>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29 kolejka Ekstraklasy (1.04 - 4.04.2016)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

Betano

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W Betano!
Betano - bonus 100% do 200zł!

Przedostatnia kolejka rundy zasadniczej. Dwa tygodnie przerwy, przerwa reprezentacyjna, trenerzy mają czas na dodatkowe treningi, badania itp.
Ciekawe mecze w tej kolejce - Legia vs Lechia, przede wszystkim Lechia musi zdobyć punkty, bo &#39;8&#39; ucieka , po remisie z Niecieczą skomplikowało się mocno. Ciekawy kurs na Zagłębie, rozpędzeni gospodarze podejmą wicelidera, który powoli się rozpędza.

Zachęcam do analizowania !

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!

UWAGA!! Przypominamy - obowiązek rozliczenia typów, zarówno na plus jak i na minus. Będzie to wpływać na ewentualne otrzymanie rangi.
 
ricardio 42

ricardio

Użytkownik
Najrozsądniej z tego wszystkiego wygląda chyba obecnie kurs na Zagłębie Lubin mimo faktu, że grają przeciwko &quot;Piastunkom&quot;, którzy nadal nie obudzili się ze snu zimowego, ale trzeba przyznać że grają już ciut, ciut lepiej niż miało to miejsce na początku rozgrywek w tym roku.

Przyglądając się również na ostatnie dwie kolejki i terminarz do grupy mistrzowskiej mogą awansować bądź nie zespoły od 6 do 15 i mówcie sobie co chcecie, ale podział na grupy i podział na punkty (nie do końca jestem tego zwolennikiem) robi robotę, bo do ostatniej kolejki będzie się rozstrzygało, czy w play-offach dana drużyna zagra w grupie mistrzowskiej, czy spadkowej co sprawia, że drużyny nie grają o przysłowiowy &quot;koper&quot; tylko będą grały na ponad 100% swoich możliwości.

Nad typami trzeba będzie pomyśleć, bo teraz czeka nas przerwa na kadrę, gdzie mogą pojawić się niespodziewane kontuzję.

Tak wracając jeszcze do poprzedniej kolejki moje ostrzeżenia w kierunku Lechii się sprawdziły ????
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Szybka lokata aż na 53 procent, to 1 w meczu Legii z tak zwaną &quot;trzecią siłą&quot; według różnej maśni komentatorów i znawców. Legia bez problemu pozamiatała w Poznaniu i widać tam solidność i rękę Staśka Salamowicza Czerczesowa. Rodzi się nam pierwszy klasowy klub od lat, oby jakiś dzialacz &quot;L-ki&quot; nie wpadł na pomysł i nie spieprzył wszystkiego. Zamiast AmberGold lepiej zainwestować w Legię, która pogoni Lechię aż miło będzie patrzeć. Ci, którzy mają kredyty we frankach szwajcarskich, też mogą sobie trochę strat odbić, bo Lechia nie przełamie się w Warszawie nawet opłatkiem, nie te święta :)
Uważam, że w Gdańsku już muszą zacząć się zastanawiać, jak obronić ligowy byt, bo po podzieleniu punktów przez 2 przewaga nad przedostatnim Śląskiem wynosi na chwilę obecną 3 punkty, czyli jest to zasięg 1 meczu.
Wracając do meczu w Warszawie, nie widzę żadnych argumentów, by nawet zastanawiać się nad podpórką na Legię. Wojskowi nie mogą sobie pozwolić na tak głupie przegranie majstra jak w zeszłym roku i dlatego o każdy punk już teraz bić się będą ze zdwojoną siłą. O sportowych argumentach pisać nie muszę, bo jest to oczywista oczywistość, że wszystkie są po stronie gospodarzy. Lechia jakieś twarze ma, ale może porobić im co najwyżej selfie i dać na fejsa do lajkowania. Zespołu w Gdańsku nie ma i długo nie będzie. Tradycji piłkarskich też nie, a o kibicach nawet nie wspomnę, bo mecz ze Słonikami każe przemilczeć ten temat.
Szkoda tylko, że Fortuna, gdzie gram, oferuje już teraz kurs 1,50
Legia - Lechia typ 1 kurs 1, 50 Fortuna ⛔
Grać i nie zastanawiać się!!!!
edit: Post edytowany. Kolejne dziwne porównania, albo pisanie w stylu gimnazjalisty sprawią, że posty będą kasowane. Robson1416
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Cracovia - Łęczna
Tutaj chyba widać największą wartość. W stronę Cracovii oczywiście. Dwa mecze z rzędu przegrane z mocnymi zespołami (Zagłębie Lubin, Legia). Łęczna nie dość, że bez formy. To na wyjazdach gra bardzo słabo. Na Cracovię chyba tylko taki kurs dlatego, że zapewnili już sobie byt w ósemce. 4 porażki z rzędu Łęcznej. Oprócz Zagłębia zespoły o wiele mniejszym potencjale niż Cracovia. Łęczna w większości spotkań wyjazdowych przerywa akcję i broni dostępu do własnej bramki. Dla mnie jednak jakość mocno po stronie Pasów. A dodatkowo z Legią mieli wiele więcej strzałów krakowianie i powinni być teraz mocno zmotywowani na Górnik Łęczna pod formą.
Cracovia wygra ⛔
Legia - Lechia
Legia mi się bardzo podobała w meczu z Lechem. Lechia zawiodła w meczu z Niecieczą. Mnie osobiście pierwszy raz zawiódł trener. Bo lekko kontuzjowanego Krasicia posadził na trybuny, a Sebastiana Mile, który moim zdaniem powinien kończyć już karierę dał do 1 składu. Efekt znany. W meczu zero przyspieszenia, bo rozgrywał Mila. Wiele podań po 4-5 sekundach namysłu. Nie ma rozgrywającego, nie ma gry. Jeśli Lechia wyjdzie na mecz z Legią z Milą na rozegraniu to moim zdaniem nie mają czego szukać w Warszawie i sam pogram Legie. Ale z tym się wstrzymam jeszcze.
PS. Koledze bmw14.5 gratuluję typu w stronę Termalici. Jednocześnie przypominam jak wykłócał się przed meczem Lechia - Piast. Ja tam staram się mieć szacunek do każdej drużyny. Kolega nie ma, szkoda. A to nie forum kibicowskie. Pozdrawiam.
EDIT: Spamować nie mam zamiaru. Nie od tego jest ten dział. Więc odpowiem w tym samym poście. Każdy typ, który podajesz w działach tematycznych w Ekstraklasie jest przeciwko Lechii. A komentarz jest lakoniczny co z myśleniem i bukmacherką ma niewiele wspólnego. Ja już pisałem, że w Lechii zaszła zmiana wiosną, która zaprocentuję w przyszłości. Możesz się nie zgadzać, proszę bardzo. Mieli stratę. Ba być może jej nie zniwelują. Ale tutaj już zaraz sugerujesz, że Lechia drży o ligowy byt. Każdą &quot;analizę&quot; bo ja tego analizą nie nazywam, przykro mi piszesz pod typ. Chodzi mi o to, że forum nie jest od tekstów typu.
Tradycji piłkarskich też nie, a o &quot;kibicach nawet nie wspomnę&quot;
Zamiast AmberGold lepiej zainwestować w Legię, która pogoni Lechię aż miło będzie patrzeć
Lechia jakieś twarze ma, ale może porobić im co najwyżej selfie i dać na fejsa do lajkowania
PS. Poczytaj o Solidarności i co znaczyli tam kibice Lechii, którzy nadal chodzą na spotkania. I poczytaj kto zespół Lechii wyciągnął z A klasy.
Jeśli Ty takimi tekstami mówisz, że to są fakty a nie brak szacunku. To gratuluję poczucia humoru.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Koledze bmw14.5 gratuluję typu w stronę Termalici. Jednocześnie przypominam jak wykłócał się przed meczem Lechia - Piast. Ja tam staram się mieć szacunek do każdej drużyny. Kolega nie ma, szkoda. A to nie forum kibicowskie. Pozdrawia
Też pozdrawiam Kolegę
Nie jest to brak szacunku, ani kibicowskie podejści do tematu, tylko fakty.
Nie jest moją winą, że tak zwani &quot;znawcy&quot; (po edycji przez admina) widzą w Lechii trzecią siłę klubowej piłki w naszym kraju. Rzut oka na tabelę, pokazuje, że jest inaczej, a mrzonki znawców można włożyć między bajki.
Oczywiście, że można kasować niektóre moje posty i je edytować, wszak to przejaw &quot;demokracji&quot;, która zagościła w RP i to nie od teraz, ale dużo wcześniej.
Moje wpisy to efekt trzeźwego spojrzenia i zdrowego rozsądku, które mają przestrzec przed brakiem zastanowienia się, przed masówką i przegrywaniem pieniędzy.
Jeśli adminom to nie na rękę, to pewnie i ten post pójdzie do kosza.
Trudno.
Bukmacherka to nie jest sposób na łatwy pieniądz, tu trzeba myśleć i umieć odróżniać ziarno od plew.

edit: Już nie rób z siebie męczennika. Pisz zwięźle na temat, podawaj fakty bez udziwniania i obrażania innych klubów/użytkowników. Wymagamy od Ciebie tyle i aż tyle. Robson1416
I proszę skupić się na temacie, zaczepki i jak chcecie pogadać to na PW.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Legia o żadne punkty nie musi się spinać, za dwie kolejki podzielą punkty i ta różnica wielka nie będzie.Reforma ligowa działa na korzyść ,niższego, każdy punkcik jest ważny ale te 2 spotkania nie zrobią większej różnicy, nawet przy najbardziej optymistycznym układzie dla L to chyba max 4pkt po podziale, więc lepiej coś stracić teraz niż później(przynajmniej w wypadku L)
Piast zresztą w żadnym stopniu nie będzie mógł zagrozić Legii, nabili punkty i się spalili, wiedzą to nawet chłopaki po przejściach z Warszawy.
Wyniki w ekstraklasie są przewrotne, każdy gra jak potrafi, raz lepiej raz gorzej.Są zespoły dla jednych niewygodne, dla drugich cud miód, Lechia jak tam pamiętam potrafiła urywać pkt. L.Strata punktowa w tych dwóch kolejkach większej krzywdy L nie zrobi.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Legia – Lechia

Opinie są różne, mi osobiście podobała się gra Lechii przeciwko drużynie z Niecieczy. Grali nawet szybko, próbowali kombinacyjnie, cały czas do przodu, nawet po strzeleniu bramki. Później trochę im nie szło, brakowało tego czegoś przy wykończeniu i trochę wyluzowali, oddali się kontrolowaniu meczu. Nie czynili tego nienagannie, ale goście nie zagrażali zbyt poważnie. Niezasłużona strata punktów Lechii, kolejna lekko frajerska bo byli lepsi. Aczkolwiek muszę przyznać, że Termalica też dobre wrażenie zrobiła, bo mimo iż wyraźnie ustępowali umiejętnościami, to próbowali rozgrywać a nie na chaos do przodu.

Ja taki pewny wygranej Legii nie jestem, oni też grają różnie. Widać różnicę pomiędzy nimi a resztą ligi, ale nie zawsze się spinają na 100%. Lepiej im się gra z otwartymi zespołami jak właśnie Lechia, ale to też niewiele znaczy. Nikolić odblokowany i uważam, że to ma duże znaczenie. Zobaczymy, osobiście poszedłbym w stronę bramek.

Cracovia – Łęczna

Na pierwszy rzut oka pewna wygrana gospodarzy, ale ja się boję tych czterech porażek Łęcznej z rzędu. To jest jednak nasza ekstraklasa i cuda się dzieją często. Z resztą gospodarze mimo iż grają cały czas dobrze to już tak nie punktują jak na jesień. Też szedłbym w stronę bramek, bo czy się będą działy jakieś cuda czy nie, to bramki pewnie wpadną. Cracovia w tym sezonie zawsze u siebie pakuje bramkę, często więcej, a Łęczna też potrafi odpowiedzieć.

Lech – Śląsk

Podobna sytuacja jak wyżej. Śląsk gra straszną padlinę, ja w tym zespole nie widzę ani umiejętności sportowych ani perspektywy. Powiem więcej, trener Rumak wsadził się na minę zatrudniając tu.

No ale jednak po drugiej stronie jest Lech z Poznania, aktualny jeszcze mistrz. Byłem pewny że Urban nic nie wniesie do tego zespołu i tak też się stało. Grają to co grali, czyli dobrze na naszą ligę, ale niechlujnie i bez polotu co zostało obnażone w Europie (i tak ugrali dużo moim zdaniem). Obecnie grają tak, że nie jest pewne czy starczy na puchary, ale znając życie pewnie starczy rzutem na taśmę, bo Pogoń i Cracovia to nie są pewniaki, a ta reszta co też pewnie ma jakieś aspiracje nie będzie na tyle regularna (raczej). Lech musi skupić się na lidze, bo jak wiemy od tego sezonu sam finał pucharu Polski pucharów nie daje, awansuje czwarty zespół z ligi (zakładam, że Lech przegra finał z Legią, o ile do tego finału awansuje, ale pewnie tak). Także na pewno będą cisnąć Śląsk, ale pewności nigdy mieć nie można. Nie mniej mimo obaw zaryzykuję, że oni to wygrają.
 
M 0

marcolo7

Użytkownik
Obstawiam na niespodziankę w W-wie. Legia przystąpi do meczu pewna siebie, czują mistrza w kieszeni... a że ligę mamy przewrotną to co najmniej remis padnie.
 
matkovic 4

matkovic

Użytkownik
Obstawiam na niespodziankę w W-wie. Legia przystąpi do meczu pewna siebie, czują mistrza w kieszeni... a że ligę mamy przewrotną to co najmniej remis padnie.
Wcale nie czują mistrza w kieszeni, sami w wywiadach wielokrotnie podkreślają że takie myślenie może ich zgubić, pozdro.

Cracovia Krakow - Górnik Łęczna 1 1.75 rivalo ⛔
Cracovia myśląc o europejskich pucharach musi ten mecz po prostu wygrać i są w stanie tego dokonać, mają potencjał w tej drużynie. Ostatnie mecze nie były dla nich udane, porażki z remisami ale patrząc na tabele były to drużyny z górnej półki teraz przyjdzie im się zmierzyć ze słabo spisującym się Górnikiem Łęczna który w ostatnich 4 meczach poniósł 4 porażki i jest pewnym kandydatem do spadku. Dodatkowo Łęczna na wyjazdach w tym sezonie bilans 2/5/7 Cracovia u siebie 5/5/4 będą też na pewno starali się zrewanżowac za porażke 1:0 z jesieni.
 
P 14

pietrek1912

Użytkownik
Ja również zastanowiłbym się dwa razy nad graniem na Legię. Zaraz mi ktoś zarzuci jakieś &quot;teorie spiskowe&quot; ale:
1) czy nie ma takiej możliwości, by Legia oddała punkty Lechii, która w takim przypadku, bardzo możliwe, dostanie się do grupy mistrzowskiej, a Lechia odwdzięczy się tym samym w rundzie finałowej?? Nie takie cuda liga ta widziała ????
2)w Lechii jest jeden były wyjadacz z Legii (Rumiany), który kilku kolegów jeszcze w Warszawie ma
3) po kursie 1,5 to się idzie na pewniaka w Dortmund czy Bayern a nie w polską ligę kolego bmw 14.5
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Ja również zastanowiłbym się dwa razy nad graniem na Legię. Zaraz mi ktoś zarzuci jakieś &quot;teorie spiskowe&quot; ale:
1) czy nie ma takiej możliwości, by Legia oddała punkty Lechii, która w takim przypadku, bardzo możliwe, dostanie się do grupy mistrzowskiej, a Lechia odwdzięczy się tym samym w rundzie finałowej?? Nie takie cuda liga ta widziała ????
2)w Lechii jest jeden były wyjadacz z Legii (Rumiany), który kilku kolegów jeszcze w Warszawie ma
3) po kursie 1,5 to się idzie na pewniaka w dortmund czy bayern a nie w polską ligę kolego bmw 14.5
Pozdrawiam
Teorie spiskowe to sobie może układac Wisła z Lechią albo ze Śląskiem a nie Lechia z Legią...
Według mnie po co Legia ma im teraz oddawac punkty jak moga z nimi dwa razy wygrac bez ugadywania sie hahaha
Możliwe jest przecież że mecz w rundzie finałowej bedzie równiez w Warszawie.
Po za tym jaka gwarancje ma Legia że Lechia do tej ósemki wejdzie ??
Co innego gdyby to była ostatnia kolejka i Lechii brakowało by np 1 punktu...
PS : już Cracovia miała zremisowac co najmniej z Legia a Lech był pewniakiem do wygranej.
Nieciecza to był wypadek przy pracy , reszta przeciwników zjedzona ze spokojem
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
no to ładujcie domy na Legie, nie jeden był taki co już to zrobił i już nie piszę (nie wiadomo tylko czy przez utrate dobytku czy ze wstydu) 1.50 palce lizać
///edit
skoro Legia może sobie z każdym wygrać to po co mają się męczyć w meczach gdzie 2 wygrane mało co dadzą w perspektywie redukcji punktowej i stawek w kolejnych meczach?jak będą chcieli wygrają 3-4 mecze w rundzie mistrzowskiej i już nikt ich nie dogoni.
Do Lechii można mieć sporo zarzutów jednak potrafią im mecze wychodzić, w spotkaniu takim jak z Legią banda gwiazdorów będzie umiała z siebie wykrzesać coś więcej, o to o wiele łatwiej niż w meczu z taką Termalicą a już jakiś wielkich poziomów w lidze nie róbcie.1.5 to można zagrać an Barce z Atletico w LM a nie na Legie z Lechią w takich okolicznościach.
 
P 14

pietrek1912

Użytkownik
&quot;Teorie spiskowe to sobie może układać Wisła z Lechią albo Śląskiem, a nie Lechia z Legia&quot;. ???? ) Bo układy czy zgody kibicowskie przekładają się na piłkarzy ???? )) Lechia jak wejdzie to najpewniej z 8 miejsca, a to sprawia ,że Legia zgodnie z regulaminem zagra w Gdańsku. Popieram w pełni kolegę Tommy Tsw, po kursie 1.5 lepiej nie pakować się w polska ligę. A idąc tokiem myślenia kolegi fanatyk 1916, to w Niecieczy miał być spacerek ???? sam napisałeś, że wpadki się zdarzają. Piłkarz też człowiek
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Jak już trzymamy się głupich teorii to przypomnijcie sobie gdzie nie tak dawno Legia straciła szansę na mistrza. Czy to nie było przypadkiem w Gdańsku ??
Skoro Lechia wejdzie do ósemki to niby czemu ma oddawać punkty Legii ?? przecież najprawdopodobniej w Gdańsku będzie parcie i walka o puchary ( szanse będą bo przecież podziela punkty ???? )
Legia jest nauczona poprzednim sezonem że trzeba wygrywać wszystko bo jeśli zrobi się odpowiednia przewagę po sezonie zasadniczym (jak dwa sezony temu) to w fazie mistrzowskiej jest tylko z górki ????
Kurs jak dla mnie wystawiony odpowiednio. Lechia nic specjalnego z Niecieczą nie zagrała
Bo układy czy zgody kibicowskie przekładają się na piłkarzy :smile ???? )
A kto jak nie kibice zaapelowali do piłkarzy Wisły żeby w Krakowie puścili mecz o mistrza Śląskowi ??? ????
 
J 8

johnny-bravo

Użytkownik
Według mnie granie na zwycięstwo Legii po takim kursie jest dosyć ryzykowne. Ekstraklasa jest dosyć wyrównana, łatwiej znaleźć ciekawe typy w innych meczach.
Oglądałem dosyć dokładnie mecz Lecha z Legią i do 40 minuty to był typowy klincz. Potem 2 indywidualne błędy i było po meczu. Ale co się dziwić jak na taki mecz wychodzi się Wiluszem na środku obrony. Jestem wręcz przekonany, że gdyby Lech wyszedł w optymalnym składzie to wynik zakręciłby się w okolicach remisu. Legia gra dobrą piłkę, ale widać wyraźnie, że jest uzależniona od formy Nikolica. Jak na razie nie robiłbym z niej jakiegoś hegemona nie do pokonania. Wiadomo, Legia może wygrać mecz z Lechią. Ale na dłuższą metę takie granie wydaje mi się nie opłacalne.
 
P 14

pietrek1912

Użytkownik
Tam chodziło o mistrzostwo, tu o mecz za 1.5 pkt. Sam chce zwyciestwa Legii ale , po takim kursie nie wchodzę w ten zakład, a Tobie fanatyk1916 życze powodzenia . Za kilka dni będzie wiadomo coś więcej czy to tylko głupie teorie.
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Witam co sadzicie na postawienie na Jage walcza o 8 a u siebie graja dobra pilke chociaż te ostatnie porażki i ta dziurawa obrona jak ser szwajcarski...
 
ricardio 42

ricardio

Użytkownik
Witam co sadzicie na postawienie na Jage walcza o 8 a u siebie graja dobra pilke chociaż te ostatnie porażki i ta dziurawa obrona jak ser szwajcarski...
To samo można pisać o Podbeskidziu, że walczy o pierwszą ósemkę i na pewno będą zmotywowani. Dla mnie Robert Podoliński w końcu odnalazł wspólny język z piłkarzami, bo tego mu brakowało w &quot;Pasach&quot;. Boję się jednak, że jak Podbeskidzie nie awansuje do ósemki, to zarząd wypierdzieli go na zbity ryj jak Leszka Ojrzyńskiego.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Przypomnę tylko, że temat dotyczy 29 kolejki ekstraklasy.
Nie rozmawiamy o kibicach, kto kogo nie lubi itp. Kolejne takie posty będą usuwane.

Proszę o kulturę i szanowanie się wzajemne bez żadnych docinek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom