>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27 kolejka Ekstraklasy (11.03 - 14.03.2016)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

Betano

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W Betano!
Betano - bonus 100% do 200zł!

Kolejne spotkania już w piątek. 27 kolejka Ekstraklasy.

Ciekawie w Krakowie, gdzie Cracovia podejmie Legię, wysoki kurs na Lechię

Zachęcam do analizowania ???? !

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!

UWAGA!! Przypominamy - obowiązek rozliczenia typów, zarówno na plus jak i na minus. Będzie to wpływać na ewentualne otrzymanie rangi.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
W piątek na pewno tym lepszym meczem powinno być spotkanie w Kielcach. Dziś Korona w 2 połowie bombardowała Wisłę, a Śląsk trochę się przebudził w 2 połowie z Piastem. Sytuacja Kiełba, poprzeczka Picha. A do tego już z tego co wiem Szukiełowicz jest już zwolniony. Czyli hamulcowy numer jeden poszedł, pytanie po cholerę go zatrudniano? Pytanie do zarządu Śląska. W zamian za niego Rumak. Zadanie ma łatwiejsze, niż z Zawiszą. Bo strat wielkich Śląsk nie ma. Cenny gest kibiców Śląska po meczu. Oddali koszulkę Mariuszowi Pawelcowi. A Pawelec prawie zaryczany mówił po meczu, że umiejętności może mu brakuję, ale ambicji nigdy. Umysł podpowiada mi, że w tym meczu Śląsk przekopie całą nową murawę w Kielcach po to tylko, żeby wywieść 3 punkty. Aczkolwiek czy ma do tego argumenty? Tak jak pisałem myślę, że tu głównym hamulcowym był Szukiełowicz. Kto w meczu o życie stawia w środku pomocy Kokoszkę i Hateley-a. Kokoszka grywał na obronie, a szkot to defensywny pomocnik. Rumak takich głupot robić nie będzie. Zaryzykuję małą stawką Śląsk x2 ✅
Ruch - Lech
Sobotnie mecze chyba jednak będą bardziej do oglądania, niż do grania. Ruch gra u siebie z Lechem. Zarówno nie przekonał mnie ostatnio Ruch, ani nie przekonał mnie Lech. Oba zespoły wygrały zaangażowaniem. Chwała im za to. Aczkolwiek kurs na Lech jest troszkę za niski jak dla mnie. Brak Pawłowskiego wypełnił Lovrencics. Tylko pytanie czy powtórzy kolejny taki mecz. Ruch u siebie zawsze jest mocny. Może jakiś podział punktów? ⛔
Cracovia - Legia
Cracovia u siebie z Legią też jest po porażce. Trener Zieliński mówił po meczu z Lechem, że brakowało im Rakelsa, bo on w takich sytuacjach strzelał. Legia zagrała zupełnie dwie połowy z Górnikiem Zabrze. Pierwszą marną, drugą bardzo dobrą. Tutaj pachnie jakimś BTS. Na dłuższą metę można by było taki typ zagrać. ✅
Górnik Zabrze - Lechia
Niedziela to kolejny wyjazd Lechii Gdańsk. U siebie 5 zwycięstw z rzędu, wyjazdy 6 porażek z rzędu. No ale spójrzmy na wiosnę.
1 mecz vs. Podbeskidzie (1 połowa dość męcząca, 2 połowa lekka 11 na 9)
2 mecz vs. Korona (masa błędów defensywnych, dobra gra ofensywna nawet w 10 na 11)
3 mecz vs. Piast (bardzo dobra pierwsza połowa)
4 mecz vs. Zagłębie (bardzo słaba druga połowa, Zagłębie dobrze taktycznie. Znów gol po błędzie)
5 mecz vs. Jagiellonia (totalna dominacja, totalny demontaż zespołu Probierza)
Do tego ostatniego meczu dorzuciłbym coś jeszcze. Skuteczność, Lechia wreszcie zabiła skutecznością. 1 połowa, 5 celnych strzałów, 3 bramki.
Ale też trzeba powiedzieć o Górniku na Legii. Pierwsza połowa bardzo wybiegana i dobra. Objęli prowadzenie po ładnej akcji. Wszystko posypało się z bramką do szatni. Potem byli tylko statystami. Mało gry do przodu, podania niedokładne. Lechia bardzo przypomina Legię teraz. Jest doskok do rywala, zbieranie piłek. Pytanie polega na tym, jakie rywal ma szyki obronne. Zagłębie miało solidne i na wiele Lechii nie pozwoliło. Jeden błąd i wygrali 1-0.
Jednak tym razem to Lechia się przełamie jak dla mnie. Ta chemia jest już widoczna. Flavio wrócił do skuteczności. Strzela Kuświk. Chrapek bardzo dobrze wypadł w debiucie. Górnik będzie walczył, ale dla mnie polegnie. Zacznie zbierać punkty w dodatkowej rundzie.
Lechia wygra ⛔
EDIT: Niesamowite frajerstwo Lechii.
Tu wspomniana reakcje Mariusza Pawelca.

https://www.youtube.com/watch?v=qW8OYVwG3SM
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Podbeskidzie +0,5 @ 1,83 Pinnacle ⛔
Różnica jeśli chodzi o tabelę spora,w końcu Piast to wicelider ale paradoks polega na tym,że na wiosnę to górale są zdecydowanie lepszym zespołem.Nie wiem skąd te kursy,na Śląsk na otwarciu był identyczny kurs a przecież tam to wygląda tragicznie.Podbeskidzie w tej rundzie gra na prawdę fajnie.Mają dobry zespół,z charakterem,morale też na pewno po dobrych wynikach wysokie co daje pewność siebie.Świetna forma Mójty i Szczepaniaka,oprócz tego przecież jest jeszcze gróźny Chmiel,Demjan czy nawet Możdżeń,który całkiem spoko wygląda na wiosnę.
Piast za to kompletnie bezbarwny.Pomimo tego,że punktują to grają słabiutko.Pomiędzy Piastem z jesieni a tym na wiosnę jest po prostu przepaść.Słaby mecz w Łęcznej,gdzie mieli farta,że nie przegrali.Potem mecz z Pogonią w trudnych warunkach to można usprawiedliwić ale jadą do Gdańska i dostają oklep grając straszną kaszanę,nie potrafią z przewagą jednego zawodnika nawet stwarzać sobie dogodnych okazji.Mecz ze Śląskiem,który jakimś cudem udało im się wygrać też pokazuje jaki zjazd w dół notuje ten zespół.To ile oni miejsca zostawiają rywalom to śmiać się chce.Śląsk jeszcze w żadnym meczu na wiosnę chyba nie miał tak dobrych okazji jak z Piastem.Setki Picha i Dankowskiego,w końcówce też Pich trafił jeszcze w poprzeczkę bodajże.Przełamanie nastąpiło ale to tylko i wyłącznie jeśli chodzi o wynik bo w grze jest zero poprawy i tutaj w dalszym ciągu może być mizeria.Po za Szmatułą,który często ratuje im tyłek to reszta zespołu jest pod formą i to widać jak na dłoni.
Podbeskidzie jest w dobrej formie,z Łęczną był taki mecz na remis ale potrafili go jednak wygrać w końcówce.Po tym spotkaniu mieli tylko trzy dni przerwy do meczu z Koroną ale mimo to powinni ten mecz wygrać bo byli wyraźnie lepsi.Teraz to Piast ma mniej czasu na regenerację bo spotkanie już w piątek a dodając do tego to jak prezentują się w rundzie wiosennej to szansa na kolejne punkty górali jest znacznie większa niż wskazują na to kursy.
 
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
Moje propozycje na następującą kolejkę:
Cracovia - Legia Warszawa
over 2.5 @ 1.80 bet365 ✅
over 3.5 @ 2.75 bet365 ⛔

Jeśli chodzi o analizę to tutaj nie ma co wymyślać nie wiadomo jakich historii, chyba ten pojedynek ma największy potencjał aktualnie w lidze (no może jeszcze Lechia puka do drzwi) na to abyśmy mogli obejrzeć dobry ofensywny mecz zakończony bramkami.
Po stronie Legii - trójca Nikolic, Prijovic, Kucharczyk. Niko 4 mecze bez gola, liczę że mając w głowie jesienny Hat-trick z Cracovią przy Ł3 przypomni sobie jak się strzela i &quot;odblokuje&quot; się w tym meczu. Po stronie Cracovii - trójca Jendrisek, Cetnarski, Kapustka. Również myślę, że przy tak elektrycznej obronie Legii wsadzą chociaż jedną bramkę. Osobiście liczę na powtórkę z Ł3 i 3:1 dla Legii. Tutaj jak obejrzę under to chyba będzie to największy zawód rundy wiosennej.
Poza tym zgadzam się z kolegą wyżej odnośnie typu na Lechię.
Lechia wygra @ 2.10 bet365 ⛔
Gdańszczanie mają również mega pakę Paixao, Kuświk, Mak, Krasic, Haraslin - widać, że z meczu na mecz współpraca układa się co raz bardziej niezależnie od kombinacji w ustawieniu na boisku. Jeden uzupełnia drugiego i możliwości z przodu są praktycznie nieograniczone, kwestia skuteczności i... przelamania się na wyjazdach. A jak nie z tragicznym w tym sezonie Górnikiem to z kim? Uważam, że Lechia na ostatnie 4 mecze zgarnie minimum 9 punktów.
Do tego jeszcze na luźno jeden typ:

Termalica wygra @ 2.30 bet365

Drużyna z Niecieczy stoi przed wielką szansą na pierwszą ósemkę, wygrana z Legią przed własną publicznością powinna odblokować w nich świadomość, że w tej lidze można wygrać z każdym. Wiadomo, Legia zagrała tragicznie ale to oddzielna para kaloszy. Jeśli chodzi o Wisłę to wiadomo, w końcu muszą się przełamać ale.. no właśnie ale to nie jest takie proste.. Szkoda mi Rafała Wolskiego, bo oglądając ostatnie mecze Wisły to wyglądało jak by tylko on i Zdenek Ondrasek byli w stanie COKOLWIEK zrobić.. Wolski w środku pola jest bezcenny i swoją techniką jest w stanie wykreować super okazje dla kolegów.. ale właśnie.. jakich on ma tam kolegów.. Ondrasek, Małecki, Boguski - z tej trójki tylko Zdenek prezentuje jakikolwiek znośny poziom w porównaniu do reszty a pozostała dwójka to kpina z zawodu piłkarza i jak tylko widzę ich poczynania to szczerze zbiera mi się na wymioty.. bo to jest po prostu patologia. Tak więc z kim ma ten biedny Wolski grać.. a Termalica? Jak to Termalica.. ambicja jest, środki są, kibice są, obiekt jest, nic tylko grać, nie mają nic do stracenia, a mogą zyskać wszystko.
 
R 0

robson71

Użytkownik
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko Biała
Piast po ostatnim meczu ze Śląskiem może mówić o sporym szczęściu, bo gdyby Śląsk był skuteczniejszy to punkty poszłyby w odwrotnym kierunku, dalej w grze Piasta nie widać tego co stanowiło ich siłę w rundzie jesiennej, nie ma co tu mówić o jakimś przełamaniu z ich strony bo wszystkie mecze są tak samo grane - cudem wywieziony punkt z Łęcznej, remis u siebie z Pogonią (nie chcę oceniać tego meczu ze względu na katastrofalny stan murawy), porażka na Lechii, kolejny szczęśliwy remis na Wiśle (niewykorzystany karny Brożka w doliczonym czasie gry). Podbeskidzie na fali wznoszącej, w ostatnim meczu Korona urywa punkt w ostatnich minutach i Podbeskidzie remisuje wygrany mecz, na Wiśle dostali bramkę z niczego, karny dla nich podyktowany trochę na wyrost ale poszli za ciosem - bardzo dobra druga połowa, chociaż Wisła w każdym meczu gra dobrze tylko jedną połowę, drugie 45 minut chyba ze względu na słabe przygotowanie kondycyjne do drugiej rundy gra tragicznie. Widać w grze Podbeskidzia zaangażowanie, zgrany kolektyw, pomysł na grę. Jest realna szansa żeby znaleźć się w ósemce, pozostały im mecze u siebie z Górnikiem Z. i Termaliką oraz wyjazd do Białegostoku. Podoliński ma do dyspozycji wszystkich zawodników, do gry wracają Deja, Pazio i Kowalski.
Typ: x2 (1,75) bet365 - kursy rosną, na tą chwilę 1.90 na całorocznym. ⛔
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Zagłębie po 3 wygranych (mocna Cracovia i mimo wszystko Lechia,w której coś tam się tworzy oraz derby ze Śląskiem) będzie na pewno mocno podbudowane, widać że plan Stokowca na tą rundę zaczyna się sprawdzać, zawodnicy zapomnieli już o najbardziej krzywdzącym ich meczu z Legią, gdzie zagrali dobrą piłkę czego wynik niestety nie odzwierciedlił. Pogoń na wyjazdach póki co nie strzela bramek, remis na Piaście i Jagiellonii. U siebie ostatnio porażka z Ruchem, który potrafił wykorzystać swoje okazje czego zabrakło Termalice dwie kolejki wcześniej. Pogoń zagra na pewno bez pauzujących za kartki Słowika i Fojuta. W bramce Pogoni wystąpi Adam Kudła.
Typ: Zagłębie DNB (1,40) bet365 ZWROT
Typ bez analizy: Termalica 1x (1,40) bet365

edit: może parę słów, dlaczego tak typujesz , jakieś absencje ? pzdr! Robson1416
 
matkovic 4

matkovic

Użytkownik
Cracovia - Legia BTS @1,65 sportingbet✅

Nadchodzi pojedynek dwóch najskuteczniejszych drużyn w naszej rodzimej ekstraklasie. Obie te drużyny strzeliły w dotychczasowym sezonie 53 bramki, co pokazuje jak dużą mają skuteczność w porównaniu do reszty stawki. Legia ma niezawodnego Nikolica i Prijovica do tego Kucharczyk potrafi czasami coś ustrzelić, jej defensywa też pozostawia wiele do życzenia szczególnie w dwóch ostatnich meczach (błędy Rzeźniczaka w meczu z Górnikiem i Pazdana z Termaliką). Natomiast Cracovia od czterech spotkań regularnie strzela bramki i to z poważnymi przeciwnikami typu Lech czy Ruch. Myślę że spokojnie można wchodzić w ten typ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko Biała
Typ: 1
Kurs: 2.05
buk: unibet
Wynik: 3:2 ✅. trochę na farcie, ale jest.
Po raz kolejny idę w stronę gospodarzy. W ostatnim spotkaniu z Śląskiem, Piast miał dużo szczęścia, że nie przegrał tego meczu/bądź nie zremisował. Ja jednak jestem zdania, że gospodarze potrzebowali takiej wygranej żeby uwierzyli w siebie i dalej walczyli o mistrzostwo. Myślę, że dołek, który zanotowali na początku rudny jest już powoli za nimi, a jutrzejsza wygrana nad Podbeskidziem będzie tego potwierdzeniem. Jak już ktoś wspomniał drużyna z Bielska notuje świetną serię bez porażki. Cztery mecze bez porażki i wygrana z takimi zespołami jak Lech czy Wisła mówi samo za siebie. Jednak kiedyś każda passa musi się kiedyś skończyć, a jutro mecz w Gliwicach nie będzie należał do przyjemnych i najłatwiejszych. Jak już wspomniałem za mną bardziej przemawia zespół z Gliwic i dlatego też idę w ich stronę.
 
J 8

johnny-bravo

Użytkownik
Termalica Bruk-Bet Nieciecza- Wisła Kraków BTS (Tak) 1,82 Expekt
Spodziewam się w poniedziałek przyjemnego meczu. Termalica u siebie na pewno będzie dążyła do zwycięstwa. Mają argumenty aby 3 punkty zostały w Niecieczy. Na przeciwko staje Wisła, która w ostatnich meczach potrafi ukłuć przeciwnika. W tym starciu raczej nikt nie będzie murował bramki. Mam nadzieję tylko, że ofensywni zawodnicy będą mieli dobrze nastawione celowniki.
Cracovia Kraków- Legia Warszawa over 2.5 1,8 Expekt ✅
Bardzo fajny kurs na over w tym meczu. Jak dobrze pójdzie to jeden z zespołów może go pokryć samemu. Cracovia ma dziurawą obronę. Legia w tyłach także popełnia błędy. Potencjały ofensywne obu zespołów są jak na naszą ligę spore. Jeżeli ten typ nie wejdzie to będę szczerze zawiedziony ;)
Korona Kielce- Śląsk Wrocław 1DNB 1,75 Expekt ZWROT
Śląsk czeka trudny wyjazd. Wrocławianie mają w ostatnim czasie spory problem ze strzelaniem bramek. Zmiana trenera raczej nie przyniesie natychmiastowych rezultatów, na to trzeba czasu. Korona w meczu z Wisłą zaprezentowała się bardzo nierówno. W I połowie właściwie nic nie grali. II połowa była w ich wykonaniu zdecydowanie lepsza, mogli pokusić się spokojnie o zwycięstwo, zabrakło jedynie skuteczności. Jeżeli jutro zagrają na miarę swoich możliwości to 3 punkty spokojnie mogą zostać w Kielcach.
Jak na razie to tyle. Resztę dopiszę jutro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Korona Kielce vs Śląsk Wrocław 2:2 (0:1)
Over 2.5 @ 2.12 ✅
Over 3.5 @ 3.95 ✅
Śląsk @ 3.00 ⛔
Unibet

No to lecimy, mecz rozpoczynający kolejkę, Korona vs Śląsk,
Śląsk osłabiony, chociaż to nie jest dobre słowo moim zdaniem ;).
Nie zagra Kiełb, Kokoszka - ewidentnie pod formą.
Nie ma też Dudu i Gosztonyia.
Mamy niewiadomą w składzie, otóż bramkarz, do treningu wrócił Wrąbel, powinien grać, chociaż w Gliwicach bardzo dobrze zagrał Abramowicz, nie wiem, być może idą tokiem rozumowania Rumaka - promujemy młodych, zagra Wrąbel.
W kadrze będzie Mervo - wypożyczony z FC Sion Węgier, zobaczymy czy dostanie szansę i czy jest tak dobry jak się o nim mówi ;).
W Koronie kłopoty w obronie. Nie zagra Dmitrij Wierchowiec. Na środku zagrają Elhadji Pape Diaw oraz Radek Dejmek lub Kwiecień, który też jest przymierzany do obrony.
W spotkaniach Korony dużo bramek:
Korona Kielce vs Wisła Kraków 1:1
Podbeskidzie B-B vs Korona Kielce 1:1
Górnik Łęczna vs Korona Kielce 3:2
Korona Kielce vs Lechia Gdańsk 4:2
Pogoń Szczecin vs Korona Kielce 3:2
W Śląsk w ostatnim meczu widać było poprawę, ale brak skuteczności - dodatkowo błąd trenera w ustawieniu Morioki, chociaż myślę, że Koroniarze go zadeptają ;).

Co mnie jeszcze przekonuje do typu?
Kalendarz gier Śląska:
Ruch - D
Lech - W
Cracovia - D
Dwa ostatnie mecze bardzo ciężkie, będzie trudno o punkty, może z Ruchem ciut łatwiej, ale też nie będzie to proste.
Piłkarze terminarz znają zatem jest o co grać.
Ostatnie 4 spotkania w Kielcach to 3 remisy i wygrana Śląska.
Dodatkowo grają co 3 dni, to jest normalne, ale nasi kopacze na pewno będą zmęczeni ;), wyjdzie, kto lepiej przepracował okres przygotowawczy, ale wiem jedno, Śląskowi bieganie po górach się opłaciło pod tym względem jest okej, problemem była taktyka.
Argumentami za Śląskiem jest zmiana taktyki, efekt nowej miotły , lepsza gra w 2 połowie z Piastem
i statystyki meczów w Kielcach.
Marzenia o &#39;8&#39; się skończyły , czas myśleć o &#39;12&#39; co daje 4 mecze u siebie zamiast trzech, co zawsze jest pewnym dodatkiem in plus.
Przewidywane składy:
Śląsk Wrocław:
Abramowicz/Wrąbel - Tyszczenko, Dvali, Celeban, Dankowski - Hołota, Hateley - Pich, Morioka, Ostrowski - Biliński
Korona Kielce: Trela – Sylwestrzak, Dejmek, Grzelak, Gabovs, Diaw – Pawłowski, Sierpina, Jovanović – Przybyła, Cabrera
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 0

bomber

Użytkownik
Korona Kielce vs Śląsk Wrocław
Korona DnB @ 1.70 ▶ ZWROT
Bukmacher:
Post odnosi się do postu Robsona1416

I o jakich problemach w obronie mowa? przecież to bzdura, Wierchowiec żadną ostoją obrony kieleckiej ekipy nie jest, zagra Radek Dejmek i z pewnością gorszy nie będzie.
Napisałeś o absencjach Śląska, o napiętym terminarzu, o tym, że Morioka zostanie zadeptany przez Koroniarzy, naprawdę nie widzę ani jednego argumentu za graniem Śląsk WIN po kursie 3, ja osobiście idę w Korona DNB 1.70 , w Śląsku źle się dzieje i każdy to widzi, trzeba grać przeciwko nim dopóki Rumak ich nie ustawi tak jak trzeba.
Edit: poprawka Robson1416
 
J 6

jedenniesiadl

Użytkownik
Panowie ostrożnie z tymi BTS i overami w meczu Pasów z Legią. Robi się masówka, a to może być typowy mecz ze strony Cracovii &quot;byle by nie przegrać&quot;. Tak jak to się dzieje np w przypadku derbów przy ul. Kałuży. A kursy co oczywiste też nie powalają- FORTUNA na BTS 1,55
 
X 0

xwdp

Użytkownik
Korona Kielce vs Śląsk Wrocław
TYP: 2 ⛔
Kurs: 3.00
Bukmacher: STS
Powiem tak, w naszej lidze każdy jest w stanie wygrać z każdym co pokazały np. ostatnio Słoniki z Legią. Dzisiaj o 18:00 nowy trener zrobi wszystko aby wygrać mecz i zgarnąć 3pkt. Stawiam na zespół gości kierując się efektem nowej miotły. Argumentów czysto piłkarskich nie znajduję. :]

edit: Może coś więcej, jakieś staty, absencje itp ;) - Robson1416
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
11/03/2016 18:00 CET
Korona Kielce - Slask Wroclaw over 2.5
2.13 (Pinnacle) ✅ 2:2
5/10

Dla obu ekip mecz o życie, bo rozgrywki wchodzą w finałowe rozstrzygnięcia i obie będą dziś walczyć o trzy punkty, a remis daje mało biorąc pod uwagę dzielenie punktów. Inna sprawa, że drużyna, która będzie przegrywać w ostatnich minutach mocno się odkryje i pójdzie większością ludzi do ataku.

Korona gra otwarte spotkania w tym roku i ostatnio z Wisłą poszli na wymianę ognia, która skończyła się 1:1, ale sytuacji było na wynik 3:3 - zabrakło jednak skuteczności. W Koronie nie zagra dzisiaj podstawowy stoper Wierchowcow, który wypadł prawdopodobnie do końca sezonu. Parę stoperów pierwszy raz od początku meczu powinni stworzyć Dejmek oraz Diaw. Ten drugi jest niepewny i spowodował karnego dla Wisły, ale jest też groźny pod drugą bramką i niebawem wg mnie zdobędzie gola dla Korony, bo w powietrzu jest świetny.

W dobrej dyspozycji są gracze ofensywni Aankour oraz Cabrera, który powinien kontynuować swoja dobrą passę w tym roku i znowu wpisać się na listę strzelców. Może coś pozytywnego zrobi w końcu jeździec bez głowy - Łukasz Sierpina, który marnował setki i popisywał się pazernością w meczu z Wisłą, w którym nie wyłożył piłki partnerowi na setkę.

Śląsk nie strzelił bramki w trzech ostatnich meczach i tutaj jest największy problem nowego trenera Mariusza Rumaka. W ostatnim meczu w Gliwicach chyba o tym zrozumieli i atakowali już mocniej i zabrakło jedynie szczęścia. Rumak rozumie, że musi obudzić potencjał japońskiego rozgrywającego - Morioki i powiedział, że to jest najważniejszym priorytetem dla niego. Kilka osób uważało, że on przerasta ligę i po jednej rundzie odejdzie ze Śląska, ale na razie spisuje się słabo. Może w końcu się przebudzi i rozrusza ofensywnie Śląsk przy słabej w defensywie Koronie.

Zabraknie dzisiaj w Śląsku skrzydłowego Jacka Kiełba, co jest świetną wiadomością, bo grał on ostatnio fatalnie i Adama Kokoszki - tutaj wg mnie bez znaczenia na zakład.

Liczę na otwarty mecz, w którym będzie walka, błędy i brak kalkulacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Sezon zasadniczy wkracza w decydującą fazę i zaczyna się walka o być albo nie być w czołowej ósemce. Co do meczu Korona - Śląsk przychylam się do powyższych typów TheJet i Robsona. Zobaczymy jak to Rumak poukłada taktycznie, czy efekt nowej miotły zadziała. Gram o2,5 i to tyle, więcej pomysłów mi nie przychodzi do głowy na ten mecz.
✅✅✅ Brawo Panowie ????

Piast - Podbeskidzie
Na tym meczu się skupię. Miałem okazję oglądać 3 mecze Piasta po wznowieniu rozgrywek. Piast męczy się, Piast zgubił gdzieś to co ich wyróżniało na wiosnę, to czym potrafili zaskakiwać. Jasne ktoś powie, ale punktują - w większości te punkty wyszarpane, nie zdobyte w przekonywującym stylu. Z drugiej strony widzimy Podbeskidzie, w którym fajną robotę robi trener Podoliński. Dostali gonga na początku 5:1 od Lechii i po tym 3 zwycięstwa i 1 remis. A też ten remis dla nich nieszczęśliwy bo to Korona w końcówce wcisnęła bramkę. Bielszczanie mają punkt straty do grupy mistrzowskiej i wygrana z Piastem dała by im fajną pozycję wyjściową do następnych meczy, gdzie będą się mierzyć z bezpośrednimi konkurentami o pierwszą ósemkę, czyli Termalicą i Jagiellonią. Patrząc na ich grę - zasługują na to.

Piast - Podbeskidzie 2 @4 5/10 ónibet ⛔
i za drobne Podbeskidzie wygra bez straty bramki @6,4 1/10 ⛔
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.80 Buk:bet365
✅ 2:2

Spotkanie które rozpocznie 27 kolejkę i myślę że zacznie się ta kolejka od fajnego spotkania z bramkami. Oba zespoły w dolnej części tabeli, wygrana Śląska pozwoli doskoczyć do Korony. W Śląsku nowy trener Rumak i może coś ruszy w tym Śląsku.
Korona w 5 rozegranych spotkaniach w tej rundzie we wszystkich spotkaniach przynajmniej 1 bramka. Śląsk natomiast od 3 spotkań bez gola no i dziś powinno się to zmienić. W Śląsku świeżak na bramce, który może nie popełni takich błędów jak Pawełek ale jeszcze pewności nie będzie miał za dużo. Przegląd Sportowy pisał że nie zagra gwiazda Śląska Kiełb.. Tylko ja się pytam jaka to gwiazda. Oprócz Kiełba nie zagra Dudu i Kokoszka.
W Koronie zabraknie kontuzjowanych Rymaniaka i Wierchowcowa. Koledzy wyżej grają na Śląsk lub mecz z dużą ilością bramek jak jednak wolę zagrać BTS ponieważ uważam że bardzo możliwym wynikiem tego spotkania będzie wynik 1:1.

Dodatkowo

Typ: Czerwona Kartka
Kurs: 4.20 buk: Betano
⛔

Sędziuje Gil a wiadomo że dla tego sędziego z Lublina często odbija i potrafi on pokazać czerwoną kartkę za byle co, tak samo jak potrafi drukować spotkania. Powiedziałem sobie że nie będę grał kartek w spotkaniach które sędziuje ten drukarz, średnia kartek tego Pana to 3 kartki na mecz. Ale jak już wspominałem nieobliczalny sędzia. W ostatnich spotkaniach 2 razy 2 kartki, raz 4 i raz 3, ale nie zdziwiłbym się gdyby dziś pokazał np. 6 kartek. Dlatego zaryzykuję czerwo, Śląsk z nowym trenerem może dostanie cudownego natchnienia a że Korona ma zawodników którzy mogą dostać czerwo to próbuje.

Typ: Śląsk powyżej 4.5 rożnych
Kurs: 1.80 buk: Betano ⛔ 4

Śląsk będzie szukał jak najwięcej rożnych aby wykorzystać Celebana i Pawelca przy stałym fragmencie gry, może Pich zacznie grać tak jak powinnien i zacznie szarpać skrzydłem. Ostatnio Śląsk 4 i 6 rożnych w meczach. Ale te 4 rożne w meczu z Zagłębiem które gra świetnie pressingiem i Śląsk nie miał za dużo okazji do ataków. Uważam że 5 rożnych to minimum dla Śląska.

Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Typ: Piast powyżej 5.5 rożnych
Kurs: 1.83 Buk: Betano
✅ 8

Osobiście uważam że Piast wygra to spotkanie, Podbeskidzie nie przekonuje mnie swoją grą, owszem Piast to co gra w tym roku, a to co grał w tamtym to niebo a ziemia. Jednak myślę że to już ten czas aby wrócić do tamtej formy a z kim to zrobić jak nie z Podbeskidziem. Podbeskidzie ma szczęście że ma Podolińskiego który nie bawi się w grę defensywną, ale myślę że dziś tak ustawi zespół że trochę będzie próbował murować bramkę, w tym szansa na powodzenie mojego typu. Piast będzie atakował a obrońcy Podbeskidzia będą wybijać piłki aby przerywać akcję Piasta. Myślę że linia nie jest za wysoko ustawiona Piast w tym spotkaniu może mieć nawet 7-9 rożnych.


Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna
Typ: Jagiellonia powyżej 5.5 rożnych
Kurs: 2.00 Buk: Betano
✅ 8

O to chodzi Jaga u siebie zawsze sporo rożnych, a Górnik nie jest drużyną która będzie unikała rożnych i będzie klepała pod własną bramką. W ataku ma zagrać szybki Świderski przez co zawodnicy Górnika mogą mieć problemy z upilnowaniem tego gracza. Bardzo często do ofensywy włącza się Burliga i tu kolejna szansa na rzuty rożne. Jeśli wejdzie Mackiewicz to następny pędziwiatr na skrzydle. Uważam że Jaga zdobędzie przynajmniej 6 rożnych, w tym spotkaniu Jaga będzie stroną atakującą nie mam co do tego żadnych wątpliwości, i w tym upatruję swoje szansę na ten typ.
 
januszobstawia 16

januszobstawia

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;ZH-CN&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;w:UseFELayout/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; KORONA - ŚLĄSK
TYP: PONIŻEJ 2.5 GOLI ⛔

Powyżej 3 gole w tym meczu? Nie ma mowy i jestem przekonany, że nie będzie trzech goli. Zarówno Korona, jak i Śląsk walczą o utrzymanie. Takie argumenty jak &quot;kłopoty w obronie&quot;, &quot;niewiadomy skład&quot; w Ekstraklasie nie mają żadnego wpływu na to, jak będzie wyglądać gra. Przecież będą pomiędzy sobą grać zawodowi piłkarze, nie ma najmniejszego znaczenia to, czy braki kadrowe zostaną uzupełnione rezerwami, czy nie. Natomiast jedno jest pewne - żadna z tych drużyn nie rzuci się na drugą od początku meczu, bo mogłoby to źle się skończyć dla którejś z nich. Nie lubię przytaczać statystyk, bo wyznaję zasadę, że &quot;mecz meczowi nierówny&quot;, ale w tym przypadku są one warte przybliżenia. Ostatnie cztery z pięciu meczów Śląska zakończyły się wynikiem najwyżej dwubramkowym. To samo można powiedzieć o dwóch ostatnich meczach Korony. O czym to świadczy? Bez względu na to, co widzieliście w ostatnich meczach obu drużyn, ostatnie wyniki świadczą o rozważnej, zaciętej, uważnej postawie piłkarzy, którzy w za wszelką cenę nie mogą sobie pozwolić na utratę bramki.
Czytam to forum od dwóch tygodni i zaczynam coraz częściej dochodzić do wniosku, że niektórzy z obstawiających nie myślą, albo oszukują siebie, że ich typ się sprawdzi, bo podoba im się wysoki kurs.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
Edit: Dlaczego wziąłeś pod uwagę 5 spotkań Śląska i tylko 2 Korony? - Robson1416
 
januszobstawia 16

januszobstawia

Użytkownik
&quot;Liczę na otwarty mecz, w którym będzie walka, błędy i brak kalkulacji.&quot;
W meczu o ogromną stawkę (utrzymanie w lidze) będzie &quot;brak kalkulacji&quot;. Ciekawe... :grin:
Ludzie, nie obstawiajcie trzech goli w meczu Korona-Śląsk. Potem mi podziękujecie.
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
&quot;Liczę na otwarty mecz, w którym będzie walka, błędy i brak kalkulacji.&quot;
W meczu o ogromną stawkę (utrzymanie w lidze) będzie &quot;brak kalkulacji&quot;. Ciekawe... :grin:
Ludzie, nie obstawiajcie trzech goli w meczu Korona-Śląsk. Potem mi podziękujecie.
Kontrargumentem do Twojego równie dobrze może być to, że to są ostatnie mecze sezonu zasadniczego i po nim będą dzielone punkty. Dlatego warto teraz zaryzykować i powalczyć o pełną pulę, bo granie zachowawczo na remis tak na prawdę nic nie daje i ani jednej ani drugiej drużyny remis nie będzie satysfakcjonował. Chyba, że masz jakieś inne przesłanki do undera to chętnie wysłucham ;d
 
januszobstawia 16

januszobstawia

Użytkownik
Ok. Po głębszej analizie zgodzę się z Wami - w tym meczu wszystko może się zdarzyć :]:grin:

Edit: nie rezygnuj tak szybko ???? -- Robson1416
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom