>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon 2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
THE CHAMPIONSHIPS
WIMBLEDON​



Miejsce: WIMBLEDON, WIELKA BRYTANIA
Data rozgrywania: 03.07.2017 - 16.07.2017
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: Grand Slam
Pula nagród: ÂŁ13,163,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.wimbledon.com/index.html
Drabinka turnieju singlowego: http://www.wimbledon.com/en_GB/draws....html?event=MS
Drabinka turnieju deblowego: http://www.wimbledon.com/en_GB/draws....html?event=MD
Plan gier: http://www.wimbledon.com/en_GB/score...ule/index.html
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/uni...atp-wimbledon/
Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ktoś miał niezłą wyobraźnię glosując na Janowicza, ale niech poda jakieś argumenty, osobiście uważam, że sukces będzie przejście Shapovalova, bo wyznacznikiem formy jurka na pewno nie jest wygrana z dimitrovem, by pózniej uledz pairowi, moim zdaniem roger w obecnej formie bierze ten turniej, co potwierdzają ostatnie mecze na trawie i klase samą w sobie
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Jurek nam jeszcze kiedyś odpali , jak w Paryżu na dywanie ale jeszcze chyba nie teraz.
Shapovalova powinien przejść gorzej będzie z Pouille ewentualnie w kolejnej rundzie a potem może być już łatwiej aż do Murraya ha ha ha.
Ja też bardzo kibicuję Rogerowi , ale myślę że wszyscy nie doceniamy Nadala i jego szans!!!!!Po tym co zobaczyłem w finale Garrossa z Wawrinką to kto wie???
Rafa niby na trawie grać nie umie , ale 2008 i 2010 wimbledon wziął.3 lata czekał na zwycięstwo w wielkim szlemie i się doczekał a do tego finał w tym roku w Melbern gdzie mecz był bardzo wyrównany , To może być rozpedzona kula śniegowa.
Ostatnimi laty często grywałem odpadnięcie Nadal we wczesnych fazach turniejów na trawie co się sprawdzało przy płaskiej progresji w tym roku się już na to nie odważę.
Od zeszłorocznych Igrzysk Olimpijskich Rafa znowu jest w grze a forma wciąż rośnie!!!!
Zwłaszcza mętalnie Rafa jest coraz mocniejszy AO finał i FO triumf jeszcze go wzmocniły.Nadal może wygrać z każdym nawet na TRAWIE!!!Z Rogerem włącznie.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ja pobieram Raonica . Kurs 13.0 Fortuna.
Czemu Raonic ? Pokazal klase na nawierzchni,ktorej nie lubi czyli maczce, dzielnie stawiajac opor Carreno-Buscie. Odpadl ale ja widzę w nim coraz lepsza forme. Na trawe gracz jak znalazl, przesledźcie sobie ostatnie wystepy Milosa w Wimbledonie. Regularne cwiartki i bodaj raz byl w polfinale.
Powiem tak : Roger jest faworytem, swietna gra w Halle, wygranie Australii. Jezeli ktos nie lubi ryzykowac niech wezmie Rogera. Jednak szlemy czasem zaskakuja.
Nadal ?? Na trawie znow szybko polegnie, to nie jest maczka i mimo,ze jest w formie to watpie,zeby tutaj zgarnal tytul.
Jeszcze Djokovic wg mnie powalczy. Jest to gracz,ktory zaskoczyc potrafi i swietnie idzie mu w Eastbourne.Jednak jak np.trafi na Raonica,to tutaj widzę porazke Nole.
Dlatego biore Raonica, bo jego forma jest zwyzkowa, gra swietnie a na turnieju,w ktorym lubi grac , do tego trafil z forma , wg mnie jest w stanie odprawic i Nadala, i Djokera a nawet Federera . W tym roku Milos moze wygrac w koncu Szlema.
 
D 238

daw1910

Użytkownik
Serio sądzicie, że Jurek przejdzie Shapovalova? Ostatnio nie miałem zbytnio czasu oglądać jego meczów z wyjątkiem meczu z Berdychem. 3 setówka, świetny serwis Kanadyjczyka, odważne i silne ataki do boków. Tomek miał gorąco ale wygrał doświadczeniem. Jeśli chodzi o Jurka wyszedł mu jeden turniej na trawie gdzie naprawdę świetnie zagrał. Ale porażka w kwali ze Skugorem sprawia, że granie czegokolwiek przed meczem może się mijać z celem.. Gdybym miał teraz tworzyć kupon to Denis to wygrywa ale chyba lepiej dać sobie czas chociażby na gemy otwarcia, żeby móc coś zagrać.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Jerzy - Shapovalov to loteria. Shapovalov ma duzo energii i duzo talentu ale nie zagral jeszcze chyba ani jednego meczu w glownej drabince wielkiego szlema. Jerzy przegrana ze Skugorem ostatnio ale wygrana z Dimitrovem to jest jednak cos. No i pytanie czy kolana wytrzymaja..
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Lipsky/Tiafoe-Podlipnik-Castillo/Vasilevski 1-3
Lipsky/Tiafoe 3.18 1xbet
⛔
Kurs już zleciał z 3.56, ale i tak tego nie ogarniam. Fakt, że Amerykanie zagrają ze sobą po raz pierwszy. Fakt, że Tiafoe gra baaardzo rzadko debla. Fakt, że Wiewiór nie jest w swojej najlepszej formie. Ale z jakiej paki buki tak faworyzują gości, którzy dają sobie jakoś radę, ale w challkach?! I Podlipnik i Vasilevski mają tyle meczów na trawie, że można je policzyć na palcach obu rąk. Żadne doświadczenie i nawet jak dają radę w challkach, to nie oznacza, że tutaj będą kosili słabsze pary. Wiewiór ograny na nawierzchni, blisko 100 spotkań i dodatni bilans. Tiafoe jak wspominałem wiele nie gra między liniami deblowymi, ale ma argumenty, aby radzić sobie w poszerzonym korcie. Niezły serwis, mocne uderzenia. To jest to, co trzeba na trawę. Młodziutki Amerykanin pokazał na co go stać w Houston, gdzie w parze z Brownem doszli aż do finału. Uważam, że ponad 3.00 to tutaj gruba przesada, więc nic, tylko trzeba próbować tego wysokiego kursu.
 
hentai 130

hentai

Użytkownik
Rafael Nadal win wimbledon @5.50 Unibet
Witam! To będzie prawdopodobnie mój jedyny typ na ten turniej. Wchodzę w niego mocno. Dlaczego uważam że tak się stanie? Nadal zakończył sezon ziemny w mega dyspozycji, demolował wszystkich i nikt nie potrafił go zatrzymać. Wierzę że utrzyma formę do Wimbledonu i pokaże na co go stać. Jak wiemy od czasu RG w przeciwieństwie do większości tenisistów nie zagrał żadnego turnieju, ale myślę że sam najlepiej wie co dla niego najlepsze i widocznie potrzebował więcej odpoczynku aby przygotować formę na Wimbledon. W przeszłości wygrywał tutaj 2 razy i 3 razy był w fiale. Dodatkowo, jeżeli Rafa przebrnie pierwsze rundy turnieju trawa zacznie się zdzierać co powinno sprzyjać Nadalowi. Jeżeli chodzi o głównych przeciwników to uważam że Djoko i Murray nie są w stanie wygrać Wimbledonu w tym roku, być może zajdą daleko, ale w decydujących meczach odpadną. Najgroźniejszym rywalem wydaje się być Roger Federrer, który w tym roku pokonał juz Nadala w Finale AO. Jednak kurs na Nadala zachęca i uważam że ma bardzo duże szansę na zwycięstwo. Ja osobiście pograłem Nadala chwilę po finale RG gdzie kurs na niego wynosił 8.0.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ktoś mi może wytłumaczyć, dlaczego takie spore kursy na thiema i wawrinke? Nie ich nawierzchnia?
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Rafael Nadal win wimbledon @5.50 Unibet
Witam! To będzie prawdopodobnie mój jedyny typ na ten turniej. Wchodzę w niego mocno. Dlaczego uważam że tak się stanie? Nadal zakończył sezon ziemny w mega dyspozycji, demolował wszystkich i nikt nie potrafił go zatrzymać. Wierzę że utrzyma formę do Wimbledonu i pokaże na co go stać. Jak wiemy od czasu RG w przeciwieństwie do większości tenisistów nie zagrał żadnego turnieju, ale myślę że sam najlepiej wie co dla niego najlepsze i widocznie potrzebował więcej odpoczynku aby przygotować formę na Wimbledon. W przeszłości wygrywał tutaj 2 razy i 3 razy był w fiale. Dodatkowo, jeżeli Rafa przebrnie pierwsze rundy turnieju trawa zacznie się zdzierać co powinno sprzyjać Nadalowi. Jeżeli chodzi o głównych przeciwników to uważam że Djoko i Murray nie są w stanie wygrać Wimbledonu w tym roku, być może zajdą daleko, ale w decydujących meczach odpadną. Najgroźniejszym rywalem wydaje się być Roger Federrer, który w tym roku pokonał juz Nadala w Finale AO. Jednak kurs na Nadala zachęca i uważam że ma bardzo duże szansę na zwycięstwo. Ja osobiście pograłem Nadala chwilę po finale RG gdzie kurs na niego wynosił 8.0.
Nadal ma bardzo duże szanse na zwycięstwo a Murray nie jest w stanie wygrać Wimbledonu? Rafa na mączce nie miał sobie równych ale na trawie ostatni mecz o stawkę rozegrał 2 lata temu. W ostatnich latach na Wimbledonie nie osiągnął niczego. W 2014 też wygrał RG, a potem na Wimbledonie odpadł w 1/8 z Kyrgiosem.
Ogólnie pisanie, że Rafa ma bardzo duże szanse na zwycięstwo jest bardzo na wyrost. Według buków jest jednym z faworytów ze względu na świetną dyspozycję w tym roku, ale nie ma co porównywać jego gry na mączce do trawy.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Roger Federer wygra turniej @3,5 STS

Na starcie Federer jest jedynym pewnym kandydatem i jeśli zaprezentuje formę z pierwszych miesięcy to nie ma w tym momencie tenisisty, który może mu zagrozić, przed losowaniemm drabinki mógł Szwajcar moim zdaniem obawiać się Cilica lub Kyrgiosa, obaj w sytuacji gdy będą mieli dzień konia mieliby szanse, ale spotkać się z jednym bądź drugim może dopiero w finale. Dla mnie Szwajcar jest tylko nieco mniejszym faworytem niż Nadal w Paryżu, Hiszpan to był 99% kandydat do triumfu, Fed aż takim nie jest, ale biorąc pod uwagę kryzys Djokovica i Murraya, słabą od lat grę Nadala na trawie (w 2013 był na mączce jeszcze lepszy a na Wimbledońskiej trawie odpadł w pierwszym meczu) to trudno upatrywać innego faworyta.

Oczywiście Szwajcar ma prawie 36 lat, może zdarzyć się gorszy mecz i jeśli trafi mu się taki przeciw dobrze dysponowanemu Raonicowi to nic nie wiadomo, może też zabraknąć mu sił lub mentalnie nie wytrzymać starcia z Djokovicem jeśli do takowego dojdzie, Roger ma na pewno w głowie ostatnie porażki z Novakiem. Obecnie kurs wynosi 3 zł, jeszcze nie jest najgorszy, w dalszym ciągu o wiele wyższy niż na Nadala we French Open, na niego był około 2-óch złotych.
 
A 86

adidas40

Użytkownik
Witam, wybrałem 5 moim zdaniem najpewniejszych meczy z poniedziałku. Czy są jakieś obeznane osoby, które mogłoby podzielić się swoją opinią nt nast. meczy? Z góry dzięki ???? @sts
Medvedev D. - Wawrinka S.
Typ:: Wawrinka S. 1.32
Sousa J. (POR) - Brown D.
Typ:: Brown D. 1.50
Kuznetsov A. - Khachanov K.
Typ:: Khachanov K. 1.42
Young D. - Istomin D.
Typ:: Young D. 1.47
Haas T. - Bemelmans R.
Typ:: Haas T. 1.37
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dimitrov vs Schwartzman. Schwartzman wygra seta 2.17 Fortuna
Dimi bez formy. Ja tu widzę ponad trzy sety, wiec Schwartzman seta wygra. Dimitrova forma to zenada, Schwartzmann nie lubi grac na grassie, jednakze z dwojga zlego wziac Dimitrova po 1.07 kursie a Schwartzmana ze ugra seta po 2.17 bez zastanowienia biore argentynczyka. Porazki bułgara z Jerzykiem oraz z lopezem chluby nie przynosza. Diego seta urwie.
3:0 Dimitrov.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dimitrov vs Schwartzman. Schwartzman wygra seta 2.17 Fortuna
Dimi bez formy. Ja tu widzę ponad trzy sety, wiec Schwartzman seta wygra. Dimitrova forma to zenada, Schwartzmann nie lubi grac na grassie, jednakze z dwojga zlego wziac Dimitrova po 1.07 kursie a Schwartzmana ze ugra seta po 2.17 bez zastanowienia biore argentynczyka. Porazki bułgara z Jerzykiem oraz z lopezem chluby nie przynosza. Diego seta urwie.
Przeciez dla Jurka i Felka, trawa to ulubiona nawierzchnia, i nie rozpatrywał bym tej wpadki jako wyznacznik formy, szlem to inna bajka i Dima powinien poskładać ziemniaka w 3 setach.
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
No to tak:

Querrey S. 1.20 ✅ 3:0
(dodatkowo handicap -1,5)

Muller G. 1.15 ✅ 3:0
(dodatkowo handicap -1,5 oraz zwycięzca pierwszego seta)

Johnson S. 1.03 ✅ 3:0

Cilic M. 1.15 ✅ 3:0

Nishikori K. 1.03 ✅ 3:0
(dodatkowo handicap -1,5 oraz zwycięzca pierwszego seta)

Kyrgios N. 1.15 KRECZ

Nadal R. 1.03 ✅ 3:0

Bautista-Agut R. 1.03 ✅ 3:0

Murray A. 1.02 ✅ 3:0
(dodatkowo handicap -1,5 oraz zwycięzca pierwszego seta)

Dimitrov G. 1.03 ✅ 3:0
(dodatkowo handicap -1,5 oraz zwycięzca pierwszego seta)

Del Potro J. M. 1.27 (PEREŁKA) ✅ 3:1
(dodatkowo handicap -1,5)

Djokovic N. 1.03 KRECZ
(dodatkowo handicap -1,5 oraz zwycięzca pierwszego seta)

Raonic M. 1.12 (pół perełka) ✅ 3:0
(dodatkowo handicap -1,5 oraz zwycięzca pierwszego seta)

Zverev A 1.05 (Jak dla mnie czarny koń turnieju. Jeśli będzie miał dzień i uda mu się pokonać Federera, to będzie dla mnie kandydatem do zwycięstwa w całym turnieju). ✅ 3:0
(dodatkowo handicap -1,5 oraz zwycięzca pierwszego seta)

Federer R 1.02 KRECZ
(dodatkowo handicap -1,5)

Berdych T. 1.18 ✅ 3:1

Murray/Soares 1.08 ✅ 3:0
(dodatkowo handicap -1,5)

Herbert/Mahut 1.30
(dodatkowo handicap -1,5)

Kontinen/Peers 1.25 ✅ 3:1

Bryan/Bryan 1.10 ✅ 3:0
(dodatkowo handicap -1,5)


Jeśli ktoś chce skleić sobie taśmę na pierwszą rundę, to lepszych pewniaczków od tych wyżej nie znajdzie.

Wymienieni przeze mnie zawodnicy i drużyny dobrze grają na trawie, są w formie i za przeciwników nie mają graczy, którzy mogliby jakoś szczególnie im utrudnić grę.
Do reszty pewniaków o niskim kursie, których nie wymieniłem, nie mam zaufania i osobiście nie ryzykowałbym ich gry.


Wszystkie kursy z STS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
No to tak:
Kyrgios N. 1.15

Jeśli ktoś chce skleić sobie taśmę na pierwszą rundę, to lepszych pewniaczków od tych wyżej nie znajdzie.
Wszystkie kursy z STS.
Przeczytałem to zdanie, spojrzałem na listę, zobaczyłem Kyrgiosa i na dalsze pewniaczki nawet nie patrzę. Mimo wszystko powodzenia, ale z Nicholasem to daleko nie zajedziesz.
Poza tym tu piszemy analizy, a więc do każdego meczu powinieneś dopisać parę słów, tak aby zachęcić innych do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 0

schymi

Użytkownik
Dlaczego nikt nie pisze o Djokovicu ?
On jest nie mniejszym faworytem od Federera czy Murraya. Djoko jest zawsze groźny.
Miał słabą pierwszą połowę sezonu, ale to nie znaczy że na Wimbledonie da ciała. Na trawie właśnie wygrał turniej w Eeastbourne.
Wimbledon wygrał nie tak dawno temu. 2015 rok.
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Nynek92 zakład że coś z tej taśmy nie wejdzie? Takich kursów się nie gra, pewna wtopa , jeszcze podatek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Nynek92 zakład że coś z tej taśmy nie wejdzie? Takich kursów się nie gra, pewna wtopa , jeszcze podatek.
Nie powiedziałem, że sam wszystko zagram, tylko podałem najpewniejsze typy na pierwszą rundę.
Wybiorę 4-5 typów, zrobię kurs ponad 2 i to zagram.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom