>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Szwecja, Austria, Norwegia (09.01 - 26.01.2020)

Status
Zamknięty.
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
PortugaliaIslandia
Typ: Portugalia 
kurs: 1.70  
efortuna

Mecz jutrzejszy zapowiada się bardzo ciekawie. Portugalia musi wygrać aby wierzyć w awans do Półfinału. W meczu ze Szwedami zagrali wręcz kapitalnie. Szwedzi nie mieli nic do powiedzenia. Portugalczycy w tych Mistrzostwach grają naprawde bardzo dobrze. Wygrana z Francuzami zszokowała wszystkich. 2 miejsce w grupie i pewny awans. Ze Szwedami po 6 bramek zdobyli J. Ferraz , F. Megalhaes i  S. Sousa to oni byli wiodącymi postaciami w tym meczu. W sumie cała drużyna gra bardzo dobrze i myślę że w meczu z Islandczykami wygrają conajmniej 2-3 bramkami , i w całym turnieju mągą powalczyc o brązowy medal a sukcesem było samo wyjście z grupy bardzo ciężkiej grupy. 
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Portugalia - Islandia, podwójna szansa (1 poł lub mecz) 1-1, kurs 1.41    

Portugalczycy rozgrywają fantastyczny turniej i udowadniają, że wygrana nad Francją w pierwszym meczu to nie był przypadek i trzeba się liczyć  tą ekipą w kontekście walki choćby o TOP4. Islandia złapała małą zadyszkę i po sensacyjnej wygranej nad Duńczykami - odnieśli dwie porażki i niewiele wskazuje na to, by znaleźli się w pierwszej 6. Nie sądzę, że Portugalczycy zaprzepaszczą szanse jaka się przed nimi otworzyła. Na papierze to zespół Portugalczyków wygląda lepiej, są bardziej regularni i poukładani w swoich formacjach, dodatkowo na tym turnieju przegrali tylko z Norwegią, która według mnie ma wszystko, by zagrać w finale - być może z Hiszpanią. Kurs dotyczy wygranej Portugalczyków w pierwszej połowie lub całym meczu.
 
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Austria - Niemcy
Austria Handi +2.5 bramki @ 2.02   
Austria @ 4.10    niestety Austrio nie popisałaś się
Unibet

Kto oglądał wczorajsze spotkanie Chorwacji z Niemcami musiał być bardzo zachwycony grą obu drużyn, oglądaliśmy przede wszystkim twardą grę, Niemcy przegrały trochę na własne życzenie, stracili bardzo dużą przewagę, mieli szansę na remis, ale skoro świetnie spisujący się przez całe mistrzostwa Kohlbacher, nie trafia z czystej pozycji z 6 metra w 59:49 minucie, to niestety, nie można marzyć o grze w półfinale. Myślę, że to Niemcy trochę przybije i nie podniosą się z tego za bardzo, zagrali naprawdę dobry mecz z Chorwacją, ale przegrali, teraz mogą powalczyć jedynie o miejsce nr 3 w grupie i grę o miejsca 5-6, ale czy będzie im na tym zależało? Mam lekkie obawy. Z drugiej strony mamy Austrię, dla której sukcesem był już awans z grupy, grają przed własną publicznością, bez większego ciśnienia i nawet gdy przegrywali z Chorwacją i Hiszpanią, to po naprawdę wielkiej walce, gdzie ostatecznie kończyli tylko na -4 bramki w obu meczach. Błyszczy Bilyk, którego skutecznie zatrzymali Chorwaci, ale według mnie już z podłamanymi Niemcami będzie miał łatwiej, świetnie spisują się też Weber z Bozoviciem, którzy mają odpowiednio po 27 i 26 bramek, na bramce za to trzymający solidny poziom 31% obron Eichberger. Obie drużyny bez szans na grę w półfinałach, bo obie przegrały już z Chorwacją i Hiszpanią, a punktowo już ich nie przegonią, mogą się jedynie nimi zrównać, a to będzie za mało. Austria wbrew moim przewidywaniom radzi sobie naprawdę dobrze na tym turnieju i w mojej opinii są w stanie ukąsić Niemcy w tym turnieju, sportowo oczywiście nasi sąsiedzi z zachodu są lepsi, choć też nie grają jakiegoś nadzwyczajnie dobrego turnieju, ale może podziałać tu psychologia. ME dla nich są już stracone, teraz będą musieli przygotować się na turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich, których będą gospodarzem (III turnieju, nie igrzysk), a łatwo na pewno nie będzie, w tej chwili w ich grupie jest już Szwecja, dołączy jeszcze trzecia ekipa Mistrzostw Afryki, która powinna być spacerkiem, ale dołączy też druga drużyna tych ME, ale w tej chwili już wiadomo, że nie będzie to Norwegia, Hiszpania (obie drużyny z wielkimi szansami na finał, a wygranie ME daje im bezpośredni awans na IO, ale obie są już w I turnieju), nie będzie to też reprezentacja Chorwacji, która już na pewno znajdzie się na miejscach 1-4, ale też w razie braku wygranej ME, jest w II turnieju, dlatego wydaje się, że tą ostatnią drużyną, która dołączy do ich turnieju kwalifikacyjnego będzie ktoś z dalszych miejsc ME, chyba że Słowenia awansuje do półfinału i nie wygra ME, wtedy to oni dołączą do nich, ale na ten moment nie jest to jeszcze jasne. Niemcy mają o tyle szczęście, że brak sukcesu na ME może się na nich tak nie odbić, ponieważ są gospodarzem III turnieju kwalifikacyjnego do IO, zmierzą się ze Szwecją, trzecią drużyną Afryki i w miarę słabszą reprezentacją z Europy, a z każdego turnieju awansują po dwie drużyny. Ale trochę zboczyłem z tematu, więc porównajmy trochę statystyk obu drużyn:

Austria


Niemcy

Obie drużyny tak naprawdę dosyć podobnie radzą sobie na tych ME, obie z bilansem 3-2 po porażkach z tymi samymi przeciwnikami (Niemcy - 26:33 z Hiszpanią, 24:25 z Chorwacją; Austria - 23:27 z Chorwacją, 26:30 z Hiszpanią), a więc nawet porażki były dosyć podobne, no oprócz tej wielkiej przegranej szansy Niemiec z Chorwacją. Niemcy oddawali trochę mniej rzutów na bramkę, przez co zdobywali trochę mniej bramek, ale przez to mieli o 1% lepszą skuteczność, Austriacy pozwalali na oddawanie więcej rzutów przez rywali, ale bramkarze łącznie w obu reprezentacjach bronią podobnie, choć w Niemczech dobrą zmianę potrafi dać Bitter, a w Austrii Bauer trochę poniżej oczekiwań. Austria też wykonywała o wiele mniej rzutów karnych, bo 8/9, w tym Weber był nieomylny i trafił 8/8, w Niemczech 15/20, ale większość za sprawą Reichmanna 12/13, który przejął rzuty karne po Gensheimerze, który wykonywał je naprawdę słabo 3/7. Na ilość kar patrzyłbym za to z przymrużeniem oka, bo Austria kar 2 minutowych dostała 18, a Niemcy 28, czyli spora różnica, ale Austria nie grała tak ostrego spotkania, jak wczorajsze Niemiec z Chorwacją, gdzie fragmentami obie drużyny grały w podwójnym osłabieniu, a Niemcy dostały aż 8 kar 2 minutowych.

Podsumowując ME dla Niemiec jest już stracone, nie grają o nic, a także powinni być podłamani wczorajszą porażką, Austria za to radzi sobie naprawdę dobrze na tym turnieju, grają u siebie i walczą w każdym meczu, tu na pewno będą chcieli pokazać się przeciwko swoim bliskim sąsiadom, a mało tego jak pisałem wcześniej w półfinałach zobaczymy Hiszpanię, Chorwację, raczej Norwegię i Słowenię, choć to jeszcze nie jest pewne, dla drużyn walczących o miejsca 5-6 lepiej byłoby, gdyby Szwecja też zagrała w półfinale, bo oni też mają już pewny udział w turnieju kwalifikacyjnym do IO, wtedy ostatnimi drużynami, które zagrałyby w kwalifikacjach do igrzysk (druga drużyna ME zagra w III turnieju kwalifikacyjnym, trzecia drużyna ME zagra w II turnieju kwalifikacyjnym) byłyby drużyny z miejsc 5-6 tych ME, jednak gdy w półfinale znajdzie się ktoś inny niż Szwecja, na co się zapowiada, to udział w turnieju kwalifikacyjnym da zajęcie 5 miejsca na tych ME, a więc jest o co walczyć dla Austrii, w przeciwieństwie do Niemiec. Jak dla mnie warto pójść tu w stronę Austrii, obie reprezentacje łączą można powiedzieć przyjacielskie stosunki, więc Niemcy mogą tu nawet zrobić mały prezent swoim sąsiadom.
 
P 118

peterking

Użytkownik
PortugaliaIslandia
Typ: Portugalia @1.68  

Portugalia weszła wyśmienicie w ten turniej. Odprawili Francuzów na starcie, rozbili Szwedów, wyłącznie z Norwegami się położyli, ale były momenty że grali jak równy z równym. Przy obecnej dyspozycji są faworytami spotkania z Islandią, którzy nie grzeszą skutecznością. Myśle ze taką grą o top3 w grupie mogą śmiało walczyć, nawet o awans do półfinałów bezpośrednio ze Słowenią. Szczególnie przy trójce liderów rzucających w ostatnim meczu po 6 bramek. 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Portugalia - Islandia
Pedro Portela mniej niż 3.5 bramki @1.86 
    
etoto
Wchodzą i sprawdzając statystyki zawodników z Portugalii w pierwszym momencie pomyślałem sobie, że gram na Portele i powyżej 3.5 bramek. Portela na Mistrzostwach do tej pory zdobył 16 bramek, co czyni go najskuteczniejszym zawodnikiem w kadrze. Warto zaznaczyć, że 10 BRAMEK zdobył w meczu przeciwko Bośni. 
Z Francją zdobył 3, z Norwegią 2 i ze Szwecją jedna bramka. 
Przyglądając się bliżej nie wgląda to już tak fajnie. Przeciwko słabej Bośni mógł sobie porzucać. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Szwecja - Norwegia
Over 8.5 kar 2 minutowych @ 1.87 Betfan  

Drugie najciekawsze spotkanie 2 kolejki rundy zasadniczej i o podobnej wadze, przegrana Szwecji pozbawia ich marzeń gry o medale, choć i wygrana z Norwegią, a także wygrywanie już do końca rundy zasadniczej może im nic nie dać, bo musieliby liczyć na pozytywne rozstrzygnięcia w pozostałych meczach, w każdym razie ta wygrana mocno by ich do tego przybliżyła. Z drugiej strony Norwegia, która wygraną mocno przybliżyłaby się do awansu. Zapowiada się więc mecz walki, według mnie dosyć ostry mecz, gdzie zagram na over 8.5 kar 2 minutowych. Norwegia do tej pory zanotowała 15 kar, a Szwecja 14 kar. Patrząc na mecze liczące się w rundzie zasadniczej, obie drużyny karane były:

Szwecja
- 5 kar ze Słowenią
- 2 kary z Portugalią

Norwegia
- 5 kar z Portugalią
- 4 kary z Węgrami

Jak widać obie drużyny grają dosyć ostro, choć Szwecję można by jeszcze zrozumieć, bo walczyli w każdym meczu o zwycięstwo, a i tak przegrywali, ale Norwegię, która wygrywała swoje mecze różnicami 6 i 7 bramek to trochę zastanawiające. W każdym razie mecz o wszystko dla Szwecji i bardzo przybliżający do półfinału Norwegię, myślę, że będzie ostro, może nie aż tak jak we wczorajszym meczu Niemiec z Chorwacją, gdzie sędziowie przyznali aż 12 kar i to aż 8 dla samych Niemiec, ale myślę, że też obie drużyny nie będą się patyczkować.

Obie drużyny zagrały też ze sobą rok niemalże równo rok temu na Mistrzostwach Świata, też w spotkaniu rundy zasadniczej, a obie drużyny walczyły o awans do półfinału, mecz wygrała Norwegia, która jak wiadomo później zagrała w finale, który przegrała z Danią, ale w meczu pomiędzy obiema drużynami sędziowie rozdali 5 kar dwuminutowych Szwecji i 6 kar dwuminutowych Norwegii.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Austria - Niemcy
Austria+4,5 typ 1 @1,58 Fortuna  
Bardzo kiepsko w drugiej połowie.
Obydwa zespoły bez szans na awans do półfinału. Mogą powalczyć jedynie o miejsca 5-6. Niemcy zagrały ostatnie bardzo dobre spotkanie z Chorwacją ale przegrały tak jakby  na własne życzenie , dlatego mogą odczuwać pewien niedosyt i mogą być trochę podłamani. Austria również ostatnio z hiszpanami bardzo dobre spotkanie szczególnie w pierwszej połowie . Dla Austrii gra w rundzie zasadniczej to już jest sukces dlatego w tym spotkaniu będą chcieli się bardzo wykazać również dlatego że grają przed własną publicznością. Nie oznacza to jednak że Niemcy całkiem odpuszczą spotkanie nie będą walczyć . Są faworytem spotkanie i na pewno po walczą o wygraną ale nie z takim zaangażowaniem jak w poprzednich spotkaniach . Austria z faworyzowanymi drużynami dotychczas przegrywała w obydwóch spotkaniach różnicą czterech bramek dlatego i tutaj stawiam handicap na + 4,5 na Austrię.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Panowie, o co tu chodzi z rosnącym kursem Węgrów w starciu ze Szwecją za 2 dni?? Szwedzi bez szans na nic, choćby nawet o jakiś honor bo wyglądają tragicznie w tym turnieju, kpiąc sobie chyba z własnych kibiców, są faworytem z ekipą która kolejny raz pokazała jaki drzemie w nich potencjał. Dla mnie jaja, gdzie tu jest haczyk? Węgry grają kapitalny turniej (porażkę z Norwegią może zakładać każda drużyna, bo są głównym kandydatem do złota), mają w swoich rękach i nogach drogę do TOP4 czyż nie?

Węgry DNB 2,30 w becie365
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Austria - Niemcy - Niemcy poniżej 27,5 @ 2,9 fortuna  

Mecz nie mający wielkiej stawki a przynajmniej dla Niemiec. Austria raczej z chęcią powalczy o jak najwyższe miejsce i motywacja będzie, ale czy dla Niemiec będzie robiło różnicę miejsce 5 czy 10 to wątpię, zwłaszcza, że myślami mogą być przy kwalifikacjach do igrzysk olimpijskich gdzie celem powinien być ich awans a po ostatnim meczu z Chorwacją mogą tutaj wyjść podłamani. Wracając do mojego typu czyli Niemiec poniżej 27,5 to uważam, że linia jak na dane okoliczności całkiem wysoka bo po pierwsze brak motywacji a po drugie mogą być lekko rozkojarzeni. Szanse też widzę w warunkach sportowych i bez tych aspektów psychologicznych bo o ile miałem Austrię za bardzo overowy zespół gdzie dużo rzucali ale też dużo tracili to jednak w starciu z mocniejszymi drużynami potrafili też całkiem nieźle zagrać w obronie i nie tracić tyle bramek ile można było się spodziewać. Z Chorwacją stracili 27 bramek a z Hiszpanią 30 (jedną z najlepszych drużyn obecnie na turnieju) czyli dotychczas najmniej bramek przez nich rzuconych w meczu pomimo, że pierwsza połowa na to nie wskazywała. Niemcy też jakoś bardzo dobrze nie grają a skład jakoś mocno nie zachwyca i brakuje kogoś aby w trudnych momentach, gdzie akcja nie idzie, pociągnął ten zespół. Jeśli ten mecz jakoś bardzo się nie rozkręci czy Niemcy nie zechcą powalczyć/porzucać a Austria podejdzie podobnie jak w poprzednich dwóch meczach to ja widzę tutaj duże szanse na wejście tego typu 
 
U 49

ultrasavanti8

Użytkownik
Białoruś - Hiszpania
Typ: powyżej 55.5 @1.5
Fortuna

Przed ostatnia kolejka rundy zasadniczej, Białoruś podejmuje reprezentację Hiszpanii. Patrząc na dotychczasowe spotkania obu ekip na Mistrzostwach, można spodziewać się spotkania overowego. Linię stawiam na granicy 55 rzuconych goli. W spotkaniach Białorusinów, więcej niż 55 bramek padło w 2 na 5 meczach, natomiast w przypadku Hiszpanów tylko w 1 spotkaniu nie została przekroczona ta granica, a mianowicie w meczu z Łotwą, padło 55 bramek. Przed Mistrzostwami obie reprezentacje spotkały się towarzysko, w spotkaniu padło aż 69 goli, natomiast rok wcześniej 65 bramek. Wszystkie statystyki i znaki na niebie mówią, że w dzisiejszym spotkaniu padnie więcej niż 55 bramek i taki jest mój typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
cytat z dnia 19 stycznia 2020 21:15 przez grac45Panowie, o co tu chodzi z rosnącym kursem Węgrów w starciu ze Szwecją za 2 dni?? Szwedzi bez szans na nic, choćby nawet o jakiś honor bo wyglądają tragicznie w tym turnieju, kpiąc sobie chyba z własnych kibiców, są faworytem z ekipą która kolejny raz pokazała jaki drzemie w nich potencjał. Dla mnie jaja, gdzie tu jest haczyk? Węgry grają kapitalny turniej (porażkę z Norwegią może zakładać każda drużyna, bo są głównym kandydatem do złota), mają w swoich rękach i nogach drogę do TOP4 czyż nie?

Węgry DNB 2,30 w becie365
A może taki ze będzie to mecz o pietruszkę? 
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Austria - Niemcy
Austria powyżej 27,5 goli @ 2,4
Fortuna

Niemcy porażką z Chorwacją stracili wszelkie szanse na awans do półfinałów i jak już wcześniej kilka razy wspomniano dla nich ten turniej w zasadzie się zakończył. Znamienne jest to, że Chorwaci prowadzili w spotkaniu zaledwie 3 razy: 1-0, 2-1 i na sam koniec zdobywając gola na 25-24, Niemcy w 36 minucie prowadzili już 17-12 i wydawało się, że takiego prowadzenia nie stracą a jednak.
Nie wiem co im tam w głowach siedzi po tamtym spotkaniu ale raczej mobilizacja u nich będzie słaba i mimo, że według buków są faworytem do zwycięstwa Austriacy nie stoją na straconej pozycji tym bardziej, że grają na własnym terenie.
Dotychczas co prawda Niemcy tyle goli stracili tylko z Hiszpanią ale dzisiaj powinni już nie grać tak agresywnie i twardo w obronie jak w poprzednich spotkaniach. Sami Austriacy sporo w tym turnieju rzucają i należą do czołówki jeżeli chodzi o oddane rzuty jak i zdobyte gole (147 na 223 rzuty):
32 Czechy
34 Ukraina
32 Macedonia
--------------------
23 Chorwacja
26 Hiszpania
Co prawda te pierwsze 3 spotkania były w rundzie wstępnej i tam przeciwnicy nie stawiali za dużego oporu, potem te wyniki strzeleckie z Chorwacją i Hiszpania nie były za duże ale obie ekipy grały wtedy na maxa aby jak najszybciej zapewnić sobie awans do dalszych rozgrywek.
Liczę, że zawodnicy niemieccy nie zagrają na 100% bo i po co dzięki czemu dadzą rywalom trochę więcej swobody przy oddawaniu rzutów.
 
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 20 stycznia 2020 17:00 przez brylant1984Przepraszam, że nie na temat ale czy ktoś ma linka do transmisji dzisiejszego meczu Austrii z Niemcami ? Z góry dziękuję.
https://www.ehftv.com/us/

Tutaj powinien być, oglądam stąd od samego początku ME, ale gdyby się tak zdarzyło, że nie będzie, to na pewno będzie na jakiejś stronie ze streamami.
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Białoruś - Hiszpania Typ: Hiszpania - 2,5 @ 1,32 fortuna
 

Przedostania kolejka fazy zasadniczej.  Z kompletem zwycięstwem w grupie I pozostają reprezentacje Hiszpanii i Chorwacji. Obie ekipy zmierzą się w bezpośrednim pojedynku w ostatniej kolejce. W przedostatniej kolejce reprezentacje zagrają ze zdecydowanie słabszymi rywalami. Chorwacja podejmie Czechy a Hiszpania z Białorusią. Swój typ wezmę z drugiego meczu. Chorwacja wygrała swój mecz, więc Hiszpanie musza dogonić rywala.O Hiszpanii pisałem już w poprzednim poście. Hiszpania musi wygrać ten mecz. Nie mogą odpuścić tego meczu, ponieważ chcą podchodzić do meczu z Chorwacją z lepszego miejsca. Rywal nie powinien stawiać dużych wymagań. Białoruś oczywiście ma szanse jeszcze awansować do kolejnej fazy i powalczyć o 5 miejsce. Jednak są one bardzo małe. Dzisiaj podejmują faworyta grupy. W ostatnim meczu Białoruś podejmie Austrię, więc reprezentacje która również będzie walczyła o walkę w małym finale.  W każdym bezpośrednim meczu Hiszpanie zawsze pokrywali tą linie. Nie zawsze były to mecze o stawkę. Ostatni poważny mecz był dawno temu. Na MŚ 2015 Hiszpania pokonała Białoruś 38:33. Oczywiście przez ten okres wiele się zmieniło.  Linia ponownie ustawiona na -2,5 i ponownie wybieram taką opcję na mecze z udziałem Hiszpanów. Linia niska i wydaje mnie się, ze ponownie będzie z łatwością pokryta.  Życzę powodzenia w typie i czekamy na ostatni, decydujący pojedynek w środę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Węgry - Szwecja
Typ: Węgry
@2.32  
Fortuna

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie , Węgrzy aby marzyc o awansie do półfinałów muszą koniecznie wygrać , a Szwedzi praktycznie o nic nie walczą. Węgrzy pokazali swoją siłę w meczu ze Słowenią wygrywając 1 bramka w 2 połowie zagrali kapitalnie , zdemolowali Słoweńców pozbawiając ich na kole dobrze pilnując kołowego i skrzydłowych. Nie wiem czemu na Węgrów jest taki wysoki kurs , aż trzeba skorzystać. Węgrzy to rewelacja tych Mistrzostw , przegrali zaledwie jeden mecz z Faworytami to złotego medalu Norwegami i remisując z faworytami tych Mistrzostw Duńczykami , którzy zawiedli na całej linii nie wychodząc z grupy. Dlatego jutro będę mocno kibicował Węgrom bo podoba mi się ich gra na tych Mistrzostwach , moim zdaniem wygrają 2-3 bramkami.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
SzwecjaWęgry @2.49 STS
Nikt chyba nie jest w stanie wytłumaczyć czemu mamy taki kurs na Węgrów poza tym że Szwedzi grają u siebie i mają lepszy personalnie skład ale co z tego jak grają tragicznie. Węgrzy grają o awans i mają na to na prawdę duże szansę bo wystarczy im wygrać 2 mecze i liczyć że Słoweńcy potkną się dzisiaj albo z Norwegami na co jest duża szansa chyba że Norwegowie odpuszczą mecz bo przegrywając bodajże 3 bramkami nadal będą mieli 1 miejsce jeśli dziś wygrają. Natomiast Szwedzi grają o przysłowiową pietruszkę nie mając szans chyba nawet na 3 miejsce, przegrali ze Słowenią, dostali straszne lanie od Portugalii i przegrali tylko 3 bramkami z Norwegią jednak tam Norwegowie cały czas mieli mecz pod kontrolą. Węgrzy za to stracili jedynie punkty z Norwegią i remisując z Danią i pokonali choćby Słowenię czy rozbili w 2 połowie Islandię. 
PortugaliaSłowenia @1.56 Fortuna 
Portugalią mimo ogrania Szwedów i Francuzów to nadal jak dla mnie nie jest która może bić się awans do najlepszej 4 zostali zweryfikowani przez Islandię 2 dni temu i Norwegów kilka dni wcześniej, nie mają zawodników na miarę topu Europejskiego, natomiast Słoweńcy również jak Węgrzy biją się o awans i muszą koniecznie dzisiaj wygrać, Portugalią nawet przy 2 zwycięstwach może nie wyjść z grupy. Spodziewam się wygranej Słoweńcòw 2-3 bramkami jako że nie wygrywają swoich meczów znaczną ilością bramek
do tego Norwegia @1.33 Fortuna 
Tutaj to chyba formalność i nie trzeba nic dodawać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom