>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Świstak i BAH 5zł free

suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Dostałem własnie maila os Świstaka &lt;[email protected]&gt;:
Ty grasz - my płacimy!
Uwaga sportowi eksperci:Bet at home,jedna z najbardziej popularnych firm bukmacherskich w Europie (posiadająca ponad 2 miliony zarejestrowanych klientów), rozdaje darmowe bony na zakłady sportowe o wartości 5 PLN*!
Czy również chciałbyś dokonać realizacji Twojego bonu? Jeśli tak, to prosimy:

  • Zarejestruj Twoje konto gracza - otrzymasz Twoje dane dostępu (numer konta gracza oraz PIN)
  • Zaloguj się - używając Twojego numeru konta gracza oraz PIN
  • Przejdź do &quot;Wpłata/Wypłata/ Zrealizuj bon&quot; i wprowadź następujący kod bonu: U49ZZ-75J5X-237N4-VSNTH-EAFLHJ

Ważne: Dodatkowo możesz zgarnąć bonus w wysokości 50 PLN. Więcej informacji dotyczących tej wspaniałej oferty powitalnej znajdziesz odwiedzając naszą stronę
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o wysłanie nam maila pod adres [email protected] - Nasz Dział Supportu - dostępny cały tydzień (7:30 - 23:30), chętnie udzieli Tobie pomocy w przeciągu kilku minut.
Życzymy dobrej zabawy!
Twój bet-at-home.com Team
*Twój bon dotyczy tylko zakładów sportowych. Kwota bonu musi zostać postawiona przynajmniej trzy razy (minimalny kurs 1.5) przed dokonaniem wypłaty.
-------------------------------------
Konto mam od dawna-wpisałem kod i 5zł jest.
Nie wiele,ale zawsze cos ;)
 
fifaraul 0

fifaraul

Użytkownik
nie wiem na jakiej zasadzie Świstak przesyła te maila swoim użytkownikom, ale ja mam tam konto i maila z kodem nie dostałem. Chyba, że jeszcze nie doszedł, ale to dziwne, bo z reguły na gmail maila przychodzą szybciutko.
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
Kto pierwszy ten lepszy ????
Uwaga sportowi eksperci: bet-at-home.com,jedna z najbardziej popularnych firm bukmacherskich w Europie (posiadająca ponad 2 miliony zarejestrowanych klientów), rozdaje darmowe bony na zakłady sportowe o wartości 5 PLN*!

Czy również chciałbyś dokonać realizacji Twojego bonu? Jeśli tak, to prosimy:


Zarejestruj Twoje konto gracza - otrzymasz Twoje dane dostępu (numer konta gracza oraz PIN)
Zaloguj się - używając Twojego numeru konta gracza oraz PIN
Przejdź do &quot;Wpłata/Wypłata/ Zrealizuj bon&quot; i wprowadź następujący kod bonu: XX2F7-9S811-42Z4F-SYMMV-BTJL4N
 
Do góry Bottom