>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.04.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 12 Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
P 41

piksiel

Użytkownik
Dyscyplina: NHL Hokej
Spotkanie: Washington Capitals - Carolina Hurricanes
Typ: Washington Capitals
Kurs: 1.8
Bukmacher: bwin

Washington Capitals walczy o PO wiec ma o co grać i gra na maksa. Potwierdza to obecna forma i ostatnie zwycięstwo na wyjeździe z Montreal 1-2. Dziś grają u siebie ze słabą Caroliną.
Mecze u siebie Washington
Washington Capitals-Tampa 4-2
Washington Capitals-New York Islanders 2-1D
Washington Capitals-New York Islanders 2-3
Washington Capitals-Buffalo 5-3
Carolina u siebie i na wyjeździe totlane dno. Same porazki od ... nawet nie pamiętam od kiedy? Aaa od 30.03 kiedy to wygrali z Winnipeg 1-3. Inne mecze to porażki z Bostonem 6-2, Montreal 4-1, Toronto 6-3. Dziś nie liczę na przełamanie tym bardziej, że każdy punkt moze się przydać Washington w walce o PO.
kiepska analiza
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
spotkanie: losowanie par 1/2 finału LM
typ: Barcelona-Real Madryt zagraja ze sobą w półfinale
kurs:3.0
betsson
Już jutro o 12.00 w Nyonie odbędzie się losowanie par półfinałowych europejskich pucharów. Szczerze przyznam, że nie mogę sie już doczekac wyniku tego losowania, dlatego dla podkręcenia emocji proponuję zabawić się i samemu wytypować parę półfinałową.
Nie chcę tu tworzyć żadnych teorii spiskowych, choć pewnie każdy ma swoje zdanie na temat losowania, które jutro pierwszy raz odkad istnieje Liga Mistrzów wyłoni pary półfinałowe(wcześniej losowano możliwe zestawienia razem z parami ćwierćfinałowymi).
Ciężko tu o jakieś uzasadnienie, bo to typowy typ for fun. Choć jak wszyscy wiemy futbol to już nie tylko sam sport, ale też i poważny biznes i ogromne pieniądze, o pewnie nie mamy żadnego pjęcia. Z punktu marketingowego ta para przyniesie największy dochód do kasy Uefa. Dwa Gran Derbi w półfinale(dwa pewne bo zarówno Barca jak i Real w starciu z Bayernem mogą odpaść) zapewne miliardowa oglądalność, wielki spektakl, bitwa o Hiszpanie. Ogólnie mówiąc najlepsza reklama futbolu jaką można sobie wyobrazic. 2 lata temu obie drużyny grały ze soba w półfinale LM. Jak będzie teraz? Odpowiedź jutro w samo południe;)
⛔ 100
 
L 0

lutu

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS, ATP Casablanca
Spotkanie: Stanislas Wawrinka – Guillermo Garcia-Lopez
Typ: Garcia-Lopez wygra 2:1
Kurs: 10
Bukmacher: BET365
Analiza:
Dzisiejszy mój typ znów będzie z dziedziny tenisa. Po ostatnich „wpadkach” z tego działu, kiedy dwa moje „pewniaki” nie weszły postanowiłam zaryzykować. Początkowo jako mój typ na 12/04 miałam wpisać spotkanie siatkówki pań (Sopot kontra Muszyna), ale dziś puściłam kupon z takim typem i podzielę się z Wami moją analizą.
Jestem prawie pewna że w tym spotkaniu rozegrane zostaną 3 sety. Mam nadzieję, że wygra mój faworyt bowiem kurs jest naprawdę zaskakująco wysoki! Panowie w turniejach ATP spotykali się trzykrotnie, w tym dwukrotnie na nawierzchni ziemnej (którą to mamy w Casablance). Obydwa pojedynki wygrał Hiszpan i w żadnym z nich nie był faworytem kursowym.
Szwajcar ma za sobą udany występ na mączce w Buenos Aires, gdzie Hiszpan odpadł już w pierwszej rundzie za sprawą Fogniniego (a który nomen omen w następnym turniej w Acapulco wyeliminował też w pierwszej rundzie Szwajcara). Zarówno Wawrinka jak i Garcia-Lopez zdołali ugrać w pojedynkach z Włochem po 8 gemów.
Dlaczego akurat trzy sety? Myślę, że Wawrinka łatwo się nie podda i będzie walczył do końca. Mecz z 10/04 kiedy pokonał Kavcica po przegranym 1 secie zdaje się potwierdzać moją tezę.
I chociaż Wawrinka już raz turniej w Casablance wygrał ja typuję na zwycięzcę jutrzejszego pojedynku Hiszpana i mam nadzieję, że nie sprawi mi przykrej niespodzianki wygrywając 2:0 ;)
⛔ 100
 
vebfan 7

vebfan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Austria
Spotkanie: SV Kapfenberg - Austria Lustenau
Typ: Obie drużyny strzelą - Nie.
Kurs: 2.30
Bukmacher: expekt
Ostatnio grały te dwa zespoły 30 listopada, Lustenau wygrało 2-0. W 3 meczach ostatnich tak typ właśnie by się powiódł. Jeśli spotykają się drużyny z 2. i 5. miejsca w lidze to często tak jest, że nie pada dużo goli, w tym ktoś nie strzeli ale nie powinny oba. Gospodarze są obecnie w formie, na 7 meczy ostatnich wygrali 6. Ostatnio remis. Goście słabo ostatnio, ale to oni w lidze są na drugim miejscu. Ich bilans bardzo przemawia za wejściem tego typu, Lustenau 50 strzelonych, 26 straconych, gospodarze 41 strzelonych 40 straconych. W moim przekonaniu bezbramkowy remis będzie na koniec, ewentualnie jeden gol może przeważyć na zwycięstwo do 0.
⛔ 100
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Tippeligaen
Spotkanie: Rosenborg - Start
Typ: BTS
Kurs: 1,65
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Gospodarze są zdecydowanymi faworytami tego spotkania. Od początku sezonu prezentują wyśmienitą formę, wygrali 3 dotychczasowe mecze, strzelając przy tym 9 bramek i nie tracąc ani jednej. Start, który awansował do Tippeligaen po rocznej przerwie prezentuje całkiem przyzwoity poziom. Sezon rozpoczęli od wygranej u siebie z Honefoss 3:2, a ostatnio zremisowali na wyjeździe z Tromsö 2:2. Tromsö jest u siebie bardzo mocne, więc wynik 2:2 bardziej mi imponuje niż wygrana z Honefoss.
Bardzo ciekawie wyglądają bezpośrednie spotkania obu drużyn. Pierwsze co się rzuca w oczy to ilość bramek. Na przestrzeni ostatnich 13 lat obie ekipy spotkały się 17 razy (z czego 16 to spotkania ligowe, 1 pucharowe). W 17 meczach padał over 1,5, w 16 over 2,5, w 9 over 3,5! Niesamowita statystyka, Rosenborg w każdym spotkaniu strzelał gola, Startowi nie udało się to tylko 2 razy.
Wyniki są zdecydowanie na korzyść graczy Rosenborga, 10 meczy wygrali własnie oni, 2 razy padał remis, a 5 razy wygrywali gracze Startu. Co ważne, z tych 5 wygranych 3 odnieśli na własnym boisku.
Obie ekipy są w dobrej formie strzeleckiej, Rosenborg gra u siebie, więc na pewno będzie chciał się pokazać jak najlepiej przed kibicami, którzy coraz śmielej myślą o mistrzostwie (chociażby dlatego, że ich największy przeciwnik - Molde przegrał wszystkie dotychczasowe mecze). Start z kolei będzie chciał pokazać, że ich gra w pierwszych 2 meczach to nie przypadek.
Nie wyobrażam sobie innego przebiegu spotkania przy obecnej formie obu zespołów.
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy 2.Bundesliga
Spotkanie: Union Berlin - Dynamo Drezno
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: Betclic
Jednym z piątkowych meczów drugiej Bundesligi będzie spotkanie Unionu Berlin z Dynamem Drezno. Mecz rozpocznie się o 18.00. Moim typem na to spotkanie jest Union. Dlaczego? Otóż Union to drużyna, która najlepiej sprawdza się na własnym stadionie. Garść statystyk - ostatnie 5 spotkań na swoim terenie to 4 wygrane i 1 remis. Z kolei Drezno na wyjazdach ostatnio nie radzi sobie najlepiej i z pięciu ostatnich meczy wyjazdowych przegrali aż 3. Na Union wskazuje też stosunek ostatnich spotkań obu zespołów na stadionie Unionu ( 5 wygranych z rzędu gospodarzy). Poza tym na Union zachęca też niezły kurs zatem czemu by nie spróbować i nie postawić na Berlin i zgarnąć trochę grosza przed weekendem... ????
Pozdrawiam i życzę trafnych typów
⛔ 100
 
S 3

slavomirov

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lubin – Korona Kielce
Typ: over 2.5
Kurs: 2.31
Bukmacher: Expekt
Godz. 20:45
Analiza:
W tej kolejce mamy dużo ciekawych i interesujących spotkań i jednym z takich będzie piątkowe spotkanie Zagłębia z Koroną.
Zagłębie z dorobkiem 26 punktów zajmuje jedenastą lokatę, bilans 8-5-8, bramki 26:24. Goście mają punkt więcej na koncie ( 7-6-8, bramki 22:26) i są sklasyfikowani dwie pozycję wyżej. Jeśli chodzi o mecze u siebie to gospodarze wygrali pięć spotkań, jedno zremisowali i doznali czterech porażek, bramki 17:12 (tylko w dwóch spotkaniach nie strzelili bramki i w tylu samo nie stracili przynajmniej jednej). Korona wyjazdy ma tragiczne zero zwycięstw , cztery remis i sześć porażek, zaledwie pięć bramek strzelonych przy aż 17 straconych (tylko w jednym nie stracili bramki).
Zagłębie na wiosenne gra trochę w kratkę, początek był dobry wygrana z Pogonią na własnym stadionie bardzo pewnie 3:0, remis z rewelacją ligi Piastem w Gliwicach 1:1, wygrana z Jagiellonią u siebie 2:1. Ostatnie trzy spotkania już słabsze remis w Łodzi 0:0 i dwie porażki w ostatnich dwóch kolejkach 2:3 z Ruchem i 2:0 w Warszawie z liderem. Warto zauważyć że podopieczni Hapala zawsze grają do końca o trzy punkty co tylko pokazuje że na bramki w spotkaniach z ich udziałem można liczyć a dlaczego tak jest otóż w trzech spotkaniach wiosną bramki padały w 90 minutach, remis wywalczony z Piastem bramka strzelona w 90 minucie, zwycięstw z ekipą Hajty po bramce w 92 minucie, i porażka z Ruchem po straconej bramce w 94 minucie. Ostatnie wyniki tak skomentował drugi trener ekipy „To nie jest dołek formy. Każdy, kto interesuje się piłką wie, że jeśli w jednym meczu wypada dwóch podstawowych obrońców, pojawiają się problemy: z ustawieniem, komunikacją, defensywa nie współpracuje, jak na początku spotkania. Ze składu wypadł też zawodnik, który strzelał gole i regularnie asystował przy trafieniach kolegów. Każda drużyna w lidze miałaby problem z taką sytuacją – tłumaczy Oto Brunegraf.” Na to spotkanie ekipa ma wyjść i zagrać odmieniona.
Korona na wiosnę przegrała tylko raz w Gdańsku z Lechią 3:2, zagrali dobre zawody a trzeba zaznaczyć że od 14 minuty grali w osłabieniu a i tak dwie bramki udało się zdobyć, po za tym u siebie wygrali z Legią 3:2, zremisowali z broniącym tytułu Śląskiem 1:1, wygrali z Ruchem a w ostatniej kolejce pokonali Bełchatów 1:0. Grali także jeszcze jedne mecz w wyjazdowy z Podbeskidziem zremisowany 1:1. Oglądałem ostatnie spotkanie z GKS pierwsza połowa bezbarwna, druga już dużo lepsza Korona dominowała na boisku i tylko nieskuteczność spowodowała ze skończyło się 1:0 (świetna asysty Korzyma), jednak nie obyło się także bez błędów w defensywie. Ogólnie trzeba ocenić że na przestrzeni sezonu to ta formacja spisuje się najsłabiej o czym niejednokrotnie wspomniałem trener Ojrzyński. Przed tym spotkaniem też wspominałem trochę na ten temat „ Analizowaliśmy jeszcze sytuację bramkową, którą Podbeskidzie zamieniło na bramkę i żałuję, że Robert Demjan nie został dostatecznie pokryty, ponieważ gdyby tak się stało, to mielibyśmy w tej chwili dwa punkty więcej. Jednak to już jest historia i w tej chwili najważniejszy jest mecz z Zagłębiem Lubin – zakończył Ojrzyński” . O rywalu wyraził się tak „ Zagłębie jest drużyną, która może z każdym wygrać, ponieważ ma ogromny potencjał, a jej zawodnicy są ze sobą bardzo zgrani. W tej chwili mają kłopoty kadrowe, ponieważ z powodu kontuzji ze składu wypadł Szymon Pawłowski, który jest zdecydowanie jednym z liderów Miedziowych, a także dwójka stoperów Boris Godal i Adam Banaś. To ich na pewno przyhamowało, tym bardziej że wcześniej mówiło się, że będą walczyć o europejskie puchary – stwierdził Ojrzyński.”
Celem obu ekip na ten sezon było przynajmniej pierwsza szóstka jak na razie żadnej ta sztuka się nie udaje ale strata do tych pozycji jest stosunkowo nie wielka a trzy punkty obie ekipy by do tego celu przybliżyły remis praktycznie nic nie daje. Obie pewne utrzymania (z punktu matematycznego jeszcze tego nie mają zagwarantowanego ale nie ma szans że spadną ) dlatego spodziewam się tutaj dobrej ofensywnej i otwartej piłki. Zagłębię potwierdza w tym sezonie że tak na własnym stadionie gra, świetnie czują się w kontrataku ale potrafią także konstruować akcję w ataku pozycyjnym, aż tak dobrze nie wyglądają w defensywie. Jeśli chodzi o personalia to największym znakiem zapytania jest występ Pawłowskiego (na stronie nie znalazłem czy będzie mógł już zagrać ), który jest motorem napędowym ekipy, ale nawet bez niego ofensywa nie wygląda tak tragicznie (jeśli zagra to tym bardziej jestem przekonany do overa). Korona która rewelacyjnie gra u siebie nie potrafiła w tym sezonie jeszcze wygrać na wyjeździe będzie ciężko się przełamać z Zagłębiem. W ofensywie świetna robotę wykonuj Korzym prawdziwy walczak ekipy, który wiosną już zdobył cztery bramki. Korona bardzo dobrze wygląda też w stałych fragmentach gry. Rok temu Zagłębię wygrało u siebie 3:1, mam nadzieję że bramki i jutro zobaczymy.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Detroit RW - San Jones Sharks
Typ: Detroit
Kurs. 2.40
Bukmacher: expekt
Analiza:
Znów stanowczo stawiam na zespół Czerwonych Skrzydeł. Powoli widmo braku awansu do Play Off zaczyna zaglądać im w oczy. Dziś grają z Rekinami na własnej tafli. Ostatnio Detroit gra bardzo w kratkę, a u siebie wręcz katastrofalnie. Na 5 spotkań pokonali tylko na własnym lodzie słabiutkie Colorado. W końcu muszą się przełamać i zacząć wygrywać i mam andzieję, że nadejdzie to dziś.
Co do San Jones, to prezentują oni formę wyjazdową bardzo zróżnicowaną.
Potrafią ograć świetnych Anaheim, by za chwile uleć słabemu Columbus aż 4-0. Granie dziś na gospodarzy to pewne ryzyko, ale kurs jaki buki oferują wydaje się być kuszący na drużynę, która już 11 razy zdobywa końcowe trofeum.
⛔ 100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Spotkanie:Zagłębie Lubin- Korona Kielce
Typ: Obie strzelą /Tak
Kurs:1,90
Bukmacher: Unibet
Przed nami 22 kolejka Polskiej Ekstraklasy. W Lubinie dojdzie do spotkania pomiędzy zajmującym dwunastą lokatę Zagłębiem, a dziewiątą Koroną Kielce. Obie drużyny dzieli tylko punkt przewagi. W poprzedniej kolejce &quot;Miedziowi&quot; przegrali w Warszawie z Legią 0-2, a Korona wymęczyła skromne zwycięstwo z GKS Bełchatów 1-0. Ja w tym spotkaniu spodziewam się zaciętego spotkania, w którym żadna ze stron nie będzie chciała odpuścić. Zagłębie po dwóch porażkach z rzędu będzie chciało przełamać złą passę i na pewno zaatakuje bramkę rywala. Potencjał ofensywny drużyny z Dolnego Śląska jest duży, tacy zawodnicy jak Papadopulos, Jeż, Pawłowski w naszej lidze robią różnice. W meczu z Ruchem bardzo dobrze zagrał Błąd, który ostatnie jest w dużym gazie. Z drugiej strony mamy &quot;walczaków Ojrzyńskiego&quot; którzy w każdym spotkaniu gryzą trawę. Atuty Korony to przede wszystkim waleczność, gra na dużym pressingu, stałe fragmenty gry no i oczywiście Korzym który jest ostatnio bardzo skuteczny.
Reasumując.....w Lubinie zobaczymy otwarte spotkanie z wieloma sytuacjami podbramkowymi z których padną bramki. Dla mnie ten mecz zapowiada się overowo. Jedną jak i drugą drużynę stać na strzelenie w tym spotkaniu bramki. Polecam.
Ps. Na pewno w Zagłębiu nie zobaczymy Banasia, który leczy uraz kolana. Jutro okaże się, czy trener Hapal powoła do meczowej „osiemnastki” Szymona Pawłowskiego i Borisa Godala, którzy od kilku dni trenują z drużyną.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Primera Division
Spotkanie: Betis - Sevilla
Typ: 1
Kurs. 2.62
Bukmacher: William Hill

Analiza:
Na piątek wiadomo wszyscy czekają na losowanie Ligi Mistrzów , ja jednak czekam na mecz hiszpańskiej ligi w której mamy derby Sevilli pomiędzy grającym u siebie Betisem , a drużyną gości z Sevilli.Faworyta zbytnio w tym spotkaniu nie można zbytnio zauważyć , szczególnie patrząc na kursy , ja jednak dziś obstawię na gospodarzy , sądzę , że przy własnej publiczności zdołają wygrać z Sevillą.Gospodarze aktualnie znajdują się na siódmym - bardzo wysokim miejscu z dorobkiem 47 punktów i tracą 4 punkty do kwalifikacji LM.Ostatnio pokonali bardzo wysoko na wyjeździe Granadę 5:1 co na pewno daje im pewność siebie w tym meczu , który już niedługo zobaczymy.Poza tym Betis dobrze gra u siebie , w ostatnich 5 meczach żadnej porażki (2W i 3R) tak więc własna publika daje im mnóstwo dobrego.Jeśli chodzi natomiast o drużynę przyjezdnych to są oni o trzy pozycje niżej od gospodarzy czyli na dziesiątym miejscu mając na koncie 41 punktów.Sevilla ostatnio pokonała u siebie Bilbao 2:1 , wcześniej przegrała na wyjeździe z Levante 0:1.Generalnie Sevilla opiera swój dorobek punktowy tylko dzięki świetnej grze na swoim stadionie , gdy mają wyjechać na boisko przeciwnika to nie dają rady.U siebie mają 5 wygranych z rzędu , a na wyjeździe mają 4 porażki z rzędu , po prostu katastrofa jeśli chodzi o wyjazdy i myślę , że w tym meczu również ulegną Betisowi , dodam , że Sevilla w tym sezonie tylko raz wygrała na wyjeździe i to bardzo dawno temu.
Pomogłem , proszę kliknij dzięki ????
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Golden State Warriors- Oklahoma City Thunder
Typ: Thunder -3,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś w nocy zgodnie z tym co przewidywałem Spurs przegrali w Pepsi Center i OKC powrócili na pierwsze miejsce w Konferencji Zachodniej. Mają tie-breaker wiec teraz wystarczy że wygrają wszystkie pozostałe mecze co nie będzie pewnie konieczne biorąc pod uwagę słabszą formę Ostróg i terminarz ich gier. Najważniejsze jest jednak to, że Thunder obecnie wyglądają naprawdę mocno. Z pięciu ostatnich meczów wygrali cztery przegrywając tylko i wyłącznie z równie silnymi Knicks, a demolując Pacers na wyjeździe, mających nóż na gardle Jazz czy też wspomnianych Spurs u siebie. Thunder może zależeć na rywalizacji z Lakers w pierwszej rundzie, bo mają świetnych defensorów na Bryanta (Sefolosha) i Howarda (Perkins), a z kolei Jeziorowcy nie mają odpowiedzi na dwóch najlepszych graczy Thunder: Westbrooka i Duranta (Metta Wolrd Peace to już nie ten sam Ron Artest sprzed lat, który zatrzymywał KD). Ewentualna rywalizacja z Jazz z pewnością nie zmartwiłaby Grzmoty, bo ekipa z Salt Lake City jest bardzo słaba na obwodzie.
Golden State Warriors również mają jeszcze o co grać, bo zajmują szóste miejsce w Konferencji i bronią go przed Rockets tak by w pierwszej rundzie play-offs zagrać z mającymi swoje problemy Denver Nuggets. Może to będzie kontrowersyjne, ale moim zdaniem większe szanse mieliby z prawdopodobnie drugimi Spurs, bo ci nie grają ostatnio dobrze i mimo świetnego bilansu z Warriors mieliby z nimi ciężką przeprawę. Nuggets wyglądają świetnie przede wszystkim dzięki szerokiemu składowi, którego w ostatnich tygodniach nie widać w San Antonio. Nie sugeruję oczywiście, że Warriors się podłożą, bo też nie wiedzą na 100%, że to Thunder nie zajmą drugiej pozycji, ale nie powinni się martwić. Bardziej martwi ich słabsza postawa ostatnio i to nie tylko w obronie gdzie przez ostatni miesiąc poprawili się względem koszmarnej gry w środku sezonu, ale gra w ataku. Spoglądając na staty domowego spotkania z Jazz trudno oprzeć się wrażeniu, że coś jest nie tak. Kluczowa w dzisiejszym spotkaniu może być postawa rezerwowych Thunder, bo gospodarze mają Landry&#39;ego i Jarretta Jacka, którzy są w stanie odrabiać straty, ale Warriors nie wyglądają ostatnio mocno i myślę, że Kevin Durant i spółka powinni to wykorzystać by umocnić się na prowadzeniu w Konferencji, a handicap nie jest wysoki.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
smolinekk 24

smolinekk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Washington - Carolina
Typ: strzelec gola - A.Ovechkin
Kurs: 2,35
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Dziś w nocy o godzinie 01:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy Waszyngtonem a Caroliną . Faworytem w tym spotkaniu są oczywiście gospodarze. Notują bardzo dobrą formę w pięciu ostatnich meczach mają 5 zwycięstw. Natomiast jeśli chodzi o gości rozczarowują oni obecną formą pięć ostatnich spotkań to pięć porażek. Dzisiejszy mój typ dam na zdobywce gola w drużynie gospodarzy czyli na Ovechkina który jest na 6 miejscu w tabeli najlepszych strzelców z dorobkiem 44pkt ( 26 goli i 18 asyst ) . Spodziewam się w tym meczu sporo bramek i wydaje mi się że kurs jest bardzo kuszący jeśli chodzi tu o zawodnika który na bieżąco strzela bramki.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 9

brymki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: FC Volendam - Helmond
Typ: ov.3.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365

2 liga Holenderska, czyli wiele mówić nie trzeba.Jedna z najbardziej overowych lig w Europie, gdzie pada bardzo często dużo bramek jak dla jednej tak i drugiej drużyny.Wracając do typu który proponuję...Mecz na szczycie.Volendam, czyli lider 2 ligi, do tej pory strzelił 69 bramek tracąc 40 (u siebie w 14 meczach strzeliło 37 bramek tracąc 25), Helmond 3 drużyna ligi, może poszczycić się dorobkiem bramkowym 55-44 (na wyjeździe w 14 meczach strzeliło 29 bramek tracąc dokładnie tyle samo bramek co lider z Volendam - 25).W ostatnich czterech meczach u siebie jutrzejsi gospodarze 4 razy pokrywali over 3.5 bramek w meczu, więc mam nadzieje że stanie się tak i tym razem.Volendam kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa rzadko tracąc ostatnio punkty, Helmond natomiast gra w kratkę.Licze na wyrównany mecz z 4-5 bramkami.Gdzies w granicach 3;1, może 3:2... tak jak pisałem na początku, bramek pada sporo, więc dlaczego nie zaryzykowac? kurs dobry więc warty ryzyka które nie jest jakies tam wyjątkowo wysokie.Polecam!
⛔ 100
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Superliga
Spotkanie: Trabzonspor - Orduspor
Typ: X (handicap 0:2)
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Spotkanie 29 kolejki ligi tureckiej, rozpocznie się o godzinie 19.
Gospodarz meczu, Trabzonspor, ubiegłoroczne rozgrywki zakończył na trzecim miejscu. W obecnym sezonie jest stosunkowo daleko, aż na 12 pozycji mając jedynie pięć punktów przewagi nad strefą spadkową podczas gdy do końca ligi pozostało do rozegrania tylko sześć spotkań. Ogólny bilans Trabzonsporu to 9-7-12, na własnym stadionie nieco lepiej 6-4-4, a bramkowy 16-14.
Goście, Orduspor, to zespół który po awansie z baraży w 2011 roku nie radzi sobie w tej lidze. Ubiegły sezon zakończyli tuż nad strefą spadkową, a aktualnie zajmują 16 miejsce, które zagrożone jest spadkiem. Ich ogólny bilans to 6-11-11, na wyjazdach znacznie gorzej 0-7-7, stracili w tych spotkaniach 19 bramek na 9 strzelonych.
Na pięć ostatnich rozegranych spotkań między tymi zespołami cztery razy wygrywał Trabzonspor, a raz był remis. Typuję dwubramkowe zwycięstwo gospodarzy.
⛔ 100
 
S 10

stachu1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2.Bundesliga
Spotkanie: Ingolstadt - Hertha
Typ: 2
Kurs: 1,83
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Witam. Na jutro przygotowałem spotkanie między liderem 2. bundesligi - Herthą Berlin, a zespołem Ingolstadt. Wydaję mi się, że mimo uznania drużyny z Berlina za faworyta kurs jest lekko zawyżony dlatego wart zagrania. Co przemawia za zwycięstwem gości? Poniżej kilka argumentów ZA.
1. Pozycja w tabeli i stawka spotkania.
Hertha to aktualny lider natomiast gospodarze zajmują 12 miejsce w lidze. Nie lubię typować meczy drużyn, które bronią się przed spadkiem, ponieważ w każdym spotkaniu grają o &quot;coś&quot; i są w stanie sprawić niespodziankę. W tym przypadku nie ma takiego niebezpieczeństwa - Hertha pewnie lideruje w tabeli natomiast Ingolstadt bezpiecznie usadowiło się w środku tabeli. W tym sezonie raczej nie grozi już im jakiś spektakularny sukces lub jakaś tragedia. W takiej sytuacji raczej ciężko o motywację.
2. Aktualna forma.
Ostatnie mecze Herthy w lidze to 1 porażka, poźniej 3 zwycięstwa i remis. Ingolstadt zdecydowanie na minus. Remis, wygrana i 3 porażki z rzędu.
3. H2H - 3 ostatnie mecze to zwycięstwo Herthy i dwa remisy. Podaję ten fakt jako element analizy, ale oczywiście na podstawie 3 meczy nie można wysuwać jakichś daleko idących wniosków. W każdym bądź razie przewaga (minimalna) Herthy w tym zestawieniu.
4. Mecze na wyjeździe/u siebie.
Berlińczycy w tym sezonie to najlepiej grająca drużyna na wyjazdach. Z kolei gospodarze (o dziwo) zdobyli jak do tej pory więcej punktów na wyjazdach! Zaledwie 4 zwycięstwa na własnym boisku. Przewaga własnego stadionu? W tym przypadku nie ma znaczenia.
Mam nadzieję, że wystarczy. Powodzenia.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Houston
???? Smyczek T. - Monaco J.
Smyczek T. +4,5 ::: 1,86 ::: Pinnacle ::: 3/10

Rok temu Monaco wygrał ten turniej, ale był w znacznie lepszej formie i miał wtedy dość dobre wyniki. Teraz sytuacja jest zupełnie odwrotna, Juan Monaco w 2013 roku nie wygrał jeszcze ani jednego meczu na turnieju ATP. Wszystkie jego 3 zwycięstwa były na Davis Cupie, pod okiem własnej publiczności i na mączce. Ostatnio wygrał u siebie z Gillesem Simonem, ale te zwycięstwo prawdopodobnie spowodowane było tym, że Francuz miał jakieś kłopoty zdrowotne. W meczu do trzech wygranych setów Monaco z Tsongą ugrał tylko 6 gemów, marny wynik.
Może i Tim Smyczek rzadko gra na kortach ziemnych, ale ten akurat w Houston nie jest 100% kortem &quot;mącznym&quot; i wcale tutaj nawierzchnia nikogo nie faworyzuje. Kurs dość wysoki i wątpię by w tym meczu Argentyńczyk stworzył jakiś pogrom Amerykanina. Po takim kursie warto spróbować.
⛔ 100
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Baseball , MLB [01:05]
Yankees @ Indians
Indians
1.94 @ Pinnacle

Phil Hughes vs Zach McAllister
Mecz z cyklu &quot;przeciwko serii&quot;.
Indians rozpoczęło serię spotkań domowych od gier z Yankees. Pierwszy mecz przegrali 6-11 , drugi 1-14.
Bronią się przed sweepem w domu.
W pierwszym spotkaniu narzucał Ubaldo Jimenez po stronie Indians , więc ilość punktów można było przewidzieć.
Dzisiaj kończą serie i jak na ekipę wzmocnioną w ofensywie dość głupio przegrać serie otwierającą sezon.
McAllister nigdy nie miotał przeciwko Yankees , a spośród obecnych batterów widział Boesch&#39;a , Suzukiego i Youkillisa.
Hughes widział obecnych batterów Indian w 77 AB. Linia .208/.244/.325
Linie niskie , ale najbardziej obniżają linie zawodnicy z kilkoma AB i Mark Reynolds z 15 AB przeciwko niemu.
McAllister w przegranym spotkaniu z Tampą miotał 6 IP , miał 6 H , 2 ER , 4 R , 0 walks i 3 K. Nie oddał HR.
Po takim dwukrotnym upokorzeniu ciężko stawiać Indians w roli faworyta spotkania , na dodatek gdy miota na przeciwko siebie dwóch średnich miotaczy bez większej ilości narzuconych spotkań w karierze.
Kurs wart fatygi moim zdaniem. Nawet za drobne.
0 zwrot
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Primera Division
Spotkanie: Betis - Sevilla
Typ: BTS
Kurs: 1,67
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Na jutro podaję moim skromnym zdaniem jeden z pewniejszych typów. A dla tego że każdemu z tych dwóch zespołów będzie po prostu zależeć. Gospodarze obecnie będący na 7 miejscu walczący realnie o puchary (nawet o kwalifikacje do LM) goście zaś, by przerwać fatalną serię 5 porażek z rzędu na wyjeździe. Na pewno Sevillę stać jutro na dobry wynik, gdyż u siebie co rusz wygrywają. Więc problem leży trochę w głowach (raczej nie w składzie gdyż jest on jak na primera division dość mocny). Betis podchodzi do tego meczu po fantastycznej wygranej na wyjeździe z Granadą 5:1 zaś Sevilla po zwycięstwie u siebie 2:1 z Bilbao. Betis na ostatnie 15 meczy u siebie strzelał gola w 13 spotkaniach czyli bardzo przyzwoicie, goście zaś na wyjazdach w ostatnich 15 meczach ukłuli chociaż raz w 11 spotkaniach. Też nieźle. Do tego 4 ostatnie pojedynki bezpośrednie to BTS. Także idę tym tropem. Powodzenia !
✅ 67
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jestemgraczem 50

jestemgraczem

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Chicago Bulls vs New York Knicks
Typ: 2
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bwin

Analiza:

Witam. Dzis przyglądnąłem się spotkaniu Byków z NYK. Nowojorczycy doczekali się pierwszego tytułu Dywizji Atlantyckiej od prawie 20 lat. Dzis w nocy staną przed szansą na 14 zwycięstwo z rzędu, lecz teren Chicago nie bardzo im leży. Knicks są ostatnio w naprawde dobrej formie czego nie moge powiedzieć o druzynie z Chicago którzy mają bilans 14-18. W składzie Byków zabraknie kontuzjowanego Joakim Noah&#39;a, próbuje sie on uporać z kontuzją pięty, pod znakiem zapytania stoi także występ Taja Gibsona (kolano) i Luola Denga (biodro). NYK też ma delikatne problemy jest chodzi o zawodników, w Chicago zabraknie: Stoudemire, Wallace, Camby i Thomas. Po raz pierwszy od dwóch dekad zawodnik Knicks ma szanse na zdobycie tytułu najlepszego strzelca NBA. Mowa oczywiście o Carmelo Anthonym, który obecnie wyprzedza o 0.3 punktu ubiegłoroczną strzelbę nr 1, Kevina Duranta (28.3). W kwietniu &quot;Melo&quot; przechodzi samego siebie – 40.6 pkt, 8.2 zb, 61% z gry i 58.6 procent za trzy (17/29) na przestrzeni pięciu ostatnich spotkań. W dużej mierze, dzięki takim osiągnieciom zespół NYK sięgnął po tytuł Atlantic Division. Myśle własnie ze tych dwóch koszykarzy zdobedzie sporo pkt, szczególnie Anthony C. który ma szanse na korone. Spodziewam sie meczu overowego i ze chłopaki z NY podziurawią kosz Byków zza linii 3 pkt. Jeśli chodzi o rzuty za 3 pkt, to Chicago jest na szarym koncu tabeli przeciwnie do NYK, rzucają oni średnio 29 razy na kosz przeciwników z czego 11 celnych. Wydaje mi sie że to bedzie miało spory wpływ na przebieg meczu.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom