>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Środa 30 września - 2 kolejka fazy grupowej

Status
Zamknięty.
A 0

arowan

Użytkownik
witam

Typuje swoich pewniaków:

a.) Manchester United - Wolfsburg : 1 kurs 1,40

b.) Real Madryt - Marsylia : 1 kurs 1,30

c.) Apoel Nicosia - Chelsea : 2 kurs 1,35

zakład wielokrotny: stawka 6 zł zakładana wygrana 14,74


ad. a) Dlaczego Manchester?

w ostatnim meczu z &quot;szejkami&quot; pokazali naprawdę klasę wygrywając 4:3 choć ciągle musieli gonić ???? ... wygrali ostatnie 6 meczów z rzędu to chyba mówi samo za siebie, a Wolfsburg niczego ciekawego tak naprawdę w ostatnim czasie nie prezentuje... np. przegrywając ostatnio w pucharze Niemiec z FC Cologne ( 16 pozycja w bundeslidze ). Manchester ma również atut własnego boiska.

ad. b)

Real Madryt odniósł ostatnio 7 zwycięstwo z rzędu. Jak dla mnie to jeden z faworytów tegorocznej LM. Mają bardzo silny a zarazem wyrównamy skład. Olympique Marseille w lidze francuskiej radzi sobie całkiem nieźle ( obecnie 3 miejsce w tabeli ) aczkolwiek przegrana w jakże w słabej ostatnio formie Milanem i to na własnym boisku jest dla mnie wystarczającym dowodem na brak większych szans w LM.

ad. c)

Chelsea to lider angielskiej premier league podobnie jak Real - ostatnie 7 meczów - same zwycięstwa. Wydaje mi się że jeszcze długo drużyna z Nikozji nie będzie wstanie dorównać takim klubom jak Chelsea....



kursy z betclick ( wiem że mało kto tam obstawia - ale jakoś dziwnym trafem swoją historię z zakładami rozpocząłem z tym portalem tak więc jestem mu wierny ????

Pozdrawiam
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Typy w miare na pewniaków, ale wahałbym się z typem na Chelsea. GDyby mecz był w Londynie to ok, ale Cypryjczycy u siebie czasem potrafią zdziałac cuda. Niby nie ten sam poziom, ale i Atletico było niby z innej półki, a jak APOEL sobie śmiało poczynał.
 
A 0

arowan

Użytkownik
zgadza się ale atletico nie radzi sobie zbyt dobrze w lidze hiszpańskiej - nie jest w formie - i w ostatniej kolejce LM dlatego właśnie nie postawiłem na zwycięstwo tej drużyny. Wczoraj chelsea przegrała 3:1 z Wigan na wyjeździe - ale warto dodać że grali w 10tke - czerwoną kartkę dostał Czech. Ale to tylko sport jak to mówią ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
A dla mnie pewniakiem nie jest Real Madryt. Marsylia będzie się chciała odgryźć po ostatniej porażce. Wiadomo, bądź co bądź, zdecydowanym faworytem spotkania jest drużyna Galacticos, jednak w tym meczu upatrywałbym X ????
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Jak dla mnie zdecydowanym faworytem w środowych pojedynkach jest: mistrz Francji, AC Milan oraz Real Madryt i na nich będę stawiać. Uwaga na Manchester - spodziewam się remisu.
 
liptonek44 0

liptonek44

Użytkownik
Typ:CSKA
Z środowej oferty moją uwagę przykuł mecz CSKA-Besiktas. Rosjanie mają spore doświadczenie na arenie międzynarodowej i to powinno w końcu zaprocentować.Z kolei goście na początku sezonu prezentują się fatalnie. Szczególnie ich niemoc strzelecka ,nie napawa optymizmem przed meczem w Moskwie. Besiktas nie zdobył bramki w pięciu ostatnich spotkaniach... Moim zdaniem warto postawić w takiej sytuacji na jedynkę po kursie 1.73.
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Jak dla mnie zdecydowanym faworytem w środowych pojedynkach jest: mistrz Francji, AC Milan oraz Real Madryt i na nich będę stawiać. Uwaga na Manchester - spodziewam się remisu.
Dlaczego przewidujesz w Manchesterze remis? Wolfsburg to niedoświadczona drużyna, mająca bardzo dobry atak ale także słabą obronę. W bundeslidze idą na wymianę ciosów i dlatego jak już wygrywają to np 4-2 jak ostatnio z hannoverem lub przegrywają 2-4 z HSV. Z pewnością na Old Trafford, gdzie MU nie przegrał już dobrych kilkunastu spotkań Wilki nie będą mieć wiele okazji, raczej będą skupieni na tym żeby za dużo bramek nie stracić ;].

MU - Wolfsburg (+1) 1 1,595 Buk: Pinnacle
 
A 0

arowan

Użytkownik
całkowicie się zgadzam z vatoloco123 to była by spora niespodzianka gdyby MU nie wygrało tego spotkania. Co do CSKA daje im jakieś 70% szans na wygrana bo besiktas naprawdę nie prezentuje się zbyt dobrze ... strzela mało bramek i wyraźnie nie jest w formie.... Mimo wszystko trzeba przyznać że remis też jest możliwy ...
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
AC Milan - FC Zurich under2,5 @2,55 ✅

Po wielkim Milanie z ostatnich lat nie zostało już nic. Ostatni mecz z Bari nie da sie określić nawet przymiotnikiem &quot;zły&quot; Piłkarze wyglądają jak dzieci we mgle nie wiedzące co mają robić na boisku. Ronaldinho kręci kręci by po chwili stracić piłke i dziwić się czemu to nie gwizdnięto faulu. Seedorf również coś próbuje ale niewiele z tego wynika, a dyspozycje Huntelaar lepiej przemilczeć. Jedyna szansa jak widzę dla gospodarzy to że Inzaghi strzeli z niczego lub Pirlo popisze sie jakimś uradzeniem z daleka. O rywalu z Zurichu za wiele napisać nie moge na pewno sporym sukcesem jest awans do fazy grupowej LM. Myślę że jednak jeśli podejdą z pełnym zaangażowaniem mogą sprawić niespodziankę. W niedziele Bari miało kilka sytuacji aby wygrać mecz jedynie świetna gra w bramce gospodarzy Storariego uchroniła ich przed stratą bramki, a myślę drużyna z Zurichu gorsza od beniaminka serie A nie jest i łatwo skóry nie sprzeda.

Bayern - Juventus 2 @3,70 ⛔

Tutaj kursy na gości poszybowały jeśli nie do kosmosu to przynajmniej gdzies w okolice magnetosfery i szkoda nie skorzystać. Stada Dama z tego co da sie zaobserwować gra na podobnym poziomi na własnym stadionie czy na wyjeździe, najlepiej świadczy o tym bilans zwycięstw home/away w tamtym sezonie. Przechodząc do samego meczu to zdecydowanie hit drugie kolejki spotkań. Juventus o tym meczy myślał już od ponad tygodnia co było widać w meczach z Genuą i Bologną gdzie wyraźnie chciano wygrać małym naciskiem sił, ustawiono nawet zespól w starym systemie 4-4-2. Dzisiaj trzeba pokazać wszsytko co najlepsze czy powrót do aktualnej strategi 4-3-1-2 i od pierwszej minuty powinni zagrać Melo, Marchisio, Camoranesi, Diego czy Iaquinta, w obwodzie zaś są już Tiago, Del Piero i Salihamidžić. Po remisie z Bordeaux drużynie potrzebny jest komplet punktów, tym bardziej że chęc zaistnienia ponownie w Europie jest ogromna. O Bayernie myślę wiadomo sporo. Po słabym początku sezonu stanął na nogi, wygrywając pięć kolejnych spotkań w tym 5-1 z Dortmuntem. Ostatnia kolejka to natomiast minimalna porażka z HSV. Ogólnie jednak grą na kolana nie rzuca. Mając w kadrze takie indywidualności jak Klose, Toni, Ribery czy Schweinsteiger powinni regularnie walczyć z najlepszymi o czołowe cele. Dla mnie jednak drużyna zamiast kreować gwiazdy to je raczej gasi, brakuje kogoś kto poukładałby ich zespól jak należy. W sumie obie ekipy grał ze soba 5 razy z czego 4 razy wygrywało Juve, raz Bayern. Warto też równieź wspomnieć że na najważniejsze mecze Stada Dama &quot;zbiera&quot; sie niesamowicie. TAmten sezon LM to pierwsze miejsce w grupie z 12pkt z których 6 zostało zdobytych na Realu a tylko 2 na Białoruskim BATE. W serie A podobnie ostatnie 3 lata to dodatni bilans spotkań z Milanem, Roma czy Violą, jedynie z Interem rozkłąda sie mniej więcej po równo. Van Gaal niespecjalnie wspomina Juve, prowadząc Ajax przegrał własnie z nimi finał LM w 96&#39; Bayern to klasowy zespoł, spodziewam sie dobrego meczu ????
Tyle w mega skrócie ????
 
M 0

marcin17d

Użytkownik
Autor postu się trochę rozpędził. Przydałoby się przedstawić jakie jutro są mecze.



Najciekawszym spotkaniem będzie chyba Bayern - Juventus. Ale jak ktoś powiedział na forum typowanie ligi mistrzów jest jak pożądanie czarnym szlakiem i pewnie kilka niespodzianek też się zdarzy.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na jutro bazowy typ jak dla mnie to over 2,5 w meczu na Old Trafford. Obie ekipy bardzo ofensywne. Wolfsburg w meczu z CSKA pokazał pazur i ten &quot;smaczek&quot; ich gry. Manu gra cały czas na swoim poziomie. Mieszanka zawodników Czerwonych Diabłów i Wilków przyniesie miły overek ;)
 
unique 41

unique

Użytkownik
kusi na jutro Atletico czysta 2 .. wkońcu muszą się kiedyś przełamać i wygrać z ekipą równą sobię.. bo na chwilę obecną prezentują się poziom Tenerife i Xerez z ligi hiszpańskiej o czym świadczy ich lokata i osiągane rezultaty. Poprawa gry była widoczna już w meczu z Valencią i coś tak myśle, że mecz z Porto (choć wiem, że są mocni u siebie - pamiętam mecz z MNU, gdyby nie Ronaldo i jego niesamowita bramka kto wie czy wtedy w finale nie grało Porto.. ale było minęło) nie musi być łatwy dla gospodarzy i Aguero + Forlan i wkońcu zaczną grać na tyle, na ile ich stać dodając do tego Simao i M. Rodrigeuza jednym słowem stać ich na zwycięstwo.

Mój typ:

Porto - Atletico Madryt
Typ: 2
Kurs: 4,00

Pozdrawiam
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Ja nie bede szukal zadnych niespodzianek, skupie sie na meczu ktory mozna zagrac za wieksza kase. Mianowice mowie o Bordo. 5 zwycisetw we francuskiej lidze i obecniej pierwsza pozycja w tabeli. Maja forme i powinni spokojnie sobie poradzi z Maccabi. U siebie sa bardzo mocni dlatego tez uwazam, ze zawodnicy z Izraela nie maja wiekszych szans.Cenny remis w Turynie pokazal, ze ta druzyna jest dobrze ulozona i bedzie sie liczyc w walce o wyjscie z grupy a z kim ? Wydaje mi sie , ze jednak z Bayernem Monachium. Ale aby wyjsc z tak silnej grupy trzeba jednak wygrac pierwszy mecz u siebie i zbierac punkty ktore umozliwia awans do nastepnej rundy a potem powalczyc z Bayernem wiec nie powinni tutaj lekcewazyc druzyny gosci i pewnie mobilizacja bedzie a zywciestwa ktore odnosza na pewno dzialaja pozytywnie na ich gre i postawe druzyny. Mozna dorzucic jeszcze Chelsea i mamy ako 1.6 wtedy zagrac chociaz za 100 PLN i mamy na fajki na caly tydzien :jezora:. Ja jestem zwolennikiem tego typu gry dlatego nie czepiajcie sie, to jest tylko i wylacznie moja propozycja na dzisiaj. Atletico niby fajnie wyglada ale kto wie czy oni sie obudza i zaczna grac dzis czy za tydz ? Moze i bym sprobowal x2 bo remis jest wielce prawdopodobny ale grajac za duze sumy musze miec &quot;pewnosc&quot; co do typow. Tyle ode mnie , pozdrawiam
 
M 0

mtx

Użytkownik
⚽ Real M. - Marsylia [obie strzela] # 2,15
Moim zdaniem pewniak dnia,a i do tego kurs mocno zawyzony.Wiadomo ze faworytem sa gospodarze,jednak goscie z Francji potrafia strzelac bramki,co widac w Ligue 1.


⚽ CSKA - Besiktas [goscie nie strzela] # 2,25
Kolejny dobry typ na dzis z kursem ponad 2. Besiktas zupelnie bez formy ,ostatnio w lidze nie grali. CSKA musi wygrac po poprzedniej porazce z Wolfsburgiem,jesli dzis straca punkty praktycznie straca szanse na awans.
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik

Spotkanie: Manchester United - VFL Wolfsburg
Miejsce: Old Trafford
Godzina: 20.45
Sędzia: Viktor Kassai
Data: 30.09.2009
Na pierwszy rzut oka spotkanie dla gospodarzy wydaje się być spacerkiem, jednak w rzeczywistość może być to trochę trudniejsze, piszę trochę ponieważ to United są zdecydowanym faworytem tego spotkania i tak szczerze mówiąc nie spodziewam się innego wyniku jak wygrana diabłów. Na Old Trafford spotkają się dwie drużyny mistrzowskie ze swoich krajów. Wolfsburg będzie się musiało nieźle napocić żeby wywieść chociaż punkt z Anglii, dlaczego ? Twierdza Old Trafford nie została zdobyta w LM od prawie 5 lat gdzie wtedy wygrał AC Milan. Jedynym zespołem z Niemczech który radził sobie z United był to Bayern Monachium, ale to też trzeba by było sięgnąć głęboko do historii ;) Obydwa zespoły w poprzedniej kolejce LM wygrały swoje spotkania. Manchester wyjazdowe w Turcji 1:0, natomiast VFL z CSKA 3:1 po 3 bramkach Brazylijczyka Grafite. W lidze natomiast United po wpadce Chelsea z Wigan wskoczył na fotel lidera po wygranej wyjazdowej ze Stoke City 2:0. Wolfsburg po 7 kolejkach w Niemczech zajmuję 6 miejsce. Mnie interesuję pojedynek tych dwóch napastników Wolfsburga Dzeko oraz wspominany wyżej Grafite z najlepszą obroną w zeszłym sezonie Manchesteru Vidiciem, Ferdinandem oraz Evrą na lewej flance. Wydaje mi się że dużo szans nie będą mieli do strzelenia bramki, także lepiej dla nich gdy będą skuteczni. W bramce United znowu Foster, Ferguson daje szanse non stop Anglikowi pomimo jego katastrofalnych błędów, to może być okazja dla napadu gości. Goście dysponują pełnym składem jeśli chodzi o sytuacje kadrowe. Manchester znowu bez Van Der Sara jeszcze przez ok 3 tygodnie musi sobie poradzić z Fosterem w bramce. Jak tak czytam komentarze nie tylko na forum że Wolfsburg może sprawić niespodziankę to mi się śmiać chce. Jedna wygrana z CSKA 3:1. Wiadomo że Ci którzy nie kibicują United chcieli by aby przegrali ale niestety nie w tym spotkaniu, Niemiecka liga to nie jest już ta liga gdzie Bayern, Bayer dochodzili do finałów LM. Moim zdaniem goście będą szli na wymianę ognia z powodu tych dwóch świetnych napastników, gorzej jak im się nie uda, to United szybko mogą zagasić ich pragnienia o wywiezieniu chociaż punktu z Old Trafford. Mecz będzie na pewno ciekawy, szybki ze sporo ilością bramek może nie tylu co w spotkaniu Derbowym, ale powyżej 2,5g biorę z pocałowaniem ręki ;)
Typy:
Wygrana United - [1.35] http://tobet.com ✅
Handicap United -1 - [1.90] http://tobet.com ⛔
Over 2,5g - [1.62] http://tobet.com ✅
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Co myślicie Panowie o typie remis do przerwy w meczu Bayern - Juventus. Bayern &quot;włącza&quot; się dopiero w drugiej połowie. Juventus nie jest jakąś tam drużyną tylko to jeden z najlepszych klubów Serii A i nie sądzę żeby dała sobie wpuścić bramkę od razu na początku spotkania.
@tikanes
Jeśli typujesz te mecze to podaj ich uzasadnienie.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
A ja sypnąłem zakład wielkrotny

Ac Milan - Zurich typ :1 kurs 1.20 ⛔
Bordo - Maccabi typ:1 kurs 1.28 ✅
Manch. - Wolfs. typ:1 kurs 1.35 ✅
Real - Marsylia typ:1 kurs 1.25 ✅

stawka 40 pln
kurs:2.59
ewentualna wygrana :103,60
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Ciekawe jest fakt , że ta dzisiejsza kolejka aż za bardzo pewna sie wydaje na papierze.
Bo jak tu ma nie wygrac Real czy Bordo , które są na fali czy Man Utd, jednak czuje , że jakaś niespodzianka bedzie jak zwykle wkońcu to puchary. Może tak Chelsea nie wygra na Cyprze?
Ciekawi mnie jak zagra Wolsburg w United czy otwartą czy defensywna piłke .
Moje typy na dziś:
Bayern- Juventus - x2 ✅
Real handi -1 ✅
Bordo handi -1 ⛔

Niby ryzkowne ale nie chciałem powtarzac typow innych typu 1 na Manchester czy Real .
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Porto - Atl. Madryt
30.09.2009 20:45
Typ: I połowa - 2
Kurs: 4,30
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 rozgrywane będą mecze II kolejki Ligi Mistrzów, w których to zagrają ze sobą m.in. portugalski mistrz, czyli FC porto oraz hiszpański Atletico Madryt. W roli faworyta stawia się zespół FC Porto, głównie nie ze wzglegu ich dobrej gry, lecz ze względu bardzo słabej dyspozycji Atletico, który powoli wychodzi z mniejszego kryzysu. Bedzie to starcie dwóch ostatnich zespołów w swojej grupie Ligi Mistrzów. FC porto przegrało 1:0 z Chelsea, podczas gdy Atletico tylko zremisowało z Apoelem Nikoazja 0:0. FC porto jest bardzo niebezpieczne, szczególnie u siebie. Dobrze im sie wiedzie w lidze, jednak to nie jest liga, tylko Liga Mistrzów, a to całkiem co innego. Często zdarza sie własnie tak, iż jesli druzynie nie wiedzie sie w lidze, nadrabiają z nawiązką w Lidze Mistrzów, na co dzisiaj licze w wykonaniu zespołu gości. Zagrali oni ostatnio dobry mecz przeciwko Valencii, gdzie z trudnego &quot;gruntu&quot; wywieźli jeden punkt, remisując 2:2. Co ciekawe, takim samym wynikiem skonczył sie ich przedostatni mecz w lidze, przeciwko Almerii u siebie. Mozliwe, że i dzisiaj padnie taki wynik, ważne, aby dobrze rozpoczęli ten mecz i prowadzili do połowy.
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik

Spotkanie: FC Porto - Atletico Madryt
Data: 30.09.2009
Godzina: 20.45
Miejsce: Estadio do Dragao
Sędzia: Nicola Rizzoli
Powtórka z rozrywki tak można nazwać dzisiejsze spotkanie Porto z Atletico. Dlaczego ? Obydwie drużyny spotkały się rok temu w fazie pucharowej, gdzie wygrało Porto remisując w Hiszpanii 2-2 by zapewnić sobie awans musieli tylko zremisować i tak też zrobili, ponieważ w Portugalii było 0:0 Ostanie mecze tych drużyn w LM nie należały do zbytnio udanych. Porto zrobiło sobie wycieczkę do Londynu gdzie przegrała tam z Chelsea, za to Atletico zagrało parodie u siebie gdzie zremisowało z piłkarzami z Cypru 0:0 Także obydwie drużyny muszą odbić się od dna ponieważ zajmują ostatnie miejsca po pierwszej kolejce tych prestiżowych rozgrywek. Jeśli chodzi o sytuacje ligowa, to tutaj Atletico przechodzi niemały kryzys, zajmując 18 miejsce po 5 meczach, co chwile ktoś mówi że muszą wygrać itd. Musieli wygrać to oni dwa tygodnie temu z Omonią Nikozja gdzie nawet nie potrafili strzelić bramki, a mają wygrać z Porto na wyjeździe ? Nie wydaje mi się żeby piłkarze z Madrytu przełamali się właśnie w tym spotkaniu. Porto zajmuje w lidze dość wysoką pozycję jaką jest 3 miejsce z 4 wygranymi oraz 1 porażka i 1 remisem. Porto gra lepiej u siebie niż na wyjedzie, świadczą o tym 3 mecze i 3 wygrane i tylko 1 bramką straconą.
Prawdopodobne składy:
Porto: Helton – Fucile, Rolando, Alves, Pereira, Belluschi, Prediguer, R. Meireles, Varela, Falcao, Hulk
Atletico: Roberto – Perera, Pablo, Juanito, Lopez, Maxi, Assuncao, Simao, Jurado, Forlan, Aguero
Typy:
Wygrana Porto - [1.90] http://tobet.com ✅
Over 2,5g - [1.94] http://tobet.com ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom