>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Ćwierćfinał] Bayern Monachium - Real Madryt [12.04.2017]

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Thiago kartka TAK
4.25
Unibet
Były gracz Barcelony kontra Real Madryt. Dodatkowo ustawiony wysoko za Mullerem, wartym odnotowania jest fakt,że Alcantara złapał w tym sezonie kartkę w LM w meczu przeciwko Atl. Madryt. Przy zawodniku mało łapiącym kartki ten trop może się wydawać słuszny. Wyszło z Lemarem może uda się z Thiago ;)
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Real nie zagrał dobrze, w 1 połowie ich nie było, ale właśnie o tym pisałem. Tutaj zdecydowało jedno dobre wyprowadzenie piłki i geniusz Ronaldo, który zmienił obliczę całego meczu. Panowie, nie można grać takich kursów na Bayern, gdy grają przeciwko innej klasowej drużynie, która ma Ronaldo i paru klasowych zawodników.
 
S 22

sieko

Użytkownik
Nie wiem, może wyjdzie ze mnie Januszostwo i stronniczość, ale według mnie to co powiem teraz jest uzasadnione i obiektywne - brak Lewego = brak wygranej. W pierwszej połowie karny niewykorzystany plus sytuacja Mullera gdzie koleś nie wiedział jak sie obrócić z piłką dobrze. Lewy nawet jakby nie miał wielu sytuacji to swoją osobą absorbowałby paru obrońców Realu i tworzyłyby się luki dla innych (chociaż jestem pewien, że coś by ustrzelił) . Druga połowa to inna bajka, szybko stracona bramka, następnie czerwo dla Martineza i gra się posypała. Jeżeli Lewandowski będzie grał w rewanżu, a zapewne będzie już gotowy, to nie skreślałbym ich od razu. Jestem już ciekaw jaki będzie kurs na mecz i awans Bayernu. Przy 1-3 nie byłbym przekonany, jednakże 1-2 są w stanie odrobić i osobiście będą się skłaniał ku awansowi Bayernu do półfinału mimo wszystko ????
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Real znowu szczęśliwie.Za kadencji Zizou nie rozegrali jeszcze wielkiego meczu z godnym rywalem.Czekamy na wielki Real.Jednak typ 2 wszedł.W rewanżu w chodze grubo na Bayern.Szczęscie musi się wreszcie skończyć.Nie zdziwie się jak Real ostro oberwie zarówno od Bayernu jak i od Barccy.u siebie trzeba już grać nieco ofensywniej i Real może umrzeć od włąsne broni czyli od kontraataków
chyba oglądałeś mecz sprzed kilku lat.
Real w pierwszej połowie miał dobre okazje i to nawet więcej niż Bayern.
W przerwie Zidane zrobił dobre zmiany w ustawieniu i Real punktował gospodarzy, powinien wykorzystać przewagę w środku pola gdzie było dużo miejsca.
Real kondycyjnie wyglądał dużo lepiej, a to jest najważniejsze w LM na tym poziomie bo piłkarze obu ekipy czy też Barcelony są na podobnym poziomie.
To przygotowanie fizyczne decyduje od lat kto jest lepszy, pisałem o tym przy okazji wcześniejszych spotkań w 1/4 czy 1/2 w zeszłych sezonach.
Przykładowo Barcelonie brakowało świeżości i Juventus dzięki temu miał z górki.
ps. Benzema powinien zejść dużo wcześniej, Morata może czuć się zawiedziony.
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
pytanie. jak zawodnik ma 2 kartki na koncie i teraz w rewanzu dostanie kolejna kartke to te wszystkie kartki sie kasuja z tytulu polfinalu czy jednak mimo wszystko czeka takiego zawodnika pauza? ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
ps. Benzema powinien zejść dużo wcześniej, Morata może czuć się zawiedziony.
Kompletnie nie rozumiem dlaczego Morata nie wszedł za Benzeme i także się zgodzę, że powinien zejść dużo wcześniej. Morata wykorzystuje swoje szanse i kiedy tylko wejdzie strzela bądz ma doskonałe okazje i dziś także miał by swoje okazje a Benzema jakiś taki nijaki nie przekonuje mnie.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Real zagrał poprawny mecz i zasłużenie wygrał, ale moja refleksja jest taka, że Champions Liga schodzi na psy. Barcelona - psiarnia, nie da się tego oglądać, Do tego rewanż z PSG wydrukowany na beszcza. Dortmund - prymityw i sportowe ubóstwo. Atletico nie umie grać, tylko przeszkadzać i to wzorzec antyfutbolu. Lisy cienkie.
Real i Juve nie musiały wznosić się na wyżyny, bo rywale byli słabi. Finał pewnie znowu będzie Real - Atletico 0-0 z dogrywką
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nie wiem, może wyjdzie ze mnie Januszostwo i stronniczość, ale według mnie to co powiem teraz jest uzasadnione i obiektywne - brak Lewego = brak wygranej.
No nie miał kto przytrzymać piłki pod bramką Realu, czy wyłuskiwać bezpańskich piłek. Póki Bayern grał jak po sznurku i trzymał środek pola nie było tego widać, ale kiedy tylko zaczeli niecelnie podawać to posypało się bardzo szybko. Bez Lewandowskiego nie miał kto dać im oddechu i podejrzewam, że bez tej czerwonej kartki też Bayernowi nie byłoby łatwo utrzymać wynik.
Dobrze to widać w zakładce heatmaps: https://www.whoscored.com/Matches/1179779/Live/Europe-UEFA-Champions-League-2016-2017-Bayern-Munich-Real-Madrid#heatmaps , pod polem karnym Realu ciemna plama.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem Real już nie da sobie wydrzeć tego awansu u siebie. Lewy nawet jak wróci może być bez formy, a prawda jest taka, że Mullera bije na potęgę. Jak by dzisiaj był Lewy to do przerwy było by 2:0. Piszecie, że wchodzicie grubo w awans Bayernu. Moim zdaniem na pewno grubo nie warto bo to nie będzie bet na grube granie. To już szybciej Leicester ogarnie tych minimalistów z Atletico.
 
S 104,3K

styrbjorn

Użytkownik
Ja tam rozważę zagranie na awans Bayernu. Kurs 4,7 będzie wystarczający jeśli (i to najważniejszy czynnik) będzie szansa, ze Lewy będzie w pełni zdrowy na rewanż. dzisiaj równie dobrze mogło być 2-0 do przerwy i Real mógłby mieć gorąco. Jednak sporo kilka meczów Bayernu i Realu widziałem i myślę, że o ile dziś kursy na Bayern bez Roberta były absurdalnie niskie to na pow 4,5 na awans może się pokuszę.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Rozwala mnie jak ktoś pisze, że gdyby był Lewy to do przerwy byłoby 2-0.. Skąd wiecie? Olśnienie jakieś? Możliwe, że gdyby był to by nawet 1-0 nie było bo nikt nie wie jakby mecz się potoczyl... Lewy inaczej sir ustawia więcej wychodzi do rozegrania piłki i wcale nie musiało by być karnego dla Bayernu a tak samo wcale rzut różny nie musiał być wykonywany na Vidala.. Więc bzdur, zw byłoby 2 0 nie piszcie bo aż oczu bolą,
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Rozwala mnie jak ktoś pisze, że gdyby był Lewy to do przerwy byłoby 2-0.. Skąd wiecie? Olśnienie jakieś? Możliwe, że gdyby był to by nawet 1-0 nie było bo nikt nie wie jakby mecz się potoczyl... Lewy inaczej sir ustawia więcej wychodzi do rozegrania piłki i wcale nie musiało by być karnego dla Bayernu a tak samo wcale rzut różny nie musiał być wykonywany na Vidala.. Więc bzdur, zw byłoby 2 0 nie piszcie bo aż oczu bolą,
Tak oczywiście masz rację. To już w &quot;Efekcie Motyla&quot; było dobrze wyjaśnione jak niewielka zmiana przeszłości wpływa na przyszłość. Mnie raczej chodziło wyłącznie o to, że jak by strzelał tego karnego to by była większa szansa bo rzadko pudłuje, ale oczywiście i on by mógł nie strzelić. Tak czy inaczej bije Mullera o kilka klas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mch91 261

mch91

Użytkownik
Według mnie Real bardzo bardzo przybliżył się do awansu, ale na pewno tego awansu sobie nie zapewnił... Szanse z 50 na 50 zrobiły się na 80 do 20 dla Realu, ale w rewanżu wystarczy jedna szybko strzelona bramka Bayernu, żeby ten dwumecz znowu się otowrzył. A co do samego meczu to Bayern bez Lewego traci 30% swojej kreatywoniści w ataku bo nie oszukujmy się Muller jest dobry zawodnikiem, ale do pary z kimś takim jak Lewy. A co do karnego to oczywiście błąd sędziego i jako kibic Bayernu oczywiście chciałem, żeby Vidal strzelił na 2-0 bo to mogło by już zamknąć mecz, lecz jeśli chodzi o moralną stronę to dobrze, że ta bramka nie padła bo mam już dość takich przekrętów jak w meczy Barca - PSG a widać było wczoraj, że to co oglądaliśmy zarówno w trakcie meczu jak i po to była zdrowa rywalizacja sportowa a o wygranej Realu nie zadecydowała jakaś rewelacyjna forma sportowa tylko czerwona kartka Martineza.
A co do samego dwumeczu to na pewno nie jest on jeszcze rozstrzygnięcie i wierzę, że gdy Lewy wróci mecz w Madrycie na prawdę może być ciekawy, ale może jako kibic Bayernu nie jestem obiektywny ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom