>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

MMA Attack 2: Robert Burneika vs. Marcin Najman (27.04.2012)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik

Kursy Tobet:
El Testosteron - 1,55
Hardcorowy Koksu - 2,30
Co sądzicie o tym pojedynku?
Z jednej strony mamy Marcina Najmana który jest celebrytą, ale sztuki walki trenuje już dość długo, choć jest to taki zawodnik który jest najczęściej skazany na pożarcie czy to z Pudzianowski czy to z Przemysławem Saletą.
Po drugiej stronie mamy gwiazdora internetu ostatnich miesięcy. Kulturysta ze śmiesznym litewsko-polsko-amerykańskim akcentem. Na filmiku YT pokazał, że przy takiej masie mięśniowej potrafi strącić arbuza na wysokości ponad jego głowy kopem z &quot;półobrotu&quot;.
Ogólnie osobiście uważam, że kurs 2,30 na Roberta brzmi bardzo kusząco.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
El Testosteron vs Hardcorowy Koksu | 1.50 |
Konkrety , wyszukałem parę informacji nt. podejścia Najmana do walki , i z tego co wyniuchałem , przeszedł on ( jakiś tam ) poważny obóz szkoleniowy , wraz z osobami które mają mu pomóc w przygotowaniach.
Strategia ma polegać na tym że Marcin ma przeczekać parę minut aby Robert się zmęczył ( co jest możliwe ) i wtedy przejść do ataku.
Taki scenariusz jest całkowicie do realizacji. Najman zostaje w Polsce , jeśli wygra będzie mógł dalej walczyć ( obojętnie na jakim poziomie ) i zarabiać w mma na życie. Sam on jest dobra reklamą która ma tylko za zadanie przyciągnąć widzów przed TV.
Robert Burneika , tutaj trudno spodziewać się większego zaangażowania. Nigdy nie padła deklaracja o przejściu na stałe do mma.
Koksu robi karierę jako kulturysta i produkt marketingowy , jeśli miałby się poważnie przygotowywać do walki , tak na dobra sprawę w parę miesięcy tego nie zrobi i zdecydowanie musiałby pozbyć się dorobku życia , tracą wiele kilogramów. Spodziewam się tutaj przyjazdu po kasę i powrotu do normalnego życia.
MMA Attack: koksu zafunduje KO i co ? Ma przyjeżdżać do Pl i w pseudo sposób niszczyć kelnerów ?
Najman jest na miejscu i jest wszystkim dobrze znany.
Przygotowania Najmana
http://www.youtube.com/watch?v=HV-6SY-iRjQ&amp;amp;feature=related
Przygotowania Brunejki
http://www.youtube.com/watch?v=Fe2JRz0mVCM&amp;amp;feature=player_embedded
Na chwile obecną to takie luźnie przemyślenia :]
 
japan93 30

japan93

Użytkownik
Nie neguje Twojego typu jednak należy pamiętać o tym co się stało w walce z Pudzianowskim. Wielu ,fanów, różnych sztuk walki skazywało Pudzianowskiego. Prawda była taka, że końska siła w nogach nijak miała się do siły Najmana. Braki w stójce nadrabiał masą i siłą pomagającą w dochodzeniu do parteru. Na koniec chciałbym przytoczyć powód, który nie był poruszany przed walką. Miałem wrażenie, że im bliżej walki to Najman atakował jak taki ,przestraszony ratlerek, i wynikało to ze strachu, a nie pewności siebie. Gdy stanęli na przeciwko siebie sam wzrok Najmana mówił wszystko. W starciu z takimi olbrzymami działa aspekt psychologiczny tym bardziej mówiąc o stosunkowo bardzo słabym zawodniku pokroju Najmana. Gołym okiem widać chociażby samą mentalną różnicę między klasowym zawodnikiem, a słabym bez znaczących atutów

http://www.youtube.com/watch?v=82PWQqiEB6g
http://www.youtube.com/watch?v=HIZ-dyZhl3k&amp;amp;feature=related
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Najman zostaje w Polsce , jeśli wygra będzie mógł dalej walczyć ( obojętnie na jakim poziomie ) i zarabiać w mma na życie
Wygra i co? Otworzy sobie furtkę do prawdziwego MMA?
Przecież nawet jakby wygrał to nikt tej walki nie traktowałby poważnie. Z kim on by wygrał? Z internetową gwiazdą, która ma chyba swój program na TVNie ???? .
Japan93 tu dobrze myśli. Bliźniaczo walka podobna do tej z Pudzianowskim. Wystarczy wejść w tamten temat i poczytać opinie. Wielu ludzi skazywało Mariusza na pożarcie, że 0 doświadczenia, że masa mięśniowa zbyt duża i inne takie bla bla bla. Skończyło się jak każdy wie. Zobaczcie sobie filmik jak Pudzian rozwalił Najmana zwykłymi kopami i agresją jak nabuzowany kurczak ???? .
Tutaj myślę, że będzie podobnie.
Do tego nie zapominajmy, że Burneika wydaje się mądrym i bystrym facetem w porównaniu do Dominatora.
 
J 23

jro

Użytkownik
Podstawowy blad nie porównujcie burneiki do pudziana otóz przedstawie atuty za najmanem :
-Najman chce za wszelka cenę wygrać na pewno oprócz treningów pomaga mu sztab psychologów żeby się go nie wystraszyl tak jak pudziana
-LUDZIE!!!! nie porównujcie burneiki no pudziana jusz we wczesniejszych moich post pisałem dlaczego to jest wogule inna bajka
-Nastepna rzecz jezeli Burneika zrobi atak dzika najman jusz bedzie wiedzial co zrobic napewno Okiński go poinstruje , nietak jak wprzypadku walki z pudzianem trzeba zanaczyć ze tam sie sam przewrócłl i przestraszył
-Potezna siła pudziana w przypadku najmana dała tyle ze wygral ale nie połamal mu nogi bo zawodnik jest cały czas w ruchu
-Widze burneika napewno ma slabsze nogi od pudziana a preferuje ataki nogami
-pudzian - kawaguchi i co kawaguchi wiedzial jak sie zachowac i przetrwal
-nastepna rzecz jak wygladal pudzian a jak burneika burneika jest o wiele wiekszy od pudziana bicepsy w jakichkolwiek chwytach beda mu przeszkadzac
LUDZIE OPAMIETAJCIE SIE NIE POROWNUJCIE PUDZIANA DO BURNEIKI I JA OSOBISCIE OBSTAWIALEM NA PUDZIANA Z NAJMANEM dlatego ze Najman nie mial trenera i Pudzian to najsilniejszy czlowiek świata i trenowal karate kyokushin i boks chyba z 7 lat , byl ochroniarzem szejkow,siedzial w pierdlu za pobicie,w pierdlu tesz co hwile ladowal za bojki w karcerze, wz yciu nie raz sie bil w przeciwienstwie do burnieki nie ma co porownywac najman bedzie WIN bedzie wopalach ale wygra
 
japan93 30

japan93

Użytkownik
Nawiązując do tej walki.. Po takim kursie to śmieszne żeby stawiać na Najmana. Wszystko do tej pory spektakularnie przegrywał. Potrafił znokautować nawet sam siebie ???? ???? . Argument o jego wielkim doświadczeniu też jest mało wiarygodny. To co zrobił z Saletą, a szczególnie w ostatniej walce.. Wyglądało to jak walka barowego fighter&#39;a . Nie sądzę, że Burneika da sobie w twarz napluć ????
 
japan93 30

japan93

Użytkownik
szybkosc, spryt, wytrzymałość, publiczność, technika, mocna psycha + tragiczne doświadczenia do tej pory w tym jego ,,MMA&quot; . Wymieniłeś wady Najmana widocznie. Burneika jest wolniejszy, mniej wytrzymały ale ma przewagę psychologiczną i publiczność. + tak jak w kwestii Pudziana czyli siła. Burneika ma mentalność zwycięzcy, a Najman to celebryta. Może szczekać na konferencjach ile chce, a w ringu widać co potrafi. Psychicznie przegra to jeszcze przed rozpoczęciem.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Każdy ma swoje zdanie na temat walki Burneika - Najman jednak ja tolerować nie będę głupich tekstów i analiz. To nie jest czat, że można sobie pisać o tym kto i co w życiu robi. Jeszcze kilka głupich wypowiedzi i będę rozdawał kartki. JRO wyluzuj trochę i przekonaj użytkowników ciekawą analizą na Najmana, a nie ocenianiu innych użytkowników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 0

magicbox

Użytkownik
Po jednej stronie Burneika, dużo mięśni które trzeba dotlenić. Wydaje mi się że Robert na samym początku rzuci się na Najmana i będzie próbował go powalić, innego rozwiązania nie widzę bo Burneika to nie jest jakiś fighter żeby w stójce coś powalczyć.
Najman po drugiej stronie, słaby kurs więc nie ma sensu na niego stawiać. Niby walczy już długo ale jak wszyscy widzieliśmy - nie umie zupełnie nic. Ale rywala nie ma zbyt wymagającego więc możliwe że wytrzyma pierwszą minute, a potem będzie już z górki.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Po głębszych przemyśleniach stawiam że walkę bez problemu wygra Koksu. Najman to życiowy nieudacznik (ostatnio przeczytałem że Najman skończył studia więc w tym momencie oceniam tylko jego intelekt sportowy i ten który pokazuję przed kamerami ???? ).
Przeglądałem ostatnio z kim walczył Najman w swojej &quot;karierze&quot; bokserskiej, nie patrząc na walki z Wawrzykiem i Kosteckim to walczył z takimi ogórami że głowa mała. Najman potrafił przegrać walkę z gościem który ma bilans 2-39. ???? Było to może i na początku jego &quot;kariery&quot; bokserskiej bo potem nawet wygrywał z &quot;bokserem&quot; który ma bilans choćby 2-46, i właśnie z takimi pionkami walczył Najman. ???? W MMA jak wiadomo nie wygrał żadnej walki, Pudzian nic nie potrafił tylko miał siłę i tym wygrał z Najmanem. Koksu siłę też ma więc powinno to wystarczyć. Saleta nie ma nerki, siły też nie ma nadzwyczajnej, a jednak Najman z nimi przegrał dwa razy. Wiadomo że walkę będzie bardzo krótka i skończy się w pierwszej rundzie, czy Najman ma szansę znokautować Koksa? Ja sobie tego nie wyobrażam bo Najman nie ma ani siły, ani umiejętności.
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
A dla mnie jest to no bet. Nie wiem jakie umiejętności ma koksu, a te jego filmiki to nie wiem co mają wzbudzać. Najman... hmmm tu też ciężko cokolwiek powiedzieć na jego temat. W moim odczuciu taktyka Koksa to będzie rozbijanie Najmana low kickami, czyli taka taktyka jak zaprezentował nam Pudzianowski przeciwko Marcinowi. Albo chociażby Waluś w walce z Bazelakiem. Mięśnie ma więc kopnie go 3 razy porządnie i może być po walce... Jestem ciekaw jak podejdzie do tego Najman czy od razu ruszy do przodu jak to bywało w jego ostatnich walkach z Saletą czy spokojnie to rozegra. Kolejna sprawa to kondycja Koksa, bo raczej jesteśmy w 99% pewni, że pod tym względem lepiej będzie wyglądał Najman. W parterze Robert jak to już ktoś napisał, że może mu przeszkadzać bicek przy duszeniu w to akurat wątpię bo w jednym z tych jego &quot;show&quot; filmików nie miał problemów z dobrym uchwytem.Osobiście nie gram bo tu może wygrać każdy. Jeżeli chodzi o całą gale to jestem ciekaw co pokaże Peter Sobotta który od tygodnia trenuje w Berserkers Team Poland w Szczecinie czyli z takimi zawodnikami jak chociażby &quot;Irokez&quot;. I też jestem ciekaw postawy Sztangi czyli Michał Fijałka który na codzień trenuje w Berserkers.
 
R 1

rafalr

Użytkownik
Tak jak naprawde nie lubie Najmana to nie widze opcji ,zeby tutaj przegral,co by nie mowic o Najmanie gdzies tam walczyl,jakies ciosy przyjmowal na glowe.Wydaje mi sie ,ze ta cala walka to sciema ,majaca wypromowac gale i na dzien przed okaze sie ze Bruneika nagle zlapal jakas kontuzje(obym sie mylil)Co do Sztangi to z tego co wiem jesy strasznie zmotywowany i mysle ,ze w jego wykonaniu zobaczymy jedna z lepszych walk na gali ,obojetnie z kim bedzie walczyl.(sam nie wierze ze napisalem ,ze Najman cos wygra ???? )
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Najman vs Burneika
Rzec by można &quot;telenowela trwa w dobre&quot;
Po Pudzianie , Salecie , Najmanie mamy kolejnego ochotnika na zostanie pajacem w MMA ???? W kolejce czekają następni bo i podobno Gołota wyraził taką chęć....
Gdyby obydwaj wymienieni powyżej zawodnicy mieli związanego cokolwiek z prawdziwym MMA można by tutaj tą walkę szerzej analizować.
A tak szkoda tracić czasu bo równie dobrze możemy zobaczyc tutaj efektowny nokaut z pół obrotu w wykonaniu Burneiki(hahaha) jak i duszenie jak na przerwie w gimnazjum....
Zarobkowo tej walki nikt normalny obstawiał nie będzie.
Mój scenariusz jest taki :
Jeśli Marcin nie wystraszy się Roberta jak wystraszył się Pudziana i jeśli nie podjara się jak w drugiej walce z Saletą to widzę u niego szanse na wygranie wreszcie czegoś (niczego).Jeśli będzie walczył na dystans i wyczekiwał Roberta to im dłużej będzie trwała ta walka tym większe szanse na wygranie jej przez Najmana.
O Robercie nie wiemy nic poza tym że jest za duży , za gruby jak na fightera MMA.
To że kopie sobie w arbuza czy masakruje manekina w parterze nie można brać nawet pod uwagę.
Osobiście stawiał bym tutaj na Najmana.
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Myślę że nie doceniacie Koksa;) wiadomo nie jest żadnym zawodowcem, w najmniejszym stopniu, jednak uważam że Najman nie jest przeciwnikiem dla nikogo poza chłopami z baru piwnego(chociaż myślę że nie jeden by mu w trąbę dał). Stawiam na wygraną koksa w 1 rundzie poprzez nokaut, jeśli zaś dojdzie do 2 rundy widzę tutaj wygraną w parterze ;), gdyż kondycyjnie może być wtedy naprawdę źle i jedyne wyjście jakie bd brał pod uwagę to powalenie Najmana i jakieś mało profesjonalne, ale jednak duszenie czy dźwignia założona jakimś cudem ????
 
T 0

tomekn

Użytkownik
jeśli zaś dojdzie do 2 rundy widzę tutaj wygraną w parterze ;)
Burneika w 2 rundzie? Pudzianowski po zrzucenie 20kg nie był w stanie wytrzymać jednej a jest sportowcem co dopiero mówić o Robercie który jedyne co robił przez ostatnie lata to prężył muskuły...
Po drugie to Najman przez lata trenował(mnie lub bardziej skutecznie) sporty i ma przecież jakieś dokonania w sportach walki.
To nie sympatia a zwykły brak formy zdeklasuje Burneike o ile Najman przeżyje pierwsze 3-4minuty walki i sam się nie wykluczy.
Filmy w internecie z treningów Koksa są spreparowane jak chociażby ten z kopniakami w arbuza... a jak już ktoś wyżej wspomniał nie zrezygnuje on z kulturystyki więc o formie na walkę mowy być nie może.
 
blads 187

blads

Użytkownik
jeśli zaś dojdzie do 2 rundy
Nie dojdzie...nie widzę szans na 2 rundę w tym pojedynku. Po pierwsze wątpię żeby Burneika wytrzymał kondycyjnie, po drugie wątpię że Najman da radę nie znokautować się sam przed końcem 1 rundy ;)Tak zupełnie na poważnie, biorę ten kurs na Roberta z pocałowaniem ręki i już mówię dlaczego:
- Najman to nieudacznik to już każdy wie, oczywiście mówię tak mając na uwadze &quot;zawód&quot; który wykonuje. Nie ten który my wszyscy widzimy czyli błazen, tylko niby bokser, fighter bóg wie co jeszcze.
- kto będzie chciał się z nim jeszcze bić jak on z tym &quot;koksem&quot; wygra? Najman padnie, popłacze w wywiadach, to mu zrobią kolejną walkę z kimś medialnym. Z pewnością wygrana Najmana nie wzbudzi takiego zainteresowania jak jego porażka. Nie mówię tutaj o tym, że się chłopak podłoży po prostu przegra bo będzie gorszy
- fajny wywiad z Jurkowskim jest w internecie, gość ma pojęcie i wie co mówi. Nie daje mu minuty mądrze mówiąc, że Najmana wystarczy przewrócić i zrobić byle jakie duszenie.
- Burneika może i wygląda że będzie mało dynamiczny, ale on pojęcie o walce ma i z pewnością na Najmana to powinno wystarczyć, te wszystkie filmy w sieci jak kopie po arbuzach po co są? Ano po to żeby ludzie oglądali i przyszli na walkę, robimy show każdy dobrze wie o co chodzi. Tyle że nikt poważny nie bierze tego do siebie.
- Na Najmana wystarczy że pójdzie do przodu i chłopak się spali psychicznie, tak jak to zrobił z Pudzianem. Że nie wspomnę jaką trzeba być sierotą i przegrać walkę przez takie duszenie jak mu zrobił Saleta.
Pojęcie o walkach to oni mają oboje takie samo na moje oko, bo cóż ten testosteron potrafi? Siła przemawia za Burneika, podejrzewam że w głowie też ma bardziej poukładane. Dostęp do najlepszych trenerów ma Robert w USA, przecież oni jak tam widzą te &quot;walki&quot; Najmana to płaczą ze śmiechu. No taka jest prawda, ciężko nawet jakoś przeanalizować plusy i minusy bo to będzie cyrk totalny ta walka. Nie od dziś wiadomo że najlepiej sprzedaje się właśnie coś takiego. No bo kto by nie chciał zobaczyć jak Najman po raz kolejny sam się nokautuje? Bicie Najmana zrobiło się na tych galach modne, a nie ubić go to wstyd. Gram Roberta będzie ciekawy kabaret ????
 
T 0

tomekn

Użytkownik
Pojęcie o walkach to oni mają oboje takie samo na moje oko, bo cóż ten testosteron potrafi?
Najman zawodowo trenował karate i boksował, Koksu hm? zero wyników tablicowych (2 sezony w litewskich siłaczach jednak brak kondycji spowodował rezygnacje)
Dostęp do najlepszych trenerów ma Robert w USA
Cudze chwalicie swego nie znacie, Najmana trenuje Okniński który od kilku lat &quot;siedzi&quot; w sportach walki a sam jest 3 krotnym mistrzem świata w kulturystyce więc wie jak skutecznie wymęczyć Burneike, a swoją drogą nie słyszałem o trenerach Roberta.
No bo kto by nie chciał zobaczyć jak Najman po raz kolejny sam się nokautuje? Bicie Najmana zrobiło się na tych galach modne, a nie ubić go to wstyd. Gram Roberta będzie ciekawy kabaret ????
Tu się zgodzę jednak już dość dużo wiadomo o tym że możliwa jest 3 walka z Saletą jeżeli Najman się spisze. Najman też się ośmieszał dotąd w swoich pojedynkach z Saletą czy Pudzianowskim jednak to całkowicie inna bajka (starcie w K1 z Saletą dla mnie bomba gdyby nie kontuzja). Jednak jeżeli ktoś ostatnio dużo trenował do walki to nie był to Robert z powodu swoich telewizyjnych programów co zresztą odbiło się na jego karierze kulturysty od roku nie zanotował znaczących wyników (ostatni w New York Pro gdzie był 5 sprzed roku).
Kursy na Najmana ten zakład to dla mnie no bet, jeżeli wzrośnie do okolic 1.9-2 z pewnością zagram licząc na mądrą walkę w jego wykonaniu.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Tu się zgodzę jednak już dość dużo wiadomo o tym że możliwa jest 3 walka z Saletą jeżeli Najman się spisze
Pytanie czy ktoś będzie chciał to oglądać i w czym oni teraz będą się mierzyć...dla mnie to jest już nudne, chociaż tak z drugiej strony patrząc pewnie bym zobaczył ????
co zresztą odbiło się na jego karierze kulturysty
ja to się w ogóle zastanawiam czy Robert już na dobre nie pójdzie w &quot;szołbiz&quot;, z Najmanem wygra to zaraz mu dadzą kolejnego, medialnego rywala. Zostanie maskotką MMA Atack, a Najmanowi i tak coś ciekawego rzucą ???? ja bynajmniej nie wierzę w jego zapewnienia że jak przegra to koniec z MMA, za duży pieniądz ;)
Najman zawodowo trenował karate i boksował
Niby tak, coś tam potrafi tylko co on pokazał? Bokserem jest przeciętnym, karate to tam nie wiem. Siłą Burneiki będzie to że nikt do końca nie wie czym on może zaskoczyć, a Najman już raz też nie wiedział co pokaże Pudzian. Jaki był tego efekt to już każdy widział. Moim zdaniem jak Burneika na niego pójdzie z miejsca to Najman się zesra i będzie po walce. Gość nie ma psychiki, pod tym względem jest zerowy i tutaj jest jego największy minus
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
a swoją drogą nie słyszałem o trenerach Roberta.
No to proponuję poczytać, bo jest o czym. Robert Drysdale - w skrócie jeden z najlepszych graplerów w historii sztuk walki, a na pewno jeden z najlepszych do 94 kg.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom