>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV runda kwalifikacji Ligi Europejskiej [23.08.2018]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP

kursy: fortuna
Zapraszam wszystkich do pisania analiz w IV rundzie kwalifikacji do Ligi Europy. Niestety, na tym etapie nie będzie dane nam oglądać polskich drużyn, ponieważ drużyny w III rundzie okazały się zbyt mocne. W szczególności mistrz Luksemburga.​
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Dudelange vs Cluj
Cluj Over 1.5 @ 2.10 ⛔
Cluj Over 2.0 @ 3.30 ⛔
Cluj Over 2.5 @ 4.25 ⛔
lvbet

Dla mnie te kursy to jedna wielka pomyłka.
Przecież Over 1.5 Legii był po kursie 1.75, a tutaj Cluj - ekipa lepsza na ten moment od Legii aż 2.10 ?
Moim zdaniem promocja.
Szanuję piłkarzy z Luksemburga, jednak no tutaj ich przygoda się z pucharami skończy.
Cluj dobrze weszło w ligę, są liderem - tak liga jest równie słaba jak nasza, ale jednak. W poprzedniej rundzie na spokojnie odprawili zespół z Armenii 2-0 wyjazd i 5-0 u siebie, tutaj biorąc pod uwagę też słabą grę w obronie i słąbą postawę bramkarza zwłaszcza słabo idzie do dośrodkowań, widzę dużą przewagę Rumunów, w mojej ocenie pierwsze spotkanie i wynik 0-3, jak najbardziej możliwy, żeby w rewanżu na spokoju zagrać i przypieczętować awans, grająca z problemami Legia potrafiła strzelić 2 bramki, miałem wrażenie, że każdy strzał w stronę bramki goalkeepera gospodarzy to stres i zawodnik ten piłkę wypluwał przed siebie, co pozwalało na dobitki z których Legia niestety nie korzystała. Legia pokazała też, że nie jest trudno zepchnąć mistrza Luksemburga do obrony - w całym spotkaniu 18-8 w strzałach dla Legii, a w drugiej połowie pełna dominacja 13-1, tylko dzięki słabej skuteczności Legii skończyło się jak się skończyło, bo brakło tylko 1 bramki.
Cluj rozpoczynał przygodę w el. LM, szansę stracili, zadowolą się LE, a tutaj mają wręcz autostradę do fazy grupowej.
 
A 320

azael

Użytkownik
Dudelange vs Cluj
Cluj Over 1.5 @ 2.10
Cluj Over 2.0 @ 3.30
Cluj Over 2.5 @ 4.25
lvbet

Dla mnie te kursy to jedna wielka pomyłka.
Przecież Over 1.5 Legii był po kursie 1.75, a tutaj Cluj - ekipa lepsza na ten moment od Legii aż 2.10 ?
Moim zdaniem promocja.
Szanuję piłkarzy z Luksemburga, jednak no tutaj ich przygoda się z pucharami skończy.
Cluj dobrze weszło w ligę, są liderem - tak liga jest równie słaba jak nasza, ale jednak. W poprzedniej rundzie na spokojnie odprawili zespół z Armenii 2-0 wyjazd i 5-0 u siebie, tutaj biorąc pod uwagę też słabą grę w obronie i słąbą postawę bramkarza zwłaszcza słabo idzie do dośrodkowań, widzę dużą przewagę Rumunów, w mojej ocenie pierwsze spotkanie i wynik 0-3, jak najbardziej możliwy, żeby w rewanżu na spokoju zagrać i przypieczętować awans, grająca z problemami Legia potrafiła strzelić 2 bramki, miałem wrażenie, że każdy strzał w stronę bramki goalkeepera gospodarzy to stres i zawodnik ten piłkę wypluwał przed siebie, co pozwalało na dobitki z których Legia niestety nie korzystała. Legia pokazała też, że nie jest trudno zepchnąć mistrza Luksemburga do obrony - w całym spotkaniu 18-8 w strzałach dla Legii, a w drugiej połowie pełna dominacja 13-1, tylko dzięki słabej skuteczności Legii skończyło się jak się skończyło, bo brakło tylko 1 bramki.
Cluj rozpoczynał przygodę w el. LM, szansę stracili, zadowolą się LE, a tutaj mają wręcz autostradę do fazy grupowej.
Tego meczu nie ma co porównywać do spotkania Legii z Dudelange. Na Legię kursy były niższe bo potrzebowała strzelić minimum dwa gole do awansu. Do tego statystyka strzałów też nie ma znaczenia Gdyby Legia wygrała pierwszy mecz u siebie 3:0 to w strzałach mogłoby być na odwrót 18-8 ale dla Dudelange. To że Rumunii są faworytami i powinni wygrać oba mecze to nie podlega dyskusji ale czy wysoko to wątpię.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Kurs na wygraną Cluj podskoczył w Fortunie właśnie z 1.7 na 2.05. ktoś wie dlaczego? Przecież ten Dudelange to słabizna o poważna drużyna wygra tam spokojnie. Co z tym Cluj?
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Kurs na wygraną Cluj podskoczył w Fortunie właśnie z 1.7 na 2.05. ktoś wie dlaczego? Przecież ten Dudelange to słabizna o poważna drużyna wygra tam spokojnie. Co z tym Cluj?
Dokładnie Dudelange to taka słabizna, że w ostatnich latach nie potrafiły tam wygrać m.in. Legia, MOL Vidi czy Karabach a APOEL wymęczył 0:1. Przecież Cluj to już nie ta drużyna, która kiedyś grała rok w rok w grupach europejskich pucharów a to, że rozwalili słabiutkich Ormian to nic nie znaczy. Jak dla mnie Dudelange z remisem po 1.7 lub Dudelange strzeli po 1.54 do gry. Zaraz ktoś pewnie wyskoczy z argumentem, że to pół amatorzy i pastuchy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Doceniam osiągnięcia Dudelange ostatnio ale Legia grając totalny piach jak trochę ich przycisnęła miała szansę aby wygrać więc pytanie dotyczyło bardziej formy Cluj itp. według mnie jeśli drużyna będzie wybiegają, z dobrymi zawodnikami technicznymi spokojnie może tam wygrać.
Doceniam postęp Dudelange ale też nie róbmy z nich jakiejś poważnej drużyny.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Tego meczu nie ma co porównywać do spotkania Legii z Dudelange. Na Legię kursy były niższe bo potrzebowała strzelić minimum dwa gole do awansu. Do tego statystyka strzałów też nie ma znaczenia Gdyby Legia wygrała pierwszy mecz u siebie 3:0 to w strzałach mogłoby być na odwrót 18-8 ale dla Dudelange. To że Rumunii są faworytami i powinni wygrać oba mecze to nie podlega dyskusji ale czy wysoko to wątpię.
Ale ja nie napisałem że Cluj wygra. W mojej opinii tak się stanie, ale. Napisałem że są w stanie na spokojnie strzelić 2 3 bramki. A wynik np 3-3 nie będzie dla mnie jakimś wielkim zdziwieniem.
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Jak widzę typ, że półamatorzy strzelą po 1.55 to aż się śmiać chce ???? Zwróć może uwagę na styl gry mistrzów Rumunii... Mają bardzo solidną obronę i dość przeciętny atak. Większość ich gier w walce o mistrza kończyła się po 1:0 lub 2:0... Trochę się tą ligą interesuje i moim zdaniem jest mocniejsza niż nasza, choć czasy świetności już dawno minęły. W towarzyskich meczach w trakcie sezonu drużyny z Rumunii przyjechały do Polski i spokojnie ogrywały naszych orłów (poza meczem Viitorula z Legią). Dla przykładu bodajże właśnie CFR wypunktował Jagę 0:3. Szkoda, że z Cluj odszedł za kasą do Chin Dan Petrescu, który jak widać niewiele czasu potrzebował żeby zdobyć mistrza. Jeśli drużyna w 26 meczach w sezonie traci 13 bramek przy 42 strzelonych ( w tym chyba w jednym meczu przegrali 4:3 z późniejszym spadkowiczem) to jak można typować teoretyczny BTS w meczu z Luksembuczykami? Nie mówię że jest to niemożliwe, ale może warto się zastanowić.... Moim zdaniem Cluj się nie otworzy na wyjeździe i tradycyjnie zakręci się koło 0:2 0:3. Swoją drogą dzisiaj podejmują Dinamo Bukareszt i za drobne stawiam jednak na potknięcie CFR ????
W drużynie z tego co wiem jest kontuzjowany jeden z lepszych zawodników - Cyprian Daec, etatowy reprezentant Rumunii, ale to raczej nic nie zmienia co do moich poglądów.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Jak widzę typ, że półamatorzy strzelą po 1.55 to aż się śmiać chce ???? Zwróć może uwagę na styl gry mistrzów Rumunii... Mają bardzo solidną obronę i dość przeciętny atak. Większość ich gier w walce o mistrza kończyła się po 1:0 lub 2:0... Trochę się tą ligą interesuje i moim zdaniem jest mocniejsza niż nasza, choć czasy świetności już dawno minęły. W towarzyskich meczach w trakcie sezonu drużyny z Rumunii przyjechały do Polski i spokojnie ogrywały naszych orłów (poza meczem Viitorula z Legią). Dla przykładu bodajże właśnie CFR wypunktował Jagę 0:3. Szkoda, że z Cluj odszedł za kasą do Chin Dan Petrescu, który jak widać niewiele czasu potrzebował żeby zdobyć mistrza. Jeśli drużyna w 26 meczach w sezonie traci 13 bramek przy 42 strzelonych ( w tym chyba w jednym meczu przegrali 4:3 z późniejszym spadkowiczem) to jak można typować teoretyczny BTS w meczu z Luksembuczykami? Nie mówię że jest to niemożliwe, ale może warto się zastanowić.... Moim zdaniem Cluj się nie otworzy na wyjeździe i tradycyjnie zakręci się koło 0:2 0:3. Swoją drogą dzisiaj podejmują Dinamo Bukareszt i za drobne stawiam jednak na potknięcie CFR ????
W drużynie z tego co wiem jest kontuzjowany jeden z lepszych zawodników - Cyprian Daec, etatowy reprezentant Rumunii, ale to raczej nic nie zmienia co do moich poglądów.
Zgadzam się z Twoją oceną. Swoją drogą przejrzałem spotkanie z Dinamo, które jest takim meczem na górze tabeli, wygrana 3-1 , kilka zmian w składzie, można porównać z dzisiejszymi męczarniami Legii u siebie ze Sosnowcem, a kursy na Over 1.5 Cluj rosnie i jest już 2.35 w lvbet. Moim zdaniem dobra opcja. Dobra gra z przodu na zespół z Luksemburga powinno wystarczyć. Prawda jest też taka, jak ktoś napisał wyżej, nie róbmy z Dudelange mistrzów świata, to , że pokonali mistrza Polski, nie oznacza, że ich skill urósł nie wiadomo jak dużo, to solidna ekipa, ale bez przesady.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dzisiaj swoje mecze ligowe rozgrywaja czwartkowi uczestnicy LE i upatrywalbym sie typow przeciwko tym ekipom.
Milsami-Sheriff typ 1???? frajerzy
Sigma-Banik typ 2✅
Dinamo M.-Ufa typ 1✅
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
fiszu1 46

fiszu1

Użytkownik
macie jakieś info na temat czy zawodnicy ufy dostaną wizy na mecz z rangersami? bo jeśli nie dostaną a na to się zanosi to walkower dla rangersów i awans stoi po 1,60 a wtedy praktycznie rozstrzygnięta sprawa. do tego chcę dorzucić dudelange że nie strzeli po kursie 2,25
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
F91 Dudelange - CFR Cluj 2
Glasgow Rangers - FK Ufa 1
@3.4
Prawda jest taka, że mniej farta Luksemburczyków i ch*jowa Legia mogła ich przejść. Rangers powinni sobie poradzić bo Ruskie napocili się w III rundzie z jakimś innym luksemburskim&quot; towarzystwem sportowym&quot;. Z dwa razy lepszym Mariborem Rangersi wygrali 3:1 tu też nie powinni odwalić maniany.
 
Grac45 47K

Grac45

Forum VIP
Co z tym Clujem się dzieje. Na otwarcie 1,71 później wzrost do 2,04 zaś spadek do 1,82 i znów ponad 2.
Co by nie powiedzieć Cluj dał strasznie ciała w pierwszy meczu puchaorwym a właściwie dwumeczu z Malmo. Totalnie chybiona forma na eLM i ogólnie pierwsze 4 mecze. Ale teraz widać jadą zdrowo, kadra ustabilizowana, nikt znaczący nie odszedł i cackają się z tym kursem strasznie. Ponad 2 na rumunów to jest spokojnie do grania. Dudelange traciło ze wszystkimi bramki, od mistrza Kosowa po Legię grającą w slow motion. A z trójki Drita/Legia/Cluj chyba wiadomo gdzie jest najlepsza organizacja gry w defensywie i ogólnie kultury gry. Dla mnie Cluj do zera, ale kurs na tyle satysfakcjonujący na czysty win że przy nim zostanę. Chyba najlepszy bet w tej rundzie, gdy już Rangersi mocno polecieli z kursem u siebie z Ufą.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dudelange - Cluj 2/+1,5 bramki @2.64 baardzo atrakcyjny kurs jak dla mnie kurs mocno zawyżony dzięki Legii i tym że grają u siebie grzech nie zagrać według mnie Cluj weźmie czas nastał na półamatorów
Zenit(-1) - Molde 1 @1.76 Zenit pokazał, że im zależy awansując dalej z Dinamem Mińsk wygrywając u siebie aż 8:1 więc tutaj raczej będą chcieli to zakończyć już w pierwszym meczu u siebie a Molde nie jest jakimś szczególnym rywalem
Trenczyn - AEK BTS @1.73 Dwie bardzo dobrze spisujące się drużyny i do tego bramkostrzelne w tych eliminacjach Trenczyn z Feye wygrali aż 5:1 w dwumeczu zaś AEK rozgromił Sturm Graz 7:0 w dwumeczu, Słowacy będą musieli zrobić wygrać mecz u siebie bo mecz wyjazdowy może być mega ciężki a z drugiej strony goście będą chcieli walczyć już o zaliczkę z taką siłą ofensywną gol po obu stronach powinien być formalnością
AKO 8.04 fortuna
Powodzenia.
 
S 28

shalir

Użytkownik
Cluz wydaje się faworytem, lecz im tak naprawdę wystarczy 0:0 lub jeszcze lepiej 1:1, a później u siebie wyciągną wynik. Przy okazji pierwszych spotkań w dwumeczach zawsze jest to ryzyko przy gościach-faworytach - móc, a chcieć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom