>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

spoke 11

spoke

Użytkownik
Mi również działa , ale polecam zaznaczyć opcję na komputer i grać tak z telefonu, strona mobilna ma trochę niedociągnięć ,wy też macie tak, że jak zaznaczycie kurs na mobilku to przy podgladzie kuponu jest zupełnie inne zdarzenie do postawienia ? W piłce również przy gospodarzach żółte kratki są na stronie mobilnej zaznaczone jako czerwone.
 
H 902

hank

Użytkownik
Ale że w historii zakładów są widoczne błedne zakłady, czy tylko na podglądzie przed wysłaniem?
Bo ja kiedyś miałem taka sytuację u innego buka, na podglądzie widniał inny zakład niż ten który chciałem zawrzeć, rzuciłem dla sprawdzenia za 2zl, i w historii widniał zakład poprawny.
 
spoke 11

spoke

Użytkownik
Gra ktoś na codzień już u tego buka zakłady w piłce nożnej, chciałbym złapać jakiś stały kontakt z kims kto obcuje na tej stronie na codzień właśnie w celu rentowności danych zdarzeń i błędów m.in. jak te wyżej.
Jeśli jest ktoś taki zapraszam na priv.
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
EDIT ????
Duże pieniądze ciężko u nich wygrać grając wysokimi stawkami. Po ok miesiąca gry mam już u nich limit na wszystko 250zł -zakłady live również- na początku grałem ok 1 tys.- 2 tys. &lt; na te stawki przypadało dziennie kilka kuponów&gt;.... Jeśli ktoś jest u nich na plusie i mu dobrze idzie niestety czeka go przykra niespodzianka limity , limity i jeszcze raz limity na wszystko.... pisanie meili itd nic nie daje - nie zwiększą już limitów dla mnie .... ????
 
F 2,4K

filipekk

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka bukmacher całkiem spoko;) narazie pograłem tylko for fun za bonusik ale narazie nie wplace ze wzgledu na małą oferte. lubie grac zółte kartki wiec proponowałbym aby zrobili under/over a nie przedziały. Dodatkowo zółte kartki na poszczególnych zawodnikow.:zoltakartka:
 
5567 719

5567

Użytkownik
EDIT ????
Duże pieniądze ciężko u nich wygrać grając wysokimi stawkami. Po ok miesiąca gry mam już u nich limit na wszystko 250zł -zakłady live również- na początku grałem ok 1 tys.- 2 tys. &lt; na te stawki przypadało dziennie kilka kuponów&gt;.... Jeśli ktoś jest u nich na plusie i mu dobrze idzie niestety czeka go przykra niespodzianka limity , limity i jeszcze raz limity na wszystko.... pisanie meili itd nic nie daje - nie zwiększą już limitów dla mnie .... ????
Jak dla mnie jest to bardzo cenna informacja i wiele mi mówi o tym bukmacherze. Dzięki za informację. Pzdr : )
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Jak dla mnie jest to bardzo cenna informacja i wiele mi mówi o tym bukmacherze. Dzięki za informację. Pzdr : )
niestety KAŻDEGO to czeka kto zamierza grać małe kursy za wysokie stawki i jest na plusie u nich ... kto wpłaca pieniądze i ma taki plan to ma ok 1 miesiąca gry u nich później limity i nie ma zmiłuj się...
....dziś już miałem limit 166zł na itfy - jak tak dalej pójdzie to pozwolą mi grać a 10 zł ???? aa i co najlepsze kiedyś mogłem 2,3 razy zagrać to samo zdarzenie teraz mogę zagrać tylko RAZ nawet na live mogę puścić tylko jeden raz zdarzenie które się odbywa co jest kpiną!!!! ... też z limitem ???? ???? ????
Tak więc nie da się z nimi wygrać bo i tak cię zlimitują..... a na początku wyglądało to tak pięknie.....
w naziemnych jest podatek ale puszczać można cały czas kupony do 1 tys bez problemu i ile się chce na przestrzeni czasu
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Skaluś przecież to normalny bukmacher, w każdym buku gdy zaczniesz wygrywać wchodzisz na listę graczy podwyższonego ryzyka. Gdy tylko przekroczysz kolejne progi mają swoje zabezpieczenia.
 
H 902

hank

Użytkownik
Z oferty w tym tygodniu zniknęły takie zakłady jak under/over rożnych na drużynę, under/over kartek drużyny, mówię tu o ofercie prematch jak i live. Duży minus.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Bukmacher fajny, ciekawe zakłady i kursy, biorą na siebie podatek, ale niestety limitują. Na wszystko mam teraz limit do około 200 zł mimo, że moja stawka maksymalna tam była poniżej 1 k. Jakiś wielkich wygranych tam nie mam. Każde zdarzenie mogę postawić tylko raz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 0

ezequiel93

Użytkownik
Bukmacher, to nie organizacja charytatywna, jak nie jesteś jeleniem, który masowo przegrywa pieniądze, a sprytnie obstawiasz np. odgrywasz przegraną kuponem za większą stawkę i jesteś często na plusie, to po co im taki niewygodny gracz? To samo mnie spotkało w betsafe po kilku dniach.
Natomiast jeśli chodzi o kursy, to w porównaniu do czołowych bukmacherów zagranicznych są bardzo przeciętne, żeby nie powiedzieć niskie. Jakoś ten podatek sobie zrekompensują bez problemu z takimi kursami.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mam wrażenie że coraz więcej zaczynamy marudzić. Jeszcze nie dawno większość osób pisało oby do Polski wszedł legalny bukmacher bez podatku.... No to się pojawił a teraz mam wrażenie ciągle szukamy tutaj dziury w całym. Spróbujmy docenić to co jest. Jeżeli ktoś daje konstruktywne propozycję widać że przedstawiciele zaczynają brać je pod uwagę.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Wspominanie o niskich i szybko nakładanych limitach trudno nazwać szukaniem dziury w całym ????
A te są rzeczywiście szybko nakładane.
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Dokładnie - jest to cenna opinia dla osób które dopiero zaczynają grać i ta informacja jest bardzo przydatna.Nikt nie szuka dziury w całym tylko granie po nałożonych limitach nie ma sensu(dla wielu osób) i niech to każdy nowy grający wie....
Doceniłem na początku bo wszystko było ok ale za szybko nałożyli te limity na wszystko -całą ofertę ....za niedługo stracą wielu graczy to jest pewne.

P.S są to opinie i bardzo proszę tego nie kasować.
 
Do góry Bottom