>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata 2019 (20.04-6.05.2019)

Status
Zamknięty.
S 15,6K

sinus

Użytkownik


John Higgins - Neil Robertson

NEIL -1.5 @1.76

NEIL -2.5 @1.96

Etoto



 



W tym pojedynku widzę wyraźnego faworyta w osobie Australijczyka. Prawdopodobnie gra obecnie najlepszy snooker w całym tourze, nie dał żadnych szans Murphy'emu, który przecież również prezentował się bardzo dobrze. Wbija setki z dużą regularnością, na długich bilach od zawsze był świetny, w grze taktycznej również ścisły top. Jasiek nieco poza formą, poza tym wczoraj grał do późna, wynik był na styku, a doskonale pamiętam, jak w poprzednich latach tacy zawodnicy prezentowali się kolejnego dnia w 1. sesji. Wczoraj Higgins sporo prostych pudeł, dużo niedokładności na odstawnych. W sumie to bardziej Bingham przegrał ten mecz niż Higgins go wygrał.

Nie widzę tutaj większych szans dla starszego z graczy.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
cytat z dnia 30 kwietnia 2019 08:43 przez psotnick


David Gilbert vs Kyren Wilson

HANDICAP MECZ: David Gilbert +3.5@ 1.72

WYGRA MECZ: David Gilbert @ 3.05

Etoto (kursy nominalne)




Też mi się wydaje że takie kursy na ten mecz to nieporozumienie, oparte bardziej na rankingu niż aktualnej formie obu graczy. Buki chyba już zapomniały o całym sezonie i jak kto grał w ostatnich tygodniach i pod uwagę wzięli tylko 2 ostatnie sesje meczu Wilsona z Hawkinsem, który Kyren zagrał solidnie, ale przede wszystkim to Hawkins zawalił sprawę grając dużo poniżej możliwości, zwłaszcza po genialnej 1 sesji z 4 setkami. Potem już go nie było i Wilson swoim solidnym rzeźbieniem w końcu odwrócił wynik i skończył mecz, przy dużym udziale rywala, trzeba przyznać. Nie wiem czy to wystarczy żeby traktować Wilsona jako aż takiego faworyta który wrócił do formy, raczej bym optował że na wyniku bardziej zaważyła postawa rywala. W najlepszym razie te kursy są przesadzone, Gilbert gra teraz najlepszy snooker w swoim życiu, dowodzi tego co mecz wynikami, już wywalił z turnieju obrońcę tytułu, nie mają przy tym żadnych problemów. Nie powinien mieć żadnych kompleksów wobec Wilsona, co najmniej jest w stanie doprowadzić do wyrównanego meczu, a moim zdaniem w powietrzu wisi kolejna niespodzianka dla buków.



 



 



Zgodziłbym się z Tobą, bo podajesz jak zwykle racjonalne argumenty, gdybym nie widział ostatniej sesji meczu Wilsona. Wskazała mi ona, że on jest już na tym wyższym swoim poziomie, nie tyle ze względu na wynik , ale ze względu na jakość gry Kyrena. Hawkins, jak widzieliśmy, kilka razy otwierał partię niedokładnym rozbiciem i w tych partiach w dalszej fazie meczu był bezlitośnie karany. Np.w partii chyba przedostatniej dokonał słabszego rozbicia i Kyren wyczyścił stół do ostatniej bili. Walory psychiczne są po stronie Wilsona, stawka demoluje Gilberta, co widzieliśmy choćby w 2 finałach z jego udziałem. Nie twierdzę jeszcze, że należy grać Wilsona po dostępnych kursach, ale granie przeciwko niemu jest kosztowne i raczej będzie. Zresztą mam to świeżo w pamięci, bo właśnie zapłaciłem za mecz z Hawkinsem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 30 kwietnia 2019 10:08 przez lusy_b

Zgodziłbym się z Tobą, bo podajesz jak zwykle racjonalne argumenty, gdybym nie widział ostatniej sesji meczu Wilsona. Wskazała mi ona, że on jest już na tym wyższym swoim poziomie, nie tyle ze względu na wynik , ale ze względu na jakość gry Kyrena. Hawkins, jak widzieliśmy, kilka razy otwierał partię niedokładnym rozbiciem i w tych partiach w dalszej fazie meczu był bezlitośnie karany. Np.w partii chyba przedostatniej dokonał słabszego rozbicia i Kyren wyczyścił stół do ostatniej bili. Walory psychiczne są po stronie Wilsona, stawka demoluje Gilberta, co widzieliśmy choćby w 2 finałach z jego udziałem. Nie twierdzę jeszcze, że należy grać Wilsona po dostępnych kursach, ale granie przeciwko niemu jest kosztowne i raczej będzie. Zresztą mam to świeżo w pamięci, bo właśnie zapłaciłem za mecz z Hawkinsem.



Każdy ma swoje argumenty. Ja gram z kursami a nie na to kto wygra czy nie. Moim zdaniem te kursy na Wilsona po 2 dobrych sesjach przeciwko słabo grającemu rywalowi są po prostu niedorzeczne. Przecież kurs na jego win w meczu @1.35 daje po odjęciu podatku zysk @1.18, przecież to jest śmieszne. Piszesz że masz w pamięci ostatnią sesję Wilsona i jak świetnie grał, zgoda, grał bardzo dobrze, grał swoje i brał to co mu dawał rywal i czyścił do spodu. W snookerze grasz z rywalem, rzadko jest tak jak w darcie że mozesz grać tylko z tarczą nie zwracać uwagi na to co robi rywal, wczoraj miał łatwo, tak to trzeba powiedzieć, bo Hawk robił wiele by pomóc. Dzisiaj inny rywal, moim zdaniem w lepszej formie, po pewnej wygranej z mistrzem świata. I jeszcze argument że Gilbert spala się w najważniejszych momentach, że przegrał wygrany finał z Williamsem i jeszcze jeden finał. Wszystko prawda, mimo wszystko lepiej dojść do 2 finałów niż nie dojść, to raz. Po drugie, ja z kolei mam świeżo w pamięci ostatni mecz Gilberta, gdzie ze wspomnianym Williamsem zagrał bardzo pewną końcówkę i dość łatwo wygrał i wziął odwet na rywalu który go kilka miesięcy temu upokorzył. I tak się składa że było to na MŚ, parę dni temu, a ograł mistrza świata broniącego tytułu. Czy to może dać mu jakiś zastrzyk pewności siebie? Myślę, że dużo większy niż Wilsonowi wygrana z Hawkinsem, biorąc cały kontekst, nie żeby on w ogóle go potrzebował, ale takiego kopa pozytywnego nigdy za wiele.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
B 35,1K

bukovina

Użytkownik


Obaj macie troche racji ale to, że Wilson zagrał wczoraj świetna końcówkę, nie oznacza, że dzisiaj zagra również tak dobrze. Często zdarzają mu się naprawdę beznadziejne spotkania, a wczoraj Hawkins naprawdę mu pomagał tymi rozbiciami i wystawawianiem czerwonych. Mentalnie Wilson to zawodnik, który wczoraj ogrywa po świetnej sesji Hawkins a dzisiaj gra fatalnie i przegrywa 2-6 Nie życzę mu źle ale według mnie Gilbert ma spore szanse, bo wygląda tutaj świetnie i póki co większych przestojow w grze nie miał. Tak wiem, że on mentalnie padał w ważnych spotkaniach ale Wilson wcale lepszy w tym aspekcie nie jest lepszy więc kursy tutaj są zdecydowanie nie adekwatne. +3,5 w stronę Gilberta @1,75 według mnie można grac śmiało, a dla odważnych zwycięstwo. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker


Dzień 11, wtorek 30 kwietnia, godz. 15:30:



Mecz: Higgins - Robertson



Typ: lider po 4 frejmach - Robertson  Rezultat: 1:3



Kurs: 2,45



Bukmacher: etoto



Uważam, że jest spora szansa na to, ze ostatni, który zakwalifikował się do ćwierćfinałów Higgins nie będzie świezy w pierwszej sesji. Będąc w podobnym wieku do niego wiem, ze nie regeneruję się tak łatwo jak młodsi.Mecz z Binghamem był męczący i długi. Robertson, który jest młodszy miał więcej czasu na wypoczynek. Przy tym chyba nikt nie mawątpliwości, ze Kangur jest w wysokiej formie, a Higgins gra solidnie, ale nie tak przekonująco, jak Australijczyk.  W dwóch pierwszych meczach Higgins najpierwa zremisował na tym dystansie z Davisem 2:2, potem przegrał z Binghamem 1:3. Kangur zanotował 4:0 z Georgoiu i 3:1 z Murphy'm. Mój wybór niestety nie potwierdzają statystyki z 23 meczy H2H między Johnem a Neilem, bo 8 razy prowadził Higgins, 9 razy był remis, a Robertson wygrał na tym dystansie tylko 6 razy. Mimo wszystko zaryzykuję niską stawkę - 2/10 jednostek
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker


Szczerze mówiąc nie mam nic przeciwko zwycięstwu Gilberta, bo postawiłem grosze na jego zwyciętwo w turnieju, korzystając z sugestii psotnicka w jednym z wcześniejszych postów. Być może ogłuszony jestem grą Wilsona w ostatnim meczu, w jego ostatniej sesji. Jutro będziemy wiedzieć więcej. Najbardziej podoba mi się argument psotnicka, że gramy z  i przeciwko kursom wystawionym przez rynek; podzielam tę opinię. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 30 kwietnia 2019 11:12 przez lusy_b


Szczerze mówiąc nie mam nic przeciwko zwycięstwu Gilberta, bo postawiłem grosze na jego zwyciętwo w turnieju, korzystając z sugestii psotnicka w jednym z wcześniejszych postów. Być może ogłuszony jestem grą Wilsona w ostatnim meczu, w jego ostatniej sesji. Jutro będziemy wiedzieć więcej. Najbardziej podoba mi się argument psotnicka, że gramy z  i przeciwko kursom wystawionym przez rynek; podzielam tę opinię. 



Po to w końcu też jest to forum i ten temat. Żeby dyskutować i wymieniać swoje opinie na temat MŚ, do czego zachęcam. Sam turniej rozwinął się w bardzo ciekawe zawody, które kto wie, może za parę dni wyłonią nowych bohaterów. A może potwierdzą pozycję któregoś z byłych mistrzów.
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik


Zgadzam się z psotnickiem. Mnie również dziwi tak wysoki kurs na Gilberta, bo niczym nie odstaje od Wilsona - wręcz przeciwnie. @3.00 na win Davida to jedno z największych value na tych MŚ. Pobieram ten becik z pocałowaniem ręki, tak jak i wszystkie dodatnie handicapy. 
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik


Gary Wilson narazie slabiutko.. Albo Carter gra tak dobrze. Nie ma Sullivana w turnieju to przynajmniej go nie ogra po raz trzeci w finale i Carter zmotywowany ????
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik


Póki co sprawdza się to co napisałem ostatnio, czyli wszelkie wysokie handi na Trumpa wskazane ???? Maguire to jednak mentalnie jest nikim 
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik


Gary Wilson - Ali Carter



LIVE



Generalnie Unibet nie dość, że na kolejne setki w tym meczu oferuje lepsze kursy niż 1xbet, to dużo później blokuje zakłady na setki graczy, nawet jeśli ten jest podczas konkretnego wbijania, we frejmie nr 12 zablokowane kursy na powyżej 2.5 setki było przy 50 punktach w breaku. Warto śledzić, czy Gary, który na 7 frejmów wbił już 3 setki, nie wbije do końca meczu jeszcze czwartej. Moment, w jaki Wilson wstrzelił się w swoją formę jest NIEWIARYGODNY. Także do śledzenia, Gary Wilson powyżej 3.5 setki @ 1.88 ✅ Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023


John Higgins vs Neil Robertson (4-4) - więcej niż 22.5 frame'ów (kurs 1.69, etoto)



Według mnie dalszy ciąg tego pojedynku będzie nadal wyrównany. Higgins mimo krótszego odpoczynku w dalszym ciągu jest rozpatrywany jako jeden z faworytów do wygrania w całym turnieju. Na tym etapie każdy scenariusz jest prawdopodobny, ale najbardziej skłaniam się ku wynikowi przekraczającemu proponowany over. 



Bukmacherzy są nastawieni na triumf Australijczyka i najprawdopodobniej tak będzie, jednak troszkę się namęczy ze starym wyjadaczem Higginsem i wcale nie zdziwi mnie wynik 13-10 / 13-11 dla Robertsona. Typ na over 2.5 setek też ma sens - 1.71.



 



Swoją drogą, nie wiem czy ktoś śledził teraz (godzina ok. 00:25) ofertę etoto, w której w pewnym momencie był typ "handicap +1.5 pod Gilberta i kurs 1.76", co pewnie i tak policzyliby jako zwrot, bo po 5 minutach zmienili na -3.5 :D 
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy


Gary Wilson - Allister Carter (9:7 dla Wilsona) typ: Gary Wilson @1,57 eToto



Po dwóch sesjach jest 9:7 dla Garego Wilsona. Dwa frejmy przewagi na tym etapie to jest naprawdę solidna zaliczka. Gary Wilson na tych mistrzostwach gra nadspodziewanie dobrze. W pierwszej rundzie wygrał w decydującej partii z młodym i utalentowanym Brecelem. Potem sprawił jedną z największych niespodzianek tego turnieju, gdyż pokonał Marka Selbiego 13:10. Teraz ma sporą szansę na pokonanie Cartera. Allister Carter również dobrze tutaj gra. Wrażenie zrobił jego powrót w meczu z Yuelongiem. Ten powrót jednak był bardziej zasługą słabej gry rywala niż super gry Cartera. Gary Wilson to doświadczony gracz i jego trema nie zje. Myślę, że Wilson obecnie jest w na tyle dobrej formie, że powinien utrzymać przewagę i wygrać to spotkanie.
 
abcs 0

abcs

Użytkownik


Trump - Maguire under 17.5 framow @ 2.02 ⛔



Zlapalem jeszcze po kursie 2, under 17.5 frama przy zwyciestwie Trumpa oznacza wynik max 13-4 aby zaklad wszedl, czy stac Maguire aby wygrac 5 framow z Trumpem (jeszcze 4 framy bo jest 7-1) chyba powinien dac sobie spokoj pogodzic z przegrana, wziasc czek i podziekowac ;)
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik


David Gilbert - Kyren Wilson (10-6)



Over 22,5 @ 2,04



 



Osobiście nie przekreślałbym jeszcze tutaj Wilsona. To wielki wojownik i zawodnik niezwykle mocny psychicznie co wielokrotnie pokazywał. Nawet w tej drugiej rundzie z Hawkinsem  - mimo dużej straty gonił rywala i w końcu go dogonił. Mecz wygrać będzie ciężko, ale podgonić kilka frejmów i dobić do 10 to nie jest jakaś niewiarygodna sprawa. Gilbert zagrał bardzo dobrą drugą sesję, ale czy taką powtórzy ? Nie wydaje mi się, zwłaszcza że David nigdy tytanem psychiki nie był i pewnie w głowie w końcu zaczną się pojawiać myśli o półfinale i nerwy. Dlatego nie spodziewam się żeby ten mecz skończył się błyskawicznie, a Wilson powinien tutaj jeszcze swoje trzy grosze wtrącić.



Kurs z Unibetu



Jeśli chodzi o pozostałe ćwierćfinały: u Trumpa raczej już po zawodach. Strata zbyt duża, zwłaszcza że Judd po słabym początku mistrzostw zaczął grać jak młody bóg. U Higginsa i Robertsona dalej stawiałbym na Australijczyka. Robbo zagrał słabą pierwszą sesję, jak na to co pokazywał we wcześniejszych rundach i turniejach. Myślę, że teraz zagra lepiej - tak jak nas do tego przyzwyczaił w ostatnich miesiącach. Higgins jednak jest daleki od swojej optymalnej formy, popełnia zbyt wiele błędów. Natomiast jeśli chodzi o mecz Garego Wilsona z Carterem to ten sobie odpuściłem od początku i dalej nie wiem co o nim sądzić. Może być decider. Wilson póki co bardzo mnie zaskakuje, myślałem że w końcu pęknie, a mam wrażenie że z meczu na mecz jest coraz lepszy. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


David Gilbert vs Kyren Wilson (10-6)

WIĘCEJ/MNIEJ MECZ: Mniej niż 22.5 @ 1.72 ✅ 13-8




Moim zdaniem sprawa awansu została rozstrzygnięta w ostatnim frejmie 2 sesji, kiedy Wilson zaczął bić brawo Gilbertowi po kapitalnym wbiciu długiej czerwonej po którym wykradł mu frejma i zamiast tylko 9-7 zrobiło się 10-6. Wilson nie bez powodu na przydomek Wojownik i powrót niewykluczony, bo umie grać pod presją, ale też nie będzie na pewno tak łatwo jak z Hawkinsem. Gilbert nie będzie się podstawiał, jest w dużo lepszej formie, lepiej go nie dopuszczać do stołu bo go wyczyści, a Wilson nie jest bezbłędny w defensywie, co zresztą w dużej mierze zdecydowały o aktualnym wyniku meczu. Gibert potrzebuje tylko 3 frejmów, czyli mniej niż jego przewaga nad rywalem, bardzo komfortowa sytuacja do gościa w życiowej formie. Dlatego gram na szybkie dokończenie meczu, typ obejmuje nawet remisową sesję 3-3, ale coś mi się widzi że zakończy się to dużo szybciej.



Judd Trump vs Stephen Maguire (7-1)

WIĘCEJ/MNIEJ MECZ: Mniej niż 19.5@ 1.27 ✅ 13-6




Kurs na podbcie jakiegoś dubla. Under dopuszcza że Mags ugra nawet 6 frejmów, co by oznaczało wyrównaną sesję. Może być o to trudno tak jak w pierwszej sesji było trudno, bo Trumpowi w ostatniej sesji poprzedniego meczu z Dingiem się coś przełączyło i teraz cały czas pozostaje w trybie formy z finału Mastersa gdzie rozbił O’Sullivana (10-4). Wcześniej była obawa że Trump będzie poszkodowany przez grafik bo 2 ostatnie sesje jego meczu były zaplanowane po sobie bez praktycznie żadnego odpoczynku. No to właśnie Anglik postanowił rozwiązać ten problem i nie dopuścić do ostatniej sesji i jest na najlepszej drodze do tego, potrzebuje wyniku co najmniej 13-3, co myślę że jest całkiem prawdopodobne przy jego aktualnej grze (a także rywalowi, który myślę że już jest bliski by w każdej trudnej sytuacji na stole uderzać swoje sztandarowe hit&amp;hope) i koniec meczu już po 2 sesjach.



Kursy z Etoto (kursy nominalne)



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker


Dzień 12, środa 1 maja, godz. 15:30



Mecz: Gilbert - K. Wilson  Rezultat: 13:8



Typ: zwycięzca frejma nr 18 - Gilbert   Rezultat: 66:10, Frejm nr 20: 66:46



Kurs: 2,00  (kurs z wtorku, obecnie żaden polski buk nie ma wystawionego kursu na pojedyncze frejmy, zapewne będą dostępne dopiero na live)



Bukmacher: forbet



Wczorajszy dzień pokazał, ze zwolennicy Gilberta mieli rację. W związku z tym meczem zwróciłem uwagę na 3 sprawy: 



- komentarz OSY o często zbyt mocnych uderzeniach Kyrena, zbyt twarda technika operowania kijem jest do powtarzalnego budowania brejków, 



- ocenę komentatorów Eurosportu o powtarzającym się błędzie na rozbiciu popełnianym przez Gilberta oraz o dużo lepszym panowaniu Gilberta nad białą bilą w porównaniu z Wilsonem. 



- sprawdziłem, które frejmy wygrywali obaj zawodnicy. Okazało się, że 7 z 8 frejmów parzystych, gdy rozpoczyna grę Wilson, wygrał Gilbert. Natomiast frejmy, które rozpoczynał Gilbert wygrał w 5 przypadkach na 8 Wilson, prawdopodobnie przynajmniej w części korzystając z tego błędu rywala.



Wnioski są jasne: jeśli w tym meczu nie stanie się coś niespodziewanego, to powinien się on zakończyć najdalej w 6 partii 3 sesji.



Propozycja dla lubiących ekstremalne emocje: stawiajcie w partiach parzystych na Gilberta, minimalna stawka wystarcza, by poobgryzać nadmiar paznokci, łącząc przyjemność oglądania z pożytecznym zajęciem. Ja w partiach parzystych zapalam papierosa.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker


W lvbet.pl śpią na rynku zwycięzcy mistrzostw świata. Gary Wilson za chwilę wygra swój mecz, a jego szanse na mistrzostwo wyceniane są nadal na 19, gdy Gilberta, który jest dalej od niego do awansu do następnej rundy - 15. Robertson - 3, chciaż musi jeszcze popracować w meczu z Johnem, Trump - 3, K. Wilson - 26, Carter - 23, a już jest poza turniejem??!
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker


Skończył sie mecz Gary'ego z Carterem i w związku z tym kurs na zwycięstwo w M.Ś Wilsona spadł do 17, a zwycięstwo  w turnieju Cartera wyceniają na 19?! Najwyraźniej wg. oddsmakerów lvbet.pl Carter ma po przegranym meczu więcej szans na tytuł niż wcześniej??!!
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik


No niezle.. Póki co Robertson przegrywa sam ze sobą, a stary wyga Higgins nie przepuszcza takiej szansy. Zapowiada się bardzo interesująca ostatnia sesja 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom