>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14 kolejka Primera Division 22/11 - 25/11/2013

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial


William Hill



Skończyły się najważniejsze mecze reprezentacji narodowych w tym roku, więc z niecierpliwością wracamy na hiszpańskie boiska, których będzie co nie miara, bowiem niedługo rozpoczynamy batalie w Copa del Rey, a jeszcze do tego dochodzą mecze w LE i LM. W ten weekend mamy wiele ciekawych starć, a hitem będą rzecz jasna derby Sewilli. Może ekipy jakoś szczególnie dobrze sobie w tym sezonie nie radzą, ale to w tych meczach emocji nigdy nie brakuje.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
----------------------------------------

By już nie dublować. Musiałem założyć temat, bo fajne typy mam (tak mi się wydaje) i zarazem bardzo mało czasu na pisanie w weekend. ;)


vs

Barcelona FC - Granada CF
Camp Nou 23/11/13 16:00
Już w sobotę Barcelona u siebie podejmie Granadę. O tej porze Barcelona gra bardzo rzadko i mimo, że rywal wydaje się z niższej półki to przewiduję, że sprawią im niemałe kłopoty.
Wszystko to za sprawą absencji w drużynie Blaugrany. Pomiędzy słupkami zabraknie Valdesa i to już wystarczająco spory cios i zarazem okazja do tego, by postawić na gola gości. By tego było mało, to pewnie nie zobaczymy też Xaviego, rzecz jasna Messiego, Tello i myślę również, że zabraknie przynajmniej w pierwszej jedenastce Pique i Albę, choć oni już niedawno wrócili do treningów. Wirus FIFA działa. Kolejne dalekie podróże reprezentantów Hiszpanii, którzy tym razem polecieli rozgrywać spotkania do Afryki mogły trochę wymęczyć (bardziej podróż niż same mecze).
Goście mogą pochwalić się też reprezentantami. Aż sześciu zawodników tej drużyny zagrało w swoich reprezentacjach. Absencji praktycznie brak. Jedynym nieobecnym wydaje się być stoper - Mainz. Bardzo fajnie zaprezentowali się w ostatnim meczu z Malagą na własnym obiekcie. Stworzyli wiele sytuacji bramkowych i 3-1 to najniższy wymiar kary dla piłkarzy z La Rosaleda. Dwa zwycięstwa w ostatnich spotkaniach dały tej ekipie awans na ósmą lokatę. Barca po meczach reprezentacyjnych nieco się gubi (ostatnio zremisowali z Osasuną 0-0) i moim zdaniem Granada nie przegra więcej niż dwoma bramkami. Nie widzę podstaw, by nie spróbować zakładu na gola Granady. Według mnie kurs na ten bet powinien oscylować w granicach @1.70-1.80, co i tak bym zagrał. Więc do dzieła.
Granada strzeli @2.20 William Hill ⛔
Granada +3 (EH) @1.70 Unibet
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
FC Barcelona - FC Granada
Alexis Sanchez strzeli - TAK 1,90 Bet365 ✅
Po przerwie reprezentacyjnej piłkarze wracają na ligowe podwórko. W pierwszym sobotnim meczu Barca podejmie u siebie piłkarzy z południowej Hiszpanii. Omijałbym w tym meczu jakiekolwiek handicapy na Katalończyków. Mają oni kłopoty z kontuzjami w każdej z formacji (o których pisał Vidal), a do tego mecze po zgrupowaniach raczej nie wychodziły im najlepiej. Ja osobiście proponuje zagrać na Sancheza który ostatnimi czasy jest specjalistą od strzelania bramek. W ostatnich tygodniach gdy Messi złapał zadyszki Chilijczyk świetnie wywiązywał się z powierzonych mu funkcji godnie zastępując Argentyńczyka w strzelaniu bramek. W ostatnich czterech spotkaniach ligowych skompletował 5 bramek. W miniony weekend reprezentacja Chile pokonała na Wembley Anglię, a obie bramki zdobył Alexis. Pod nieobecność Messiego to on razem z Neymarem będą odpowiedzialni za grę w ataku i myślę, że są duże szansę na kolejny gol Sancheza w lidze.
Zastanawia mnie także podobny tym z Fabregasem.✅ Miał on jednak lekką kontuzję w ostatnim meczu z Betisem i przez to nie pojechał do Afryki razem z reprezentacją. Nie mam pewności czy po urazie nie ma śladu wybiegnie w pierwszym składzie. Na ten typ warto poczekać do ogłoszenia składu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 37

misterchef

Użytkownik
Almeria - Real Madrid. No w tym meczu mozna się skusić na 1X - 3,88. Myśle, że Almeria jest w stanie zaskoczyć Real, który po meczach reprezentacji ma problem ze składem. Khedira, Coentrao, Marcelo - cała pobrona drużyny z rozsypce. Jak zawsze niezawodny Ronaldo może byc zmęczonym po tak wyczerpujących meczach przeciwko Szwecji. Oprócz tego Real musi bardziej być przygotowanym do meczu z Galatasaraem w Lidze Mistrzów.
 
michal132 6

michal132

Użytkownik
Almeria - Real Madrid. No w tym meczu mozna się skusić na 1X - 3,88. Myśle, że Almeria jest w stanie zaskoczyć Real, który po meczach reprezentacji ma problem ze składem. Khedira, Coentrao, Marcelo - cała pobrona drużyny z rozsypce. Jak zawsze niezawodny Ronaldo może byc zmęczonym po tak wyczerpujących meczach przeciwko Szwecji. Oprócz tego Real musi bardziej być przygotowanym do meczu z Galatasaraem w Lidze Mistrzów.
No śmiem się z Tobą nie zgodzić. Jeśli chodzi o kontuzje to Marcelo i Coentrao byli kontuzjowani już przed przerwą na reprezentacje, a na LO zastąpił ich Arbeloa, który zagrał dobry mecz. Khedira - kontuzja odczuwalna ale Real ma kim go zastąpić. Do gry na środku zostaje dalej Xabi Alonso, Illarramendi, Modric, Isco i Casemiro, który dotychczas nie dostawał zbyt wielu minut za co wielu kibiców krytykuje Ancelottiego. Real jest według mnie na gazie, porażka na CN zmobilizowała ich trochę i z Almerią puntków z pewnością stracić ani myślą. A to nie jest jakaś potęga - 17 miejsce w tabeli, a patrząc na mecze u siebie jest paradoksalnie minimalnie gorzej, bo są przedostatni. Ponadto Almeria nie jest chyba zbyt niewygodna dla Królewskich, bowiem ostatni ich mecz skończył się 8:1.
Reasumując nie zgadzam się z typem kolegi i myślę, że będzie to pewne zwycięstwo Realu, a sam nie wiem czy nie pobawię się w jakieś handicapy.
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Almeria - Real Madrid. No w tym meczu mozna się skusić na 1X - 3,88. Myśle, że Almeria jest w stanie zaskoczyć Real, który po meczach reprezentacji ma problem ze składem. Khedira, Coentrao, Marcelo - cała pobrona drużyny z rozsypce. Jak zawsze niezawodny Ronaldo może byc zmęczonym po tak wyczerpujących meczach przeciwko Szwecji. Oprócz tego Real musi bardziej być przygotowanym do meczu z Galatasaraem w Lidze Mistrzów.
Kolega wyżej już naprostował Twój delikatnie mówiąc słaby tok rozumowania i analize tego meczu. Dodam tylko od siebie, że Real praktycznie ma zapewniony awans z grupy w LM, do szczęścia brakuje im zaledwie 1 pkt więc paniki nie ma, zwłaszcza, że oprócz Galaty ma jeszcze przed sobą mecz z Kopenhagą.

Co do typów na ten mecz:
+3.5 bramki kurs: 1.8 ✅
handi 2:0 Real wygra kurs: 2.6
✅

Wynik: 0:5:cool:
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Valladolid-Osasuna
Przy tym meczu zastanawiałem się nad dwoma opcjami: Valladolid over 1,5 oraz bts. Wygrała ta pierwsza, gdyż uważam, że Blanquivioletas grając u siebie będą grali ofensywnie i szczerze powiedziawszy podoba mi się ta ekipa. Może nie zdobywają zbyt wielu punktów ale na nudę w ich meczach raczej liczyć nie można. Teraz była przerwa reprezentacyjna ale niestety dalej nie zagra Oscar, który przydałby się w ofensywie. Zabraknie jeszcze jednego pomocnika ale defensywnego - Fausto Rossi pauzuje za kartki, a to oznacza, że na środku zagrają zapewne Alvaro Rubio oraz Lluis Sastre. Jednak główną uwagę należy zwrócić na trio zawodników, którzy powinni mieć największy wpływ na grę ofensywną: Ebert, Daniel Larsson i Javi Guerra. Jest jeszcze niby Omar ale ten zawodnik jest niezwykle chimeryczny i po dobrych występach potrafi zaginąć w akcji na kilka kolejnych. Tak jak pisałem na początku jedną z moich myśli był bts ale odwiodłem siebie od tego pomysłu, gdy dowiedziałem się, że za kartki pauzuje Oriol Riera. Narzekałem na niego dużo ale jednak te 5 z 10 goli dla Osasuny strzelił właśnie on. Dzisiaj zastąpi go na szpicy Ariel Nunez ale cudów od niego bym nie oczekiwał. Gdzie więc największe atuty po stronie Osy? Armenteros przy stałych fragmentach gry, które potrafi wykonywać naprawdę dobrze, a do tego para stoperów Loties i Arribas, którzy w powietrzu grać potrafią. I na tym się kończą ich atuty, gdyż reszta zawodników, to nie są wybitni grajkowie, a nawet Andres Fernandez popełnia sporo błędów w tym sezonie, a przecież w ubiegłym sezonie, to po Courtoisie i Caballero był najlepszy golkiper w lidze.
Valladolid po początkowych meczach, gdzie strzelali niewiele, teraz zmienili trochę jakby swoje oblicze i ich mecze obfitują w spore ilości bramek. Nie zdziwi mnie, jeśli dzisiaj stracą gola nawet po mimo braku Riery u gości ale myślę, że jeśli coś grać na gospodarzy to over 1,5. Nie sądzę by mieli wygrać ledwie 1:0, gdyż Osasuna traci sporo goli, a na wyjazdach średnia wynosi ponad 2 tracone gole na mecz i liczę, że to zostanie podtrzymane.
Valladolid over 1,5 @ 2,10 Bet365⛔0:1
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Barcelona - Granada
Barcelona + poniżej 3,5 gola kurs: 2,15 buk: Betsafe ⛔ (edit: GRANIE PRZECIWKO BARCELONIE W JAKIKOLWIEK SPOSÓB, NAWET PO PRZERWIE, NAWET BEZ MESSIEGO I NAWET GDY WIĘKSZOŚĆ PODAJE TYPY NA PRZECIWNIKA MIJA SIĘ Z CELEM - NIE WARTO CO DO ZASADY !)
Tak po przeczytaniu waszych analiz taki właśnie bet mi się wyświetlił. Jeśli ma być godzina 16, jeśli trochę zawodników ma kontuzji, nie będzie Messiego itd to może nie być ostrego strzelania. Wiadomo w PD granie underów nie wychodzi za dobrze, no ale taki typ wydaje się w miarę logiczny. Do tego H2H też zachęca do grania. Na 4 ostatnie mecze tylko w jednym było więcej niż 3 bramki. Dla odważnych jest Barcelona + poniżej 2,5 gola po 3,85.

Atletico Madryt v Getafe
Atletico Madryt AH:-1,5,-2 kurs: 2,00 buk: Bet365 ✅ (edit: tu już się nie pomyliłem, handi bez kombinowania, ale można było dać jeszcze ostrzej. 80 minuta jest 6:0 i pewno pobiją Barcelonę (4:0) i Real Madryt (5:0). trochę off topic: PSG też wygrało na wyjeździe 3:0 CO OZNACZA, ŻE PRZERWA NA REPREZENTACJĘ TAK NAPRAWDĘ NIC NIE ZNACZY)
Nie wiadomo jeszcze czy zagra Diego Costa, no ja przynajmniej jeszcze nie znalazłem takiej informacji. Mimo wszystko uważam, że Atletico rozbije w pył Getafe i te co najmniej 2 bramki przewagi będą. Prawda, że Getafe to nie są żadne ogórki, ale i Ateltico LM ma już zapewnioną, a ostatni mecz ligowy na własne życzenie zremisowali. Jestem przekonany, że tym razem nie będzie minimalizmu i pokażą się przed własną publicznością.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Przerwa reprezentacyjna to bardzo często chodzenie po omacku. Obie drużyny w ostatnim czasie wygrywały tylko po razie i co więcej była to ekipa Rayo Vallecano. Przed dzisiejszym spotkaniem do Valladolid i do Osy podchodzę na zasadzie wyrównanego pojedynku. Problemem gospodarzy jest słaba obrona. Tracą masę głupich bramek, robią tragiczne błędy, a później ofensywa musi wszystko nadrabiać. W starciu z Valencią to Nietoperze powinny wyjść na prowadzenie. Przypadkowa piłka poleciała w stronę pola karnego gości, faul i &quot;11&quot;, ale wykonanie jej przez Banegę - bez komentarza.
Jakie są problemy Osy? Brak napastnika z krwi i kości. Riera pauzuje i szansę występu dostaje Ariel Nunez. Ciężko go ocenić, bo będzie to pierwsze wejście Paragwajczyka w podstawowym składzie. Po cichu liczę na jego dobry występ i kto wie czy nie będzie to lek na całe zło drużyny z Pampeluny. Wybadałem opinie na jego temat w czasach, gdy grał w Ameryce Południowej i strzelał mnóstwo ważnych goli. Pod styl gry Osasuny pasuje mi idealnie. Wiele goli zdobytych po dośrodkowaniach ze skrzydeł, bramki po wrzutkach ze stałych fragmentów gry, piłki zagrywane wzdłuż bramki. Czy tego nie stosuje Osasuna? Ich problemem nie jest brak okazji, ale kiepskie wykończenie tych akcji. Valladolid zbyt łatwo dopuszcza rywali pod własne pole karne i zagrożenie ze strony Osasuny z pewnością będzie.
Valladolid fatalnych meczów w ofensywnie nie grał. Może z Almerią można było zrobić więcej, bo kilka razy zabrakło skuteczności. W pozostałych starciach dupy dawała obrona i to przeważnie działo się na początku spotkania. Typ może trochę zwariowany, ale w tej kolejce poza kilkoma zakładami nie jestem do niczego przekonany. Kolejki po przerwie reprezentacyjnej często przynoszą wiele niespodzianek.
Valladolid - Osasuna
Valladolid wygra po przejęciu prowadzenia (będą przegrywać, ale wygrają) 8,00 Bet365 ⛔
Wynik do przerwy/koniec meczu
Osasuna/Valladolid 35,22 Oddsring ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yothek 14

yothek

Użytkownik
FC Barcelona - Granada BTS @2.15 ⛔ 4:0
Katalończycy zagrają mecz bez kluczowych zawodników (Leo Messi, Dani Alves, Cesc Fabregas, Victor Valdes, Jordi Alba i prawdopodobnie Xavi). Tak osłabiony zespół Barcelony to szansa do strzelenia bramki przez zawodników Granady. Kurs i problemy kadrowe Barcelony kuszą. O gola dla Blaugrany się nie boję.
Almeria - Real Madryt [zawodnik strzeli - Cristiano Ronaldo] @1.40 ✅
Cristiano jest w świetnej formie strzeleckiej, ogromnie głodny bramek. Mecz z Almerią jest kolejnym, w którym będzie chciał zanotować gola. Walczy o Złotą Piłkę więc myślę, że da z siebie maksimum.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Fc Barcelona - Granada Cf
Typ: Youssef El Arabi strzeli w dowolnym czasie ⛔
Kurs: 6.50


Piłkarz Granady w ostatnim ligowym spotkaniu strzelił 3 bramki. Parcie na atak ma niesamowite. Jest najlepszym strzelcem El Grana i jeśli nie on to kto ma dawać punkty piłkarzom Granady? Myślę, że koledzy będą go szukali z przodu w pojedynku z Barca szczególnie Brahimi, który potrafi minąć obrońcę i dobrze dograć piłkę. Gospodarze jak wiecie są dość mocno osłabieni przed tym spotkaniem. Otwiera się więc szansa dla gości. Nie mówię, że Granada wygra to spotkanie, ale może sporo napsuć krwi na Camp Nou. Goście w spotkaniach wyjazdowych to Uwaga! - 4 siła ligi! Zdecydowanie lepiej grają na boiskach rywali aniżeli u siebie. Z Barceloną nie mają nic do stracenia.. i tak to nie oni muszą atakować, a gospodarze. Kurs na gola zawodnika, który mecz wcześniej zdobywa Hat-tricka klasycznego i popisuje się wspaniałą grą.. wynosi 6.50.. trochę przegięty temat ze strony buków. Spróbuje, a nóż się uda ????
 
R 75

richi

Użytkownik
Barcelona-Granada +2 kurs 1.84
Typ oparty na kilku czynnikach przedewszystkim jak koledzy wyzej wymieniali Barca oslabiona sam Messi to juz duza strata.No i wracaja po przerwie na reprezentacje a wtedy nigdy im nieszlo.
Innym elementem przekonywujacym mnie do tego typu to ostatnie mecze miedzy nimi gdzie bylo 2-0,2-1,5-3,1-0.No i Granada jakby nie patrzec to trzecia defensywa w Primiera Division.
Jakos jestem o ten typ spokojny.Zobaczymy.
 
wisniowy 126

wisniowy

Użytkownik
Almeria - Real Madryt

Typ: Rzut karny przyznany i wykorzystany 3.50

WilliamHill

W ostatnim czasie, w meczach Realu dyktowanych jest wyjątkowo dużo rzutów karnych. W ostatnim meczu przeciwko Realowi Sociedad, karnego wykorzystał Ronaldo. Cztery dni wcześniej, przeciwko Madrytowi w Lidze Mistrzów, z karnego strzelił Vidal. Przed meczem z Juventusem, Rayo Vallecano zdobyło dwie bramki po podyktowanych rzutach karnych. W meczu z Sevillą, podczas wielkiego strzelania, sędzia podyktował 3 rzuty karne, z czego dwa zamieniły się na bramki. W meczu z Barceloną karnego nie było, lecz przypominając sobie ostre wejście Mascherano w Ronaldo w polu karnym... Mecz wcześniejszy, pierwszy pojedynek z Juventusem, Ronaldo na 2:1 po rzucie karnym. Kolejny mecz wstecz, Malaga i znowu Ronaldo z karnego.
Podsumowując, w ostatnich 7 meczach, było aż 9 rzutów karnych. Dodając do tego nieporadność obrony Realu, a także niesamowity motor napędowy w postaci Cristiano i Bale&#39;a, często narażany na ostre ataki nawet w polu karnym, wydaję się że typ jest bardzo prawdopodobny.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nie ma co dublować, gdyż zgadzam się z typem Vidala. Bts po 2,25 wobec takich absencji w formacjach defensywnych Barcelony to naprawdę niezła okazja i dlatego gram. A pozostałe dwie moje propozycje wyglądają tak:
Real Sociedad-Celta Vigo
Generalnie kursy na to spotkanie nie zadowalają mnie zbytnio, zatem gram ulubiony ostatnio swój zakład z meczów Realu Sociedad - gol Antoine&#39;a Griezmanna. Kurs ponad 3 to naprawdę niezła okazja. Francuz ładuje gola za golem i w tej chwili ma ich na koncie już 8. Liczba niezła, tym bardziej, że drudzy ex aequo na liście w zespole Seferovic i Vela mają ledwie po 2 gole... Grają przeciwko Celcie czyli drużynie, która lubi grać otwarty futbol i tez z takimi drużynami Celta lubi grać, a na Anoeta będzie miała raczej miejsce do takiej gry. Jeśli chodzi o mój zakład, to Griezmann gra na lewej stronie czyli za rywala będzie miał Hugo Mallo, który lubi zapuszczać się do przodu, a Augusto Fernandez - prawy pomocnik, to też nie jest typ zawodnika, który lubi bronić. Ciekaw jestem kogo Luis Enrique przydzieli na środek obrony obok Fontasa. Możliwości są dwie - doświadczony Gustavo Cabral bądź młody David Costas. Jednak kogo by nie wystawił, to i tak nie sądzę by ten ktoś dał sobie radę z Griezmannem. Kurs dobry więc trzeba grać, chociaż przerwa reprezentacyjna mogła wybić go z rytmu.
Antoine Griezmann strzeli @ 3,20 Betsson⛔

Almeria-Real Madryt

Tutaj gram jeszcze inaczej, bo wybieram dwa gole Cristiano Ronaldo. Portugalczyk jest w ku*ewskim gazie. Ostatnie jego wyczyny wyglądają tak:
vs Szwecja(wyjazd) 3 gole
vs Szwecja(dom) 1
vs Real Sociedad(dom) 3
vs Juventus(wyjazd) 1
vs Rayo(wyjazd) 2
vs Sevilla(dom) 3
W takiej formie oraz uskrzydlony awansem na Mundial, to jest naprawdę najgroźniejszy zawodnik na świecie. Jutro przyjdzie mu grać z cienką obroną Almerii, bo po mimo tego, że ostatnio ekipa z Andaluzji traci już niewiele bramek, to jednak ja dalej nie jestem do tej obrony przekonany. Warto dodać, że zawodnicy Almerii lubią grać we własnym polu karnym w siatkówkę, a to byłaby dobra okazja dla Ronaldo na bramki. Tak czy siak dwa gole i bez karnego jest w stanie strzelić, a kurs całkiem fajny i myślę, że spokojnie można spróbować.
Cristiano Ronaldo strzeli 2 lub więcej @ 2,75 Betsson⛔
 
john90 115

john90

Użytkownik
Elche - Valencia
Valencia over 1.5 - kurs 2.65

Elche u siebie bilans 1-2-3, bramki 4-6, Valencia natomiast na wyjeździe 2-1-3, bramki 6-11. W tym sezonie gospodarzom na ich obiekcie 2 bramki strzelił jedynie Real Madryt, jednakże myślę, że ofensywnie nastawiona Valencia jest w stanie wbić tutaj 2 bramki. Spodziewam się w tym meczu otwartego pojedynku, w którym każda z drużyn coś strzeli, ale jak się mecz potoczy ciężko stwierdzić. Fakt Valencia mało w tym sezonie strzeliła bramek na wyjeździe, ale ostatnio dostrzegam progres w ich grze dlatego gram over 1.5. Valencia stwarza sobie dużo sytuacji w swoich meczach, dużo oddają strzałów na bramkę rywali i myślę, że są w stanie wbić gospodarzom w tym spotkaniu co najmniej 2 bramki.
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Almeria - Real Madrid @ 1.30
Bardzo słabo spisująca się w tym sezonie ekipa Almerii podejmie na własnym obiekcie Real Madryt. Królewscy na wyjazdach mają bardzo poważne problemy w tym sezonie, ale takie mecze muszą wygrywać bez najmniejszych problemów. Chociaż piłkarze Almerii w ostatnich tygodniach radzili sobie dobrze ponieważ wygrali trzy ostatnie pojedynki. Jednak z drugiej strony nie mieli mocnych rywali, owszem wygrali z Valencią, ale każdy dobrze wie jakie problemy ma w tym sezonie ekipa Nietoperzy. Były to bardzo skromne wygrane, bo zaledwie jedną bramką. Są nastawieni na defensywę i czekają na ewentualne kontry. Na początku sezonu wyglądało to inaczej, bo postawili na futbol totalny. Rezultat był taki, że przegrywali wygrane mecze. Jednak jeżeli pójdą tutaj na wymianę ciosów to zdecydowanie to przegrają. Real to klasa sama w sobie, ma w swoim zespole CR, który nie tylko niesie Królewskich, ale to właśnie dzięki niemu Portugalia awansowała na Mundial. Strzelił wszystkie bramki dla Szwedów i to chyba najlepiej pokazuje jego potencjał. A przecież nie można zapominać, że obok niego pojawią się Bale i Benzema, którzy również znajdują się w wysokiej formie. Owszem Real ma problemy w defensywie, ale powinni tutaj spokojnie nadrobić swoją grą ofensywną jak nawet stracą bramkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
john90 115

john90

Użytkownik
Almeria - Real Madrid - 1 - 1.75 Expekt
W pełni zgadzam się z Mateo1111. Real traci do Barcelony aż 6 pktów, nie wspominając już o tym, że pomiędzy nimi w tabeli jest świetne Atletico. Real nie może sobie po prostu pozwolić na stratę punktów. Jak wspomniał już wyżej kapszti CR7 jest zacytuję &quot;w ku*wskim gazie&quot;. Do tego z przodu zapewne zagrają dzisiaj Bale i Benzema, którzy ostatnio prezentują się naprawdę bardzo dobrze. Strata Khediry i braki w obronie spokojnie da się załatać i nie będzie to odczuwalne. Real w ostatnich 3 meczach w PD zdobył 15 bramek !! Dlatego typ jest w pełni uzasadniony.
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
FC Barcelona - Granada CF
No to wracamy do zmagań ligowych. Barca zagra o &#39;familijnej&#39; porze, spotkanie rozpocznie się o 16:00. Barca łatwego zadania mieć nie będzie, bo pojedynki z GRA dla nich łatwe nie były, a dodatkowo teraz ekipa Gerardo Martino jest zdziesiątkowana kontuzjami. Z gry wypadli Messi, Tello, Xavi, Alves, Alba i przede wszystkim Valdes. W ostatniej chwili zielone światło otrzymał Gerard Pique i Cesc Fabregas, a obaj Ci piłkarze zostali włączeni od razu do meczowego składu. Do tego Martino dobrał sobie dwóch młodych z rezerw i ekipy młodzieżowej - Dongou i Adama Traore.
Spotkania reprezentacji tym razem zebrały krwawe żniwo - najbardziej odczuwalna może być strata Valdesa, który od początku sezonu broni na kosmicznym poziomie. Z drugiej jednak strony - coraz starszy Jose Pinto obecnie otrzymuje szanse na która czekał - dostanie kilka tygodni regularnej gry - po prawdzie walczy o miejsce w Barcelonie w następnym sezonie, jeśli teraz dobrze wypadnie, to na pewno jego umowa zostanie przedłużona. W poprzednim sezonie (czy tam dwa sezony temu, wybaczcie zawodna pamięć) sobie poradził a także musiał bodaj przez miesiąc zastępować Valdesa. Teraz także powinno być ok, a motywacja na pewno jest.
W obronie raczej na pewno zobaczymy kwartet: Montoya - Pique - Masche - Adriano. W drugiej linii bardzo liczę na Sergi Roberto, aby wreszcie dostał okazje do gry, raczej pewni gry mogą być Iniesta i Busquets. W ofensywie Alexis, Neymar i ... tutaj jest pytanie - Cesc na &#39;9&#39; (oby nie, bo on tam traci wiele ze swojej jakości, jeśli dodatkowo nie ma Messiego), czy Pedro i wtedy rotacja na pozycji wysuniętego pomiędzy Neymarem i Alexisem -
Granada w tym sezonie gra nadspodziewanie dobrze, obecnie plasują się w pierwszej dziesiątce. Przed pauza ograli bardzo pewnie Malage po naprawdę fajnym spotkaniu, a świetnie zagrał El Arabi (3 gole), jednak obie drużyny w tej potyczce miały swoje okazje. Na wyjazdach gra Granady jest nastawiona przede wszystkim na wynik, co najlepiej obrazuje tylko jedna porażka - w delegacjach mało strzelają (w sumie w całym sezonie, problemy z wykorzystywaniem okazji), ale także mało tracą, ostatnio dwa razy pod rząd wygrywali po 1:0.
Ogólnie mam dwie idee tego pojedynku - Barca szybko strzela, mecz się otwiera i jest pogrom, bramka na otarcie łez dla Granady, albo długie bicie głową w mur i 1:0 dla Barcy - sezon temu było podobnie, wtedy w końcówce genialny strzał Xaviego (bodaj 86. minuta) i potem jeszcze dobicie po akcji Messiego. Tam Granada zagrała super defensywnie, teraz pewnie będzie podobnie - ale jakoś w podświadomości widzę wynik 2:1 ;)
Barca &amp; BTS @ 2.87 WilliamHill
Barca różnicą 1. bramki @ 4.33 Bet365
[Nie wiem jakie kursy są obecnie, bo napisana była wczoraj, ale mialem problem z wejscie na forum...]
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; 23.11.2013. godz. 18:00
Real Sociedad – Celta Vigo
Typ: BTS
Kurs: 1.73
Buk: William Hill
Jedyna opcja jaki mi się rzuciła w oczy do pogrania w tej kolejce Primera Division to BTS w meczu Real Sociedad kontra Celta Vigo. Zarówno gospodarze jak i przyjezdni lubią grać otwarty futbol i takiego spotkania tutaj się spodziewam. Gospodarze będą chcieli powtórzyć osiągniecie z poprzedniego sezonu czyli znalezienie się tuż za wielką trójką i znowu zamiatanie do Ligi Mistrzów. Obecnie z dorobkiem 17 punktów plasują się na siódmym miejscu ze stratą siedmiu oczek do czwartego beniaminka rozgrywek Villarreal. Po ostatnim blamażu z Realem 5:1, będą chcieli szybko się zrehabilitować a gdzie tego nie zrobić jak przed własną publicznością gdzie radzą sobie naprawdę bardzo dobrze tylko Atletcio do tej pory zdobyło tutaj komplet punktów, a ostatnie dwa spotkania ligowe to 5:0 z Osasuną i 3:0 z Almerią. Szczególnie błyszczy Antoine Griezmann który ma na swym koncie już osiem trafień a do tego są jeszcze Vela czy Seferovic. Goście podobnie jak rok temu będą bili się o utrzymanie jak na razie są na bezpiecznym 16 miejscu ale wyprzedzają trzy zespoły tylko lepszym stosunkiem bramek. Co ważne zdecydowanie lepiej radzą sobie na wyjazdach niż u siebie gdzie nie wygrali jeszcze spotkania a po za domem mają już trzy na koncie w tym dwa ostatnie zwycięstwa bardzo okazałe 0:5 z Malagą i 0:1 z Sevillą po za tym potrafili zdobyć bramkę z Atletico Madryt, Bilbao oraz Betisem ta sztuka nie udała im się jedynie z Getafe. Rok temu na tym stadionie gospodarze wygrali 2:1, w rewanżu padł bramkowy remis 1:1. Na koniec jeszcze jedna taka wzmianka w meczu z udziałem Celty do pięciu spotkań ligowych nie mieliśmy BTS tak więc chyba pora na przełamanie.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
Real Sociedad - Celta Vigo @ +1 celta vigo 2.1 WH

o punktach i miejscu w tabeli byla juz mowa. ja stawiam na tren jakim idzie celta. w po ostatnich spotkaniach widac ze chlopaki graja lepiej. lepiej oznacza bramki. Real czeka Liga mistrzow z Szachtarem gdzie juz sa bez szans. czyli morale podlamane. moze beda chcieli tam powalczyc i powoli zegnac LM z honorem wiec stawiam tu na remis i bts.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dziś za dużo pewniaków. Nie wierzę, że wszystko wejdzie na lajcie. Najwyżej popłynę, ale cóż. Teraz i tak tylko zbieramy informacje na temat tego co stawiać w kolejnych spotkaniach.
Barcelona zmasakrowana kontuzjami Messiego i Valdesa. Punkty dla Granady są możliwe, ale pamiętajmy, że Barca wychodziła z głową z większych opresji. Dobrze to pokazywał nawet mecz z Betisem. Drużyna z Sewilli świetnie weszła w mecz, tworzyli okazje, ale później Pedro ich kompletnie położył.
Jeśli Granada chce cokolwiek zrobić to muszą zagrać bezlitośnie w defensywie. Cały mecz na jednym tempie, a nie 15 minut dobre, a później nic. Ciężko coś więcej wywnioskować, ale jeśli linia pomocy Granady będzie dobrze współpracować z obroną to Barcelona będzie miała problemy.
Realu Sociedad nie połknę. Grają nieregularnie, jeden mecz świetny, drugi beznadziejny. Co prawda teraz skoczyli trochę w tabeli, ale to jeszcze nie jest forma z poprzedniego sezonu. Celta gra dobrą, szybką piłkę. Potrafią też w wielu momentach się bronić co pokazał mecz z Sevillą. Właśnie do tego spotkania warto to przyrównać, bo właśnie Sevilla u siebie tworzy podobny monolit jak i Real Sociedad. Kluczem może być jakiś stały fragment gry, jedna akcja. Nie widzę tu pogromu Celty, więc pokuszę się i tu o niespodziankę.
Real gra na wyjeździe. To już pierwszy argument pod Almerię. Gospodarze zmienili całkowicie swoją taktykę meczową. Nie grają już ofensywnie, teraz bardziej nastawiają się na kontrę. Z Realem prawdopodobnie zagrają 5 obrońców chociaż w praktyce to i tak będzie wyglądać w ten sposób, że bronić się będzie cała drużyna. Chodzi o sam fakt wystawienia pięciu zawodników z obrony. Posunięcie dość dobre zważywszy na fakt, że otwartej piłki tu i tak nie będzie. Real w ataku pozycyjnym radzi sobie coraz lepiej, ale to jeszcze nie perfekcja. Almeria nie ma wielkich zawodników, ale ma jaja i &quot;timspirit&quot;, którego brakuje wielu drużynom. Do tego są zajebiście konsekwentni w tym co robią. Gramy z kontry to gramy z kontry. Jeśli coś pójdzie nie tak to nie rzucamy się na ura do przodu tylko cofamy się i czekamy co robi rywal. Bez podpalania się.
Derby Madrytu też powinny być ciekawe. Atletico będzie naciskać to pewne. Pytanie tylko na jak długo są w stanie wytrzymać zawodnicy Getafe. Nie grają oni pięknego, finezyjnego futbolu, ale potrafią wygrywać. Oczywiście zdarzają się mecze fatalne, ale potencjał tej drużyny (nie zawodników) jest dość spory i pokuszę się o stwierdzenie, że podejmą w tym sezonie Ligę Europy.
Diego Costa ostatnio leczył drobny uraz. Mario Suarez i Leo Baptistao są kontuzjowani. Felipe Luis wraca po tym jak pauzował za kartki. Jeśli chodzi o Getafe to do składu wracają dwaj mega ważni zawodnicy - Colunga i Sarabia. Czyli podstawowy napastnik i rozgrywający. Isco to może nie jest, ale potrafi zakroić niezłą akcję. Derby więc może być różnie. Oczywiście w ostatnich sezonach Atletico goliło ich równo, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz.
Podsumowując. Swoje typy opieram głównie na przerwie reprezentacyjnej, która w pierwszych kolejkach przynosi dziwne rezultaty. Dwa, praktycznie do każdego starcia dodałem jakiś solidny argument skłaniający się ku postawieniu w kierunku doga. Gram płaską stawką na wszystkie typy i liczę na plus.
Barcelona - Granada | Granada +0,75 5,25 Bet365 [2,5/10] ⛔
Real Sociedad - Celta Vigo | Celta 5,00 Bet365 [2,5/10] ⛔
Almeria - Real Madryt | Almeria +0,75 3,10 Bet365 [2,5/10] ⛔
Atletico Madryt - Getafe | Getafe +0,25 6,10 Bet365 [2,5/10] ⛔

Dla niektórych to może i szalony pomysł, ale zwycięstwo wszystkich faworytów jest zbyt oczywiste.
//To był zły pomysł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom