>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Europy U-21 [16.06-30.06.2019]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Turniej odbędzie się w dniach 16-30 czerwca 2019 roku we Włoszech i w San Marino. Półfinaliści turnieju zapewnią sobie udział na turnieju olimpijskim w Tokio w 2020 roku.​










23-osobowa kadra reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy U21 2019:



Bramkarze: Bartłomiej Drągowski (Empoli FC), Kamil Grabara (AGF Aarhus), Tomasz Loska (Górnik Zabrze)



Obrońcy: Krystian Bielik (Charlton Athletic FC), Paweł Bochniewicz (Górnik Zabrze), Karol Fila (Lechia Gdańsk), Robert Gumny (Lech Poznań), Dominik Jończy (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kamil Pestka (Chrobry Głogów), Mateusz Wieteska (Legia Warszawa)



Pomocnicy: Patryk Dziczek (Piast Gliwice), Filip Jagiełło (Zagłębie Lubin), Kamil Jóźwiak (Lech Poznań), Konrad Michalak (Lechia Gdańsk), Jakub Piotrowski (KRC Genk), Przemysław Płacheta (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Sebastian Szymański (Legia Warszawa), Mateusz Wdowiak (Cracovia), Szymon Żurkowski (Górnik Zabrze)



Napastnicy: Adam Buksa (Pogoń Szczecin), Dawid Kownacki (Fortuna Duesseldorf), Karol Świderski (PAOK Saloniki), Paweł Tomczyk (Piast Gliwice)
 
neutralny 413,9K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Włochy - Hiszpania
Hiszpania @2.40 Fortuna
(ha 1:0) - 2 @4.90 Fortuna

Moim zdaniem bet pierwszej kolejki i idę w to, dopóki kursy nie spadną. Wicemistrzowie europy z przed dwóch lat kontra półfinaliści tego turnieju. Carlos Soler, Marc Roca, Jesus Vallejo, Oyarzabal, czy Merino to zawodnicy występujący w drużynie z Półwyspu Iberyjskiego. Aż nie chce się wierzyć, ale są to gracze regularnie występujący w LaLiga. Oczywiście nie mówimy to o występach w Vallecano, czy Gironie. Ci gracze reprezentują takie kluby, jak Espanyol, Sociedad, Valencia, czy nawet Real Madryt, jak w przypadku Vallejo, który również miał okazję się pokazać w tym sezonie w barwach Galacticos. Jak dla mnie główni faworyci do złota w tym turnieju i naprawdę świetny rocznik z którego niedługo będzie miała pożytek również dorosła reprezentacja. Ich rywale, Włosi którzy również mają swoje ambicje. Jak dla mnie jednak nie mają "podjazdu" do Hiszpanów. Włosi to cały czas potencjał, Caldara, Cutrone, Meret, to świetnie zapowiadający się gracze, ale cały czas nie odgrywający głównych ról w swoich klubach. Różnica jest diametralna, spotkają się ze sobą ukształtowani gracze, "prujący", jakby to powiedział Mati Borek w silnych klubach po 90 minut z zawodnikami o wielkim potencjale, którzy kiedyś może będą dobrymi grajkami. Nie mają jednak za sobą starć z Barcą, Realem, czy Atleti. Starć w których biorą czynny udział od początku do końca i od nich również zależy końcowy wynik. Jak dla mnie kurs na zwycięstwo Hiszpanów, jak na razie to jest promocja.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Polska - Belgia  U21
Belgia @2.10 fortuna

Polska trafiła do bardzo trudnej grupy. Zagramy z gospodarzami Włochami, Hiszpania i Belgią. W naszym zasięgu może być tylko ekipa Belgi, lecz uważam że i tutaj przegramy.
Belgowie bardzo dobrze spisali się w kwalifikacjach. Wygrali swoją grupę nie przegrywając żadnego meczu. Warte uwagi są ich mecze na wyjazdach gdzie zdobyli komplet 15 punktów. Co prawda nasza reprezentacja także nie przegrała żadnego meczu, ale ich gra czasem wołała o pomstę do nieba. Nie ma co ukrywać, że w naszej grupie eliminacyjnej z poważniejszych rywali byli tylko Duńczycy.
Awans do ME uzyskaliśmy po barażach z Portugalią. Nikt nie wierzył w wygranie dwumeczu, ale jak sie okazało błędnie. Po porażce u siebie 1-0 jechaliśmy do Portugalii na lanie, a wygraliśmy 3-1. Sam nie wiem jak to się stało - ale fajnie gramy na ME.
Co ciekawe nasi reprezentanci mogli do finałów awansować bezpośrednio, no ale jeśli w dwóch meczach z Wyspami Owczymi zdobywa się dwa punkty - to sorry ale się nie da.
W ostatniej chwili z kadry wypadł bramkarz Drągowski, a w jego miejsce Michniewicz powołał gracza W. Kraków Mateusz Lis.
Wiele będzie zależało od dyspozycji Kownackiego, bo to na jego barkach spoczywać będzie obowiązek siły ofensywnej. Szkoda, że nie zagra Kapustka. Został powołany jako dobry duch drużyny, ale to nie wystarczy.
 
gawlak 289

gawlak

Użytkownik
Polska U21 - Belgia U21 typ: -3,5/2 kurs: 2,60 STS

W niedzielę o godzinie 18:30 dojdzie do pierwszego spotkania młodzieżowych reprezentacji Polski i Belgii na Mistrzostwach Europy. Jedziemy na ten turniej z dużymi nadziejami na dobry wynik, ponieważ jest w Naszej kadrze paru zawodników, którzy pukają już do drzwi pierwszej reprezentacji. Polacy pokazali charakter po barażu z Portugalią, gdzie zdołali awansować na wyjeździe. Uważam jednak, że Nasi młodzi piłkarze, wyjdą na pierwszy mecz turniejowy jak to zwykle bywa u pierwszej drużyny, spięci. Dlatego nie pokażą w pierwszym meczu na co Ich stać i przegramy pierwszy mecz z młodzieżową reprezentacją Belgii. Na pewno Nasi powalczą, dlatego dodatkowo typuję, że w tym spotkaniu nie padną więcej niż 3 gole.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Polska - Belgia U21 typ Polska kurs 3.57 STS       

Polacy grają co prawda zachowawczą piłkę, mimo iż Belgowie są faworytem w tym meczu to Polacy jeśli myślą o wyjściu z grupy ten mecz po prostu muszą wygrać i myśleć nad urwaniem punktów z Włochami i Hiszpania. Według mnie kurs jest jak najbardziej do gry. Polacy pokazali w meczu arcyważym z Portugalia ze potrafią odwrócić wynik meczu i wygrać zdecydowanie z silnym rywalem jakim jest Reprezentacja Portugalii. Polacy co prawda mieli słabsze mecze bo takie spotkania jak dwa remisy z Wyspami Owczymi nie powinny się przydarzyć naszej Reprezentacji. Belgowie od jakiegoś czasu szczycą się naprawdę dobrą forma, ale ostatnie mecze co prawda także towarzyskie pozostawiały wiele do życzenia remis z Rumunia i porażka z mocnymi rywalami z Danii i Francji. Mecze na Mistrzostwach Europy różnią się od meczów kwalifikacyjnych. Tutaj nie patrzy się aż tak bardziej na styl tylko na zdobyte punkty przez daną reprezentacje. Tak jak mówiłem Polacy ten mecz po prostu muszą wygrać ponieważ nawet drużyny z drugiego miejsca nie mają pewnego awansu ponieważ z trzech grup wychodzi z drugiego miejsca zaledwie jedna drużyna więc taki mecz z teoretycznie najsłabszym rywalem w naszej grupie trzeba wygrać. Co prawda ze składu wypad Drągowski, ale mamy naprawdę mamy go kim zastąpić. W obronie świeta forma klubowa Bielika, Gumnego, Wieteske File naprawdę zdolni zawodnicy. Środek defensywny świetnie znakomicie się prezentuje Dziku, na skrzydłach Jagiełło, Jóźwiak, Michalak a także nawet i Szymański. Linia offensywna Buksa, Kownaś, Świderski, Tomczyk. Może i wszystkich zawodników nie wymieniłem, ale naprawdę mamy skład na przyszłość i według mnie mamy szanse jak najbardziej na wyjście z grupy i zagranie w meczach półfinałowych. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Polska -Belgia
Pierwszy gol  w meczu - 2 drużyna
Kurs: 1.7 STS  

Wiele osób mówi, że ten mecz będzie kluczowy dla Polaków w kontekście walki o wyjście z grupy. Uważam, że nasza drużyna dość szybko pożegna się z turniejem. Natomiast Belgowie wiedzą, że jeżeli chcą liczyć na wyjście z grupy muszą nas pokonać, bo w meczu z kolejnymi rywalami będą mieli trudniej. Rywala na początek według mnie mają idealnego, bo polskie reprezentacje bardzo często mają problem z dobrym wejściem w turniej. Belgia miała trudniejszą grupę eliminacyjną od Polski, a nie przegrała w niej ani jednego meczu. Owszem Polacy również mogą się poszczycić serią bez przegranej w grupie, ale ich styl w wielu meczach eliminacji pozostawiał wiele do życzenia. Myślę, iż tacy zawodnicy jak Dimata, Lukebakio czy Schrijvers są gwarantem 1-2 bramek dla Belgii w tym meczu. Sądzę, że Belgowie od początku będą chcieli strzelić gola i ustawić ten mecz pod siebie.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Zdarzenie: Włochy - Hiszpania (Handicap 1:0)
Typ: Włochy
Kurs: 1.50
Bukmacher: STS

Analiza:
Pierwsze spotkanie dla obu ekip to spora niewiadoma. Mecz rozegrany zostanie w Bolonii. Faworytem bukmacherów jest Hiszpania, która w ostatnich latach na tym szczeblu reprezentacyjnym dość pewnie pokonywała swoich rywali z Włoch;



Niby nie ma co patrzeć na historię bo kadry młodzieżowe się zmieniają ale jednak widać przewagę tych roczników po stronie Hiszpanów. Więc dlaczego upatruję wygranej Włochów z handi 1:0 ?
Gra u siebie to na pewno ich spory atut. Selekcjoner Luigi Di Biagio powołał na ten turniej taką oto kadrę;

Bramkarze: Emil Audero (Sampdoria) (36/0), Alex Meret (Napoli) (14/0), Lorenzo Montipo (Benevento) (28/0);

Obrońcy: Claud Adjapong (Sassuolo) (5/1), Alessandro Bastoni (Parma) (24/1), Kevin Bonifazi (SPAL) (27/2), Arturo Calabresi (Bolonia) (18/1), Federico Dimarco (Parma) (13/1), Gianluca Mancini (Atalanta) (30/5), Giuseppe Pezzella (/Udinese/Genua) (4/0 oraz 5/0), Filippo Romagna (Cagliari) (18/0);

Pomocnicy: Nicolo Barella (Cagliari) (35/1), Manuel Locatelli (Sassuolo) (29/2), Rolando Mandragora (Udinese) (35/3), Alessandro Murgia (Lazio / SPAL) (1/0 oraz 15/0), Lorenzo Pellegrini (Roma) (25/2), Sandro Tonali (Brescia) (34/3), Nicolo Zaniolo (Roma) (27/4);

Napastnicy: Federico Chiesa (Fiorentina) (37/6), Patrick Cutrone (Mediolan) (34/3), Moise Kean (Juventus) (13/6), Riccardo Orsolini (Bolonia) (35/8), Andrea Pinamonti (Frosinone) (27/5).

Znając charakter selekcjonera z czasów jego gry chociażby w Romie będzie to mega zdeterminowana kadra. Nie uważam, aby kadra Włoch była jakoś zdecydowanie słabsza od Hiszpanii. Większość z tych chłopaków gra regularnie w Serie A. Wartość tej kadry to około 415,30 mln €, reprezentację Hiszpanii wycenia się na 437,30 mln €..
Średnia wieku powołanych graczy także po stronie Hiszpanów;
Hiszpania 22,4 lata - Włochy 21,8

Analiza wieku może sugerować większe doświadczenie natomiast ja to widzę trochę inaczej. Po prostu tacy gracze jak Kean, Tonali czy Zaniolo przeskoczyli jeden level w piłce młodzieżowej. Mogli grać na Mistrzostwach Świata do lat 20, ale Di Biagio ic potrzebuje ich na Mistrzostwa Europy U21, gdzie szczególnie Kean i Zaniolo powinni odegrać ważną rolę. 
Podsumowując...
Pierwszy mecz od razu hit grupy, widzę tutaj zachowawczą grę z obu stron. Wydaje mi się, że będzie tutaj remis 1:1, więc typ na handi 1:0 w stronę Włochów jak najbardziej do pobrania. 
Powodzenia ! 
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Polska - Belgia  BTTS/+2.5  Fortuna  2.58


Nie  jesteśmy  faworytem  w  tym  spotkaniu  biorąc  pod  uwagę  nawet  fakt  że  dysponujemy  najlepszym,  składem  jaki  był  dostępny  na  chwilę  obecną. Zawodnicy  ofensywni  tacy  jak  Dziczek , Żurkowski  czy  przede wszystkim  Kownacki  mają  odpowiadać  za  zdobywanie goli. Myślę  że  akurat w  tym  spotkaniu coś  ustrzelimy ,  choć nie  ustrzeżemy się  straty  gola.
Belgia  w  ostatnich  kilku  spotkaniach  gra  radosny  futbol  w  tyłach ( 0:3 z Francją , 2:3 z Danią i 3:3 z Rumunią)  i  tutaj  liczę na  szanse z  naszej  strony. My  z kolei  możemy  mieć  podobny  problem  z  naszą  defensywą  a  nasi  rywale  w moim  odczuciu  dysponują  dużo  większą  siłą  w  ofensywie  niż  we  własnych  szeregach  obronnych.

Reasumując  uważam  że  będzie  to  mecz  z  kilkoma  bramkami  zdobywanymi  przez  oba zespoły ,  dlatego  mój  typ  na  to  spotkanie to  BTTS/+2.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik


Polska - Belgia 1 gol/wynik końcowy: 1/X @8.50

Typ może i nieco ryzykowny, ale widzę w nim duże nadzieje na powodzenie. Uważam, że Belgowie są drużyną mocną, ale do ogrania. Nie są to tak mocni rywale jak np.  Włosi, Niemcy czy Anglicy. Polacy dwumeczem z Portugalczykami udowodnili, że są walczącą do ostatniej piłki ekipą i byli zdeterminowani w kwalifikacjach, żeby zagrać na tym EURO. Z przodu zobaczymy najprawdopodobniej Kownackiego, który wraca po kontuzji i w nim właśnie pokładam nadzieję, na szybko strzeloną pierwszą bramkę dla Polaków. Pamiętam też turniej U21 2017 w Polsce. Wtedy w 2 na 3 mecze Polacy strzelili pierwsi bramkę.  Lipski 1' minuta ze Słowakami i Moneta w 6' ze Szwedami. Myślę, że Polacy szybko otworzą wynik spotkania, a potem mecz potoczy się już po myśli Belgów, którzy nas przycisną i wbiją bramkę na 1:1. Taki też wynik chodzi mi po głowie. Powodzenia!
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Polska - Belgia - gol Polaków - kurs 1.51, fortuna    

Polska jest pozytywnie naładowana przed tymi ME. Już kilku naszych piłkarzy dało wywiady, w których jasno określa, że grają tutaj o złoto, bo inne nastawienie nie przyniesie na pewno niczego dobrego. Belgia to drużyna z dużym potencjałem, ale są jak najbardziej do ogrania. Polacy zaprezentowali się bardzo dobrze w kwalifikacjach i myślę, że forma może się też przełożyć na mecze ME.
Myślę, że stać naszych na gola po ładnym kursie 1.51. 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Włochy - Hiszpania bts @1.80      
sts
Jak patrzę na powołania w obu zespołach, to widzę masę nazwisk, o które będą zabijać się czołowe kluby. Dla wielu młodych chłopaków Mistrzostwa te mogą być okazja do zmiany barw klubowych na lepsze oraz na lepsze kontrakty. 
Idę w kierunku btts'a, ponieważ Włosi to gospodarze tego turnieju, to raz. Dwa, że każda passa kiedyś musi się skończyć i mam nadzieję, że młoda Italia odniesie w końcu zwycięstwo nad młodą Hiszpanią, a co za tym idzie muszą strzelać, a mają kim. 
Reprezentacja Włoch ma olbrzymi potencjał w ofensywie, bo posiadają takie nazwiska, jak Zaniolo, Kean, Curtone, Chiesa czy Orsolini. Świetny Nicolo Barella - typowy przecinak. Jestem pewien, że będzie TOP zawodnikiem na swojej pozycji. To zawodnicy, którzy regularnie występują w swoich klubach. 
Hiszpania również ma w swoim składzie ciekawe nazwiska, jak np. Oyarzabal, Soler, Ceballos, Ruiz czy Lirola. 
Obie reprezentacje w swoich szeregach mają bardzo ciekawe nazwiska. Nie powinniśmy narzekać na nudę w tym meczu. BTTS bardzo prawdopodobny. 
Bramka dla Hiszpanów, to kwestia czasu. 
Włosi ostatnie dwa mecze, to dwa remisy, jednak nie grali tacy zawodnicy jak Chiesa, Kean, Barella czy też Zaniolo. 
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Polska - Belgia

Jutro o godzinie 18.30 w meczu otwarcia Mistrzostw Europy do lat 21 reprezentacja Czesława Michniewicza rozpocznie swoją batalię o udział w Igrzyskach Olimpijskich, co jest dodatkową motywacją dla wszystkich reprezentacji biorących udział w tym turnieju. Trener Michniewicz powołał na ten turniej wielu perspektywicznych piłkarzy. Wśród nich jest np. Dawid Kownacki, na którego liczą chyba wszyscy w tym kraju, którzy choć trochę interesują się naszą piłką. Nie jesteśmy faworytem do wyjścia z grupy, to trzeba powiedzieć sobie jasno. Jesteśmy chyba najsłabszą drużyną spośród wszystkich, które wylądowały w grupe A. Reprezentacje Włoch i Hiszpanii są od nas lepsze, przynajmniej na papierze. Papier przyjmie wszystko. O reprezentacji Czerwonych Diabłów możemy napisać to samo. Pamiętajmy jednak, że ta reprezentacja wygrała dwumecz z Portugalią, której obecne pokolenie należy do najbardziej utalentowanych na świecie. Dlatego też nie należy naszych młodych orłów skreślać. Trzeba dać im szansę. Uważam, że pierwszy mecz, to trochę zagadka i szachy, jak w każdym turnieju. Mało który zespół decyduje się na bardzo ofensywną grę. Przejrzałem oferty bukmacherów i spośród sporej ilości zdarzeń zdecydowałem się polecić Wam poniżej 0,5 bramki w 1. połowie po kursie 2.50. Nie napiszę od razu, że widzę w tym typie value, ale jest to typ o tyle ciekawy, że Polacy naprawdę nieźle czują się w obronie i to chyba jest najmocniejszy atut tej reprezentacji. Linia obrony + Kamil Grabara w formie będą stanowić o sile tej kadry i jestem przekonany, że jeśli już będziemy tracić jakieś bramki w tych trzech meczach, to naprawdę po indywidualnych błędach piłkarzy, a nie po jakimś fatalnym braku porozumienia między zawodnikami. W dodatku reprezentacja Belgii wydaje się być słabszą od kadr Włoch, czy Hiszpanii, dlatego zdecydowałem się na taki zakład właśnie w tym meczu. Jak już wszyscy wiemy będzie to mecz otwarcia. To też jest jakaś dodatkowa presja na zawodnikach. Nie spodziewam się fajerwerków po obu zespołach, a przynajmniej nie w pierwszej połowie spotkania. Owszem, Belgowie mają kim straszyć z przodu, ponieważ grają tam m.in. takie talenty jak Dodi Lukebakio, czy Siebe Schrijvers, ale mój typ na brak bramek w pierwszej połowie wydaje się być dla mnie ciekawy. Jak będzie, przekonamy się już jutro kwadrans po 19-stej.

1. połowa: liczba bramek - poniżej 0,5 @2.50 STS Overowy meczyk, nawet nie jest mi smutno z powodu zdarzenia. Ważne, że Polska zainkasowała 3 punkty... :)
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Włochy - Hiszpania  over 2,5 @ 2.08 w STS
Umówmy się,pierwsze mecze na takich turniejach to spora niewiadoma,szczególnie kiedy mowa o reprezentacjach młodzieżowych. Włosi nawet nie uczestniczyli w eliminacjach więc ciężko coś powiedzieć o nich jako o drużynie.
Hiszpanie zamietli w eliminacjach,tylko jedna sensacyjna porażka z Irlandią.w 10 meczach średnia goli 4,1. Wiadomo klasa rywali nie taka,a w historię turniejową nie ma co patrzeć bo to jednak inne drużyny.
Włosi w ataku potencjał wręcz mega,mówimy tu nie o jakichś zawodnikach aspirujących tylko regularnie grających regularnie bądź mniej ale w klasowych drużynach.M. Kean, Zaniolo, Chiesa, to na nich się to będzie opierało. W towarzyskich różnie to wyglądało,ale do nich też cięzko się odwoływać mimo wszystko. Ten potencjał ofensywny + aspekt własnego boiska sprawia że moim zdaniem trzeba się spodziewać innego nastawienia drużyny niż miało to miejsce u młodszych kolegów na mundialu w Polsce.
Formuła rozgrywek że tylko zwycięzca grupy jest pewny awansu, też jest taka że drużyny które celują w najwyższe lokaty muszą grać o zwycięstwo w każdym meczu od samego początku.Remis na początku i później gwarantujesz sobie nerwowe patrzenie na inne stadiony
A obie drużyny niewątpliwie są w tym gronie.także liczę że nie będzie chowania za podwójną gardą. Dla mnie spore value przy tych kursach
 
R 554,5K

rjastrzab

Użytkownik
Polska U21 - Belgia U21
typ: mniej niz 3,5/2
kurs: 2,60 STS

Inauguracyjne spotkanie ME U21 i mecz naszych orłów. Niestey wydaje mi się, że Belgowie pokażą gdzie jest nasze miejsce w szeregu i ten awans był trochę przypadkowy.Jednocześnie padnie mniej niż 3,5 bramki. Warto wspomnieć, że w ostatnich 10 meczach naszej kadry wynik powyżej 3,5 padł 3-krotnie, a w przypadku Belgi 4-krotnie. Ale w meczach na mistrzostwach drużyny bardziej solidnie podchodzą do obrony i wysokie wyniki padają rzadziej. Respekt musi budzić seria 9  wygranych na przełomie 2017 i 2018 zakończona 2 porażkami w meczach towarzyskich w 2109. Niestety wydaje mi się, że nie damy rady i mecz otwarcie padnie łupem Belgów.
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
Polska-Belgia
Typ: remis
Pierwszy mecz na turnieju, ciężko jednoznacznie określić co może się zdarzyć.
Wiemy tylko że Belgowie dysponują na papierze lepszym składem, ale cały czas są to młodzi zawodnicy i falowanie formy nawet u tych najlepszych nastąpi.
Nasi z nadzieją na wyjście z grupy ale na pewno nie będą faworytem w tym meczu. 
Liczę że nasi pokażą wolę walki i nie dadzą się rozklepać już na otwarcie.
Mój typ to remis w tym meczu, spodziewam się walki w dystansie, dużo gry w centrum pola.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska - Belgia 3:2

obie strzelą @1,85 betfan
  

Spotkanie inaugurujące Mistrzostwa Europy, nasze młode Orły zagrają z Belgią, trafiliśmy do grupy śmierci i na awans raczej nie mamy szans, jednak liczę, że nasi piłkarze pokażą charakter i powalczą w każdym z tych meczy. Mecze inaugurujące często kończyły się nieprzewidywalnymi wynikami czy też tak będzie i tym razem? Chciałbym, ale...idę w bardziej bezpieczny typ, czyli, że obie drużyny strzelą po minimum jednej bramce. Belgia zdecydowanie wygrała swoją grupę eliminacyjną odnosząc 8 zwycięstw i tylko 2 remisy, bramki 23:5, więc o ich gola jestem raczej spokojny, Polska musiała walczyć w barażach, między innymi dlatego, że zremisowali 2 spotkania z najsłabszą drużyną w grupie wyspami Owczymi, ich domowy pojedynek miałem okazję oglądać z trybun i niestety, ale dużo dobrego po tamtym spotkaniu nie mogę powiedzieć, jak ktoś by tylko zobaczył suche statystyki to wyglądało to tak, że mieliśmy mega przewagę i ogromnego pecha, na żywo niestety nie wyglądało to tak optymistycznie. Niby nie przegraliśmy meczu w grupie odnosząc 6 zwycięstw i 4 razy remisując, bramki 22:9. W barażu z Portugalią już jednak pokazaliśmy klasę i po porażce u siebie 0:1 nikt praktycznie nie wierzył w awans, a jednak pokonaliśmy mocną Portugalię na ich terenie 1:3 i jesteśmy na Mistrzostwach, zarówno jedni jak i drudzy są bardzo overową drużyną i liczę, że po tej jednej bramce uda się strzelić zarówno jednym jak i drugim.
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Polska - Belgia
wynik do przerwy - x
kurs 2,05
STS

Pierwszy mecz tych mistrzostw i wydaje się że najsłabszy z przeciwników z jakimi przyjdzie się mierzyć reprezentacji Polski w grupie. Najsłabszy, ale na pewno nie słaby, gdyż grupa z Włochami i Hiszpanią jest piekielnie mocna.
W spotkaniach towarzyskich przed mistrzostwami Polska zremisowała z Anglią 1-1 oraz przegrała z Serbią 0-2. W obu tych meczach do przerwy był remis (odpowiednio z Anglią 1-1 oraz z Serbią 0-0).
W grupie eliminacyjnej na 10 meczy granych przez Polaków w aż 7 do przerwy był wynik remisowy. Pierwsze spotkanie na mistrzostwach, te pierwsze minuty grane przez oba zespoły pewno będą nieco zachowawcze, zwłaszcza w wykonaniu Polaków, co będzie sprzyjało takiemu właśnie rezultatowi.
Belgia przed mistrzostwami zagrał 3 spotkania towarzyskie. Zremisowała z Rumunią 3-3 oraz przegrała z Danią 2-3 i Francją 0-3. jedynie w meczu z Rumunią do przerwy był remis 1-1. W grupie Belgia na 10 meczy do przerwy zanotowała 3 remisy. Jest to bardzo ofensywnie grająca drużyna. W całych eliminacjach zdobyła 23 bramki tracąc 5. Liczę że dzisiaj ich ofensywa zostanie powstrzymana przez polski blok defensywny. swój typ opieram głównie na statystyce Polskiej reprezentacji. Dzisiaj to Belgia będzie rozgrywała piłką a nasi będą liczyli na jakąś kontrę.
  
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Polska U21 - Belgia U21 Typ: 1X @1.73 Fortuna

A ja kompletnie nie rozumiem takiego faworyzowanie Belgów no bo kogo oni takiego pokonali poza jednym meczem ze Szwecją w grupie w ostatniej kolejce gdzie mimo wszystko Szwedzi musieli się odkryć i walczyć o zwycięstwo bo tylko to im pozwalało zmienić sytuację w tabeli. Na ostatnim turnieju finałowym grali 12 lat temu! Poza nimi w grupie mieli jeszcze Turków czy Węgrów, którzy w młodzieżówkach nic nie znaczą i prawie w ogóle nie grają na turniejach finałowych. Polacy jak to mają w zwyczaju lepiej grają przeciwko dobrym drużynom a w eliminacjach mierzyli się z dwoma takimi: Duńczykami w grupie i w tych spotkaniach zdobyli 4 punkty choć i w jednym i drugim meczu byli skazywani na porażkę i Portugalczykami w play-offach, gdzie mimo porażki w 1 meczu u siebie podnieśli się i wygrali na wyjeździe 3:1. 
Co do składów to jedyną przewagę Belgów jaką widzę to atak, gdzie gra choćby podstawowy zawodnik Huddersfield czy kolega klubowy Dawida Kowanckiego Lukebakio, który strzelił w Bundeslidze 10 bramek w tym sezonie, do tego mamy jeszcze rezerwowego z Tuluzy. We wszystkich innych formacjach grają praktycznie sami zawodnicy z rodzimej ligi z jednym wyjątkiem pomocnikiem z 2 Bundesligi. Jeśli przyjrzeć się bliżej bramkarzom czy obrońcom to nie wiem czy znajdziemy 3 regularnie grających w swoich klubach. W pomocy znalazłem bodajże 3 lub 4 grających w belgijskiej lidze. O Polakach nie będę się rozpisywał bo chyba każdy wie jaki mamy skład. Ten turniej moim zdaniem pójdzie nam dużo lepiej niż ten 2 lata temu bo tu chłopaki nie mają praktycznie żadnej presji spowodowanej byciem gospodarzem czy łatwą grupą, tutaj są z góry skazywani na porażkę i każdy punkt będzie sukcesem a ten dzisiejszy mecz wydaje się najłatwiejszy do ugrania jakichś punktów.
 
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Polska - Belgia typ2  kurs 2.10 Fortuna.                 Belgia awansowała z fazy grupowej z 8 wygranymi i 2 remisami, a w pozostawionym polu pozostawiła m. in. reprezentacje Szwecji, Turcji i Węgier. Świadczy to o sporym potencjale Belgii , która podobnie jak dorosła reprezentacja, prezentuje naprawdę wysoki poziom.Nasi pierwsi rywale podczas młodzieżowego Euro awansowali z fazy grupowej z 8 wygranymi i 2 remisami, a w pozostawionym polu pozostawiła m. in. reprezentacje Szwecji, Turcji i Węgier. Nasi pierwsi rywale podczas młodzieżowego Euro awansowali z fazy grupowej z 8 wygranymi i 2 remisami, a w pozostawionym polu pozostawiła m. in. reprezentacje Szwecji, Turcji i Węgier. Największą gwiazdą Belgii jest Dodi Lukebakio 
​​​gra  w niemieckiej Fortunie Duesseldorf . Głośno o nim się stało po strzeleniu 3 bramek wielkiemu Bayernowi Monachium, w zremisowanym 3:3 spotkaniu. Pod nieobecność kontuzjowanego Leandry Diamaty z Anderlechtu, to właśnie przede wszystkim na nim spoczywać będzie odpowiedzialność za strzelanie bramek.Belgia jest jednak w głównej mierze oparta na zawodnikach z ich rodzimej Jupiler League, którzy stanowią aż 19 z 23 powołanych zawodników. Poza wspomnianym Lukebakio, piłkarzami, którzy mogą napsuć sporo krwi naszym zawodnikom są bez wątpienia kapitan Siebe Schrijvers z Club Brugge, Bryan Heynen z Genk czy rewelacyjny 17-latek z Anderlechtu Yari Varschaeren. Naszą bronią będzie ofensywa z Kownackim na czele. Nie będzie on jednak osamotniony, a na największe wsparcie może liczyć przede wszystkim z linii pomocy, w której najpewniej zobaczymy takich piłkarzy jak gwiazda Górnika Zabrze, Szymon Żurkowski, świeżo upieczony mistrz Polski z Piastem Gliwice, Patryk Dziczek, czy nowy nabytek Dynama Moskwa, Sebastian Szymański. Zawodnicy ci, mimo młodego wieku, mają na swoim koncie sporo rozegranych meczów o Stawkę. Mimo wszystko zdecydowany faworyt moim zdaniem Belgia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom