>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

25. kolejka LOTTO Ekstraklasy (10.03-13.03.2017)

Status
Zamknięty.
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Jagiellonia wzmocniła swój atak osobą Sheridana. Jego współpraca z Wasiljewem zapowiada się w mojej opinii bardzo ciekawie. Jaga może stać się drużyną z największym potencjałem ofensywnym w lidze. Jest dość wcześnie na takie zapowiedzi, ale ja w to szczerze wierzę i Białostocczanom tego życzę.
Korona na wyjeździe jest drużyną zgoła odmienną aniżeli u siebie, lecz mimo to uważam, że są w stanie ukłuć choćby ten raz.
Widzę ten mecz jako kolejna wygrana Jagi, lecz kurs na to jest za niski, więc uderzam w bramki.
Jagiellonia vs Korona - over 2.5 gola - @1.80 (bet365)✅
EDIT:
Popieram również typ kolegi Robson1416 i wjeżdżam w under 1.5 gola w spotkaniu Śląska z Piastem. Wszystko wskazuje na 0:0 lub skromne 1:0/0:1.
Śląsk vs Piast - under 1.5 gola - @3.20 (Betclic) ⛔
 
O 0

ostrowczanin

Użytkownik
Lech jedzie do Gdyni na Arkę osłabiony w obronie ale znając życie Arka bedzie się broniła .Lech zaatakuje skrzydłami i strzeli gola przewiduje 0-2 lub 0-1 dla Lecha...
Śląsk -Piast
typ :1 ⛔
ano dlatego że Śląsk jest moim zdaniem lepiej gra od Piasta. Widziałem dwa mecze
Piasta w wiosną i mam uczucie że Piast będzie się trzymał ale do 60 minuty .Myślę ,że mecz będzie wyrównany a pod koniec wygra Śląsk
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Tak prezentują się moim zdaniem najciekawsze typy dla tej kolejki...
(zdecydowany) numer 1
Jagiellonia - Korona
1/1
2,45 w unibet

Byłem bardzo ciekawy jak Jagiellonia zareaguje na szybką bramkę Śląska w ostatniej kolejce i zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. Widać, że Jaga u siebie i na wyjazdach to zupełnie inna pewność siebie i jakość.
Korona zasadniczo podobnie… u siebie zanotowała w tym roku 2 zwycięstwa (zwłaszcza z Górnikiem w wątpliwym stylu, ale zawsze…), a w wyjazdach już zupełnie nic nie pokazuje.
Myślę, że Jaga szybko rzuci się na kielczan i już do połowy wyjdzie na prowadzenie, które utrzyma do końca.
Myślę, że dziurawej obronie Korony, Jaga spokojnie wpakuje ze 3 bramki w przekroju całego meczu i zastanawiam się tylko, czy drugą stronę będzie stać na jakąś odpowiedź.
numer 2
Górnik - Pogoń
1x
1,7 w b365

Obie drużyny notują w tym roku mizerne wyniki, ale dużo lepiej moim zdaniem wygląda gra Górnika. Zwłaszcza ostatnie 2 porażki musiały być bardzo ciężkie do przełknięcia, bo z Zagłębiem od 10 minuty i Koroną do czerwonej kartki, łęcznianie byli zespołem lepszym.
Smuda jednak wyraźnie poprawia ich grę.
Pogoń o ile u siebie jeszcze w miarę daje radę, o tyle w wyjazdach cienizna i nawet punkt z Cracovią uratowany szczęśliwie.
Do tego meczu pasuje mi też opcja, że obie strzelą i tak coś czuję wynik w granicach 2:1/1:1
&quot;Na sucho&quot;.
numer 3: Legia - Wisła &gt; 1/1 &gt; 2,35 w bwin
numer 4: Ruch - Lechia &gt; obie strzelą &gt; 1,87 w sekabet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18;10
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Typ: Śląsk ⛔
Kurs: 2,00
bwin
W piątek spotkają się dwie najgorzej punktujące zespoły w ostatnim okresie. Biorąc pod uwagę serie 6 ostatnich gier to gospodarze wygrali jedno spotkanie z Wisła Kraków 1-0 po golu Joana Romana oraz zremisowali na wyjeździe 1-1 z Wisła Płock. Goście z Gliwic natomiast mają fatalną serię sześciu spotkań bez choć by zdobyczy punktowej. Ostatnia kolejka to klęska Wrocławian w Białymstoku 1-4, choć to oni pierwsi strzelili bramkę za sprawą Roberta Picha, mało tego ten sam zawodnik mógł podwyższyć wynik na 2-0 lecz trafił w słupek. Mecz ten kończyli oni w 10 bo czerwona kartkę ujrzał bramkarz Mariusz Pawełek po ataku na Vassiljevie. Gliwiczanie w poprzedni weekend ulegli na swoim obiekcie Wiśle Kraków 1-2. W meczu tym przewagę miała Wisła i tylko braku skuteczności rywala zawdzięczają tak niski wymiar kary. Rafał Boguski trafił w poprzeczkę. Jak wiadomo na stanowisku trenera Piasta zaszły zmiany, zwolniony został Latal a drużynę przejął Wdowczyk. Jak można słyszeć w kuluarach za zwolnieniem Czecha nie stoją słabe wyniki tylko zaniechanie w przedłużeniu licencji w PZPN. Piast ostatni wyjazdowy mecz wygrał na początku października z Arką Gdynia. Podopieczni Jana Urbana w tym roku ugrali już cztery oczka i myślę że zwycięstwo w tym pojedynku wydaje sie jak najbardziej realne.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Arka-Lech
Przewidywane składy:
MZKS Arka: Jałocha -Socha, Marcjanik, Stolc, Marciniak - Kakoko, Hofbauer - Da Silva, Szwoch, Formella - Trytko.
KKS Lech: Putnocky - Wasielewski, L.Nielsen, Wilusz, Kostevych - Trałka, Gajos - Makuszewski, Majewski, Jevtić - Kownacki.
Lech jutro bez Kędziory (dotychczas grał dosłownie wszystko po 90 minut) i Bednarka. Obaj pauzują za kartki. Jak zapowiedział dziś na konferencji prasowej Bjelica, jutro szanse dostanie Wasielewski. To będzie właściwie jego debiut (nie liczę kilkudziesięciu sekund). Za Bednarka za pewne Nielsen. A więc linia obrony Kostevych-Nielsen,Wilusz-Wasielewski. Na papierze nieciekawie..
Kolejorz po przerwie zimowej jak wiadomo 6 meczów bez straty gola (4 ligowe, 2 pucharowie). Długa seria..
Arka u siebie potrafi zagrozić rywalowi. 12 meczów, 19 strzelonych. Ostatnia Legia nie straciła w Gdynii gola, ale była tego bliska. Korona przyjęła 4, Jaga 2.
W Poznaniu Arka postawiła autobus i zremisowała 0:0. Beniaminek ligi to jedyna ekipa, której zespół prowadzony przez Nenada Bjelicę nie strzelił jeszcze żadnej bramki. Ciekawe czy jutro Nicińskie ustawi zespół równie defensywnie czy może podejmie jednak ryzyko na własnych śmieciach?
A szeregach Arki pewnie podwójnie zmotywowany będzie Formella.
A więc bts? 1.95
Może Lech/bts? 3.2
Na Lecha kursy już pospadały i obecnie &lt;1,9. Trochę mało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:10 Śląsk - Piast
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.76
buk: betsson
Wynik: ⛔

Na przeciw siebie stają drużyny, które pilnie potrzebują trzech punktów aby złapać oddech przed zakończeniem rundy i podziałem. Tutaj każdy punkt jest na wagę złota. Myślę, że będzie to kolejne nudne spotkanie. Obie drużyny nie będą chciały jako pierwsze stracić gola stąd też mój typ. Drugim argumentem jest to, że na przeciw siebie stają dwie najsłabsze ekipy w spotkaniach domowych jak i wyjazdowych. Śląsk u siebie zdobył zaledwie osiem goli podobnie jak Piast w meczach wyjazdowych. Obie drużyny w tej rundzie grają słabo, nie strzelają wiele bramek, mają duże problemy w ofensywie. Wdowczyk ma naprawdę mało czasu żeby coś zdziałać w Gliwicach. Trener Urban natomiast próbuje ratować Śląsk jak tylko może, lecz nie za bardzo to wychodzi. Obok Górnika, są to dwie ekipy, które są najdalej od utrzymania. W tym spotkaniu nie spodziewam się szalonego tempa, a bardziej gry w środku pola, dlatego też również nie spodziewam się wielu bramek.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk Wrocław vs Piast Gliwice
Under 1.5 @ 3.35 unibet ⛔
0:0 @ 9.50 bet365 ⛔
0:1 @ 11.50 unibet ⛔
Piast Gliwice @ 3.85 unibet ✅

Okej, to po kolei dlaczego tak.
Obie ekipy sporo problemów natury organizacyjnej, że tak to ujmę, piłkarzą raczej nie zależy, żeby umierać za klub , który nie płaci terminowo lub jest kiepski organizacyjnie i to bardzo się odbija na Śląsku - banda Hiszpańsko - Portugalsko - Nie wiadomo jaka jeszcze, nie będzie umierać za klub w którym co raz słabiej z kasą, owszem gra coś nie coś Joan Roman, ale on i tak do naszej ligi średnio pasuje, mały, szybki, łatwy do wycięcia razem z trawą, jak to się brzydko mówi, formę złapał Pich, ale czy to wystarczy, żeby ciągnąć drużynę? A no nie.
Prawdziwym liderem zespołu w mojej opinii jest Kokoszka, potrafi krzyknąć, zebrać ekipę do kupy na boisku , pokierować kolegami, niestety czasami przegrzeją mu się zwoje i dostaje głupie kartki tak jak ostatnio w Białymstoku i no właśnie Kokoszka nie zagra z Piastem, bardzo duże osłabienie.
Nie zagra Pawełek, normalnie byłoby to na duży plus ALE zmienników ma jeszcze słabszych. Budzyński - facet, który gra słabo w 3 lidze, grał tam mało. I Kamenar, który w warunkach deszczowych, a takie jutro będą, albo przynajmniej mokra murawa będzie , nie potrafi złapać piłki, brzmi to tragicznie.
Obrona jest słaba i nie zgrana, ciągłe rotacje, doszedł Lewandowski, wyglądał całkiem fajnie, potem zgasł i przydażyły się błędy. Jagiellonia to nie Piast, ale mimo wszystko Śląsk jutro moim zdaniem nie wygra, chociaż jako ich kibic, 3 punkty by mnie ucieszyły, ae po prostu w to nie wierzę.
Co do wyników, jak mówię, błazenada w ataku w zespołach sprawia, że nie przekonuje mnie, aby ten mecz był overowy, chociaż panie to jest Ekstraklasa ;). Jak mówię widzę tutaj 0:0 lub lekko w stronę Piasta. Wyniki po takich kursach, że warto spróbować moim zdaniem.
Piast ma swoje problemy to fakt, oglądałem ich z Wisłą i nie wyglądało tak źle, wiadomo Wisła zagrała dobrze, ale ja wciąż liczę, że odpali efekt nowej miotły, że Wdowczyk wyciągnie ten zespół i to mnie przekonuje do zagrania na gości.
Dodatkowo jutro będzie protest trybun. Pierwsza połowa bez dopingu.
Śląsk: Kamenar/Budzyński – Dankowski, Celeban, Pawelec, Lewandowski – Kovacević, Madej – Roman, Pich, Morioka - Zwoliński
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna ekstraklasa
Data, godzina: 10.03.2017 20-30
Spotkanie: Arka Gdynia - Lech Poznań
Typ: Lech ✅
Kurs: 1.90
Buk: Unibet
Analiza:
W 25 kolejce polskiej ekstraklasy rozpędzony Lech udaje się na mecz przyjaźni do Gdyni. Ten mecz to wielka szansa dla Kolejorza na to, by choc do soboty zająć po raz pierwszy w sezonie pozycję lidera. Po tym co widziałem w meczach w rundzie rewanżowej, a widziałem wszystkie mecze Lecha to uważam ze poznaniacy mają sporą szansę na kolejny komplet punktów. W Lechu nie widać słabych punktów. Defensywa jest praktycznie bezbłędna, rywale mają bardzo mało szans bramkowych, a jeśli juz je stwarzają to na posterunku jest Putnocky. Dzięki niemu i obronie Lech jest najlepsza defensywa w całej lidze z zaledwie dziewietnastoma straconymi golami. Do tego chyba najsilniejsza druga linia w całej lidze. Tralka gra swietny sezon, nie gorzej wygląda Tetteh, dobrze na pozycji nr 6 wyglada tez Gajos, który również z powodzeniem moze grac na dziesiątce. Na skrzydle niepodważalna pozycje wywalczył sobie niespodziewanie Makuszewski, dla mnie bardzo pozytywne zaskoczenie. Kto spodziewał się ze na ławkę pośle Pawłowskiego? Największym zaskoczeniem jest na pewno Majewski, który wspólnie z Jevticem odpowiadają za kreowanie gry Lecha. A pamiętam jak przed sezonem smiano się z zakontraktowania Radka. Lech gra tylko jednym napastnikiem, ale zarówno Kownacki jak i Robak ze swoich zadań wywiązują się znakomicie. Na ten moment to świetnie funkcjonująca maszyna demolujaca kolejnych rywali. Arka początek roku ma niezły, bo choć zaczęli od porażek z Legia i Zagłębiem, to później ograli Koronę i Wigry w pucharze (co praktycznie oznacza awans Arki do finału, gdzie pewnie spotkają sie właśnie z Lechem), a w ostatni weekend zremisowali w Krakowie z Cracovią. W tym meczu jednak Lech może poczuć to na co w Poznaniu bardzo, czyli lider. Z prezentowaną formą trzy punkty powinny trafić do Poznania. Poprzednia wizyta Lecha w Gdyni to gładkie zwycięstwo 3-0. Na jesień przy Bułgarskiej był bezbramkowy remis. Moim zdaniem lech się dziś zrewanzuje i wróci do Poznania z kolejnym kompletem punktów. Stawiam na Kolejorza
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Z meczem Arka - Lech to nie jestem pewny czy Lech wygra. Arka do rozegrania u siebie będzie mieć Łęczną i Płock a wyjazd do Piasta i na pomorze Pogoń i Lechia czyli u siebie powinni zgarnąć ze 4 pkt a z wyjazdu max 4 pkt natomiast Lech u siebie będzie podejmował Łęczną, Legie i na koniec Ruch ok 7 pkt do zdobycia a wyjazd maja do Krakowa i Płocka ze 4 pkt powinny być. Tak więc bardziej punktów potrzebuje Arka aby załapać się do pierwszej ósemki i nie walczyć o utrzymanie a natomiast Lech będzie potrzebował pełnych punktów w decydującej fazie walki o mistrza a nie teraz.Wiadomo jak niekiedy wyglądają takie mecze przyjaźni u nas w lidze-my wam teraz wy nam potem. Wszyscy wiemy że zawsze każdy gra by Legia nie zdobyła mistrza a Lechowi w tym wypadku sojusznik się przyda.
Oczywiście nie mówię że tak będzie nie szukam jakichś teorii spiskowych, następnego fryzjera itd. Ot takie przemyślenie.
Lech jest w takiej formie że śledzie powinni łyknąć bez problemu ale zawsze może być słabszy dzień;) i koniec dobrej serii.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Arka Gdynia - Lech Poznań
typ: over 2,5 ✅
Kurs: 2,10
bwin
Mecz Arki z Lechem zapowiada się na ciekawe widowisko. Zapewne dojdzie do takiego pojedynku w Finale Pucharu Polski gdyż obie ekipy są już jedna noga w finale i tylko katastrofa może spowodować brak awansu ale to dopiero w maju. Dzisiaj za faworyta uznawany jest Kolejorz, moim skromnym zdaniem wcale tak być nie musi. Gdańszczanie to jedyny zespół w tym sezonie któremu Lech nie strzelił bramki. Na swoim obiekcie jak dotąd ich bilans to 5-2-5 i bramki 19-15 czyli dosyć dużo. Poznaniacy na wyjeździe wcale nie sa tacy mocni, bilans 5-3-4 pokazuje że potrafią przegrywać (Jagiellonia 1-2, Legia 1-2, Lechia 1-2 i Korona 1-4). Jak widać nawet kiedy przegrywali strzelali bramkę. Za kartki w tym spotkaniu nie zagrają Bednarek i Kędziora a zagrożeni są Tetteh, L. Nielsen i Trałka. Gdynianie nie mają osłabień kartkowych ale uważać muszą Siemaszko, Sołdecki, Sobieraj i Szwoch. Wytypowanie wyniku dla mnie wydaje się ciężkie ja bym kierował sie w stronę gospodarzy i liczę na sporo bramek.
typ: BTS @ 1,95 ✅
typ: 1x @ 1,90 ⛔
bwin
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Co do meczu ARKA - LECH to nie wydziwiałbym z jakimiś BTSami czy over/under. Oba kluby - jak każdy CHYBA wie - są zaprzyjaźnione i WIDAĆ to po H2H---&gt;częste remisy po 0-0. Ostatnie dwa mecze jakie Lech wygrał ze swymi kamratami to mecze, w których bramka/bramki padały w samych końcówkach. Sądzę, że gospodarze prędzej tu pomogą Poznaniakom, ażeby passa trwała. Jedyna opcja niszcząca zwycięstwo Lecha to luzacki remis - co by nie było - jesteśmy kumplami. Się zobaczy. Jednakże na moje warto zagrać zwycięstwo Lecha. Kursy początkowe 2,30-2,20 pospadały do 1,80-1,90. Róbta co chceta - ja próbuję LECHA po 1,92 w EXPEKT. ✅
 
W 115

werg

Użytkownik
Śląsk Wrocław to najgorzej grająca drużyna na własnym obiekcie (bilans 2-2-5). Z kolei ich dzisiejszy rywal czyli Piast najsłabiej z całej stawki radzi sobie na wyjazdach (1-3-8). Mało tego jest jedynym zespołem, który na wiosnę nie zdobył nawet punktu. Z zespołem pożegnał się Latal nową miotłą został Wdowczyk. Trener Urban nie będzie mógł skorzystać z pewnych punktów swojego zespołu czyli bramkarza Pawełka i defensywnego pomocnika Kokoszki. Konfrontacja ta na pewno będzie meczem walki bo sytuacja zespołów stających na przeciwko siebie nie napawa optymizmem. W spotkaniu tym na pewno nikt nie będzie odstawił nogi i moim głównym typem na to spotkanie będzie powyżej 4,5 żółtej kartki. Mecz poprowadzi Szymon Marciniak, który w 23 pokazał 89 kartoników co daje średnią 3,87. Nie muszę wspominać jaki miał przebieg ostatnio prowadzony mecz przez tego sędziego i uważam, że nie bez powodu został wyznaczony do poprowadzenia tego &quot;widowiska&quot;. Nie jestem zwolennikiem ostrej gry a przede wszystkim szacunku dla przeciwniki i gry fair play jednak bukmachera nie powinna znać sentymentów. Pobocznym typem będzie żółty kartonik dla słoweńskiego obrońcy Urosza Koruna, który w tym sezonie ma największą liczbę przewinień czyli osiem.

powyżej 4,5 zółtej kartki Kurs: 1,9 sts.pl ⛔ szkoda słów
Korun: Otrzyma kartkę: Tak Kurs: 2,5 sts.pl
⛔
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Legia - Wisła X do HT @2.40 bet365
Teoretycznie Legia powinna mieć łatwe spotkanie i to wygrać, Wisła słabe wyjazdy, pojechali do Gliwic i słabo to wyglądało. Jednak ta wygrana przerwała im słabą passe trzech porażek na wyjeździe z rzędu. Legia w tym momencie może się spokojnie skupić na odrabianiu strat do lidera. Wisła się nie otworzy, będzie czekała spokojnie i liczyła na jakąś kontrę, gra pozycyjny przy Ł3 im nie wyjdzie. Kurs dość ciekawy, bo zazwyczaj takie wyczekiwane mecze to zwykłe szachy, a na pewno bardziej opłaca się grać to po 2.40 niż Legie po 1.40 mimo, że większość z nas nie wyobraża sobie pewnie innego wyniku, może kibice Wisły, ale no Magiera dobrze poukładany człowiek. Cztery punkty do odrobienia na spokojnie
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Arka - Lech
typ 2✅
kurs 1,90

Unibet
Kolejny raz idę w stronę Lecha. Kolejorz w ubiegłym tygodniu przerwał swoją serię meczów wygrywanych po 3-0, ale ze zwycięskiej ścieżki nie zszedł. Dzięki pokonaniu lidera z Gdańska udało się utrzymać 2-punktową przewagę nad Legią i na dwa punkty zbliżyć właśnie do Gdańszczan. Jeśli Lech pokona dziś zaprzyjaźnioną Arkę, obejmie pozycję lidera Ekstraklasy przynajmniej do jutra. Przyjezdni zagrają bez Jana Bednarka oraz Tomasza Kędziory. U gospodarzy oprócz absencji Abbotta, nie powinno być większych osłabień. Gdynianie zaczęli rok od porażek z Zagłębiem i Legią, potem pewnie pokonali tragicznie słabą na wyjazdach Koronę. W pucharowym meczu pokonali co prawda Wigry Suwałki, ale naprawdę nie zagrali nic ciekawego. Długimi fragmentami, szczególnie w pierwszej połowie lepsze wrażenie sprawiał klub z Suwałk. Pod koniec zabrakło już trochę pary i doświadczenia. Pozytywnym dla Arki akcentem był ostatni mecz, gdzie zremisowali z Cracovią na wyjeździe, a do przerwy nawet prowadzili.
Lech nie stracił jeszcze gola w tym roku i liczę na podtrzymanie tej serii. Zważywszy na fakt, że Trytko nie jest szalenie skuteczny, Siemaszko raczej zacznie na ławce, cała nadzieja Arki w Viniciusie. Sądzę jednak, że w tym spotkaniu nie będzie miał on zbyt wielu okazji.
Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się bezbramkowym remisem w Poznaniu. Dziś Kolejorz zrobi wszystko by wywieźć 3 punkty z Pomorza. Przyjaźń będzie na trybunach, ale na boisku walka. Lech liczy na mistrza, Arka walczy o ósemkę. Więcej argumentów sportowym mają jednak ci pierwsi.
Obie drużyny spotkają się prawdopodobnie w maju na stadionie narodowym w finale PP. Dzisiejszy mecz to będzie przedsmak tego, co wydarzy się w Warszawie.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Arka Gdynia - Lech Poznań @ HT/FT 2/2 @ 3,10 (Bet365) ✅
Wszystkie argumenty dziś przemawiają za zwycięstwem Kolejorza. Nawet atut własnego boiska nie będzie argumentem bardziej korzystnym dla Arki, bowiem w Gdyni stan murawy jest znakomity a to Lech na wiosnę gra bardzo dobrze po ziemi, szybkimi podaniami przeszywają linie defensywne raz po raz. W rundzie wiosennej Lech wygrał wszystkie mecze i legitymuje się bilansem goli 13:0 co nie trzeba mówić jest znakomitym wynikiem. Mimo że to mecz przyjaźni nie ma szans na podział punktów. Tutaj Lech jest zdecydowanym faworytem i powinien zgarnąć komplet punktów.
________________________________________________
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice @ Typ: 1 @ 2,00 ⛔
Typ bardziej nie na Śląsk, bardziej przeciwko Piastowi. Piastowi, który pożegnał trenera Latala i zatrudnił Dariusza Wdowczyka. Według mnie to ejst strzał w kolano, bowiem trener Wdowczyk owszem jest bardzo dobrym trenerem,a le on potrzebuje czasu żeby zespół zaczął punktować. Na wiosnę Piast wygląda tragicznie, nie ma żadnych argumentów w grze do przodu a defensywa również wygląda blado. Zawodnicy, którzy w zeszłym sezonie grali fenomenalnie, w tym sezonie popełniają masę błędów. W słabej formie również jest Radosław Murawski, który był głównym dyrygentem zespołu z Gliwic w poprzednim sezonie. Na wiosnę Piast przegrał wszystkie 4 mecze i jestem przekonany że dziś przegra po raz piąty z rzędu.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Arka Gdynia - Lech Poznań
Typ: Lech
Kurs: 1.95 efortuna
1:4 ✅
Arkowcy po 24 kolejkach z 30 punktami na swoim koncie zajmują 10 miejsce w bramkach 29:31. W tej rundzie po dwóch porażkach u siebie z Legia oraz na wyjezdzie w Lubinie zanotowali pewne zwycięstwo 4:1 z Korona i tydzień temu zremisowali z Cracovia 1-1. Zespół prowadzony przez trenera Nicińskiego prezentuje się przeciętnie czasami wręcz słabo i spotkania z tą drużyna dla widza do najciekawszy napewno nie należą. Kolejorz natomiast jak lokomotywa przejeżdza przez kolejne stacje bez strat ich bilnas w tej rundzie to 4zw/0r/0p w bramkach 10-0 dodajmy do tego jeszcze zwycięstwo w pierwszym spotkaniu PP 3:0 z Pogonia i mamy obraz jak dobrze naoliwiona to maszyna. Dzisiaj są faworytem mimo że zabraknie wykluczonych za kartki w obronie Kedziory oraz Bednarka. Obydwaj napastnicy w formie i strzelają bramke za bramką. Według mnie dzisiaj ich łupem znów będzie komplet punktów.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Jagiellonia Bialystok - Korona Kielce
over 3 azjan 2.40 ✅
Pinnacle

Strzelec bramki C.Sheridan 2.70 ( o ile bedzie w 11) samoboja zaliczyli ???? ⛔
Fortuna

Zapowiada sie kolejna wygrana Jagii,jedank tutaj nie jestem juz tak pewny wygranej wiecej niz 1 golem bo jak poprzednicy cierpia na impotencje ofensywna to u Korony z tym nie jest juz tak zle.Dlatego nie ide w jakies handicapy tylko ilosc goli ktorych teoretycznie powinno byc sporo.
Warto chyba tez sprobowac zagrac na nowy nabytek Jagii C.Sheridan,w meczu z Slaskiem zadebituowal zagral 75min i zanotowal asyste,Korona wydaje sie byc idealnym przeciwnikiem do strzelenia debiutanckiego gola.Liczylem jednak ze kurs na jego bramke bedzie troszke lepszy sam jeszcze nie wiem czy to zagram ale chyba warto sie nad tym zastanowic.

Arka-Lech ⛔
Arka+0.5 2.0
Pinnacle

Co do meczu Arki z Lechem to bede gral Arka+5 ale nie potrafie tego uzasadnic niczym wiecej niz tym,ze passa Lecha musi sie kiedys skonczyc.Argumet, ze to mecz przyjazni i Arka pomoze Lechowi mnie nie przekonuje bo to rownie moze isc w druga strone Arki sytacja jest gorsza pewna utrzymania byc nie moze.
Lech jednak nie ma zamiaru sie zatrzymywac
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
MeFiU - nie pisz bzdur o znakomitej murawie w Gdyni. Kretowisko podobne jak w Poznaniu. Z pewnością nie jest to handicap dla Lecha. Wręcz przeciwnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom