>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

P 0

phoneix115

Użytkownik
Mam jedno bardzo ważne pytanie do moderatorów a szczególnie do doberman90.Czemu z góry zakładasz liczba 256 uczestników zostanie w ogóle uzyskana i piszesz do mietusa20 w odpowiedzi nie wiem skąd ci wzięło się te pytanie wystarczy regulamin przeczytać 25stycznia odbędzie się losowanie par.A regulamin moim zdanie przeczytać powinien doberman90 gdyż w regulaminie pisze ze 256 osób to maxymlany limit a nie liczba osób która musi się zebrać aby rozpocząć konkurs .Wiec proszę aby doberman90 przeczytał regulamin.
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Dokładnie o to samo mi kukla chodzi przecież pisze jasno ze limit to 256 osób a losowanie par odbędzie się 25 stycznia.Ale w regulaminie nie ma ani słowa że kwalifikacje się opóźnia jeżeli nie zbierze się 256 osób.Więc doberman90 nie wytykaj palcami osobie która zadała pytanie że wystarczyło zapoznać się z regulaminem jeżeli sam z nim się dobrze nie zapoznałeś bo jak wyżej napisałem w regulaminie nie pisze że musi by zebrane koniecznie 265 osób.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
A ja mam prośbę do Moderatorów nie zajmujących się konkursem o nie wprowadzanie w błąd użytkowników ????

Dziś kończą się zapisy, jutro pojawia się drabinka, w poniedziałek zaczynamy zabawę.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Uwaga! Ze względów technicznych rozpoczęcie konkursu przesuwamy do poniedziałku, tzn grupy pojawią się jutro w nocy, a pierwsze typy będą na wtorkową noc.

 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
Heh dzięki &quot;kukla&quot; i &quot;phoneix115&quot; ze mnie tak dzielnie broniliście i tak wyszło na nasze ????
Pozdrawiam doberman90
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
UWAGA!!
Sprawdźcie proszę, czy jesteście zapisani do którejś z Ćwiartek. Bo mógł się ktoś niechcący zapodziac.
 
fc_barcelona 0

fc_barcelona

Użytkownik
nie wiem czy się zgadzają moje godziny w ćwiartce II . Jeżeli są złe proszę o poprawienie. Jestem poza domem i korzystam z cafe i mam kłopoty . Przepraszam . pozdro
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
w woli scislosci godziny podajemy czasu polskiego czy te ktore sa podane w Schedule of Play? godzin wszystkich nie ma sa pisane dla calego kortu start 11:00 a w nie ktorych Not Before: 12:30/15:00 u buka zas standard to 00:05 - jak w przypadku bah. ?
edit: ok, nie wazne juz doczytalem. ;)
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Właśnie chyba ja też się zapodziałem! ???? Zapisałem się w miarę szybko, więc chyba się załapałem, a nie ma mnie nigdzie w drabince...
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Prasa mam bardzo ważne pytanie po co zostało rozdane aż 38 wolnych losów skoro w konkursie nie bierze udziału nawet 256 osób?? Przecież to bez sensu.W regulaminie pisało o kwalifikacjach ale o wolnych losach nie było nawet wzmianki ???? .
 
Do góry Bottom