>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Betclic

MEGAPROMOCJA:
Zakład bez ryzyka do 200zł

&lt;iframe scrolling=&#39;no&#39; frameBorder=&#39;0&#39; style=&#39;padding:0px; margin:0px; border:0px;border-style:none;border-style:none;&#39; width=&#39;588&#39; height=&#39;250&#39; src=&quot;http://wlbetclic.adsrv.eacdn.com/I.ashx?btag=a_917b_14272c_&amp;affid=220&amp;siteid=917&amp;adid=14272&amp;c=&quot; &gt;&lt;/iframe&gt;​

Już dzisiaj otwórz konto a jeśli przegrasz swój zakład otrzymasz - aż do 200 PLN zwrotu!


Poniżej krótka instrukcja korzystania z promocji:

1. Zarejestruj się w Betclic ze specjalnego linku, który upoważnia do otrzymania Cashbacku Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;=

====&gt; PROMOCJA w Betclic &lt;====
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

2. Złóż pierwszy depozyt.

3. Postaw pierwszy zakład do 200 zł, mający co najmniej 3 możliwe wyniki, np. mecz piłki nożnej 1X2.

4. Jeżeli Twój zakład okaże się trafiony, zgarniasz wygraną. Jeżeli nie wygrasz, oddamy Ci całą stawkę aż do 200 zł. Zwróconą kwotę możesz od razu wypłacić! To naprawdę wyjątkowa oferta, która daje Ci szansę na grę bez żadnego ryzyka! Otrzymanym zwrotem nie musisz obracać.

Przykład: jak odebrać zwrot w zakładach?

Chciałbyś postawić zakład za 200 zł na remis w meczu Lech Poznań - Arka Gdynia. Powiedzmy, że kurs na taki wynik wynosi 6,00.

W razie wygranej otrzymasz:
200 zł x 6,00 =1200 zł

Jeśli mecz nie zakończy się remisem, oddamy Ci całą stawkę 200 zł. To oferta bez żadnego ryzyka!


Warunki promocji

1. Aby skorzystać z tej oferty bukmacherskiej, musisz być nowym użytkownikiem oraz musisz dokonać pierwszego depozytu TYLKO za pomocą płatniczej karty kredytowej lub standardowego przelewu bankowego. Możesz także skorzystać z opcji natychmiastowego przelewu - Przelewy24.
2. Zakład bez ryzyka może być postawiony tylko na zdarzenie o co najmniej 3 możliwych wynikach (np. mecz piłkarski - 1/X/2. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych.
3. Promocja obejmuje zarówno zakłady pojedyncze i wielokrotne (ale nie systemowe i Betclic 14).
4. Nie ma minimalnego kursu dla zakładu bez ryzyka.
5. Refundowany jest tylko pierwszy postawiony zakład kwalifikujący się do promocji.
6. Jeden cashback przypada na jednego gracza (jedno gospodarstwo domowe, jeden adres e-mail, jeden adres IP, komputer, jedną kartę płatniczą).
7. Z oferty cachback do 200 zł mogą skorzystać jedynie gracze zarejestrowani w Betclic po 11 września 2013.

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się tutaj.
Poprzedni temat o promocji cashback do 200PLN
 
gigix 5

gigix

Użytkownik
Kiedyś ponad rok temu skorzystałem z podobnej promocji. Miałem wtedy założone konto na tatę. Czy mogę stworzyć własne konto i skorzystać z promocji? Mam inne konto w banku, inny email, inne ip tylko ten sam adres zamieszkania. Czy mogę skorzystać z tego cashbacka?
Za tydzień idę na studia, więc zmienię swój adres zamieszkania. Więc może zakładając konto wpisać już nowy adres zamieszkania? Tylko czy wtedy będę mógł bezproblemowo wypłacić pieniądze do banku?
Liczę na odpowiedź. Dam reputę gdy ktoś mi pomoże. Grzech nie skorzystać z takiej oferty ????
 
D 30

danielqs

Użytkownik
Ale przecież napisał, że za chwilę będzie miał inny adres zamieszkania, a wtedy ze skorzystaniem z tej promocji nie powinno być problemu. Oczywiście, jeśli ten adres zmieni też w dowodzie, więc musiałby się przemeldować, a raczej chyba tego nie planuje ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dobra, a jak dostanie do weryfikacji wyciąg z konta bankowego, na którym (domyślam się) będzie adres zamieszkania inny tj. taki jak w bazie danych? ;)
 
D 30

danielqs

Użytkownik
Dlatego też napisałem, że w tym wypadku musiałby się przemeldować. Zakładam więc, że wtedy zmieni również swój adres zameldowania w banku w którym ma konto ???? Ale tak naprawdę on pisał w sumie o zmianie miejsca zamieszkania z powodu studiów, więc jeśli będzie je tylko wynajmował, to o meldunku mowy być nie może.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gigix 5

gigix

Użytkownik
Dzięki panowie za odpowiedzi. Faktycznie meldunku nie zmienię, więc nie będę ryzykował 200zł. Szkoda bo fajna promocja przejdzie koło nosa. Ale spróbuję w Expekcie bo jest podobne a nawet jeszcze lepsze promo a tam konta nie mam ????
 
D 30

danielqs

Użytkownik
Zawsze możesz dogadać się z ciocią, babcią czy tam jakimś kolegą żeby założyli konto na betclic, Ty sobie załóż na Expekcie i obstawcie 2 wyniki z 3 w jednym meczu. Stracić nie możecie a ewentualny zysk zawsze można jakoś podzielić ????
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
A jeśli dokonałem 1 depozytu za pomocą MB ale nadal na moim koncie widnieje możliwość skorzystania z tego bonusu?
 
M 0

macbrc

Użytkownik
a co jeśli rok temu moja siostra korzystała z cashbacku do 100zł a ja teraz chciałbym skorzystać z obecnego, czy to też oznacza, że oszukuje? przecież to już inna promocja?
 
P 0

peter990

Użytkownik
Co jest wymagane przy weryfikacji danych, tylko skan dowodu? I drugie pytanie. Czy wpłata i wypłata pieniędzy musi być dokonywana z konta/ na konto bankowe osoby na którą założono konto bukmacherskie czy wypłata może być dokonana na jakiekolwiek konto bankowe?
 
peter4 2

peter4

Użytkownik
Ja założyłem wczoraj konto, wpłaciłem 200 i postawiłem. Dodatkowo wrzuciłem skan dowodu (pisze że może być też paszport lub prawo jazdy). No i dzisiaj po paru sekundach od końca meczu dali mi zwrot i wypłaciłem. Tylko wymagane jest podanie odpowiedzi na pytanie pomocnicze przy wypłacie, nie wpisujcie tam byle czego ;) warto spróbować tu i w Expekcie.
 
M 1

mrrafik

Użytkownik
Mam może dosyć głupie pytanie, ale nigdy nie korzystałem z takich promocji, w ogóle mało kiedy w coś grałem...
Załóżmy że wpłaciłem 200zł na nowe konto. Nigdy się na betclicu nie rejestrowałem itd.
Stawiam na mecz, który może być 1 / X / 2. Wybieram przeciwnika 1. Jeśli padnie remis (X) albo wygra 2 to zostanie zwrócona mi całość?
Jeśli wygra 1 i dostanę wygraną, to czy muszę dokonywać obrotu, jeśli tak, to jak on wygląda?
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Mam 2 pytania (bo nie wszystko jest dla mnie jasne, mimo, że promocja opisana super).
Rejestruję się, wpłacam 200zł i:
1) Czy otrzymam ewentualny zwrot, gdy postawię na zakład kumulacyjny (np. 5 spotkań piłki nożnej) i np. jeden z tych meczów nie wejdzie?
2) Co w sytuacji, gdy zechcę zawrzeć zakład kumulacyjny w którym są różne dyscypliny (np 3 mecze piłki nożnej, gdzie wynik może być 1X2 i powiedzmy mecz tenisa i siatkówki, gdzie jest 1 albo 2)? Czy w razie porażki, będzie zwrot wkładu?
 
Do góry Bottom