>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Temat z analizami MLB 2024 - Major League Baseball

irtyko 196,8K

irtyko

Użytkownik
Wczoraj NYY dali ładny popis gry , a w nocy kolejny mocarz z NYY będzie rzucał ale to za chwilę najpierw mecze które grane są dziś

Houston wczoraj wygrali 4-0 co jest miłym zaskoczeniem, ponieważ na pierwszy mecz wystawili Browna W3 L5 przeciwko Skubalowi W8 L2 , to właśnie przez miotacz Tigers ominąłem ten mecz a tu taki ładny wynik .
Dziś Houston wystawi
verlander houston.jpg
który jest zwyczajnie pospolity ;p dość podobny grą do Bello z wczorajszego meczu NYY ale jak go porównać do Browna to również są podobni pod względem osiągnięć
Verlander rozegrał 57 zmian w tym 52 hits i trochę słabe SO bo na poziomie 51 wyautowanych pałkarzy i do tego 30 straconych punktów i 11 home runów , Brown ma podobne wyniki i jak on uchował mecz z wynikiem 4-0 to nie wiem ;p
Ciekawostka taka że Verlander i miotacz Tigers już rozegrali jeden mecz który był wygrany przez Houston 9-3
Miotacz Tigers to
flaherty.jpg
W jego przypadku wyniki wyglądaja lepiej w rozegranych 72 zmianach 60 hitów i ponad 90 SO to dobre wyniki i tracone 28 runek
Normalnie szedł bym w kierunku Tigers w tym meczu , ale jeśli wczoraj przegrali 4-0 ze swoim najlepszym miotaczem to mnie cos blokuje żeby grać tu win.
Jednak uważam że Verlander traci zbyt dużo punktów i dziś to potwierdzi
verlander game log.jpg
jak widać wyniki bardziej overowe , jego stracone punkty plus to co dorzuci bullpen to można pograć

Houston - Detroit Tigers wynik 5-13 ✅
typ: Tigers +3,5 pkt w meczu
kurs: 1.95 sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +642
irtyko 196,8K

irtyko

Użytkownik
Wczoraj nie wyrobiłem się żeby dodać inne mecze na dziś wracam znowu do Red Sox i Yankees .
Wczoraj Red Sox ładnie sobie poradzili z Rodonem i wygrali 8-4 co było z pewnością zaskoczeniem , dziś inna para miotaczy i trudno po nich stwierdzić kto może wygrać ten mecz ale w punkty można iść podobnie jak w meczu z poprzedniego postu
Crawford miotasz Sox rozegrał 80 zmian w tym 70 hitów i 79 SO jesli o to chodzi to nie jest źle ale 37 straconych punktów to już kijowy wynik a ostatnie mecze nie zachęcają do tego żeby na niego stawiać
crawford game log.jpg
jak widać lubi tracić punkty

Miotacz Yankees - Stroman podobna ilość rozegranych zmian całkiem niska liczba hitów 65 na 79 zmian ale SO tylko 58 co znaczy że nie wywala zbyt wielu pałkarzy co w pewnym stopniu potwierdza liczba straconych run 29, jednak typ na ten mecz nie dotyczy Stromana więc jego staty są mniej ważne :)

Boston Red Sox - New York Yankees wynik 9-3
typ: Yankees +4,5 punktu w meczu
kurs: 1.80
 
Ostatnia edycja:
irtyko 196,8K

irtyko

Użytkownik
Nowe rozdanie w MLB więc można atakować

Atlanta - Detroit
Atlanta po słabych meczach wyjazdowych wróciła do siebie gdzie powalczyła z Tampa Bay wygrywając 2 z 3 meczy , chociaż ten 3 przegrany był na wyciągnięcie ręki w 8 zmianie był remis ale Tampa dodała 2 punkty w ostatniej zmianie . Myślę że Detroit jest ekipa na której Atlanta może odrobić straty z meczy wyjazdowych. Do gry wystawiają jednego z lepszych miotaczy w swoich szeregach
fried atlanta.jpg
fried game log.jpg
całkiem dobre osiągnięcia , jak by tych runek miał mniej straconych było by super ale na własnym podwórku może być mocnym wyzwaniem dla pałkarzy Detroit .
olson foto.jpg
olson tigers.jpg
Jak widać miotacz Detroit odrobinę słabszy w liczbie hitów ale tak to znaczącej różnicy między nimi nie ma , jedyna różnica którą da się zauważyć to taka że Fried ma zaliczonych 6 wygranych i 3 porażki a Olson 1 wygraną i 8 porażek
olson game log 1.jpg
po takich wynikach można się tu zastanawiać nad jakimś overkiem ale na dziś mam dwa podobne mecze więc połączę i wyjdzie fajne AKO , do tego meczu :
Atlanta - Detroit wynik 2-1
typ: Atlanta
kurs: 1,47 STS

Mecz nr 2
Phillies - San Diego Padres wynik 9-2
typ: Phillies
kurs: 1,55


ŁĄCZNY KURS AKO: 2.28 sts ✅

Do drugiego meczu analiza jest krótka i prosta
Padres wystawią Vasqueza
vasquez.jpg
rozegranych tylko 38 zmian a stracił 24 punkty ;p wystawianie jego do gry podyktowane jest zapewne kontuzją Musgrove no ale nie ma co ukrywać że przeciwko Phillies to on szans nie ma ,do tego Sanchez miotacz Phillies ma rozegrane dwa razy więcej zmian a tyle samo straconych punktów, SO na poziomie 91 co na tle 26 Vasqueza wygląda przerażająco :) można pokusić się nawet o handicap w tym meczu ale ja dziś gram proste dwa mecze w AKO
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +974
irtyko 196,8K

irtyko

Użytkownik
Dziś kolejna para meczy, zostanę przy meczu Atlanty i zaatakuje mecz Nationals z Arizona Diamondbacks co do Phills to odpuszczam mecz, niby wczoraj Phills zgodnie z oczekiwaniami przejechali się po Padres, dziś kolejny mecz i kolejna para miotaczy Nola vs King i to mnie zniechęca do tego meczu bo parę postów wyżej zagrałem Nole a on przegrał tam chyba 9-3 a Michael King nie jest taki słaby więc nie jestem pewny wyniku w tym meczu .

Ale jeśli chodzi o mecz Atlanty to już mam więcej punktów zaczepień i chętnie pogram ten mecz.
W sumie to jest jeden punkt a konkretnie to miotacz gospodarzy Spencer Schwellenbach
Co kieruje trenerem Atlanty że wystawia tego gościa nie mam pojęcia, zagrał do tej pory w 3 meczach i każdy przegrał wysoko
schwelbach atlanta.jpg
Rozumiem że Tigers to nie Baltimore ale to też nie White Sox żeby grać takim miotaczem , do tego stracone 11 punktów w tych 3 meczach to skromnie mówiąc katastrofa ;p
Wczoraj spodziewałem się lepszego wyniku bo grał Fried a tu tylko 2-1 , może to brak Acuny Jr. ma wpływ na tak kiepskie ostatnio wyniki, do tego brak Stridera widać daje powody do grania takimi miotaczami jak Spencer , jedyny plus na korzyść Atlanty to chyba tylko ich własne boisko .

Po Stronie Detroit zagra Mize Casey który osiągami może nie jest najlepszy ale na tle przeciwnika jak Spencer to każdy wypada dobrze , w 65 zmianach Csey zaliczył 76 hitów i tylko 43 SO i stracił 36 runek to są średnie wyniki ale on potrafił wygrac z Nationals z Boston Red Sox z drużynami które zdeptały Spencera . Na ten mecz mam dwa typy:

Atlanta - Detroit wynik 2-1
typ: Detroit
kurs: 2.40 STS

uważam że 2.40 to świetny kurs na pogranie SOLO przy takiej parze miotaczy

Atlanta - Detroit wynik 2-1

typ: Detroit +1,5 pkt (handicap)
kurs: 1.70 STS

Przez to że buk wysoko ceni wygrana Detroit to można troszeczkę obniżyć belkę i dać Detroit +1,5 pkt na start i wrzucić ten zakład do AKO


A do AKO drugi mecz
Washington - Arizona wynik 0-5
typ: Washington
kurs: 1.80

Łączny kurs AKO 3.06 STS


Gospodarze zagrają dziś pierwszy mecz z Arizona, wcześniej grali z Miami a Arizona z White Sox więc można powiedzieć że nie były to wymagające mecze dla obu tych ekip , chociaż Arizona jeden mecz przegrała a Nationals zaliczyli 3 wygrane.
W składzie Arizony brakuje Kellego i Gallena co zmusza trenera do sięgania po dalszych miotaczy (podobnie jak w meczu wyżej ). W meczu bna górce stanie dla Arizony
cecconi arizona.jpg
cecconi game log.jpg
ma rozegranych trochę więcej meczy jak Spencer z Atlanty ale podobnie dużo traci punktów , na koncie ma parę wygranych meczy których nie przypisał bym jego zasługom . Na początku sezonu zagrał dwa mecze po 6 zmian a tak to 4 lub 5 zmian, więc Nationals będą mieli szanse odskoczyć na buillpenie .
Gospodarze wystawią Irvina
irvin nationals.jpg
irvin game log.jpg
Spodziewałem się po Irvinie nie co lepszej gry w tym sezonie , miał fatalny początek sezonu ale w ostatnich trzech meczach pokazał że może jeszcze pokazać trochę umiejętności w tym sezonie. Dał radę między innymi Cleveland i Atlancie a porównując go do Cecconi to trudno szukać w tym meczu zaczepki w kierunku wygranej gości. Cecconi ma rozegranych o połowę mniej zmian a już nazbierał więcej runek, zaliczył 12 Home runów co może być fajnym wyzwaniem dla pałkarza gospodarzy Abramsa który ma już 11 home runów zaliczonych . Kurs 1.80 na gospodarzy jest dobrym typem do tego AKO ale można z tego meczy wyciągnąć jeszcze więcej :

Washington - Arizona wynik 0-5
typ: Washington -1,5
kurs: 2.55 STS


Jest dobry kurs na solo więc warto pograć
 
Ostatnia edycja:
irtyko 196,8K

irtyko

Użytkownik
W nocy Nationals zaliczyli totalną wtope , Irvin zagrał jak by grał z połamaną ręką ;p a zdobyte 0 punktów przez pałkarzy to druga strona tego medalu, porażka jakich mało.

Wracam dziś do Phills których wczoraj odpuściłem z powodu ostatniej wpadki Nola i myślę że miałem rację, po w 6 zmianie stracił 3 punkty dając Padres prowadzenie 1-3 , co prawda mecz zakończył się 4-3 bo pałkarze Phills poradzili sobie z bullpenem ale gdyby Nola zagrał jeszcze parę minut więcej mogło by to dać wygraną PAdres.
Dziś do ataku Padres wystawią swoją drugą siłę Matta Waldrona
Waldron.jpg
waldron game log.jpg
Widać że w tym sezonie dostał szansę bo gra o wiele więcej jak w poprzednim sezonie i z pewnością to wykorzystuje. Trener Padres z pewnością ma ból głowy z powodu braku solidnych miotaczy dla tego gra Matta może ciesz całą drużynę bo radzi sobie całkiem dobrze , może ma mnie wyautowanych pałkarzy jak King ale pozostałe aspekty gry na dobrym poziomie .
W drużynach pokroju Padres nie zawsze trzeba zwracać uwagę na stosunek wygranych meczy do przegranych gdzie Waldron ma W4L6 , ma przegrane mecze ale tracił w nich mało punktów co prada Phills to najwyższa półka w tej chwili ale wczoraj na jego koledze Kingu ugrali tylko 1 punkt a grał on 4 zmiany, Waldron atakuje często przez 6 lub 7 zmian co spowoduje że bullpen zagra mniej czasu a to nie da okazji pałkarzom Phills tak jak wczoraj odrobić strat.

Po drugiej stronie gospodarze wystawią gwiazdę Suareza który jest aktualnie najlepszym miotaczem w MLB z 10 wygranymi meczami i jedną porażką .
suarez foto.jpg
suarez game log.jpg
Koleś wymiata nie ma co ukrywać i trudno szukać w nim negatywów z pewnością skutecznie zatrzyma Padres ( tak jak Nola dwa mecze wstecz ;p :ROFLMAO: )
Będzie to trzeci mecz tych drużyn a wiadomo jak te trzecie mecze wyglądają :p co prawda kolejny mecz Phills grają dopiero 22.06 z Arizoną więc będzie czas na regenerację ale ja to odpuszczam atakowanie wygranej. Wyżej opisani miotacze nasuwają proste spostrzeżenia żeby grać udner punktowy .

Phills - Padres wynik 2-5 ✅
typ: -7,5 pkt w meczu
kurs: 2.25 STS

Kolejny mecz z wczoraj to Atlanta , typowałem Detroit i było blisko wynik 2-1 dla Atlanty która zdobyła w pierwszej zmianie 2 punkty i później już nic nie ugrała .
Dziś Detroit atakuje najmocniejszym miotaczem Skubal'em a Atlanta wystawi Lopeza czyli kolejna mocna para
lopez atlanta.jpg
lopez game log.jpg
Lopeza pozyskano z Angels i był to strzał w dziesiątkę , człowieczek rozgrywa naprawdę świetne mecze w 70 zmianach stracił tylko 15 punktów , gdzie czołowa trójka miotaczy Atlanty ma już 2x więcej straconych run przy odrobinie więcej rozegranych meczach. Mała liczba hitów tylko 4 home runy , jak by miał SO na poziomie 80 to by już było świetnie.
Lopez w 3 ostatnich meczach gdzie zagrał łącznie 18 zmian stracił tylko 3 punkty , co podobnie jak Suarez dla Padres tak on dla Detroit może okazać się wysokim murem do przeskoczenia .
skubalfoto.jpg
skubal game log.jpg
Po stronie Detroit Tarik Skubal bardzo doświadczony gracz, który od 3 sezonów nie spuszcza z tonu a wręcz przeciwnie cały czas pnie się ku górze.
86 zmian i tylko 23 runy , można porównać jego wyniki do Suareza który jest najlepszym miotaczem w MLB , są to wyniki bardzo podobne co stanowi Tarika naprawdę mocnym zawodnikiem. Wczoraj w słabszych parach zdecydowałem się na atak w kierunku wygranej gości i nie wiele brakowało więc dziś jeszcze raz atakuję taki wynik co nawet potwierdzają zakłady u bukow bo z wczorajszego kursu 2.40 dziś mamy tylko 2.10 w STS'ie. Myślę że Atlanta mocno się męczyła z Detroit w tych dwóch meczach i dziś to goście zgarną wygraną .

Atlanta - Detroit wynik w 7 zmianie 7-0 Detroit przepadli w tym meczu, SKubal bardzo słabo zagrał
typ: Detroit
kurs: 2.10 STS

Atlanta - Detroit
typ: Detroit i poniżej 7,5 pkt

kurs: 4.30 Betclick

Do tych meczy proponuj też bezpieczne AKO
ako czerwiec.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +694
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Toronto Blue Jays - Boston Red Sox

Toronto @1.71 :mad: 3-7

Toronto OVER 4.5 @2.20 :mad: 3

Kevin Gausman vs Bryan Bello.

Typ ze względu, że Bryan Bello czy to w spotkaniach z Toronto w ostatnim czasie czy w tym sezonie - lubi oddać runy i Hits. Czy jest to jakaś ukryta kontuzja? Rywale go rozpracowali? Nie wiemy tego na 100%, ale wydaje się że może niedługo wylądować na Liście Kontuzjowanych lub zostanie zesłany do Triple-A.
Bello to starter Red Sox, który całkiem dobrze zaczął sezon, ale ostatnie kilka startów to rozdawanie Hits, Walks, Runs na lewo i prawo.
W ostatnich 5 jego startach - w 4 z tych spotkań rywale robili minimum 5 runów.

W tym sezonie bilans 6-4, ERA 5.00, 10 oddanych HR w 63 inningach, na dodatek WHIP na poziomie 1.397. Głównie cyfry pogorszone w ostatnich 5-6 startach.
Bello to miotacz, który za kariere ma ERE 4.50 i WHIP 1.442.
Co oznacza, że jest dość łatwym celem dla pałkarzy rywali.

Alejandro Kirk ma przeciwko niemu 3-for-6, George Springer 6-for-15, Vlad Guerrero Jr. 7-for-14

Co przemawia jeszcze za Toronto? Bronią się przed 3-meczowym sweepem w domu.
Boston wygrał spotkanie w poniedziałek i wczoraj.
 
Ostatnia edycja:
irtyko 196,8K

irtyko

Użytkownik
Dziś kilka ekip gra 3 lub 4 mecze w rundzie i są to mecze które warto zagrać.
Colorado w trzecim meczu ograła Dodgersów dla których rzucał Miller i narzucił 5 punktów a 7 na wagę wygranej padł w 9 zmianie . Wcześniejsze wygrane Dodgers nie dziwią jednak w pierwszym meczu bullpen stracił dużo punktów i podobnie w drugim również stracili sporo . Dziś do gry wyjdzie Gavin Stone który gra rewelacyjnie
gavin stone dodgers.jpg
gavin stone game log.jpg
Wczoraj mocny Skubal ze słabą druzyną Detroit nie dał rady w przypadku Gavina mamy moc w miotaczu i mega power w pałkarzach, dla tego uważam że drużyna jak Colorado mimo tego że gra u siebie to nie da rady temu miotaczowi . Gavin ładnie przejechał się po Yankessach i Kansas a to drużyny o niebo lepsze od gospodarzy. Do tego Colorado zagra dziś
blach colorado.jpg
blach game log.jpg
Koleś coś tam gra ale w składzie Colorado jest kilku lepszych miotaczy. Blach traci sporo punktów w meczach co czyni go dobrym okazem do zagrania handicap , bo przy tak małej liczbie SO i sporej liczbie hitów trzeba spodziewać się że Ohtani i Betts go zjedzą. Mecz będzie dostępny do obejrzenia na superbecie więc warto zajrzeć :).
Buki trochę chyba przesadzają z liczbą punktów w tym meczu bo na Dodgersów najniżej kurs na zdobyte punkty to 1.50 na +5,5 punktu więc beleczka bardzo wysoko podniesiona . Blach owszem traci trochę tych punktów jednak większość przegranych meczy nie przekroczyła linii 7 punktów w meczu . Proponuje dwa typy do tego meczu pierwszy trafi do AKO a drugi to solo.

Colorado - Los Angeles Dodgers wynik 3-5 ✅
typ: mniej niż 10,5 pkt w meczu
kurs: 2.45 STS

Do AKO

Colorado - Los Angeles Dodgers
typ: Dodgers
kurs: 1.45 STS


Drugi mecz do AKO to

Oakland - Kansas City wynik 2-3 ✅
typ: Kansas
kurs: 1.60 STS

Łączne AKO 2.80 STS ✅


Oakland niespodziewanie w dwóch pierwszych meczach ograli ekipę z Kansas , szczególnie nocny mecz mnie zaskoczył bo Ragans wydawał się być osoba która ogarnie ten mecz a tym razem wynik 5-1 dla gospodarzy. Myślę że trzecia wygrana Oakland będzie ogromną skazą na ekipie Kansas bo jednak dzieli te ekipy sporo w tabeli.
Miotacz gospodarzy Spence to taki średniaczek bez większych osiągnieć , trzeba liczyć się z tym że te 3-4 punkty straci a w tym sezonie już raz grał przeciwko KC przegrywając 6-2 .
Czy w tym meczu może być inaczej ? no nie wydaje mi się patrząc na osiągi miotacza KC
lugo royals.jpg
grałem go już kilka razy , ostatnio pogrążył Dodgersów 7-2 , wcześniej przegrał z Yankesami i Cleveland ale każda z tych ekip jest dużo wyżej od Oakland. Można by tu wklejać jego statystyki ale nie trzeba bo są dwa razy lepsze od miotacz Oakland , w ponad 90 zmianach stracił mniej punktów niż on w 50 ;p myślę że dziś może paść podobny wynik do tego z nocki jednak tym razem na korzyść KC .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1767
irtyko 196,8K

irtyko

Użytkownik
Już po meczu kopaczy można brać się za coś poważniejszego ;p

Za parę minut Cubs będą grac ostatni mecz z Metsami i w nocy zaczynamy nową rundę a więc nowe pary z których można coś wybrać .

Jako pierwszy na tapetę ląduje mecz Miami na własnym boisku gdzie goszczą ekipę Seattle . Tu będzie krótka analiza na typ który trafi do AKO , na górkę po stronie gospodarzy wyjdzie słaby Trevor Rogers .
Jest to miotacz na którego ciężko jest stawiać bo styl jego gry pozostawia wiele do życzenia , w pięciu ostatnich meczach stracił 12 punktów a wszystkie mecze były przegrane .
Po drugiej stronie rzucać będzie George Kirby który zalicza się do grona najlepszych w swojej drużynie , a sama drużyna Seattle zajmuje 4 miejsce w Lidze Amerykańskiej oraz pierwsze miejsce w dywizji zachodniej dla tego to oni są faworytami tego meczu .
Jednak jak to bywa w tym sporcie nie wszystko wydaje się takie proste , ekipa gospodarzy owszem jest jedną z najgorszych ale trzeba spojrzeć na ich mecze gdy są gospodarzami .
Większość meczy otwarci kończy się wygraną ekipy z Miami np; z Cleveland , z Rangersami czy też Milwaukee a w ostatniej rundzie dwa razy ograli Cardinals.
Z tego meczu wyciągam typ do AKO więc odpuszczam typ na wygraną a idę w kierunku overka dla Miami, ekipa Seattle na meczach wyjazdowych traci dużo punktów a sam Kirby też do tego typu się przyczynia bo w ostatnich meczach tracił od 3 lub więcej runek , a jak już wspominałem dla buków faworytem jest ekipa gości to na over +2,5 dla Miami jest fajny kurs do ako .

Miami - Seattle wynik 3-2 💪✅
typ: Miami +2.5 pkt w meczu
kurs: 1.65 STS
---------------------------------------
New York Yankees - Atlanta wynik 1-8 ✅ ;)
typ: -9,5 pkt w meczu
kurs: 1.45 STS


Kurs łączny AKO 2.39 STS✅

Drugi mecz to górna półka , Yankeesi po dwóch porażkach z Baltimore będą chcieli się odbić a Atlanta po trzech wygranych meczach z Detroit jest mocno nakręcona .
W obu ekipach rzucać będą bardzo dobrzy miotacze dla Yankees
rodon yankees 2.jpg
kolejny raz gram Rodona , to tylko tak dla potwierdzenia jest to zawodnik który potrafi prowadzić mecz po swojej myśli nie dając przeciwnikom szans na wiele wybić a co za tym idzie w meczu punktują tylko jego koledzy .
I ta sama sytuacji a nawet można powiedzieć że o level wyżej jest miotacz Atlanty
sale atlanta 2.jpg
81 zmian i 99 wyautowanych pałkarzy to również przepis na to żeby w tym meczu nic się nie działo , obaj panowie z 9 wygranymi meczami są na 3 miejscu w rankingu najlepszych miotaczy . Myślę że to najmocniejsza para w tej rundzie i żadna z ekip nie będzie chciała zaliczyć spektakularnej wtopy w pierwszym meczu dla tego gram under punktowy .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1289
irtyko 196,8K

irtyko

Użytkownik
Nie mam dziś za wiele czasu żeby się rozpisywać to będzie krótko

Phills bardzo wcześnie bo po 17 naszego czasu rozpoczną trzecie spotkanie z Arizona , jak do tej pory jest 1:1 jednak wczorajszy mecz pokazał jak Phills przewyższają ekipę gości wynik 12-1 tylko 2 wybicia po stronie Arizony totalna dominacja w całym meczu
phills 21-1.jpg
Dziś Arizona wystawi Slada Cecconi który do najlepszych nie należy , myślę że jest to podyktowane kontuzją Gallena
cecconi arizona 2.jpg
cecconi game log 2.jpg
Jak widać chłopak lubi rzucać na pałkę więc przeciwko takiej ekipie jak Phills nie ma co się spodziewać że ogarnie ten mecz w podobny sposób jak z Nationals 5-0 , bardziej trzeba się spodziewać podobnego do tego z LAA .
Dla Phills rzucać będzie Sanchez nie ma tu zbytnio sensu się nad nim rozpisywać , po nim można się spodziewać że da tam ze 2 może 3 runki na konto Arizony a więc można tu iść w kierunku overka np: +7,5 w meczu jednak buki bardzo wysoko celują w liczbę punktów w tym meczu , ja tam wolę w tym meczu pograć na handicap -1,5 i będzie to typ do AKO

Phills - Arizona wynik 4-1
typ: Phills -1,5
kurs: 1.95 STS


Miami - Seattle wynik 6-4 Miller zawalił dwa pierwsze sety i wynik jest jaki jest
typ: Seattle
kurs : 1.57 STS

Łączne AKO 3,07 STS

Prosta sytuacja , w pierwszym meczu wspomniałem że Miami potrafi pierwszych meczach na własnym boisku się zebrać do kupy i wygrać co też się stało wynik 3-2 w pierwszym meczu , dziś sprawy mają się nie co inaczej bo gospodarze wystawią młodego Kyla Tylera który jeszcze nie grał w MLB , został rzucony na dość głęboką wodę bo Seattle to jedna z czołowych ekip więc nie będzie zdziwienia jak tego chłopaczka pałkarze Seattle zjedzą .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +860
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Baltimore @ 2.00 :mad: sweep 1-8
Milwaukee @ 2.07 :cool: 6-2


Albert Suarez [BAL] vs Framber Valdez [HOU]
Tobias Myers [MIL] vs Michael King [SDP]


Obie ekipy na które gram, są powyżej .500 za sezon i obie bronią się przed wyjazdowym swepeem.
Baltimore jest drugie w AL EAST, a Milwaukee prowadzi w NL Central - obie nie mają ostatnio spadku formy, wiec dziwią mnie nieco kursy na ich wygrane.
Milwaukee gra z San Diego, a Baltimore z Houston.
Obydwie są w serii wyjazdowej, obydwie kończą 6-meczowe serie w delegacji i obydwie ekipy wygrały swoje pierwsze serie wyjazdowe. Baltimore wzięło serie z NYY w środku tygodnia, a Brewers z Angels.

O ile Astros ma swoje problemy, o tyle bezpośredni pojedynek Padres i Brewers może mieć odzwierciedlenie w późniejszej fazie sezonu lub we Wrześniu, gdzie często o awansie dalej decyduje jeden wygrany mecz więcej.

Zresztą w tym momencie sezonu - jesteśmy mniej więcej na półmetku - sytuacja w National League jest napięta "jak plandeka na żuku".
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1375
irtyko 196,8K

irtyko

Użytkownik
Wczoraj mnie pogrążyło Miami wykorzystując dramatyczne rzuty Millera
ale jeszcze więcej osób przejechało się chyba na Baltimore , Houston pokazali że będą walczyć o to 2 miejsce w dywizji

Dziś w nocy nowe rozdanie i postanowiłem dokonać dzieła na Miami które tym razem na wyjeździe walczy z Kansas .
Sytuacja jest bardzo prosta, dla Kansas rzuca Ragans
ragans log.jpg
a dla Miami Munoz
munoz.jpg
nie całe 30 zmian i 20 straconych run do tego 26 hitów i 11 HR no może przeciwko White Sox mógł by grać ale przeciwko Kansas to nie ma szans, no i Ragans ze 109 wyautowanymi pałkarzami powinien skutecznie zatrzymać pałkarzy Miami , którzy wczoraj po tym jak wymienili Millera to nie zdobyli już nawet jednego runa na bullpenie Seattle

Kansas City - Miami wynik 4-1 ✅
typ: Kansa -2,5
kurs: 2.15 zakład SOLO


Handi -1,5 do AKO
Kansas City - Miami
typ: Kansa -1,5
kurs: 1.80


Drugi mecz do AKo

White Sox - Dodgersi wynik 0-3 ✅
typ: Dodgers

kurs: 1.80 Łączny kurs AKO 3.24 STS

Ciekawa sytuacja bo kurs na Dodgersów rośnie z powodu licznych kontuzji , chociażby Bettsa , Muncy czy też Hernadesa ale to może mieć wpływ w meczach z Phills lub podobnymi ale White Sox nie sa zagrożeniem nawet bez obecności wymienionych . W końcu gra jeszcze Ohtani i Freeman a nawet dalej patrząc to Smith , Pages czy też Lux grają na tym samym poziomie co czołówka Sox więc jak dla mnie takiej straty w składzie nie ma , no ale kurs zachęca do grania na gości
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2044
irtyko 196,8K

irtyko

Użytkownik
Na dziś w pierwszym meczu wracam do Kansas gdzie w sumie nie gram w kierunku wygranej , miotacz Kansas który dziś rzuca
lugo royals.jpg
grałem na niego parę dni temu , jeden z lepszych miotaczy w drużynie który za przeciwnika będzie miał Yonna Chirinosa który rozegrał w tym sezonie jeden mecz .
Normalnie na papierze wszystko wygląda perfekcyjnie w kierunku wygranej Kansas i możliwe że tak będzie , ale Baseball to ciągłe zaskoczenia i wyniki z dupy .
Lugo w ostatnim meczach ogólnie wygrywa ale były też wtopy z Yankesami czy też Cleveland (oczywiście to nie Miami :ROFLMAO: ale odnotować trzeba ).
Jest jednak w jego grze jak i w grze pałkarzy pewna powtarzalność że słabną ich zapędy na grę ze słabszymi drużynami np: Oakland raz 3-2 innym razem 5-3 , Angels 4-2 oraz to że z ostatnich 10 meczy tylko dwa są powyżej linii 10 pkt a że prawdopodobnie Miami nie ugra dużo pkt to pogram underek 10,5 a i bukmacherzy dają dobry kurs w tym kierunku

Kansas - Miami wynik 1-2 ✅
typ: -10,5 pkt w meczu
kurs: 1.70 STS


Jest to zakład do AKO
Mecz 2:

San Diego Padres - Washington Nationals wynik 9-7 ✅
typ: +6,5 pkt w meczu

kurs: 1,55 STS Łączne AKO 2,64 STS ✅

Miotacz Padres Adam Mazur
adam mazur.jpg
Dość 🇵🇱 imię i nazwisko ;) ale sprawdziłem urodzony w stanach jego rodzice to Mark i Debbie a dwóch braci to Brandon i Josh :confused:więc może po dziadkach kto wie ;),tego nie ustaliłem ale ustaliłem że jest to zawodnik dający ugrać co nie co punktów
adam mazur game log.jpg
średnia 3,5 na 4 mecze to bardzo słaby wynik ,tym bardziej że grają przeciwko Nationals którzy sa ledwie jedno oczko za nimi w tabeli a sama Drużyna Padres w ostatnich 5 meczach zdobywała jak i traciła dużo punktów
padres wyniki czerwiec.jpg
Więc łącząc Mazura i te wyniki juz jest solidna podstawa pod ten typ a jak jeszcze dodam że miotacz Nationals ma średnio 2,9 bo też te 2-3 punkty oddaje to wszystko układa się w jedną całość czyli over
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +904
irtyko 196,8K

irtyko

Użytkownik
Wypowie sie ktos jakie dzis szanse ma NY Mets?
Mogę Ci powiedzieć jak ja widzę to dziś :)
Wczoraj druga wygrana Metsów na własnym boisku i nie ma co się dziwić bo przy takiej grze miotacza Yankeesow to by każdy z nimi wygrał .
Yankeesi chyba zrozumieli że są ekipa z czołówki najlepszych i przegrana trzech meczy będzie wielką wtopą , dla tego dziś wypuszczają specjalistę od zadań specjalnych
gil yankess.jpg
Chłopaczek ma do udowodnienia sobie i trenerowi że ostatni mecz przeciwko Baltimor ( 17-5 ) to była po prostu niedyspozycja po chlaniu lub coś podobnego bo on tak nie gra.
Ma świetne osiągi na 80 inningów tylko 47 hity bardzo dobre SO i gdyby nie ten ostatni mecz to liczba straconych run była by poniżej 20pkt !
Jego przeciwnikiem będzie Manea który nie ma już tak fajnych osiągów, 36 runek w 70 inningach , więcej oddanych hitów i mniejsze SO , radzi sobie z mniejszymi ale z Yankessami sobie nie poradzi

NYM - NYY
typ: NYY -1,5

;)
kurs: 2.25 STS

Na dziś mam też AKO ale bez analizy bo czasu braknie

NYM - NYY
typ: Yankees
kurs: 1,70 STS

Kansas - Miami
typ: Kansas
kurs: 1,47 STS

Baltimore - Cleveland
typ: Baltimore
kurs: 1.50 STS ŁĄCZNY KURS AKO 3,86 sts


Baltimore po serii porażek musza wrócić do wygrywania , co prawda Cleveland do najłatwiejszych nie należy ale sądzę że Rodriguez sobie poradzi
 
Do góry Bottom