>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wnioski o odblokowanie działów oraz PW.

redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Inna sprawa,że potraktowano mnie jak jakiegoś multikontowca czy oszusta..Administracja sama dobrze wie,że za gorsze i częstsze wypowiedzi, niż ta moja,inni użytkownicy nie mają bana tylko xx ostrzeżeń..
Potraktowano Cię tak jak sobie na to zasłużyłeś. Jeżeli łamiesz regulamin (nie raz i nie dwa) to chyba liczysz się z tym, że możesz ponieść karę.

Widzę, że dostałeś szansę i mam nadzieję, że ją wykorzystasz ;)
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Pisałem na GG do Vadera i nic, więc pytam tutaj. Na jak długo dostałem bana na HP?
edit: baaardzo rzadko bywam na GG podanym w profilu. Za to na bieżąco odpisuję na maile. Blokada na HP masz na miesiąc. Po tym czasie wyślij maila przypominającego to odblokuję HP.
Dodatkowo ciekawi mnie dlaczego w &quot;Strony bukmacherskie&quot; nie została udostepniona moja, w sobotę pisałem tam posta, a innych posty są akceptowane, co jest nie tak?
edit: ten temat sluży do innych spraw. Przeczytaj regulamin &quot;Strony bukmacherskie&quot; to będziesz wiedział.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Prosiłem Vadera na pw o ZABLOKOWANIE dostępu do HP, w odpowiedzi dostałem link do tego tematu.
Ok, niech będzie.
Powtórzę więc raz jeszcze - zwracam się z prośbą o stałe zablokowanie mi dostępu do HP (w trosce o mój czas).
Z góry dziękuję.
przeczytaj pierwszy post instrukcyjny
edit:
Proszę o ZABLOKOWANIE dostępu do HP.
Okres: na stałe
Powód: oszczędność czasu
Dowód na aktywność: nie dotyczy (wnoszę o zablokowanie nie o odblokowanie), udzielam się na ile mi czas pozwala w wątku tenisowym
Zablokowane. Źle przeczytałem... Pierwszy raz ktoś chce blokade.
Dzięki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Zwracam się z uprzejmą prośbą o odblokowanie mi działu HP.
Nie ukrywam, że czasami wdawałem się w zbędne dyskusje i niepotrzebnie uświadamiałem ludzi, że Agnieszka Radwańska nie umie grać w tenis ziemny, jednak ostrzeżenia w postaci kartek otrzymałem za (jak w uzasadnieniu zostało mi przedstawione) wulgaryzmy odpowiednio: żółta karta za zacytowanie wyrazu &quot;frajer&quot; (z kontekstu można było spokojnie wywnioskować, że nie zacytowałem tego określenia w celu obrażenia kogokolwiek) oraz czerwona kartka za użycie &quot;wulgaryzmu pusiak&quot; w kontekście określenia gry wyżej wymienionej Agnieszki Radwańskiej. Po tych ostrzeżeniach otrzymałem bana na dział HP o czym dowiedziałem się wchodząc pewnego pięknego poranka na forum i widząc, że ów dział jest niedostępny. Od zaistniałej sytuacji minął miesiąc (zaraz po tym incydencie pisałem na PW do Vadera ale do dziś nie otrzymałem jakiejkolwiek odpowiedzi) a ja do teraz nie wiem za co dokładnie otrzymałem bana i na jaki okres czasu.
Jest to moja pierwsza blokada tego działu dlatego proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Ponadto proszę o nie wypisywanie, że mało się udzielam bo zaistniała sytuacja wzbudziła we mnie niechęć do pisania czegokolwiek. Jeśli natomiast &quot;aktywność&quot; jest w tym wypadku kartą przetargową to proszę zerknąć do działu snookera na turnieje sprzed miesiąca, a na pewno nie umkną Tobie/Wam moje jak to nazywam litanie składające się z wielu typów i szczegółowych analiz.
16 września rusza jeden z większych turniejów snookerowych i w związku z tym chciałbym w pełni korzystać z forum dzieląc się swoją wiedzą zarówno w dziale tematycznym, jak również czynnie komentować mecze na live w temacie DNTB.
Pozdrawiam.
edit: PW
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 1K

komandos5

Użytkownik
Moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego nie mam dostepu do Dyskusji na tematy bukmacherskie oraz do wiadomosci prywatnych ?
Na poczatku myslalem ze to jakas awaria forum , ale trwa to juz kilka dni , a ja nadal ani jednego ani drugiego nie mam ...
edit: przeczytaj pierwszy post tego tematu.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Wniosek o odblokowanie HP
Blokada trwa już kilka miesięcy, już nawet nie pamiętam dokładnie za co, ale chyba za jakąś błahostkę, także proszę o przywrócenie mi dostępu do działu HP, po długiej przerwie. Jak tylko mam czas to staram się działać aktywnie w dziale tenis. Stosunek reputacji do postów pokazuje, że użytkownicy mają spore zaufanie do moich typów i są one skuteczne.
Pozdrawiam
edit: odblokowane
 
homel 918

homel

Użytkownik
Witam!
Został dla mnie wyłączony dział Hydepark w 2011 roku, ostrzeżenie wygasło już dawno, więc zwracam się z prośbą o przywrócenie mi dostępu do działu HYDEPARK.
Jestem już troszkę długo na forum i myślę, że można to jakoś odpuścić, bez tego działu forum dla mnie stało się nudniejsze i stałem się mniej aktywny, a jednak warto podyskutować o typach. Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie moją prośbę.
Pozdrawiam, Homel
edit: zbyr niska aktywnosc merytoryczna na forum
Pracuje, nie mam czasu sie wykazywac na forum. Bukmacherka jest dla mnie rozrywka i forum rowniez, dziwi mnie ze takie zalozenia sa. Wiekszosc tematow dziala na zasadzie iluzji jesli chodzi o merytorycznosc [ oprocz dzialu hiszpanskia liga].
Jest teraz meczyk Siena-Palermo
chetnie napisalbym ze duzo sie dzieje i polecam overka grac ale mam bana na dzial hydepark...
nie mozna na probe chociaz mi otworzyc tego dzialu?
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Witam!
Proszę o odblokowanie działu Hydepark. Działałem na forum bardzo długo, sporo moich typów okazało się przydatnych dla innych użytkowników, moja liczba postów mówi sama za siebie. Zostałem zablokowany za inwektywy w stronę różnych klubów piłkarskich, banicja jednak trwa dość długo. Często nie mam czasu podać typu w swoim wątku, a lubię dzielić się opiniami na ogólnym forum.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby.
edit: jak wrócisz do aktywnosci w dzialach sportowo-bukmacherskich to pomysli sie do zdjeciu blokady.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
blokada dawnoo temu na hp za, jeżeli dobrze pamiętam, zacytowanie wrzutu na kolejorza, który bodajże zawisł na poczytnym portalu.
myślę, że niepodważalna aktywność merytoryczna w działach: NBA, skoki narciarskie, tenis (jakieś pojedyncze mogły się jeszcze zdarzyć w innych działach).
dziękuję za odblokowanie ????
edit: odblokowane
 
homel 918

homel

Użytkownik
Uprzejmie prosze o odblokowanie dzialu Offtopic, zwiekszylem aktywnosc merytoryczna na forum i jestem kulturalny od dluzszego czasu , ostatnie ostrzezenie otrzymalem we wakacje ubieglego roku [chyba juz 3 rok leci z banem na ten dzial...]
edit: Właśnie biorąc pod uwagę Twoje &quot;przewinienia&quot; i okres blokady 3 lat chyba nie wystarczy napisać w ciągu niespełna miesiąca 5-7 postów merytorycznych. Zobaczymy na koniec lutego jak sprawa będzie wyglądała. http://forum.bukmacherskie.com/f29/21-kolejka-jupiler-pro-league-26-12-27-12-a-101259.html#post4115388
Ale mnie nie lubi moderacja i administracja. Jeszcze bym rozumial gdybym byl chamski wobec jakiegokolwiek uzytkownika. A wulgaryzmy byly tylko i wylacznie komentarzem moich poczynan , nigdy nie obrazilem uzytkownika. Wg mnie wyrok jest zbyt wysoki. Cos tam jeszcze naskrobie z tych analiz póki na bezrobociu jestem ale luty ciezko bedzie znalezc czas :/ Przykro mi z powodu takiego traktowania mojej osoby na tym forum
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Witam !
chciałem się dowiedzieć kiedy i na jakich zasadach odblokujecie mi PW i HP. Proszę odpisać tutaj lub wyjaśnić mi w prywatnej wiadomości.
Konkretnie jakie zasady czy ban jest dożywotni.
Pozdrawiam
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
póki co dożywotni
&quot;3- dowody na pozytywną aktywność w działach sportowych np. linki do swoich merytorycznych postów (głównie dzięki aktywności na forum, pomocy innym userom etc. będziemy odblokowywać dostęp)&quot;
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
to chyba nie chodzi o to by pisać miliard analiz na każdy temat jak Shakal by podbijali cie reputację ?
Admin: Miliard nie. Ale dosłownie kilka(naście) analiz to zbyt mało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
bruksel1990 948

bruksel1990

Użytkownik
Witam. Kiedy uzyskam dostęp do HP? Ok, była sprzeczka, ale nie tylko z mojej winy. Wiem, że swoje narobiłem szumu, ale na tym poprzestaję. A mimo wszystko wiele typów live i pomocy innym dawałem. Prosze o odpowiedz.
Edit:
Po 30 dniach gdy będzie spełniony warunek:
&quot;3- dowody na pozytywną aktywność w działach sportowych np. linki do swoich merytorycznych postów (głównie dzięki aktywności na forum, pomocy innym userom etc. będziemy odblokowywać dostęp)&quot;
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
1- okres blokady (ile trwa, ale min. 10 dni)
2- powody dlaczego wnioskujesz o odblokowanie działu
3- dowody na pozytywną aktywność w działach sportowych np. linki do swoich merytorycznych postów (głównie dzięki aktywności na forum, pomocy innym userom etc. będziemy odblokowywać dostęp)
TERAZ MOŻE KOMUNY NIE BĘDZIE
1- na jakie okres wogóle ten ban jest ?
2 - dlaczego ? jakie niby argumenty przeciwko mnie . Powód ? brak w mojej opinii powodów do dania mi bana
3 - od lat mam wkład na forum w wielu działach co chyba nie podlega dyskusji
PS - mam gdzieś te całe DNTB ale chodzi o zasady , czemu dostaje się praktycznie bana za nic . za kilka słów prawdy

edit:
1. 10 dni
2. Pisanie nie na temat w DnTB - co ma za związek z zakładami posty: #1388 ; #1349 to są pierwsze z brzegu, dalej nie będę szukał. Robisz burdel w tym temacie i otrzymałeś bana
3. Dlatego masz taryfę ulgową i kara trwa tylko 10 dni.
 
J 202

jazirii

Użytkownik
Napisałem w nocy, w innym temacie o ten dział HP.
Ale trzeba przyznać, że odkąd paru osób dostało bana, w tym ja, Maroon, jest dużo mniej zbędnego spamu w temacie, co ciekawe Maroon poruszał tam tematy pierdu pierdu, a nie o zakładach bukmacherskich, miałem prosić o odblokowanie, ale myślę, że mój ban, wyjdzie wszystkim na dobre.
Ja sobie gram swoją głową overki piłkę i znajduję mecze, kiedyś dawałem trochę wchodziło, ale teraz już tak z tego co widzę, mało osób gra piłkę, a dyskusję toczą się*o niczym, o tenisie [*], jedyne czego mi szkoda, to że nie widzę postów użytkowników z działu HP, parę osób piszę ciekawe rzeczy..
Czy zatem jest możliwość mieć dostęp do tych postów, ale z drugiej strony mieć bana napisanie tam?
 
J 202

jazirii

Użytkownik
wystarczy się wylogować...
źle się wyraziłem, chodzi mi np. o posty osoby JanKowalski w dziale HP, tak to musiałbym przeglądać cały temat hp, żeby znaleźć. A jak wejdę na osobę to nie widzę jej postów w HP, chodzi mi o funkcję zobacz posty użytkownika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
bruksel1990 948

bruksel1990

Użytkownik
Witam. Wnioskuję i proszę o odblokowanie mi HP, gdyż uważam, że czas karencji był już na tyle długi, iż mogę tam wrócić i udowodnić, że czegoś mnie to nauczyło. Typuję w kilku miejscach, nie jestem laikiem i:
1. Okres blokady trwa na pewno więcej niż 30 dni.
2. Brakuje mi tamtego miejsca, gry na live z użytkownikami, nie będę roztrząsał starych spraw, niepotrzebnie czepiał się pewnych osób, które po prostu zignoruję. Nie będę notorycznie zaśmiecał HP, próbując tym samym dzielić się grą głównie na żywo, co potrafię o czym świadczy reputacja w 90% za grę live- niska, ale przy małej ilości postów to trochę tego jest. Typuję tenis, a gra na live daje duże zarobki i chcę się podzielić z tymi którzy na to zasługują - ruszył duży turniej ;) Gwarantuję porządek z mojej strony, jeśli się nie dostosuję proszę o natychmiastowy ban na HP DOŻYWOTNIO.
3. Prowadzę temat dogi bruksela, lecz jak wspomniałem LIVE to główny dochód i chcę się tym dzielić. W dziale od tenisa czasami też coś napiszę. Dodatkowo służę radą dla każdego kto zapyta o preferencje zawodnika/styl gry właśnie na HP oraz na kogo grać (sporo takich pytań było do mnie adresowanych)
bruksel1990. - z góry dzięki za szybką odpowiedź.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 1,8K

patced

Użytkownik
Wnioskuje o odblokowanie HP. Jednocześnie oświadcza, że przy pierwszej wpadce proszę o dożywotniego bana na IP. Nie będę zwracał uwagi na zaczepki, są mi obojętne itp itd. Zrozumiałem swoje błędy. HP jest mi niezbędny do live betingu a multi konta mnie nie interesują. Udzielam się w działach na tyle ile mogę. Mam sporą wiedzę o volleyu i nie jednemu się to przyda. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Odblokowane
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom