>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VIP Temat Typy by Waldi1979

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa, Wisła K. - Cracovia 0:1

#43 remis, @3,45 (3,04) Fortuna, 5j

  5j

Derby Krakowa. Faworytem jest drużyna Cracovii głownie poprzez kontuzje jakie dotknęły zespół Białej Gwiazdy. Z tego powodu też chciałem zagrać w stronę Pasów, ale po ogłoszeniu składów straty nie są aż tak duże jak były awizowane, w pierwszym składzie Wisły znalezli się Brożek oraz Sadlok, których występ był niepewny. W obecnym sezonie lepiej radzą sobie goście, którzy zdobyli już 16 punktów (5w 1r 3p bramki: 15-10), natomiast gospodarze 11 punktów (3w 2r 4p bramki: 13:10). Jednak patrząc tylko na ostatnie bezpośrednie mecze to w ostatnich latach w Krakowie rządzi Wisła, która wygrała 4 ostatnie mecze derbowe, a piąty zremisowała. Takiej dominacji jednej ekipy nie było w tym mieście od 48 lat, a Michał Probierz jest jedynym trenerem w historii, który przegrał 4 takie mecze pod rząd. dzisiaj wydaje mi się, że zrobi wszystko, żeby nie przegrać piątych derbów z rzędu, a Wisła, a szczególnie Brożek, który przeżywa drugą młodość mogą okazać się fortecą nie do zdobycia. Myślę, że mimo wszystko remis jest bardzo realny w tym spotkaniu, w obecnym sezonie lepiej prezentuje się Cracovia, ale Wisła w derbach ma ostatnio na nich patent, dlatego uważam, że podziela się punktami.

Polska, Ekstraklasa + Hiszpania, La Liga

#44
Wisła K. - Cracovia, obie strzelą, @1,62
  0:1
Sevilla - Sociedad, obie strzela, @1,70  3:2
AKO: 2,75 (bez podatku)
5j betfan

  5j
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa, Zagłębie - ŁKS 3:1 (4-10 RR)

#45 Zagłębie i powyżej 2,5 gola, @2,71 (2,38) Fortuna, 10j

  13,8j
#46 Zagłębie i obie strzela, @3,60 (3,17) betfan, 10j
  21,7j
#47 powyżej 11,5 RR, @2,60 (2,29) betfan, 10j
  12,9j
#48 Zagłębie powyżej 6,5 RR, @2,39 (2,10) Fortuna, 10j
  10j

Spotkanie kończące 10. kolejkę Ekstraklasy, Zagłębie zagra z beniaminkiem z Łodzi, faworytem są gospodarze, którzy po zwolnieniu Bena van Dael'a najpierw ograli Wisłę Płock 5:0, a następnie już po zakontraktowaniu Martina Seveli zremisowali we Wrocławiu 4:4, potwierdza się to o czym mówiło się wcześniej, że styl Słowackiego trenera jest bardzo ofensywny i Zagłębie będzie grało do przodu, poprzestawiał on trochę ustawienie, przywrócił (wraz z trenerem Karmelitą) piłkarzy na ich nominalne pozycje i efekty są widoczne gołym okiem, aż się chce oglądać tak grających Miedziowych. ŁKS pomimo zdobycia dotychczas tylko 4 punktów i zamykania ligowej tabeli ogólnie pozostawia pozytywne wrażenie, grają ofensywnie co może podobać się kibicom, mam nadzieję, że z Lubinem pójdą na wymianę ciosów i zobaczymy ciekawy pojedynek podobny do tego meczu derbowego we Wrocławiu, ale ze zwycięstwem gospodarzy. Historia bez pośrednich pojedynków na korzyść gospodarzy, jednak wszystkie ich mecze rozegrane były dość dawno, ale typ, który zaproponowałem wszedł w 4 z 5 ostatnich meczy, ale to tak tylko w ramach ciekawostki, bo tak jak napisałem mecze te były ładnych kilka lat temu, ale liczę na podtrzymanie trendu i na ofensywny styl trenera Seveli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Niestety kolejny miesiąc na minus, tym razem brakło niewiele, ale jednak. Takie uroki grania dubli, w wielu przypadkach niestety zły dobór typów przy łączeniu w ako, często brakło w jednej z opcji jednej bramki, rożnego itd. Gdybym grał wszystko solo byłoby dużo lepiej, ale korzystałem z promocji grania bez podatku w betfan, a tam duble są wymagane. Gdybym dzisiaj zamiast rożnych samego Zagłębia zagrał ogólny over miesiąc skończyłbym na plusie, oczywiście można tak gdybać, człowiek mądry po fakcie, pocieszam się, że widać poprawę jeśli chodzi o yield, liczę, że w następnym miesiącu wreszcie wyjdę na plus, oby...

Podsumowanie Wrzesień
Zagrane kupony: 50
Wygrane kupony: 15
Przegrane kupony: 35
Yield:   4,14%
Bilans:   11,84j
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 30 września 2019 23:44 przez waldi1979...Takie uroki grania dubli, w wielu przypadkach niestety zły dobór typów przy łączeniu w ako, często brakło w jednej z opcji jednej bramki, rożnego itd. Gdybym grał wszystko solo byłoby dużo lepiej, ale korzystałem z promocji grania bez podatku w betfan, a tam duble są wymagane....
Witaj w klubie, waldi. Zapewne zaglądasz czasami z racji pełnionej funkcji? ????
Też ostatnio borykam się z tym problemem odnośnie dubli i poprawnego doboru typów na kuponach. No cóż, akurat na poprawny układ - kompletnie nie mamy wpływu. 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Mistrzów

#2
Juventus - Bayer, Juventus, @1,60
  3:0
Tottenham - Bayern, powyżej 9,5 RR, @1,57  10
AKO: 2,51 (bez podatku)
5j betfan

  7,55j

Najciekawiej zapowiadający się z dzisiejszych meczy, do Londynu zawita ekipa z Monachium z Lewym na czele. Obecny sezon lepiej rozpoczęli piłkarze dzisiejszych gości, którzy liderują w Bundeslidze, natomiast Totki średnio wystartowali, obecnie zajmują 6 pozycję w Premier League, ale do liderującego Liverpoolu tracą już 10 oczek. W Lidze Mistrzów także lepiej wystartował Bayern, który wygrał pewnie z Crveną Zvezdą 3:0, natomiast Tottenham zremisował z Olympiakosem 2:2 mimo, że po 30 minutach prowadził 2:0. W meczach z udziałem Bayernu najbardziej lubię grać rzuty rożne, Bawarczycy nabijają ich dość sporo, może już nie tyle co we wcześniejszych latach, szczególnie sporo, gdy "męczą" się z przeciwnikiem, a tak może być dzisiaj, Koguty po stracie punktów na inaugurację mają większe ciśnienie niż Bayern, dlatego tym razem postanowiłem zagrać nie na rożne samego Bayernu (tak myślałem na początku), ale na ogólne, ponieważ gdyby Niemcy wyszliby na prowadzenie to Anglicy nie będą mieli nic do stracenia i będą musieli zaatakować co powinno przynieść kilka cornerów z ich strony, a gdyby na prowadzenie pierwsi wyszli Spursi to Bayern będzie musiał atakować, a wtedy rogów również nie powinno zabraknąć, ogólnie mam nadzieję, że obie ekipy nas nie zawiodą i nie skończy się na nudnym 0:0, jeżeli w miarę prędko padnie bramka, obojętnie dla kogo to o rożne powinniśmy być spokojni, linia nie jest jakoś specjalnie wyśrubowana i myślę, że warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Mistrzów

#4
Valencia - Ajax, powyżej 9,5 RR, @1,86
  6
Lille - Chelsea, Chelsea powyżej 4,5 RR, @1,65  4
AKO: 3,07 (bez podatku)
5j betfan

  5j

Dzisiaj ponownie idę w rzuty rożne, wczoraj się  nie udało, ale po pierwszej połowie meczu Tottenham - Bayern nie było pewnie osoby, która by nie wierzyła w powodzenie typu, 9 rożnych do przerwy, w drugiej trzeba było tylko 3, a skończyło się na... jednym, tu linia o jeden niższa i mam nadzieję, że się uda. W 5 ostatnich meczach Valencii padło 7 (5 sama Valencia*), 12 (2), 12 (6), 9 (4), 14 (7), natomiast w spotkaniach  Ajaxu 13 (11), 9 (4), 14 (10), 7 (5), 10 (8). Jak widać obie ekipy dość dobrze "stoją" jeśli chodzi o cornery, bardziej liczę na ekipę holenderska i wstępnie myślałem, żeby grać rożne tylko na gości, ale po przeanalizowaniu za i przeciw postanowiłem zagrać na over ogólny, ponieważ uważam, że będzie to wyrównany mecz z lekkim wskazaniem na Ajax i po objęciu prowadzenia przez gości to gospodarze będą musieli postawić na atak i trochę rożnych powinni nabić, ogólnie widzę tu sporo rożnych, gram jednak według mnie bezpieczną linię, która powinna zostać pokryta bez problemu, ale jak będzie przekonamy się za 2h.

#5
Barcelona - Inter, Barcelona, @1,60
  2:1
Lipsk - Lyon, Lipsk, @1,60  0:2
AKO: 2,56 (bez podatku)
5j betfan

  5j
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa, Lechia - Zagłębie 1:2

#7 Zagłębie strzeli powyżej 1,5 gola, @2,99 (2,63) STS, 5j

  8,15j

Można powiedzieć, że mecz który pokaże w jakim miejscu jest obecnie Zagłębie, klub po zmianie trenera na Sevele wreszcie zaczął grać ofensywnie, z takiego stylu znane są zespoły prowadzone przez tego szkoleniowca, najbardziej podoba mi się to, że nawet gdy prowadzą to nie cofają się jak to było za poprzednich trenerów i bronią wyniku tylko non stop próbują dalej atakować. Jestem pod wrażeniem stylu Seveli, z poniedziałkowego meczu z ŁKS-em utkwiła mi w pamięci jedno zachowanie trenera, około 90 minuty gdy wynik był już ustalony zawodnik z Łodzi na własnej połowie faulował piłkarza z Lubina trener na ławce aż skakał ze złości jakby wynik był niekorzystny dla jego drużyny i od tej akcji zależało mistrzostwo kraju czy utrzymanie w lidze, bardzo mi to zaimponowało i skojarzyło mi się z zachowaniem Simeone w Atletico, on też tak emocjonalnie przeżywa każdy mecz. Wcześniej za trenerów Lewandowskiego czy van Daela można by było obok ławki Zagłębia postawić makietę z wizerunkiem szkoleniowca i nikt by nie zauważył, że nie ma go na meczu. Wracając do dzisiejszego spotkania, liczę trochę na taki szalony mecz, głównie przez filozofię Słowackiego szkoleniowca, faworytem jest zespół gospodarzy, który jest w dobrej formie, ale lubinianie nawet jak stracą bramkę to będą atakować do końca. Miedziowi dzięki ostatnim ofensywnym wynikom są najskuteczniejszą drużyną w lidze ze średnią goli na spotkanie 3,6, a BTS w ostatnich ich 5 meczach był w 3, ale już w dwóch ostatnich po zmianie szkoleniowca był 2 na 2 tak samo jak i over 3,5 nawet. Lechia od początku sezonu legitymuje się średnią goli na poziomie 2,1, ale w ostatnich 5 meczach trochę podbili statystyki i obie strzela weszło w 4 z 5 meczy, a over 2,5 w 3 na 5. Podsumowując tak jak napisałem na początku liczę dziś na szalony mecz i mam nadzieję kolejny hokejowy wynik, po cichu liczę na zwycięstwo Zagłębia, ale stawiać na to nie mam zamiaru, wydaje mi się, że patrząc na ostatnie mecze jednych i drugich jest to mecz 50/50, mam nadzieję, że moje przypuszczenia się potwierdza i zobaczymy świetne widowisko. Dodatkowym smaczkiem jest osoba trenera Stokowca, który przed praca w Lechii był szkoleniowcem Zagłębia, ale trochę już minęło czasu od jego zwolnienia z Lubina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Anglia, Premier League + Polska, Ekstraklasa

#8
Liverpool - Leicester, powyżej 2,5 gola, @1,62
  2:1
Lechia - Zagłębie, powyżej 2,5 gola, @1,77  1:2
AKO: 2,87 (bez podatku)
5j betfan

  9,35j

Niemcy, Bundesliga + Polska, Ekstraklasa

#9
Leverkusen - Lipsk, obie strzelą, @1,44
  1:1
Lechia - Zagłębie, obie strzela, @1,65  1:2
AKO: 2,38 (bez podatku)
5j betfan

  6,9j

Niemcy, Bundesliga + Polska, Ekstraklasa

#10
Schalke - Koln, Schalke, @1,77
  1:1 (w 89 Schale miało słupek, a w 92 Koln wyrównało)
Lechia - Zagłębie, powyżej 9,5 RR, @1,65  6
AKO: 2,92 (bez podatku)
5j betfan

  5j
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Włochy, Serie A + Hiszpania, La Liga

#11
Inter - Juventus, powyżej 9,5 RR, @1,48
  9
Barcelona - Sevilla, obie strzelą, @1,64  4:0
AKO: 2,43 (bez podatku)
5j betfan

  5j

Mecz na szczycie włoskiej Serie A, teoretycznie powinien to być hit, ale w praktyce różnie może być, często właśnie takie klasyki we Włoszech są nudne, więcej w nich piłkarskich szachów niż emocjonującej gry pod kibiców. Patrząc na ostatnie mecze jednych i drugich najbezpieczniej byłoby chyba zagrać under 2,5 gola, ale osobiście jeżeli już stawiam to wolę iść w stronę overów niż oglądać mecz i liczyć, że nikt nie strzeli, dlatego postanowiłem pójść w over...rzutów rożnych. Obie ekipy nabijają ich dość sporo, dzisiaj liczę, że może być podobnie, o zwycięstwie którejś z drużyn zdecyduje pewnie jedna bramka, bardzo prawdopodobny jest też podział punktów. Jeśli chodzi o ostatnie mecze domowe Interu w lidze to wyglądało to tak 10 (4 rożne tylko Interu), 11 (8), 14 (7), 10 (8) i 17 (17), natomiast ostatnie delegacje Juventusu prezentują się tak 7 (3 rożne tylko Juventusu), 10 (0), 13 (8), 13 (6) i 6 (3), w bezpośrednich starciach bywało różnie 14, 18, 10, 7 i 14. Dzisiaj liczę, że trochę tych cornerów powinno paść, bramek już niekoniecznie, najbardziej prawdopodobny wynik według mnie to 1:1 po zaciętym boju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Eliminacje EURO 2020

#12
Rosja - Szkocja, Rosja lub remis i powyżej 1,5 gola, @1,51
  4:0
Holandia - Irlandia Północna, powyżej 2,5 gola, @1,59  3:1
AKO: 2,40 (bez podatku)
10j betfan

  14j

Na dziś próbuje takiego dubelka, Rosja u siebie jest mega mocna, wygrała wszystkie 3 spotkania i ma stosunek bramek 11:0, Szkocja praktycznie znowu zawaliła eliminacje i awans na mistrzostwa może już teoretycznie wywalczyć przez baraże w Lidze Narodów, chciałem najpierw zagrać w tym meczu czyste zwycięstwo Rosjan, ale sytuacja w grupie jest na tyle klarowna, że nawet strata punktów za bardzo im nie przeszkodzi w bezpośrednim awansie, Szkocja nie ma nic do stracenia i powinna zaatakować gospodarzy, może uda im się strzelić jakąś bramkę, na co w sumie liczę, wtedy Rosjanie raczej nie będa chcieli przegrać przed własną publicznością i powinni przynajmniej wyrównać dlatego wybrałem zakład łączoną Rosja lub remis i powyżej 1,5 gola, wiem, że dwa ostatnie spotkania domowe wygrali po 1:0 i to teoretycznie przeczy mojemu typowa, ale tak jak wspomniałem liczę, że nie mająca nic do stracenia Szkocja strzeli przynajmniej honorową bramkę wtedy ten niski over powinien zostać pokryty.
Drugi typ to over bramkowy w meczu Holendrów, sytuacja w grupie wygląda tak, że prowadzą Niemcy, druga jest niespodziewanie właśnie Irlandia Północna, a za nią Holandia, ale Oranje mają rozegrany mecz mniej, dlatego przy dzisiejszym ewentualnym zwycięstwie mogą wskoczyć nawet na fotel lidera i wszystkie 3 zespoły będą miały po 12 punktów, dlatego liczę, że Holendrzy wygrają i na pewno nie zadowoloną się minimalnym zwycięstwem, a będą dążyć do podreperowania bilansu strzeleckiego, który może mieć znaczenie przy końcowym rozrachunku. Gospodarze wystąpią najmocniejszym składzie co też powinno mieć wpływ na wynik, ogólnie sami są w stanie strzelić te 3 gole. Holandia, która opuściła dwa ostatnie wielkie turnieje (EURO 2016 i Mundial 2018) zrobi wszystko, żeby ponownie zaistnieć w międzynarodowej piłce, a mają znowu świetne pokolenie piłkarzy. W obu domowych meczach podopiecznych Koemana padło w sumie 9 goli, co daje średnią 4,5, natomiast Irlandia Północna dotychczas 2 razy grała w delegacji i 2 razy wygrała, w tych meczach padło w sumie tylko 4 gole, co daje średnią równe 2 gole na mecz. Jednak dzisiaj liczę na siłę ofensywną gospodarzy, a może i gościom uda się zaskoczyć obronę Holendrów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Eliminacje EURO 2020

#16
Walia - Chorwacja, obie strzelą, @1,94
  1:1
Słowenia - Austria, obie strzela, @1,90  0:1
AKO: 3,69 (bez podatku)
5j betfan

  5j

Faworytem jest na pewno zespół gości, ale uważam, że gospodarze nie są tu bez szans, fakt, że nie wygrali nigdy z Chorwacją, a 4 ostatnie mecze z nimi przegrali to jeśli chodzi o dzisiejszy mecz w kontekście ich walki o wyjazd na EURO to mimo zajmowanego miejsca mają wciąż szansę na bezpośredni awans, ale do tego potrzebują dziś minimum punktu, ponieważ 2 ostatnie mecze w listopadzie mają teoretycznie łatwiejsze Azerbejdżanem (wyjazd) i Węgrami (dom), więc jest szansa na 6 punktów. Ja tu próbuję zagrać typ na obie strzela, wydaje mi się, że jest lekko zawyżony, Walia w 7 ostatnich domowych meczach zawsze strzelała minimum gola, natomiast Chorwacja  w delegacjach na ostatnie 10 spotkań tylko raz nie strzeliła gola, pamiętne 6:0 z Hiszpanią w Lidze Narodów. Chorwacja nawet jeżeli dzisiaj nie wygra to i tak powinna awansować z pierwszego miejsca, dzisiaj bardziej powinno zależeć gospodarzom i myślę, że to oni zaatakują jako pierwsi, o bramkę przyjezdnych jestem raczej spokojny.

#17
Estonia - Niemcy, Niemcy wygrają obie połowy, @1,51
  0:3 (0:0)
Polska - Macedonia Północna, powyżej 2,5 gola, @2,25  2:0
AKO: 3,40 (bez podatku)
5j betfan

  5j
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Eliminacje EURO 2020

#20
Szwajcaria - Irlandia, Szwajcaria lub remis i powyżej 1,5 gola, @1,55
  2:0
Szwecja - Hiszpania, powyżej 2,5 gola, @2,00  1:1
AKO: 3,10 (bez podatku)
6j betfan

  6j

Bardzo ciekawa sytuacja w grupie F, gdzie 3 drużyny wciąż walczą o drugie premiowane bezpośrednim awansem miejsce, są to Szwecja, Rumunia oraz Norwegia, Hiszpania mogła już w sobotę świętować awans, ale niespodziewanie dała sobie wydrzeć zwycięstwo w doliczonym czasie gry z Norwegią i na otwarcie szampanów musi trochę poczekać, teoretycznie mogą nawet dzisiaj przegrać, ponieważ w następnej kolejce podejmują u siebie Maltę i trudno sobie wyobrazić inny wynik niż zwycięstwo Hiszpanów, w ostatniej kolejce podejmą również walczących o przepustkę na Euro Rumunów, większy ciężar gatunkowy ciąży dziś na pewno na gospodarzach, którzy nie mogą sobie pozwolić na przegraną, jeżeli chcą się liczyć w walce o drugie miejsce. W następnej kolejce bowiem jadą na mecz o wszystko do Rumuni, a w ostatniej podejmą Wyspy Owcze, a w grze jest przecież jeszcze Norwegia, która gra dziś z Rumunią, a w ostatnich dwóch kolejkach zagra najpierw u siebie z Wyspami Owczymi, a następnie pojedzie na Maltę, więc przy korzystnych wynikach dzisiaj ma chyba najlepszy rozkład z całej walczącej trójki. Tyle tytułem wstępu, jeśli chodzi o typ to próbuję gry na bramki, ponieważ Szwecja jest pod ścianą i musi zaatakować, każda ewentualna bramka Hiszpanii zwiastuje kolejne ataki Szwedów, a w przypadku bramki gospodarzy nie wierzę, że Hiszpanie zadowolą się przegraną, liczę na niezłe widowisko i nawet większy over niż zagrałem. Obie drużyny są w tych eliminacjach dość overowe, w meczach Szwecji pada średnio 3,57, a w meczach Hiszpanii 3,14 gola na mecz. W dotychczasowych meczach grupowych dzisiejszych gospodarzy poniżej 2,5 gola było tylko raz, natomiast w spotkaniach przyjezdnych w dwóch na siedem.

#21
Rumunia - Norwegia, obie strzela, @1,74
  1:1
Izrael - Łotwa, Zahavi strzeli, @1,58  Zahavi 26 min.
AKO: 2,75 (bez podatku)
8j betfan

  14j
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa, Zagłębie - Pogoń 0:1

#22 Zagłębie, @2,50 (2,20) STS, 8j

  8j
#23 Zagłębie strzeli powyżej 2,5 gola, @5,10 (4,49) STS, 5j
  5j

Inauguracja 12. kolejki Ekstraklasy do Lubina przyjeżdża lider ze Szczecina. Miedziowi po zmianie szkoleniowca śmiem twierdzić, że zaczęli grać najładniejszą i najefektowniejszą piłkę w lidze, statystyki od czasu przejęcia drużyny przez Martina Sevele robią wrażenie 2 wygrane w lidze oraz szalony remis 4:4 w derbach dolnego śląska, a także wygrana w Pucharze Polski, bilans bramkowy 10:6, a mówimy tylko o 4 meczach, jeżeli do tego dołożymy wygraną 5:0 z Płockiem już po zwolnieniu Holendra to można zadać sobie tylko pytanie dlaczego tak pózno te zmiany...Widać, ze nowy trener lubinian ma bardzo ofensywną wizję drużyny co z kibicowskiego punktu może tylko cieszyć, nie ma nic lepszego oglądać z trybun drużynę walcząca do końca, mimo prowadzenia ciągle atakującą przeciwnika, a nie broniącą wyniku 1:0 od 15 minuty jak to miało miejsce za wcześniejszych szkoleniowców. Słowacki trener miał 2 tygodnie na jeszcze lepsze dopracowanie niektórych rzeczy oraz poznanie drużyny, jestem bardzo ciekawy czy po przerwie reprezentacyjnej ta jego maszynka może działać jeszcze lepiej, przekonamy się już jutro o 18-ej. Jednego jestem pewien to nie będzie nudne 0:0, mocno liczę tu na bramki, szczególnie gospodarzy, ale zdaję sobie sprawę, że ciężko będzie zagrać na zero z tyłu, Pogoń na 11 spotkań tylko raz nie trafiła do bramki rywala, było to na początku sierpnia w zremisowanym 0:0 meczu w Gliwicach. Zagłębie zaś jest najbardziej overową drużyną ligi, te statystyki ze względu na taktykę Seveli powinny tylko wzrastać. Miedziowi wystąpią jutro w optymalnym składzie, w Pogoni zabraknie Nunesa, Malca i Drygasa, a wątpliwy jest też występ Łasickiego. Bezpośrednie mecze również wskazują, że powinniśmy kilka goli zobaczyć.

Polska, Ekstraklasa + Niemcy, Bundesliga

#24
Zagłębie - Pogoń, powyżej 2,5 gola, @1,89
  0:1
Frankfurt - Leverkusen, powyżej 2,5 gola, @1,53  3:0
AKO: 2,89 (bez podatku)
8j betfan

  8j

#25
Zagłębie - Pogoń, Zagłębie powyżej 1,5 gola, @2,17
  0:1
Frankfurt - Leverkusen, Leverkusen powyżej 1,5 gola, @1,80  3:0
AKO: 3,91 (bez podatku)
6j betfan

  6j
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Do góry Bottom