>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Geneza powstania Nicka

mateja33 0

mateja33

Użytkownik
Skąd się wzięły wasze avatary i nicki?
Skąd się wzięły wasze avatary i nicki?

to ja zaczne :-D
avatar - klub z mojego miasta
nick - przezwisko matej, 3- numer w klubie
 
sonia 0

sonia

Użytkownik
Avatar popularna wycinanka z którą się ŁOWICZ kojarzy wielu osobą
nick pseudonim od jakiejś 2 klasy podstawówki :)
 
P 0

profi

Użytkownik
Avatar- oko znajomej po małej przeróbce w photoshopie ????
nick- taki mi się przyjął na większości forów... forumów xD nie wiem jak to sie odmienia ????
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
avatar - O.S.T.R chyba nie muszę przedstawiać
nick - Thierry Henry najlepszy piłkarz świata ,najmniej doceniony
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Avatar - Kibicuję Philadelphi i jestem fanem Iversona. Można sie domyślić.
Nick - Siedziałem kiedyś przy rejestracji i wszystkie nicki podawane przeze mnie były zajęte. Przyszło mi do głowy malkolm i tak już zostało ???? Spodobał mi sie ten nick i w internecie dość często go używam obok jeszcze dwóch.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Lalo - gadają tak na mnie od zawsze , przezwisko przeszło od ojca :p
Avantar - pomieszanie piłkarza którego szanuję , Hebr klubu ( Barcelony) któremu kibicuję i Hebr Klubu ( ROW Rybnik ) który kocham , gram i kibicuję ????

pozdROWienia ????
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Avatar-Mimo że nieprzepadam za sRealem to wśród bramkarzy Casilias jest tym którego lubie i cenie najbardziej ????

Nick-od nazwiska
 
matex 0

matex

Użytkownik
Nick - jakos tak sie kiedys wziął (nawet nie pamiętam dlaczego :]) i uzywam go na wszystkich forach ;) a 34 to moja szczęśliwa liczba ;)

Avatar - cały czas zmieniam, zazwyczaj to herb Skody, której kibicuje lub Kubica ????
 
adriano7 0

adriano7

Użytkownik
avatar: fan butów Mercurial Vapor IV w pełnym tego słowa znaczeniu (budowa, systemy, innowacje, materiały, design) jak i również ich użytkownik ????
nick: od piłkarza Adriano Leite Ribeiro; cyfra 7: w 7. przeważnie grają najlepsi gracze w danej drużynie. Oczywiście i ja gram z numerem 7. na plecach.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
avatar : ulubiony polski piłkarz, od momentu jak jeździłem na Łęczną na 1 lige a jak juz przeszedl do (L)egii to jeszcze bardziej ;)
nick: od ulubionego klubu ;P
adrano7 piszesz ze z numerem 7 graja jedni z lepszych z druzyny, ja tak nie uwazam ja gram z 13 jestem kapitanem i jestem(nie chwaląc się;P) jeden z lepszych. a z 7 to taki cienias gra ;P
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
avaka - szukałem czegoś happy i znalazłem małpę, ot ta mi się spodobała i jest ze mną od zawsze
nick - od pradawnych lat mówią mi &quot;edi&quot;, lecz to to było zajęte i wymyśliłem kombinacyję tego przezwiska
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
avatar - hmm poprostu lubie widok pieniędzy ;)
nick - to już sprawa przezwiska praktycznie od przedszkola a po części to od nazwiska &quot;Kochanowski&quot; ;]

Pozdrawiam .
 
Do góry Bottom