , Cambellu ( ktory gral wspaniale ) i innych okolicznosciach.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
no ale Fabian doświadczony nie jest jeśli jeśli chodzi o mecze o stawkę, jakby Wenger wypuszczała go częściej to może tych błędów by nie było, a może by i było. Na pewno po tym pierwszym fixie Łukasza trochę stres zjadł i przez to ten drugi fatalny błąd

co do całego meczy to ani Arsenal ani Porto nie zagrało dobrze, i wydaje mi się że Anglicy u siebie sobie awans wywalczą, ale z taką grą jaką teraz prezentują to niema co liczyć na finał z ich udziałem
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Sądze że pólfinał to ich max, zależy na kogo trafią w ćwierćfinale, jeśli to będzie Sevilla albo Bordeaux to może się ślizgną. Pierwszą bramkę zawalił Fabian, przy drugiej zawinił do spółki z sędzią. Nie powinien oddawać piłki tak szybko, powinien pozwolić ustawić się swojej obronie. No i po oddaniu gały nie powinien odwracac się tyłem do zawodników Porto i sędziego...
 
harisek 2

harisek

Użytkownik
awans Arsenalu 1,65 polecam lub w meczu 1,60 wchodzi jak w maslo, do zobaczenia przy okienku 9 marca! pewniejsze jest tylko awans MU i Bar
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
awans Arsenalu 1,65 polecam lub w meczu 1,60 wchodzi jak w maslo, do zobaczenia przy okienku 9 marca! pewniejsze jest tylko awans MU i Bar
no na awans Arsenalu jakiś mały kursik spodziewałem się przynajmniej 1,8 ale i tak się skuszę, a MU to nie był bym taki pewny Milan to jednak klasowa drożyna i nawet po przegranej u siebie nie można ich skreślać dałbym 60% na awans MU i 40% na milan
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Ale teraz Milan musiałby wygrać na wyjeździe dwoma bramkami by awansować, a to w zaistniałej sytuacji łatwe nie będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom