>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kobiece rozgrywki 2018/2019

Status
Zamknięty.
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Polska 16.02.2019 15:10
Gorzów - Ostrów
Gorzów(-19.5) ✅✅ 100-47
@1.71

No powinny Akademiczki..
Po szybkim odpadnięciu w PP, po wypadnięciu z EC, Gorzow odniosl dwie wygrane, z Gdynia oraz last match z Siedlcami. Z Arką mimo sporej przewagi po pierwszej polowie, dopiero w 4q udalo sie ostatecznie przechylić szale zwycięstwa na swoją korzysc, z Siedlcami skonczylo sie z kolei pogromem.
Oczywiscie mozna mowic, ze i Gdynia i Siedlce nie graly w optymalnym zestawieniu, ale akurat przed meczem z Ostrowem nie powinno miec to wiekszego znaczenia, tu powinno skonczyc sie wysoko, bo rywal jest po prostu slaby.
Przyjezdne fakt faktem wygraly na poczatku lutego z Siedlcami, ladnie &quot;dzialając&quot; zza luku.. Wygrana dla zespolu na pewno wazna, ale co z tego skoro juz kolejny mecz to bardzo wysoka porazka z Widzewem, ktora dosadnie pokazuje to ile Ostrów może.
Coraz węższym skladem gra Ostrów, last match to tylko siedem zawodniczek no i prawda jest taka, ze ten sklad nie ma zadnego podjazdu do Gorzowa..
Personalnie Akademiczki zgniataja rywalki i jesli bedzie im sie chcialo tu i +40 nie bedzie wielkim zaskoczeniem.
Moim zdaniem warto sprobowac, takiego pogromu jak w pierwszym meczu tych druzyn na parkiecie Ostrowa moze nie bedzie, ale to +20 nie powinno byc zadnym problemem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Rumunia 17.02.2019 10:00
Targu Mures - Rapid Bukareszt
Rapid Bukareszt(+11.0) ✅✅ 88-92
@1.84

No jak dla mnie handi jednak przesadzone.
Targu Mures wyżej w tabeli, do tego dziewczyny maja 2-1 z dzisiejszym rywalem w tym sezonie, w tym +18 z wyjazdowej wygranej juz w tej drugiej fazie rozgrywek.
Zgadza sie, ale tutaj powtorki blowoutu byc nie musi..
Gospodynie tego meczu w drugiej fazie maja 5-1, ale juz mecz z Agronomia mimo swietngeo startu (25-4) mogl konczyc sie porazka, a nastepne starcie to juz bardzo wysoka porazka z Targu Secuiesc. Te ostatnie mecze zatem juz nie takie pewne w wykonaniu Mures.. Do tego dochodzi fakt absencji w ostatnim meczu Maxim 10.6PPG, 4.3RPG, 3.4APG, ktorej i dzis nie ma. To spora strata dla zespolu, raz patrząc na jej cyferki, dwa na to jak ona prezentowala sie w starciach z Rapidem.
Przyjezdne na pewno sa w stanie tak powazna absencje po drugiej stronie wykorzystac.. One maja 3-2 w tej drugiej fazie i 2-0 na wyjezdzie... One ogolnie maja 6-2 w rozjazdach w tym sezonie, w tym wygrana z Targu away by 23.
Kusilo mnie zwycięstwo nawet przyjezdnych, ale nie bede pazerny, takie handi na pewno do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
o co chodzi, że na gospodynie przy 13-12 kurs 5,75 ?
pomyłka jakaś?
Do usunięcia później.
W pre gospodynie faworytem 11 punktowym, tak jak mówisz live kursy odwróciły się o 180 stopni, czwarta kwarta rozpoczęła się &#39;zgodnie z planem&#39; 0-11 bodajże, ale Targu Mures wróciły do meczu, rywalki faulowały na potęgę i zleciała ich najlepsza zawodniczka Raluca Matei za piąte przewinienie. Przed chwilą gospodynie miały 70-67 i jakąś sekundę do końca, dostały trójkę z syreną i OT. Wygląda to na totalny wał, aż jestem ciekawy bo pograłem +7.5 handi na gospodynie live i po 3.68 win.
e: oczywiście post do usunięcia później
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Szwecja 17.02.2019 14:00
Lulea - Eos
Lulea(-19.5) ✅✅ 95-74
@1.84

Pod koniec stycznia na wyjezdzie Lulea wygrala by 19, chociaz nie grala wowczas kontuzjowana Houser oraz niedawno podpisana Sandric.
Ogolnie jeszcze jakis czas temu gospodynie tego meczu mialy troche pod gorke przez problemy ze skladem.. Brak Houser, brak Barthold. No i to sie odbilo na wynikach, bo jeszcze z Barthold, ale bez Houser dziewczyny polegly z Norkami, a juz bez obu zawodniczek z A3. Bez obu zawodniczek zespol wygral tez z Hogsbo, ale zaledwie by 3.
Sytuacja ze skladem ustabilizowala sie jednak w meczu z Visby. Wrocily Houser oraz Barthold, debiut zaliczyla Sandric i taki, a nie inny sklad z marszu przelozyl sie na wynik, Lulea wygrala by 32.
Oczywiscie, zeby nie bylo po tym meczu dziewczyny graly jeszcze w Rosji z Rostovem w ramach EWBL i tam przegraly, ale ten sklad tez nie byl pelny bo brakowalo Sandric oraz Reed, liderki druzyny.
Dzis jednak dobra szansa na odbicie sobie porazki z Rosjankami.. Mecz w domu i co najwazniejsze sklad optymalny, z Reed, Houser, Barthold, czy Sandric.
Fakt, Eos last match troche postawilo sie Norrkoping, ale kiedy rywalki ruszyly w 4q, tak z Eos nie bylo czego zbierać. W meczu wczesniej z kolei Eos poleglo wysoko z Alvik. Dodatkowo warto powiedziec, ze przyjezdne dzis bez Dacic 13.6PPG, 11.1RPG, 2.1APG (10p, 9zb, 4a w przegranym meczu z Lulea w styczniu).
Wedlug mnie gospodynie spokojnie powinny tutaj sobie poradzic, one w tym skladzie miałyby juz ogromną przewage nad rywalkami nawet gdyby te graly z Dacic.. Bez niej, jednej ze swoich najwazniejszych zawodniczek w ogole nie widze opcji, aby Eos miało sie tutaj postawić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Izrael 18.02.2019 18:00
Elitzur Holon - Maccabi Ashdod
Maccabi Ashdod ✅✅ 68-86
@1.725

W ostatnim meczu, w ostatniej kolejce pierwszej fazy rozgrywek Elitzur wygralo na parkiecie Maccabi by 7..
Minal zaledwie tydzien, mecz w domu, wiec w teorii tym bardziej Elitzur powinno. Czy jednak aby na pewno?
Mnie tam osobiscie Maccabi przekonuje duzo bardziej i ta ostatnia porazka w zaden sposob tego nie zmienia.. Wczesniej dziewczyny notowaly serie W7 i forma bez dwoch zdan dopisywala.. Poczatek sezonu nie nalezal do najlepszych, to znaczy może inaczej, Maccabi nie gralo tego co moglo, ale tez mialy na to wplyw problemy ze skladem, bo dosc dlugo nie bylo Doron, swego czasu brakowalo tez Presley. W pelnym skladzie jednak Maccabi robilo swoje.
Elitzur moze i te ostatnie wyniki tez mialo nie najgorsze, ale mimo wszystko Maccabi podobalo mi sie bardziej, te wyniki Ashdod bardziej mnie przekonywaly.
Tydzien temu sie nie udalo, choc Maccabi dobrze zaczelo.. Niestety 4q to -10 i wyszlo jak wyszlo, a tez 19/25FT Holon przy 9/13 Maccabi swoje dopomogło.
Tutaj mysle, ze Ashdod wezmie rewanz i udanie zainauguruje tą drugą faze... Jeszcze w sezonie zasadniczym Maccabi potrafilo tu wygrac i to by 14.. Oczywiscie Elitzur gralo wowczas jeszcze bez Bentley, ale byla przeciez jeszcze Goodwin, ktora wykrecala nieco lepsze cyferki niz obecnie Alex.
Wazniejsze jednak, ze Maccabi gralo bez Presley, a mimo to w tym niepelnym skladzie dalo rade.
Kurs na Maccabi juz nie tak przyjemny jak wczoraj, ale i tak moim zdaniem warty gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Eurocup 20.02.2019 20:15
Girona - Atomeromu
Atomeromu(+13.0) ✅✅ 73-67
@1.83

Węgierki maja 6 punktow przewagi z G1, czy uda im sie ta przewage utrzymac? Zobaczymy, ale na pewno nie widzi mi sie, aby Girona miala tak zbić.
Atomeromu troche jednak traci away w porownaniu do gier domowych, w tym sezonie dziewczyny na wyjezdzie polegly w lidze trzykrotnie, w eliminacjach do EL z Villeneuve i dwa razy w EC, w tym wysoko z Bydzia...
Z drugiej mi jakos naprawde nie widzi mi sie, zeby Atomeromu nawet mimo wyjazdu miało nie powalczyc o awans..
Węgierki pokazaly mega charakter w rewanzu z Artego, kiedy to strata z G1 byla kolosalna, a mimo to udalo sie ją odrobic mimo braku McCall.. Taki mecz potrafi dodac kopa i choc moze w kolejnym starciu Sopron wygral wysoko, to raz, ze nie grala wowczas McCall, a dwa po tej porazce Atomeromu zaliczylo serie W3. Udalo sie w lidze ograc ZTE juz z McCall, udalo sie ograc Girone w EC i w weekend rozbic w lidze Gyor, gdzie juz do HT bylo po wszystkim.
Sam mecz z Girona mial ogolnie dosc wyrownany przebieg i tak naprawde dopiero ostatnia minuta zadecydowala o tej wygranej by 6.. Dzis tez nie widzi mi sie, aby Hiszpanki jakos mocno mialy odskoczyc.
Ja mam takie wrazenie, ze Girona od jakiegos czasu nie gra az tak solidnie.. Duzo daly mi do myslenia starcia z MBA w poprzedniej rundzie EC, a i te mecze ligowe w ostatnim czasie srednio do mnie trafialy.
W Rosji z MBA dziewczyny przegraly by 2 i choc w rewanzu udalo sie tą strate odrobic, wygrac by 10 to tylko i wylącznie dzieki 3q.. W lidze dziewczyny mialy pod gorke z Zamarat i choc nie grala w tym meczu Hampton to jednak i tak z takim rywalem powinno byc latwiej. Last match z Araski tez bylo mocno pod gorke i gdyby nie ostatnia kwarta, run 14-0 jak pamietam mogłoby skonczyc sie nawet porazka.
Girona jak dla mnie nie notuje tak swietnych wynikow ostatnio, zeby tutaj miala byc az takim faworytem..
Owszem, jest tu swego rodzaju mobilizacja bo ten mecz bedzie ostatnim dla Murphy, ktora rozstaje sie z zespolem z powodow rodzinnych, ale tak, czy inaczej, powtorze sie, nie uwazam, ze Girona tutaj przejedzie sie po rywalkach.
Atomeromu ma papiery w pelnym skladzie, na to zeby tutaj powalczyc i takie handi mysle, ze jak najbardziej warto rozwazyc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - EuroCup
Godzina: 16:00
Spotkanie: Cukurova Basketbol - Wisła CanPack Kraków
Typ: 1
Kurs: 1,25
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Walka o awans do ćwierćfinału tych europejskich rozgrywek. Wisła przegrała pierwsze spotkanie we własnej hali aż 73-93 i tutaj w rewanżu chyba nikt nie wierzy w jakieś cudowne odwrócenie losów tego dwu meczu. Cukurova to zdecydowanie mocniejszy zespół, który w lidze tureckiej wygrał swoje wszystkie 19 spotkań ! Ogólnie drużyna ta ostatni raz doznała porażki w październiku tamtego roku przegrywając w kwalifikacjach Euroligi oba spotkania z rosyjską drużyną Nadezhda Orenburg. Od tamtego czasu kolejne 28 spotkań z rzędu Cukurova wygrała ! Nie chce mi się wierzyć, by Wisła była tym zespołem, który przerwie tę świetną passę rywalek, tym bardziej, że w pierwszym spotkaniu dostał krakowski zespół bęcki. Kurs 1,25 na gospodynie i tak bardzo wysoki zważywszy na te fakty. Tutaj myślę, że nawet jak gospodynie dokonają rotacji w składzie to i tak nie będą miały większych problemów z wygraniem.
✅ 86-78
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
Kurs na Cukurova adekwatny. Wisła przez 2 kwarty walczyła jak równy z równym. Nauczony doświadczeniem należy pamiętać że Wisła wyjdzie zmotywowana aby się pokazać na tle mocnego rywala. Rywal natomiast nie będzie forsował tempa, mają mecz wygrany. Kursów takich bym nie ruszał, a idę w stronę doga czyli wygranej pierwszej kwarty przez Wisłę. KURS : 3.00 Totolotek. Nie trafiony, brak skuteczności po stronie Wisły. Mega skuteczność w 1q Turczynek.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Eurocup 21.02.2019 20:00
Tarbes - Lyon
Tarbes(+6.0) ⛔⛔ 44-65
@1.83

Az dziw bierze, ze stawiam na Tarbes, albo może inaczej... ze stawiam przeciwko Lyonowi, ale tak mi tutaj wychodzi.
Lyon lider ligi, swietna postawa w EC, bardzo solidny zespol z bardzo solidnym skladem. Do tego w G1 dziewczyny nie daly najmniejszych szans Tarbes.. Wszystko się zgadza, skąd zatem taki typ?
Po pierwsze i chyba najwazniejsze, Lyon ma troche problemow ze skladem bowiem out sa Clark 13.4PPG, 4.8RPG, 2.2APG oraz Sacko 4.3PPG, 1.9RPG, 1.9APG. Oczywiscie tutaj i tak sa fajne nazwiska jak Dos Santos, Plouffe, czy chociazby Salagnac, ale tutaj rotacja sie zawęza i szczegolnie brak Clark jest problemem. W weekend Lyon bez Clark wygral by 8, chociaz do HT przewaga byla duzo wieksza, zgadza sie. Niemniej po przerwie slabe Hainaut, grające w siodemke sporo jednak nadrobilo i mozna mowic, ze Lyon odpuscil, ale z drugiej strony po przerwie dziewczyny stracily 46 oczek, mialy -9 i to jednak wygląda tak sobie. Warto tez powiedziec, ze w tym meczu nieobecna dzis Sacko wykrecila 8p.
Druga sprawa to ogromna przewaga Lyonu z pierwszego meczu.. Jak wspomnialem wyżej w G1 Lyon nie dal szans rywalkom, czego efektem jest 27 oczek zaliczki.. Sprawa awansu jest juz zatem zalatwiona, takze no niekoniecznie tutaj Lyon musi..
Trzecia sprawa, pomijając to, ze Lyon nie musi, Tarbes ma jakies tam papiery, zeby sie postawic i napsuc troche wiecej krwi rywalkom w tym niepelnym skladzie.
W lidze Tarbes stoi jak stoi, ale co by nie mowic sezon w EC dziewczyny maja niezly i nawet fakt, ze dzis on sie zakonczy, nie wyglądalo to zle.. Faza grupowa zakonczona bez porazki, poprzednia runda to odprawienie Ruzomberok. W domu w EC dziewczyny maja 4-0 także dramatu nie ma i akurat gra w Europejskich pucharach wychodzila Tarbes lepiej niz gra w lidze.
Do tego jesli o lige chodzi, last match udalo sie pewnie ograc na wyjezdzie Nantes i choc rywal gral oslabiony, a jeszcze bez Hollivay to i tak to +13 nie wygląda źle, a mnie przede wszystkim cieszy w koncu niezly mecz Peters.
Peters od momentu przyjscia troche mnie rozczarowywała szczegolnie jesli chodzi o punkty, ale 10p+11zb+4a z Nantes juz jakos wygląda i poniekąd daje obraz tego niemalego potencjalu tej zawodniczki.
Co za tym idzie, licze, ze i ona dzis pojdzie za ciosem, wowczas Tarbes moze tu zaskoczyc.
Reasumujac, Lyon juz w zasadzie pewny awansu, Lyon oslabiony, Tarbes w EC mimo ostatniej wysokiej porazki z dzisiejszym rywalem radzilo sobie lepiej niz w lidze, Tarbes w EC w domu niepokonane, Peters last match w koncu odpalila, ja mysle, ze warto sprawdzic handi.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Polska 23.02.2019 15:10
Poznań - Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska/Politechnika Gdańska (HT/FT) ✅✅ 41-50/82-89
@3.45

Juz na sobote, ale moze bookie przez dwa dni zmądrzeje i kursy na Polibude pojdą w dol, wiec nie ma co czekac.
Poznan 1-15, Politechnika 2-15, mecz dwoch druzyn z dolu tabeli, ale jednak dla mnie faworytem jest tutaj Gdańsk.
Politechnika po blowoucie z Ostrowem przegrala szesc kolejnych starc, ale na rozkladzie dziewczyny mialy praktycznie cala czolowke... Last match to porazka by 40 z Katarzynkami, wczesniej dziewczyny polegly by 21 z CCC. No i tak, ta wysoka porazka z Toruniem wygląda jak wygląda, ale z drugiej strony Energa w koncu zagrala optymalnym skladem, z niedawno podpisana Brezinova oraz najnowszym nabytkiem, Harris. Dla porownania Poznan dostal niedawno od Torunia by 39, ale Katarzynki graly bez Harris oraz Kunek.
Przed tym -40 z Energa, Polibuda jak wspomnialem polegla by 21 z CCC.. No i ok, CCC gralo bez Hayes oraz Leedham i mozna tez mowic, ze ta ostatnia kwarte Polkowice odpuscily, ale nawet gdyby i tak mysle, ze Gdansk zasluguje na uznanie bo jakos nie widzi mi sie, aby Ostorow, czy Poznan potrafily takie &quot;odpuszczenie&quot; wykorzystac. Zreszta, daleko nie ma co szukac, Poznan z CCC niedawno przegral by... 71. No i ok, CCC gralo z Hayes oraz Leedham, ale bez Kaltsidou oraz Kizer.
Patrzac na mecze i Poznania i Politechniki z tymi rywalami lepiej wypadaja Gdańszczanki, takie moje zdanie.
Pomijając te mecze, bardzo dobrze wrazenie na mnie zrobily wczesniejsze starcia Polibudy z tą reszta czolowki.. Z Bydzia na wyjezdzie dziewczyny skonczyly na -8, z Wroclawiem na wyjezdzie na -2, z Wisla w domu na -16 i z Gorzowem na wyjezdzie na -14.. To nie są zle wyniki i zwlaszcza takie wyniki jak te z Artego, czy Ślęza sa naprawde fajnym prognostykiem przed meczem z Poznaniem.
Akademiczki w ostatnim czasie nie pokazuja nic.. Poza wspomnianymi wysokimi porazkami z Toruniem oraz CCC, Poznan dostal od Wroclawia, od Wisly, a wczoraj zostal rozbity przez Widzew by 19, gdzie przewaga Lodzianek w 4q wynosila jak pamietam nawet 26 oczek.
Wyniki slabe, tutaj mnie przekonuje duzo bardziej Gdansk, podobnie jesli chodzi o sklad, a tez Poznan duzo stracil, kiedy pozegnano sie z Matovic.
Gdansk juz w domu pokazal swoją wyzszosc nad Poznaniem, wygrywając by 17, do HT mając +9.. Warto napisac, ze dla Akademiczek nieobecna juz Matovic dodala 21p, 6zb, 3a, a ponad to Gdansk gral przeciez jeszcze bez Clarke, obecnie jednej z najwazniejszych zawodniczek.
Jak dla mnie Polibuda powinna zrobic tutaj swoje, juz po 20 minutach mając odpowiednią przewage. Taki kurs warto pobrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Czechy 22.02.2019 17:30
Ostrava - USK Praga
USK Praga(-30.5) 1st Half ⛔⛔ 32-50
@1.88

Wiem, ze Praga dwa dni temu grala w Polkowicach nielatwy mecz z CCC, ale mimo to sprobuje.
Ostrava miala swego czasu mocne problemy kadrowe, ktore jakos tam udalo sie ogarnąc, ale na tle tych lepszych, na tle Pragi to i tak jest zdecydowanie slabszy zespol, ktory nie powinien miec tutaj nic do powiedzenia.
Wystarczy spojrzec na ostatni mecz z HK, zespolem niezlym, ale odbiegającym duzo od USK, gdzie skonczylo sie na -36 przy -32 do HT.
Tak naprawde tutaj tylko czekalem na to jaki sklad wystawi Praga, ale widząc Harrison, Thomas, Elhotove, Oblak, Rezan, Hanusova, Ayayi tutaj nie widze innej opcji jak zmiazdzenie rywalek.. Przy takim skladzie i ogromnej przewadze, juz do przerwy Prażanki powinny miec nawet +40..
Sprobuje.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Czechy 23.02.2019 14:30
Nymburk - Strakonice
Nymburk(-37.5) ⛔⛔ 85-49
@1.81

Przewaga gospodyn tego meczu jest tak duza, ze tutaj spokojnie powinno skonczyc sie nawet na +50.
Nymburk po porazce z Lokomotywą, kiedy to nie grala Wells, wygral dwa kolejne mecze, wysoko ze Slovanka oraz z Zabinami.
Tutaj przede wszystkim ladnie wygląda wygrana z Brnem, ktora pokazuje, ze Nymburk to zespol z czolowki, oczywiscie nie pokroju Pragi, ale jednak solidny... Warto tez powiedziec, ze w tym wlasnie starciu debiut zaliczyla Reynolds, ktora wypadla calkiem nieźle jak na minuty, ktore spedzila na parkiecie.
Wczesniejszy mecz ze Slovanka to jak wspomnialem wysoka wygrana i tutaj trzeba pamiętac o tym, ze Slovanka to moze nie jest super druzyna, ale to jednak druzyna, ktora wygląda duzo lepiej niz Strakonice.
Przyjezdne wyglądaja bardzo slabo, co tu wiele pisac.. Seria porazek dluga, a wystarczy spojrzec tylko na ostatni mecz dziewczyn ze... Slovanka i porazke by 24, zeby zobaczyc to, czego od Strakonic mozna sie dzis spodziewac.
Sklad przyjezdnych slabiutki, jakis czas nie gra Jenistova, bardzo wazne ogniwo tej ukladanki i tutaj naprawde ciezko sobie wyobrazic, zeby gospodynie nie zbily.
To handi nie jest wbrew pozorom znowu takie wysokie przy tak miazdzącej przewadze gospodyn, wiec mysle, ze smialo można probowac.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Litwa/Łotwa/Estonia 23.02.2019 16:00
RSU - Vilkmerge
RSU ✅✅ 68-61
@1.55
RSU - Vilkmerge
RSU(-5.0) ✅✅ 68-61
@1.85
RSU - Vilkmerge
RSU(-2.5) 1st Half ✅✅ 42-30
@1.85

RSU last match dostalo lanie od TTT i to nie jest zaskoczenie patrzac na rywala, ale trzeba miec tez na uwadze to, ze w tym meczu nie graly trzy bardzo wazne ogniwa druzyny, Gotfrida, Pavelsone oraz Fridenberga. Dzis cala trojka w skladzie także sila ognia zdecydowanie wzrasta, a nie mowie juz nawet o tym, ze rywal zdecydowanie slabszy niz TTT.
Jakby malo bylo tego, ze rywal nie tak mocny jak ten ostatni, warto powiedziec, ze Vilkmerge dzis mocno oslabione, bowiem nie ma Perry 11.7PPG, 10.4RPG, 0.4APG oraz Sulske 11.0PPG, 3.8RPG, 2.1APG.. Nie ma dwoch praktycznie najwazniejszych zawodniczek druzyny i naprawde cięzko mi sobie wyobrazic, aby Vilkmerge mialo sie postawic rywalkom w pelnym zestawieniu.
Moim zdaniem wszystkie trzy typy jak najbardziej warte gry (pierwszy typ trzydrogowo).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Polska 23.02.2019 17:00
Gdynia - Bydgoszcz
Gdynia ⛔⛔ 58-70
@1.665

Arka jakis czas temu stracila bardzo wazną zawodniczke w postaci Allen, bez ktorej zespol ma 2-2.. Udalo sie by 16 ograc Ostrow, choc moze ten wysoki rozmiar wygranej nie do konca pokazuje iz nie byl to taki spacerek, udalo sie by 5 ograc Wisle po niezlym comebacku w 3q, ponad to dziewczyny by 9 przegraly z Gorzowem, gdzie na dobra sprawe o przegranej zadecydowala na dobre 4q oraz last match przegraly by 2 z Wroclawiem..
Prawde mowiąc tak najgorzej te wyniki nie wyglądaja, szczegolnie wlasnie biorąc pod uwage ten oslabiony sklad.
Dzis Arka juz w optymalnym zestawieniu, z podpisana niedawno w miejsce Allen, Coffey.
Nia wykrecala w barwach Adelaide swietne cyferki i ja mysle, ze ten nabytek moze dla Gdyni okazac sie naprawde solidnym wzmocnieniem.
Sklad zatem optymalny, mecz w domu i ja mysle, ze Gdynia zrobi swoje..
Bydzia to rzecz jasna nie jest slaby zespol, ale jednak mnie w ostatnim czasie dziewczyny srednio przekonują...
PP to kompromitacja, bo choc pierwsza runde udalo sie przejsc to jednak jak pokazal kolejny mecz z CCC, wygrana z pierwszoligowcem nie znaczy nic. W EC kompromitacja bo jak inaczej nazwac odpadnięcie z rozgrywek mając tak gigantyczną przewage z G1 i rywala w G2 oslabionego brakiem McCall.. W lidze w lutym 1-1, wygrana tylko by 8 z Pilibudą oraz porazka z Pszczolkami last match... Kiepsko.
Ja wiem, ze 2-2 Gdyni to nie jest 4-0, ale tak jak wspomnialem, najgorzej to przy tym oslabionym skladzie nie wygląda.. Bydzia w ewidentnym dolku i ja mysle, ze tutaj Gdynia jako faworyt nie zawiedzie.

E: No ja pierd.. Dojsc Artego na 2 oczka (58-60), przegrac 58-70..
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Belgia 23.02.2019 20:30
Antwerp - Royal Castors Braine
Royal Castors Braine(-23.5) 1st Half ✅✅ 26-53
@1.84
Antwerp - Royal Castors Braine
Royal Castors Braine(-47.0) ✅✅ 45-108
@1.85

Tak na szybko bo mecz zaraz...
Nie ma dzis po stronie przyjezdnych Trahan-Davis, nie ma Anderson, ale sklad Castors na ten mecz i tak wystawilo bardzo mocny.. Ten sklad na glowe wrecz bije ten rywalek..
Antwerpia co prawda ma 3-1 last 4, ale kogo powaznego dziewczyny mialy za rywala? No nikogo.. Owszem, zeby nie bylo, udalo sie ostatnio poszerzyc sklad, dzieki Anderson, ktora cyferki z marszu wykrecala swietne, ale jej juz dzis nie ma.. Jest co prawda Ndona, ktora moze tutaj zadebiutowac, ale badzmy powazni, niespelna 17latka nie pokaze tyle co Anderson o ile w ogole dostanie swoją szanse.
Tutaj przyjezdne bez zająknięcia powinny zmiesc rywalki z parkietu, przy takiej przewadze tylko blwoout tutaj wchodzi w gre.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
wojtek_89 świetne typy. Sam osobiście wnioskowałem o rangę Znawcy dla Ciebie bo robisz dobrą robotę z tymi typami na tak moim zdaniem trudny sport do typowania jakim jest kobieca koszykówka.
Ale jest jedna sprawa na którą chciałbym Ci zwrócić uwagę i z czym generalnie tu wpadłem. Zrobisz jak zechcesz, ale prosiłbym i pewnie inni również, żebyś podawał typy trochę szybciej. Ostatnio widzę, że ten czas pomiędzy podaniem a meczem wynosi 15 minut. Sam bym coś zagrał od Ciebie, no, ale zawsze wchodzę &quot;po fakcie&quot;. Tak jak powiedziałem, zrobisz jak zdecydujesz. Powodzenia.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Nie jestem zawodowcem, ale postaram sie podawać typy wcześniej, chociaz nie zawsze sie to uda. Co do bukmachera, wszystkie kursy podawane sa z 1xbet.

Włochy 24.02.2019 18:00
Torino - Empoli
Torino(+4.5) ✅✅ 88-68
@1.85

Wazny mecz dla obu ekip w kontekscie ewentualnej gry w PO.
Zarowno Torino jak i Empoli sezon mają umowmy sie slaby bo łącznie 5 zwycięstw obu zespolow nie mozna nazwac niczym szczegolnym...
Torino juz z bardzo dluga seria porazek, Empoli w ostatnim czasie ogralo Battipaglie, czy w styczniu San Martino..
Ja mimo wszystko uważam, ze gospodynie stac tutaj nie tylko na pokrycie handi, ale nawet na zwycięstwo..
Last match Torino gralo bez Trucco, z ktorej ogolnie w tym sezonie nie zawsze można bylo skorzystac, ale ona dzis moze wrocic.. Nie jest pewne jednak co z Narviciute po drugiej strony, ktorej brakowalo z Ragusa last match, bez ktorej Empoli zostalo przez rywala zniszczone.
Torino jest jak dla mnie tutaj troche niedoceniane.. Podobnie zreszta bylo przy pierwszym meczu obu ekip, gdzie koniec koncow skonczylo sie wygrana Torino na wyjezdzie by 15.
Na moje nie warto pchac sie tutaj w Empoli, ktore nie powiedziałbym, ze jest druzyną wybitnie lepszą, o ile w ogole.. Torino ma papiery, zeby tutaj sie przelamac i powtorzyc wyczyn z poprzedniego starcia obu ekip, zachowując tym samym szanse na awans do PO.

Turcja 24.02.2019 14:30
Hatay - Cukurova
Cukurova(-21.5) ⛔⛔ 68-73
@1.84

Dla przyjezdnych ostatnie mecze w lidze to byly wycieczki, ktore konczyly sie demolkami.. Nic dziwnego skoro na rozkladzie byly Bodrum i Istanbul. Wiadomo, ze w takich meczach nie moglo konczyc sie innymi wynikami, ale powiem szczerze, ze +82 i +74 to sa wyniki, ktore nawet patrzac na rywala robia wrazenie. W miedzyczasie Cukurova wyeliminowala Wisle z EC, juz w pierwszym meczu zalatwiając sprawe awansu..
Mecz rewanzowy w Turcji pare dni temu to wygrana by 8 i co tez wazne niezbyt mocne przeciążanie najwazniejszych zawodniczek.
Dzis zatem zmeczenie po meczu z Krakowem nie powinno byc jakos odczuwalne.. Zreszta, badzmy powazni, co Hatay ma do zaoferowania? Problemy finansowe i kadrowe, o ktorych juz pisalem, wyniki pozostawiające bardzo duzo do zyczenia, takie informacje bez dwoch zdan nie sa dobrym prognostykiem przed meczem z druzyna, ktora w tym sezonie zdominowala lige.
EL Hatay zakonczylo serią L3 i chociaz z Sopronem dziewczyny nawet dlugo sie trzymaly, ostatecznie przegraly by dd.. Z Fener skonczylo sie na -28, a z Kurskiem w ostatnim meczu na -25.
Liga to wygrana z Izmit, ale trzeba pamiętac, ze rywalki graly bez swojej liderki, White.. Ta wygrana zreszta szybko zostala zweryfikowana, bo juz kolejny mecz to -35 z Fener.
Jak dla mnie Hatay dzis sie nie przelamie i raczej nie nawiąze wiekszej walki z rywalem, ktory wygląda po prostu zdecydowanie lepiej.
Turcja 24.02.2019 14:30
Canik - Besiktas
Besiktas(-24.5) ✅✅ 83-124
@1.60

Jeszcze tak na dokladke, na szybko.
Canik dzis bez Holmes 15.1PPG, 8.6RPG, 3.9APG, swojej liderki. Te wyniki zespolu i z nia w skladzie byly delikatnie mowiąc slabe, wiec bez niej tym bardziej trudno spodziewac sie, aby gospodynie mialy sie jakos postawic.
Besiktas fakt faktem z seria L2, ale rywale byli nieporównywalnie lepsi niz Canik, także okazja dzis do przelamania i zbicia wrecz idealna.
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
Pszczolka - CCC - wygrana CCC - 16.5 po 2.80 STS
Na szybko i z telefonu bo na hali. Pszczolka bez Kiessel. Nie widzę innej możliwości bez mózgu drużyny na nawiązanie jakiejkolwiek walki. Koło - 20pta powinno się zakręcić nawet jak odpuszcza 4kwartę.
Edit. Po myśli. Zawodniczki CCC zagrały na poważnie tylko 3Q co widać po wyniku (11-34). Nie wiem kto im podskoczy w lidze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Włochy 01.03.2019 18:30
Broni - San Giovanni
San Giovanni(+7.5) ✅✅ 56-58
@1.85

Puchar Wloch, cwiercfinał.
Broni w lidze notuje na ten czas 12-6 (nie licze meczu z Napoli, ktore sie wycofalo z ligi), rywalki 7-10 (rowniez nie licze meczu z Napoli) także na pierwszy rzut oka faworyt jest tutaj raczej oczywisty..
Ja jednak mysle, ze San Giovanni jest tutaj w stanie mocno sie postawic..
Broni w ostatnim czasie notowalo niezle wyniki, ale trzeba pamiętac o tym, ze dziewczyny wygrywaly z Empoli, Torino i Battipaglia, czyli trzema najslabszymi ekipami w lidze. Kiedy przyszlo do powazniejszego rywala jak San Martino juz tak kolorowo nie bylo, Broni poleglo by 18. Kolejna sprawa, pisalem, ze z tymi slabszymi wygrywac sie udawalo, z Torino i Empoli nawet wysoko, ale last match z Battipaglia skonczylo sie tylko na +8 i to wygląda naprawde kiepsko biorąc pod uwage to, ze rywalki zagraly bardzo mocno oslabione.. Owszem, Broni tez nie gralo pelnym skladem, ale co by nie mowic braki po drugiej stronie byly jednak powazniejsze.
Co do tych brakow po stronie Broni... Last match nie grala Bonasia i choc to nie wszystko, ten brak wydaje sie najpowazniejszy. Ona i dzis nie jest pewna wystepu.
Jesli o rywalki chodzi.. Bilans jest jaki jest, ale w ostatnim meczu dziewczyny rozbily Torino, wczesniej co wazniejsze wygraly z Lucca. Do tego z San Martino mimo -10 wypadly nieco lepiej niz Broni, wczesniej odprawily jeszcze Empoli.
Sklad pelny, co tez w przeciagu calego sezonu nie bylo norma i ten sklad na pewno jest tutaj w stanie powalczyc, co zreszta bylo juz widac w dwoch meczach sezonu zasadniczego.
Oba zespoly wykorzystaly atut wlasnego parkietu, Broni wygralo by 7, San Giovanni by 4. Teraz teren neutralny, ale przy tych ostatnich meczach San Giovanni zwlaszcza, kiedy udalo sie ograc Lucce, biorąc pod uwage pelny sklad i problemy z Bonasia po drugiej stronie, uwazam, ze handi jak najbardziej jest tutaj do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom