>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Narodów 2019 mężczyzn

Status
Zamknięty.
M 1,5K

marcingal

Użytkownik


Francja -1,5 seta z Polską @1,80 STS

Dlaczego? Polacy mocno przemeblowali skład w stosunku do katowickiego turnieju. Nie ma mowy o jakimkolwiek zgraniu, będą się docierać na miejscu. Na pewno w Ningbo zadebiutują Szalacha, Łukasik, Popiwczak. Podejrzewam, że na Francję Heynen wyjdzie: Drzyzga Muzaj, Huber Bieniek, Kwolek Bednorz Zatorski. A Francuzi? Widać, że oni kalkulować w LN nie będą. Tillie ma bardzo szeroki skład do dyspozycji, na razie odpoczywają Ngapeth i Toniutti, ale zmiennicy ogórkami nie są. Przewiduję: Brizard Boyer, Tillie Clevenot/Lyneel Le Goff, Chinenyeze, Jenia na L. Pierwszy weekend pokazał siłę Trójkolorowych, nie stracili w Serbii choćby punktu, robi to wrażenie. Francuzi chcą lecieć do Chicago i podejrzewam, że jutro zaprocentuje ich dużo większe doświadczenie i zgranie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
kamasutra10 577,3K

kamasutra10

Typer
Brazylia - Iran. over 178.5 @ 1.85 Fortuna

Uwazam ze to będzie bardziej wyrównane spotkanie nóż wskazują na to przedmeczowe kursy...Owszem są Brazylijczycy faworytem do wygranej ale @ 1.28  to stanowczo za nisko ...Postanowiłem wiec zagrać over w tym meczu licząc na przynajmniej jeden ugramy set przez Persów co przy tej lini powinno wystarczyć...Nie sadze by poszczególne partie kończyły się wyraźnie wysoka przewaga którejś z ekip. Generalnie liczę na 4 sety lub więcej...W miare wyrównane sety....
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Włochy - USA
Typ: Włochy -1.5 seta
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna


Wyrównane starcie czeka obie drużyny, porównywalny poziom indywidualny, jak i drużynowy. Wynik będzie pewnie na styku, ale ja stawiam na Włochów z jednego względu. Są po prostu głodni zwycięstw z największymi, gdyż w ostatnich latach nie było dane im zbyt często ogrywać tych najlepszych, szczególnie na dużych imprezach. Liga Narodów to moim zdaniem turniej dla właśnie takich drużyn, pragnących sukcesów, ale mających bardzo duży potencjał. Umiejętności siatkarskie mogą nadrobić walką i zaangażowaniem, bo większość czołowych drużyn nie gra w najsilniejszych składach i szczerze powiedziawszy nawet nie bardzo ukrywają, że Liga Narodów nie jest ich priorytetem. A Włosi pewnie by chętnie sięgnęli po to trofeum, dlatego myślę, że szala w tym meczu przeważy delikatnie na ich stronę.

  
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
F 3

fifikosa

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga narodów mężczyzn 2019
Godzina: 12:10
Spotkanie: Japonia - Argentyna
Typ: Over 185,5 pkt w meczu
Kurs: 1.82
Bukmacher : Fortuna
Analiza:  Wybrałem spotkanie ligi narodów mężczyzn pomiędzy dwoma zespołami o równych szansach na wygraną. Japonia ubiegły tydzień zakończyła bilansem 1 wygranej i 2 porażek. Wygrali przeciwko Serbii, która grała bardzo rezerwowym składem 3:1. oraz przegrali z Francją i Rosją 1:3. Japończycy z sezonu na sezon pokazują się z coraz lepszej strony mają takich zawodników jak Yuji Nishida, Yuki Ishikawa są to najlepiej punktujący zawodnicy, jednak reszta zawodników odstaje poziomem. W tym tygodniu to Japonia jest gospodarzem turnieju. Oprócz Argentyny zmierzą się z silną Brazylią oraz Iranem. Patrząc obiektywnie mecz z Argentyną może być jedyną szansą na zwycięstwo w ten weekend. Pora na Argentynę, przyjeżdżają do Japonii takim samym składem jak w ubiegłym tygodniu, czyli głównie Uriarte, Conte, Sole mają też takich zawodników jak Bruno Lima, Palacios, Pereyra, którzy także mogą dołożyć cegiełkę do zwycięstwa. Argentyna ubiegły tydzień zakończyła turniej bilansem 2 zwycięstw 3:0 z Portugalią i Bułgarią oraz przegrywając 1 mecz z Kanadą 1:3. Argentyna od lat jest mocną reprezentacją, która może wygrywać z najlepszymi np z Polską podczas mistrzostw świata 2018. W tym meczu nie można wskazać faworyta. Są to wyrównane zespoły oraz jest to początek sezonu reprezentacyjnego każdy się zgrywa i myślę, że w tym meczu możemy oczekiwać nawet 5 setów. Mój typ na over 185,5 pkt może zmieścić się w 4 setach. Patrząc na składy i ostatnie wyniki można się spodziewać każdego seta wyrównanego i nie można wskazać tutaj faworyta, więc ide w over punktowy. Jeśli obie drużyny zagrają na swoim normalnym poziomie ten typ powinien wejść już w 4 setach. 
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
Dyscyplina: Liga narodów 2019
Godzina: 13:00
Spotkanie: Włochy - USA
Typ: USA hendi -1.5 seta
Kurs: 2.30
Bukmacher: Sts
Analiza:

Druga kolejka LN 2019. Turniej w Rosji. Zerknąłem na składy obu ekip na ten mecz i widzę że u Włochów znowu bryndza w składzie. Brak Juantorreny, Zaitseva, Lanzy. Niby bez nich udało im się wygrać z Chinami i Niemcami przed tygodniem ale to nie ten kaliber co USA
U Amerykanów na stronie FIVB awizowane niby wszystkie gwiazdy na czele z Andersonem i Sanderem , ale nie liczyłbym na ich występ w pełnym wymiarze.
Podsumowując to u jednych jak i drugich pierwszoplanowe rolę grać będą młodzi, ale w razie czego większe pole manewru ma trener amerykański. Liczę że to Włosi szybciej złożą broń i max co ugrają to jeden set.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jutro ponownie znikam na weekend dlatego zaproponuję typy na 1 dzień zmagań...
Włochy - USA
USA 1,67

Amerykanie mają dość mocny skład, jest Sander, Christenson, Holt, Patch czy Smith natomiast Włosi nadal ten skład mają mocno rezerwowy, co prawda jest kilku znanych graczy ale najlepsi nadal nie grają. Uważam, że taki kurs jest warty gry.

Japonia - Argentyna
powyżej 179,5 1,5

Bardzo wyrównane spotkanie na pierwszy rzut oka się szykuję. Japonia u siebie będzie bardzo mocna dla Argentyny. Czuję minimum 4 sety a więc over meczowy powinien zostać pokryty dość pewnie.

Francja - Polska
Francja 1,38

Polska w eksperymentalnym składzie i nie sądzę aby to wystarczyło na mocnych Francuzów, którzy pokazali w pierwszym tygodniu solidną grę. Do tego wraca Boyer.​
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Brazylia - Iran
over 146,5 pkt w meczu
kurs 1.51
fortuna

Iran niepokonany po pierwszym turnieju w którym wygrał 3-1 z Włochami, 3-0 z Chinami i ponownie 3-0 z Niemcami. W meczach tych zostało zdobytych odpowiednio 189 pkt, 136 pkt i 159 pkt. Jak widać nawet wynik 3-0 jaki padł z Niemcami mocno przebija linię 146,5 pkt ale tam dwa sety były rozgrywane na przewagi. Nie sądzę jednak by w dzisiejszym meczu któraś z drużyn wygrała do zera i powinno tam być minimum te 4 sety co na pewno da pokrycie tej lini.
Brazylia w turnieju w Katowicach wygrałą 3-0 z USA, 3-2 z Australią i 3-1 z Polską. W meczu z USA zdobyto 142 pkt, z Australią aż 235 ale 5 setów w tym dwa grane na przewagi, a z Polakami 175 pkt.
W zeszłym roku oba zespoły również grały ze sobą w Lidze Narodów i Brazylia wygrała 3-2. jest ona faworytem tego spotkania ale Iran do bardzo waleczny i doświadczony zespół. Dodatkowo ten mecz grany jest w Japonii. Brazylia jeszcze w niedzielę była w Polsce, a Iran swój poprzedni turniej grał w Chinach. Kwestia aklimatyzacji może mieć w tym przypadku jakieś znaczenie.
Liczę że dzisiaj będą emocje.
  
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Rosja - Portugalia - Rosja (-22.5) i wygrana Portugalii, kurs 1.50 fortuna     

Rosja jest faworytem do wygrania tego spotkania i najbardziej realnym rezultatem wydaje się być 3-0, jednak Rosjanie nie są w aż tak wybitnej formie, żeby wyrobić taką przepaść punktową. Według mnie Portugalia powalczy i przy dobrych lotach jest w stanie nawet urwać seta. W ostatnim spotkaniu pokonali faworyzowanych Bułgarów (3-1) i wtedy kurs na Portugalczyków wynosił aż 7.
Teraz spodziewam się wygranej Rosji 3-0 / 3-1, ale z maks 18-20 punktową różnicą.

 
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Kanada - Australia

W Ottawie (Kanada) zmierzę się ze sobą drużyny Kanady i Australii. 

W poprzedni weekend Kanadyjczycy grali w Argentynie z Argentyną, Bułgarią i Portugalią. Wygrali 2 z 3 meczy (w tym z gospodarzem Argentyną). Myślę że 1 mecz przegrany z Bułgarią był "wypadkiem przy pracy" (może słaba aklimatyzacja, lub może nie weszli dobrze w turniej), bo następne mecze już do 0 z Portugalią i do 1 z Argentyną (zresztą faworyzowaną przez buki).

Australia pierzwszy weekend NVL rozpoczęła w Katowicach, gdzie grała z Polską, USA i Brazylią. Niestety wszystkie mecze przegrane, chcociaż z Brazylię było blisko do sensacji i wygrania. Warto zauważyć, że żadnego meczu Australiczyjcy nie przegrali do 0. Bardzo dobrze spisywał się Richards.

Co do składów na ten weekennd to o Australii nic nie znalazłem (ale mam nadzieję że skład taki jak tydzień temu), a zgodnie z postem @fifikosa https://forum.bukmacherskie.com/temat/156525-liga-narodow-2019-mezczyzn/?page=2#post-6854725 Kanadyjczycy w pełnym składzie.

Myślę że Australiczycy w tym meczy skóry łatwo nie sprzedadzą i liczę na to że urwą przynjmniej jeden set Kanadyjczykom.

powyżej 3.5 seta @1,70
Australia wygra seta TAK @1.73
Kanada - Australia (+2.5 seta) @1.70

Wszystkie kursy pochodzą z forBET.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
1 0

19tomal86

Użytkownik
Jeżeli Australia gra tym samym składem co w Polsce, to myślę że zdecydowanie typ, że ugrają seta jest do gry.
Pozostaje kwestia, czy tak właśnie jest 
Ma ktoś info na temat ich składu? 
 
kamasutra10 577,3K

kamasutra10

Typer
Typ  na  08.06

Argentyna - Iran / Iran -hc 1.5 seta @ 1.78 Fortuna


Persowie  prezentują  się  bardzo  dobrze  jak  do  tej  pory. Minimalna  porażka  2:3  w  dniu  dzisiejszym z  Brazylią  była  pierwszą  w  tym  cyklu , a  szczerze  mówiąc  Iran nie  musiał  przegrać  tego  spotkania. Na  tle  jutrzejszego  rywala  prezentuje  się  o  wiele  lepiej  i nie  sadzę  by  nie  całe  24  godz.  miały  coś  zmienić  w  grze  obu  zespołów. Dlatego sądzę  że  nie  będzie  miał  zespół  z  Azji  kłopotów  z  wyraźną  wygraną  w  4  lub  nawet  3  setach.

Argentyna  gra  na  poziomie  na  który  ją  stać w  tym  momencie . Nie  liczyłem  na  fajerwerki w  ich  wykonaniu  i  dwie  wyraźne  wygrane z Portugalią i nie  najmocniejszą  jak  się  okazuje  Bułgarią  przeplatane   z  kolei  przegranymi  meczami  z  Argentyną  i Japonią  świadczą  że  w  konfrontacji  z  ekipami   wyższego  kalibru  mogą  mieć  kłopot. Iran  do  takich  drużyn  bezapelacyjnie  należy  zaliczyć  i  jeśli  w  nocy  nie  przytrafi się  tej  ekipie  coś  nadzwyczaj  niekorzystnego  to  o  wynik  tej  konfrontacji  jestem  spokojny.
 
saberrose 1,7K

saberrose

Użytkownik
Kanada - Australia +hc 11.5   2  @ 2.0  Fortuna

Nie  rozumiem  tak  strasznego  faworyzowania  ekipy  gospodarzy  przez  bukmachera. Owszem  są  Kanadyjczycy  faworytem  w  tym  meczu  ale  z  kursem  @ 1.15..?....Ktoś  chyba  chce  celowo  wprowadzić w  błąd  mniej  zorientowanych  w  realiach i  sprytnie  podpuścić. Dlatego  wybrałam  ten  handicap  gdyż  uważam  że  jeśli  Australijczycy  zagrają  ten  mecz  na  poziomie  takim  jaki prezentowali  w  Katowicach  to  po  pierwsze  ugrają  minimum  seta ,  po  drugie  te  11 punktów  zapasu  może  w  zupełności  wystarczyć  by  ten  zakład  się  powiódł. Nie  widzę  na  chwilę  obecną  aż  tak  dużej  przepaści  między  tymi  zespołami  jak  wskazują  kursy  na  wygraną. Myślę  że  warto  zaryzykować  rozwiązanie  które  proponuję , w  moim  mniemaniu  ma  to  sens  choć  na  siatce  się  za  bardzo  nie  znam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Rosja - USA, wygrana Rosji - kurs 1.40, fortuna     

Kurs na Rosję mocno spada w tym meczu i nie ulega wątpliwości, że są faworytami. Ich ostatnia dyspozycja jest całkiem niezła, natomiast USA złapało małą zadyszkę - poza zwycięstwem z Australią, zanotowali aż 3 porażki. O ile z Brazylią czy Polską mogło to być wkalkulowane, tak wpadka z Włochami na pewno nie byłą oznaką dobrej formy. Według mnie maksem jaki są w stanie ugrać w tym meczu Rosjanie to set - tak dysponowana Rosja nie powinna mieć problemu ze zwycięstwem.
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Spotkanie : Serbia - AustraliaTyp: Serbia (-1,5 seta)Kurs: 1.97FORTUNA
Mecz zostanie rozegrany w Kanadyjskiej Otttawie. We wczorajszych spotkaniach Serbia po 5 setach przegrała z Niemcami 2-3 natomiast Australia została pokonana przez Kanadyjczyków 3-0. Oba zespoły nie odniosły jeszcze zwycięstwa w tegorocznej edycji Ligi Narodów i mają po 4 porażki na koncie. O ile w przypadku Australii nie dziwi taka sytuacja, o tyle jeśli chodzi o Serbię taki początek Ligi jest zaskoczeniem.
We wczorajszym meczu z Niemcami Serbowie zdobyli 106 punktów i w ogólnym bilansie zaledwie o 2 punkty przegrali z Niemcami którzy tych punktów ugrali 108. Decydującym elementem wydaje się że była zagrywka Niemców, którzy zrobili 6 asów, a Serbowie zaledwie 1. Najlepszym punktującym drużyny Serbii był Dusan Petkovic który zdobył 27 punktów i również dzisiaj powinien być on kluczową postacią w swojej drużynie. Ten wczorajszy mecz był już dużo lepszy od tych jakie Serbia grała tydzień temu podczas turnieju w swoim kraju gdzie przegrali z Japonią, Francją i Rosją. Jedynie te 5 setów grane z Niemcami może w jakimś stopniu wpłynąć na formę w dzisiejszym meczu. Australia grała co prawda mecz po Serbii, ale było to jednak tylko 3 sety.
Australia tak jak wspomniałem gładko, bo 3-0 przegrała w nocy z Kanadą, przegrywając sety do 23,17,18. Tydzień temu, grając w Katowicach zaprezentowali się bardzo dobrze, pomimo 3 porażek. Byli bardzo blisko zwycięstwa nad Brazylią, gdzie przegrali dopiero w 5 secie. Urwali też sety drużynom Polski i USA. Wydaje mi się jednak że ten turniej to już inna gra Australii. Ten mecz z Kanadą był po prostu słaby, a rosnąca forma |Serbii skłania mnie ku takiemu typowi.
  
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Kanada (-7.5) - Niemcy - handicap punktowy
Typ: Niemcy
Kurs: 2.08
Buk: Fortuna

Ciekawe kursy proponują buki na to spotkanie. Kanada raczej dziś nie wygra bardzo wysoko z zadziornymi Niemcami, któzy jak na razie spisują się poniżej oczekiwań, choć często brakuje im szczęście i "chłodnej głowy" w końcówkach setów. Wczoraj pokonali Serbów 3-2, którzy też się powoli rozkręcają. Myślę, że podobny przebieg może mieć starcie z Kanadą, tyle że zwycięsko wyjdą pewnie z tego gracze z Ameryki Północnej. Handicap jednak atrakcyjny, a każdy wygrany set naszych zachodnich sąsiadów przybliży ich do pokrycia mojego betu. Ja jeszcze w tym meczu na pewno spróbuję zagrać over punktowy Hirscha, który jest liderem Niemców, a przy 4 lub 5 setach może nabić naprawdę bardzo dużo punktów.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lazan 642

lazan

Użytkownik
Spotkanie: Polska - Bulgaria 
Typ: 2
Kurs. 3.70 Millenium

Typ na czuja, wiemy ze Bulgarzy w rezerwach i nasi tak samo. Aczkolwiek Skrimov, Gotsev czy Niko Penchev to jednak sa b. znane nazwiska a prawdopodobniej wyjda w pierwszej 6. Nasz trener rotuje skladem widac ze chce dac sie wykazac innym zawodnikom co bardzo szanuje ale przeklada sie to takze na jakosc naszego zespolu. Przypuszczam ze wyjda na dzisiejsze spotkanie: Komenda, Bednorz, Fornal, Nowakowski, Bieniu i Kwolek aczkolwiek moge sie mylic. Sklady zblizone do siebie ale nasi buduja Forme tak jak Bulgarzy wiec 50/50 daje w tym spotkaniu. Kurs 1.22 wzial sie zapewne stad ze jestesmy MS :)
 
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Japonia vs Brazylia - 1,5 over 176,5 pkt @2,34 Fortuna
Moim zdaniem zdecydowana promocja. Drugiego dnia turnieju w Tokio gospodarze zmierzą się z wicemistrzami świata i mistrzami olimpijskimi. Japończycy zrobili wczoraj ogromne wrażenie rozbijając w 3 setach Argentyne. Yuki Ishikawa zdobył aż 28 punktów. Na 3 dystansie 3 setów jest to wynik kapitalny i naprawdę zdarza się on bardzo rzadko. W pierwszym tygodniu Japończycy naprawdę wyrównanie walczyli z Rosjanami oraz Francuzami. Brazylia pomimo tego, że jest w bardzo mocnym składzie to widać, że grają na jałowym biegu. Wszystkie mecze w Lidze Narodów wygrali, ale tylko z USA w 3 setach. Wczoraj dopiero po tie breaku i też ledwo odnieśli zwycięstwo nad Iranem. Moim zdaniem wbrew kursom czeka nas wyrównany mecz i wcale nie stawiam gospodarzy na straconej pozycji. 
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Francja - Chiny

Francja wczoraj grała z Polską i wygrała, tracąc 1 seta. Oprócz paru podstawowych graczy to był to skład lekko zmieniony, zresztą Polska też grała w eksperymentalnym składzie. Warto podkreślić, że Francja jak na razie wszystkie swoje mecze wygrywa 3-1  -  i ten fakt zasługuje na uwagę.

Chiny wczoraj dość sensacyjne wygrały z Bułgarią (chociaż jak się oglądało mecz to w pełni zasłużyli na wygraną). Skarcili blokiem Bułgarów (18 bloków). Z tego co czytałem to Bułgarzy bez aklimatyzacji (i to się dało zauważyć - jak by ktoś wyłączył im prąd).

Składy pewnie podobne jak wczoraj, myślę że Chińczycy powinni ugrać chodź jednego seta, zważywszy na to że Francuzi jak do tej pory w każdym meczu tracili 1 seta oraz to że mecz odbywa się w Chinach (więc ściany oraz kibice powinni pomóc).

Francja - Chiny (+2.5) @1.90 forBET
 
kamasutra10 577,3K

kamasutra10

Typer
Bułgaria - Francja / wynik po 2 setach 1:1 / @ 2.75  STS

Bułgarzy  nie  zachwycają póki co ale ,mysle ze minimum seta z Francja ugrają 
Sadze  ze nastąpi to w dwóch pierwszych partiach podobnie jak to miało miejsce w meczu z nasza drużyna Francuzi oczywiście są zdecydowanym faworytem do wygrania spotkania ale liczę ze wyjdą nie do końca skoncentrowani , może jakimś mieszanym składem i przegrają jednego z dwóch pierwszych setów. Kurs @ 2.75 na takie rozwiązanie całkiem kuszący i szkoda nie spróbować...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom