>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Ściągi na mature

D 0

donvasyl

Użytkownik
panowowie jak w temacie poszukuje sciag na mature , glownie chodzi mi o polski.
Jakies sciagawki z gotowymi tematami wypracowan na mature z polaka,
przydalyby sie tez listy i pcztowki na pismeny z anglika ,
jesli posiada ktos lub wie z kad pobrac jakies sciagawki prosze o pomoc

z gory dzieki
 
grossinho 9

grossinho

Użytkownik
jesl ichcesz zeby nic cie nie zaskoczylo to nie poostaje nc innego jak odpalic opere mini na komie i jazda w googlach ????
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
koles sie pyta o dokadne namiary na linki ze sciagami lub osoby ktoreje moga miec takowe sciagi
donvasyl wyslem ci pw z adresem na allegro gdzie sprzedaja sciagi po 3zl

umiecie czytac!!!
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Ściagi na maturze?:-? Rozumiem w szkole na sprawdzianie, ale bez przesady, zeby ściagać na maturze.... Wpadniesz i po tobie????
A taki problem jest nauczyć się konstrukcji wypracowań??
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
ja tam bez ściąg uderzam:p
najbardziej obawiam się ustego anglika ale to dam rade:p
zobaczymy jeszcze na jakim poziomie nam biologie w tym roku wpierdziela;p
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
Ściagi na maturze?:-? Rozumiem w szkole na sprawdzianie, ale bez przesady, zeby ściagać na maturze.... Wpadniesz i po tobie????
A taki problem jest nauczyć się konstrukcji wypracowań??
Popieram. Do matury jeszcze ponad miesiac czasu dasz rade sie podszkolic, heh ja zaczynam w swieta:jezora: nie motaj lepiej nic z tymi sciagami, capna Cie i jestes w d*****

PZDR:spokodfhgfh:
 
lukibar 0

lukibar

Użytkownik
Komórkę w chusteczki higieniczne piszesz do siostry czy brata sms-a z tematem wypracowania a on ci jedzie w sms-ach wypracowanie ????
Ps. Sprawdzone ????
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Ściąganie na maturze?? ehh jest ryzyko jest zabawa no nie ???? Ja tam swoją mature napisałem bez ściąg i się udało. Jak dla mnie to poziomy podstawowe były banalne z każdego przedmiotu i każdy kto sie choć troche postara to może dobrze napisać. Gorzej z rozszerzeniami bo tam juz trzeba było się trochę uczyć przez trzy lata w liceum. Ale ogólnie nie polecam ściągania bo tylko można mieć przypał jak złapią.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
ja wziolem na swoja mature z polaka 6 maly ksiazeczek z oprcowaniami lektur i nie bylo problemow zeby sciagnac ,jak znzalazlem w koncu pasujacy temat do wypracowania , normalnie polozylem na legalu na lawce i spisalem wypracowanie ,
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Ja tam na mature ide ze sciągami bo po pierwsze nigdy nie słyszałem zeby kogos złapali na sciaganiu u mnie w szkole a po drugie jak nie bede znał lektur do tematu to co mi szkodzi sciagac jak by nie złapali to i tak matura uwalona a takto szansa jest. Zresztą z perspektywy tego co pilnuje kto ma tyle odwagi zeby zabrac kartke na takim egzaminie hmm mało kto. A zawsze przeciez własnie są telefony i sms - y na samym początku pisze sie komus temat i jest szach mat wszystko jasne. Ja nawet jak matury nie zdam trudno zda sie nastepnym razem jakos nie stresuje sie tym bo nie mam po co.
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
Ja tam na mature ide ze sciągami bo po pierwsze nigdy nie słyszałem zeby kogos złapali na sciaganiu u mnie w szkole a po drugie jak nie bede znał lektur do tematu to co mi szkodzi sciagac jak by nie złapali to i tak matura uwalona a takto szansa jest. Zresztą z perspektywy tego co pilnuje kto ma tyle odwagi zeby zabrac kartke na takim egzaminie hmm mało kto. A zawsze przeciez własnie są telefony i sms - y na samym początku pisze sie komus temat i jest szach mat wszystko jasne. Ja nawet jak matury nie zdam trudno zda sie nastepnym razem jakos nie stresuje sie tym bo nie mam po co.
Krzyz na droge...
 
P 0

profi

Użytkownik
A mógłby ktoś mi podać jakiś dobry sposób na uczenie się? ???? Wolałbym sie nauczyć i mieć wszystko w głowie, a nie na kartce. Czekam na jakieś sprawdzone sposoby ????
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
profi

po co sie mordowac i wkuwac lepiej zrobic dobre sciagi i isc na mature
ja tam sie nic nie uczylem i zdalem mature
 
Do góry Bottom