>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ćwierćfinały FA Cup 09-10.03.2013

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Już jutro i w niedzielę ćwierćfinały Pucharu Anglii. Na placu boju pozostało już &quot;ledwo&quot; 8 drużyn wiec do tego decydującego meczu niedaleko.
Sobotnie spotkania mają jasno określonych faworytów. Bowiem Everton jak i Manchester City swoje mecze ze znacznie niżej notowanymi rywalami rozegra na swoim obiekcie. Wigan, raczej powinno skupić się na lidze, a dla MC to chyba już ostatnia szansa na uratowanie sezonu. W niedzielę będzie ciut ciekawiej. Pewne jest, że w ćwierćfinale na pewno zobaczymy jedną drużynę z nPower Championship, ale którą tego raczej nikt nie wie :razz: Taki mini szlagier tychże ćwierćfinałów o 17.30, bowiem o tej godzinie właśnie starcie MU z Chelsea na Old Traffod. Dodam, że mecz będzie można zobaczyć na żywo w stacji Orange Sport która wykupiła prawa do FA Cup na ten i następny sezon.

Kursy jakie oferuje William Hill prezentują się tak:



Zachęcam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
death89 84

death89

Użytkownik
Dla mnie pewna jest wygrana United. Ktoś może powiedzieć, że są w dołku po przegranej z Realem Madryt, ale chyba każdy pamięta jak po porażce z City (1:6), zmobilizowali się i tydzień później wywieźli z tak ciężkiego terenu jak Goodison wygraną z Evertonem 1:0.
Chelsea natomiast to już cień tego zespołu, który w zeszłym roku zdobył Puchar Ligi Mistrzów. Benitez nie ma kompletnie pomysłu na grę tego zespołu. Należy także pamiętać, że jeszcze w czwartek wieczorem byli w Bukareszcie. Ponieśli wstydliwą porażkę ze Staeua 1:0. Bedą bardziej zmęczeni, niż United, który swój mecz pucharowy grał 2 dni wcześniej. Mają spory problem ze zdobywaniem bramek: w ostatnich 5 meczach zdobyli ich jedynie 4.
Piłkarze United mieli w tym sezonie zdobyć wszystko co się da. LM odpadła z terminarza, wygrana w Premier League jest pewna w 90%. W Pucharze Anglii, w drodze do finału mają słabo dysponowaną Chelsea, w dalszym etapie grali by z Millwall/Blackburn, czyli zespołami teoretycznie najsłabszymi na tym szczeblu rozgrywek. Prawie pewne jest, że zagra wypoczety Rooney (tylko 20minut z Realem) i będzie chciał udowodnić, że należało mu się miejsce w podstawowym składzie w LM.
Zawsze w meczach z udziałem United i Chelsea dawałem BTS. Z racji słabej dyspozycji strzeleckiej The Blues, a coraz lepszej defensywie United, liczę na wygraną &quot;do zera&quot;. Przypomnę także, że w Capital One Cup United (w połowie rezerwowym składzie) odpadło z Chelsea (5:4 po dogrywce), więc dochodzi chęć rewanżu.
Moje typy prezentują się następująco:
Manchester United - Chelsea Londyn 1 - @1.74
Drużyna gospodarzy wygrywa i utrzymuje czyste konto - @3.40
edit: kursy by Betsafe.
 
H 0

hisham

Użytkownik
Trudno uwierzyć w to, że podłamanie United niezasłużonym odpadnięciem z Ligi Mistrzów zadziała na ich niekorzyść w jutrzejszym meczu. Diabły z pewnością wyjdą zmotywowane do zdobycia dubletu w tym sezonie.
Z drugiej strony Chelsea, która swoją grą nie zachwyca, a ostatnio przegrała z rumuńską Steauą po słabej grze. Obstawiam co najmniej dwie bramki więcej zdobyte przez United, które gra na Old Trafford.
Manchester Utd -1,5; 2,850, bet365.
Rooney strzeli; 2,00, bet365.
Obywatele potrafią zagrać bardzo chimerycznie; ten sezon pokazał, że nawet z potencjalnie o wiele słabszymi drużynami są skłonni się męczyć.
Bukmacherzy dają bardzo duże kursy na cokolwiek innego od zwycięstwa City, dlatego grzechem byłoby z tego nie skorzystać.
Manchester City-Barnsley remis; 10,00, bet365.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Man City vs Barnsley-BTS?Nie kurs:1,67✅
Kurs na awans The Citizens do półfinału rozgrywek FA CUP czy też zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu to po prostu śmiech.Ja uderzam więc w brak BTS&#39;u.Costel Pantilimon w dotychczasowych wszystkich meczach w tych rozgrywkach nie puścił ani jednego gola i nie zanosi się aby dziś było inaczej.Dzisiejszym rywalem Manchesteru będzie broniąca się przed spadkiem z Championship drużyna Barnsley.Z tego można wywnioskować prostą rzecz.Priorytet to utrzymanie w swojej lidze,a wizyta na Etihad Stadium powinna być tylko obowiązkiem,bo równać się z mistrzem Anglii w dodatku poza swoim boiskiem raczej nie mogą.Ciekawą rzeczą będzie na pewno to iż od 1min. w ekipie gości na boisku będzie można zobaczyć naszego rodaka Tomasza Cywkę.MC ostatnio z AV nie zachwyciło jednak wcześniej zagrało bardzo dobre zawody ogrywając u siebie Chelsea.Dziś nawet nie obecność Kuna Aguero i Jacka Rodwella nie powinna przeszkodzić gospodarzą w awansie do półfinału.Puchar Anglii to już praktycznie ostatnie możliwe trofeum do zdobycia w tym sezonie i nie wyobrażam sobie by dziś drużyna z dołu tabeli Championship była w stanie zdobyć choć jednego gola na Etihad.Kurs całkiem fajny,polecam.
Bukmacher:WilliamHill
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Opierając się na statystykach, znając dobre wyniki Chelsea w drugich połowach meczów z Manchesterem United, w jutrzejszym hicie luźno proponuję zakład na drugą połowę:
Manchester United - Chelsea: X2 (1,57) @Fortuna
Mecze tych drużyn na przestrzeni ostatnich pięciu sezonów i rozstrzygnięcia w drugich połowach:
31.10.12 (Capital One Cup, Stamford Bridge) - 2:1 dla Chelsea
28.10.12 (Premier League, Stamford Bridge) - 1:1
05.02.12 (Premier League, Stamford Bridge) - 3:2 dla Manchesteru United
18.09.11 (Premier League, Old Trafford) - 1:0 dla Chelsea
08.05.11 (Premier League, Old Trafford) - 1:0 dla Chelsea
12.04.11 (Liga Mistrzów, Old Trafford) - 1:1
06.04.11 (Liga Mistrzów, Stamford Bridge) - 0:0
01.03.11 (Premier League, Stamford Bridge) - 2:0 dla Chelsea
08.08.10 (Community Shield, Wembley) - 2:1 dla Manchesteru United
03.04.10 (Premier League, Old Trafford) - 1:1
08.11.09 (Premier League, Stamford Bridge) - 1:0 dla Chelsea
09.08.09 (Community Shield, Wembley) - 2:1 dla Chelsea
11.01.09 (Premier League, Old Trafford) - 2:0 dla Manchesteru United
21.09.08 (Premier League, Stamford Bridge) - 1:0 dla Chelsea
Skuteczność typu: 11/14 - 79%, na Old Trafford 4/5 - 80%.
19/26 (73%) spotkań Chelsea z Benitezem jako menadżerem kończyło się zwycięstwami, bądź remisami The Blues w drugiej połowie. Manchester United przegrywał, bądź remisował drugą połowę w 16 spotkaniach (62%) na taką samą ilość ostatnich meczów.
Biorąc pod uwagę wszystkie te okoliczności postawię dla zabawy taki typ, który jak widać ma poparcie w statystykach ostatnich meczów oraz meczów bezpośrednich między tymi drużynami.
Jeśli chodzi o awans, to zdrowy rozum podpowiada Manchester United. Ale w piłce wiele razy się na głowie zawiodłem, więc odpuszczam typowanie drużyny, która przejdzie dalej, tylko skupię się na dopingowaniu &quot;swojej&quot; drużyny w absolutnym hicie 1/4 finału FA Cup ????
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Manchester United - Chelsea
Typ: R.V.Persie strzeli i Man Utd wygra ⛔
Kurs: 3,0
Bukmacher: WilliamHill

Jak dla mnie faworytem tego meczu jest bezapelacyjnie Manchester United. I to nie dlatego , że mają już taką przewagę w lidze nad pozostałymi drużynami, lecz dlatego,że ich forma jest przez cały sezon wysoka i stabilna czego nie zmienia nawet fakt odpadnięcia z LM. Nie można tego z kolei powiedzieć o Chelsea. Ich postawa w tym sezonie rozczarowuje a wahania formy tej drużyny są chyba największymi w Premier League. Jak wspomniał kolega Death89 Benitez nie ma kompletnie pomysłu na grę i na miejscu działaczy nie czekałbym na rozstanie się z nim do końca sezonu. Przechodząc do samego meczu jak pokazuję nam historia spotkań między tymi zespołami zawsze padało sporo bramek. Dlatego też spodziewam się jutro overu 2,5 , zwycięstwa United i przede wszystkim zdobycia bramki przez van Persiego , który w tym sezonie strzela bramek jak na lekarstwo i jutro będzie miał kolejne szanse. Pamiętajmy jednak o tym , że to FA Cup a jak wiemy rządzi się on swoimi prawami.
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Manchester United - Chelsea
Juan Mata strzeli bramkę i Chelsea wygra @ 13.00
WilliamHill
Jak kolega niżej napisał było blisko. Może w rewanżu się uda ;) ?
Za drobne zagram taki ryzykowny typ. Zgodzę się, że Chelsea w tym sezonie to cień drużny z ostatnich lat. Wierzę jednak, że w przyszłym sezonie ta drużyna odpadli pod okiem jakiegoś sensownego szkoleniowca. Jest kilku młodych grajków, którzy zbierają pierwsze szlify w Anglii. Starsi stopniowo odchodzą w cień. Liga jak wiadomo dla United. The Blues muszą walczyć jednak o pierwszą czwórkę i miejsce na podium jeśli chcą uniknąć eliminacji do LM. Liga Europy ? Jak dla mnie przegrana, bo i jakoś nie widzę chęci jej zdobycia. Już ze Spartą The Blues wyglądali tak jakby grali za karę. Pozostała więc obrona Pucharu Anglii, po który w ostatnich sześciu latach Chelsea sięgnęła aż cztery razy. Ewentualne zwycięstwo w tym roku pozwoli wyprzedzić w tabeli zdobywców FA Cup Liverpool (6 triumfów) i zrównać się z Tottenhamem (7 triumfów). Podejrzewam, że w meczu nie zabraknie walki, a przede wszystkim goli. Ostatnie mecze tych drużyn to:
CAP - Chelsea - United 3:3 d. 5:4
PRE - Chelsea - United 2:3
PRE - Chelsea - United 3:3
PRE - United - Chelsea 3:1
Liczę, że jedną z tych, które pomogą wygrać zdobędzie Mata. W ostnicach dwóch ligowych potyczkach tych drużyn Hiszpan strzelił po bramce. Na OT w tym meczu 3;1 trafił także Hiszpan, ale Torres (jutro mam nadzieję, że na ławce). Mata to najlepszy strzelec drużyny, w Rumunii wszedł na boisko w 64 minucie. United na pewno nie będą jakoś rozpamiętywać porażki z Realem dlatego w niedzielę szykuje się ciekawa potyczka. Liczę jednak, że mecz z Królewskimi nieco odbije się na ich formie fizycznej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Man Utd vs Chelsea Londyn BTS kurs:1,53✅
W tym meczu nie wydaje mi się aby sprawa była tak bardzo oczywista choć faworytem nie wątpliwie jest drużyna czerwonych diabłów.Ja ze swojej strony proponuję typ BTS.Ostatnie 9 z 10 bezpośrednich spotkań tych zespołów pokrywało ten typ.Chelsea gra poniżej oczekiwań,formy nie widać jednak z United nigdy tragicznych występów nie odnotowywali.Strzelać ma u nich kto(Ba,Mata,Lampard,Hazard),a nie wierzę w to aby Benitez i dziś wystawił tak okrojony skład jak na mecz poprzedniej rundy z Boro.United u siebie w tym sezonie gra bardzo dobrze i ciężko znaleźć w ostatnim czasie jakieś słabe strony,a zawodnicy ofensywni tacy jak RvP,Rooney czy Kagawa zawsze są mega groźni pod bramką rywali.MU może jednak odczuwać lekkie przemęczenie bo ciężkich bojach w LM z Realem i nie wiadomo do końca czy dadzą radę zagrać znowu na tak wysokim poziomie jak ostatnio szczególnie w formacji defensywnej.Goście też mają za sobą męczącą podróż do Rumunii,a ich obrońcą zdarzały się w ostatnim czasie słabsze momenty.Myślę,że mecz rozstrzygnie różnica jednej bramki na korzyść któregoś zespołu jednak obie ekipy będą w stanie odnaleźć drogę do siatki.
Bukmacher:WilliamHill
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
@Giedezet, naprawdę współczuję. Bardzo niewiele zabrakło, Mata w 90 minucie zmarnował piłkę meczową, a właściwie to kapitalną interwencją (znowu) popisał się De Gea. Piękny kurs przepadł.
@Wanderlei - z doświadczenia mogę powiedzieć, że datę powtórzonego spotkania poznamy prawdopodobnie na początku przyszłego tygodnia (poniedziałek/wtorek)
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
@Giedezet, naprawdę współczuję. Bardzo niewiele zabrakło, Mata w 90 minucie zmarnował piłkę meczową, a właściwie to kapitalną interwencją (znowu) popisał się De Gea. Piękny kurs przepadł.
@Wanderlei - z doświadczenia mogę powiedzieć, że datę powtórzonego spotkania poznamy prawdopodobnie na początku przyszłego tygodnia (poniedziałek/wtorek)
No właśnie Chelsea jeszcze na dodatek gra w Lidze Europy.Jak awansują to ciekawe kiedy to rozegrają a jeszcze ciekawsze jest to ile czasu buk mi będzie mroził kase....
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Przyjrzałem się terminarzowi (zakładamy, że Chelsea przechodzi Steauę):
14.03.13 - Steaua (LE)
17.03.13 - West Ham (BPL)
- zgrupowanie na reprezentacje (18.03 - 27.03)
31.03.13 - Southampton (BPL)
04.04.13 - mecz Ligi Europejskiej
06.04.13 - Sunderland (BPL)
10.04.13 - mecz Ligi Europejskiej
13.04.13 - Tottenham (BPL)
-------------------------------
20.04.13 - Liverpool (BPL)
W takim wypadku pierwszy możliwy termin rozegrania tego spotkania to przerwa pomiędzy 13, a 20 kwietnia. Odpadnięcie z Ligi Europejskiej rozwiązuje problem i myślę, że jak Benitez zobaczy jak napięty terminarz może mieć w końcówce sezonu rozważy wystawienie rezerw w meczu ze Steauą.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Na 13 kwietnia zaplanowane są półfinały FA Cup więc muszą mecz rewanżowy rozegrać wcześniej.Najlepiej by było jakbym dostał zwrot bo jak mi na tyle czasu zamrożą kasę to nie zdążę obrócić bonusu ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dla wszystkich co stawiali na awanse ;)
Powtórkowy mecz Manchesteru United z Chelsea odbędzie się 1 kwietnia w poniedziałek o godzinie 13:30.
Czyli trochę jeszcze kasa będzie zamrożona ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom