>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Wimbledon 2013​
Turniej główny mężczyzn​





Miejsce: Londyn (Wielka Brytania)
Data: 24.06.2013-07.07.2013
Nawierzchnia: Outdoors Grass
Rozmiar drabinki: S-128 D-64 Pula nagród: 22&#39;560&#39;000 £
Oficjalna strona turnieju: http://www.wimbledon.com/en_GB/index.html
Drabinka turnieju singlowego: http://www.wimbledon.com/en_GB/score.../ms/index.html
Drabinka turnieju deblowego: http://www.wimbledon.com/en_GB/score.../md/index.html
Plan meczów na dany dzień: http://www.wimbledon.com/en_GB/score...ule/index.html
Historia Wimbledonu: http://en.wikipedia.org/wiki/Wimbledon_Championships
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Petzschner v Przysiężny 1 @2,77 Pinnacle

Poleci kurs na bank. Promo i value jakiego nie widziałem od daaaaaawna. O Niemcu pisałem niedawno przy okazji meczu z Jurasem: &quot;Zaczyna się dla niego najlepszy okres, trawka to jego świat. W zeszłym roku słabiutki bilans na ziemi, hardzie czy w hali a na grassie 8-4, finał w Hertogenbosch. Wcześniej w Halle 5/7 6/7 z faworyzowanym Raoniciem. We wcześniejszych latach półfinał i finał. Fifi gra S&amp;V, świetny slice. Serwisem także robi robotę&quot;

Do turnieju w Halle Fifi nie przystąpił(zagrał tylko 1 mecz w deblu, zresztą wygrany z Melzerem przeciwko parze Fedex/Haas). Oficjalny powód problem z ramieniem. Wszystko już raczej w porządku, wczorajszy wpis na twitterze: &quot;Off to @wimbledon with my baby girls!!! SW #19 i m coming&quot;

Michał fajnie przeszedł kwale, ale na grassie to co najmniej 2 poziomy niżej niż Niemiec. Na Polaka wyższe kursy były w kwalach ???? Nie ma co więcej dodawać, brać brać i jeszcze raz braaać! Grubo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Petzschner 2.37, wczoraj zagrałem za 2.5 jeszcze przed 24
Użytkownik Pezio już dużo napisał, i ja się z nim zgadzam. Typ jest ryzykowny, ale wydaję się że Niemcowi nic już nie doskwiera. Dobry serwis, znakomity deblista co jest wielkim plusem dla gry na trawie. Michał naprawdę pozytywnie zaskakuje. Fajnie prezentuję się ostatnio. W kwalach pokonał słabiutkiego Lojde, męcząc się z nim, z Grothem też, 7-6,7-6, i wydaję się że dość pewnie pokonał Munoza. Jednak jak się spojrzy na doświadczenie obu panów w grze na trawie to nasuwa się jedna myśl. Jeżeli Petzschner już się czuję dobrze, to ma wielką szansę wygrać, ogólnie mecz jak dla mnie jest 60:40 dla Niemca, więc nie rozumiem kursu. Nawet polscy eksperci od tenisa mówili że to mecz 50/50, więc taki kursik można uznać za value. Philipp broni tu drugiej rundy, z tamtego roku. Podejrzewam że w poniedziałek kursy będą po 1.8, a więc dla tych co nie boją się zaryzykować to polecam.

Kohlschreiber 1.44 bet365
Niemiec broni tu ćwierćfinału, bilans na trawie 40/21, w tym roku 2/2. W halle porażka z Youzhnym, ostatnio porażka z Stepankiem. Kolba to bardzo solidny tenisista, rzadko odpada w pierwszych rundach w szlemach. W tamtym roku już w pierszej rundzie trafił na Hassa, którego poknał, a obaj panowie stworzyli świetne widowisko. Dodig na Wimbledonie nigdy nie osiągał super wyników. Raz w 2010 roku zaliczył drugą rundę. W tym roku bilans 4/2 na trawie, ostatnio dotarł aż do połfinału w Estbourne, gdzie uległ Lopezowi. Po drodze pokonał jednak Raonica, Fogniniego czy Istomina. Mimo wszystko iż wyniki wskazują że Chorwat jest w formie, to obstawiam wygraną Niemca, który broni tutaj sporo ilość ptk. Druga sprawa wiemy jak to jest z turniejami przed Wielkimi Szlemami. Tacy zawodnicy odstający od czołówki mogą się wyszaleć. Dla przykładu Iva, przed Roland Garrosem, osiągnął półfinał w Monachium, przegrywając z Hassem, i w następnym tygodniu znowu przegrał z Hassem po zaciętym pojedynku, by w pierwsze rundzie Raland Garrosa ulec Pelli. H2H 3-1 dla Niemca, ostatni mecz rozegrali 31 grudnia ,a więc pól roku temu i wygrał Niemiec 7-6,6-1.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Wimbledon
???? Brown D. - Garcia-Lopez G.
Brown D. ::: 2,93 ::: Pinnacle ::: 3/10
Kurs przesadzony, Dustin Brown dobrze przepracował okres przygotowawczy przed Wimbledonem na kortach trawiastych, są tego efekty przejście przez kwalifikacje i dostanie się do głównego turnieju w sezonie. Rywal jak najbardziej do ogrania, na Wimbledonie Hiszpan nie osiągnął nic więcej niż 3 runda w 2008 roku. Na turnieju w Hertogenbosch doszedł do półfinału którego przegrał szybko z Wawrinką, w 2010 roku doszedł do finału turnieju w Eastbourne, by w Wimbledonie odpaść już w pierwszej rundzie z Niemcem Tobiasem Kamke.
Wynik: 6:3 6:3 6:3 ✅
???? Hewitt L. - Wawrinka S.
Hewitt L. ::: 2,47 ::: Pinnacle ::: 3/10
Hewitt poza sezonem 2011 w którym grał dość mało i na Wimbledonie odpadł już w drugim meczu z Soderlingiem (żadna to ujma) to w pozostałych latach na Wimbledonie osiągał przyzwoite wyniki. Stary Australijczyk dawny światowy numer #1 uwielbia grać na tych kortach, a pokaz swojej wysokiej formy zaprezentował już w Londynie na turnieju Queens Club gdzie doszedł do półfinału ulegając tylko Cilicowi po 3 setach który urwał set w finale Murrayowi. Hewitt pokonał tam Del Potro, Dimitrova, Russella, Querreya.
Wawrinka może być zmęczony turniejem w Hertogenbosch gdzie miał dość łatwych rywali w drodze do finału. Szwajcarowi na trawie bym nie ufał tak jak na nawierzchniach ziemnych, w 2010 roku Stanisław odpadł w pierwszej rundzie z Istominem po 5 setach, w 2011 roku z Bolellim w drugiej rundzie, a rok temu w 2012 z Melzerem po 5 setówce.
Wynik: 6:4 7:5 6:3 ✅
???? Petzschner P. - Przysiezny M.
Petzschner P. ::: 2,62 ::: Pinnacle ::: 3/10
Z takiego kursu po prostu trzeba skorzystać. Całe value spowodowane jest tym, że Petzschner nie grał w tym roku oficjalnie na trawie i podobno miał ostatnio kontuzję. Myślę, że Niemiec budował formę właśnie pod Wimbledon, a po kontuzji nie ma ani śladu. Philipp Petzschner uwielbia grać na trawie, od 2009 roku ma bilans 22-12. Polak miał niezwykle łatwo w kwalifikacjach, a zwycięstwa Michała były wymęczone, po 3 sety lub tie-breaki. Petzschner na grassie jest o wiele lepszy niż Przysiężny.
Wynik: 3:6 (6)6:7 0:6 ⛔
???? Verdasco F. - Malisse X.
Malisse X. ::: 1,80 ::: Pinnacle ::: 3/10
Malisse gra świetnie na trawie i wątpię by taki specjalista od tej nawierzchni odpadł już w pierwszym meczu. Co lepsze Belg ograł rok temu Hiszpana właśnie na Wimbledonie po 5 setach. Malisse Xavier odpadł w półfinale (chyba czwarty raz) Hertogenbosch ze zwycięzcą turnieju Mahutem, wcześniej Belg odpadł z Del Potro, ale to są zawodnicy znacznie lepsi na trawie niż Verdasco.
Wynik: (5)6:7 6:1 6:4 6:3 ⛔
???? Simon G. - Lopez F.
Lopez F. ::: 1,66 ::: Pinnacle ::: 3/10
Lopez wygrał z Simonem Gillesem po 3 setach na turnieju w Eastbourne, 22.06. Zwycięstwo do trzech wygranych setów bardziej faworyzuje Lopeza na trawie niż Simona, Hiszpan na trawie uwielbia grać, do tego jest w świetnej formie.
Wynik: 2:6 4:6 (11)6:7 ✅
???? Dodig I. - Kohlschreiber P.
Kohlschreiber P. ::: 1,50 ::: Pinnacle ::: 3/10
Niemiec zawsze na szlemach prezentuje się solidnie i nie schodzi poniżej pewnego poziomu, do tego na trawie potrafi grać i powalczyć z najlepszymi. Broni tutaj ćwierćfinału z przed roku. &quot;Kolba&quot; choć nie ma mocnej psychika to wydaje mi się o wiele twardsza od Dodiga który jest nieobliczalny. Chorwat na trawie od zawsze bez większych sukcesów.
Wynik: 4:6 (6)6:7 7:6(3) 6:3 2:1 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Myślę, że Niemiec budował formę właśnie pod Wimbledon, a po kontuzji nie ma ani śladu.
Jeszcze się Wimbledon nie zaczął a mamy pierwszego Hita.

Po 1. Kontuzja jest prawdziwa, przesledz wypowiedzi Petza odnosnie jego barku, a jak wiadomo bark serwis = koniec gry i to jest przyczyna, ze nie gral w Halle.

Po 2. Co mogl budowac nie grajac na trawie przed &quot;W&quot;? Odpuscil Halle i trenowal po 10 godzin dziennie na trawniku przed domem?

Wszystkie kurs, ktore dales sa fajne i godne popracia (Brown wieksze popracie, reszta mniejsze) ale naskrobales mala glupote Wiec trzeba to sprostowac, rzuci sie spoleczenstwo na Petza, a zaraz sie okaze, ze koles skreczuje po kilku gemach i bedzie placz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Jeszcze się Wimbledon nie zaczął a mamy pierwszego Hita.
Po 1. Kontuzja jest prawdziwa, przesledz wypowiedzi Petza odnosnie jego barku, a jak wiadomo bark serwis = koniec gry i to jest przyczyna, ze nie gral w Halle.
Po 2. Co mogl budowac nie grajac na trawie przed &quot;W&quot;? Odpuscil Halle i trenowal po 10 godzin dziennie na trawniku przed domem?
Wszystkie kurs, ktore dales sa fajne i godne popracia (Brown wieksze popracie, reszta mniejsze) ale naskrobales mala glupote Wiec trzeba to sprostowac, rzuci sie spoleczenstwo na Petza, a zaraz sie okaze, ze koles skreczuje po kilku gemach i bedzie placz.
Niby racja ale dla mnie zagranie po takim kursie u buka w którym jest zwrot za krecz to jest bajka . On ja będzie go coś bolało to znając jego podejście szybko da sobie spokój , a jak będzie ok to jest faworytem dla mnie i to wyraźnym .
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Rozwalacie mi głowie tym napalaniem się na Petzschner. Kazdy pisze jaki to pewniak. Jak może być pewniakiem jak jest po kontuzji, odpuścił turniej u siebie w Halle wiec stwierdzenie, ze po kontuzji nie ma już sladu jest co najmniej dziwne, śmieszne?
Prawda uwielbia grać na trawie, podobnie jak Mallise, w tamtym sezonie dali świetny mecz, ale jak nie zagrał ani jedngo meczu na grassie musi być z nim zle i na pewno nie jest optymalnie dysponowany, jestem pewny. Buki głupie nie są jak dały takie kursy, a wy się napalacie...
Michał na trawie grać lubi, zagrał kilka spotkań co jak sam mówi dało mu dużo pewności siebie i teraz naprawe pewnie czuje się na tej nawierzchni. Dobry serwis, agresywna gra, Michał będzie swoje robił na pewno będzie to wyrównany mecz, może 4,5 setów i to ma wykotrzymać Niemiec... wątpie. Michał stoi przed duża szanse, przypominam, że podczas jego ostatniego wystepu na tych kortach pokonał w 1r Ljubicica...
Ja z pierwszej rundy wczoraj pograłem, Youzhny 9/10 oraz Lu 7/10
Powodzenia...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
midq 677

midq

Użytkownik
Baghdatis M. - Cilic M.
Tragiczny ostatnio Bagieta z Ciliciem, który na trawie gra bardzo dobrze, doszedł do finału w Queens i urwał tam seta Murrayowi. Nie widzę tu większych szans dla Marcosa i do tasiemek jest to bardzo pewny typ a i nawet na 3:0 można lekko pograć.
Cilic @ 1,25 tempobet ✅
Cilic 3:0 @ 2,12 marathon
✅ no problemo
+ bonus, jak ma ktoś konto w betinternet to pograjcie, bo albo sie ktoś przy wystawianiu kursów machnął albo jest ogromne value ????
http://i.imgur.com/fEYaD2k.png
ogólnie dobre wariaty tam są, na 1 runde wimbla na CS takie kursy:
Cilic 3:0 @ 4,33
Murray 3:0 @ 6,5 ????
Dolgo 3:0 @ 5
Stakhovsky 3:0 @ 4,33
Berdych 3:0 @ 5,5
Paire 3:0 @ 4,5
 
budinho21 0

budinho21

Użytkownik
Malisse X.-Verdasco F. 1 $ 1.8
Verdasco bez formy. Cień zawodnika sprzed lat. Na trawie nigdy nie odnosił większych sukcesów. W tym roku na grassie zagrał tylko w Eastbourne, nie pokazał nic szczególnego i przegrał w ćwierćfinale z Feliciano Lopezem.
Malisse na trawie bardzo dobry, niedawno w Hertogenbosch przegrał dopiero w półfinale z Mahutem, który jak wiadomo również jest świetny na trawie. Wcześniej w Londynie przegrał z Juanem Del Potro po bardzo wyrównanym meczu.
Rok temu panowie również panowie spotkali się na Wimbledonie, wtedy górą był Malisse i wszystko wskazuje na to że w tym roku również zwycięży.
 
S 12

sirarcher

Użytkownik
S.Querrey - B.Tomic 1 1.61 Bet365
S, Querrey - dobry serwis, backhand, forehand. Gracz solidny. Serwis będzie mu oczywiście sprzyjał na kortach trawiastych. Tomic jest za bardzo &quot;przereklamowany&quot;, owszem posiada ten młody chłopak talent, lecz jeszcze przed nim dużo czasu. Polecam ten typ. Również dodam do kuponu: Petzschner P. (Ger), Malisse X. (Bel), Kohlschreiber P. (Ger). GL ALL
____________________________________________________________________
Jeśli pomogłem daj +, to nic nie kosztuje...
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Petzschner 2.37, wczoraj zagrałem za 2.5 jeszcze przed 24


Kohlschreiber 1.44 bet365
Niemiec broni tu ćwierćfinału, bilans na trawie 40/21, w tym roku 2/2. W halle porażka z Youzhnym, ostatnio porażka z Stepankiem. Kolba to bardzo solidny tenisista, rzadko odpada w pierwszych rundach w szlemach. W tamtym roku już w pierszej rundzie trafił na Hassa, którego poknał, a obaj panowie stworzyli świetne widowisko. Dodig na Wimbledonie nigdy nie osiągał super wyników. Raz w 2010 roku zaliczył drugą rundę. W tym roku bilans 4/2 na trawie, ostatnio dotarł aż do połfinału w Estbourne, gdzie uległ Lopezowi. Po drodze pokonał jednak Raonica, Fogniniego czy Istomina. Mimo wszystko iż wyniki wskazują że Chorwat jest w formie, to obstawiam wygraną Niemca, który broni tutaj sporo ilość ptk. Druga sprawa wiemy jak to jest z turniejami przed Wielkimi Szlemami. Tacy zawodnicy odstający od czołówki mogą się wyszaleć. Dla przykładu Iva, przed Roland Garrosem, osiągnął półfinał w Monachium, przegrywając z Hassem, i w następnym tygodniu znowu przegrał z Hassem po zaciętym pojedynku, by w pierwsze rundzie Raland Garrosa ulec Pelli. H2H 3-1 dla Niemca, ostatni mecz rozegrali 31 grudnia ,a więc pól roku temu i wygrał Niemiec 7-6,6-1.
Niemiec jest faworytem, ale niepokoi mnie jego forma ostatnio. Wtopił ze Stepankiem, który mocarzem nie jest, a Dodig potrafi być groźny. Ciekaw jestem co inni sądzą o tym spotkaniu.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Janowicz-Edmund

Co sądzicie o typie że brytyjczyk ugra przynajmniej seta(~1,85). Jerzy potrafi ładnie zagrać i robić niespodzianki z wyżej notowanymi od siebie. Ale jak przychodzi mu grać w roli zdecydowanepo faworyta to dość często zdarzają się męczarnie i niespodziewane wtopy. Myślę rownież o overze gemowym ew. over3,5 seta
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Przed północą napisałem poniższy wpis i omyłkowo zamieściłem go w temacie męskich kwalifikacji do Wimbledonu.
A co sądzicie o graniu przeciwko Janowiczowi? Póki co na trawie zupełnie się nie odnajduje. W Halle przegrał ze słabeuszem, Mirzą Basicem. Dzisiaj kolejne plecy z Dimitrovem, też bez jakichś większych kłopotów Bułgara. Rywal Janowicza to urodzony w RPA Angol, 18-letni Kyle Edmund, którego można było ostatnio oglądać w TV jak grał przeciwko Simonowi (6-7 do 5, 6-7 do 3). Wcześniej pokonał De Scheppera, czyli człowieka, który na trawie potrafi pogrozić. Edmund to z pewnością melodia przyszłości, ale dwa juniorskie szlemy (2012 - USO, 2013 - RG) świadczą o sporych możliwościach tego zawodnika już dziś.
Nie mówię o zwycięstwie młodego (5,2), czy nawet +1,5 seta (3,4), ale już +2,5 seta, o ile będzie gdzieś dostępne, powinno oscylować w granicach przyzwoitego 1,8 jak nie lepiej.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Panowie jak oceniacie zakład : Zwyciezca Wimbledonu 2013 Rafael Nadal kurs 5.00 , kurs naprawde ladny a i szanse Nadal ma bardzo duze ze wygra, w tym sezonie idzie mu naprawde dobrze, porsze o wasze opinie, poniewaz chcialem grubo zagrac ten typ. Ostatnio odradzalisie mi zagranie federera po kursie 2,20 na zywciestwo w halle, a jednak wygral ???? szkoda ze zagralem za mala kase, teraz czuje ze Nadal wygra Wimbledon a kurs 5 to naprawde niezla okazja, jeszze raz prosze o wasze opinie.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Czas rozpoczac najwazniejszy turniej na trawie. Czeka nas wiele dni wspanialych meczow i ogromnego wyboru co do grania. Zycze sobie i wszystkim jak najwiecej trafnych typow i zarobku.
Player To Win - Novak Djokovic @ 2.17 (Pinnacle)
Serb ma wzglednie latwa droge do finalu, takze o jego dotarcie do niego nie boje sie za bardzo. W finale bedzie mozna kontrowac. Generalnie co do reszty potencjalnych zwyciezcow:
Federer raczej nie, niby wygral ostatnio turniej ale wcale nie przyszlo mu to bardzo latwo, w ostatnich meczach wychodzil z 1:0 w setach na 1:2. Trafi na kogos mocniejszego i poplynie.
Nadal wspanialy powrot, wygrany Roland Garros ale nie bylo to wielkim zaskoczeniem, w koncu maczka to jego nawierzchnia na ktorej jest krolem. Trawa to inny swiat o 180 stopni, duzo szybsze pilki o czym bolesnie Hiszpan przekonal sie grajac z Lukas Rosol w zeszlym roku. Bardzo mozliwe ze dojdzie daleko, ale wygrac juz wg mnie nie wygra. Nawet zakladajac jego final z Nole, Serb by sie zemscil za RG - nawierzchnia duzo bardziej by stala po jego stronie.
No i najwiekszy faworyt wg mnie po Nole czyli Murray, wg mnie bedzie wlasnie final tych dwoch Panow. Murray odpuscil sobie RG zeby przygotowac sie do sezonu na trawie, wygral ostatnio turniej bez wiekszych problemow. Napewno jest glodny gry bo wie, ze wyczyn wygrania US Open tak jak rok temu bedzie bardzo trudnym zadaniem - dlatego tutaj da z siebie 101 %, bo to jego najwieksza szansa na Szlem w tym roku. Mimo wszystko stawiam na Serba.
B. Reynolds/S. Johnson - over 41 @ 2.00 (Pinnacle) ✅ 1:6, 7:6 (7:4), 6:3, 6:7 (4:7), 6:4
Pojedynek dwoch Amerykanow. Reynolds ladnie przeszedl przez kwalifikacje, stracil tylko seta. Posiada on dobry serwis wiec napewno bedzie slac porzadne petardy w strone przeciwnika. Set spokojnie w jego zasiegu, jak nie wiecej.
Johnson rowniez jest w doskonalej formie, ostatnio same wygrane mecze bez straty seta, ogral m.in. Devvarman&#39;a. Urwal seta Becker&#39;owi. Dobra dyspozycja, bedzie tak samo mocno serwowal. Uwazam, ze sety beda zaciete, mozliwa 5 setowka.
I. Dodig/P. Kohlschreiber - over 39.5 @ 1.935 (Pinnacle) ZWROT 4:6, 6:7 (6:8), 7:6 (7:3), 6:3, 2:1 i krecz, linia zostala przekroczona ale pinnacle dal zwrot
Chorwat kontra Niemiec. Dodig ostatnio wysmienita forma, Istomin, Raonic i Fognini zostali przez niego ograni. Z Lopezem szedl leb w leb w pierwszym secie, po jego przegraniu juz mu odeszly checi do gry. Tutaj jednak nie bedzie mowy o czym takim, tym bardziej ze Niemiec nie blyszczy mega forma. Wtopil ostatnio z Jouzhny&#39;m i Stepankiem. Teraz powinno mu jednak pojsc lepiej, ale 3:0 to ja nie widze tutaj dla niego. Powinno byc mocno overowo.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Panowie jak oceniacie zakład : Zwyciezca Wimbledonu 2013 Rafael Nadal kurs 5.00 , kurs naprawde ladny a i szanse Nadal ma bardzo duze ze wygra, w tym sezonie idzie mu naprawde dobrze, porsze o wasze opinie, poniewaz chcialem grubo zagrac ten typ. Ostatnio odradzalisie mi zagranie federera po kursie 2,20 na zywciestwo w halle, a jednak wygral ???? szkoda ze zagralem za mala kase, teraz czuje ze Nadal wygra Wimbledon a kurs 5 to naprawde niezla okazja, jeszze raz prosze o wasze opinie.
Wyobrażasz sobie, że Nadal pokona na trawie w 1 turnieju od ćwierćfinału po kolei: Federera, Murraya i na końcu Djokovica? Szanse na taki obrót sprawy są mikroskopijne, a kurs jaki zaproponował Ci Twój buk to jakiś ochłap i nie daj się oszukać ???? , już pinek daje 5,72. Mimo wszystko nie grałbym tego. Ja za to dałem inną długoterminówkę na Wimbledon, mianowicie zakład na to, kto zajdzie w turnieju dalej: Djokovic - Nadal na Serba po kursie 1.45 (obecnie 1.30). Moim zdaniem 45% lokata. Nole ma wymarzoną drabinkę do finału, natomiast z pozostałej &quot;Big Four&quot; szanse Nadala oceniam na najmniejsze na awans do finału. Parera na pewno nie wrócił jeszcze do mega formy, trochę się męczył na początku RG to na trawie będzie miał jeszcze gorzej, zwłaszcza, że w 2 rundzie prawdopodobnie będzie czekał &quot;Pete Sampras&quot; obecnego ATP, czyli nasz Łukasz Kubot????.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
A ja się wysypię z rana z ciekawego zakładu jaki wystawił Nam Szanowny Pinnacle: Kto zdobędzie podczas trwania całego turnieju największą liczbę asów serwisowych:


Tak prezentują się kursy na poszczególnych zawodników.



A tak statystyka z zeszłorocznego turnieju - kiedy to najwięcej asów serwisowych odpalił Niemiec Kohlschreiber.

Mam nadzieję, że najbardziej kumaci pod względem siły serwisowej w męskim tenisie podrzucą kilka nazwisk i będzie można coś wrzucic w ten ciekawy moim zdaniem rynek ;)



Doklejam jeszcze zakłady z Bwin.​
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Fajnie wygląda Isner 8,50 Raonic bez formy, nie umie grać na trawie na pewno szybko odpadnie, Tsonga az tak super nie serwuje. A Inser pewie rozegra jakis pojedynek 5 setowy moze nawet kilka ???? i pewnie szybko nie odpadnie, juz na Rg sie dobrze zaprezentował to na trawie może naprawde namieszac...
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Fajnie wygląda Isner 8,50 Raonic bez formy, nie umie grać na trawie na pewno szybko odpadnie, Tsonga az tak super nie serwuje. A Inser pewie rozegra jakis pojedynek 5 setowy moze nawet kilka ???? i pewnie szybko nie odpadnie, juz na Rg sie dobrze zaprezentował to na trawie może naprawde namieszac...
Tyle, że w pierwszej rundzie zmierzy się z Donskoyem, który pokonał go w ostatnim turnieju, więc już na początku przeszkodę będzie miał wysoką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom