>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Łotwa/Litwa/Estonia - Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

R 1M

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Estonia Puchar
Godzina: 18:00
Spotkanie: Harju JK Laagri – Nomme Utd
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,53
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:
Mimo tego, że kiedyś sobie powiedziałem, że nie gram pucharów, to oferta na środę jest tak uboga, że skusiłem się na typ z pucharu Estonii. Aby zminimalizować ryzyko niespodzianki i zwycięstwa teoretycznie słabszej drużyny idę w typ na over bramkowy w tym spotkaniu. Gospodarze są liderem na drugim poziomie rozgrywkowym i w Esiliga po 22 meczach maja bilans 65:27, goście z kolei zajmują ostatnie miejsce w Meistrliga z bilansem tylko 14:43 po 23 meczach. Liczę, że w pucharze zaszaleją i postrzelają zwłaszcza, że H2H z 2022 pokazuje że potrafią., wtedy padły między nimi kolejno takie wyniki: 5:1, 4:1, 4:2, 3:2.
 
W 172,9K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Estonia, Puchar Estonii
Godzina: 18:00
Spotkanie: Harju JK Laagri - Nomme United
Typ: 1
Kurs: 3,10
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Spotkanie w 1/16 pucharu Estonii. Spotyka się tutaj lider rozgrywek drugo ligowych z ostatnią drużyną z najwyższej klasy rozgrywej. Wprawdzie jest duży przeskok między 1 a 2 ligę estońską ale myślę, że zbyt dużej róznicynie ma między drużyną, która zajmuje 1 miejsce w 2 lidze z ostatnim zespołem z 1 ligi. Harju Laagri mają bardzo młody zespół, tam średnia wieku w pierwszym składzie oscyluje coś wokół 20-21 lat.Ta młodzież świetnie sobie radzi w 2 lidze pewnie przewodzac w tabeli i tutaj spróbuję pograć na zespół z niższej ligi. Oni u siebie w tym sezonie jeszcze nie przegrali natomiast drużyna Nomme na wyjeżdzie jeszcze w tym sezonie nie wygrała. Wiadomo rozgrywki ligowe to rozgrywki ligowe zwłaszcza na dwóch różnych szczeblach ligowych a puchar to inna bajka ale pogram tutaj na gospodarzy. Oni ostatnio idą jak burza i w lidze i w pucharze Estonii. Oczywiście rywale dużo słabsi od dzisiejszego ale spróbuję tutaj pograć w ich stronę. Ja mimo gry na różnych szczeblach ligowych jakoś wielkiej różnicy między tymi zespołami nie widzę i próbuję na Harju Laagri bo im zdecydowanie lepiej idzie w meczachbu siebie niż rywalom na wyjazdach
 
Do góry Bottom