>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Środa 21 Października - 3 kolejka fazy grupowej

Status
Zamknięty.
rq7 9

rq7

Użytkownik
21-10 18:30 CSKA Moskwa - Manch.Utd. 3.60 3.25 1.90 1.71 1.20
21-10 20:45 Bordeaux - Bayern 2.50 2.90 2.70 1.34 1.40
21-10 20:45 Chelsea - Atl.Madryt 1.40 4.00 6.75 1.04 2.51
21-10 20:45 FC Porto - Apoel N. 1.25 4.75 10.00 3.22
21-10 20:45 Juventus - Haifa 1.20 5.50 10.00 3.55
21-10 20:45 Real M. - Milan 1.42 3.85 6.75 1.04 2.45
21-10 20:45 Wolfsburg - Besiktas 1.40 4.00 6.75 1.04 2.51
21-10 20:45 Zurich - Marsylia 3.15 3.15 2.10 1.58 1.26

Oferta kursowa : STS
 
M 0

misiek_czpk

Użytkownik
1. CSKA ostatni mecz zremisowała ze słabym Spartak Nalchik, a ManU skormnie bo skromnie ale wygrał z Boltonem, a poza tym idą jak burza w Premiership. Typ- 1
2. Ciekawy mecz, Bordeaux ostatnio przegrało lecz grają u siebie ze słabo spisującym sie Bundeslidze Bayernem. Typ- 1 lub 1X
3. Chociaż Chelsea ostatnio przegrała ze świetnie grającą Aston Villą, to w Lidze Mistrzów powinna poradzić sobie z Atletico Madryt, którzy plasują się w swojej lidze w środkowej części tabeli
4. Oczywiście FC Porto, jedna porażka w lidze z zajmującą pierwsze miejsce SC Braga. Dadzą rade chłopaczki. ;]
5. Juve ostatnio w lidze zaliczało same remisy i jedną porażkę, lecz powinno dać radę z Haifą.
6. W tym przypadku, nie widze innej możliwości jak zwycięztwo Realu
7. Faworyt- Wolsburg, myślę ze niespodzianki nie bedzie. Besiktas gra bardzo w kratkę.
8. Marsylia gra w kratkę, lecz FC Zurich ostatnie 3 spotkanie w lidze przegrał. Marsylia powinna dać radę.
Moje typy:
Zurich - Marsylia- typ 2
Real M. - Milan- typ 1
Bordeaux - Bayern- typ 1
 
olek308 0

olek308

Użytkownik
Tego dnia są nawet pewniejsze typy. Ale znając życie pewniejsze typy = niespodzianki. Dlatego podam typy meczów, które według mnie są pewniakami.
Wolfsburg - Besiktas Połowa czasu - WOLFSBURG 1.95 - mimo, iż nie lubię tego zespołu bo częste jego wpadki zniechęciły mnie to stawiania na nich w lidze, uważam, że po takim kursie żal tego nie zagrać. Ostatnio zagrali taki sobie mecz Borussią M&#39;gladbach, który mogli wygrać bez straty bramki 2:0 ale niestety 2:1 tylko. Handicap w tym meczu to nie zbyt dobry wybór, zwłaszcza że Wolfsburg lubi tracić brami ( 12:10 ), to bilans bramek u SIEBIE tylko w 5 meczach ! Owszem Liga krajowa a Liga Mistrzów to 2 różne bajki ale nie zmienia ot faktu, że nie można być pewnym, iż Wilki nie stracą gola. Dlaczego dałem typ do 1 połowy? Dlatego, że Wolfsburg dość często grając u siebie z o wiele słabszym przeciwnikiem doprowadza do tego by prowadzić już po 45min. Poza tym w ostatni meczu ligowym nie zobaczyliśmy bramek w wykonaniu takich zawodników jak bramkostrzelny Dżeko, Grafite lub Misimović co utwierdza mnie w przekonaniu, że już jutro strzelą na pewno.
Pewność: 8/10
FC Zurich - O. Marseille 2 2.10 Tego kursu nie rozumiem ani trochę. Ostatni mecz w wykonaniu Marseille z Nancy pokazało, że stać ich na bardzo wiele. Zurich zajmuję sensacyjną 2 pozycję, do której doszli wygrywając z Milanem na wyjeździe. Jednak to była zwyczajna wpadka Milanu.
O. Marseille zajmuje ostatnią pozycję mając 0 pkt ! To jedyna okazja dla Marsylczyków aby odrobić 3 pkt bo jak nie z marnym Zurich&#39;em to z kim? Realem Madryt z którym przegrali aż 3:0 czy Milanem z którym przegrali u siebie? Trzeba się w końcu odbić od dna i zagrajć na 100% a tacy zawodnicy jak Niang czy Brandao powinni dać z siebie wszystko.
Pewność : 9/10
Juventus- Maccabi Haifa 1 1.28 - ten mecz to tylko na podbicie AKO zalecam i nie polecam żadnych handicapów itp. Nie wiem co się dzieje z Juventusem. Ostatnio remis wcześniej porażka a jeszcze wcześniej 2 remisy.
Mimo wszystko, uważam, iż dysponują składem, którym powinni pokonać drużynę z Izraela, zwłaszcza, że są na 3 pozycji i i tracą już 2 pkt do 1 miejsca. Wszystko zależy od meczu Bordeaux - Bayern. Jeśli będzie remis tym lepiej dla Juventusu ale ten mecz trzeba wygrać niezależnie od tego czy 1:0 czy 2:1 ale trzeba , nie ma innej opcji.
Pewność : 10/10

Niestety wszystkie inne mecze to jedna wielka niewiadoma. Nie wiadomo czy Atletico Madryt jest w totalnym dołku że przegrali aż 3:0 z Osasuną i czy dadzą z siebie wszystko na Stamford Bridge, żeby zamazać to co się stało w lidze. To samo się tyczy Porto. APOEL to nie jest zła drużyna i będzie walczyć do końca ale nigdy nic nie wiadomo. Co do Realu, może wygrać a i może być remis, zwłaszcza po ostatniej kompromitacji Milanu u siebie z Zurichem. Niepotrzebne ryzyko grania na czystą 1, to wszystko.
Co do typów, myślę, że pewność taka jak podałem wyżej :spokodfhgfh:
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Juventus od 19 września nie może wygrać spotkania, ciągle brakuje kropki nad i. Czy będzie lepsza okazja niż mecz z Maccabi? Raczej nie. Mobilizacja tym wieksza, ponieważ w LM Juve ma tylko 2pkt, Bordeaux gra z Bayernem wiec ktos straci punkty, dlatego też wypadało by aby w meczu z najsłabszym rywalem z grupy zainkasować 3pkt.
JUVE (10/10)
Apoel tak jak i w poprzednich spotkaniach skupi się na grze defensywnej. Udało się to z Atletico M. (wtedy było nieco bez formy) oraz prawie z Chelsea. Jednak te kluby prezentują inny futbol. Porto to drużyna, która przez 90 minut potrafi bombardować bramkę rywala (oczywiscie jesli nie gra z bardziej utytułowana druzyna bo wtedy taktyka jest inna). Gra Porto podobała mi sie od zawsze, jest to silna ofensywnie druzyna. Rywal &quot;za pleców&quot; - Atletico gra z Chelsea i ugrana punkta tam będzie dużym plusem., ja zakładam że Chelsea ten mecz wygra. Porto w takim przypadku i swojej wygranej odskoczy na półmetku fazy grupowej na 5pkt a więc przyblizy sie znacznie do awansu. Nie wypada nie wygrac z Apoelem.
PORTO (9/10)
 
B 0

bart1989

Użytkownik
Warto dodać, że w Man U zabraknie również Patrice&#39;a Evry, Darrena Fletchera, Park Ji-Sunga oraz Wayne&#39;a Rooneya. Nie zdziwiłbym się gdyby skłąd Man U byłby dość eksperymentalny/odmłodzony, zwłaszcza, że mogą sobie pozwolić tutaj na stratę pkt, ponieważ mają w perspektywie 2 mecze u siebie. Nie sądzę też, by sir Alex mocno eskploatował podstawowych graczy przed weekendowym meczem z Liverpoolem na Anfield Road.

Broń Boże nie neguję typu na Man U, ale nie uważałbym go za takiego pewniaka ;)
 
rq7 9

rq7

Użytkownik
Dwa mecze wpadły mi w oko ,a dokładniej ich kursy ????

CSKA - MAN U -2
Manchester bardzo osłabiony. Zagraja bez Rooneya ,Giggsa , Park Ji-Sunga oraz Evry. Natomiast do składu wracaja Berbatov oraz Vidic. Mimo tych osłabien sadze ze Manchester wywiezie z Moskwy 3pkt . Pozytywna wiadomoscia dla manchesteru jest kontuzja Gonzaleza w CSKA. Wazny zawodnik dla CSKA , napewno odczuja jego brak . Kurs kuszacy :p
Zwyciestwo 0-1 lub 1-2 ????

Zurych - Marsylia -2
Podobnie jak mecz wymieniony wyzej o dobrym kursie na zwyciestwo gosci .
O.Marsylia ma noż na gardle . Do zdobycia ma jeszcze 9pkt bo nie ma co liczyc na 3 pkt w meczu z Realem. Maryslia prezentuje się całkiem niezle , sczególnie w ofensywie . By miec los w własnych rękach , a dokładniej nogach to w dwu meczu z szwajcarska druzyna powinna zgarnac 6 pkt , a wtedy mecz z Milanem zadecyduje o awansie . Zurych co prawda wygrał z Milanem , ale to wynikało ze słabosci włochów niz z ich dobrej postawy. Licze na dobra postawe Nianga i zwyciestwo roznica dwoch bramek ???? Obstawiam wynik 1-3 ????
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
W ekipie Manchester United na jutrzejszy mecz zabraknie także Ryan&#39;a Giggsa co jest zdecydowanym osłabieniem drużyny, dochodzi do tego tak jak Bart1989 napisał absencja: Patrice&#39;a Evry, Darrena Fletchera, Park Ji-Sunga oraz Wayne&#39;a Rooneya. Więc Fergusson ma trudny orzech do zgryzienia. Do składu ma na szczęście powrócić Dymitar Berbatow. Więc jest jakiś pozytyw. Poza tym Manchester ma świetną ławkę rezerwowych. Będzie to zapewne bardzo zacięty i ciekawy mecz dlatego typ
OVER 2.5 po kursie 1.97
Wydaje się mi bardzo ciekawy. Myślę że warto zaryzykować. ⛔


Spotkanie Chelsea Londyn - Atletico Madryt. W obu drużynach drzemie niesamowity potencjał którego niestety nie potrafią wykorzystać. Zarówno Chelsea jak i Atletico mają czołowych graczy. Mimo ostatniej porażki Londynczyków z Aston Villą widać lekką poprawę. Jednak nie przekłada to się na wyniki bramkowe obu drużyn. Chelsea w eliminacjach na dwa mecze strzeliła tylko 2 bramki! Z kolei Atletico 2 bramki straciła, widać więc bilans tragiczny. Myślę wiec że warto zaryzykować i typ
Under 2.5 po kursie 1.9
Wydaje mi się bardzo słuszny. ⛔

Mecz FC Porto - Apoel Nikozja. Apoel mimo tego że wywodzi się z dosyć egzotycznej ligii - Cypryjskiej potrafi utrzeć nosa nie jednemu potentatowi piłkarskiemu. Warto tutaj wspomnieć o skromnej wygranej Chelsea czy bezbramkowym remisie Atletico. Kolejnym ich przeciwnikiem będzie FC Porto. Które zarówno w LM jak i Lidze Portugalskiej nie radzi sobie za bardzo ze strzelaniem bramek. Fakt faktem ze ostatnia ich wygrana 4-0 może budzić szacunek, jednakże był to mecz pucharowy. Podsumowując Apoel ma solidną, trudną do pokonania obronę i słaby atak (w LM 0 strzelonych bramek i 1 stracona bramka [w meczu z Chelsea]). Porto ma podobne walory jak Apoel. Wiadomo ze od początku Portugalczycy będą naciskać i atakować. Więc typ
Under 3.5 po kursie 1.35
Wydaje się być bardzo ciekawy. ✅


Spotkanie Girondins Bordeaux - Bayern Monachium. Jedno z ciekawszych meczów tej kolejki LM. W ekipie nie zagrają: Robben, Riberry oraz Edson. Powrót zapowiada jednak Demichelis. Bordeaux sprawiło mała niespodziankę przegrywając w ostatnim ligowym meczu z Auxerre. Tydzień wcześniej ulegli także St.Etienne. Jak widać w lidze nie wiedzie im się za różowo. Z kolei Bayern wychodzi powoli z dołka. Mimo braków kadrowych zawodników wymienionych wcześniej maja kadrę która wie że na pewno może walczyć o wysokie cele. Francuzi zagrali słabiutko u siebie z Mac.Haifa i wygrali skromnym 1-0. W poprzednim meczu padł remis na wyjeździe z Juve 1-1. Niemcy u siebie zremisowali z Juve bezbramkowo ale wygrali na wyjeździe z Mac.Haifa 0-3. Można więc przypuszczać że w meczu nie padnie wiele bramek lecz asekuracyjnie typ
Under 3.5 po kursie 1.22 ✅
Wydaje się odpowiedni.
Dla lubiących ryzyko polecam Under 2.5 i kurs 1.70. ⛔

Spotkanie Juventus Turyn - Mac.Haifa. Ekipa z Turynu nie moze pozwolić sobie na stratę punktów w meczu z Mac.Haifa. Ostatnio nie wiedzie im sie za ciekawie. Zanotowali 2 remisy w LM i maja na koncie 1 bramkę strzeloną i 1 straconą. Z kolei Mac.Haifa oba swe mecze przegrała nie strzelając ani jednej bramki ale tracąc 4. Juve ma niesamowita siłę ognia, którą tak jak Chelsea Londyn nie potrafią wykorzystać. Mam jednak nadzieję ze w tym meczu nastąpi przełamanie i typ
UNDER 3.5 po kursie 1.42
Jest realny. ✅


Mecz Real Madryt - AC Milan. Chyba najciekawsze spotkanie tej kolejki! Hit na Santiago Bernabeu. W ostatnim meczu z Romą zawodnicy z Milanu pokazali że są w tendencji zwyżkowej. W końcu błysnęli Ronaldinho i Pato. Jednak nie wiem czy ich &quot;błysnięcia&quot; będą wystarczające na znakomicie grający Real. Co prawda na pewno nie zagra Ronaldo ale strzelając 4 bramki Valladolid&#39;owi Hiszpanie pokazali że i bez Portugalczyka radzą sobie. Dodatkowo mecz ma w sobie smaczek ponieważ w ekipie Galacticos 2 zagra Kaka, był gracz Milanu. Real w LM strzelił 8 bramek, tracąc tylko 2. Z Kolei Milan 2 strzelił ale tez 2 stracił. Gwarantowane są niesamowite emocje i sytuacje bramkowe. Milan znany jest z dobrej obrony ale czy nie za słabej na świetnych zawodników Realu? Dlatego typ
Over 2.5 po kursie 1.55
Jest wg. mnie bardzo interesujący. ✅

Spotkanie FC Zurich-Marseille . Zawodnicy z Marsylii nie radzą sobie w tych rozgrywkach LM. Nie wygrali ani nie zremisowali ani jednego meczu. Z kolei Szwajcarzy jeden mecz wygrali - z AC Milan - i 1 przegrali stawiając opór 5-2 z Realem Madryt. Francuzi w ostatnim meczu ligowym wygrali co prawda 3-0 z Nancy, jednak 3 poprzednie mecze przegrali. Zurich idzie w kratkę. Ostatni mecz wygrali 7-0 (pucharowy) dlatego mogą być na fali. W LM strzelili 3 bramki tracąc 5. Z Kolei Marsylia strzeliła 1 bramkę tracąc tez 5. Spodziewam się więc tutaj sporo akcji i bramek, więc typ
Over 2.5 po kursie 1.7
Jest na pewno ciekawy. ⛔
 
kamil_gks 22

kamil_gks

Użytkownik
Nie rozumiem czego tak faworyzujecie ten MU... Po pierwsze bez Ronaldo to juz nie jest ten Manchester. Do tego dochodzi fakt, Ze jada do Rosji w osłabieniu i to znacznym. Graja na terenie gdzie bardzo ciezko o punkty, maja komplet punktó i graja jeszcze 2 mecze u siebie oraz wazny mecz na weekendzie z Liverpoolem. To wszytsko skalnia mnie ku:
CSKA - Manchester
typ: 1 lub 1x
kurs: 3.50 lub 1.65
pewnosc: 5/10 lub 8/10
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
FC Zürich - Olympique Marseille ---&gt; 2 @@ 1,95 (Zwycięstwo Marseille) 4/10
3 Kolejna słynnej ligi mistrzów , Zurich nieoczekiwanie w mocnej grupie w której gra z Realem i Milan oraz właśnie z Marseille zajmuje 2 miejsce z 3pkt. na koncie , Olympique ma w Zurichu jedną z ostatnich szans na awans ponieważ ich miejsce w tabeli oraz 0pkt. jest ogromnym rozczarowaniem. A więc będzie to decydujący mecz dla piłkarzy Didera Deschampha , Po kontuzji do zespołu wraca Niang który jest bardzo dobrym napastnikiem potrafi stworzyć sobie dużo okazji w spotkaniu dobrze czyta grę i tutaj przewiduje sukces piłkarzy z Marsyli ponieważ ten zawodnik jest ważnym ogniwem zespołu. W zespole Marsyli zabraknie za czerwoną kartkę Diawary oraz kontuzjowanych Julien Rodriguez i Cyril Rool. Do składu wracają wspomniany Niang , Stephane Mbia, Taye Taiwo, Hilton, Bakari Kone, Brandao, Mathieu Valbuen. Uważam że zespół z Marsyli pokażę kawałek dobrej piłki i wygra kurs korzystny 1,95
 
lexewus 0

lexewus

Użytkownik
Ja mysle że wygra CSKA Moskwa. Manchester Utd. nigdy nie wygrał w Rosji :p (nie wiem czy to może byc jakiś argument?), poza tym tak jak wyżej nie będzie kilku graczy ManU. Mam nadzieje, że CSKA będzie się czuła dobrze na swoim terenie :)
 
bdn 3

bdn

Użytkownik
Moje typy:

CSKA - ManU., typ: 1X, kurs: 1.69 - CSKA gra u siebie, a jak kolega wyzej napisal Manchester jeszcze w Rosji nie wygral, takze warunki nie sa najlepsze (a do takich rosjanie sa przyzwyczajeni). Wazne jest tez ze Czerwone Diably jada do stolicy Rosji w duzym oslabieniu, do tego dochodzi w weekend mecz z LFC, wiec mysle ze Ferguson poeksperymentuje w Moskwie, co daje szanse CSKA na punkty w tym meczu. Ja daje jednak z podporka na 1x.

Zurich - OM ,typ: 2, kurs: 1.90 - Francuzi maja nóż na gardle i to spotkanie wygrac poprostu musza, a nie mysle zeby druzyna Zurich postawila im wieksze opory. Zgoda ze ostatnio OM nie idzie, ale dzisiaj jest odpowiedni moment zeby sie przelamac, a szwajcarzy sa do tego znakomitym rywalem. Uwazam tez ze wygrana z Milanem to tylko i wylacznie kryzys Milanu, bo gdyby rossoneri byli w normalnej formie to by wygrali handicapem. Takze mysle ze szczescie Zurich&#39;u sie wyczerpalo i to Marsylia wywiezie koplet punktow ze Szwajcarii.

Wolfsburg - Besiktas, typ: obu zespolom uda sie strzelic bramke, kurs: 1.85 - Kusi troche kurs na X2 ale nie chcem ryzykowac. Analizujac statystyki mistrza Niemiec mozna wywnioskowac ze bramkarze obu zespolów w tym meczu skapitulują: Wolfsburg bardzo lubi bramki strzelac, ale tak samo je tracic. Co do Besiktasu to slabo zaczeli sezon, ale 3osttanie wygrane w lidze napawaja optymizmem, dlatego mysle ze na terenie &#39;Wilków&#39; tanio skóry nie sprzedadza. Mysle ze bedzie tu wysoki remis, jednak stawiam po dobrym kursie na to ze obydwie druzyny strzela bramki.

Bordeaux - Bayern, typ: 1 - połowa lub koniec spotkania, kurs: 1.95 - Niewatpliwie najciekawszy srodowy mecz. Obie druzyny przezywaja jakis tam kryzys, wiec dla obydwu ten mecz jest szansa na wyjscie z niego. Atutem mistrzów Francji jest fakt, ze graja u siebie, bo tak naprawde na wlasnym stadionie radza sobie o wiele lepiej niz na wyjazdach. Bawarczycy z kolei ostatnio z rywalami z górnej półki nie radzą sobie kompletnie, dlatego mam nadzieje, ze Bordeaux beda chcieli to jak najszybciej wykorzystac i chociaz po pierwszej połowie beda prowadzic :)

Porto - APOEL, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 1.62 - Wiele osób zachwyca się dobra formą mistrzów Cypru i upatruje dla nich szanse w tym meczu. Moje zdanie jest jednak inne, bo trzeba rowniez wziac pod uwage forme Porto (w lidze przegrali tylko z liderem - Bragą, a w CL z Chelsea - oba mecze na wyjazdach w stosunku 0-1). Po tych dwoch porażkach były tylko wygrane (m.in. Sporting1-0, Atletico2-0), a ze słabymi rywalami (a takim powiedzmy sobie szczerze jest APOEL) były już wyraźnie wygrane 3-0 i 4-0. Od 4meczy nie stracili nawet bramki a ich bilans to 10-0. Dlatego mysle ze dzisiaj rownie wyraznie pokonaja APOEL, minimum roznica 2bramek.
 
mako23 27

mako23

Użytkownik
Do meczu Porto - APOEL dodam wywiad z Kamilem Kosowskim:
Macie jakieś problemy kadrowe przed meczem w Porto?

&quot;Problemów mamy mnóstwo. W zasadzie każdy na coś narzeka. Większość kontuzji to tak zwane mikrourazy, ale często wyłączające z gry. Mnie boli kolano, Marcin Żewłakow ma kłopoty z mięśniem dwugłowym, kontuzjowani są Adrian Sikora i Jean Paulista. Z ważnych piłkarzy kontuzje dokuczają też pomocnikowi Savvasowi Poursaitidisowi i obrońcy Paulo Jorge. Podejrzewam, że urazy biorą się z tego, że po sezonie właściwie nie mieliśmy odpoczynku, szybko rozpoczęły się eliminacje Ligi Mistrzów i goniliśmy mecz za meczem. A praktycznie każdy z nich był z serii „o wszystko&quot;. No i nie jesteśmy przecież młodą drużyną. Większość z nas to panowie po trzydziestce.&quot; Dlatego myślę że dobrym rozwiązaniem będzie:
Czy obie drużyny strzelą gola?
Nie (przynajmniej jedna drużyna nie strzeli gola) 1,61
 
B 0

bulisx

Użytkownik
MOJE TYPY:

CSKA M.-Manch.Utd. 1X kurs:1.64
- Kopacze z wysp zagraja bez Rooneya ,Giggsa , Park Ji-Sunga oraz Evry.
- Rosja jest to bardzo ciężki terendla czerwonych diabłów
- Manchester może Sobie pozwolić w tym meczu na urwanie punktów patrząc na tabelę Ligi Mistrzów.

Bordeaux-Bayern M. podwojna szansa 0-0 kurs:1.4
- Moim zdaniem to będzie najciekawszy i najbardziej wyrównany mecz
- Będzie on trochę przypominał mecz Bawaczyków z Juventusem, dużo a nawet bardzo dużo niewykorzystanych sytuacji po obydwóch stronach.


Juventus-Mac.Haifa Mac.Haifa NIE strzeli bramki kurs:1.5
- Stara Dama nie moze pozwolić sobie na stratę punktów w meczu z Mac.Haifa
- Macabi bez punktów i bez strzelonej bramki w LM

Wolfsburg-Besiktas 1 kurs:1.37
- Wolfsburg w ostatnich 6 meczch u Siebie 4 wygrał strzelając niezłą ilość bramek, Besiktas 6 meczy na wyjeździe 6 punktów
- Besiktas bez punktów w LM
- Niemcy w moim przekonaniu będą na swoim boisku zbyt mocni dla Besiktasu

Real M.-AC Milan 1 kurs:1.42
- Bez rozpisywania, poprostu nie widzę tu innej możliwości ???? nawet pokusiłbym się o 1 w handicapie

Chelsea-Atl.Madryt Atl.Madryt NIE strzeli gola kurs:1.68
- Chelsea jeśli wygra, teoretycznie będzie w kolejnej rundzie, oczywiście jeśli Porto nie straci punktów
- A. Madryt bez bramki w LM i tylko z 1 punktem
- Ekipa z Hiszpani wydaję się być zupełnie bez formy

FC Porto-Apoel Nik. 1 kurs:1.29
- Moim zdaniem pewniak na zwiększenie kursu
 
buzka89 35

buzka89

Użytkownik
CSKA Moskwa - Manchester United
Typ: Powyżej/Poniżej 2.5 goli Poniżej(-2.5) 7/10

Man U raczej już nikt nie przeszkodzi awansu do dalszej fazy LM, ale pozostałe zespoły nadal maja szanse i chcą ja wykorzystać (CSKA, Wolfsburg, Besiktas). CSKA na pewno będzie dzisiaj chciała zdobyć 3 pkt, i inne typy dla odważniejszych to napewno 1 lub 1x. Ja jednak gram under. Dlaczego? Ponieważ obie drużyny graja dzisiaj w osłabieniu. Szczególnie Man, gdzie zabraknie Rooney&#39;a, który najwięcej wbija piłek do siatki. Podopieczni Alexa Fergusona pod względem bramek w LM nie szaleja(z Wolfsburgiem 2:1 u siebie i na wyjeździe z słabym Besiktasem tylko 1:0 do przodu). Podsumowując: motywacja CSKA wielka, ale Man tanio skóry nie będzie chciał sprzedać i przełamać zła passe spotkań na rosyjskich ziemiach. Do tego osłabienia w składzie.
Typuje remis 1:1 lub wygrana Man 0:1

Real Madrid - AC Milan
Typ: Handicap na gole Real Madryt(-1) 6/10

AC Milan nosi wygrana z Romą, piłkarze twierdza, że morale sa na tyle duże by pokonać Real, jednak porażka nie będzie końcem świata. Real bez głównego zawodnika Ronaldo, jednak wcześniej udowodnili, że są wiele warci i bez niego (Real Madrid - Real Valladolid 4:2). Na Santiago Bernabeu Real moim zdaniem pewnie wygra.

Wolfsburg - Besiktas
Typ: Powyżej/Poniżej 2.5 goli Ponad(+2.5) 6/10

Wolfsburg u siebie:
CSKA 3:1
Wolfsburg na wyjeździe:
Manchester United 1:2

Besiktas J.K. u siebie:
Manchester United 0:1
Besiktas J.K. na wyjeździe:
CSKA 1:2

Wolfsburg walczy o pkt, walczy u siebie - pewna wygrana.
Jednak kurs za niski na ten typ więc Over po 1.50

Juventus - Maccabi Haifa 8/10
Typ: Powyżej/Poniżej 3.5 goli Poniżej(-3.5)

Juve nie ma wyjścia jak ten mecz wygrać ze słabym Maccabi, ale nie jest w formie by pognać przeciwników więcej niż 3 bramkami. Kurs moim zdaniem korzystny. 1.40


AKO: 7,66
 
krisss 0

krisss

Użytkownik
za dużo niespodzianek w lm;) więc postanowiłem grać zaklady dodatkowe na dzisiaj upatrzyłem sobie:
Bordeux - Bayern - under 3.5 żółtych kartek @ 1.85
Ani jedna ani druga drużyna nie preferuje agresywnego stylu gry. Do tej pory obie drużyny w Lidze Mistrzów zdobyły po 2 żółte kartki. Co daje średnią 1 na mecz.
Sędzią spotkania będzie pan Terje Hauge który w tym sezonie ogólnie sędziował w 3 meczach Ligi Mistrzów (wliczając kwalifikacje) pokazując przy tym 11 żółtych kartoników co daje nam średnią na mecz 3.66. Obie drużyny ostatnio w kiepskiej formie - Bordeaux 2 ostatnie mecze w lidze to 2 wyjazdowe porażki, Bayern po zwycięstwie w ostatniej kolejce przełamał serie 3 meczów bez zwycięstwa. Dodatkowo dzisiaj zobaczymy Bayern bez Arjena Robbena, Francka Ribery&#39;ego, Ivicy Olica i Edsona Braafheida. U gospodarzy wątpliwy jest występ Yoana Gouffrana. Dlatego nie spodziewam się jakiejś porywającej, walecznej gry z obu stron.
Dodatkowo:
remis do połowy @ 1.96
--
FC Porto-Apoel Nikozja under 3.5 żółtych kartek @ 1.85
--
Real Madrid - Ac Milan under 11.5 rzutów rożnych @ 1.85
Wczoraj zagrałem na over 12.5 rożnych w meczu Liverpool - Lyon i niestety nie udało się. Wbili &#39;tylko&#39; 11 rogów. Były to jedne z drużyn najczęściej uzyskujące cornery. Po tym uświadomiłem sobie że ciężko uzyskać 12 czy 13 rożnych w meczu. W najbliższym meczu nie zagra Cristiano Ronaldo, czyli nie zobaczymy efektownych wejść z boku w pole karne... Jak dla mnie gra przy linii końcowej często kończyła się rzutem różnym. Dodatkowo - Milan w dołku, nie sądze aby stwarzali jakieś dogodne sytuacje - z Inzaghim stojącym za obrońcami akcja częsciej zakończy się spalonym niż rożnym;) Jeśli Milan stworzy jakieś akcje to strzelam, że będzie można je policzyć na palcach jednej ręki w gipsie - i nie każda akcja przecież musi się zakończyć wybiciem piłki poza linie końcową...
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Real - Milan 1 @1,50 ⛔

Dla mnie to najlepszy typ z wszystkich pewniaków które były i będa na ta kolejkę LM. Co do Realu to aż tak mocna ich występami sie nie pasjonuje, jednak od początku sezonu wyglądają dobrze, paradoksalnie brak Ronaldo może pozytywnie wpłynąć na ich grę. Jeżeli chodzi o Milan to jak najbardziej przekonuje mnie on do swojej porażki. Zespól gra bez pomysłu, kompletnie nie sprawdza sie Huntelaar, w obronie fatalne błedy przytrafiają sie Silvie, Kaładze czy Gatusso. Daleko od dobrej formy jest również Ronaldinho i Pato. Jeśli dodamy do tego nieporadnego na ławce Leonardo mamy po krótce bieżący obraz Milany. Przegrali z Zurichem, w lidze remisowali z takimi zespołami jak Bari czy Atalanta nie bedąc przy tym zespołem przerażający. W ostatniej kolejce co prawda ograli Rome ale Rzymianie podobnie jak Milan od początku sezonu grają bardzo słabo. Myślę ze szanse na wygraną Realu całkiem spore ????
 
S 0

solarex

Użytkownik
Odradzam stawiania na Real ,ponieważ gra on z Milanem (obydwa zespoły sponsoruje ten sam bukmacher Bwin, więc nie zdziwi mnie gdy Real &quot;przypadkowo&quot; się potknie).Pozatym Milan bardziej potrzebuje punktów niż Real który narazie ma komplet i może sobie pozwolić na odpuszczenie meczu!!!NO BET

Dzisiaj pewniakiem wydaje się wygrana Starej Damy, ponieważ:

-ma ona duże szanse na wyjście z grupy,
-Maccabi nie ma szans nawet na Puchar Uefa, więc wątpie żeby grali z jakąś nadzieją,
-musi przerwać zła passe,
-ma bardzo obry zespół (Diego i spółka)
 
krisss 0

krisss

Użytkownik
obydwa zespoły sponsoruje ten sam bukmacher Bwin, więc nie zdziwi mnie gdy Real &quot;przypadkowo&quot; się potknie
Sugerujesz &#39;kupno&#39; meczu przez bwin?8) odpada nie opłaciłoby się im to raczej wg mnie. A pozatym nie wyobrażam sobie zwycięstwa Milanu który aktualnie nie zachwyca. Dodatkowo Real może sobie pozwolić na stratę punktów ale raczej nie na własnym stadionie. To raczej nie są argumenty przemawiające za Milanem. Często mówi się że klub A potrzebuje punktu a klub B może sobie pozwolić na strate. Jednak klub A musi się postarać o te punkty - a po ostatniej grze Milanu tego nie widać.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Porto - APOEL
Typ: Porto -2.5
Kurs: 2.78
bet365
3 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów. Wybrałem na dziś spotkanie pomiędzy Portugalską drużyną FC Porto a Cypryjskim APOEL-em Nikozja. FC Porto jest drużyną znakomicie grającą u siebie, o czym przekonało się wiele zespołów w ostatnich latach przyjeżdżając na mecze do Portugalii w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Również i w Lidze Portugalskiej drużyna ta potwierdza jak mocna jest w meczach na własnym stadionie. W Lidze Mistrzów w tym sezonie zagrali na razie tylko z Atletico Madryt, pokonując Hiszpanów 2:0. W Lidze Portugalskiej w 3 meczach odnieśli 3 zwycięstwa, stosunek bramek 8:1, pewnie wygrali także spotkanie Pucharu Portugalii. O tym jak mocną drużyną jest Porto potwierdza także choćby statystyka od listopada zeszłego roku, czyli ostatniego roku, rozegrali w tym czasie 26 spotkań u siebie w ramach Pucharu i Ligi Portugalskiej oraz Ligi Mistrzów, wygrali aż 19 z nich, 6 remisując i przegrywając tylko jeden i to nie byle z kim, bo z Manchesterem United. APOEL jest drużyną, która miała już tyle szczęścia w tej edycji Ligi Mistrzów że jest to aż denerwujące. U siebie spisują się dobrze a w meczach wyjazdowych najczęściej tylko i wyłącznie bronią się. W kwalifikacjach Ligi Mistrzów wygrali u siebie z Partizanem 2:0 by potem na wyjeździe przegrać 1:0. W kolejnej rundzie z Kopenhagą również mieli sporo szczęścia, po przegranej 0:1 w stolicy Danii w rewanżu wygrali 3:1 choć rywale mieli multum sytuacji do tego by strzelić gola na wagę awansu, nie udało się jednak. W fazie grupowej Ligi Mistrzów nie zdobyli jeszcze bramki, zremisowali bezbramkowo z Atletico, które prezentuje się w tym sezonie bardzo przeciętnie oraz przegrali u siebie z Chelsea 0:1. W słabej Lidze Cypryjskiej również nie idzie im na wyjazdach zbyt dobrze, zajmują dopiero 6 miejsce,w 3 meczach wyjazdowych odnieśli po jednym zwycięstwie, remisie i porażce, stosunek bramek 6:6. Po kontuzji do kadry Porto wraca Sapunaru a po pauzie kartkowej Fernando, w kadrze znaleźli się także zawodnicy którzy nie byli w kadrze na mecz w Pucharze Portugalii. Cypryjczycy są drużyną bardzo zaawansowaną wiekowo, dzisiaj trudno jeszcze powiedzieć jaką jedenastką wybiegną na boisko, wielu piłkarzy narzeka na drobne urazy i dopiero przed rozpoczęciem meczu dowiemy się czy trener gości mógł skorzystać z wszystkich zawodników. Mam nadzieje że szczęście APOEL-u na ten sezon już się wyczerpało i dzisiaj bez problemu faworyt meczu potwierdzi swoją wyższość na boisku. Jeżeli gospodarze wygrają to spotkanie będzie to setne zwycięstwo trenera gospodarzy Jesualdo Ferreiry z zespołem FC Porto.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Odradzam stawiania na Real ,ponieważ gra on z Milanem (obydwa zespoły sponsoruje ten sam bukmacher Bwin, więc nie zdziwi mnie gdy Real &quot;przypadkowo&quot; się potknie).Pozatym Milan bardziej potrzebuje punktów niż Real który narazie ma komplet i może sobie pozwolić na odpuszczenie meczu!!!NO BET
Real odpuszcza taki mecz? Nie wierze. Poza tym, Krolewscy chca koniecznie zajac pierwsze miejsce w grupie, zeby znow nie odpasc w 1/8. A dla scislosci bwin nie jest sponsorem ani Realu, ani Milanu. Oni po prostu wykuplii reklame na ich koszulkach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom