>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.05.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 1. Maja


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina: PN, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Piast - Pogoń
Typ: Piast
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Uparłem się na granie ekstraklasy coś ostatnio i powiem wam, że im bliżej końca rozgrywek tym finansowo u mnie coraz lepiej. Uwielbiam stawiać mecze kiedy jedna z drużyn gra o stawkę a druga sobie tylko gra. Piastunki muszą jutro wygrać, by móc wszystko postawić na jedną kartę w Warszawie. Ostatni tydzień był dla nich niezwykle udany. Okazała wygrana Lechią, powrót zza światów w Poznaniu z 0-2 na 2-2. Żeby tego było mało będące w formie Zagłębie zgarnęło trzy oczka murowanemu faworytowi do tytułu. Jeśli jutro ta świetna passa zostanie podtrzymana ekipie trenera Latala zostanie tylko jedno - przygotowanie się do pojedynku w stolicy. Legia sporo sił zostawi w finale PP, na pojedynek z Lechem nikogo w Warszawie mobilizować nie trzeba. Jeśli wiec gospodarze chcą spełnić swoje marzenia w Warszawie muszą jutro koniecznie zrównać się pu0nktami z Legią, muszą wygrać z Pogonią. Myślę, że to zrobią. Powodzenia ;-)

✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mattie 112

mattie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Premier League
Godzina: 15:00
Spotkanie: Manchester Utd - Leicester
Typ: Manchester Utd wygra
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Już wiele razy przejechałem się na moim ulubionym Manchesterze jak pewnie wielu z nas, ale jakoś w nich wierzę bo ostatnio coś w nich drgnęło. Jak dla mnie to widać, że chcą zagrać w LM, a mają jeszcze szanse. Następne mecze mają z Norwich (które w moich oczach już spadło z tej ligi) oraz z Bournemouth (nie grozi im spadek, tym bardziej puchary) czyli raczej łatwe wygrane. Jutro grają z Lester, które jakby nie patrzeć zdobędzie już tego mistrza nawet jak jutro przegrają z ManU ( a miejmy nadzieję tak też będzie ???? ). Tak wiem Tottenham jeszcze ma szansę odebrać tytuł ale ma dość trudne 3 mecze przed sobą więc gdzieś się potknie. W sumie to kto jak nie Manchester miałby podciąć skrzydła Lesterowi? Manchester jak każdy wie gra dobrze z wielkimi drużynami a kiepsko ze średniakami. Po drugie ManU cieszy się u siebie serią zwycięstw i przed końcem sezonu na pewno nie odpuszczą sobie szansy zagrania w kwalifikacjach do LM. Powodzenia.

⛔ 100
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Premier League
Godzina: 13:00
Spotkanie: Swansea-Liverpool
Typ: 2
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Łabędzie zaliczają wybitnie nieudany sezon, obrazu gry oraz samych wyników nie zmieniło ani troszeczkę zwolnienie Monka i zatrudnienie nowego szkoleniowca. Od dłuższego czasu ekipa z Walii dogrywa ten sezon, czekając na ostrą przebudowę w czasie letniego okienka transferowego i z nowymi nadziejami wejść w nowy, oby dla nich lepszy sezon 2016/17
Goście z Liverpoolu powolutku, krok po kroku zdają się grać tak, jak wszyscy kibice The Reds oczekiwali zaraz po zatrudnieniu Jurgena Kloppa. Półfinał Ligi Europy z niewielkimi, ale zawsze szansami na udany rewanż, przegrany finał pucharu ligi- mają to być dopiero małe zapowiedzi grubszych lat, przed którymi ma stać Liverpool. A warto dodać, że goście mają o co grać w Premier League, wciąż niepewne jest miejsce gwarantujące jakiekolwiek puchary za rok.

⛔ 100
 
balcer14 2

balcer14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaFrancja, Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Angers - Marsylia
Typ: Marsylia 1 golem
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Przeanalizujmy tabele tej ligi. Angers ma mocną pozycję w środku stawki z teoretycznie matematycznymi szansami na awans do eliminacji Ligi Europejskiej ale nie oszukujmy się, nikt w tym mieście ani w klubie nie zakładał i nie zakłada takiego scenariusza. Co do drużyny gości sprawa jest zupełnie odmienna. Marsylia musi to spotkanie wygrać by zapewnić sobie utrzymanie w lidze. Jest to sprawa kluczowa dla honoru wszystkich osób związanych z tym klubem i o tym chyba nie trzeba przypominać.
Co mnie skłoniło do wyboru takiego typu? Przede wszystkim Marsylia w tym sezonie na wyjeździe gra dużo lepiej niż na własnym boisku. Dodatkowo w historii spotkań tych drużyn Marsylia zawsze wygrywała różnicą 1 gola. Według mnie to są mocne argumenty dodatkowo historia lubi się powtarzać dlatego nie zawaham się postawić na ten typ.

✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
makaveli23 141K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna - Primiera Division
Godzina: 01:10
Spotkanie: Argentinos Jrs - Boca Juniors
Typ: 2
Kurs: 2.6
Bukmacher: unibet
Analiza:

Gospodarze bez wygranej w przynajmniej 5 ostatnich meczach, podczas gdy goscie w kratke ale na plus w ostatnich 5 meczach bo zdobyli w nich 7 pkt, co w porównaniu z 3 Argentinos Juniors stawia ich w roli faworyta w tym spotkaniu. Inna kwesta ktora stawia ich w roli faworyta to pozycja w tabeli 5 a ostatnia gospodarzy i az 13 pkt przewagi gosci. Sezon jeszcze trwa i zostaly 4 spotkania przy wygranych we wszystkich spotkaniach mają matematyczne szanse na drugie miejsce, wiec motywacja nie powinna byc w tym spoktaniu kluczowa, ale to rowniez moze sprawic ze zagrają na luzie i w tym wypadku bedzie im sie gralo lepiej.

⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna, ekstraklasa PL
Data: 1.05/15:30
Spotkanie: Jagiellonia-Podbeskidzie
Typ: kto pierwszy zdobędzie 7 rożnych?Jagiellonia
Kurs: 2.85
Bukmacher:Betano

Po ostatniej kolejce Podbeskidzie było nad strefą spadkową, teraz są na ostatnim miejscu w tabeli i rozegrają w Białymstoku ostatnie spotkanie bieżącej kolejki grupy spadkowej.W obecnej chwili ostatnie Podbeskidzie ma 19pkt natomiast bezpieczna Jagiellonia i Termalika 22pkt, i również Łęczna 20pkt tak więc przez ostatnie 3 kolejki będą bardzo duże emocje a spadkowicze powinni być wyłonieni w ostatniej kolejce, pewne jest to że kandydatów będzie sporo.Wracając do meczu w Białymstoku kolejne ważne spotkanie, Podbeskidzie które po rundzie zasadniczej było myślami w grupie mistrzowskiej, obecnie musi wydostać się z dna tabeli, Jagiellonia natomiast musi walczyć o komplet ze względu na to że czeka ich jeszcze jedno spotkanie u siebie z Termalicą, natomiast w kolejnym meczu jadą na Wisłę do Krakowa i przy potencjalnej porażce dwie kolejki przed końcem mogą być jednym krokiem w strefie spadkowej.Obie drużyny rozegrały ze sobą spotkanie w ostatniej kolejce rundy zasadniczej i po dosyć dziwacznym meczu Podbeskidzie wygrało 0-3 po dwóch samobójach, mecz na pewno łatwy i piękny nie będzie ale Jaga powinna tutaj być stroną przeważającą więc ryzykuję tutaj na rożne, w tym właśnie ostatnim meczu Jaga nabiła Podbeskidziu kilkanaście rożnych.

✅ 185
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Ekstraklasa
Godzina: 15;30
Spotkanie: Jagiellonia Białyston- Podbeskidzie Bielsko Biała
Typ: 2/btts
Kurs: 7,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam, na pierwszy dzień nowego miesiąca postanowiłem wejść grubo. Kurs 7 moim zdaniem bardzo realny, a szczególnie po tym jak drużyny z dołu tabeli zaczęły wygrywać swoje mecze, Górnik Zabrze 2:1 i Górnik Łęczna 0:2 na wyjeździe więc dlaczego Podbeskidzie miało by nie dołączyć do zwycięzców z dolnej strefy tabeli i jeśli by się tak stało to na prawdę w tabeli zrobiłoby się ciasno. Podbeskidzie na Jadze sobie nawet nieźle radzi czym dało dowód w kwietniu 2016, a więc całkiem niedawno pokonując Jagę 0:3. między tymi drużynami często pada sporo goli więc zdecydowałem się na tego bttsa..........życzę powodzenia i dobrego zaczęcia nowego miesiąca

⛔ 100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: CHALLENGER - SINGLES: An-Ning (China), clay - Final
Godzina: 07:30
Spotkanie:
Bourgue-Thompson
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Troszku mnie dziwią kursy na ten mecz. Bourgue to typowy clayowiec. A faworytem jest młody kangur. Dwa elementy co przemawiają za Francuzem. Pierwszy to nawierzchnia jest zdecydowanie lepszy od Australijczyka, który woli grać zdecydowanie na hardzie. Druga rzecz to zmęczenie. Thompson spędził o wiele więcej czasu na korcie niż jego rywal. To może również zadecydować o wyniku tego meczu. Podsumowując jest duże value żal z tego nie skorzystać. Powo

⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:05
Spotkanie: Washington Capitals - Pittsburgh Penguins
Typ: Carl Hagelin strzeli gola (czas regulaminowy)
Kurs: 5,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Szkoda, że te dwie wielkie drużyny spotkały się już teraz, bo można powiedzieć, że są to aktualnie dwie najlepsze drużyny w całej lidze. Mecze pomiedzy nimi powinny dostarczyć nam mnóstwo emocji i pierwszy mecz to pokazał. Zwycięsko wyszli gospodarze, czyli Washington Capitals, ale dopiero w dogrywce strzelili zwycięskiego gola. Pittsburgh Penguins są teraz w trudniejszej sytuacji, bo jak znowu przegrają, to z 0:2 przeciwko Capitals chyba się już nie podniosą. Czy im się uda wygrać to jest dla mnie niejasne, dlatego wolę się skupić na tym kto może strzelić dla nich gola. Moim typem jest Carl Hagelin, który jest jednym z najszybszych graczy w lidze. Zawodnik ten czeka na błąd rywala, szybkie przejęcie krążka i sprint w kierunku bramki. Nie widziałem pierwszego meczu, ale patrząc na statystyki, to Carl Hagelin zagrał bardzo dobrze. Przy dwóch bramkach asystował i oddał pięć celnych strzałów na bramkę. Bramki nie strzelił, ale jeśli znowu zagra tak dobrze, to jest duża szansa na to, że teraz się uda.

✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eredivisie
Godzina: 14:30
Spotkanie: Ajax - Twente
Typ: Handicap Ajax (-2)
Kurs: 2.28
Bukmacher: Bah

Trzeba dobrze wejść w nowy miesiąc, więc próbuję z Ajaxem, który idzie łeb w łeb z PSV, a walka o mistrzostwo rozegra się tutaj dopiero w ostatnich minutach ostatniej kolejki. Tak więc nie ma tutaj mowy o potknięciu, co więcej, myślę że Ajax od pierwszych minut będzie naciskał na bramkę rywali, by do połowy zapewnić sobie min. 2 bramkowe prowadzenie. Jeśli tak się stanie, 2 połowa będzie dużo lżejsza, gospodarzom będzie się grało zdecydowanie łatwiej, dzięki czemu mam nadzieję, że dorzucą jeszcze jedną, bądź dwie bramki. Do tego forma naszego Milika, któremu brakuje 4 goli do lidera strzelców, co prawda ciężko będzie w 2 ostatnich meczach mu go dogonić, ale ja bym wcale tego nie przekreślał. Hattrick w jego wykonaniu w jednym z tych dwóch ostatnich meczów jest jak najbardziej realny. Jeśli by zdobył tutaj pierwszą bramkę, a być może nawet i drugą to jestem przekonany, że nawet koledzy z drużyny będą wiedzieli o co chodzi i to zadanie będą starali się mu ułatwić.
Co do Twente, to już nie ta sama drużyna co w poprzednim sezonie, gdzie ugrali 3 miejsce w lidze premiujące grą w europejskich pucharach. Obecnie nie walczą już w zasadzie o nic, więc ciekawi mnie czy w ogóle będą starali się ustrzelić coś Ajaxowi, czy też może utrudnić im zadanie i bronić się ze wszystkich sił.
Jakby nie było liczę na wysokie zwycięstwo gospodarzy w tym spotkaniu.

✅ 128
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 12:30
Spotkanie: Juve-carpi
Typ: Juve będzie prowadziło dokładnie 2 golami do przerwy
Kurs: 5.50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na jutro jak dla mnie najpewniejszym spotkaniem do obstawienia będzie rywalizacja zespołu turyńskiego Juventusu z zespołem Carpi, gospodarze w tym sezonie zdobyli tytul mistrza kraju już w poprzedniej kolejce po porażce Napoli z zespołem Romy, goscie na chwilę obecną są na pozycji która gwarantuje im bezpieczeństwo,ale dalej są bilsko strefy spadkowej i na pewno w tej kolejce bedą chcieli jakieś ligowe punkty dopisać do tabeli, według mnie Juve jest w tym sezonie po prostu poza zasięgiem i również kiedy już nie gra o nic a tylko o powiększenie swojej przewagi nad kolejnymi zespołami to &quot;stara dama&quot; dalej jest faworytem do wygranej , myślę że w dniu jutrzejszym gospodarze będą w stanie pokryć handicap -1;5 gola już do połowy spotkania bowiem goscie nie sa mocni w obronie a juve na swoim stadionie w poprzednich 20 seriach spotkań zanotował 18 wygranych oraz tylko 2 podziały punktów, stawiam wiec tutaj na pewną wygraną zespołu gospodarzy po ostatnim gwizdu sędziego.

⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Kolumbia Primera A
Godzina: 00:30
Spotkanie: Cortulua - Chico
Typ: X/1
Kurs: 4.50
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Spotkanie 16 kolejki ligi kolumbijskiej Primera A. Zmierza sie Cortulua i Chico. Pamietam z poprzedniego sezonu zespol Chico ktory mase czasu okupowal ostatnie miejsce z najnizszymi bilansami bramkowymi. Praktycznie kazdy mecz probowali grac na 0:0. Ostatecznie skonczyli sezon na 17 miejscu (z 20) i 10 bramkami strzelonymi w 20 meczach. Pol bramki na mecz jak widac niezbyt dobry bilans. W tym sezonie jest podobnie o tyle ze Cortulua jest wyzej i walczy o puchary, a goscie okupuja miejsce 16... tez z 10 bramkami, ale maja jeszcze kilka kolejek do konca by to nadrobic. Jesli chodzi o forme to Cortulua ma najlepsza od poczatku ligi wiec warto postawic wg mnie - 4 zwyciestwa z rzedu w tym z mistrzem Atletico Nacional. Goscie 3 remisy 1:1 z rzędu. Co do remisow do przerwy goscie remisowali 5 z 7 meczow wyjazdowych, a gospodarze tylko 2 z 5 spotkan u siebie, ale wg mnie kluczowa tu bedzie defensywna gra gosci ktorzy beda pewnie chcieli znow zremisowac. Dlatego mysle jest spora szansa na X/1

⛔ 100
 
olej1991 32

olej1991

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eredivisie
Godzina: 14:30
Spotkanie: PSV - Cambuur
Typ: PSV - azjatycki handicap (-5,25)
Kurs: 6,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Już jutro przedostatnia kolejka Eredivisie. W wyścigu po tytuł mistrzowski liczą się już od dawna tylko dwie drużyny: Ajax i PSV. Obie drużyny mają taką samą liczbę punktów, jednak liderem jest zespół Arkadiusza Milika. Powód? W lidze holenderskiej, przy takiej samej liczbie punktów, o miejscu decyduje bilans bramkowy, a nie bezpośrednie mecze.
Bilans bramkowy obu zespołów przed 33 kolejką to:
-Ajax (76:20) +56
-PSV (79:29) +50
Tak więc widać, że oba zespoły dzieli różnica sześciu goli. Różnica wydawająca się nie do odrobienia. Jednak zespół Philipa Cocu, w 33 kolejce, stanie przed szansą podreperowania swojego bilansu bramkowego.
Na Philips Stadium przyjeżdża zamykający ligową tabelę Cambuur.
Jest to drużyna, która straciła największą liczbę bramek w całej lidze (71).
Jedynym argumentem, który przemawia za tym, że przyjezdni nie stracą tylu bramek, jest fakt, że to ich przedostatnie spotkanie w najwyższej klasie rozgrywkowej i będą się chcieli z nią pożegnać w jak najlepszym stylu.
Jednak jeśli spojrzymy w historie pojedynków obu ekip, a przede wszystkim na pierwsze spotkanie obu drużyn w tym sezonie to typ nie wydaje się taki nieprawdopodobny.
W piątej kolejce PSV mierzyło się na wyjeździe właśnie z Cambuur i wygrało....6:0!
Gracze z Eindhoven będą gryźli trawę i można spodziewać się huraganowych ataków z ich strony. Będą oni chcieli odrobić straty bramkowe do Ajaxu, tak aby losy mistrzostwa zależały od nich samych w ostatniej kolejce.

⛔ 100
 
pizduszka 379

pizduszka

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Godzina: 02:30
Spotkanie: Berto - Ortiz
Typ: Przetrwa do końca walki - NIE
Kurs: 1,87
Bukmacher: Unibet

Analiza:

W 2011 roku obaj bokserzy spotkali się jako jedni z najlepszych w swojej kategorii wagowej. Zwyciężył Ortiz po decyzji sędziów. Obaj poszli na niezłą wymianę ciosów kilkukrotnie posyłając się na deski. Minęło kilka lat i w tej chwili jeden i drugi tak naprawdę to już bokserskie trupy. Od tamtej pamiętnej walki ich kariery przygasły. Obaj nie mają już chyba chęci, siły i motywacji by przyjąć górę ciosów i walczyć tu do końca. Jeśli któryś z nich od samego początku narzuci szybsze tempo i kilka razy trafi drugiemu może się odechcieć walczyć. Byle hajs się zgadzał. Dla mnie głównym faworytem tutaj do skończenia tego pojedynku przed czasem jest Berto, ale stawiam na dużo bezpieczniejsza opcję, że walka nie potrwa całego dystansu. Powodzenia.

✅ 87
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sogndal - Rosenborg
Typ: Rosenborg do zera
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W nowy miesiąc wchodzę dosyć pewnym typem na wygraną Rosenborga o przyzwoitym kursie.
6 kolejnych wygranych z rzędu Rosenborga daje mu prowadzenie w tabeli.
Songdal bilans 2-1-4, trzy ostatnie mecze to przegrane. W 7 meczach zdobyli tylko 3 gole. To dlaczego mieliby strzelić Rosenborgowi, skoro ten z 8 ostatnich spotkań 6 wygrywał do zera. Mało tego, Rosenborg strzelił 13 goli a stracił tylko 2.
Kurs na Rosenborg 1.53, na Rosenborg do zera 2.5 ???? Wybór jest prosty.
Jedyne co może zagrozić temu typowi jest wysoka wygrana mistrza lub zlekceważenie przeciwnika..
5 ostatnich bezpośrednich spotkań wygrał Rosenborg. Typuję, że i tym razem wygra, wszystko wskazuje na to, że do zera.

Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;

⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder
Typ: Suma punktów - 1 kwarta : under 50.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Typ nie jest jakiś szalony w sensie kursu, ja osobiście gram go za 2 stawki. San Antonio na dużo nie pozwala ekipom przyjezdnym, co pokazali np. przeciwko Golden State, gdzie najlepsza ekipa sezonu rzuciła tylko 79 punktów. Spurs są bardzo mocni w obronie, zaś goście to typowa ekipa ofensywna. Wydaje mi się, że pierwsza kwarta będzie raczej bezpieczna w wykonaniu obu drużyn. Na korzyść SAS działa też to, że gładko przeszli przez Grizzlies, zaś Okc spotkało już jakiś opór, jednak liczę, że obędzie się bez niespodzianek i mecz zakończy się wynikiem około 80-90 pkt dla każdej z ekip.

✅ 91
 
saszix 86

saszix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ukraina 1. Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Szachtar Donieck - Dynamo Kijów
Typ: Dynamo Kijów
Kurs: 2.40
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie w lidze ukraińskiej na które właściwie czeka cała Ukraina bowiem zmierzą się 2 zespoły które jako jedyne osiągają coś w lidze oraz europejskich pucharach mowa tu oczywiście o Szachtarze Donieck i Dynamie Kijów. Jest to spotkanie, które można porównać do spotkań typu : Lech - Legia, Celtic - Rangers czy Olympiakos - Panatinaikos. Obie drużyny przez ostatnie sezony toczą bardzo wyrównane pojedynki o mistrzostwo Ukrainy i zdecydowanie odstają od pozostałych drużyn. Niestety nadchodzące spotkanie nie będzie miało dużego znaczenia bowiem losy mistrzostwa są już raczej przesądzone. Nawet gdyby Szachtar wygrał to spotkanie miałby 4pkt straty do Dynama a do końca pozostałyby 2 kolejki gdzie dla Dynama wystarczyłoby wygrać 1 spotkanie co nie będzie żadnym problemem dla tak dobrej drużyny na boiskach Ukrainy. Szachtar myśli tutaj raczej o rewanżowym spotkaniu półfinałowym Le z Sevilla gdzie nie mają zbyt korzystnego wyniku dlatego może to spowodować roszady w składzie na spotkanie z Dynamem aby uniknąć jakichkolwiek kontuzji najważniejszych zawodników. Myślę, że Dynamo nie odpuści sobie tego spotkania i już po tym meczu będą mogli świętować mistrzostwo oraz wygraną ze swoim odwiecznym rywalem.

⛔ 100
 
verno 611,1K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:05
Spotkanie: Washington Capitals - Pittsburgh Penguins
Typ:pittsburgh Penguins OT
Kurs: 2.00
Bukmacher:Bet365
Analiza:

Dziś w Verizon Center Capital podejmą ekipę Pingwinów, pierwszy mecz na styku widać że goście mają ochotę na zwycięstwo na tafli rywala. Kapitanowie troszkę opadli z sił po poprzedniej serii, Pingwiny bardzo ambitne i imponują swoją grą, podejrzewam że od początku narzucą swoje tempo gry i dojdzie do remisu 1:1. Typ 40-60~ ale mimo wszystko warto zagrać, pisane na szybko bo niedługo mecz.

✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder
Typ:OKC +1,5 pc
Kurs: 2.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnio całkiem niedawno 16 kwietnia 102-98(93-93) i skończyło się dogrywaką. Thunder grali ten mecz bez Duranta. Oczywiscie dzisiaj San Antonio w roli faworyta ale czy róznica kórsów nie jest zbyt wysoka?Jak wiadomo w NBA może się zdarzyć wszystko a Thunder zaczynają dojrzewać do wielkich rzeczy a główne trzony San Antonio już nieco przejrzałe:)Dużo na to nie postawię bo typ ryzykowny ale jesli Thunder zaatakują to możliwa niespodzianka.

✅ 195
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom