>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Australian Open 2016​


Miejsce: Melbourne, Australia
Data: 18.01.2016-31.01.2016
Nawierzchnia: Hard
Rozmiar drabinki: S-128 D-64
Pula nagród:
Oficjalna strona internetowa turnieju: http://www.ausopen.com/index.html
Drabinka turnieju singlowego: http://www.ausopen.com/en_AU/scores/draws/ws/wsdraw.pdf
Drabinka turnieju deblowego:
Plan gier: http://www.ausopen.com/en_AU/scores/schedule/p_schedule4.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/australia/wta-australian-open/

Kursy na zwycięstwo od Unibet

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Nasza wspaniala Rodaczka Isia chyba lepiej nie mogla trafic w losowaniu na dzien dobry Mchale pozniej Bouchard nastepnie Stosur moze Puig ktora jest w gazie a Cwiercfinal Stephens Navarro bedzie bardzo trudno same mocno bijace peterdy najgorsze losowanie od bardzo dawna w wielkim szlemie.Serenka o dziwo w 1 rundzie dostanie kubel zimnej glowy w postaci Camili Giorgi jak przejdzie armate to potdem juz tylko z gorki
Zapowiada sie ciekawie ????
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Jeszcze turniej się nie zaczął, a już skreślacie Radwańską. Mchale bez formy, więc powinno być gładko. Bouchard gra jutro finał w Hobart, więc bez odpoczynku przyjeżdża do Melbourne i zaczyna kolejny turniej, a pogoda nie rozpieszcza - w końcu wykończenie materiału da o sobie znać, więc Polka też powinna zameldować się w kolejnej rundzie. Stosur niby forma przyzwoita, ale przed własną publicznością łapie ją trema i już od kilku lat kończy przygodę w AO na 2-3 rundzie. Puig złapała chyba życiówkę w Sydney, dzisiaj stanie przed szansą na pierwszy tytuł w randze Premier, ale czy tą dyspozycję przeniesie do Melbourne? Możliwe, że zmęczenie też da o sobie znać w kolejnych fazach turnieju, jeśli pokona wcześniejsze rywalki. Dla Mnie losowanie przyzwoite, Aga zrezygnowała z Sydney, co było bardzo dobrym pomysłem, bo tydzień treningu i odpoczynku tylko wyjdzie jej na plus, więc duża szansa na zrobienie dobrego wyniku, a dla mnie to przynajmniej 1/4 finału. Faworytką w moim odczuciu Azarenka (kapitalna forma w Brisbane) oraz duży znak zapytania po stronie Sereny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Mcchale moze i bez formy ale potrafi czasami odpalic i zaskoczyc nie raz sie przekonalem tanio skory nie sprzeda choc nie twierdze ze wygra gdyz Radwanska wyjatkowo jej nie lezy bo z nia trzeba myslec grajac na korcie a Amerykanka jest w tym bardzo kiepska.
Bouchard z Hobart poza trofeum przywiezie prawdopodobnie niezla forme i pewnosc siebie moze zacznie grac na miare swoich wielkich umiejetnosci 2 dni odpodczynku bez podrozy to nie jest malo w Hobart nie grala maratonow z wymagajacymi rywalkami wiec bez przesady.
Puig tutaj moge sie wyjatkowo zgodzic kto wie czy Linette juz nie szarpnie sie sie na Portugalke jak nie spusiaczy,nagminny przypadek dziewczyna zachlysnie sie sukcesem i w kolejnym turnieju pierwszy mecz d**a blada.
Stosur forma jest ale ona zawsze bedzie dla mnie zagadka,nie skreslam jej uwazam ze ma szanse pokonac Radwanska moze to bedzie jej dzien ???? Podobnie Stephens z takimi rywalkami Aga zawsze ma problemy szczegolnie jak jest zbyt pasywna.
Wielka zagadka jest forma Sereny i tutaj trzeba trzymac reke na pulsie w 1 rundzie chyba los okazal sie sprawiedliwy ukaral DRAMA QUEEN i dostanie na dzien dobry waleczna i ambitna strzelnice Camile Giorgi jesli Wloszka bedzie miala dzien czyszczenia lini i wszytko bedzie trafiac to Serenka troche pobiega po korcie a wezmy pod uwage ze Amerykanka przed AO nie rozegrala zadnego meczu .Wiekszosc roztrzygnie sie w glowie Williams kolejny rundy tylko formalnosc.To by byla mega sensacjaa przypomne czy ktos pamieta co sie wydarzylo w polfianle US open ? Serenka myslala ze wygra na jednej nodze zignorowala Wloszke i z placzem do domu tutaj porazka moze byc bardziej dotkliwa i Wloszka napewno czuje swoja szanse opcje sa 2 albo Giorgi przegra juz w szatni wiedzac ze Z Williams nie ma zadnych szans i nie ma co sobie flakow wyprowac albo pujdzie z wiatrem i zagra mecz zycia ja bym poszedl w druga opcje ????
Mam nadzieje ze tytul zgarnie *Azarenka badz *Sharapova (wymarzony final) *Halep nie ma szans z mocno bijacymi rywalkami choc jej kibicuje,*Muguruza 2015 sezon na pelnych obrotach odbil sie znacznie na jej zdrowiu i walczy z kontuzjami niestety nie zwojuje AO moze sie odrodzi do RG *Kvitova to nawet nie ma co pisac brak formy ,zawsze jej sie zle gralo na AO wyjatkow zle znosi upaly mysle ze odpadnie w pierwszym tygodniu.Moja ulubiona* Ania Z Zielonej Serbi w totalnym dole ale nie broni punktow, drabinka okazala sie dla niej bardzo laskawa ,zagra na luzie, nic nie musi ,nic nie broni wypadla z czolowki&gt;ODRODZENIE?
*Wozniacki to nie jej turniej i nie jej czas
Niespodziankami w Melborne moga okazac sie *Kerber *Cibulkova *Stephens *Bencic mysle ze moga zajsc bardzo daleko
 
S 378

songo

Użytkownik
Mitu - Georges 1,20
Tsurenko - Lepchenko 1.66

ako: 1,99
bet365

Najwiekszym zagrozeniem dla pierwszej kombinacji w zakladzie jest sama Julia. Przeciwniczka, ktora na hardzie nie istnieje, nie wygra z Niemka jezeli ta jej wydatnie nie pomoze. Rumunka to specjalistka od kortow ziemnych. Na kortach twardych w tamtych roku wygrala 2 z 11 rozegranych spotkan i to na dodatek z bardzo slabymi tenisistkami. W tym roku przygotowujac sie do Australian Open rozegrala dwa mecze i oczywiscie gladko je przegrala odpowiednio z Siniakowa i Puig. Nie ma prawa tu byc niespodzianki, co najwyzej krecz.

Druga para zdecydowanie bardziej wyrownana. Sluszna minimalna faworytka wydaje sie Amerykanka, ktora ma korzystne H2H (3-1) z Ukrainka. Lepchenko, gdy jest w formie, potrafi zawalczyc z zawodnikami teoretycznie od niej lepszymi. W zeszlym roku, jak dobrze pamietam, zaliczyla spektakularny comeback w meczu ze Strycowa w Cinncinati. Zadecyduje aktualna forma, a ta wydaje mi sie, ze jest wyzsza u Amerykanki.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Ok nie bede pisac esejow. Krotko co mysle:
Mladenovic-Cibulkova 2 @1.5 ⛔
Przede wszystkim bardzo lubie tenis Slowaczki, ale to kiepski argument sam w sobie. Cibulkova jest w ostatnich sezonach wyrozniajaca sie postacia na kortach w Melbourne. Przypomne, ze Cibilkova jest finalistka AO, a w ubieglym sezonie dotarla do cwiercfinalu, gdzie przegrala z pozniejsza triumfatorka Serena Willimams. Cibulkova duza czesc ubieglego sezonu stracila, ale na US Open juz pokazla klase ogrywajac Ivanovic. Teraz forma jak najbardziej wydaje mi sie dobra. Mladenovic jest uznan marka, ale jakos w Australii teraz nie blysnela, a spotyka rywalke dla ktorej AO jest ostatnimi czasami liczaca sie odslona szlema.
H.Watson-Babos 1 @1.7 ⛔
Heather Watson jest bardzo dobra zawodniczka, gdy jest w formie. Brytyjka pograla w Hopman Cup, byla w Hobart i tam tez troche pograla w tenisa z Niculescu i Larsson. Tenis Babos to jest takie lubu-du, ale Watson jest zawodniczka swietnie przygotowana atletycznie. Ktos powiedzial o niej, ze to taki Tsonga w spodnicy. Sadze, ze forma Watson calkiem dobra. Brytyjka byla juz w 3 rundzie AO, a Babos nigdy pierwszej rundy nie przeszla, wiec licze ze ta tendencja w tym sezonie zostanie zachowana.
Errani-Gasprayan 1 @1.4 ⛔
Serio? Gdzie tam Gasparyan do doswiadczenie i meczow, ktore grywala Errani. Errani technicznie jest wirtuozem kobiecego tenisa i taki kurs tez jest zachecajacy.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Belinda Bencic – Alison Riske
Typ: +5 gems Riske
Kurs: 1,87 (Pinnacle)
Stawka: 3/10j


Zdecydowanie „pachnie” niespodzianką. Alison Riske jest w dobrej formie, co pokazała w pierwszym tygodniu roku, dochodząc do finału w chińskim Shenzen. Tydzień poprzedzający Australian Open poświęciła na trening i aklimatyzacje w Australii, co moim zdaniem było słuszną decyzją.
Belinda Bencic mimo problemów zdrowotnych na początku sezonu grała dużo. W Brisbane już w 2 rundzie niespodziewanie przegrała z inną Amerykanką Samanthą Crawford. Następnie zdecydowała się na występ w Sydney, gdzie już od pierwszego spotkania miała problemy gastryczne. Mimo tego dotarła do półfinału, gdzie kumulacja z poprzednich spotkań przyniosła przegrany set do 0 i poddanie meczu.
Uważam, że najrozsądniejszym wyjściem była rezygnacja z turnieju w Sydney już po pierwszym meczu, kiedy to pojawiły się problemy ze zdrowiem. Przemęczanie organizmu przed wielkim szlemem jest niewskazane i myślę, że może skończyć się to słabym turniejem dla Szwajcarki.
Na koniec przytoczę ich jedyne spotkanie, które rozegrały między sobą. Miało to miejsce w Tianjin w 2014 roku. W dwóch setach wygrała Alison Riske.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
3,75 na wygraną Syreny? Co tu się odpier...ala ;-)? No bez przesady - gdzie tu jest haczyk ;-)?
Jeśli dzis pewnie wygra z Giorgi kurs zapewne sporo spadnie. Prawda jest taka, że obecnie nadal w tourze nie ma zawodniczki która mogła by się jej przeciwstawić. Radwanska za słaba fizycznie, Szarapova bez formy, Halep bez komentarza, reszta to nie ta liga. Ale!
No wlasnie, pamietajac US Open gdzie Serena byla murowana faworytka, a jak bylo? Odstawiala szopki, grala na stojaka, czula sie ze jej sie to nalezy. Jak sie skonczylo pamietamy.
Forma Sereny i jej nastawienie jest pewna zagadka na poczatek sezonu. Stad ten kurs. Wystarczy jej gorszy dzien, fochy, szopki a po drugiej stronie jakas dobra fighterka i Sereny nie bedzie w turnieju.
Owszem warto postawić po tym kursie na zwyciestwo Williams, jednak jest spore ryzyko, ze do finalu nawet nie dotrze.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
3,75 na wygraną Syreny? Co tu się odpier...ala ;-)? No bez przesady - gdzie tu jest haczyk ;-)?
Haczyk jest Taki ze w finale nawet sie nie pojawi.Buki to nie caritas i nie rozdaja takich kursow na takich faworytow.Australia oznacza upal coraz starsza Serena nie wytrzyma tego maratonu.Moim zdaniem nie ma po co wchodzic w ten kurs Bo ona tutaj nie wygra.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Williams była wystawiona na Hopmana w tym roku. W pierwszym meczu była zastąpiona , w drugim przegrała pierwszego seta i zaraz na początku drugiego seta skreczowała, a w trzecim meczu znowu zastąpiona.
Nawet jeśli już do AO zdążyła się wyleczyć w 100% , to jej forma wielka niewiadoma.
Ja nawet złotówki bym nie dał na jej końcowe zwycięstwo. Jeśli już wybierać kto , to według mnie Azarenka, która pokazała dobrą dyspozycje na początku sezonu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Panowie i Panie, bądźmy poważni. Branie pod uwagę formę Sereny z turnieju Hopman Cup jest nie na miejscu. Amerykankę interesują tylko tytuły wielkoszlemowe, ma okazję jeszcze bardziej wyprzedzić Steffi Graf, zdobyć w tym roku złoto olimpijskie, wygrać kilka innych znaczących tytułów. Jest Williams i później długo, długo nic - reszta stawki. Tu nie mamy kursu 2,50 tylko 4,00 na końcowe zwycięstwo podczas Australian Open.
Rok temu na Hopman Cup Williams przegrała z Radwańską i co? Wygrała bez problemów AO.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Wszyscy przeceniaja Serene ktora nie jest maszyna(choc wygladem blizej jej do maszyny niz kobiety) miewa swoje slabsze dni i humory przekonalismy sie o tym na US open ktos powie ze Wloszka zagrala mecz zycia O toz nie Wloszka prawie caly mecz grala krotkie slajsy a Serenka sie gubila.Wydaje mi sie ze Amerykanke presja przerosnie jest zbyt pewna swego.Szkoda ze dziewczyny ewentualnie ktore mialaby jakies szanse na wygranie z Williasm sa bez formy Kvitova,Ivanovic,Muguruza jedyna nadzieja w Azarence moze Halep jak zagra mecz zycia bo Sharapova to wiadomo Amerykanka chyba przysiegla sobie ze do konca zycia nie da Rosjance ugrac seta,za kazdym razem gra kosmos i Masza jest malutka na korcie.Serena w tym roku nic nie grala i nic nie wygrala Hopmana to nawet nie biore pod uwage.Value wieksze jest w stawianiu na porazke Williams niz na jej zwyciestwo koncowe takie moje zdanie.Balonik sie juz pompuje i peknie w pewnym monencie
Magda Linette Monica Puig

Maga Linette win 3.75 bet365 ⛔
+4.5 gem 2.00 bet365 ⛔
powyzej 2.5 setow 3.00 bet365
⛔30 tys zarobione i *uj szczyt ambicji Linette

Czysto hipotetycznie Jakie kursy bylyby wystawione na to spotkanie gdyby Puig nie doszla do finalu w Sydney? Obie Panie zajmuja zblizone miejsce w rankingu mysle ze kurs na Puig bylby max 1.55 a na Polke 2.50 a wtym wypadku Portugalka juz jest wielka faworytka spotkania a Linette stoi na straconej pozycji tratata nie dam sie na to nabrac!
Bez dwoch zdan Puig w Sydney zagrala zawody zycia jak narazie od samych kwalifikacji az do finalu zadna rywalka nie miala nic do powiedzenia nawet nie pisnely.Sam Stosur takze niezle osmieszyla w cwiercfinale natomiast w finale juz zabraklo paliwa, ambicji badz zzarla ja trema i wyszlo jak wyszlo i ugrala...2 gemy totalne zenua
Nowy turniej Nowa hostoria,bardzo czesto jest tak iz malo doswiadczone tenisitki lubia zachlysnac sie sukcesem aby w nastepnym turnieju odpasc juz na samym starcie.3 dni odpoczynku to nie malo ale tez nie duzo.Linette nie jest zla tenisistka warsztat jest sama Radwanska i Penetta zachwalaly Linette ,ambitna jest w przeciwienstwie do swoich kolezanek Kani i Uli obecnie ma najwieksze szanse aby znalezc sie w 50 rankingu bo umiejetnosci jak najbardziej sa tylko jeszcze nad glowka trzeba popracowac a beda wyniki (niewykorzystac 8 pilek meczowych pamietamy Magda ???? ) Value jest bardzo duze w tym spotkaniu przynajmniej na ugranie seta a moze i zwyciestwo.zaskocz nas Madziu
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Dominguez Lino L. - Friedsam A-L. 2 ✅ 6-7 6-2 1-6
Gibbs N. - Koukalova K. 1 ✅ 6-2 2-6 6-1
Linette M. - Puig M. 2 ✅ 3-6
AKO: 2,39 @ Betgun ✅
Kursy na 1 rundę niespecjalnie rozpieszczają. Taki trebel wymyśliłem na 1 rundę. Hiszpanka na hardzie nie stanowi większego zagrożenia. Może ogrywać co najwyżej młode i niedoświadczone zawodniczki, które łatwo mogą się rozregulować. Ostatnio przegrana w 2 setach z młodą Australijką Hives. Co prawda na koniec poprzedniego sezonu Lourdes wygrała ITF 25k w Tampiko, ale prócz Lim w finale, nie było nikogo wartego uwagi. Friedsam rozwija się w dobrym kierunku i po kontuzji kolana raczej nie ma już śladu. Bije naprawdę mocno z forehandu i backhandu płaskimi uderzeniami, jak również topspinowymi, serwis również pomaga, przy siatce nie jest drewniana. W Shenzhen poległa dopiero z Radwańską, która była jak ściana. Jeśli Niemka nie zgubiła formy z Chin to ciężko mi sobie wyobrazić, aby nie skorzystała z łatwej rywalki w 1 rundzie.
Gibbs w dobrym stylu przeszła kwalifikacje. Koniec poprzedniego sezonu miała bardzo udany i mało zabrakło, a dostałaby WC do turnieju głównego AO, ale na finiszu wyprzedziła ją Crawford. Nicole nie psuła dużej ilości piłek, dała wystrzelać się rywalkom, przy swoim serwisie również nieźle to wyglądało, nie robiła dużej ilości DF, wysoki % wygranych piłek po 1 podaniu. W 1 rundzie trafia na Koukalovą, która już raczej kortów nie zawojuje. Póki co 1 mecz i przegrana z młodą Janą Fett. Nie było niestety obrazu do tego meczu, ale po samych statystykach wyglądało to dość kiepsko. Nie wiem czy przygotowała nagle jakąś świetną formę na AO, ale wydaje mi się, że nic takiego nie będzie miało miejsca. Jest mniej regularna przy serwisie od Gibbs, dużo więcej piłek psuje i jak Amerykanka będzie utrzymywać piłkę w korcie jak robiła to wcześniej, to ciężko, aby Czeszka coś tutaj ugrała.
Co do Linette to już się wypowiadałem o niej nie raz. Nabiła sobie ranking śmiesznymi turniejami w Azji i pograła dobrze na trawie, a potem w Tokyo na koniec sezonu wyszedł jej dobry turniej, gdzie większość zawodniczek myślała o wakacjach i odpoczynku. Na dodatek przegrała z Hradecką, która formą nie grzeszyła i dalej nie grzeszy. Polka będzie teraz spadać w rankingu, bo te 64 miejsce w pewnym momencie to była kompletna abstrakcja i niewspółmierna do danych umiejętności. Można gdybać nad kursem na Puig, gdyby nie doszła do finału w Sydney. Dla mnie bez tego finału byłaby sporą faworytką. Atomowy serwis, forehand i backhand powinny zrobić robotę w tym meczu. Magda nie ma takich atutów. W meczu z Hradecką nie funkcjonował 1 serwis i nie potrafiła utrzymać swojego podania. W Melbourne dostaje rywalkę będącą w dobrej formie. Potencjał Portorykanki to spokojnie top30-40 i może w końcu zacznie grać na jego miarę.
Kasatkina D. - Schmiedlova A. K. 1 @ 2,10 Bet365 ✅ 6-3 6-3
Typ przeciwko Schmiedlovej, która jest kompletnie bez formy. 2 mecze z puncherkami Lepchenko oraz Puig i 2 szybkie wtopy, gdzie ugrała raptem 4 gemy. W 3 setach pokonała Bacsinszky, która dopiero wraca do formy po kontuzji kolana, więc to nie jest dla mnie wyznacznik. Widziałem mecze z Amerykanką i Portorykanką. AK kompletnie w nich nie istniała. Rywalki ładowały z forehandu i backhandu, a młódka nie radziła sobie z returnem. Dodatkowo nie pomagał 1 serwis, a 2 podanie to albo DF, albo wprowadzenie piłki w pół kortu, co kończyło się przeważnie bombą. Nie wiem czy jej gra poprawiła się podczas wolnych 6 dni. Szczerze w to wątpię. Kasatkina co prawda skreczowała w 2 secie z Arruabarreną-Vecino, ale dotarłem do informacji, gdzie wypowiadała się i stwierdziła, że według jej fizjoterapeuty wszystko będzie w porządku do czasu AO. Darya miała świetną końcówkę poprzedniego roku i w miarę płynnie przeskoczyła z poziomu ITF na WTA. Jest zawodniczka, która bije tak samo mocno jak Lepchenko i Puig. Ostatnio pokonała Venus Williams, ale w kolejne rundzie podupadła trochę psychicznie i nie wykorzystała prowadzenia 5*-3 w 3 secie z Hibino, by ostatecznie przegrać 5-7. Dużo zależy od tego czy Rosjanka będzie trafiać 1 serwisem i swoimi płaskimi uderzeniami. Dyspozycja Słowaczki nie napawa optymizmem i jakoś nie widzę, aby w obecnej formie miała szansę przeciwstawić się ofensywnemu stylowi gry Kasatkiny.
Sakkari M. - Wang Y. 1 @ 2,06 Pinnacle ✅ 6-4 1-6 6-3
Szanse teoretycznie 50/50, ale Wang mnie nie przekonuje. Trochę męczyła się z Lim, którą na hardzie powinna poskładać w 2 setach. Z Kucovą broniła MP i przy swoim serwisie jej gra nie była taka pewna. Chinka to jedna z tych Golden Flowers, która zbytnio się nie wyróżnia i również gra płaskie piłki z forehandu, przy kulejącym backhandzie i dużej liczbie UE. Sakkari dobry mecz zagrała dopiero z Liu, bo w każdym z poprzednich zaczynała gonić ze stanu 0-1 w setach. Greczynka prezentuje styl pusherki i jej gra raczej opiera się na rozrzucaniu rywalki i szukaniu okazji do ataku. Serwis ma regularniejszy od Yafan, ale nieznacznie od niej słabszy. Przy ofensywnym stylu rywalki górę powinna wziąć defensywna gra i w miarę przemyślanie dobieranie uderzeń i rozprowadzanie gry. Wang bije mocno, ale nie jest to jeszcze regularna zawodniczka. Maria w kwalifikacjach do US Open pokazała, że z puncherkami pokroju Sevastovey i Martic dobrze sobie radzi, a i z Bondarenko w tym roku przegrała dopiero po TB w 3 secie. Defensywa powinna wziąć górę w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Przepraszam za offtop, ale jakis czas temu ogladalem jakies podsumowanie sezonu tenisowego ( chyba to bylo na Polsacie Sport ) i mowili tam ze Serena jest w ciazy. Czy to prawda?
Nie, nie jest.
Ja natomiast gdyby kurs był troszę większy pograłbym Agnieszke na wygraną
A jaki Ty byś chciał kurs na Mistrzynie z Singapuru ? @19 to za mało... no oczywiście było @26 ,2 tyg.temu.
Agnieszka przygotowuje się bardzo intensywnie pod AO odpuszczając Sydney i trenując m.in z Kerber na kortach w Melbourn, wygrała w Chinach pokazując swietny tenis, nie przegrała meczu od listopada, nie straciła seta od 13 spotkań (wliczając ITL), w AO radzi sobie bardzo dobrze, ulubiony Szlem po Wimbledonie, ma łatwą drogę do półfinału, a tam może Serena, może Sharapova po kontuzji...
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Na wstepie to jakieś tam przemyślenie. No na Serene, że wygra to bym nie grał, bo to jest ten czas kiedy Serena już w zeszłym sezonie wyglądał słabo, nie wiem na ile w tym prawdy na ile kłamstw, a ile plotek ale jak rzeczywiście chce mieć dziecko w tym roku to raczej się nie nagra.. - ale tutaj zakładam, że to plotka, a ona tego nie zdementowała, bo sama już po sobie wie, że to czas kiedy powinna przejsć na emeryturę. Ja natomiast gdyby kurs był troszę większy pograłbym Agnieszke na wygraną, ostatni sezon był dobrym sezonem, wiele w swej grze poprawiła, może nie jest to siłowa zawodniczka ale kondycyjnie na pewno wytrzyma. Pierwszy raz to piszę w jej kierunku, ale mam wiarę że jej się uda. A z starych postów w działach z sezonu 12/13 można wynioskować, że raczej fanem Radwańskiej nie byłem.
Odniosę się też do spotkania Puiq. Co do Linette i słów moderatora odnośnie rankingu się zgodze. Ale umiejętności do gry ma. W sumie sam ten typ miałem upatrzony zaraz po kwalifikacji, ale wszystko zmieniło się po finale z Kuznestovą.. Monika została brzydko pisząc zgnojona przez Kuznestovą z której kondycyjnie był wrak człowiek. Puig w ogóle nie myślała w finale, nie prowadziła gry, serwis nie siedział, wszystko opierało się na przebijaniu piłki pod Svetane i to w nogi tak, że ta nie musiała biegać a returnem rozrzucała ją po całym korcie. Gdyby nie ta bezmyślność na pewno bym ją dziś grał, ale nie przy tej co pokazała w finale. Oczywiście nie mozna porównywać Linette do Kuznestovej, ale przez finał kurs jest zabity. Dlatego dla mnei nie warto grać jej w singlu, a tym bardziej w ako.

Kolejne spotkanie przy którym bym uważał to Stosur z Kryśką, Kryśka mocno returnuje i bije serwisem ostatnio. Fajnie jej mecze się ogląda, bo jest bezbłędna. Samanta nie raz nie dwa pokazała, że jak ktoś wydrze na nią presje to jest w stanie się pogłubić. Nie grałbym na jej wygraną po tym @1.30.

Teraz typ który gram, Daniela to nie od dziś celebrytka, która już większą formę przykłada do tego jak wygląda zamiast jak grać na korcie. Ogólnie nie podejmuje wyzwań, a gra poprzez przebijanie.. Jeżeli Svetana wejdzie w spotkanie jak z Halep to nie widzę tutaj seta dla Danieli. Oczywiście wszystko zależy od tego na ile się zregenerowała dlatego nie gram DW, ale wygraną pobieram.

Bouchard to kolejna której ostatnio zaufałem w finale i Giorgi zrobiła z nią.. no właśnie nic. Sama popełaniała tyle błędów, że było to cięzkie do oglądania. tutaj ma Krunić jest to całkiem inna liga. Nie powinno być jakiegokolwiek podjazdu do przełamania/seta (chyba że Bouchard zrobiłaby 4xdf).
Radwańska wygra 1 set.
Kuznestova wygra
Bouchard E. wygra
Scharapova M wygra
@1.47 Ónibet
✅
Agnieszka przygotowuje się bardzo intensywnie pod AO odpuszczając Sydney i trenując m.in z Kerber na kortach w Melbourn, wygrała w Chinach pokazując swietny tenis, nie przegrała meczu od listopada, nie straciła seta od 13 spotkań (wliczając ITL), w AO radzi sobie bardzo dobrze, ulubiony Szlem po Wimbledonie, ma łatwą drogę do półfinału, a tam może Serena, może Sharapova po kontuzji...
No właśnie @26 bym zagrał. A tak to @18 to troche mało. Nigdy nie grałem długoterminówek więc nie zwracałem na to uwagi. Zaspałem, ale właśnie po przygotowaniu Agnieszki i początku sezonu no zagrałbym sobie te @26 jest value.
wtedy było.

Putintseva - Wozniacki powyżej 15,5 gema @1,40
Radwańska - McHale powyżej 14,5 gema @1,55
szkoda, że nie mam konta tam, bo dość fajnie to wygląda. Fajnie, że wynalazłeś linie o pkt zanizone, szkoda że jest podatek.. ????
 
adik1992 403,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Rozpoczyna się pierwszy turniej wielkoszlemowy więc i ja dorzucę swoje typy.
Pavlyuchenkova - Davis powyżej 16,5 gema @1,45 ✅
Stephens - Wang powyżej 16,5 gema @1,45 ✅
Putintseva - Wozniacki powyżej 15,5 gema @1,40 ✅
Radwańska - McHale powyżej 14,5 gema @1,55 ✅
Wszystkie kursy totomix
AKO:4,01 po odliczeniu podatku ✅
We wszystkich tych meczach nie wydaję mi sie aby doszło do pogromów. Pierwsza runda to zawsze wielka niewiadoma obfitująca w niespodzianki. Linie dość niskie a zwłaszcza ta w meczu Agnieszki gdzie Christina 3 gemy to może wygrac w jednym secie. Kursy zachęcające do grania a AKO jak na cztery mecze dośc sporę. Zawsze trzeba brac pod uwagę że to jednak kobiety których nastroje potrafia się zmienic z piłki na piłke. Jednak kazda chciałaby sie pokazac z jak najlepszej strony i ugrc jak najwiecej. Wszystkie skazywane na gładkie porażki maja juz doświadczenie w takich meczach WS.
Dzieki macias za rozliczenie kuponu, jednak wczesniej byłem wpracy i nie dałem rady.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Skoro mnie już ktoś wywołuje do tablicy i chce wdawać się w dyskusję to proszę bardzo. Kilka faktów z posta Konteksta, które chętnie sprostuje, aby ktoś mógł je sobie skonfrontować.

No właśnie @26 bym zagrał. A tak to @18 to troche mało. Nigdy nie grałem długoterminówek więc nie zwracałem na to uwagi. Zaspałem, ale właśnie po przygotowaniu Agnieszki i początku sezonu no zagrałbym sobie te @26 jest value.

wtedy było.
@26 jest value, a @ 18 już nie jest? ???? Polecam poczytać znaczenie &#39;&#39;value&#39;&#39; w odniesieniu do bukmacherki. Każdy kurs na to, że Radwańska wygra Australian Open to value. Co roku ta sama śpiewka o Szlemie dla Polki. Wygrała turniej w Singapurze i śmieszny turniej w Shenzhen, gdzie najwyżej sklasyfikowaną rywalką była Friedsam, która w momencie meczu zajmowała okolice 90 miejsca. Wcale nie ma takiej łatwej drabinki, a test przyjdzie w ewentualnym ćwierćfinale z np. Kvitovą. Na dodatek w jej połówce jest Serena. W drugiej połówce Sharapova i Azarenka w świetnej formie, dla której Australian jest również ulubionym Szlemem, bo wygrała go 2 razy.

Odniosę się też do spotkania Puiq. Co do Linette i słów moderatora odnośnie rankingu się zgodze. Ale umiejętności do gry ma. W sumie sam ten typ miałem upatrzony zaraz po kwalifikacji, ale wszystko zmieniło się po finale z Kuznestovą.. Monika została brzydko pisząc zgnojona przez Kuznestovą z której kondycyjnie był wrak człowiek. Puig w ogóle nie myślała w finale, nie prowadziła gry, serwis nie siedział, wszystko opierało się na przebijaniu piłki pod Svetane i to w nogi tak, że ta nie musiała biegać a returnem rozrzucała ją po całym korcie. Gdyby nie ta bezmyślność na pewno bym ją dziś grał, ale nie przy tej co pokazała w finale. Oczywiście nie mozna porównywać Linette do Kuznestovej, ale przez finał kurs jest zabity. Dlatego dla mnei nie warto grać jej w singlu, a tym bardziej w ako.
A Puig to nie miała prawa być zmęczona? Przeszła przez kwalifikację i mecz z Kuznetsovą był dla niej 8(!) pojedynkiem w Sydney. Rosjanka &#39;&#39;z której kondycyjnie był wrak człowiek.&#39;&#39;? ???? To chyba widzieliśmy inną Svete. Ta zawodniczka zawsze słynęła ze świetnego przygotowania kondycyjnego i siłowego, a dodam, że w tym roku kończy 31 lat. Jakoś nie zauważyłem, żeby kondycyjnie siadała w tym spotkaniu. Widziałem 3 mecze Portorykanki w Sydney i w każdym wyglądała świetnie, a i w kwalifikacjach grała zapewne dobre mecze. W finale zagrała słabo, bo zwyczajnie nie miała siły i nie widzę sensu porównywania tego meczu z poprzednimi. Na dodatek to był dopiero jej 2 finał na poziomie WTA i to też miała jakieś znaczenie, więc piszesz zwyczajnie to co chciałeś widzieć, albo wybiórcze fakty. Gdyby nie świetny występ w Sydney to na Puig zapewne kurs wynosiłby coś w okolicach 1,60, co byłoby niezłą promocją. 1,30 w świetle przytoczonych przeze mnie argumentów dalej uważam za niezły kurs.

Teraz typ który gram, Daniela to nie od dziś celebrytka, która już większą formę przykłada do tego jak wygląda zamiast jak grać na korcie. Ogólnie nie podejmuje wyzwań, a gra poprzez przebijanie.. Jeżeli Svetana wejdzie w spotkanie jak z Halep to nie widzę tutaj seta dla Danieli. Oczywiście wszystko zależy od tego na ile się zregenerowała dlatego nie gram DW, ale wygraną pobieram.
Co ty za banialuki tutaj piszesz. ???? Hantuchova i przebijanie? Od zawsze gra ofensywny tenis, który opiera się na serwisie i forehandzie i nagle po jakiś 15 latach zawodowej kariery zaczęłaby grać &#39;&#39;poprzez przebijanie&#39;&#39;? Obejrzyj jej choćby 1 mecz, a zobaczysz, że zawsze w uderzenia wkłada dużo siły, próbuje szybko kończyć wymiany, nie bawi się w jakieś przebijanie, a przy swoich uderzeniach dużo ryzykuje, bo albo trafia winnerem, albo zwyczajnie popełnia błąd. Nie czepiam się typu, bo pewnie Kuza wygra, ale wolę sprostować takie głupoty.

Bouchard to kolejna której ostatnio zaufałem w finale i Giorgi zrobiła z nią.. no właśnie nic. Sama popełaniała tyle błędów, że było to cięzkie do oglądania. tutaj ma Krunić jest to całkiem inna liga. Nie powinno być jakiegokolwiek podjazdu do przełamania/seta (chyba że Bouchard zrobiłaby 4xdf).
Polecam sprawdzać to co się pisze, zanim kliknie i zapostuje. Bouchard grała w finale z Cornet, która zrobiła z nią...no właśnie co? Wystarczyło umiejętnie grać jej pod nogi, trzymać piłkę w korcie, a Kanadyjka sama się wystrzelała. Krunic nie ma podjazdu do przełamania/seta? To pojechałeś kolego. Nie licząc meczu z Mattek-Sands, gdzie Amerykanka zwyczajnie zagrała kupę i sama sprezentowała jej łatwe zwycięstwo, to Bouchard łamała się z Cibulkovą 5 razy, z Giorgi 3 razy, z van Uytvanck 3 razy, a z Cornet przełamana została 7 razy i 1 raz utrzymała swój serwis oraz 2 razy przełamała Alize. Pewnie Eugenie wygra, ale to return stanowi atut, a nie serwis, którego często gęsto nie potrafi zwyczajnie utrzymać, a Krunic ze swoim dobrym returnem z backhandu potrafi powalczyć.
 
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Kursy z Fortuny

Linette wygra seta – tak 2.08 ⛔

Puig musi być zmęczona maratonem przed AO. Wierzę, że Linette jest na tyle solidna i waleczna zawodniczką, aby ugrać przynajmniej tyle albo i wygrać nawet mecz. Tyle.

Gavrilova – Hradecka 1 @ 1.40 superoferta ✅

Bo gra dla nowej ojczyzny i będzie bardzo zdeterminowana, jest bardzo utalentowana, powinna sporo osiągnąć w tenisie w niedalekiej przyszłości. Hradecka to bombardierka, ale nie wydaje mi się, aby dała radę przy takiej temperaturze być wstrzeloną przez cały mecz.

Sloane Stephens dotrze do 4tej rundy @ 1.60 ⛔

Wygrany turniej na początku sezonu, mega talent, w przeszłości dobra dyspozycja w AO,jakby nadchodziło odrodzenie, Po Wang potencjalne rywalki to Dominguez Lino, Paszek, Friedsam, Tatishvili, Falconi, Vinci. Jak będzie w formie to się po nich przejedzie. No ale to tylko kobiecy tenis

Generalnie tegoroczny AO w kobiecym wydaniu wydaje się być wyjątkowo nieprzewidywalny.
 
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
To co dzisiaj pokazała Stosur z Pliskovą żenada. Niepełnosprawna Pliskva wygrywa mecz z doświadczoną zawodniczką, gdzie ta druga do piłek leciała podpirajac si.e nosem i rakietą.
Niewiem co o tym myśleć ale chyba żal sie Stosur zrobiło Pliskovej. a tak w ogóle to niespodzianki, niespodzianki jak zwykle w tenisie Pań - pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom