>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2016

Status
Zamknięty.
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP

W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w Styczniu 2016 roku.
Nie podajemy suchych typów bez analiz.
Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.
I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.
Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!
Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.
Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.
Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Detroit Pistons-Minnesota Timbervolves
Typ: Minnesota Timbervolves +7
Kurs: 1.91
Bukmacher: Betsson

Za wysoki handicap wystawili dziś bukmacherzy na Detroit. Oczywiście, mają w sobie więcej jakości, dzisiaj grają we własnej hali gdzie w przeciwieństwie do wyjazdów grają świetnie i najprawdopodobniej wygrają to spotkanie, chociaż nawet i co do tego nie jestem w 100% przekonany, bo jak można zobaczyć po H2h Minnesota nie jest najwygodniejszym rywalem dla Pistons. Pozostawiając historie uważam, że goście mają argumenty żeby powalczyć o coś więcej. Po pierwsze w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu nie są już takimi chlopcami do bicia i potrafią postawić się rywalom. Oczywiście bilans nie jest zbyt korzystny, ale kibice na pewno nie mogą narzekać bo myślę że to i tak znacznie więcej niż się spodziewali. Obie ekipy przystępują do tego spotkania bez znaczących i nowych kontuzji. Grając inteligentnie swoje krótkie, szybkie akcje nie powinno być źle i choć myślę, że to spotkanie ostatecznie przegraja to nie powinni tego zrobić z kretesem.
Indiana Pacers-Milwaukee Bucks
Typ: Indiana Pacers -6 wygra
Kurs: 1,90
Bet365

Indiana troszkę zgubiła swoją znakomita formę sprzed kilkunastu spotkań kiedy to wygrali 11 na 14 meczów, ale nie można zapominać, że to wciąż bardzo dobra drużyna. Milwaukee to bardzo ciekawy zespół, ale dopiero w przyszłości pod warunkiem, że ten skład się mniej więcej utrzyma, bo na pewno posiada wielkie talenty w swoim składzie, ale póki co nie można ich zaliczać do silnych ekip. Na niekorzyść gospodarzy wpływa fakt, że tej nocy grali bardzo zaciety, ciężki pojedynek z Chicago Bulls, ale rozzloszczeni i zmotywowani jeszcze bardziej mam nadzieję, że z Milwaukee pokażą swój najlepszy basket.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
dl13 435

dl13

Użytkownik
Dzisiaj jednak coś podrzucę, wczoraj miałem ładne AKO i wszystko zepsuł Boston ;O wiec wjechałem na ratunek w 76ers po 1 kwarcie przy 5.50, dobry wybór ???? po ostatnim transferze jakby zaczęli walczyć ;O
No ale przechodząc do tematu, ja na dzisiaj złapałem ładnego dubelka:

Clippersi co prawda b2b, ciężki mecz mieli za sobą wczoraj, a Griffin out, stąd ten kurs. Ale czy naprawdę warto robić z Pelikanów faworytów? gdyby kursy były odwrotnie, nie ryzykowałbym, jednak w tym meczu widze value, ponieważ bez Blake&#39;a drużyna gra już długo, wrócił na jeden mecz z Lakers, po czym znowu dwa tygodnie przerwy, a mimo to wygląda jakby po BARDZO słabym początku Clippers łapało swój rytm. Ostatnie 4 wyjazdowe mecze Clippers wygrało, pomijam mecz z Lakers gdzie grał Blake, ale wygrali z Utah, przerwali serię Waszyngtonu i wczoraj wygrali z ładnie prezentującymi się Bobcats. Nowy Orlean też wyrywał ostatnie mecze u siebie, co prawda z Wizards +2 i z Rockets również +2. Jednak kurs 2.40? gruba przesada, bo moim zdaniem Clippers w obecnej dyspozycji da radę wygrać z drużyną Pelikanów.
LA Clippers @ NO Pelicans 2.40 ✅

Indiana również po ciężkim meczu wraca do domu. Fartowna trójka Butlera i przegrana w ostatnich sekundach dogrywka... Musi siąść w głowie. To jest NBA, odnowa na najwyższym poziomie, a sportowa złość musi się na kimś odbić, dzisiaj padnie na Bucksów. Pacers przegrało u siebie w ostatnie 5 meczów tylko z Sacramento (dwoma punktami), wpadka, a Bucksi wygrali tylko z Suns na wyjeździe. Ogólnie dyspozycja Milwaukee zdecydowanie słaba, na początku sezonu miałem wrażenie, że będą coś znaczyć, a oni zatrzymali zdziesiątkowanych mistrzów i to tyle. Młody skład, na pewno się nie położą, ale mam wrażenie że Pacers mają ogromną przewagę talentu, i powinni to dzisiaj wykorzystać.

Milwaukee Bucks @ Indiana Pacers 1.40 ⛔


AKO. 3.36 ⛔



Jednocześnie chciałbym wszystkim życzyć szczęśliwego nowego roku, aby był lepszy niż wszystkie poprzednie, i żeby wszystkie kupony siadały! &#39;Szampańskiej&#39; zabawy :*
EDIT. Kurs na Clippers spada, już jest 2.25!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Rockets - GSW
Typ: Rockets
Kurs: 1.91
Godz: 01:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kiedy większość z nas będzie już w stanie upojenia alkoholowego ekipa Rockets będzie mierzyła się z GSW we własnej hali. Faworytem bukmacherów byłoby GSW gdyby nie fakt, że dzisiaj prawdopodobnie znowu nie wystąpi Curry. Nie jest to potwierdzone info, ale do potwierdzonego infa bym nie wytrzymał, a jak już by poszło to kursy poleciałyby w dół i nie byłoby sensu grania. Stawiałem ostatnio na Rockets i się zawiodłem, bo prowadzili 25 pktami i przegrali mecz, postanowiłem, że zaufam im kolejny raz. GSW ma szanse teraz odpocząć sobie, zawodnicy na pewno są już lekko zmęczeni, w 31 meczach dawali z siebie wszystko, teraz taki okres noworoczny, na pewno to też jakoś działa na zawodników. Pisząc analizę na Dallas wspomniałem o hali, tutaj też się to na pewno będzie liczyło, kibice Rockets mogą czuć się zażenowani, kiedy ich ekipa przegrywa mecze, które teoretycznie powinna wygrać. Przed meczem z Hawks mieli wygranych 7 spotkań z rzędu we własnej hali, mam nadzieje, że ten mecz z Hawks to było tylko przerwanie passy i lecimy dalej. GSW b2b przegrali z Dallas 114-91, mecz stał na bardzo dobrym poziomie, Dallas było mega zmobilizowane, żeby pokonać lidera. Curry z góry miał pauzować dwa spotkania, czy jest sens wpuszczać go dzisiaj? Przecież drużyna nie straci, jak nie wystąpi w jednym spotkaniu, a jak musiałby wylecieć na kilka tygodni to już byłby cios dla GSW. H2H w NBA nie ma sensu, liczy się to co będzie. Mam nadzieje, że Rockets w końcu się ogarnie i weźmie pod uwagę, że dzisiaj jest szansa, żeby podbudować morale drużyny i mentalność z kibicami. Powodzenia!
 
fazi2007 77

fazi2007

Użytkownik
Czy w LAC grają wszyscy prócz Griffina? Bo te kursy są naprawdę dziwaczne, dzień wcześniej 1.60 było jak grali na wyjeździe z mocnymi u siebie Hornets. Rozegrali świetny mecz, a dziś jest na nich 2.40 z Pelikanami, którzy grają w kratkę. Ten mecz śmierdzi z pewnością.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Czy w LAC grają wszyscy prócz Griffina? Bo te kursy są naprawdę dziwaczne, dzień wcześniej 1.60 było jak grali na wyjeździe z mocnymi u siebie Hornets. Rozegrali świetny mecz, a dziś jest na nich 2.40 z Pelikanami, którzy grają w kratkę. Ten mecz śmierdzi z pewnością.
Też się zastanawiam, chyba grają wszyscy a kurs może być podyktowany b2b i tym, że pelikany u siebie potrafią być groźne dla każdego. Osobiście pograłem +3,5 na LAC @ 1.80
 
wizkhalidov 31

wizkhalidov

Użytkownik
Czy w LAC grają wszyscy prócz Griffina? Bo te kursy są naprawdę dziwaczne, dzień wcześniej 1.60 było jak grali na wyjeździe z mocnymi u siebie Hornets. Rozegrali świetny mecz, a dziś jest na nich 2.40 z Pelikanami, którzy grają w kratkę. Ten mecz śmierdzi z pewnością.
Nic nie śmierdzi, po prostu grają b2b. Kursy adekwatne.
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Detroit Pistons - Minnesota Timberwolves
Karl-Anthony Towns under 9,5 rebounds
1,85 Unibet
✅✅ 9

W zasadzie typ jest niezbyt skomplikowany. Wczoraj grałem over tego utalentowanego rookie w meczu z Jazz i muszę przyznać, że zwątpiłem w jego wykonanie po trzeciej kwarcie (miał 5 zbiórek). Kiedy wstałem, zobaczyłem, że cudem zebrał 10, w tym aż 4 w ataku. Miał sporo problemów we wczorajszym meczu, na tablicach gromił wszystkich Trevor Booker, który zebrał aż 10 piłek w ataku, co pokazuje jak łatwo sobie z młodym radził. Dzisiaj matchup z jeszcze większym dzikiem, trochę bardziej drewnianym, ale niesamowitym pod tablicami Andre Drummondem, który potrafi ponad 20 razy nawet zebrać, jeśli tylko ma dzień. Pistons ostatnio trochę poceglili w meczu z Knicks, więc z pewnością będą chcieli dobrze wypaść przed swoją publicznością w meczu z grającymi b2b Wolves, którzy wczoraj bez większego wysiłku ograli Jazzmanów z Salt Lake City. W ostatnim spotkaniu tych drużyn Karl zebrał 7 piłek, tylko w obronie. Prawdę mówiąc zdziwię się, jeżeli uda się coś pozbierać na atakowanej tablicy, dlatego z dużym spokojem gram ten under, matchup bardzo ciężki, a i mecz może paść łupem Pistons, którzy z pewnością będą od początku do końca chcieli kontrolować przebieg tego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Pelicans -2.5pkt @1.9 b365 8/10
Pelicans -9.5pkt @3.45 b365 2/10

Pelikany na własnym parkiecie potrafią powalczyć z każdym
Clippersi zajechani fizycznie po meczu z Charlotte i po 5 meczach w 7 dni.
Goldeni tez w końcu pękli na koniec road tripu.
Mecz b2b2b. Pelicans mają bilans 20:6 z Clippersami w Nowym Orleanie.
Bedzie izzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dwa typy na sylwestrową noc i to takie, które zaatakuję z grubsza, nawet Pelikanów.
Uderzam jeszcze bardziej niż ci, którzy zdecydowali się pograć Pelikanów w starciu z Clippersami, którzy jak wiemy dziś grają dzień po dniu. Wczoraj wygrali z Hornets po świetnym i overowym starciu, a dziś mierzą się z NOP w ich własnej hali - biorę to. Linia -11.5 wydaje się ryzykowna, ale po głębszym zastanowieniu się postanawiam spróbować. Skoro Mavs ograli wyraźnie Mistrzów NBA, którzy grali bez Curry&#39;ego różnicą 23 punktów, to dlaczego Pelicans nie mogą zrobić czegoś podobnego z LAC? Davis i spółka wyjdą na to spotkanie zmotywowani. Na pewno bardziej niż Clippers. Po pierwsze, mieli dzień dłużej odpoczynku (Clipps w zasadzie mogli odpocząć jedynie podczas lotu, a wiemy jak to wygląda pomimo tego, że koszykarze mają wysokie standardy podczas podróżowania), Pelicans grają u siebie i bardziej potrzebują zwycięstwa niż Clippers. Szczególnie, że nie popisali się w starciu z Magic dwie noce temu. Warto pamiętać, że po stronie gości zabraknie Griffina, który prawdopodobnie wróci do gry gdzieś w połowie Stycznia. Davis będzie miał ułatwione zadanie.
Pelicans -11.5 | @4.15 | Betano ⛔
Do tego dorzucam Pacers z handi -5.5, którzy podejmą na własnym parkiecie Milwaukee Bucks. Fakt, że Bucks pod wodzą Kidda zanotowali znaczny progres w grze, nie zmienia innego faktu, że Pacers są po prostu lepsi, a w dodatku wystąpią u siebie, gdzie do tej pory przegrali 4-krotnie na 15 spotkań. Indiana to drugi team na Wschodzie pod względem meczów przed własną publicznością. Myślę, że George, Ellis i spółka udowodnią dziś, że Kozłom jeszcze sporo brakuje do tego, żeby grać z takimi ekipami jak równa z równą. Może i przerwali streak Wojowników, ale jednak to w końcu musiało nadejść. Obecnie zanotowali trzy porażki z rzędu i naprawdę ciężko mi pomyśleć o tym, że mogą przerwać złą passę w Bankers Life Fieldhouse.

Pacers -5.5 | @1.87 | Betano ⛔
Wszystkim użytkownikom życzę nie tylko dużo zielonych kuponów w nadchodzącym 2k16 roku, ale także szczęśliwego Nowego Roku! ????
@fidelio Jeszcze nic nie tknąłem. ???? Wszystko o tym meczu zostało napisane. Teraz kwestia tego, jak zawodnicy obu drużyn rozegrają to na parkiecie.
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Dallas Mavericks (-2.5) @ Miami Heat 2.75
Żadnych dodatkowych kontuzji w składzie Dallas od meczu z GSW, opykali ich jak dzieci. Oglądałem poprzedni mecz i robili sobie w tym meczu co chcieli. Fakt, że Heat u siebie potrafi zagrać, ale moim zdaniem czegos w tej druzynie brakuje, mimo że jestem ich psychofanem liczę na to że Dallas dzisiaj wygra, a takiego kursu szkoda nie pobrać! Mavsi złapali rytm, dadzą radę!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Dallas Mavericks (-2.5) @ Miami Heat 2.75
Żadnych dodatkowych kontuzji w składzie Dallas od meczu z GSW, opykali ich jak dzieci. Oglądałem poprzedni mecz i robili sobie w tym meczu co chcieli. Fakt, że Heat u siebie potrafi zagrać, ale moim zdaniem czegos w tej druzynie brakuje, mimo że jestem ich psychofanem liczę na to że Dallas dzisiaj wygra, a takiego kursu szkoda nie pobrać! Mavsi złapali rytm, dadzą radę!
Od wczoraj mi ten typ chodzi po głowie. Piękne value. Wiadomo czy Deron zagra? Jeśli gra to można śmiało uderzać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dl13 435

dl13

Użytkownik
Od wczoraj mi ten typ chodzi po głowie. Piękne value. Wiadomo czy Deron zagra? Jeśli gra to można śmiało uderzać.
Nie zagra prawdopodobnie, ale JJ Barea jest pod jego nieobecność w takim gazie,że bym się o to nie martwił ???? skoro jestem fanem Heat i wchodzę przeciwko nim, to musi być value ????
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Ish Smith over 8,5 asysty @1,80

Ish po przejściu do Philadelphi w pierwszych 3 spotkaniach kolejno 5, 9 i 11 asyst, dzisiaj spokojnie jest w stanie wykręcić dwucyfrówkę i pokryć linię. Pomimo pozycji w tabeli obu drużyn myślę, że będzie to ciekawe spotkanie i zobaczymy pokaz niezłej koszykówki oraz kolejne bardzo dobrze spotkanie Isha. Współpraca z Noelem nieźle wygląda, jak wspominał wojnodrake. Smith naprawdę daje radę i linia 8,5 to przyjemna propozycja, jaką daje nam Pari.
DeMar DeRozan + Kemba Walker over 43,5 pkt @1,85 trochę pecha połączonej z cegłą, 41 pkt ;)

Tutaj podobnie jak w poprzednim spotkaniu Toronto, DeMar powinien ciągnąć grę ofensywną swojej drużyny. W duecie z Kembą, na którym znów będzie spoczywać odpowiedzialność za atak gości, wiadomo, Lin out, Batum prawdopodobnie na minutach. Nie wierzę tutaj w jakiś blow. Ostatnie 5 spotkań Walkera to średnia 22,5 pkt, a w dwóch poprzednich meczach z drużynami z Los Angeles w sumie 67 punktów, super rezultat. Na pewno swoje minuty dzisiaj dostanie i w dublu z pewnym ostatnio DeRozanem (średnia 26,2 pkt w ostatnich 5 spotkaniach) myślę, że wykręcą wystawioną linię z nawiązką.

Jahlil Okafor under 17,5 pkt @1,75

Jahlil Okafor under 16,5 pkt @1,85


Ostatnie spotkanie z ławki skończył na 10 punktach, dzisiaj także zanosi się na to, że nie rozpocznie spotkania w starting five.
http://www.rotoworld.com/player/nba/2460/jahlil-okafor
Jestem pewien, że nie będzie w stanie wykręcić tych 17-18 punktów w czasie który dostanie z ławki, patrząc na to co ostatnio robił Noel, sądzę, że trener nie będzie chciał mieszać w składzie, bo po co. Współpraca Noela ze Smithem jak na razie działa wyśmienicie, a i tempo Sixers zwiększyło się, co nie współgra ze stylem gry Jahlila. Polecam.​
 
independent 94

independent

Użytkownik
Toronto Raptors -2.5 - Charlotte Hornets
Chicago Bulls - New York Knicks +13.5

AKO 1.94 /unibet ⛔
Dzisiejszej nocy warto zaatakować taki dubel. Toronto opisywałem juz ostatnio i mimo, że handicapu nie pokryli to dość bezpiecznie wygrali z Wizards. Dziś także liczę na spokojne i pewne zwycięstwo z ekipą z Charlotte,która ostatnio nieco spuściła z tonu. W dodatku na pewno nie wystąpi kontuzjowany center Al Jefferson a i niepewny jest występ Nicolasa Batuma. Ostatnio wysoką formę prezentował Kemba Walker i dziś także liczę na jego słabszy występ.
Knicks ostatnio przełamali fatalną serię porażek i zwyciężyli z Detroit Pistons. Dziś ciężko wskazać mi zwycięzcę tego meczu,teoretycznie Chicago powinno odprawić Knicksów,no ale właśnie... To tylko Chicago,drużyna potrafiąca przegrać u siebie nawet z Brooklynem. Nawet jeśli dziś zwycięża to moim zdaniem nie wyżej niż 10-12 punktami.
+
Kobe Bryant over 17.5 pkt @1.87 /betano
E : Kobe nie zagra
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Nerlens Noel Powyżej 13.5 PKT @1.85 Betsson✅



Philly nie są bez szans w tym meczu, a i linia dosyć wysoka, więc możemy spodziewać się kilku overów u zawodników. Ja celuję w gracza którego talent miałem okazję poznać gdy grał w Kentucky. Zawodnik ten zdecydowanie lubi punktować w pomalowanym, ale z przyjściem Okafora poniekąd został zmuszony do poszerzenia swojego arsenału. Chociaż jego jump shooter nie powala na nogi i wciąż pozostawia wiele do życzenia to potrafi on zrobić z niego użytek. Linii normalnie bym nie tykał, ale przyjście Isha Smitha z którym Nerlens rozumie się świetnie powoduje, że wygląda on jeszcze lepiej.
Od przyjścia rozgrywającego zdobył on :
14/18/20 punktów na skuteczności 857%,889% i 667%. Przyzwoicie wygląda to na charity line : 2 na 3, 2 na 3 i 4 na 7.

Nawiązując do tego jak wygląda współpraca rozgrywającego z PF&#39;em to :

Z PHX miał 6 celnych rzutów, a przy 2 asystował Smith
Z UTAH miał 8 celnych rzutów, a przy 5 asystował Smith
Z SAC miał 8 celnych rzutów, a przy 6 asystował Smith

Do tego warto dodać, że już w tym sezonie obie drużyny grały ze sobą i linia została wtedy pokryta. Defensywa LAL jest znana każdemu i nie bronią oni dobrze vs PF czy C.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
G 693

generalkaman

Użytkownik
Miami - Dallas
OVER 196,5pkt
2.04 PINNACLE
106:82 - Fatalna postawa Dallas ????

Dzisiejszej nocy przyjrzałem się bliżej spotkaniu Miami Heat z Dallas Mavericks i moim typem na tą rywalizacje jest suma punktów powyżej 196,5pkt. Drużyna gości jest mocno overową drużyną, zazwyczaj zdobywają ponad 100pkt lub co najmniej kręcą się koło tej liczby, ich średnia zdobywanych punktów w delegacjach wynosi 102,3pkt. Dziś przyjdzie im rywalizować w Miami - drużyna ta złożona w dużej części z weteranów preferuje raczej spokojne mecze i często są one mocno underowe lecz warto zaznaczyć, że zazwyczaj tak się dzieje gdy rywalizują z drużyną grającą defensywnie. Gdy natomiast grają u siebie z rywalami preferującymi szybki, ofensywny styl gry podejmują rękawice i pokrywają overy. Przykładami mogą być spotkania z Portland, Toronto, Brooklynem czy Wizards. Średnia puntów Heat zdobywanych u siebie to 102,1 pkt. Jeśli obie drużyny zdobyły by ilość punktów w okolicach podanych przeze mnie średnich to linia zostanie pokryta bez problemu, jest to prawdopodobne ponieważ obecnie Dallas prezentują bardzo dobrą formę strzelecką, spotkanie z Chicago wygrali dzięki trójkom, pokonali u siebie Golden State rzucając im 114pkt. Gospodarze jeśli będą chcieli powalczyć o wygraną ( a na pewno będą chcieli ) zostaną zmuszeni do szybszej gry. Jest duża szansa na pokrycie tej linii i przy takim kursie warto w to zainwestować.
Dodatkowo gram:
Chicago - 7pkt vs NYK też Pinnacle - 2.04
108:81 - Easy ????
 
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Chicago Bulls - New York Knicks
Pau Gasol over 17.5 pkt @ 2.00 ⛔ 5-17..
Betano
Chicago nie tak dawno przegrali z Knicksami, ale wiadomo w jakich okolicznościach, w tamtym meczu odpoczywał Gasol, dzisiaj zagra i liczę, że to będzie jego mecz. Przeciwnika nie ma zbyt wymagającego, o minuty też nie powinno być trudno, dodatkowo pod znakiem zapytania stoi występ Rose&#39;a, a jeśli nie zagra to wiadomo, że więcej rzutów dostanie Butler i właśnie Gasol. Ostatnio rozegrał słabe spotkanie przeciwko Indianie, tylko 4-14 z gry, dzisiaj ma szansę odegrać się za tamten mecz, typ według mnie bardzo prawdopodobny nawet jeśli zagra Derrick.​
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Washington Wizards-Orlando Magic
Typ: 2
Kurs: 2.00⛔
Bet365


Dzisiaj idę w stronę gości. Nie obchodzi mnie h2h, które wypada mocno na korzyść Wizards. Orlando nie wygrało od 10 spotkań z czarodziejami i dzisiaj czas przełamać ta niechlubna passę. Trzeba pamiętac o tym, że w poprzednich sezonach Orlando nie było potęga, a ten sezon mają świetny w przeciwieństwie do gospodarzy, którzy zawodzą na całej linii. Wizards mieli serię 4 zwycięstw z rzędu i wydawało się że wszystko już będzie tylko lepiej ale zaraz przyszły znów 2 porażki i spotkania w których nic wielkiego nie pokazali. Moim zdaniem obecne Orlando jest naprawdę silne i w gazie i spokojnie mogą dzisiaj pokonać gospodarzy. Więcej nie mam siły dzisiaj pisać ????
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dwie propozycje na dziś:
Dallas - New Orleans
Dallas win 1.68 Pinnacle⛔
Dallas -2.5 1.86 Pinnacle⛔

Mavericks powinni tu spokojnie ogarnąć słabą ekipę Pelicans. Dziwnie wystawione kursy, jak dla mnie mocne value. NOP prawie najgorszy bilans na wyjazdach, tylko 3 wygrane do tej pory. Znaczących kontuzji brak u obu ekip, zatem powinna tu zadecydować po prostu różnica klas na korzyść gospodarzy. Dallas to dobry, poukładany zespół, nie spodziewam się tu żadnej niespodzianki.

Utah - Memphis
Memphis win 1.95 Pinnacle⛔
Tutaj podobnie, spore value w graniu na Memphis. Kursy wystawione jakby Jazz grali w pełnym składzie. Jednak w tym momencie brak Goberta i Burksa, Favors w dalszym ciągu questionable. Chyba spowodowane to jest tym że grają u siebie. Owszem, Jazz to zawsze była drużyna własnej hali ale Grizzlies to nie są chłopcy do bicia, dadzą radę, tym bardziej że Jazz nie mają za bardzo atutów na nich. Mecz z rodzaju tych w okolicach 180 pkt. Takie wygrywają z reguły Grizzlies.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom