>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

[Ćwierćfinał] Leicester City - Atletico Madryt [18.04.2017] - rewanż

Status
Zamknięty.
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Jakieś argumenty za tym? Czy tak wpadłeś tylko pohejtować nic nie wnosząc merytorycznego
Wpadłem tutaj po to aby otworzyć oczy tym którzy pięknie piszą analizy, grając za zapałki a z prawda ma to tyle wspólnego co Popek z MMA.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Leicester vs Atletico Madryt. Atleti wygra 1.8 Sportingbull Nie wiem panowie czemu tak w Lisy idziecie. Atletico jest mega solidna ekipą. Ostatnie 3 lata to dwa finaly, gdzie Real ich osmieszal i polfinal.. No moze nie osmieszal bo walka byla, czy dogrywka, czy karne ale LM zgarnal Real a z Atleti znowu sie kazdy smial i smieje.. Do meczu.. Chcialbym widziec Lisy w polfinale bo wygranie Premierleague jest sukcesem, ale ograc Atleti ?? Bedzie bardzo ciezko.. Lisy maja obrone tragiczną , Atleti na pewno cos strzeli a Lisy na 3 bramki nie stac, ogolem stawiam na wynik 2:1 moze 3:1 dla Atleti , albo skromne 1:0. Atleti powinno wygrac ten mecz dlatego na nich stawiam. Jednakze jezeli Lisy wygraja bede mile zaskoczony.
1:1.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Wes Morgan kartka TAK
4.75
Unibet
Wes wraca do składu, ostatni mecz rozegrał około miesiąca temu przeciwko Sevilli. Czemu kartka dla niego? Ambicji mu nie zabraknie na bank a najważniejszym czynnikiem jest fakt,że nie grał u boku Yohana Benalouane.
Nic sensowniejszego na to spotkanie nie znalazłem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom