>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli ktoś ma jakiś problem to prosi tutaj o pomoc. Problem typu, szuka wyniku, szuka &quot;livescore&#39;a&quot; itp. Osoby mogące pomóc odpisują w tym temacie.




 
P 0

pheobe

Użytkownik
Proszę o pomoc
Musze napisac z angielskiego prace - tylko ze nie mam czasu tego zrobic - a praca potrzebna jest na poniedziałek

Napisz opowiadanie &#39;Actions speak louder than words&#39; o zaskakującej przygodzie, która zmieniła twoją opinie o osobie, której dotychczas nie darzyłeś sympatią.

Jakby ktoś był tak miły i pomógł mi to napisać byłabym dozgonnie wdzięczny. Niestety konta na mb nie mam wiec nie bede mógła zapłacic, ale mam nadzieję ze mimo to pomozecie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie znam się na sprawach komputerowych za bardzo. Więc może ktoś ma większe pojęcie ode mnie ????
Potrzebuję coś takiego jak &quot;podstawa chłodzącą&quot; do laptopa. Nie wnikając co i jak. Po prostu jest coraz cieplej. Mankament mojego &quot;złomu&quot; jest taki, że mocno się nagrzewa. A jak się &quot;zgrzeje&quot; to mi strasznie zamula. Mam taki dodatkowy wentylatorek. I przy pomocy wentylatora laptop śmiga bez zamulania.
Ale znalazłem na allegro takie rzeczy:
http://www.allegro.pl/item372755925_aluminiowa_podstawka_chlodzaca_laptop_cooler_x95.html
http://www.allegro.pl/item374452618_podstawa_chlodzaca_laptop_slim_alu_hub_4_porty.html

Właściwie na allegro można tylko to głównie znaleźć.
Ma ktoś takie podstawy chłodzące? Jakieś sugestie co do zakupu którejś?
Bo chcę zamienić swój wentylator na coś takiego.
Dzięki za ewentualne porady ????
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
hmm moj laptop tez kiedys grzal sie tak mocno ze mozna bylo na nim jajko smazyc i po czasie sie wylaczal sam bo to normalna reakcja procesora ze sie wylacza ale zamiast kupowania wentylatora to porostu wyczysz ten ktory masz w laptopie (trzeba rozkrecic go od dolu itd) to ze sie grzeje to napewno wina tego ze jest zanieczyszczony i nie chlodzi. Jakbys tego nie potrafil zrobic to zanies do jakiegos serwisu i ci to wyczyszcza.
 
M 0

m4ever

Użytkownik
Obstawianie a walkower
Co będzie w przypadku gdy obstawię dany mecz, on się nie odbędzie, bo zostanie przyznany walkower dla drużyny którą wytypowałem jako zwycięzcę.

Obstawiam w sts.
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
chyba rozliczą po kursie 1,00 jak mecz się nie odbędzie w ciągu 3 dni.
ps.następnym razem masz do takich pytań temat Szoutbox ;)
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Potrzebujesz pomocy? Pomożemy.
Muszę napisać list z wakacji w czasie przeszłym po niemiecku. Może ja napisze jak mniej więcej ma wyglądać.
2-3 zdania na temat:
- przywitanie,
- gdzie byłem
-jaka była pogoda
- co robiłem (zwiedzanie i odpoczynek)
- pożegnanie z wyrażeniem nadziej na odpowiedź.
Z góry dziękuję za tych którzy mi pomogą.
 
lowcag 0

lowcag

Użytkownik
A ja mam pytanie co by było gdyby w jakiejś grupie ME drużyny zajmujące 2 i 3 miejsce miały tyle samo pkt, goli strzelonych i straconych, a między sobą remis ?
 
michau 84

michau

Forum VIP
A ja mam pytanie co by było gdyby w jakiejś grupie ME drużyny zajmujące 2 i 3 miejsce miały tyle samo pkt, goli strzelonych i straconych, a między sobą remis ?
Decyduje jakiś ranking FIFA, ale nie wiem dokładnie czy to ten oficjalny czy inny.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A ja mam pytanie co by było gdyby w jakiejś grupie ME drużyny zajmujące 2 i 3 miejsce miały tyle samo pkt, goli strzelonych i straconych, a między sobą remis ?
DEcyduje to z jakim współczynnikiem drużyny zostały rozstawione w swoich grupach, np zakładajac teoretycznie gdyby Niemcy i POLACY mieli tyle samo punktow i zajmowali miejsca 2 i 3 to wyżej niestety byłaby reprezentacja Niemiec.
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
Muszę napisać list z wakacji w czasie przeszłym po niemiecku. Może ja napisze jak mniej więcej ma wyglądać.
2-3 zdania na temat:
- przywitanie,
- gdzie byłem
-jaka była pogoda
- co robiłem (zwiedzanie i odpoczynek)
- pożegnanie z wyrażeniem nadziej na odpowiedź.

Z góry dziękuję za tych którzy mi pomogą.
Lieber Mateusz,

Ich danke dir sehr für deinen Brief den ich heute bekommen habe. Es freut mich zu hóren, dass bei dir alles in Ordnung ist. Entschuldigung, dass ich so lange nicht geschrieben habe, aber ich hatte letztens keine Zeit. Ich musste viel lernen. Sommerferien habe ich in Deutschland verbringen. Es war fantastisch. Das Wetter war schón. Es war sehr warm. Ich habe Berlin besichtigt. Ich habe Brandenburger Tor gesehen. Ich habe ins Kino und Theater gegangen. In der Nacht war ich in die Disco. Wo warst du in Sommerferien ? Ich warte auf deine Antwort. GrüB bitte deine Eltern von mir. Schreib mir schnell.



mit herzlichen GrüBes
deriner Freund xyz​
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Witam!
Tak wyglądają moje sprawdziany z niemca. To jest sprawdzian nr.4, a ja potrzebuje nr.6. Jeżeli ktoś posiada to proszę o kontakt na PW.
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Do przetłumaczenia na niemiecki w czasie przeszłym (ogólnie chodzi o opis dnia jakiejś osoby w czasie przeszłym).
1. On wstaje rano o 7.
2. Myje zęby o godzinie 7:30.
3. Je śniadanie.
4. Czyta gazetę i ogląda telewizor.
5. O 10 idzie do pracy. / O 10 jedzie do pracy pociągiem.
6. Po południu idze do kina z przyjacielem.
7. Od 14 do 16 jest na uniwersytecie.
8.Wieczorem czyta ksiażkę.
9. O 17 robi zakupy.
10. Wraca do domu.
11. Kąpie się.
12. Idzie spać.

Z góry dzięki za tłumaczenie.
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
Potrzebujesz pomocy? Pomożemy.
chciałem sobie coś zamówić z oficjalnej strony fcbarcelona.com ale chciałbym się najpierw dowiedzieć czy ktoś już coś kupował?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom