>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn - Katar 2015

christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn - Katar 2015

Data: 15. stycznia - 1. lutego 2015
Miejsce: Katar (Ad-Dauha, Lusajl)
Oficjalna strona: http://www.qatarhandball2015.com/
MŚ na stronie IHF: http://www.ihf.info/IHFCompetitions/WorldChampionships/MensWorldChampionships/MensHandballWorldChampionshipQatar2015/tabid/6967/Default.aspx

Podział na grupy:
Grupa A: Hiszpania, Słowenia, Katar, Białoruś, Brazylia, Chile
Grupa B: Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Macedonia, Austria, Tunezja, Iran
Grupa C: Francja, Szwecja, Algieria, Czechy, Egipt, Islandia
Grupa D: Dania, Polska, Rosja, Argentyna, Arabia Saudyjska, Niemcy


Terminarz fazy grupowej:
Grupa A:
15. stycznia 2015, godz. 18:30: Katar - Brazylia
16. stycznia 2015, godz. 15:00: Hiszpania - Białoruś
16. stycznia 2015, godz. 15:00: Słowenia - Chile
17. stycznia 2015, godz. 15:00: Brazylia - Hiszpania
17. stycznia 2015, godz. 15:00: Białoruś - Słowenia
17. stycznia 2015, godz. 17:00: Chile - Katar
19. stycznia 2015, godz. 15:00: Hiszpania - Chile
19. stycznia 2015, godz. 15:00: Białoruś - Brazylia
19. stycznia 2015, godz. 17:00: Słowenia - Katar
21. stycznia 2015, godz. 15:00: Słowenia - Brazylia
21. stycznia 2015, godz. 15:00: Chile - Białoruś
21. stycznia 2015, godz. 17:00: Katar - Hiszpania
23. stycznia 2015, godz. 15:00: Brazylia - Chile
23. stycznia 2015, godz. 15:00: Hiszpania - Słowenia
23. stycznia 2015, godz. 17:00: Katar - Białoruś

Grupa B:
16. stycznia 2015, godz. 13:00: Bośnia i Hercegowina - Iran
16. stycznia 2015, godz. 15:00: Macedonia - Tunezja
16. stycznia 2015, godz. 17:00: Chorwacja - Austria
17. stycznia 2015, godz. 17:00: Tunezja - Chorwacja
17. stycznia 2015, godz. 17:00: Iran - Macedonia
17. stycznia 2015, godz. 19:00: Austria - Bośnia i Hercegowina
19. stycznia 2015, godz. 17:00: Bośnia i Hercegowina - Macedonia
19. stycznia 2015, godz. 17:00: Chorwacja - Iran
19. stycznia 2015, godz. 19:00: Austria - Tunezja
21. stycznia 2015, godz. 15:00: Iran - Austria
21. stycznia 2015, godz. 17:00: Bośnia i Hercegowina - Tunezja
21. stycznia 2015, godz. 17:00: Macedonia - Chorwacja
23. stycznia 2015, godz. 15:00: Tunezja - Iran
23. stycznia 2015, godz. 17:00: Macedonia - Austria
23. stycznia 2015, godz. 17:00: Chorwacja - Bośnia i Hercegowina

Grupa C:
16. stycznia 2015, godz. 17:00: Algieria - Egipt
16. stycznia 2015, godz. 19:00: Francja - Czechy
16. stycznia 2015, godz. 19:00: Szwecja - Islandia
18. stycznia 2015, godz. 17:00: Islandia - Algieria
18. stycznia 2015, godz. 19:00: Czechy - Szwecja
18. stycznia 2015, godz. 19:00: Egipt - Francja
20. stycznia 2015, godz. 17:00: Czechy - Egipt
20. stycznia 2015, godz. 19:00: Francja - Islandia
20. stycznia 2015, godz. 19:00: Szwecja - Algieria
22. stycznia 2015, godz. 17:00: Szwecja - Egipt
22. stycznia 2015, godz. 19:00: Islandia - Czechy
22. stycznia 2015, godz. 19:00: Algieria - Francja
24. stycznia 2015, godz. 17:00: Egipt - Islandia
24. stycznia 2015, godz. 19:00: Algieria - Czechy
24. stycznia 2015, godz. 19:00: Frnacja - Szwecja

Grupa D:
16. stycznia 2015, godz. 13:00: Rosja - Arabia Saudyjska
16. stycznia 2015, godz. 17:00: Polska - Niemcy
16. stycznia 2015, godz. 19:00: Dania - Argentyna
18. stycznia 2015, godz. 17:00: Argentyna - Polska
18. stycznia 2015, godz. 17:00: Niemcy - Rosja
18. stycznia 2015, godz. 19:00: Arabia Saudyjska - Dania
20. stycznia 2015, godz. 17:00: Polska - Rosja
20. stycznia 2015, godz. 17:00: Argentyna - Arabia Saudyjska
20. stycznia 2015, godz. 19:00: Dania - Niemcy
22. stycznia 2015, godz. 17:00: Polska - Arabia Saudyjska
22. stycznia 2015, godz. 17:00: Niemcy - Argentyna
22. stycznia 2015, godz. 19:00: Rosja - Dania
24. stycznia 2015, godz. 17:00: Arabia Saudyjska - Niemcy
24. stycznia 2015, godz. 17:00: Rosja - Argentyna
24. stycznia 2015, godz. 19:00: Dania - Polska

Drabinka fazy pucharowej:


Bedą grane także mecze o miejsca 5-8, 17-20 oraz 21-24.
O miejsca 5-8 zagrają reprezentacje, które przegrają mecze ćwierćfinałowe:
Przegrana reprezentacja z ćwierćfinału B1-A4 v D3-C2 - Przegrana reprezentacja z ćwierćfinału B3-A2 v D1-C4
Przegrana reprezentacja z ćwierćfinału C3-D2 v A1-B4 - Przegrana reprezentacja z ćwierćfinału A3-B2 v C1-D4

Zwycięzcy tych meczów zagrają o miejsce 5., natomiast przegrani o miejsce 7.

O miejsca 17-20 zagrają reprezentacje, które zajmą piąte miejsca w grupach:
A5-B5
C5-D5
Zwycięzcy tych meczów zagrają o miejsce 17., natomiast przegrani o miejsce 19.

O miejsca 21-24 zagrają reprezentacje, które zajmą szóste miejsca w grupach:
A6-B6
C6-D6
Zwycięzcy tych meczów zagrają o miejsce 21., natomiast przegrani o miejsce 23.


Kursy na końcowe zwycięstwo (BetCity):


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
fare3l 14

fare3l

Użytkownik
Patriotycznie trzeba stawiać ! Wiara czyni cuda ???? Stówka leci na zwyciestwo Polski. To będzie następny piękny rok dla polskiego sportu
Polska win @ 16.00 bet365
 
naajlepszyy 13

naajlepszyy

Użytkownik
Ja tam widzę typ odnośnie Kataru:
Katar odpadnie w 1/16... Jak dobrze pójdzie Katarczycy powalczą o trzecie miejsce w grupie A. Są dwie opcje, albo zajmą trzecie (albo czwarte) za Hiszpanią i Słowenią albo czwarte... Czyli w 1/16 trafiają na prawdopodobnie drugie miejsce z grupy B. Kurs na pewno będzie mniejszy na Macedonie, Austrię czy B&amp;H. Analiza uboga, typ bardziej na czuja!
Faza odpadnięcia - Katar - 1/16 @ 3.00 Bet365
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Grupa A zwycięzca Hiszpania 1.33✅
Grupa B zwycięzca Chorwacja 1.07✅
Grupa C zwycięzca Francja 1.40✅
Ako 1.99 Ónibet
✅✅✅
Hiszpanie oraz Chorwaci otrzymali prezent od losu w postaci bardzo prostych grup. Praktycznie nie ma zespołu w każdej z tych grup, który mógłby zabrać pierwszą lokatę tym faworytom. Obie te ekipy mają na tyle silną i szeroką kadrę, że mecze grupowe powinny być stosunkowo łatwe, co zapewni im rozstawienie w play-offach i o wiele łatwiejszego przeciwnika w drodze do walki o trofeum.
U Francuzów sytuacja wygląda trochę inaczej i praktycznie ten trebel opiera się właśnie na tym typie. Trójkolorowi powalczą ze Szwedami oraz Islandczykami. Mają oni jednak szerszy skład i silniejszą podstawową siódemkę od tych ekip. Będą oni mieli ciężej o triumf w grupie, jednak uważam, że to osiągną.
Najlepszy bramkarz Mistrzostw Landin 2.45 betsafe
Wśród faworytów do końcowego triumfu to Duńczycy mają najlepszego bramkarza na ten moment. Omeyer we Francji już powoli schodzi ze sceny, nie prezentuje już często najwyższego poziomu. U Hiszpanów występ Sterbika nie jest do końca pewny, a Sierra, bądź Perez nie gwarantują cały czas wysokiego poziomu, a do tego powinni dzielić między sobą minuty na boisku. Największym zagrożeniem dla Niclasa może być Alilovic, jednak ostatnio Mirko nie prezentuje swoich najwyższych możliwości, a do tego moim zdaniem Dania wypadnie lepiej na tej imprezie, co postawi także w lepszym świetle kandydaturę Landina.
Oczywiście znacznie bardziej polecam trebelek na grupy. Typ na najlepszego bramkarza traktuję w ramach ciekawostki.
Król strzelców Joan Canellas 9.00 Ónibet
Kolejny typ bardziej w ramach ciekawostki. Kurs na to, że Joan będzie najskuteczniejszym Hiszpanem wynosi tylko 1.55, coś to oznacza. Jest to motor napędowy obrońców tytułu. Gdy im nie idzie, to Canellas potrafi sam poszukać rzutu, czy to na zwodzie, czy też rzutem z 9 metra. Wykonuje też wszystkie karne swojej drużyny. Prognozując, że ekipa Cadenasa dojdzie do fazy medalowej Joan ma spore szanse na zostanie najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju.

Rzucam jeszcze taką bombę. 2.08 po odliczeniu podatku daje nam niezły kurs. Żaden bukmacher nie ma takich zakładów w ofercie, Jeśli jednak ktoś takie coś widział, proszę, żeby dał znać.
⛔ Ruscy dali ciała :/
Kursy na Polskę w meczu z Niemcami już wzrosły na Bet 365 już 2.10 co myślicie ?
2.10 imo już do próbowania. Tak jak pisałem, kurs wzrósł.
Spokojnie możesz wyszukać lepsze kursy. Choćby w Marathonbet jest [1,45] na Hiszpanię oraz [1,222] na Chorwację.
W momencie gdy to podawałem nie było takowych kursów w Marathonie.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Grupa A zwycięzca Hiszpania 1.33
Grupa B zwycięzca Chorwacja 1.07
Grupa C zwycięzca Francja 1.40
Ako 1.99 Ónibet

.
Spokojnie możesz wyszukać lepsze kursy. Choćby w Marathonbet jest [1,45] na Hiszpanię oraz [1,222] na Chorwację.

Ja na dzień dobry spróbuję X [9,0] w meczu Polska - Niemcy.
Początek turnieju + tego typu mecze zwykle na styku. Faworyta trudno wskazać, więc remis jest faktycznie realny.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
15.01-1.02 będzie trwało wielkie święto handballu. Tym razem Mundial zostanie rozegrany na Bliskim Wschodzie, a dokładnie w Katarze. Drużyna gospodarzy wzmocniona kilkoma zawodnikami z Europy stawiania jest w gronie zespołów walczących o strefę medalową, co uznaję za lekki absurd. To jest sport i $ na parkiecie niekoniecznie grają pierwszoplanową rolę, a już szczególnie jeżeli chodzi o reprezentacje narodowe.
Wybrałem na ten turniej kilka betów długoterminowych, które wg mnie warto zagrać. Wcześniej jednak nadmienię, że moimi faworytami do tytułu jest żelazna 4: Dania, Hiszpania Chorwacja, Francja. Może nie jestem zbyt oryginalny, ale nie widzę innych zespołów, które mogłyby realnie im zagrozić. Nieprzypadkowo podałem je w takiej kolejności, bo jest to moje spojrzenie na końcową klasyfikację. Duńczycy moim zdaniem są zespołem kompletnym, brakuje im jedynie triumfu i postawienie kropki nad &#39;i&#39; na największej imprezie. Może Was dziwić, dlaczego umieściłem Francję poza podium. Otóż wypada z tej imprezy Luc Abalo, gracz o nieprzeciętnych umiejętnościach, którego ciężko będzie zastąpić.
Info o kontuzji Abalo:
http://www.sportowefakty.pl/pilka-reczna/493455/ms-2015-ogromne-oslabienie-mistrzow-europy-francja-w-katarze-bez-luca-abalo
Nie zagra również Daniel Narcisse, również spore osłabienie.
Również obsada bramki nie jest na poziomie zapewniającym końcowy triumf. Omeyer ma już swoje lata, zaryzykowałbym tezę, że te najlepsze są już za nim. Jednak jest żywą legendą tej drużyny.
Przyszedł czas na podanie konkretów, czyli typy. Najlepszą, najbogatszą ofertę na długoterminówki ma Betsafe z tego co widzę. Zaraz później jest Ónibet. Do rzeczy:
Betsafe
Qatar zagra w półfinale- NIE @1.39
Niemcy zagrają w półfinale NIE @1.17

Ako: 1.63

Bukmacherzy bardzo wysoko cenią gospodarzy. Naturalizowali kilku zawodników, ok. &#39;Ściany&#39; oraz sędziowie będą pomagać- totalna bzdura jak dla mnie i żaden argument. Czysto sportowo umiejętności Kataru zostaną wg mnie brutalnie zweryfikowane na boisku. Mają klasowego bramkarza, to fakt. Jednak moim zdaniem wysokiego miejsca nie da się kupić za żadną cenę.
Na sucho wygląda to w następujący sposób:
1. Grupę mają wyrównaną i 3-4 zespoły będą walczyły o drugą lokatę i łatwiejszych przeciwników w dalszej fazie. Wszystko to będzie się wg mnie działo za plecami Hiszpanów, którzy są tutaj poza zasięgiem imo. Później trafiają na Macedonię/ Austrię. W ewentualnym ćwierćfinale czeka Dania/ Francja i do widzenia.
2. Niemcy są w fazie przebudowy zespołu. Dostali się na te Mistrzostwa kuchennymi drzwiami. Są w grupie razem z Polską i ciężko wyrokować co się tu wydarzy. Według mnie niedoceniani są Rosjanie. Fakt, słabo wyglądają mecze przygotowawcze, ale oni potrafią grać w handball i możemy mieć z nimi problemy. Są na pewno bardzo ambitni i mogą tu wiele zdziałać, na co kursy nie wskazują.
Dania jest poza zasięgiem wg mnie i Niemcy zajmują miejsce 2-4 i na dzień dobry w 1/8 trafią na Szwecję/ Islandię. Ewentualnie trafiają na Chorwację/Hiszpanię i do domu.

Kolejny typ dotyczy h2h bramek zawodników:
Nicklas Egberg- Kim Andersson 1 @1.52
Są to koledzy z reprezentacji Szwecji. Ten pierwszy to egzekutor rzutów karnych, prawoskrzydłowy. Drugi to trapiony kontuzjami RB Kim Andersson. Wielka postać, jednakże kontuzje zbyt często go dopadają. Cyferki na wielkich imprezach przemawiają zdecydowanie na korzyść Egberga:
MŚ 2011:
43/67(7m: 18/20)- 27/60
IO 2012:
50/74-27/60
ME 2013:
Szwecja nie brała udziału
Eliminacje MŚ 2015(dwumecz z Rumunią):
5 goli na wyjeździe, 8 u siebie- dnp, dnp
Warto dodać, że Egberg grał o wiele więcej minut od Anderssona, tutaj również nie ma jakiegoś wartościowego zmiennika.
Jeżeli tylko dobrze będzie wykonywał karne jestem spokojny o ten typ. Minut dostanie więcej, dorzuci swoje z kontr+ skrzydła.
Cyferki nie grają, ale Egberg będzie wg mnie główną postacią swojej reprezentacji, razem z drugim skrzydłowym Petersenem.

Ostatni typ to
Dania- Szwecja 1 @1.25 Ónibet
Dania moim zdaniem jest głównym faworytem, obok Hiszpanii. Zespół kompletny, zaczynając od bramki przez defensywę, aż po ofensywę. Są mega zbilansowani, kilku zawodników jest w stanie wziąć na siebie odpowiedzialność. Ciekawy jestem jak poukłada to nowy trener; powinien kontynuować pracę swojego poprzednika i jestem spokojny o wynik sportowy. Szwecja jest w stanie wygrywać pojedyncze mecze, ale brakuje tam głębi składu wg mnie.
Na sucho :
Cupić- Lazarov 1 @1.86
Oboje wykonują karne, jednak Chorwat powinien mieć 2 mecze więcej. Macedonia powinna w 1/8 odpaść. Dawniej Macedonia to był tylko Kirył, jednak z biegiem czasu to się zmienia i jest to jakościowo coraz lepsza ekipa, nie tylko opierająca się na jednym graczu.
Typy, które podałem wg mnie są spokojnie do zabicia i nie sądzę, żeby było inaczej.
W każdym razie życzę powodzenia, owocnych mistrzostw i dużych emocji.

Przydatne linki ode mnie :
Składy: http://en.wikipedia.org/wiki/2015_World_Men%27s_Handball_Championship_squads

Strona główna:
http://www.qatarhandball2015.com/
Dział MŚ 2015 na forumku ????

P.S. Bym zapomniał:

Russia- Belarus h2h.
Ónibet: Russia 1.85
Betsafe: Belarus 2.45
http://wybierzkurs.pl/surebets/kalkulator
5,41% leży na ulicy, wystarczy się tylko schylić ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Quatar vs Brazil
Brazil +3,5 2.00 prawie ogarneli ;-D
bet365 dzięki M za podpowiedz ;-) &#39;

Moze i myśle naiwnie ale szukam niespodzianki juz w pierwszym meczu na MS . Spotkanie inauguracyjne , presja na gospodarzach (wiadomo ,ze to na nich spoczywają większy ciężar) a pod presją gra sie nie fajnie. Brazylia wystawiona jako underdog , nie bez szans moim zdaniem. Maja w skladzie kilku potężnie rzucających wariatów m.in Zeba ,Ribeiro, Cordoso. Znaczna częśc reprezentacji Kanarkow ograna w europie.
Nie wiem za duzo na temat golkeepera ,ale dosyc doswiadczony stanie w bramce ponad 100 meczy w reprezentacji.
Co do Kataru to wszyscy procz bramkarza grają w Katarze. Są to dobzi zawodnicy sądząc po statach. Jest tez kilku ogrów ktorzy rzucają duzo . Ciezko cos powiedziec wiecej bo ciezko cos znalezc. Ciekawostką jest iż kawałek reprezentacji kataru zakonczone nazwiska mają na IĆ %-) W bramce stanie zawodnik Sarić , drugi golkeeper barcelony.


Kursy na ten mecz włącznie z handi są już na bet365 jakby co
Maćko
 
wtapiacz22 55

wtapiacz22

Użytkownik
MŚ czy ME w piłce ręcznej to zawsze dla mnie małe żniwa bukmacherskie. Chciałbym żebyście rzucili okiem i ewentualnie dali małe rady odnośnie 1 kolejki, a do rzeczy proponuję takie typy :
Hiszpania(-4,5) - Białoruś
Chorwacja(-2,5) - Austria
Dania(-6,5) - Argentyna
BiH(-3,5) - Iran
Rosja - Arabia S. kto pierwszy strzeli 5 bramek typ Rosja
Francja(-3,5) - Czechy
Co powiecie o takich typach ? Celowo nie podałem kursów, bo mi osobiście pasują ???? Poproszę o małe sugestie co do tych typów i pozdrawiam wszytkich kibiców handballa.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Macedonia-Tunezja
33-25
Macedonia 1.95 Sportingbet 3/10✅✅✅ Izzi WIN

Stawiam tutaj na europejską drużynę, która powiedzmy sobie szczerze ma zdecydowanie lepszą kadrę. Wprawdzie nie jest to drużyna wypełniona po brzegi gwiazdami, ale ma kilku wiodących graczy i resztę rzemieślników, którzy potrafią się wpasować w grę swoich kolegów. Wiodącą postacią jest zdecydowanie Kiril Lazarov, jednak uważam, że więcej zależy od środkowego rozgrywającego Naumce Mojsovskiego. Gracz Matelaurga jest w cieniu gwiazdy swojej reprezentacji i moim zdaniem nie docenia się jego gry. Jest to bardzo dobry playmaker, co ważne potrafi bardzo dobrze dograć, jak i rzucić. To w jego rękach są akcje w ataku pozycyjnym. Lazarov, jak to Lazarov swoje rzuci, czy to z karnych, czy też z gry. Kwestią w grze Macedonii będą właśnie inni zawodnicy, a na ich czele stawiam właśnie Mojsovskiego. Naumce powinien mieć wsparcie na skrzydłach, gdzie trener Ivica Obrvan ma do dyspozycji w podstawowym zestawieniu Manaskova oraz Georgievskiego, czyli solidnych graczy Metalurga Skopje, którzy są już ograni na arenie międzynarodowej, tak w Lidze Mistrzów, jak i na większych reprezentacyjnych imprezach. Na kole mamy podobną sytuację, dwóch porządnych kołowych, o dobrych warunkach fizycznych, czyli Dimovski z Metalurga oraz Stoilov z Vardara. Plusem Macedończyków z pewnością jest to, że większość graczy występuje na co dzień w dwóch wiodących ekipach swojego kraju, czyli w Vardarze oraz Metalurgu.
Tunezyjczycy moim zdaniem nie mają tak pełnej kadry. Na lewej połówce jest Jallouz z Barcelony, na kole Tej z Montpellier oraz kilku graczy z ligi francuskiej oraz afrykańskich klubów. Oglądając z odtworzenia ich sparing z reprezentacją Rosji mogę powiedzieć, że drużyna ta ma spore problemy w obronie. Brakuje wyjścia środkowych defensorów do rozgrywających przeciwnika, którzy mogą zagrozić rzutem. Powoduje to, iż przeciwnik ma sporą swobodę w oddawaniu rzutów z drugiej linii, a Macedończycy powinni umieć to wykorzystać, ponieważ oprócz Mojsovskiego i Kirila Lazarova dysponują naturalizowanym Vugrinecem, bratem Kirila na lewej połówce i nie tylko. Kolejnym minusem Tunezyjczyków może być schematyczne rozegrania ataku pozycyjnego. Ułożona zagrywka zawsze wygląda podobnie, przez co obrona przeciwnika może w łatwy sposób zaadaptować się do rozegrania afrykańskiej drużyny. Wprawdzie Jallouz potrafi zagrozić swoim rzutem z drugiej linii, jednak sam wiele nie zawojuje.
Podsumowując, widzę więcej argumentów za europejską reprezentacją. Mają więcej do powiedzenia w ataku pozycyjnym, jak i defensywie. Doświadczenie drużyny, jak i poszczególnych graczy także jest po stronie moich faworytów. Uważam, że kurs zaproponowany przez bukmachera, który jest dobry na singla, jest odpowiednią opcją na pierwszą kolejkę Mistrzostw. Jako ciekawostkę podam, iż wyjściowo kurs na Macedończyków wynosił nawet 2.15, ja złapałem 1.95, a teraz można max dostać 1.80.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Czy coś zmieniło się w taktyce reprezentacji Czech? A może czy coś nie tak ze zdrowiem Jichy? Pytam ponieważ kurs na niego jako najlepszego gracza drużyny chyba nigdy nie był tak duży. Wszyscy wiemy, że to niesamowity bombardier i zazwyczaj ciągnie całą grę kadry. Dlatego moim zdaniem bardzo pewnie wygląda ten zakład w Betssonie @ 1.54
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
betano 12

betano

Użytkownik
Myślę, że to w temacie - dla tych, którzy jeszcze się nie rejestrowali lub nie robili pierwszej wpłaty na Betano mamy promocję związaną z Mistrzostwami Świata w Piłce Ręcznej - oprócz standardowego bonusu od pierwszej wpłaty oferujemy darmowe zakłady 10 PLN na każdy mecz grupowy Polaków.
Szczegóły tutaj
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Betsson oferuje za awans Danii, Hiszpanii, Francji oraz Chorwacji do TOP4 w tym momencie kurs 12,60. Skąd tak dużo. Otóż oczywiście jeśli te 4 drużyny znajdą się w półfinałach to pozostałe tam się nie mogą znaleźć. Dlatego do zakładu kombinacyjnego na awans każdego zespołu z wielkiej czwórki dorzucamy zakład na brak awansu następujących drużyn: Polska, Niemcy, Szwecja, Islandia, Słowenia, Katar. Tyle było w Betsson. Wszystko w kombinacji daje @ 12,60 ???? Myślę że można spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Może ekspert ze mnie żaden, ale wydaje mi się, że dobrą promocję na mistrzostwa przygotował Totolotek. Mianowicie, została wystawiona para: Polska - Katar - Kto lepszy w końcowej klasyfikacji? Kursy 1,85 na Polske, 1.75 na gospodarzy. Moim zdaniem typ warty uwagi...
Rozrysowałem sobie jak to będzie mniej więcej wyglądać po fazie grupowej i wychodzi, że Katar ma łatwiejszą drogę. Polska trafia na grupę C. Jeśli damy radę wyjść z pierwszego to wedle mojej rozpiski byłyby to Czechy, a jeśli z drugiego lub trzeciego to Szwecja lub Islandia, a więc drużyny dość silne. Katar z kolei na kogoś z grupy A, gdzie są: Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Macedonia, Austria, Tunezja, Iran. Jeśli nie wpadną na Chorwację to tragedii nie ma, chociaż dla mnie Katar to wielka zagadka. Coś mi się wydaje jednak, że jeśli sędziowie nie będą ich faworyzować to nic wielkiego nie zawojują.

Kto będzie lepszy? Dania- Hiszpania 1,70 STS

Na początku zaznaczę, że nie wydaje mi się, aby to był wielki turniej Hiszpanów i z wielkiej czwórki to ich stawiam nieco z tyłu. Bronią złota sprzed dwóch lat, gdzie w finale rozbili niemiłosiernie Duńczyków. W składzie nie brakuje największych gwiazd. Nie ma jedynie Sterbika ale z tego co pamiętam to w zeszłym roku na Mistrzostwach Świata również bo nie było. Oglądałem ostatnio mecz Polski z Hiszpanami na turnieju w Oviedo. Wiadomo, że to przygotowania i nie ma co do tego wielkiej uwagi przykładać ale przez większość meczu było to spotkanie bardzo wyrównane.
Duńczycy co rok są faworytami ale ostatnie trzy duże turnieje MŚ i ME kończyli na drugim miejscu. W tym roku również powinni walczyć do ostatniego dnia mistrzostw. Obie ekipy bardzo skuteczne w ataku ale trochę słabiej to wyglądało w obronie.
Przyjmując założenie, że Francja, Hiszpania, Dania i Chorwacja wychodzą z pierwszych miejsc to w półfinałach mamy takie spotkania: Chorwacja - Dania i Hiszpania - Francja. To jedna z przyczyn, dlaczego stawiam na Danię. Wydaje mi się, że Hiszpania będzie miała wielki problem z pokonaniem Francuzów, którzy mimo braku Abalo mają bardzo szeroki skład i stać ich na powtórzenie sukcesu sprzed roku. Gdyby jednak Polacy zamieszali i zepchnęli Duńczyków na drugie miejsce w grupie to spotkanie obu ekip byśmy zobaczyli już w ćwierćfinale.
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Co myślicie o overze bramkowym 51.5 na starcie MŚ? Katar faktycznie taki mocny aby był aż takim faworytem w starciu z Brazylią, bo zwycięstwo Brazylii w granicach 5.00 a handi +3.5 po 2.00. Mógłby ktoś, coś więcej?
ja powiem tak po pierwsze masz specjalny temat do dyskusji
o tutaj -- &gt; http://forum.bukmacherskie.com/f33/mistrzostwa-swiata-2015-katar-informacje-dyskusje-itp-117625.html

a po drugie masz moją analize wiec nie ignoruj jej :cool:
dodac moge tylko tyle ,ze Katarska liga piłki ręcznej do topowych nie nalezy. Nawet ciezko staty jest znalezc od nich jakiekolwiek. W kazdym badz razie wygrali Asian Games 2014 w finale pokonując Koree Południową 24:21 . Są gospodarzami więc logicznym jest chyba ,ze są faworyzowani przez buków. Natomiast Brazylia zajęła w 2014 roku drugie miejsce w Mistrzostwach Ameryki . Kilku zawodników jest ogranych w europie (Guliherme Gama ,Guilherme de Toledo -&gt; Granollers , Ribeiro --&gt; Montellpier ,Fabo Chiuffa ,Alexandro Pozzer, Cesar Almeida --&gt; AD Ciudad de Guadalajara , Arthur Patrianova ---&gt; Villa de Aranda)
Tak więc nie wydaje mi sie ,zeby Kanarki byly bez szans
ja proboje
+2.5 @ 2.0 2/10
Brazylia dnb @ 4.1 1/10


do kasacji jak trzeba
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Wszystkim stawiającym na Brazylię lub chociażby na handicap w ich stronę chciałem przypomnieć MŚ w piłce nożnej w Korei ???? i dodać,że Katar ma więcej kapuchy.
Pozwolę sobie przykleić to co wpisałem w typach dnia:
Dziś w Katarze rozpoczynają się Mistrzostwa Świata piłkarzy ręcznych. Ostatnie słowo w poprzednim zdaniu ma duże znaczenie, to nie piłka nożna a wiele osób patrząc dziś na kursy i widząc Katar jako faworyta z zadowoleniem obstawi Brazylię,moim skromnym zdaniem to nie błąd,ale wielbłąd.
Po pierwsze Brazylia w świecie handballu znaczy niewiele,Katar jeszcze niedawno znaczył jeszcze mniej,ale jak wiadomo federacje tego kraju wyznają zasadę &quot;farbowanych lisów&quot;,czyli nie ważne gdzie się urodziłeś ,jeśli jesteś na tyle dobry aby zdobywać medale lub chociażby wysokie miejsca w jakiejś dyscyplinie i nie masz na zbyt dużo honoru ,aby za walizkę petrodolarów całować katarską flagę to &quot;no problem&quot;.
Po pierwsze szejkowie zatrudnili trenerską legendę i obrońcę tytułu ,byłego szkoleniowca Hiszpanii i FC Barcelona Riverę.
Potem przyszła kolej na zawodników (co ciekawe niektórym okres karencji po reprezentowaniu swoich poprzednich ojczyzn mija właśnie w tym tygodniu).
W kadrze Kataru są min. : Goran Stojanović (poprzednio Czarnogóra),Danijel Sarić (BiH),Borja Vidal( Hiszpania),Bertrand Roine ( Francja),Jovo Damjanović (Czarnogóra),Rafael Capote (Kuba),Żarko Marković (Czarnogóra), Jorge Luis Pavan Lopez(Kuba).
Kolejną rzeczą nad którą trzeba się zastanowić jest fakt dlaczego Katar dostał prawo organizacji tych mistrzostw ,a nie np(również kandydująca) Polska gdzie piłka ręczna od kilku lat cieszy się rosnącą popularnością ,a wszelkie rozgrywane zawody międzynarodowe kończą się sukcesami (jak piłkarskie Euro) lub sukcesami na skalę światowego ewenementu ( jak siatkarskie MŚ czy puchary świata w skokach).
Pomyślmy chwilę , może &quot;pecunia non olet&quot; ?
Skoro można można załatwić sobie przychylność włodarzy międzynarodowej federacji, skoro można wybudować hale na środku pustyni kłujce w oczy przepychem luksusowych lóż,skoro można zatrudnić wybitnego trenera i kliku graczy z Europy,dlaczego by nie napchać kieszeni sędziów drogimi suwenirami?
A skoro pieniądze nie śmierdziały ani włodarzom IHF,ani zawodnikom ,dlaczego miałyby śmierdzieć sędziom mitycznie zwanych w takich sytuacjach &quot;pomagającymi ścianami&quot; ?
Katar nie po to organizuje te zawody aby sobie przegrywać z jakąś Brazylią,oni są łakomi na wszelkie sukcesy sportowe, i mają wielki apetyt na powtórzenie sukcesów innych gospodarzy mistrzostw (Egipt 7me msce w 1999r i Tunezja - półfinał w 2005r)
Bukmacherzy wyżej oceniają szanse gospodarzy na tych MŚ niż chociażby Rosji czy Niemiec.
Te MŚ to impreza z dużym torcikiem z którego już sobie ugryźli i IHF i nowi obywatele Kataru,ugryzą sobie też i sędziowie ,ale w zamian Katar chce sobie też coś niecoś ukąsić,uważacie ,że im się nie uda? Stawiajcie na Brazylię
Oczywiście HA - 6,5 to duży handicap,Katar nie będzie miał wielkiego interesu,żeby to pokrywać,ale na potrzeby tego konkursu i zwrócenia uwagi na gospodarzy proponuję takie coś,moim zdaniem szansa jest ,tak samo jak we wszystkich zakładach na korzyść Kataru.Kursy na czysty win już w okolicach @1,22, jeszcze HA - 1 w Bet365 @ 1,3 wygląda dobrze.
Katar to dziś oczywiście wygra i bardzo możliwe ze zgarnie półfinał.
E: Chciałem coś jeszcze dopisać o sędziach,ale skoro na oficjalnej stronie turnieju nie mogę znaleźć obsady to sobie daruje pozostając przy pierwotnym założeniu,zakładam również to,że w piłce ręcznej stronnicze sędziowanie jest o wiele łatwiejsze niż w piłce nożnej,praktycznie co chwilę jest jakiś kontakt i wcale nie trzeba jakoś wielce drukować wystarczy nieco przychylniejsze spojrzenie na sytuacje stykowe ,faul w ataku czy faul obrońcy kwalifikujący się na karę 2 minut,różnica czasami naprawdę jest ciężka do wychwycenia .
Kursy na win Kataru wcześniej spadające teraz wróciły do stanów wyjściowych,ale jeśli Katar nie wygra na otwarcie turnieju to z kim (oprócz Chile) wygra ,aby wyjść z grupy?
E2: Oczywiście najwyższy dostępny handicap -6,5 nie wszedł,no ale po prostu nie wiedziałem gdzie sie Katar zatrzyma ,inne weszły,był jeszcze fajny zakład w STS,ale wolałem obstawić loteryjne skoki ???? , z Chile żadnego fajnego zakładu nie będzie,ale zobaczymy co będzie dostępne na mecze z silniejszymi rywalami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Ja chyba wynik tego spotkania odpuszczę, chociaż podpisuje się pod to co napisał wyżej Adhemar. Mi osobiście podoba się linia, którą wystawiają bukmacherzy na ten mecz pod względem bramek w meczu. 50 to bardzo mała linia jak na piłkę ręczna męska. Patrząc na ostatnie Brazylii nie wygląda to pozytywnie, ale skupiając się już na wynikach z mocniejszymi zespołami to goście się dostosowują do gry przeciwnika, a ja liczę, że jako mecz otwarcia tych mistrzostw będzie stał na wysokim poziomie ze strony gospodarzy - jak to kolega wyżej napisał trochę pieniędzy musieli za to zapłacić (myślę, że każdy sukces to dla nich więcej niż dla polaków za medal). Do tego trzeba dołożyć sędziów, którzy każdą sporną sytuacje gwizdną na korzyść gospodarzy. Wynik +28 ze strony Kataru powinien zostać pokryty bez problemu, a Canarinios nie będą chcieli oddać łatwo skóry, więc swoje dorzucą w tym meczu.
Katar - Brazylia 28-23
over 50.5
@2.00 Bet365
E: Ledwo, ale jednak na plus. Sarić 50% w bramce...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 218

mhb

Użytkownik
Witam,
na jutro kilka typów z krótkim uzasadnieniem.
Algieria - Egipt 1(+2.5) kurs 1.7 (STS) Totalny niewypał.
Mistrz Afryki Algieria gra z trzecią drużyną tamtego kontynentu Egiptem. Kurs na szczypiornistów z kraju faraonów bardzo zaniżony. Mecz będzie oscylować około remisu z lekkim wskazaniem na Algierie. Zespół ten przechodził specjalne zgrupowania przez ostatnim rok. Bardzo mocno liczą na te mistrzostwa. W finale mistrzostw Afryki pewnie pokonali Tunezję, która jest naprawdę niezły zespołem.
Macedonia - Tunezja 1 1.7 (STS) Zgodnie z przewidywaniami.
W Tunezji jest kilka naprawdę ciekawych graczy, lecz patrząc na cały zespół mają o wiele gorszą kadrę niż drużyna z Europy. Za Macedończyka przemawia również fakt, że wielu z nich gra w Metalurgu i Vardarze Skopie. Oba zespoły grają w lidze mistrzów, więc doświadczenie tam zebrane również będzie przemawiać za Europejczykami. W drużynie z Bałkanów jest jeszcze superstrzelec Lazarov, który sam może rozstrzelać Tunezyjczyków.
BiH - Iran 1(-6.5) 1.9 (STS) Bardzo słaba pierwsza połowa zadecydowała.
Bośnia to naprawdę solidny zespół. Pokonali w barażach Islandię, która należy od światowej czołówki. Iran to jeden z najgorszych drużyn na tych mistrzostwach i nie widzę żadnych sygnałów, aby mogli chociaż zagrozić Europejczykom.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Polska-Niemcy
Bartosz Jurecki over 3.5 gola 1.85 Rivalo

3 Trochę pechowo :/

Imo bardzo dobry bet. Dla przykładu linia w stsie wynosi 4.5, a kurs jest bardzo podobny. Jestem zdziwiony, że buk daje o/u 3.5 przy tym, że Shrek często rzuca u nas karne i tylko z tego elementu jest w stanie nabić te 4 bramki. Nie zapominajmy również o skuteczności Bartka na 6 metrze. Jeśli otrzyma piłkę w odpowiedniej sytuacji, to na 90% jest bramka, bądź właśnie rzut karny. Myślę, że ta linia jest do zrobienia nawet przy równym dzieleniu gry na kole przez obu naszych obrotowych.
Dodatkowe bety na zawodników, które mi wpadły w oko, jednak ich nie gram:
Kraus o2.5 1.90⛔
Groetzki o2.5 1.70✅
Bielecki o2.5 1.70⛔
Kursy z stsa.
 
masilbn 61

masilbn

Użytkownik
A ja na Betsafe znalazłem apetycznie wyglądające 1.76 - kto więcej goli z kontry Polska - Niemcy (+0,5).
Wiadome, że Germańce mają o wiele lepszych skrzydłowych niż my, a do tego Heinewetera w bramce, który kontrę rzucać potrafi. Ponadto starają się rzucac kontrę za wszelką cene w przeciwienstwie do nas, ale nie ma sie czemu dziwić skoro taki Daszek to ostatni do kontrataku biegnie. :? Dzisiaj to pewnie sam Gensheimer będzie miał więcej z kontry niż cała Polska.
Dla mnie fajny bet, a w połączeniu z Macedonią przeciw Tunejzi to juz w ogóle kursik mega wychodzi.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
- Kto więcej bramek z kontry - betsyf
Szwecja - Islandia (+0.5) 1.86
Nie trzeba być fachowcem handballu, żeby wiedzieć, że Islandia to drużyna, która jest chyba najczęściej rzucającą drużyną na świecie z kontry. Zresztą mają do tego mega predyspozycje.
Nie przejedzcie się na tej Macedonii, ja bym tam pograł handicap w stronę Tunezyjczyków.
A co do Bieleckiego i sumę bramek, omijać. Pierwszy rzut zatrzymany i w głowie rudego dzieją się dziwne rzeczy.
 
Do góry Bottom