>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wiem ze nic nie wiem value betting dla ubogich xd

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jesli ktos gra pod spadki kursow niech sprawdzi czy jego bukmacher zwieksza limity stawek w miare zblizania sie czasu spotkania. duzo osob gra pod spadki a nie wie czym one sa spowodowane tzn. wie ale zaklada tylko jedna odpowiedz, swoja... a sa tez inne odpowiedzi i kazda jest prawidlowa, ale nie w kazdej sytuacji. przed chwila to skojarzylem, czlowiek uczy sie cale zycie wszystkiego i cale zycie walczy sie dobrem ze zlem ;)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
uzbekistan - indie mecz towarzyski kobiet dzisiaj o 14. dla mnie value w handi na indie plus 2,5. nastepnym razem nagram sobie filmik co sie dzieje z kursami jak obstawiam, bo oddsportal tego nie pokazuje... jak obnizylem kursy na handi do 1,73 rynek momentalnie skorygowal to do 1,92 a pozniej spadlo do 1,62 samo spadlo... ale to tylko inwestorzy pamietajcie oni nie znaja wyniku tylko zarabiaja na marzy.

edit; jaja z tymi kursami nie xd wzrosl kurs na andi plus 2,5 do 1,8... co by zrobil baran... gralna uzbekistan to zagralem sobie na indie jeszcze raz xd teraz handi jest 2,25 xd i kurs na to handi 1,4 a na handi 2,5 jest kurs 1,48 xd oba dodatnie handi xd co wybrac xd 

https://ibb.co/68fbNHT
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
 Bali United U-20 — Persipura Jayapura U-20
1:0 15:30
+169
Match ResultBali United U-20 To Win1.68Draw3.66Persipura Jayapura U-20 To Win4.45

ladowalem na jedynke maksy u mojego buka odrzucal mi zaklady az obnizyl kursy do 1,37 i odwrocil value... oni tez nie wiedza co sie dzieje a wszyscy mamy takie same mozliwosci bez wyjatku. 

edit; taka uwaga kto jest sam oddsmaker, ktory gra przeciwko wszystkim obstawiajacym i nie wie ktory ma racje jak mu sie miesza w glowie xd i zapomni o marzy a skupi sie na value...


edit; nie bede mowil o kursach i co zagralem, ale po bramce na 2-0 nieuznanej bukmacher znowu odwrocil value i zagralem to co chcialem po wyzszym kursie niz mi odrzucal lol
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Drużyna      
Uzbekistan Women
400145
India Women
230021
132 101Ataki
101 53Niebezpieczne ataki
8 7Strzały
3 4Strzały celne
13 16Faule
15 13Rzuty wolne
Posiadanie piłki
60 40

na podstawie tych statystyk wystawie prawidlowe kursy i bede wiedzial co robic jesli dojdzie do rewanzu. bukmacher nie bedzie wiedzial co zrobic, bo zrobi to co powiedzial mu dzisiaj rynek i moim zdaniem wystawi za wysokie kursy na uzbekistan, bo pojdzie za baranami, bo ciezko jest odroznic barana od inwestora... a jak nie to ktos spojrzy co sie dzialo z kursami w pierwszym meczu i zapomni o value i zachowa sie jak baran, takze ku przestrodze jakby ktos myslal wklejam co sie moze stac a zapomnial co sie stalo. ludzie mysla teraz tak - kursy spadly, wiec ktos myslal ze indie sa lepsze malo tego ten ktos mial duzo pieniedzy, wiec sie nie mogl mylic... ale ktos kto ma duzo pieniedzy nie chce ich stracic... czy chce... ja bym nie chcial i stawial bym potem w druga strone. niewazne jaki masz budzet to tylko liczba. jaka jest roznica miedzy kims kto stawia 10zl na indie a 10000... zadna przeciez obaj stawiacie na to samo :) 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Drużyna      
Hosei University
300052
Biwako Seikei University
010030
126 99Ataki
103 58Niebezpieczne ataki
10 1Strzały
6 0Strzały celne
12 6Faule
6 12Rzuty wolne
Posiadanie piłki
59 41
a handi na gospodarzy dodatnie jest... to co to jest... jak tam coraz bardziej cisna gospodarze... i tak caly mecz od poczatku do konca a rynek trzyma kursy...

 
Drużyna      
Hosei University
500053
Biwako Seikei University
010040
142 117Ataki
127 67Niebezpieczne ataki
15 2Strzały
8 0Strzały celne
13 9Faule
9 13Rzuty wolne
Posiadanie piłki
59 41

a kursy dalej stoja.... i stoja i stoja... to ktos je musi trzymac mimo wszystko...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://www.oddsportal.com/soccer/europe/euro-women/

gruzja, ukraina, polnocna macedonia, estonia, wyspy owcze, izrael, lotwa, turcja - wszystkie nie strzela albo obie nie strzela... kursy na te druzyny. indywidualnie u bukmachera 18bet sprawdzcie sobie to zobaczycie co to value xd porownajcie btts, dokladna ilosc bramek druzyny oraz under over druzyny. wszystkie ktore wam przedstawilem. jeszcze 1xbet chyba popelnia ten blad, bo on pierwszy wystawia kursy na te spotkania. tak mozna je zagrac mimo, z teraz sa nieaktywne to mozna bylo je zagrac... mam pytanie jak na to samo zdarzenie mam kurs u tego samego buka 1,08 i 2,2 to idiota jestem ja i on... tylko na koncu sie okaze kto z nas mial racje nie wczesniej. zawsze sie okazuje na koncu kto mial racje, dziekuje milego dnia zycze wszystkim oddsmakerom xd
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
 
w pierwszym z tych spotkan przed meczem kursy beda spadac na dotatnie handi na etiopie. nie dlatego ze to wejdzie tylko to bedzie realizacja zyskow. tak sadze a jak nie... to etiopia i tak byla lepsza w pierwszym meczu i ja postawie te handi plus 2,5 pozniej jak nie bede mial takiego niskiego limitu na to zdarzenie... moge tez teraz postawic z wyzsza stawka, ale co sie wtedy stanie. oddsmaker zaproponuje mi nizszy kurs indywidualnie... byl ktos kiedys w takiej sytuacji... ja odmawiam zawsze...bo wiem ze przyjdzie moment ze bedzie value takie jak ja chce a nie oddsmaker. moze sie tez zdarzyc tak, ze odmowi mi przyjecia zakladu i sam skoryguje linie nie patrzac na rynek... a tak robia wszyscy, ktorzy patrza na wynik.. ale jego wynikiem jest zysk a nie wynik spotkania co go obchodzi wynik spotkania... bo ja nie wiem... on ma zrobic tak zeby marza byla maksymalnym zyskiem a jak zacznie sie bawic w ustawianie linii pod wynik to skonczy jak wiekszosc obstawiajacych spotkania...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
cytat z dnia 3 września 2019 13:03 przez pikapikczaziomuś gdzie można znaleźć value bety ale nie dla ubogich &gt; masz cos ?
na gieldzie... ale nie wiem po co tam chcesz isc... ja stamtad przyszedlem tutaj... zasady takie same tylko nie ma tutaj samych inwestorow... tutaj kazdy moze zagrac... a latwiej grac z i przeciwko inwestorom czy przeciwko wam...jak sie nie znacie na gieldzie, bo myslicie ze tylko betfair jest gielda lol
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://www.oddsportal.com/soccer/world/friendly-international-women/usa-portugal-fT2tJYMs/#bts;2

ja mam po 1,7 portugalia ponizej 0,5 bramki w 18bet... rownoczesnie jest kurs 1,38 na obie nie strzela... to co wybieram jak jest kurs na mecz 1,04... itd. itd. ja nie musze patrzec na wynik jak ja gram czasem kursy ponad 2 jak inni graja ponizej 1,1 na to samo... 1xbet tez sie tak myli... te kursy w 18bet to sa poczatkowe kursy z 1xbet przewaznie... i sie utrzymuja dluuuuuuugo ;p

edit; to jest odwrotnie proporcjonalne jakby co... im ktos ma wiecej kasy tym mniejszy zysk procentowy go satysfakcjonuje...

wiec jak ktos postawil kupeeeee pieniedzy to nie bedzie czekal na 50 procentowy zysk... 
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jak gracie w 18bet... i gadacie z nimi na chacie nie podawajcie im swojego nicka ;p ja nie podalem pomimo ze chcialem zagrac mecz irlandia polnocna wyspy owcze towarzyski... wyspy owcze nie strzela. za stawke powyzej limitu. odzrzucono mi to... jak dziala bukmacher... komunikat wyskakiwal przy probie obstawiania, ze kursy sa nieprawidlowe... odds are invalid 1031 chyba. wiec na chacie probowalem sie dowiedziec dlaczego, ale za kazdym razem kiedy pisalem to proszona mnie o username... nie podalem... i wy tez nie podawajcie. jak ktos mysli ze bukmaher nie wyplaca zdarzen zagranych po czasie, czy innych bledow... jaki trzeba miec system zeby wykryc to jak to czlowiek wpisuje dane... jak zle wpisze dane to system i tak tego nie wykryje a nie myli sie tylko ten kto nic nie robi. ile razy bylo tak, ze ksiegowa sie pomylila... a co u bukmachera ksiegowa ma super moce jakies? 

nie podalem username i w koncu gosc sam z siebie sie wygadal...

Potrzebuję Twojej nazwy użytkownika, aby sprawdzić, czy Twoje konto jest w pełni aktywne. (przetłumaczony)Show original
W przeciwnym razie mogę powiedzieć, że próbujesz postawić zakład na niewłaściwe kursy. (przetłumaczony)Show original
Więc próbujesz postawić zakłady, że szanse są nieprawidłowe. (przetłumaczony)Show original
To jedyny problem, który może uniemożliwić Ci postawienie zakładu. (przetłumaczony)Show original
Jeśli szanse są nieprawidłowe i jakoś udało Ci się postawić zakład, może zostać anulowany. Z tego powodu system zapobiega automatycznemu obstawianiu zakładów na nieprawidłowe kursy (przetłumaczony)Show original
Czy jest coś jeszcze, co mogłoby ci pomóc? (przetłumaczony)Show original

takze nie podawac... przeciez oni maja tysiace kuponow do sprawdzenia recznie, bo sami nie wiedzaco jest bledem a co nie... wiec jak sami im nie pokazecie bledu to go nie zobacza nawet jak bedziecie stawiac 3 razy na to samo xd

edit; moje konto jest w pelni aktywne tylko zlimitowane...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://www.oddsportal.com/soccer/world/olympic-games-women/cameroon-ethiopia-KQxzIWgr/#ah;2;-2.25;0

15;42  18bet przyjal mi zaklad na dodatnie handi na etiopie 2,25 i mam zamiar to grac, bo bedzie leciec a jak nie to i tak jst value, bo cala kasa jest po drugiej stronie..

po kursie 1,8 i obnizyl do 1,1,71 kurs

edit; 3 minuty roznicy jest na oddsportal jakby co.

edit; ale nie bede gral po 1,71 jakby co ;p 

edit; 1,86 - zagrane teraz za maksa kurs bedzie - po zagraniu 1,82 godzina 16;01

edit; oddsportal tego nie pokaze kurs spadl owczym pedem do 1,75 xd godz 16;02

edit; 1,82 - zagrane za maksa kurs po zagraniu - brak kursu bukmacher zawiesil godz 16;04 nie zagralem tego

edit; kurs 1,75 handi plus 2,5 na etiopie proba zagrania za maksa - odrzucona xd godz 16;06

edit; zagrane za maksa po kursie 1,74 handi plus 2,5 godz spadlo do 1,68 godz 16;08 nie moge grac wiecej niz 3 razy jednego spotkania pozdrawiam

https://www.oddsportal.com/soccer/world/olympic-games-women/cameroon-ethiopia-KQxzIWgr/inplay-odds/#ah;2;-2.25;0
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jezeli ktos gra w marathonbet oraz 1xbet. to najpierw rosna kursy w marathonbet a pozniej w 1xbet xd na zywo w meczach kwalifikacyjnych euro kobiet euro do lat 17,19 itd. na strzeli nie strzeli slaba druzyna to widac. dzieje sie tak chyba dwa razy w polowie meczu. miedzy 15 a 20 minuta i cyba midzy 25 a 29. wystarczy posiedziec nad jakims meczem tu i tu, zeby to zobaczyc. ja mam limity tu i tu i juz mi ich nie sciagna ;p ale moze ktos nie ma i skorzysta xd ja sobie tylko siedzialem i ogladalem kursy w marathonbet czasem xd zeby wiedziec co zagrac w 1xbet xd
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://www.oddsportal.com/soccer/world/world-cup-2022/cambodia-hong-kong-hnqk5a1n/


ja czekam az limit wzrosnie do wiekszego poziomu i gram dodatni handi na kambodze. gram to poniewaz ludzie podbili mi kurs. podejrzewam ze spadnie w czasie meczu co nie bedzie mialo nic wspolnego z tym co sie bedzie dzialo na meczu tylko pieniadze poplyna w druga strone... wiec kurs spadnie mimowolnie a ja bede mial zagrany wyzszy i juz na poczatku meczu bukmacher nie bedzie mial mozliwosci zarobic na marzy, badz bedzie stratny. dlatego gram po swojemu w sumie heh dzieki temu jak mam powiedzmy zysk dziesiec procent a marza wynosi 5 to bukmacher ma ujemna marze czyli value ;p
 
Do góry Bottom