>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju

mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej


To juz oficjalnie. 



Dmitrij Kvartalnov trenerem AK Bars Kazań.



Niestety rozkradają mi Loko



Andrej Loktionow bedzie grał dla SKA( to duza strata dla Loko, na lodzie i w szatni)



Brandon Kozun wędruje do Metallurga Magnitogorsk



Jegor Korszkow podpisał kontrakt z Toronto



Danił Jurtajkin bedzie występował w San Jose
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Dopiero wróciłem i poczytałem informacje i przyznaje że podoba mi się ruch zwiazany z osobą Yurtaikina. Młodziutki i zdolny chłopak powinien się odnaleźć w San Jose. Swoją drogą jestem bardzo ciekawy jak Lokomotiv będzie sobie radził w przyszłym sezonie. Kilku doświadczonych graczy odchodzi, ale też kilku zostaje. Ponownie szansę dostanie mlodziez, która wypełni braki w składzie.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia April 26, 2019, 8:56 p.m. przez rasijskij


Dopiero wróciłem i poczytałem informacje i przyznaje że podoba mi się ruch zwiazany z osobą Yurtaikina. Młodziutki i zdolny chłopak powinien się odnaleźć w San Jose. Swoją drogą jestem bardzo ciekawy jak Lokomotiv będzie sobie radził w przyszłym sezonie. Kilku doświadczonych graczy odchodzi, ale też kilku zostaje. Ponownie szansę dostanie mlodziez, która wypełni braki w składzie.



Powiem Ci ze Jurtajkin odpalił  tak porzadnie w drugiej czesci sezonu ale od poczatku jak sie pojawiał w seniorskiej drużynie był uważany za wielki talent. W PO tez sie dobrze spisał., wierze ze sobie poradzi, bedzio komu kibicować. Rózne ruchy si dzieja , napewno jest inaczej niz w zeszłym sezonie, gdzie praktycznie Loko niebyło aktywne na rynku transferowym, bo prócz Salaka w zasadzie nikogo nie zakontraktowali, w tym roku musza sie ruszyc i od ławki trenerskiej po kazda formacje ułozyc pewne rzeczy inaczej
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Przeglądam sobie tabelę transferową KHL, która zawiera też sporo niepotwierdzonych informacji. Niektóre spekulacje są bardzo ciekawe, oto kilka z nich:



Kruchinin z SKA do Blue Jackets

Hersley z SKA do Malmo

Prokhorkin z SKA wiązany z LA Kings

Korshkov z Lokomotivu do Leafs

Kagarlitsky z Dynamo M. do Omska

Frattin i Cormier z Astany do AK Bars

Bulir, Pakarinen, Shore, Ellison z Metallurga mogą odejść

Sekac i Tkachyov z AK Bars do NHL

Burdasov z Ufy do NHL

Kravcov z Traktora do Rangersów



Co zwróciło moją uwagę? Wcześniej pisałem że Krikunov podpisał kontrakt z Dynamem Moskwa, ale teraz spekuluje się, że jednak może odejść do Avangardu. Czyżby Hartley rezygnował z posady trenera? A może Krikunova włączą w skład sztabu szkoleniowego? 



Wszystko powyższe informacje nie są potwierdzone - proszę o tym pamiętać!
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Poniekąd wyjaśniło się o co chodzi z Hartleyem. Otóż prowadzone jest w sprawie jego i Zernova dochodzenie dotyczące dopingu w finałowej serii z CSKA. Podejrzany jest także główny lekarz zespołu z Omska. Zernov podobno próbował uniknąć inspektora który prowadził kontrolę, a Hartley i lekarz utrudniali kontrolę. Panowie - jeśli oskarżenia okażą się prawdziwe - zostaną zdyskwalifikowani na cztery lata. Przykro się czyta takie rzeczy o tak utalentowanych osobach, ale sami sobie są winni. Jeśli oczywiście to prawda.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Ciekawy ruch. Sekač z AK Bars przechodzi do CSKA Moskwa w zamian za prawa do Igora Ożiganowa (Leafs) który prawdopodobnie wróci na przyszły sezon do KHL
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Prochorkin potwierdził, że jest umówiony na podpisanie kontraktu z Los Angeles Kings. Mamy więc kolejnego Rosjanina w NHL i kolejne osłabienie dla SKA.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Sibir Nowosybirsk ogłosił że Gilbert Brule i Shane Prince NIE zagrają w zespole w przyszłym sezonie. Spore osłabienie.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej


Bramkarz reprezentacji Czech i klubu Vitkovice  Patrik Bartosak podpisł dwuletni kontrakt z mistrzem Czech Ocelari Triniec
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
cytat z dnia 1 maja 2019 21:39 przez mark1973


Bramkarz reprezentacji Czech i klubu Vitkovice  Patrik Bartosak podpisł dwuletni kontrakt z mistrzem Czech Ocelari Triniec



Cieszy,że formalności stało się zadość. Choć to już było pewne dużo wcześniej, że zastąpi Hrubca. 



HK zasilili Perret,Kubik, bramkarze Mazanec i Lukes, no i Ales Jergl (bardzo cenię tego gracza)  



Opora Libereckiej defensywy Martin Sevc i as finału Ocelari David Cienciala zasilą Mlade Boleslav ????



Z Pilzna odeszło 10 graczy,  Allen, Kovar, Kindl, Preisinger, Stach, Nedorost skończył...Przyszli Jank,Vlach i gwiazda Chance ligi Rob, mówi się o powrocie Mertla.



Dynamo Pardubice też opuściło 10 graczy, posiłków brak ????



 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Były zawodnik Oilers i wielokrotny zdobywca Pucharu Stanleya - Craig MacTavish zostaje trenerem Lokomotivu! Czy Kanadyjczyk poradzi sobie tak dobrze jak jak jego rodak Bob Hartley? Będzie się działo!
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
.cytat z dnia May 16, 2019, 4:13 p.m. przez rasijskij
Były zawodnik Oilers i wielokrotny zdobywca Pucharu Stanleya - Craig MacTavish zostaje trenerem Lokomotivu! Czy Kanadyjczyk poradzi sobie tak dobrze jak jak jego rodak Bob Hartley? Będzie się działo!


Go Go Loko????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ciekawostka: Metalurg Magnitogorsk zagra w przyszłym sezonie na lodowisku zbliżonym do rozmiarów lodowisk NHL. W Magnitogorsku powstanie lodowisko o wymiarach 60x28. Do tej pory grali na tafli 61x30. Lodowiska w NHL mają rozmiar 61x26. Tafla będzie metr krótsza i dwa metry węższa, a więc spora różnica.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Właśnie się natknąłem na kolejną. Manninen przejdzie z Jokeritu do Salavatu w zamian za rekompensatę finansową i prawa do Heiskanena i Borgströma.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Niestety w KHL nie zobaczymy Slovana Bratysława. Klub nie znalazł odpowiedniego inwestora który da gwarancje finansowe i złożył już wniosek o udział w lidze słowackiej
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W miejsce Slovana Bratysława do konferencji zachodniej ( dywizja Tarasow) zostaje przeniesione Torpedo Nizny Nowogrod. Z kolei w miejsce Torpedo NN z dywizji Czernyszew do dywizji Charłamow zostaje przeniesiony Sibir Nowosybirsk, wszystko w ramach konferencji wschodniej.
Czyli na ten moment w konferencji zachodniej i wschodniej mamy po 12 zespołów po 6 w każdej z czterech dywizji .
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 29 maja 2019 07:24 przez mark1973W miejsce Slovana Bratysława do konferencji zachodniej ( dywizja Tarasow) zostaje przeniesione Torpedo Nizny Nowogrod. Z kolei w miejsce Torpedo NN z dywizji Czernyszew do dywizji Charłamow zostaje przeniesiony Sibir Nowosybirsk, wszystko w ramach konferencji wschodniej.
Czyli na ten moment w konferencji zachodniej i wschodniej mamy po 12 zespołów po 6 w każdej z czterech dywizji .
Czyli zapadła taka decyzja. Niedawno czytałem o dwóch opcjach jeśli chodzi o przeprowadzkę na Zachód. Wybór miał paść między Torpedo, a Omskiem. Szkoda, bo jeśli padłoby na Omsk to mielibyśmy częstsze pojedynki CSKA / SKA z Jastrzębiami :)
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 29 maja 2019 08:21 przez rasijskij

Czyli zapadła taka decyzja. Niedawno czytałem o dwóch opcjach jeśli chodzi o przeprowadzkę na Zachód. Wybór miał paść między Torpedo, a Omskiem. Szkoda, bo jeśli padłoby na Omsk to mielibyśmy częstsze pojedynki CSKA / SKA z Jastrzębiami :)
Właśnie szkoda że nie Omsk. Na wschodzie stawka wyrównana i wiele silnych klubów a na zachodzie SKA i CSKA i troche przepasć sie zrobiła, ale wierze ze w tym sezonie Loko bedzie bardziej kąsać kluby wojskowe ale zobaczy sie, niech sie sklady wykrystalizują
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jeszcze Jokerit mnie ciekawi. Klub przeszedł spowrotem w fińskie ręce w całości. Może jakieś ciekawe wzmocnienia nastąpią i powalczą o więcej niż pierwsza runda.
 
Do góry Bottom