>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Ćwierćfinał] Bayern Monachium - Real Madryt [12.04.2017]

Status
Zamknięty.
mch91 261

mch91

Użytkownik
Od momentu losowania byłem pewny, że zagram czystą 1 w Monachium. Jednak patrząc na możliwe absencje (Lewandowski, Neuer, Hummels, Muller) Nie widzę tutaj szans na wysokie zwycięstwo drużyny Ancelottiego, dlatego do AKO polecam Handicap 0:2 Typ-Real@1,4 forbet
Neuer i Muller normalnie trenowali z drużyną więc zapewne zagrają w meczu. Hummels na pewno nie zagra a Robert myśle, że na 90% będzie gotowy na ten mecz a ta cała szopka z kontuzja to zaslona dymna. Zobacz, że on z Borussia normalnie strzelił karnego a dopiero po golu zaczął pokazywać, ze go bark tak strasznie boli.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Zobacz, że on z Borussia normalnie strzelił karnego a dopiero po golu zaczął pokazywać, ze go bark tak strasznie boli.
No kolego, ale ten uraz z barkiem był chwilę przed karnym. Podszedł do karnego strzelił, a nic go to tak naprawdę nie kosztowało.
Jednak jestme tego samego zdania, ze LEwy tutaj zagra od pierwszej minuty.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
O tym, że do typowania trzeba podchodzić racjonalnie parę osób przekonało się wczoraj boleśnie. W tym meczu jest podobna tendencja do stawiania gospodarza jako faworyta i moim zdaniem jest to podejście bardzo słuszne. W listopadzie pisałem tak
A ja np się zgadzam z traktowaniem Ancielottiego jako poważny argument w rozważaniach. Gdybym miał wybrać trenera z największymi szansami na LM nie biorąc pod uwagę prowadzonych drużyn to właśnie jego osoba byłaby moim wyborem. I to bardzo szybkim wyborem.
I nic się w tej materii nie zmieniło. Na dodatek zna on Real, Zidane`a i niby można powiedzieć, że w drugą stronę też to działa... ale to Ancelotti jest tym lisem i specjalistą a nie na odwrót. Za Bayernem przemawia też sytuacja na froncie domowym. Mają oni spokojną sytuację. Real natomiast ciągle walczy a aktualnie jest w najgorętszym okresie sezonu. Prędzej czy później to wyjdzie. Pewne kontrowersje krążą wokół występu Lewego jednakowoż daję więcej szans na to, że to zasłona dymna. Tak czy inaczej Bayern musi zagrać na miliard procent bo rewanż na SB na pewno nie będzie łatwy. Skoro takie minimalistyczne Juve podeszło tak nieminimalistycznie to Bayern tym bardziej tak zrobi. Zdecydowanie ma do tego potencjał gdyż jak już wspomnieli koledzy wyżej - Real boryka się z problemami. Idę w zwycięstwo gospodarzy okraszone sporą ilością goli. Sportingbull oferuje aż 0.50 mniej niż Unibet więc coś musi być na rzeczy.
Bayern + Over 2.5 @2.50 Unibet ⛔
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Bayern vs Real Madryt 1:2 (1:0)
Over 2.5 &amp; BTS @ 1.70 ✅
ForBET


Zabraknie dwóch stoperów - Hummels , Pepe -&gt; I o ile myślałem, że tutaj Real traci bardziej, bo zagra Nacho, jednak ma on w tym sezonie już 22 spotkania zagrane, także nie powinno być najgorzej, chociaż wiadomo, że doświadczenia i obycia ma dużo mnie niż Pepe.
I główne pytanie : &quot;Czy zagra Lewandowski?&quot;
Moim zdaniem jest taka opcja, chociaż jest to mocno ryzykowne, ale nie wyobrażam sobie, żeby opuścił tak ważne spotkanie.
Z drugiej strony ryzyko, że kontuzja się pogłębi i np nie będzie mógł grać przez miesiąc, dwa to jest inna sprawa, bo zapewne piłkarze Realu zadbają o jego zdrowie w trakcie spotkania. ;)
Co do ofensywy obu ekip nic dodawać nie trzeba słynne BBC,
Bayern pomimo urazu Lewandowskiego u siebie ma kim straszyć -&gt; Ribery, Robben, Thiago , a przekonała się o tym Borussia, która przegrała w Monachium 4:1. Nie jest to jakiś Augsburg, któremu można strzelać bramek ile się chce, a Borussia czyli ekipa licząca się w Europie i Niemczech.
Moim zdaniem mimo , że puchary, drabinka, to zobaczymy over i po bramce z każdej strony.
No i jest okazja do rewanżu dla Bayernu za ostatnie 0:4 w LM.
Dodatkowo Ancelotti, który był w Realu, zna tych graczy, wie na co ich stać.
Jeśli chodzi o relację Ancelotti i Zidane, to za sportowefakty:
Dotychczas Ancelotti i Zidane szli ramię w ramię. Najpierw w latach 1999-2001 Włoch prowadził Francuza w Juventusie Turyn, a kilkanaście lat później wprowadził go do zawodu trenera w Realu Madryt (2013-2015). Ancelotti był po piłkarsku zakochany we Zidanie od pierwszego wejrzenia.
Dlatego Zidane dzisiaj wielki sprawdzian, czy uda mu się przechytrzyć nauczyciela ;).
Generalnie, szykuje się dobry mecz i miejmy nadzieję, że nic tego nie zakłóci.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Z drugiej strony ryzyko, że kontuzja się pogłębi i np nie będzie mógł grać przez miesiąc, dwa to jest inna sprawa, bo zapewne piłkarze Realu zadbają o jego zdrowie w trakcie spotkania.
Bardzo trafna uwaga, Nawet jeśli Lewy zagra to piłkarze Realu o tym jego barku wiedzą a to, że Ramos gra bardzo twardy wie każdy, mogą &quot;pomóc&quot; mu zejść z boiska przedwcześnie... A za taki faul czyli uderzenie w bark gdzieś w jakimś wyskoku może nie być aż tak widocznie i nawet kartki może nie być.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczorajsza dyskusja na temat meczu Juventus - Barcelona pokazała, że tak naprawdę ciężko przedstawić argumenty, które przekonają ludzi nawet jak są trafne. Nie odzywałem się wczoraj ani słowem w tamtej dyskusji, bo po prostu nie chciałem się kłócić. Dzisiaj jednak mogę dyskutować i będę zapewne osobą, która zostanie &quot;tym gorszym&quot;. Dlaczego tak uważam? Bo ja osobiście widzę Value w becie na &quot;Królewskich&quot;. Za chwilę zostanę zjedzony, że Real pod formą, że Bayern w ostatnim czasie gra bardzo dobrze i tak naprawdę bramki kadrowe Bayernu przy brakach kadrowych Realu są małe i dzisiaj gospodarze wygrają bez problemu. Ja osobiście utworzyłem sobie teorię, która mówi, że w spotkaniach Ligi Mistrzów nie powinno się patrzeć na H2H czy aktualną formę danego zespołu. Pamiętacie jak Leicester grał ***** w Premier League, a w LM przedzierał się przez rywali jak burza? Jak Bayern był w dołku, a Arsenal na fali wznoszącej, a na boisku ekipa Wengera wyglądała jak juniorzy? Czy może przykład PSG, które zagrało fantastycznie w Paryżu, a na Camp Nou przegrało mecz w głowach? Dzisiaj Real przyjeżdża na Allianz Arena po to, aby grać w piłkę i strzelać bramki, które w aktualnym systemie dają dużo. Czytałem opinię, że Real nie może tutaj iść na wymianę ciosów, bo przegra. Jak czytam takie komentarze to chwytam się za głowę. Właśnie &quot;Królewscy&quot; muszą iść tutaj na wymianę ciosów, bo moim zdaniem.... mają dużo lepszą artylerię niż ekipa gospodarzy! Trio BBC mimo, że bez formy to dzisiaj będzie miało sporo okazji, aby zagrozić bramce Bayernu. Ronaldo to klasowy zawodnik, który nawet z niczego potrafi strzelić gola. Ogólnie ciężko mi pisać o argumentach, w którąś ze stron, bo dla mnie to typowe spotkanie 50:50, a możliwy brak Lewandowskiego nawet w pozycji faworyta stawia dla mnie &quot;Królewskich&quot;, więc zupełnie nie rozumiem kursów. Dla mnie mega Value w stronę Realu, dlatego rzucam wam moje luźne propozycje.

Real lub remis - 2.2/unibet
Real - 4.75/unibet
Real i over 2.5 - 7/unibet
Ronaldo strzeli gola - 2.55/unibet
Ronaldo strzeli gola i Real wygra - 7/unibet
Więcej celnych strzałów w światło bramki - Real - 4.25/unibet

Kto zagrał to zarobił ???? Pozdro Pany
 
Otrzymane punkty reputacji: +135
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Bild: Lewandowski nie zagra z Realem
Robert Lewandowski nie zagra z Realem Madryt! Taką informację podał Christian Falk, szef działu piłki nożnej w Bildzie, który uznawany jest za jedno z pewniejszych źródeł dotyczących Bayernu Monachium.
Także siła ofensywna Bawarczyków znacznie spada. Więc może Real lub remis? Kurs moim zdaniem zacny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
O 0

obuch88

Użytkownik
Bild: Lewandowski nie zagra z Realem
Robert Lewandowski nie zagra z Realem Madryt! Taką informację podał Christian Falk, szef działu piłki nożnej w Bildzie, który uznawany jest za jedno z pewniejszych źródeł dotyczących Bayernu Monachium.
Także siła ofensywna Bawarczyków znacznie spada. Więc może Real lub remis? Kurs moim zdaniem zacny.
Jak dla mnie to ściema,lecz może się mylę. Argumentuję swoją opinię tym,że kursy mimo braku Lewego stoją w miejscu. Znając bukmacherów kurs by szybko urósł. Od wczoraj spada. Przekonamy się dziś wieczorem!
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Bild: Lewandowski nie zagra z Realem
Robert Lewandowski nie zagra z Realem Madryt! Taką informację podał Christian Falk, szef działu piłki nożnej w Bildzie, który uznawany jest za jedno z pewniejszych źródeł dotyczących Bayernu Monachium.
Także siła ofensywna Bawarczyków znacznie spada. Więc może Real lub remis? Kurs moim zdaniem zacny.
Bild twierdzi, że nie zagra a Kicker piszę, że wyjdzie w pierwszym składzie... Zresztą na tym filmiku Lewy nie wygląda jakby go coś bolało https://www.facebook.com/uefachampionsleague/videos/1553011334745323/
Myśle, że trzeba czekać na oficjalne info na stronie uefa, ale powtarzam to już od jakiegoś czasu, że dla mnie kontuzja Lewego to zwykła sciema.
 
1 16

1337player

Użytkownik
To jest Bild, typowa zmyłka jak na moje oko oczywiście chcą zmanipulować Zidane&#39;a. Już widzę jak teraz rozpracowują Mullera za czasów świetności. Lewy powiedział, że będzie gotowy to będzie. Może nie cały mecz, ale wydaje mi się, że przynajmniej większość. Polecam nie robić gwałtownych ruchów, Bayern jak dla mnie ze spokojem min. 60-65% posiadania i pozycyjny atak + agresja w odbiorze. Zagrają jak z Arsenalem i na ten mecz przeznaczą 100% energii, aby wygrać wysoko, dlatego mój typ to Bayern 3+ za 100zł.
Myślę, że Real też może coś tam ustrzelić, ale z kontuzjowanymi dwoma obrońcami i jednak ofensywą wciąż bez pełni formy po prostu zagra coś w stylu wczorajszej Barcelony tylko zamiast błysk Messiego nadrobią pracowitym wracaniem się do linni obrony i walką w okolicach własnego pola karnego (Pique wczoraj stwierdził, że i tak strzelą u siebie 6 bramek więc nie opłaca się tyle biegać), co jednak może skończyć się w którymś momencie karnym. Będzie oblężenie, piwko już się chłodzi, oby wam powchodziło.
 
W 4

wosh

Użytkownik
Witam,

nawet jak Robert Lewandowski nie zagra, to jeden zawodnik nie może stanowić o sile drużyny z Monachium, poza tym w meczach Ligi Mistrzów z bardzo dobrej strony pokazuje się Ribery i Robben (a ostatnio jest na fali, sam wie, że jak może decydować o losach meczów to jest to ostatni dzwonek dla niego...będzie zdeterminowany na maxa). Brak Hummelsa na pewno zwiększa szanse na zdobycie bramki przez Królewskich, ale wydaje mi sie że Bayern jako drużyna lepiej się prezentuje i wyjdzie z dobrą zaliczką z tego meczu. Real żyje indywidualnościami i tym razem to nie wystarczy. Przewiduje dominacje Bayernu a Real skupi się na kontrach.

Typ 1
forBet@1.72
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Panowie, ja wam mówię że Lewy zagra tylko trzeba trochę chaosu wprowadzić przed meczem ;)
Bayern - Real
Bayern 1/+1,5 bramek
1,95 Fortuna
Ja tam idę w stronę Bawarczyków dzisiaj. Są na pewno świadomi tego, że mają ciężki mecz, więc na swoim terenie będzie trzeba postawić swoje jasne warunki. Bayern, jak na razie gra poniżej oczekiwań. Czasami grają w kratkę, a czasami rozbijają swoich rywali. Chyba zależy od humoru. ;) Nie wydaje mi się aby w meczu z Realem nie zagrał na 200% Bayern. W Rewanżu na pewno będzie trudniej. Real też będzie miał swoje szanse, bo też chcą coś ukuć w Monachium. Nie mówię, że defensywa Bayernu jest nieszczelna, ale tutaj raczej tu ekipa gospodarzy będzie stroną dominującą. Osobiście, mecz który nie do końca nie umiem przewidzieć, bo wszystko zweryfikuje mecz. Bayern, jak zacznie swoją grę, to Real nie będzie miał co zbierać. Jak na moje over 1,5 bramek w meczu, to formalność, ale nawiązka będzie należeć do Bayernu. Lewy, gra swoje całkiem poprawne zawody, jego występ stoi przed znakiem zapytania, ale ja myślę że zagra. W takim meczu nawet i z &#39;chorym&#39; barkiem, może zrobić robotę. A nawet jeśli by go zabrakło, to i reszta też grać będzie na tyle żeby pokonać dziś Real.
 
1 16

1337player

Użytkownik
Witam,

nawet jak Robert Lewandowski nie zagra, to jeden zawodnik nie może stanowić o sile drużyny z Monachium, poza tym w meczach Ligi Mistrzów z bardzo dobrej strony pokazuje się Ribery i Robben (a ostatnio jest na fali, sam wie, że jak może decydować o losach meczów to jest to ostatni dzwonek dla niego...będzie zdeterminowany na maxa). Brak Hummelsa na pewno zwiększa szanse na zdobycie bramki przez Królewskich, ale wydaje mi sie że Bayern jako drużyna lepiej się prezentuje i wyjdzie z dobrą zaliczką z tego meczu. Real żyje indywidualnościami i tym razem to nie wystarczy. Przewiduje dominacje Bayernu a Real skupi się na kontrach.

Typ 1
forBet@1.72
Zgadzam się w całej rozciągłości dodam tylko, że według mnie wcale lewandowski nie musi strzelić bramki, a nawet jeśli nie zagra to Muller na prawdę ostatnio grał bardzo dobrze (m.in. z Augsburgiem) i z takimi skrzydłowymi (obydwoje strzelali Borussii) oraz Thiago, który próbuje bardzo skutecznie zaimponować włodarzom Barcelony i myślę, że nie raz odda strzał w tym meczu. W takich meczach nr 7 zazwyczaj dochodzi do lepszych sytuacji niż 9, a i Vidal może zaskoczyć Królewskich zarówno głową jak nogą z 20m. Dość pisania
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Obie drużyny strzelą (BTTS) 1.55 STS
Mecz drużyn overowych, statystyki przemawiają za, dlatego myślę, że warto spróbować nawet jeśli Lewandowski miałby wejść w drugiej połowie lub w ogóle nie zagrać. Są inni, którzy potrafią strzelać (Robben, Costa, Vidal, Muller/ w Realu chyba nawet nie trzeba wymieniać). Co do awansu ciężko stwierdzić, bowiem z Lewym można by być spokojnym, bowiem Carlo to zdecydowanie bardziej doświadczony coach niż Zidane, a piłkarze są na bardzo podobnym wysokim poziomie i będą decydować detale. Zaś bez Polaka, cóż... Ja na nie będę próbować wymyślić do wygranej/awansu Realu bądź Bayernu jakiejś filozofii, może po pierwszym spotkaniu.
 
A 332

adriano778

Użytkownik
Jeśli ktoś nie ma Canal+ to meczyk leci też na na ZDF

Do tej pory niemiecki ZDF był dostępny na kanale 470 Cyfrowego Polsatu. Teraz tam go nie ma, jednak ten kanał można przywrócić dzięki całkiem prostemu zabiegowi na naszym dekoderze. Poniższy poradnik dotyczy ogółu sprzedawanych urządzeń, dla niektórych może to wyglądać odrobinę inaczej, jednak ustawienia różnych urządzeń są bardzo podobne i wystarczy poszukać najbardziej podobnej pozycji w menu.

W ustawieniach dekodera należy wyszukać opcję ręcznego wyszukiwania
kanałów telewizyjnych.Ustawienia&gt;Instalacja&gt;Ręczne wyszukiwanie kanałów
Aby znaleźć ZDF należy ustawić parametry:

Częstotliwość: 11054
Prędkość transmisji: 27500
Polaryzacja: Pozioma
FEC: 5/6
Satelita: Hot Bird 6, 8 lub 9.

Jeśli pomogłem to poproszę o reputkę za moją życzliwość :]
Milego oglądania ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dobrym typem jak dla mnie w tym meczu jest zakład na ilość fauli.
Real zapewne pod nieobecność Lewandowskiego będzie chciał uzyskać jak najlepszy wynik i spodziewam się ich ataków od samego początku.
Obrońcy Bayernu będą zmuszeni powstrzymywać zapędy Ronaldo, Benzemy czy Bale i zapewne nieraz uciekną się do faulu.
Z drugiej strony w Bayernie na skrzydłach zagra Robben i Ribery, którzy też będą ciągnąć grę do przodu niejednokrotnie wdając się w pojedynki z piłkarzami Realu.
We wczorajszym meczu Juve z Barcą sędzia odgwizdał aż 39 faule.
Stawka dzisiejszego meczu wysoka i nie ma mowy o odpuszczaniu już na tym etapie rozgrywek.
Typ: powyżej 27,5 fauli
Kurs: 1,65
STS
 
lukas88 309,9K

lukas88

Forum VIP
12.04.2017 g. 20.45 Bayern- Real Madryt
-
Typ: under 3
Kurs: 1,96
Marathonbet
Stawka 6j

Idzie masówka na over i BTTS, ja jednak wyczuwał piłkarskie szachy na Alianz Arena. Żaden z zespołów nie będzie chciał ryzykować za wszelką cenę, to dopiero pierwsze spotkanie i w moim odczuciu będzie badanie rywala. Bayern bez Lewandowskiego co jest dużym osłabieniem siły ataku. Real gra w tym sezonie w kratkę, wyjazdy mają mocno przeciętne, w dodatku nie leży im gra na Niemieckiej ziemi. Tercet BBC też zdecydowanie poniżej oczekiwań. Spodziewam się walki w środku pola i pojedynku kreatorów gry: Modricia i Alcantary.

Bayern: Neuer; Lahm, Javi Martínez, Boateng, Alaba; Vidal, Alonso, Thiago; Robben, Müller, Ribéry.
Ławka: Ulreich, Rafinha, Bernat, Kimmich, Sanches, Costa, Coman.

Real Madryt: Navas; Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo; Modrić, Casemiro, Kroos; Bale, Benzema, Ronaldo.
Ławka: Casilla, Danilo, Kovačić, Isco, James, Asensio, Morata.

Alternatywnie:
under 1,5 HT @ 1,62 Bwin 5/10
under 0,5 HT @ 3,6 Marathon 2/10
1/ under 3,5 @ 2,83 Marathon 4/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom