>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Szwecja, Austria, Norwegia (09.01 - 26.01.2020)

Status
Zamknięty.
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
cytat z dnia 14 stycznia 2020 21:40 przez ar0nek

Bez sensu. Oba zespoły zrobią wszystko żeby wygrac bo do dalszej fazy przechodzą pkt z zespołami, które awansuja z grupy 
Nie oglądałem meczów Danii więc niewiem czy dobrze powiem ale jeśli mieli być jednym z głównych kandydatów do złota to przepuszczanie ich dalej nie jest chyba nikomu na rękę bo w drugi fazie się rozkręca i mogą trafić na Islandię i się zrewanżować za porażkę w grupie a może to być nawet w meczu o medal.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja sądzę, że Nikt tutaj nie będzie kalkulowal, bo Dania na tym turnieju jest w beznadziejnej formie. Są strasznie pasywni w ataku i wystarczy do nich wyjsc wyżej. Widać też brak Svana i Jacobsena, a Hansen się męczy w ataku. Duńczycy nawet jeśli jakims cudem wyjdą z grupy to w następnej fazie skończą swój udział w turnieju. 
 
L 388

lelit

Użytkownik
Niektórzy duńscy zawodnicy i przede wszystkim prasa krytykują poczynania trenera; graja bez werwy i sa za czesto bezradni.Trudno zrozumieć dlaczego Lauge gral w ostatnim meczu, jest po kontuzji i kompletnie bez formy. M. Hansen tez słabiutki.
Byc moze dostana sie do następnej rundy, ale to juz bedzie łabędzi śpiew.
Iles tam lat temu weszli do następnej rund bez punktów i zostali mistrzami Europy :)
 
N 15

nagrubo

Użytkownik
Nie wydaje Wam się, że kurs na Węgry dzisiaj jest mocno zawyżony? Według mnie to dobra promocja

edit: jednak mocno sie myliłem
 
G 434

gdzziemojnick

Użytkownik
cytat z dnia 15 stycznia 2020 16:47 przez nagruboNie wydaje Wam się, że kurs na Węgry dzisiaj jest mocno zawyżony? Według mnie to dobra promocja

edit: jednak mocno sie myliłem


Wcale, a wcale się nie pomyliłeś. Ta islandia to jakiś nieśmieszny żart. Można tylko żałować, że zamiast nich dalej nie przejdzie Dania.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Hansen under 7,5 bramki 1,85   7
Lauge Szmit under 4.5 bramki 1,85    4
Mensah over 2.5 bramki 2,20   0

i jeszcze Daamgard over 2.5 1,80   3

Czyli niskie linie na overy rezerwowych zawodnikach kosztem wysokich co nie muszą już nic udowadniać podstawowych


 
 
R 129

rakakakakaka

Użytkownik
cytat z dnia 15 stycznia 2020 19:48 przez ar0nekRosja - Dania
Typ Rosja +6.5 @1.80 1xbet
Mecz o pietruszke. Dania właśnie odpadla
Mecz o pietruszkę ale mistrzowie (już ex) nie zagrają tak słabo wszystkich meczy podobnie jak wczoraj Francja na moje wygrają dość pewnie na pożegnanie z kibicami i oslodzenie im tej porażki. Ja osobiście zagrałem Hansena over 7.5   na unibet (najgorzej jak można ani mi ani koledze nie siadlo takie granie na grajkow tylko 9 rzutów) 
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dania - Rosja
powyżej 59,5 goli @ 2,4 59 jak zwykle zabrakło 1 brameczki
STS

Kolejny faworyt poza burtą mistrzostw już po rundzie wstępnej. Nie wiem jak przebiegało spotkanie Islandii z Węgrami ale wygląda na małą "ustawkę" ze strony Islandczyków. Zaledwie 18 bramek w całym spotkaniu (nikt nie rzucił mniej w tym turnieju) i do tego zalewie 6 w 2 połowie zakrawa na kpinę.
Proponuję w tym spotkaniu wysoki over bramkowy bo liczę, że będzie to bardzo otwarte spotkanie na pożegnanie tych mistrzostw ze strony Duńczyków i że oni sami podrażnieni tym wcześniejszym spotkaniem dadzą upust swojej wściekłości i sporo rzucą a do tego nie będą zbytnio uprzykrzać życia Rosjanom, którzy również mocno porzucają.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Hiszpania - Czechy 
powyżej 53.5 bramek @1.80
    
sts
O godzinie 16:00 w hali Wiener Stadhalle Hiszpanie zmierzą się z naszymi południowymi sąsiadami - Czechami. 
Hiszpanie bez problemu wygrali swoją grupę pokonując Łotwę, Niemców oraz Niderlandy. W sumie zdobyli 102 bramki i 73 stracili. Co czyni ich najlepszą ofensywą na Mistrzostwach. Jako jedyni przekroczyli próg stu bramek. Mają też imponujący procent celności, ponieważ oddali 143 strzały, co daje wynik 71%. Średnia bramek na mecz wynosi 34.
Reprezentacja Czech w swojej grupie  zajęła 2. miejsce, przegrywając jedynie z Austrią, a pokonując Macedonię oraz Ukrainę. Łącznie zdobyli 79 bramek i 76 stracili. Thomas Babak jest najskuteczniejszym graczem u Czechów. Na 26 prób, 14 razy trafiał do bramki przeciwników. 

Jeśli chodzi o Czechów, to w ich meczach, tylko raz padło więcej niż 53.5 bramek. Za to u Hiszpanów w każdym z trzech spotkń udało się pokryć powyższy over, a to za sprawą, że sami bardzo dużo rzucają i liczę na podtrzymają swoją skuteczność plus Czesi dorzucą od siebie i zakład będzie rozliczony na plus. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Hiszpania - Czechy- Hiszpania over 32,5 @2,76  

W tej fazie turnieju trzeba od pierwszego meczu zdobywać pewnie kolejne punkty aby można było w ostatniej kolejce mieć wcześniej spokój i ewentualny większy czas na odpoczynek podstawowych zawodników przed półfinałami. Myślę, że do tego założenia podobnie będą podchodzić zawodnicy z Hiszpanii. Stawiam tutaj na ich 32,5 over bo zapewne będą mocno cisnęli co pokazali już w pierwszej fazie turnieju gdzie dwa razy zdobywali po 33 bramki a raz 36 a tutaj w tej fazie każdy mecz będzie jeszcze ważniejszy. Przeciwnik też należy do słabszych i trudnych warunków nie powinien postawić. Już Austria pokazała, że można rzucić Czechom dużo bramek(32) a tutaj Hiszpania jest lepszym zespołem. W innych meczach co prawda nie dali sobie tyle bramek rzucać ale w tych meczach delikatnie mówiąc przeciwnicy nie spisywali się najlepiej. Jak dla mnie po tym co Hiszpania zaprezentowała w pierwszej fazie jest w stanie spokojnie tą linię pokryć, nawet kiedy nie musieli walczyć o wynik w ostatnim meczu to potrafili rzucić 36 bramek więc tutaj motywacja powinna być jeszcze większa a umiejętności nie powinno zabraknąć  Chorwacja - Austria- Chorwacja over 30,5 @2,32  
over 56,5 @2,26

Austria mocno overowa drużyna. Wygrali wszystkie spotkania ale tracili w nich odpowiednio 29,30,28 bramek a ich przeciwnicy nie należeli do czołowych drużyn a tutaj z taką się spotkają. Chorwację dotychczas ciężko oceniać. Z Czarnogórą(27 bramek) zrobili swoje na spokojnie wygrywając ale bez rewelacji, z Serbią(24) nie musieli walczyć bo mieli już pewny awans, z Białorusią(31) spełnili linię i można powiedzieć że to w ich najważniejszym i najtrudniejszym meczu bo Białoruś również awansowała. W tej fazie myślę, że już na pełnych obrotach będą grać bez zbędnych kalkulacji czy na trybie ekonomicznym. Jak dla mnie ten kurs na taką linię jest za wysoki (pomimo, że od wczoraj już trochę spadł). Austria we wszystkich meczach była bardzo overowa i tak na prawdę nie wiele brakowało słabszym zespołom aby osiągać tę linię a tutaj dużo mocniejszy przeciwnik, który od tej fazy powinien być mocno zmotywowany bo ich celem na obecną chwilę jest top2 swojej grupy a takie mecze musi wygrywać. Ze spokojem Chorwacja jest w stanie tę linię osiągnąć, już raz im się to udało na Białorusi, która w mojej ocenie jest na podobnym poziomie do Austrii, lecz jeszcze plusem będzie tutaj szybki styl gry Austrii, który będzie sprzyjał dużej ilości goli 
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość


Ci co piszą, że Islandia się wczoraj specjalnie podłożyła Węgrom żeby wyeliminować Duńczyków postradali chyba wszystkie rozumy. 

Islandia grała o punkty w następnej fazie. Przez wczorajszą porażkę ma ich 0 co stawia ich pod ścianą. Drużyny które mają taki dorobek po pierwszej fazie muszą teraz wygrać minimum 3 z 4 spotkań, a i to może nie wystarczyć do awansu. Także niemożliwością jest intencja Islandczyków w celową porażkę, gdyż przez to znacznie zredukowali swoje szanse na medale. Po prostu zagrali bardzo słabą drugą połowę i przegrali zdawać się mogło wygrany mecz.

Dzisiaj szykuje się pewna wygrana Hiszpanów, zbyt duża różnica klas. Potem mają coraz trudniejszy terminarz więc muszą ograć najsłabszą drużynę tej grupy. Niby Chorwaci i Niemcy też powinni dać radę, ale Ci pierwsi grają z gospodarzami, a drudzy w tym turnieju nie zachwycają do tego grają z groźnymi Białorusinami i tutaj będę szukał jakiegoś Handicapu w stronę doga. 

Generalnie ta pierwsza grupa słabsza od drugiej. Gdyby jeszcze zamiast Węgrów byli Duńczycy, a zamiast Portugalczyków Francuzi, to już w ogóle w tej drugiej grupie byłby niezły kocioł. 

Jak dla mnie do półfinałów z pierwszej grupy na bank wchodzi Hiszpania i raczej Chorwacja. Z drugiej według mnie spokojnie wejdą Norwegowie. Jeśli chodzi o drugą ekipę z tej grupy to uważam że będzie to Słowenia lub Islandia. Gdyby mieli po tyle samo punktów na starcie stawiałbym Islandię, natomiast przy tak wyrównanej grupie te dwa punkty zaliczki na początku są bardzo cenne i ciężko może być to odrobić. 

Turniej jak dla mnie bierze ktoś z dwójki Hiszpania/Norwegia. Hiszpania niby wydaje się ciut lepsza, ale hale powinny być wypełnione Norweskimi kibicami co może być kluczowe, do tego wyższy kurs więc wybieram Norwegów. 

Na dzisiaj:

Białoruś +3.5 @1.75

Długoterminówki:

Norwegia wygra drugą grupę @ 1.70
Islandia wyjdzie z drugiej grupy @ 5.00
Chorwacja wyjdzie z pierwszej grupy @1.70
Norwegia zdobędzie złoty medal @3.80

Król Strzelców: Sagosen @1.80


Tutaj to jest dla mnie pewniak. Na ten moment Sagosen 27 bramek - zajmuje drugie miejsce. Pierwszy Austriak Bilyk (28 goli), ale tutaj myślę że Austriacy nie wyjdą z grupy, więc minimum jeden lub dwa (jeśli nie zajmą 3 miejsca) mecze powinni mieć mniej. 

Reszta zawodników to albo mają już po 8-10 bramek straty, albo już nie grają w turnieju. Z Hiszpanów nikt nie rzucił do tej pory nawet 15 bramek. To samo z Chorwatów, Islandczyków, Słoweńców. Jedynie Węgier Balogh ma 16 bramek, no ale raz że jest to już 11 bramek różnicy a dwa to uważam że Węgrowie też raczej zakończą swój udział w turnieju w tej fazie, a nawet jeśli nie to i tak Sagosen powinien spokojnie nastukać więcej goli niż Węgier. 

Oczywiście jeśli Norwegowie nie wyjdą z grupy to będzie kłopot z tym zakładem, ale uważam to za niezłe value. Na wyjście Norwegów z grupy bukmacherzy proponują kurs 1.2-1.3, a na króla strzelców u Sagosena mamy 1.8, a dla mnie wyjście z grupy Norwegów = król strzelców Sagosen (jeśli obejdzie się bez kontuzji, ale taki czarny scenariusz od razu wyrzucam z głowy :D) . 
 

Jeszcze typ na jutro gdyż teraz dostrzegłem kursy:

Słowenia - Islandia - 2 @3.20

Teraz to się mocno zdziwiłem. Ja rozumiem, że wczoraj Islandczycy nie porwali. Ale tak naprawdę było to tylko 30 słabych minut. W poprzednich meczach raczej prezentowali się lepiej a na pewno nie gorzej niż Słoweńcy, a grupę mieli zdecydowanie cięższą. Słoweńcy mieli łatwą przeprawę: Polska, Szwajcaria i nie zachwycająca Szwecja raczej nijak się mają do zestawienia Dania, Węgry, Rosja

Nie będę tu głębiej analizował. Po prostu dla mnie potencjał obu drużyn jest zbliżony i nawet jeśli się uprzeć że tu Słowenia jest faworytem to dla mnie na pewno nie takim, żeby dawać na nich 1.50-1.60. Kursy 3.00-3.20 na Islandię to dla mnie bardzo dobra inwestycja. Kibice też chyba bardziej powinni wspierać Islandię co na pewno jest dodatkowym czynnikiem popierającym ten typ. 
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Białoruś - Niemcy
Liczba goli S. Shylovich - 3,5 @1,85 Fortuna
Do do tej pory Shylovich wrzucił 9 bramek z czego tylko w pierwszym meczu przekroczył linię rzucając 5 goli. W meczu z Niemcami Białoruś nie jest jednak faworytem i nie przekroczą linii 26 goli a mają innych lepszych snajperów . Nawet w ostatnim meczu z czarnogórą gdzie rzucili 36 bramek Shylovich nie przekroczył linii 3,5 bramek także to też myślę przemawia na jego niekorzyść. I jeszcze mecz z Chorwacją gdzie nie byli faworytami a rzucił tylko jedną bramkę . Myślę że warto.
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
cytat z dnia 16 stycznia 2020 13:40 przez malyenter1Białoruś - Niemcy
Liczba goli S. Shylovich - 3,5 @1,85 Fortuna
Do do tej pory Shylovich wrzucił 9 bramek z czego tylko w pierwszym meczu przekroczył linię rzucając 5 goli. W meczu z Niemcami Białoruś nie jest jednak faworytem i nie przekroczą linii 26 goli a mają innych lepszych snajperów . Nawet w ostatnim meczu z czarnogórą gdzie rzucili 36 bramek Shylovich nie przekroczył linii 3,5 bramek także to też myślę przemawia na jego niekorzyść. I jeszcze mecz z Chorwacją gdzie nie byli faworytami a rzucił tylko jedną bramkę . Myślę że warto.
Z tego co widzę to w meczu z Czarnogórą rzucił 5 bramek więc pokrył linię w 2 meczach na 3 i ma łącznie 11 bramek.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dzisiaj mamy nawet ciekawe mecze i myślę, że Białoruś powalczy z Niemcami, a Austriacy nie dadzą się rozjechac Chorwata, chociaż Blakanczycy grają jak narazie świetnie. 

Hiszpania - Czechy Over 3,5 bramki Sole @1,80 sts   

Edit :Dobra już w sumie nie grajcie, bo właśnie jak zagrałem to po 10 minutach spadł kurs do 1,50 więc raczej tylko do dubla. Sole powinien rzucić te 4 bramki, rządzi na prawym skrzydle  i jest go trudno zatrzymać, a patrząc na to jak zorganizowani są w ataku Hiszpanie i jak świetnie grają swoje zagrywki, to powinien mieć kilka okazji, a i do kontry biega zawsze. Linia dość niska więc myślę, że powinno się udać. 

Austria under 25,5 bramek @2,10 sts   
Chorwaci jeśli dzisiaj wygrają to będą bardzo blisko awansu, są świetnie zorganizowani w obronie i nie powinni dzisiaj Austriaka pozwolić na dużo, bo tam wystarczy zatrzymać Bylika i Odcinac Webera na skrzydle. Bylik jest tutaj w mega gazie, ale Chorwaci maja bardzo doświadczonych obrońców i na pewno ich głównym celem będzie odcinanie gwiazdy rep Austrii. Kurs na linie 25 bramek jest ładny i przy odrobinie szczęścia i nie zabójczym tempie gry powinno się udać. 

Do tego Over 3,5 bramki Kuhna (Niemcy) @1,70 sts   
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Norwegia - Węgry
Typ Węgry + 4.5 mecz @1.75  
efortuna

Węgry po zwycięstwie nad Islandią są na dobrej drodze do Półfinału chodz jeszcze daleka droga ale myślę że w meczu z Norwegią się nie poddadzą w 2 połowie z Islandią poprostu zagrali wyśmienicię dla mnie to jest czarny koń tych mistrzostw w swojej grupie zajeli 1-wsze miejsce remisując  z Duńczykami , wygrywając z Rosją i wygrana pewna z Islandią. Jutro zapowiada się ciekawy mecz i typ handicap + 4.5 jest dobrym typem i myślę że wejdzie. Węgrzy łatwo skóry nie oddadzą.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Norwegia - Wegry, Węgry +5.5, kurs 1.53    

Węgry mają za sobą bardo solidny początek turnieju na którym jeszcze nie przegrali i jak najbardziej zasłużenie awansowali do kolejnej fazy, choćby kosztem faworyzowanych Duńczyków. Nie jest to drużyna, która strzela zawrotną ilość bramek, bo w 3 dotychczasowych meczach było to 26, 24 i 24, ale też niewiele tych bramek tracą, bo 25,24,18. W tym meczu to Norwegia jest faworytem, ale  nie spodziewam się tutaj przepaści punktowej, Węgry potrafią minimalizować atuty najlepszych zawodników rywali i myślę, że i w tym meczu im się to uda, a ewentualna porażka nie będzie  różnicą większa niż 5 punktów.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Białoruś - Niemcy
A. Karalek over 4,5 goli3
Fortuna

Bardzo ważne spotkanie dla jednych jak i drugich bowiem obie ekipy przystępują do kolejnej fazy rozgrywek z 0 dorobkiem na koncie. Porażka praktycznie przekreśla szanse na awans do 1/2 finału więc kalkulacji żadnych nie będzie i powinno być overowe spotkanie. Wybrałem strzelca po stronie Białorusi a mianowicie Atrsema Karaleka, który w dotychczas rozegranych spotkaniach zawsze te 5 goli rzucił i dzisiaj liczę, że również kilka razy pokona bramkarza Niemiec.
Co ważne w każdym spotkaniu gra sporą ilość minut:
Serbia - 9 goli/10 rzutów, ponad 45min
Chorwacja - 5/8, ponad 46min
Czarnogóra - 5/7, ponad 50min
Dla lubiących większe ryzyko w STS over 5,5 goli po kursie 2,1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom