Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

1/8 finału Ligi Mistrzów [18.02 - 26.02.2020]

29 grudnia 2019 08:32
1
ibis
ibis
Cze 2010 | ModTeam
3 981 10 869 34

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami

29 grudnia 2019 08:50
2
ibis
ibis
Cze 2010 | ModTeam
3 981 10 869 34
PSG - Borussia Dortmund
Czy Neymar wystąpi w rewanżowym spotkaniu przeciwko Borussi Dortmund - NIE @ 2.70 (237.60)
Betfan

Pozwolę sobie umieścić ten post w tym temacie.
Do pierwszych spotkań, a co dopiero do rewanżów długa droga, ale ja dzięki @ranczo0123 już dzisiaj pobieram ten Typ. Zawodnik jest nam bardzo znany, a więc niema sensu go nikomu przedstawiać. Przejdźmy zatem do samego typu. Neymar regularnie od kilku sezonu łapie kontuzje w okolicach marca czy też potrafi się wykartkować aby móc tylko spędzić urodziny z siostrą. Przyjrzymy się ostatnim pięciu sezonom. W rozgrywkach 2014/2015, Neymar był niedostępny, gdyż pauzował za kartki. To samo wytłumaczenie piłkarz miał rok później. Trzy ostatnie sezony to nieobecność zawodnika PSG z powodów zdrowotnych. Tak jak widzimy od pięciu sezonów Neymar opuszcza spotkania w marcu. Pech chciał, że po raz kolejny PSG zagra rewanżowe w marcu i na dodatek - 11 marca. Kurs myślę, że wart gry bowiem Brazylijczyk już zdecydowanie wcześniej może doznać ''kontuzji'', a nawet jeśli tak się nie stanie to już w pierwszym spotkaniu przeciwko Borussii zespół z Paryża może ugrać dla siebie bardzo korzystny wynik. 
29 grudnia 2019 13:01
3
jozzy22
jozzy22
Lis 2014
4 072 10 726 29
Myślałem nad tym zakładem ale kurcze..... czy on jest faktycznie tak głupi? ! Wszyscy ta sytuacje znają i dobrze wiedzą co w trawie piszczy. Dodatkowo znana jest niechęć kibiców PSG do Neymara nie chce mi się wierzyć w to że znów odstawi ten sam numer no chyba ze tak jak mowisz będą mieć na tyle przewagi ze trener zgodzi się na absencje. Wcale się nie zdziwię jeśli jednak w tym roku będzie inaczej aczkolwiek życzę powodzenia
1 stycznia 2020 13:53
4
otekos
otekos
Mar 2015 | Mistrz Czterech Skoczni
292 944 12
Mnie cieszy taka sytuacja. Gość ma pierdyliard milionów, on i kilka pokoleń do przodu może być ustawione do końca życia. Stawia rodzinę i dobrą imprezę nad dobro klubu bo niby czemu by nie? Może to zrobić i nikt mu nic nie zrobi. Co to za problem dostać czerwoną kartkę pod koniec spotkania? Moim zdaniem Neymar lubi szum wokół swojej osoby więc tym bardziej to zrobi. Nie ważne czy gadają źle czy dobrze, ważne że w ogóle mówią. Tym sposobem pokaże, że to zawodnik rządzi a nie klub. Sam nie gram ale uważam, że jest duża szansa na wygraną. 
4 418
Moderatorzy
ranczo0123
ranczo0123
Paź 2013
karciarz
karciarz
Mar 2013
ibis
ibis
Cze 2010
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.